Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як роздати інтернет з Sony Xperia

Table of Contents

Як легко передати свій пароль Wi-Fi за допомогою QR-коду на вашому телефоні Android «Android :: Gadget Hacks

Перше питання, яке люди ставлять мені, коли приходять в мою квартиру, зазвичай: «Який у вас пароль Wi-Fi? »Хоча я радий надати своїм друзям безкоштовний доступ в Інтернет, мені складно вводити кожній людині свій безпечний пароль. На щастя, є спосіб створити QR-код, який дозволить людям легко підключатися до мережі Wi-Fi.

Використовуючи просте додаток для Android, ви зможете легко створити QR-код, яким потім зможете поділитися з ким угодно.Когда інша людина сканує цей QR-код, він автоматично підключається до мережі Wi-Fi. Ви також можете зберегти його для використання в майбутньому, щоб вам не доводилося утомливо вводити і повторно вводити інформацію про мережі Wi-Fi кожен раз, коли ви її використовуєте.

Знайдіть свій SSID і тип шифрування мережі

Перш за все, вам потрібно знайти свій SSID або ідентифікатор набору послуг. Це в основному назва вашої мережі Wi-Fi. Наприклад, якщо ви назвали свою бездротову мережу «PuppiesAreGr34t», то це ваш SSID.

Якщо ви не знаєте, який у вас SSID, перейдіть в меню Wi-Fi в настройках телефону. Залежно від вашого пристрою це меню може бути приховано всередині них, наприклад, «Підключення» або «Мережа та Інтернет». Ваш SSID буде мережею Wi-Fi, під якою написано «Підключено». Майте на увазі, що ваш SSID чутливий до регістру, а це означає, що великі та малі літери повинні бути записані як такі.

Далі вам необхідно визначити тип мережевого шифрування. Для цього натисніть на свій SSID в цьому ж меню, і ваш тип мережевого шифрування буде під заголовком, який читається приблизно як «Безпека» (в залежності від вашого пристрою).

роздати, інтернет, sony, xperia

Після того, як ви знайдете SSID і тип мережевого шифрування, запишіть їх де-небудь. Вони знадобляться вам пізніше.

Надайте друзям доступ до Wi-Fi

Тепер, коли на вашому боці все подбали, в майбутньому буде легко поділитися своїми обліковими даними Wi-Fi.Для початку знайдіть створений вами QR-код в додатку «Галерея» або «Фото» (він знаходиться в папці «QRCode» на SD-карті або у внутрішній пам‘яті). Відкрийте зображення в повноекранному режимі і попросіть друга принести свій телефон.

Якщо ваш друг використовує iPhone і оновився до iOS 11, наступний крок буде дійсно простим. Просто попросіть їх відкрити програму «Камера» і направити свій телефон на ваш екран. Практично відразу вони отримають повідомлення з пропозицією підключитися до мережі Wi-Fi. Попросіть їх натиснути повідомлення про втрату чинності, а потім натиснути кнопку «Приєднатися». от і все!

Якщо ваш друг використовує пристрій Android, йому, ймовірно, знадобиться хороший додаток для сканування QR-кодів, так як в більшості телефонів воно не вбудовано в камеру.Ми рекомендуємо. цей. Як тільки код буде розпізнано додатком QR-сканера, ваш друг може просто натиснути «Підключитися» для автоматичного підключення.

Якщо ви хочете піти далі, ви навіть можете роздрукувати цей QR-код, відправивши файл PNG на свій комп’ютер. Звідти виріжте тільки код і приклейте його до маршрутизатора або поверхні поблизу. Тоді ваші друзі можуть просто використовувати Крок 5, але з фізичним QR-кодом замість екрану вашого телефону!

Не пропустіть: як відновити загублений пароль Wi-Fi з будь-якого пристрою

Обкладинка і скріншоти Брайана Ланга / Gadget Hacks.

Не можешь подключить Моб.Интернет на Sony Xperia?Смотри!

Створіть свій QR-код

Генератор QR-кодів може створити кілька QR-кодов.Конечно, нас найбільше турбує його здатність створити його для вашої мережі Wi-Fi. За замовчуванням додаток створює QR-код, який відображає тільки текст. Щоб змінити режим, натисніть кнопку з написом «Текст», і відкриється інше меню. У цьому меню виберіть «WI-FI».

Тепер вам буде запропоновано ввести свій SSID, пароль і вибрати тип мережі. SSID такий же, як той, який ви записали на кроці 1, а тип мережі. це тип мережевого шифрування, який ви записали разом з SSID.Последнее поле. це просто пароль, який ви створили для доступу до вашої мережі Wi-Fi.

Пам’ятайте, що важливо вводити всю цю інформацію правильно, оскільки програма не має можливості дізнатися, правильна вона чи ні. Він просто створить QR-код на основі того, що ви введете. Після того, як ви введете всю інформацію, натисніть «Створити», щоб створити QR-код.

Jio Wi-Fi Calling Service: як включити нові можливості на вашому Android-смартфоні, iPhone

Jio Wi-Fi Calling Service був запущений, щоб дозволити користувачам здійснювати і приймати дзвінки через мережу Wi-Fi. Нова розробка покликана допомогти користувачам підключитися в разі проблем з сигналом. Jio збирається розгорнути послугу дзвінків по Wi-Fi на всій території Індії до 16 січня. Вона призначена для підтримки як голосових (VoWiFi), так і відеодзвінків по будь-якій мережі Wi-Fi. Крім того, за заявою оператора зв’язку, сервіс підтримує більше 150 моделей телефонов.Пользователі з підтримуваної мережею можуть легко перемикатися між мережами VoLTE і Wi-Fi, щоб використовувати голосові або відеодзвінки з будь затримкою. Однак на пристроях необхідно активувати функцію дзвінків по Wi-Fi.

У цій статті ми детально розповімо, як активувати виклики по Wi-Fi на своєму смартфоні і скористатися послугою викликів Jio Wi-Fi. Jio стверджує, що його послуга дзвінків по Wi-Fi доступна без додаткових витрат. Це означає, що вам не потрібно купувати окремий тариф або план поповнення рахунку, щоб скористатися його преімуществамі.Однако для використання нової послуги у вас повинен бути активний тарифний план Jio на вашому номері і смартфон з підтримкою дзвінків через Wi-Fi.

READ  Як роздати інтернет з телефону Honor 10

Jio не надав ніяких подробиць в колах, де він надає свої послуги дзвінків по Wi-Fi. Проте, він згадав в прес-релізі, що анонсує розробку, про розгортання пан-Індії. Послуга також доступна для голосових і відеодзвінків в роумінгу.

Встановіть генератор QR-коду

Додаток, який буде виконувати основну роботу тут, називається Генератором QR-коду, і ви можете знайти його в Google Play. Якщо ви віддаєте перевагу відразу перейти на сторінку установки, просто натисніть на посилання нижче і натисніть кнопку «Встановити».

Як роздати інтернет з телефону Sony Xperia 5

Смартфон Sony Xperia 5 володіє повним спектром функцій, необхідних для комфортного використання гаджета. Зокрема, він підтримує опцію роздачі інтернету. Вона дозволяє налаштувати підключення до мережі для тих пристроїв, де воно недоступне (наприклад, якщо на смартфоні одного немає 4G, або на комп’ютері не працює Wi-Fi). Залишається лише розібратися, як роздати інтернет з телефону Sony Xperia 5.

через Bluetooth

Цей метод багато в чому копіює попередній варіант, але в даному випадку виявлення мережі відбувається не по Wi-Fi, а по Bluetooth. Однак сам інтернет працює в бездротовому режимі. Для настройки з’єднання знадобиться виконати кроки 1-3 з попередньої інструкції, а потім. активувати повзунок «Bluetooth-модем» або поставити навпроти нього галочку.

Для підключення на пристрої, який має приймати трафік, слід активувати Bluetooth і з’єднатися з Sony Xperia 5 через список доступних Bluetooth-мереж.

важливі нюанси

Перш ніж звернутися до способів активації функції, необхідно загострити увагу на деяких аспектах, завдяки яким вдасться уникнути непорозумінь. Опція роздачі інтернету доступна на всіх пристроях, що базуються на актуальній версії Android, включаючи Sony Xperia 5. Принцип її роботи полягає в тому, що телефон починає використовуватися в якості точки доступу Wi-Fi, тобто стає свого роду маршрутизатором для інших гаджетів.

Для функціонування опції на Sony Xperia 5 повинен бути активним мобільний інтернет 3G або 4G, а Wi-Fi. відключений. Але навіть цього мало, оскільки оператори стільникового зв’язку можуть виставити власні обмеження. Зокрема, власникам тарифів з безлімітним інтернетом роздати трафік не вдасться. У більшості випадків опція працює тільки на тарифних планах з обмеженим пакетом гігабайт. Втім, цю інформацію варто уточнити у свого оператора.

через USB

Відмінний варіант для тих, хто хоче роздати інтернет на комп’ютер, який не підтримує бездротове з’єднання Wi-Fi. В даному випадку передача трафіку здійснюється через USB, для чого використовується комплектний кабель:

 • В налаштуваннях телефону активуйте USB-модем.
 • Підключіть гаджет до PC.
 • На екрані смартфона підтвердіть роботу в режимі «Модем і точка доступу».
 • Відкрийте список доступних мереж на комп’ютері, після чого активуйте нове з’єднання.

Тепер Sony Xperia 5 роздавати гігабайти мобільного трафіку на комп’ютер без використання бездротової мережі Wi-Fi. У будь-який момент підключення можна перервати, звернувшись до налаштувань гаджета, або шляхом від’єднання USB-кабелю.

Через Wi-Fi

Найпопулярніший спосіб, яким власники Sony Xperia 5 користуються найчастіше. Для роздачі інтернету через Wi-Fi знадобиться:

 • Відкрити параметри пристрою.
 • Перейти в розділ «Мережа та інтернет» (назва пункту може відрізнятися в залежності від версії прошивки), а потім. «Точка доступу Wi-Fi».
 • активувати опцію.

Далі залишається активувати Wi-Fi на пристрої, який хочеться підключити до точки доступу, і вибрати Sony Xperia 5, використовуючи список доступних мереж.

Способи роздачі інтернету

Функція Sony Xperia 5, що надає доступ до мережі інших пристроїв, працює абсолютно безкоштовно, якщо відповідні обмеження не виставлені оператором стільникового зв’язку. Скористатися їй можна самими різними методами.

через додаток

Якщо вбудованими засобами роздати трафік не вдається, можна спробувати спеціальну програму на кшталт FoxFi. Вона представлена ​​в Google Play і працює за схожим алгоритмом. Для активації точки доступу потрібно просто відкрити програму, задати пароль і поставити галочку «Activate Wi-Fi Hotspot».

При необхідності можна скористатися будь-який інший подібною програмою. У будь-якому випадку власнику Sony Xperia 5 буде доступний весь перелік функцій, включаючи з’єднання по Bluetooth або USB.

Як з телефону Sony роздати інтернет по Wi-Fi на інший телефон, планшет, комп’ютер, ноутбук, телевізор

На цій сторінці ви знайдете інструкцію як на Sony Xperia роздати інтернет через Wi-Fi. Ви можете ділитися інтернетом з телефону Sony по Wi-Fi на інший телефон, планшет, ноутбук, комп’ютер, телевізор та інші пристрої з технологією Wi-Fi.

Точка доступу Wi-Fi на Sony Xperia дозволяє з телефону роздати інтернет одночасно на кілька пристроїв. Головне щоб телефон підтримував швидкісний інтернет, щоб тариф передбачав безлімітний інтернет або великий пакет трафіку і вибрати SIM карту для виходу в інтернет. Нижче ми покажемо два способи як включити точку доступу Wi-Fi на телефоні Sony, перший через настройки, другий через меню з швидким доступом до корисних функцій, а ви оберете для себе зручніший.

1) Як роздати Wi-Fi інтернет на Sony Xperia з Android 10, 9, 8 через настройки: Відкриваємо на телефоні “Налаштування”. В налаштуваннях відкриваємо пункт “Мережа та інтернет”. Далі переходимо до пункту “Точка доступу і модем”. Далі заходимо в пункт “Точка доступу Wi-Fi” де включаємо зсунувши повзунок кнопки як показано на прикріпленому нижче скріншоті.

Тепер до інтернету з телефону Sony можуть підключитися інші телефони, планшети, комп’ютери і інші пристрої, не забудьте включити мобільний інтернет. Так само тут можна поміняти назву точки доступу WI-FI, подивитися пароль від вай фая телефону Sony і змінити його, а так само виконати інші настройки.

2) Другий спосіб так само дозволяє ділитися інтернетом з телефону Sony через Wi-Fi: Тягнемо від верхнього краю екрана вниз і відкриваємо меню з швидкими налаштуваннями телефону. У меню, нам потрібно натиснути на значок “Точка доступу”. Дивіться на прикріплений нижче скріншот, значок “Точка доступу” виділена.

Якщо в цьому меню немає значка “Точка доступу” то посуньте це меню вліво, можливо ця кнопка знаходиться на другому екрані. Якщо і там немає, то натисніть на олівчик який знаходиться під цим меню і перетягніть цей значок вище після чого вона з’явиться. При тривалому утриманні цієї кнопки можна відразу потрапити в додаткові параметри, де можна поміняти пароль від Wi-Fi на телефоні Sony, змінити захист Wi-Fi, діапазон частот і тд.

Для цього знайдіть пункт «Безпровідні мережі» в меню «Налаштування». Відзначте галочку Передача даних і виберіть доступ APN. Виберіть із запропонованих операторів вашого, а якщо його в списку немає, то потрібно створити нове підключення.

Залежно від вашого оператора, вам потрібно задати різні значення для нового підключення:

Не работает подключение к интернету SONY XPERIA MIRO

 • для МТС. APN: internet.mts.ru; логін: mts; пароль: mts
 • для Мегафон. APN: internet 3; логін: gdata 4; пароль: gdata
 • для Beeline. APN: internet.beeline.ru; логін: beeline 4; пароль: beeline
READ  Як підключити навушники sony wh 1000xm3

Решта поля тут потрібно залишити за замовчуванням.

Етап другий. включення передачі даних

Користувач повинен перевірити чи включена функція передачі даних. Для здійснення перевірки необхідно відкрити настройки, потім вибрати опції: «Стільникова мережа SIM-карта», тільки після цього включити передачу даних (потрібно поставити галочку на опцію «Включити»).

Етап третій. перезавантаження смартфона

Багато хто задається питанням, як налаштувати інтернет на смартфоні «Sony Xperia». Слід виконати програмний скидання. Для цього необхідно натиснути одночасно кнопку збільшення гучності і харчування (утримувати до 15 секунд). Після цього почнеться перезавантаження смартфона.

Зверніть увагу! Такий метод вважається одним з безпечних без ризику втрати або видалення даних з мобільного пристрою.

Бездротова мережа

Мобільний internet. це унікальна можливість завжди бути на зв’язку зі своїми близькими. При наявності доступу можна з легкістю завантажувати фотографії, відео, мультимедійні файли в соціальних мережах, відправляти повідомлення своїм друзям. Іноді Wi-Fi працює зі збоями через надмірну перезавантаження. Тому потрібно дізнатися, як правильно налаштувати самостійно бездротову мережу.

Сучасні планшети або смартфони підтримують не тільки Wi-Fi, 3G, але і GPRS. Цей стандарт вважається старим. Для підключення вай-фаю потрібно пошук Wi-Fi. Налаштовувати пристрій для підключення до мережі можна всього лише одним дотиком руки. Слід відкрити вкладку «Налаштування», потім перетягнути повзунок поруч зі знаком Wi-Fi в праву сторону.

Зверніть увагу! Функція підключається протягом декількох секунд.

Найдоступніша мережа може бути відображена як відкрита, так і захищена. При спробі з’єднання система зажадає ввести пароль. Після того, як користувач введе дані, на екрані загориться відповідний значок з ім’ям.

Як налаштувати інтернет на Sony Xperia

Після покупки нового смартфончик Sony Xperia користувач бажає отримувати від нього максимум віддачі: постійно спілкуватися з друзями в соціальних мережах, переглядати улюблені сайти, ділиться фото і багато іншого. Благо, сучасні мобільні оператори надають тарифи з безкоштовним мобільним інтернетом за символічну плату. Особисто я, купивши Sony Xperia Z2 першим же ділом змінив тарифний план на новий, з безкоштовним доступом до інтернету без обмеження добового трафіку. Та й в правду, вийшовши на вулицю, без інтернету смартфон перетворюється на просту “звонилку”, а кількість відкритих точок доступу Wi-Fi в моєму місті не велика. Проте багато користувачів можуть зіткнутися з питанням як налаштувати інтернет на Sony Xperia і я спробую дати відповідь на цей душі тремтливий питання.

Єдиної “панацеї” звичайно тут немає, так як все зав’язано саме на вашому операторі мобільного зв’язку, який власне і надає вам послугу доступу до інтернету і повинна бути прописана саме його точка доступу.

По хорошому рахунку відразу при першому включенні смартфона на ваш номер повинні прийти автоматичний настройки, після чого доступ до послуги інтернет буде активний. Якщо цього не відбулося, то можна перейти в “Настройки. Ще. Параметри інтернету” і в віконці вибрати вашого оператора.

Також можна скористатися ручним введенням всіх необхідних налаштувань, якщо автоматичні вам не приходять або не хочуть працювати. Для цього, перш за все, перейдіть на сайт свого оператора і знайдіть там все даний для ручної настройки інтернету (нижче скріншот з цими даними на прикладі Українського мобільного оператора МТС, вам потрібно зайти на сайт свого оператора!):

Після цього зайдіть в смартфоні Sony Xperia в “Настройки. Ще. Точки доступу APN”, після чого клацнути по плюсик в правому верхньому куточку для додавання точки доступу, ввести всі дані які ви знайшли на сайті і збережіть налаштування.

Після цього виберіть додану точку доступу і включіть передачу мобільних даних.

Як налаштувати інтернет на «Sony Xperia» (Sony Xperia)

Для більшості мобільних мереж і операторів параметри інтернету і MMS попередньо налаштовані на смартфоні. Тому користувач може вільно відкрити браузер, щоб скористатися безлімітними послугами.

Зверніть увагу! Завантаження параметрів Sony Xperia і настройка internet здійснюється за допомогою вай-фаю.

Крім цього, доступна функція включення параметрів вручну. Користувачеві дається можливість самостійно змінити або видалити настройки мережі, керуючись інструкцією. Через відсутність навичок іноді користувач помилково видаляє або змінює параметри інтернету.

Завантаження параметрів інтернету і MMS

Встановити параметри internet і MMS можна через перехід в розділ «Налаштування». Потім потрібно вибрати наступні опції:

Как РАЗДАТЬ ИНТЕРНЕТ с ЛЮБОГО ANDROID Телефона? Создать ТОЧКУ ДОСТУПА Wi-Fi и включить РЕЖИМ МОДЕМА

 • «Ще». «Параметри інтернету».
 • Після цього потрібно натиснути на «Прийняти».
 • Як тільки завантаження параметрів завершиться, відбудеться автоматичне підключення передачі мобільних даних.

Важливо! Якщо при завантаженні параметрів виникнуть проблеми, потрібно здійснити перевірку потужності сигналу. Бажано поміняти місце розташування мобільного пристрою, а потім знову завантажити настройки.

Етап перший. створення точки доступу APN

Створюючи internet точку доступу, спочатку слід вибрати назву. Якщо воно не буде вказано в настройках, тоді введені дані не будуть збережені. Назва точки доступу APN вводиться в графу «Ім’я профілю». Вибравши найменування, його потрібно запам’ятати в обов’язковому порядку, щоб в подальшому не заплутатися при підключенні до мережі.

Як налаштувати інтернет на Sony Xperia

Sony Xperia. смартфон на базі операційної системи Android. Зазвичай при першій же установці SIM-карти в смартфон, на нього приходять автоматичні настройки мережі Інтернет.

Якщо ви не отримували цих налаштувань, ви можете зателефонувати своєму оператору і попросити його надіслати установки на ваш телефон, але швидше і надійніше налаштувати інтернет самостійно. Це не займе багато часу, так що вперед!

Як додзвонитися до оператора МТС читайте в рубриці «Подзвонити оператору МТС»

Як додзвонитися до оператора Мегафон читайте в рубриці «Подзвонити оператору Мегафон»

Як додзвонитися до оператора Білайн читайте в рубриці «Подзвонити оператору Білайн»

Щоб налаштувати інтернет на Sony Xperia:

Натисніть кнопку «Меню» і виберіть пункт «Налаштування».

Виберіть розділ «Бездротовий зв’язок».

Установітt прапорець навпроти опції «Мобільний інтернет»

Увійдіть в меню «Мобільні мережі» і створіть нову точку доступу. Для цього придумайте їй назву або просто введіть назву свого оператора. так менше путанніци.

Потім заповніть поля «APN» (назву точки доступу), «ім’я користувача» і «пароль».Необхідно дані для заповнення полів ви знайдете в списку нижче. У кожного оператора свої настройки, так що будьте уважні!

Завантаження параметрів інтернету і MMS

Встановити параметри internet і MMS можна через перехід в розділ «Налаштування». Потім потрібно вибрати наступні опції:

 • «Ще». «Параметри інтернету».
 • Після цього потрібно натиснути на «Прийняти».
 • Як тільки завантаження параметрів завершиться, відбудеться автоматичне підключення передачі мобільних даних.

Важливо! Якщо при завантаженні параметрів виникнуть проблеми, потрібно здійснити перевірку потужності сигналу. Бажано поміняти місце розташування мобільного пристрою, а потім знову завантажити настройки.

READ  Як дізнатися пароль від Apple ID

Етап третій. перезавантаження смартфона

Багато хто задається питанням, як налаштувати інтернет на смартфоні «Sony Xperia». Слід виконати програмний скидання. Для цього необхідно натиснути одночасно кнопку збільшення гучності і харчування (утримувати до 15 секунд). Після цього почнеться перезавантаження смартфона.

Зверніть увагу! Такий метод вважається одним з безпечних без ризику втрати або видалення даних з мобільного пристрою.

Налаштування Sony Xperia для використання в якості USB-модема або бездротової точки доступу

Дана інструкція буде вельми корисною новачкам, які тільки встигли познайомитися з пристроями Sony Xperia і тих, хто не до кінця розібрався з усіма можливостями гаджета. Бувають випадки, коли вам може знадобитися інтернет на іншому знаходиться під рукою гаджет, наприклад комп’ютері, ноутбуці або планшеті. Маючи активну інтернет з’єднання на смартфоні, ви зможете без проблем роздавати з нього інтернет і ми розповімо, як швидко налаштувати і використовувати Sony Xperia як Bluetooth-модему, USB-модема і бездротової точки доступу. Перед цим переконайтеся, що на смартфоні налаштований мобільний інтернет або 3G

Використання Xperia як Wi-Fi точки доступу

Перейдіть “Налаштування. Ще. Режим модема та точки доступу” (запам’ятайте цей шлях).

Далі необхідно поставити галочку напроти пункту “Точка доступу Wi-Fi”, після чого ви будете інформовані про припинення поточних завантажень, оновлень і т.п тут тиснемо “ОК”.

На панелі сповіщень з’явиться відповідний напис із іконкою, а в самому пункті відобразиться назва точки доступу та інформація про активність.

Щоб налаштувати додаткові параметри бездротової точки доступу перейдіть до відповідного пункту. Тут необхідно поставити галочку напроти пункту “Видиме” і дізнатися пароль, який знадобитися ввести на іншому пристрої для підключення. Його потрібно взяти з пункту меню “Налаштувати точку доступу Wi-Fi”. Якщо пароль прихований і відображається у вигляді точок, то просто ставимо галочку “Показати пароль”. Тепер до вашого Sony Xperia без проблем можуть підключитися по бездротовій мережі.

Використання Xperia як Bluetooth точки доступу

Також можна роздавати інтернет за коштами Bluetooth. Для цього все в тому ж меню “Режим модема та точки доступу” відзначаємо галочкою “Режим модема Bluetooth” і в налаштуваннях Bluetooth незабутній, активувати його видимість для інших пристроїв.

На підключається пристрої, після вибору вашого Sony Xperia потрібно клацнути з налагодження даного з’єднання і поставити галочку “Інтернет-доступ”. Також перевірте її наявність на вашому смартфоні. На цьому настройка закінчена!

Використання Xperia як USB-модема для PC

Незважаючи на простоту даної настройки у деяких користувачів все ж можуть виникати проблеми. Для початку підключіть смартфон або планшет Sony Xperia до PC за допомогою USB-кабелю, після чого в меню “Режим модема та точки доступу” стане активна рядок “Режим модема USB” навпроти якої і потрібно поставити галочку.

Далі всі дії відбуваються автоматично. на комп’ютері повинні самостійно встановитися відповідні драйвера і інтернет з’єднання буде працювати. Так відбувається, якщо на комп’ютері встановлена ​​сучасна операційна система Window 7 або 8. Проблема може виникнути як раз тому, що PC усередині відмовляється встановлювати ці самі драйвера, хоча такі випадки рідкість.

Як налаштувати інтернет на Sony Xperia

Після покупки нового смартфончик Sony Xperia користувач бажає отримувати від нього максимум віддачі: постійно спілкуватися з друзями в соціальних мережах, переглядати улюблені сайти, ділиться фото і багато іншого. Благо, сучасні мобільні оператори надають тарифи з безкоштовним мобільним інтернетом за символічну плату. Особисто я, купивши Sony Xperia Z2 першим же ділом змінив тарифний план на новий, з безкоштовним доступом до інтернету без обмеження добового трафіку. Та й в правду, вийшовши на вулицю, без інтернету смартфон перетворюється на просту “звонилку”, а кількість відкритих точок доступу Wi-Fi в моєму місті не велика. Проте багато користувачів можуть зіткнутися з питанням як налаштувати інтернет на Sony Xperia і я спробую дати відповідь на цей душі тремтливий питання.

Єдиної “панацеї” звичайно тут немає, так як все зав’язано саме на вашому операторі мобільного зв’язку, який власне і надає вам послугу доступу до інтернету і повинна бути прописана саме його точка доступу.

По хорошому рахунку відразу при першому включенні смартфона на ваш номер повинні прийти автоматичний настройки, після чого доступ до послуги інтернет буде активний. Якщо цього не відбулося, то можна перейти в “Настройки. Ще. Параметри інтернету” і в віконці вибрати вашого оператора.

Також можна скористатися ручним введенням всіх необхідних налаштувань, якщо автоматичні вам не приходять або не хочуть працювати. Для цього, перш за все, перейдіть на сайт свого оператора і знайдіть там все даний для ручної настройки інтернету (нижче скріншот з цими даними на прикладі Українського мобільного оператора МТС, вам потрібно зайти на сайт свого оператора!):

Після цього зайдіть в смартфоні Sony Xperia в “Настройки. Ще. Точки доступу APN”, після чого клацнути по плюсик в правому верхньому куточку для додавання точки доступу, ввести всі дані які ви знайшли на сайті і збережіть налаштування.

Після цього виберіть додану точку доступу і включіть передачу мобільних даних.

Покрокова інструкція

Спочатку перейдіть до веб-сайту оператора, від якого ваша SIM-карта. І на сайті знайдіть необхідні настройки, які необхідно помістити в телефон.

Тепер, увійдіть в основне меню смартфона, потім в меню «Налаштування», а після перейдіть до розділу «Бездротовий зв’язок» ( «Бездротові мережі»).

Після, встановіть галочку навпроти опції «Мобільний інтернет». Далі зайдіть в «Мобільні мережі» ( «Точки доступу APN») і самостійно створіть нову точку доступу в інтернет.

Щоб це зробити, потрібно її назвати, найкраще ім’ям оператора мобільного зв’язку. Так набагато простіше. Після цього, заповніть порожні поля тією інформацією, яку знайшли на сайті оператора. Вводите необхідну інформацію правильно і коректно.

Ви можете задати питання майстрам з нашого сервісного центру, зателефонувавши по телефону або написавши своє питання на форму зворотного зв’язку.

Можливо вас також зацікавить

Перегляд завантажених параметрів інтернету і MMS

Для перегляду завантажених MMS та інтернету необхідно виконати кілька простих дій. Користувач повинен відкрити настройки, далі вибрати опції «Ще». «Мобільна мережа». Додаткова інформація доступна після торкання APN.

Іноді при підключенні Wi-Fi з деякими пристроями відбуваються труднощі. На екрані може з’явитися статус «Не встановлено». Підключити мережу до пристрою буде неможливо. Тому при виникненні такої проблеми потрібно в першу чергу перевірити основні мобільні дані, які можна дізнатися у оператора стільникового зв’язку.

BETATECH.COM.UA 2021