Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як роздати інтернет з телефону Honor 10

Table of Contents

Використання Android телефону в якості USB модему

Якщо Ви підключите свій телефон до ноутбука за допомогою USB-кабелю, то в настройках режиму модему на ньому стане активною опція USB-модем. Після того, як ви її дозволите, в Windows буде встановлено новий пристрій і вибрати зі списку з’єднань з’явиться нове.

За умови, що Ваш комп’ютер не буде підключений до Інтернет іншими способами, саме воно буде використовуватися для виходу в мережу.

З телефону на планшет

Окрема категорія, але насправді тут немає чогось особливого. Інтернет з телефону на планшет потрібно роздавати так само як і зазвичай: створюємо точку доступу Wi-Fi, підключаємося до неї на планшеті все працює.

Головне тут розуміти, що сучасний планшет це той же комп’ютер з операційною системою будь то Android, iOS або навіть як в моєму випадку з повноцінною Windows.

Використовуємо з’єднання по Wi-Fi

Роздавати з телефону Wi-Fi досить просто і швидко. Роздача проводиться на будь-який пристрій підтримує роботу з мережами. На роздає пристрої обов’язково повинен бути мобільний інтернет і налаштований доступ до мережі. Оператори мережі обмежують безкоштовне користування такого способу роздачі інтернету і при великих обсягах передачі попереджають про щоденну оплату послуги.

Доступ в Інтернет через Bluetooth

На тій же сторінці налаштувань Android можна включити опцію Загальний Інтернет по Bluetooth. Після того, як це було зроблено, можна підключитися до мережі по Bluetooth, наприклад, з ноутбука.

Для цього, переконайтеся, що на ньому включений відповідний адаптер, а сам телефон видно для виявлення. Зайдіть в панель управління Пристрої та принтери Додати новий пристрій і дочекайтеся виявлення вашого Android пристрою. Після того, як комп’ютер і телефон будуть пов’язані, в списку пристроїв клікніть правою кнопкою миші по і виберіть пункт Підключитися з використанням Точка доступу. З технічних причин у мене не вийшло це реалізувати у себе, тому скріншот не прикладайте.

Питання Xiaomi не роздає інтернет по Wi-Fi.

Якщо у Вас не виходить роздати інтернет через Wi-Fi:

З телефону на телефон

Зовсім часта ситуація передати інтернет з одного телефону на інший телефон так само створюєте точку доступу будь-яким з вищеописаних методів, спокійно підключаєтеся зі свого Android або iPhone.

Необхідні дії на PC або ноутбуці

Для того, щоб роздати інтернет з телефону на комп’ютер досить USB шнура або підключеного до комп’ютера Bluetooth. Для установки точки доступу на PC необхідно:

 • Налаштувати на стільниковому передачу через USB або Bluetooth (про це трохи нижче). PC знайде нову мережу і запропонує вибір розміщення.
 • Після вибору PC застосує параметри.
 • Покаже пароль для користування.
 • В налаштуваннях мережі це виглядає так.

З телефону на комп’ютер

Можна цілком собі побудувати роздачу інтернету з телефону на комп’ютер або ноутбук. Спосіб, чесно кажучи, так собі, краще взяти роутер, але на безриб’ї і так піде.

Розписувати тут теж нічого, підійде будь-який з варіантів вище:

Как раздать интернет с хонор 10

 • Точка доступу Wi-Fi якщо на комп’ютері є Wi-Fi адаптер. Запускаєте мережу, підключаєтеся, працюєте. Особливо актуально для всіх ноутбуків, нетбуків і планшетів, на яких Wi-Fi присутній з народження.
 • Bluetooth в наш час дуже збочений метод, але буває і таке. Сопрягающей спочатку обидва пристрої один з одним, а після активуєте в Режимі модему роздачу через Bluetooth.
 • USB якщо нічого іншого не підійшло. Підключаєте телефон по дроту до комп’ютера або ноутбука, включаєте в Режимі модему роздачу, все само налаштовується, а ви спокійно користуєтеся.

через Bluetooth

Цей метод багато в чому копіює попередній варіант, але в даному випадку виявлення мережі відбувається не по Wi-Fi, а по Bluetooth. Однак сам інтернет працює в бездротовому режимі. Для настройки з’єднання знадобиться виконати кроки 1-3 з попередньої інструкції, а потім. активувати повзунок «Bluetooth-модем» або поставити навпроти нього галочку.

Для підключення на пристрої, який має приймати трафік, слід активувати Bluetooth і з’єднатися з Huawei Honor 10 через список доступних Bluetooth-мереж.

Як роздати інтернет з телефону Huawei Honor 10

Смартфон Huawei Honor 10 володіє повним спектром функцій, необхідних для комфортного використання гаджета. Зокрема, він підтримує опцію роздачі інтернету. Вона дозволяє налаштувати підключення до мережі для тих пристроїв, де воно недоступне (наприклад, якщо на смартфоні одного немає 4G, або на комп’ютері не працює Wi-Fi). Залишається лише розібратися, як роздати інтернет з телефону Huawei Honor 10.

через USB

Відмінний варіант для тих, хто хоче роздати інтернет на комп’ютер, який не підтримує бездротове з’єднання Wi-Fi. В даному випадку передача трафіку здійснюється через USB, для чого використовується комплектний кабель:

 • В налаштуваннях телефону активуйте USB-модем.
 • Підключіть гаджет до PC.
 • На екрані смартфона підтвердіть роботу в режимі «Модем і точка доступу».
 • Відкрийте список доступних мереж на комп’ютері, після чого активуйте нове з’єднання.

Тепер Huawei Honor 10 роздавати гігабайти мобільного трафіку на комп’ютер без використання бездротової мережі Wi-Fi. У будь-який момент підключення можна перервати, звернувшись до налаштувань гаджета, або шляхом від’єднання USB-кабелю.

READ  Як звільнити пам'ять на телефоні Samsung

важливі нюанси

Перш ніж звернутися до способів активації функції, необхідно загострити увагу на деяких аспектах, завдяки яким вдасться уникнути непорозумінь. Опція роздачі інтернету доступна на всіх пристроях, що базуються на актуальній версії Android, включаючи Huawei Honor 10. Принцип її роботи полягає в тому, що телефон починає використовуватися в якості точки доступу Wi-Fi, тобто стає свого роду маршрутизатором для інших гаджетів.

Для функціонування опції на Huawei Honor 10 повинен бути активним мобільний інтернет 3G або 4G, а Wi-Fi. відключений. Але навіть цього мало, оскільки оператори стільникового зв’язку можуть виставити власні обмеження. Зокрема, власникам тарифів з безлімітним інтернетом роздати трафік не вдасться. У більшості випадків опція працює тільки на тарифних планах з обмеженим пакетом гігабайт. Втім, цю інформацію варто уточнити у свого оператора.

роздати, інтернет, телефон, honor

Через Wi-Fi

Найпопулярніший спосіб, яким власники Huawei Honor 10 користуються найчастіше. Для роздачі інтернету через Wi-Fi знадобиться:

 • Відкрити параметри пристрою.
 • Перейти в розділ «Мережа та інтернет» (назва пункту може відрізнятися в залежності від версії прошивки), а потім. «Точка доступу Wi-Fi».
 • активувати опцію.

Далі залишається активувати Wi-Fi на пристрої, який хочеться підключити до точки доступу, і вибрати Huawei Honor 10, використовуючи список доступних мереж.

Способи роздачі інтернету

Функція Huawei Honor 10, що надає доступ до мережі інших пристроїв, працює абсолютно безкоштовно, якщо відповідні обмеження не виставлені оператором стільникового зв’язку. Скористатися їй можна самими різними методами.

через додаток

Якщо вбудованими засобами роздати трафік не вдається, можна спробувати спеціальну програму на кшталт FoxFi. Вона представлена ​​в Google Play і працює за схожим алгоритмом. Для активації точки доступу потрібно просто відкрити програму, задати пароль і поставити галочку «Activate Wi-Fi Hotspot».

При необхідності можна скористатися будь-який інший подібною програмою. У будь-якому випадку власнику Huawei Honor 10 буде доступний весь перелік функцій, включаючи з’єднання по Bluetooth або USB.

Як роздати інтернет з Honor 10 / Lite / ай

Якщо ви не підключені по Wi-Fi або локальної мережі і хочете використовувати інтернет на вашому комп’ютері або будь-якому іншому Wi-Fi-сумісному пристрої, ви можете застосувати свій Honor 10 в якості роздавальника.

Для цього виберіть «Налаштування». Потім торкніться пункту «Ще». Чи не затримуючись на цій вкладці натисніть «Режим модема».

Тепер нас цікавить «Точка доступу Wi-Fi». Виберіть точку Wi-Fi, перейдіть в «Налаштувати Wi-Fi» і натисніть «Тип шифрування».

Виберіть захист «WPA2 PSK». Тепер вам належить скласти пароль. Придумали. Натисніть «Зберегти».

Тепер включите роздачу пересунувши повзунок вправо. Ваш Honor 10 тепер налаштований для використання в якості розповсюджувача мережі.

Щоб відключити, пересуньте перемикач знову вліво і врахуйте, що ціна доступу в інтернет розраховується за тарифами вашого оператора.

Тому, якщо, наприклад, вартість одного мегабайта трафіку висока, я рекомендую перед використанням телефону в якості маршрутизатора Wi-Fi підключити опцію пакета будь-якого дешевого оператора, що знизить витрати і встановить таке обґрунтоване з’єднання.

Роздача інтернету через Bluetooth

На тій же сторінці налаштувань телефону Honor 10 ви можете включити опцію «Загальний Інтернет через Bluetooth».

Після цього можете підключитися до мережі через Bluetooth, наприклад, з ноутбука. Для цього переконайтеся, що відповідний адаптер включений і сам телефон видно для виявлення.

Перейдіть в панель управління «Пристрої та принтери» «Додати новий пристрій» і дочекайтеся виявлення пристрою Android.

Після створення пари комп’ютера і телефону в списку пристроїв клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Помилка з’єднання з» «Точка доступу».

Як роздати інтернет з телефону Honor 10

Телефон Honor 10 Honor 10 Lite Honor 10 ай в стані «розподілити» інтернет по декільком іншим пристроям.

При цьому можна як по повітрю WI-FI або Bluetooth, так і через кабель. Природно, перший спосіб набагато краще.

Тому при налаштуванні спільного доступу до інтернету рекомендую вибрати саме його і йому зараз приділю більше уваги.

Інших варіантів торкнуся також, але вже так пильно, хоча вони також заслуговую уваги, так як деякі все ще використовують старі апарати.

роздати, інтернет, телефон, honor

Я думаю, що цей матеріал буде корисний для багатьох зі свого власного досвіду я знаю, що багато власників смартфонів Android навіть не підозрюють про цю функцію, хоча вона була б дуже корисна для них.

Як це працює? Якщо через Wi-Fi, то, по суті, це той же роутер, тільки інтернет йде від мережі вашого постачальника зв’язку.

Роздача інтернету в якості USB-модема

Якщо ви підключите Honor 10 до ноутбука за допомогою USB-кабелю, опція USB-модем стане активною в налаштуваннях на ньому.

Після включення новий пристрій буде встановлено в Windows, а новий пристрій з’явиться в списку підключень.

За умови, що PC НЕ буде підключений до мережі будь-яким іншим способом, він буде використовуватися для доступу до мережі.

Наприклад, FoxFi і PdaNet Деякі з цих додатків вимагають рутірованія на телефоні, деякі ні.

У той же час використання сторонніх додатків дозволяє зняти деякі обмеження в меню «Режим модема» в самій операційній системі Google Android. успіхів.

Як роздати інтернет з телефону Huawei або Honor

Спосіб роздачі інтернет з телефону Honor і Huawei залежить від використовуваних додаткових девайсів і систем. Детальніше про це нижче.

роздати, інтернет, телефон, honor

Як роздати інтернет з телефону Huawei і Honor: включення режиму модема

«Як роздати інтернет з телефону Huawei і Honor?». частий питання, коли на гаджеті зникло інтернет-з’єднання. Як скористатися мобільними мегабайтами на комп’ютері або ноутбуці читайте нижче.

Включаємо режим модему на планшеті Mediapad

Для включення роздачі через планшет підключається аналогічно. Працюють ті ж способи.

На комп’ютер через USB

 • Уявімо, що інтернету на комп’ютері немає, і ви бачите червоний хрестик на підключенні, або жовтий трикутник;
 • Спочатку потрібно підключити пристрій по USB до комп’ютера або ноутбука. Після цього заходимо в теж меню як в минулих інструкціях і включаємо перший режим.
 • На PC ви повинні побачити, що мережа почне підключатися.
 • Через кілька секунд інтернет буде доступний.

Якщо ви побачили жовтий трикутник, то це означає, що ваш провайдер заблокував роздачу інтернету. З цього приводу я писав на самому початку стіт в рядку «Попередження». там є посилання на статтю з обходу цього блокування.

Як роздати інтернет на Honor 8х

Уявіть таку ситуацію. ви поїхали в гості на дачу і виявляєте, що ваш оператор стільникового зв’язку в цьому місці не ловить сигнал. Як це не сумно, але зв’язок бере не скрізь. І вийшло що у одного зв’язок з інтернетом є, а в іншого немає.

А без інтернету ми своє життя представляємо важко. Тут і виникає питання. як роздати інтернет на телефонах Honor по Wi-Fi на інші пристрої.

READ  Як знайти приховану камеру за допомогою телефону

Як роздати Wi-Fi на Huawei (HONOR): повна інструкція

Привіт друзі! Сьогодні ми поговоримо, про те. як роздати Wi-Fi на Huawei або Honor. Насправді нічого складно немає і включити точку доступу можна за кілька секунд. На сьогоднішній момент майже всі телефони мають цією функцією. Для початку давайте включимо мобільний інтернет. Для цього смахніте верхнє меню і включіть мобільний передачу даних.

Після цього можете перевірити, щоб інтернет працював. Адже саме його ми і будемо роздавати на інші пристрої. Тепер потрібно зайти в налаштування і включити точку доступу, до якої і можна буде підключитися. В самому кінці я розповім, як включити передачу інтернету по Bluetooth або USB на стаціонарний комп’ютер, у якого немає WI-FI приймача. Інструкції підходить для всіх видів телефонів компанії Huawei (Honor): 7, 9, 10 та інші.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Якщо при роздачі інтернету ви побачите банер з оплатою або блокуванням інету. не переживайте її можна обійти. З цього приводу можете прочитати наші статті: МТС, Yota, Білайн. Якщо ви не знайшли свого оператора, можете зайти на будь-яку статтю. інструкції там однакові для всіх провайдерів.

за Bluetooth

Все робиться аналогічно в тому ж меню. Для цього натискаємо «Bluetooth-модем». Після цього просто включаємо Bluetooth в іншому пристрої та підключаємося до цього телефону або планшета. Після використання не забудьте вимкнути функцію, щоб вона не витрачала батарею.

Інструкція роздачі інтернету по Wi-Fi на телефонах Honor 8Х

Роздавати інтернет будемо з того телефону у якого в даному місці стійкий прийом сигналу.

Включаємо телефон Honor і переходимо в настройки

В налаштуваннях вибираємо. Бездротові мережі

У наступному вікні вибрати. Режим модема

Далі переходимо по пункту Точка доступу Wi-Fi

У мене точка доступу називається телефон Honor 8х (у вас назва може відрізнятися від мого)

Наступним кроком потрібно буде придумати пароль для нашої точки доступу. Відкриваємо вкладку. Налаштування точки доступу

Придумуємо свій пароль (він повинен складатися не менше восьми символів) і запам’ятовуємо його. для полегшення можна придумати пароль 00000000 або 12345678

І тиснемо кнопку зберегти знизу

Переходимо на крок назад і включаємо нашу точку доступу Телефон Honor 8х на роздачу інтернету

Після включення роздачі інтернету. на вашому телефоні повинен висвітитися ось такий значок як на фото

Перший етап по роздачі інтернету ми виконали. тепер беремо інший телефон і підключаємося до нашої точки доступу.

Налаштування інтернету на Honor 9 по Bluetooth

Чи не на всіх мобільних телефонах можна роздати інтернет по Bluetooth. Обидва смартфона або планшета повинні підтримувати цю можливість. В іншому випадку нічого не вийде. Отже, нам знову потрібно потрапити в налаштування Android. Їх можна відкрити в меню швидкого доступу або, вибравши шестірню в головному меню Хонор.

  На пристрої з інтернетом необхідно увійти в налаштування і вибрати в розділі «Мережа та інтернет» модем;

Мережа по Bluetooth є не такою популярною, як з технологією Wi-Fi через малого радіусу дії. Як правило вона поширюється лише до 3-5 метрів від джерела. Проте цього може бути достатньо, щоб використовувати інтернет на ноутбуці і смартфоні одночасно.

Как раздать интернет с телефона на телефон через wifi на андроиде

Яким чином роздати Інтернет з Honor 8

Для того, щоб зробити зі свого смартфона Honor пристрій Wi-Fi для підключення до інтернету інших пристроїв є різні способи. Ми будемо використовувати швидкий, він полягає в налагодженні через меню швидкого доступу. Або через шторку Android.

  В першу чергу необхідно підключити мобільний інтернет, щоб роздати його на інші пристрої. Це також можна зробити в меню швидкого доступу, опустіть шторку і натисніть на кнопку «Мобільні дані». Якщо у вас не підключений інтернет, необхідно звернутися до мобільного оператора за допомогою в його налаштуванні;

У цьому меню можна активувати функцію «Точка доступу». У нього можна потрапити не тільки через загальні налаштування смартфона. А також, якщо утримувати кнопку в меню швидкого доступу мобільного телефону Honor. У деяких моделях процес підключення функції роздачі інтернету можуть відрізнятися.

Що таке бездротова точка доступу?

При використанні терміну «Бездротова точка доступу» найчастіше мається на увазі Wi-Fi роутер. До нього можна підключати свої смартфони по паролю або без. І користуватися інтернетом в радіусі його дії. Але є й інші подібні пристрої, які дозволяють з’єднувати мобільні пристрої в бездротову мережу без роутера. Наприклад, користувач може підключити на смартфоні Honor мобільний інтернет. Після чого за технологією Wi-Fi Direct (або інший) передати його на ноутбук або комп’ютер. Звичайно ж, комп’ютер або ноутбук повинні бути з модулем Wi-Fi.

Технологія бездротової передачі даних в наших мобільних телефонах відрізняється стандартної точки доступу або роутера. Так як в смартфонах вони, як правило, сильно обмежені в функції.

Коли роутери виконують відразу три завдання в домашніх і громадських мережах:

Завдання: Пояснення:
маршрутизація Комутація сигналу між пристроями.
Підтримка різних мереж Бездротових і дротових мереж.
Контроль підключених пристроїв Можливість управляти кількістю підключених пристроїв.

Проте функція роздачі інтернету в мобільних пристроях Honor 10, 8 і інших буває дуже затребувана. Особливо в ситуаціях з обмеженим доступом до швидкісного інтернету в певних регіонах різних країн.

Як роздати Інтернет з Хонор 10, 8 та ін.

Більшість мобільних телефонів оснащені бездротовою точкою доступу, клієнтом. Цей модуль дозволяє створювати бездротову невелику по радіусу мережу, засновану на технології Wi-Fi. Але в різних пристроях принцип створення і підключення мережі відрізняється. У цій статті ми розглянемо спосіб роздати Інтернет зі смартфона Honor 10, 8 та ін.

Спосіб зробити смартфон Honor 10 точкою доступу і роздавати Інтернет

Раніше мобільні оператори були затятими борцями з абонентами, які роздавали інтернет на інші домашні пристрої. Це відбувалося з тієї причини, що мобільні мережі не призначалися для подібної навантаження. Через великої кількості підключень обладнання у операторів часто виходило з ладу. Що призводило до великих розтрат на його відновлення і підтримку. Але сьогодні існують спеціальні пакети мобільного інтернету, які можна використовувати на різних пристроях. Таким чином ми зможемо роздавати інтернет зі свого Хонор 10 на планшет і ноутбук.

  Для цього перейдіть на Honor в головне меню і знайдіть шестірню. щоб відкрити основні настройки вашого мобільного пристрою;

Таким чином ви зможете користуватися мобільним інтернетом одразу всією сім’єю з вашого Гонор. Але не забувайте перевіряти залишок трафіку на своєму тарифі. І переконайтеся, що ви можете використовувати мобільний інтернет на різних пристроях.

Чи можна зробити зі смартфона Honor USB модем

Є і провідний спосіб роздати інтернет з вашого пристрою Honor. Хоча це один з найстаріших способів користуватися мобільним інтернетом на комп’ютері, деякі користувачі про нього можуть не знати. Спосіб полягає в підключенні телефону до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Практично завжди Windows (або інша ОС) автоматично шукає і знаходить драйвер для нього. Але якщо цього не сталося, вам потрібен комп’ютер з інтернетом. На ньому необхідно завантажити драйвера для вашого мобільного телефону. Їх можна знайти на сайті фірми виробника смартфона.

READ  Як приховати повідомлення на iPhone

Увага також потрібно приділити кабелю, по якому ви підключаєтеся до PC. Краще комплектного в цьому випадку немає. Але якщо з якоїсь причини ви змінили його, допустимо використовувати будь-хто. Але це може позначитися на швидкості підключення і навіть не розпізнаванні комп’ютером телефону.

 • Активуйте мобільний інтернет на смартфоні. Якщо на ньому немає налаштованого підключення, зверніться до оператора за допомогою по його настройці;
 • Відкриваємо налаштування Honor, вибираємо пункт «Ще» і знаходимо розділ «Мережі і підключення»;

Як роздати мобільний інтернет з телефону

Ситуація, коли треба роздати Wi-Fi з телефону, відбувається досить-таки часто. Благо сучасні смартфони мають спеціальний апаратний модуль, який дозволяє поділитися інтернетом. Проте багато користувачів не знають, як можна роздати інтернет з телефону. Якщо ви ставитеся до цієї категорії людей, то ви потрапили за адресою. Адже в цій статті ми поговоримо про те, як можна роздати інтернет з iPhone або Андроїда.

Wi-Fi через Bluetooth

Комп’ютери не мають вбудованого WI-FI модуля. Адже зазвичай вони підключаються до маршрутизатора безпосередньо через кабель Ethernet. Відповідно, роздати інтернет з телефону на комп’ютер через мобільний хот-спот не вдасться. Що ж робити? Вихід є. необхідно роздати WI-FI через Bluetooth. Щоб зробити це, на телефоні, в розділі «Точка доступу і модем», треба переставити перемикач біля пункту Bluetooth-модем в активне положення.

Запустивши режим Bluetooth-модему, потрібно включити комп’ютер і керуватися наступною інструкцією:

 • Перед тим як роздати WI-FI з телефону iPhone або Android необхідно підключити PC до мобільного пристрою. Для цього треба зайти в панель управління комп’ютера (зробити це можна через «Пошук»).
 • В панелі управління натисніть на вкладку під назвою «Пристрої». Там необхідно вибрати підпункт «Bluetooth».
 • Система визначить пристрої, які знаходяться неподалік від вашого PC. Виберіть із запропонованого переліку свій девайс, після чого натисніть на кнопку «Зв’язати».
 • На смартфоні з’явиться запит на підключення. Щоб підтвердити його, необхідно тапнуть по кнопці «Створити пару». На PC також потрібно підтвердити з’єднання у вікні.
 • Зв’язок між пристроями встановлена. Щоб користуватися мобільним інтернетом, необхідно натиснути ПКМ по значку Bluetooth, який розташований на панелі завдань комп’ютера.
 • У випадаючому списку виберіть пункт «Показати пристрою Bluetooth». Відкриється нове вікно, в якому знаходитися список парних пристроїв. Виділіть свій смартфон, після чого у верхній панелі натисніть на «Подключаться через». У випадаючому списку виберіть варіант «Точка доступу».

Після проведення вищеописаних маніпуляцій інтернет на комп’ютері повинен з’явитися. Якщо ж сайти все одно не завантажуються, то в такому випадку спробуйте замінити DNS-адреси. Робиться це в такий спосіб:

Honor 7A Как раздать Вай Фай? Поделиться интернетом Honor 7A

 • Перейдіть в розділ «Мережеві підключення», який знаходиться на панелі управління.
 • Потім ПКМ натисніть по адаптера «Мережевого підключення Bluetooth». У випадаючому списку клікніть по напису «Властивості».
 • Пошукайте пункт «IP версії 4 (TCP / IPv4)», після чого натисніть кнопку «Властивості». Відкриється нове вікно, в якому необхідно поставити галочку навпроти пункту «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». Тепер вручну пропишіть статичні адреси DNS.

Як роздати інтернет

Не так давно роздати WI-FI з мобільного пристрою було неможливо. Благо, відносно недавно в сучасні девайси була впроваджена технологія WI-FI Direct. Що таке Wi-Fi Директ, і для яких цілей він потрібний? По суті, це особлива технологія, яка дозволяє роздавати інтернет прямо з Андроїда, iPad, iPhone і інших мобільних девайсів. При цьому потреба в пристрої-посереднику в вигляді маршрутизатора відсутній. Дана можливість реалізується за допомогою спеціального апаратного модуля, який вбудований в мобільний гаджет.

Можливість роздавати інтернет з iPad і інших мобільних пристроїв з’явилася відносно недавно. Розглянемо кілька способів, як можна роздати інтернет з мобільного девайса на планшет, телефон, ноутбук, комп’ютер тощо.

Налаштування точки доступу

Мобільний хот-спот, як і будь-який роутер, можна налаштувати (тобто поміняти ім’я точки доступу, встановити пароль і ін.). Робиться це в такий спосіб:

 • Перейдіть в меню «Мобільна точка доступу» (про те, як до нього дістатися говорилося вище).
 • Тапніте по кнопці «Додатково», яка розташована в правому куті екрану. Вона виглядає як три крапки.
 • У випадаючому списку тапніте по пункту «Налаштування мобільного точки доступу». Відкриється нове вікно. У ньому можна подивитися діючий пароль, встановити новий ключ доступу, поміняти ім’я хот-споту.

режим модему

Мабуть, найпростіший спосіб, як можна роздати Wi-Fi з телефону полягає в використанні так званого режиму модему. З його допомогою можна поділитися інтернетом з іншими користувачами.

Розглянемо процес його активації на прикладі смартфона від компанії Samsung. Отже, щоб включити режим модему необхідно:

 • Зайти в меню «Налаштування». Там треба відшукати пункт «Підключення» і тапнуть по ньому.
 • Потім необхідно перейти в розділ під назвою «Точка доступу і модем».
 • Там розташований пункт «Мобільна точка доступу», а навпаки можна помітити перемикач. Натисніть на нього, щоб активувати режим модему.

Після проведення вищеописаних маніпуляцій активізується мобільна точка доступу, і ваш телефон зможе виступати в якості роутера. Ви зможете роздавати інтернет з телефону на ноутбук та інші аксесуари, які мають апаратний модуль Wi-Fi.

Увага! Перед тим як включити роздачу інтернету переконайтеся в тому, що ваш тарифний план надає вам мобільний трафік.

Wi-Fi через USB

Проте далеко не на всіх комп’ютерах встановлено модуль для з’єднання через Bluetooth. У такому випадку єдиний спосіб підключитися до мобільного інтернету. використовувати USB. Перед тим як роздати Wi-Fi на своєму iPhone або Android, підключіть смартфон до комп’ютера через кабель. Потім потрібно перейти в розділ «Точка доступу і модем» і там активувати перемикач, що знаходиться навпроти пункту USB-модем.

На комп’ютері з’явиться нове підключення. Саме через нього і можна отримати доступ до Всесвітньої павутини.

Важливо! Якщо ви власник пристрою від компанії Apple, то для коректного підключення через USB необхідно щоб на комп’ютері був встановлений iTunes.

BETATECH.COM.UA 2022