Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як роздати точку доступу на комп’ютері

Table of Contents

Як роздати Інтернет з комп’ютера на Windows 10

Всі ми звикли до того, що на сучасних телефонах є функція «роздачі Інтернету», коли телефон виступає в ролі точки доступу і невеликої Wi-Fi роутера. Аналогічна можливість є і в Windows 10. Якщо ваш комп’ютер оснащений Bluetooth або Wi-Fi, він може роздавати Інтернет довколишніх пристроїв, що часом може бути дуже зручно.

Точка доступу в Windows 10. функція зовсім нова. Насправді вона з’явилася ще за часів Windows 7, ось тільки не всі користувачі знають про її існування.

Як роздати Інтернет з комп‘ютера на Windows 10

 • Натисніть Win I, щоб відкрити Параметри Windows.
 • Перейдіть в розділ Мережа й Інтернет Мобільний хот-спот.
 • На першому екрані вам треба вибрати, яке підключення ви хочете роздати. Для цього з меню, що випадає Спільне використання виберіть одну з опцій.

Вкажіть ім’я пристрою, пароль доступу і діапазон мережі. Для цього натисніть кнопку Змінити.

Вкажіть потрібні параметри у вікні редагування мобільного точки доступу.

Коли всі налаштування завершені, включіть параметр Дозволити використання мого інтернет-з’єднання. Комп’ютер перейде в режим точки доступу і почне «роздавати Інтернет»

Коли у вас збережені всі параметри точки доступу, вам не обов’язково відкривати Параметри Windows кожен раз, коли ви хочете включити роздачу. Для цього достатньо відкрити центр повідомлень з допомогою кнопки в правому нижньому кутку екрану в області повідомлень або за допомогою комбінації клавіш Win A і в списку швидких налаштувань натиснути Мобільний хот-спот.

Як роздати Інтернет з комп’ютера через Панель управління

Цей спосіб актуальний не тільки для комп’ютерів на Windows 10, але і на пристроях з Windows 7. Хоча ця ОС вже не підтримується, багато користувачів до сих пір вважають за краще її новішим релізів.

Натисніть Win R і введіть команду control.exe / name Microsoft.NetworkandSharingCenter. Ця команда відкриє Панель управління відразу в потрібному розділі Центру управління мережами і загальним доступом. Ви також можете перейти туди вручну, якщо вам так зручніше.

У лівому бічному меню виберіть Зміна параметрів адаптера.

Знайдіть адаптер, з якого ви хочете роздати Інтернет. Наприклад, Ethernet. Натисніть по цьому адаптера правою кнопкою миші і виберіть Властивості.

У новому вікні перейдіть на вкладку Доступ. Далі позначте відповідне поле біля пункту Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету.

З меню, що випадає виберіть спосіб підключення. Wi-Fi.

Як роздати Інтернет з комп‘ютера через Командний рядок

Введіть следющую команду в командний рядок: netwsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = ІМЯ_СЕТІ key = ПАРОЛЬ. Де замініть ІМЯ_СЕТІ і ПАРОЛЬ на відповідне ім’я і пароль. Потім введіть команду netsh wlan start hostednetwork щоб включити точку доступу через командний рядок. Щоб вимкнути точку доступу введіть команду netsh wlan stop hostednetwork.

Connectify. найкраща програма для запуску віртуальної мережі

Connectify Hotspot 2018. сама просунута з представлених в статті програм, але більшість функцій доступні тільки в платній версії. Функціонал безкоштовної Connectify обмежений створенням точки доступу Wi-Fi, причому мережа не можна повністю перейменувати. «Connectify» залишиться в назві. Зате зайвий раз не доведеться надавати загальний доступ до інтернету в «Мережевих підключеннях», досить вибрати з’єднання зі списку в налаштуваннях програми.

Виберіть з’єднання, яке буде «ділитися» інтернетом (якщо таких декілька, наприклад: Ethernet і USB-модем), змініть ім’я Wi-Fi мережі і пароль, або залиште налаштування за замовчуванням. Потім натисніть «Запустіть точку доступу Hotspot».

З додаткових функцій у безкоштовній версії працює блокувальник реклами, а також у вкладці «Клієнти» можна подивитися які пристрої підключені до точки доступу, дізнатися швидкість їх інтернет-з’єднання і скільки вони використовували трафіку.

Мобільний хот-спот в Windows 10

У ювілейній версії Windows 10 з’явився системний інструмент, що дозволяє швидко запускати точку доступу. Нова функція називається «Мобільний хот-спот»: щоб перейти до управління нею, клацніть правою кнопкою миші по меню «Пуск», зайдіть в «Параметри» → «Мережа та Інтернет» і відкрийте пункт «Мобільний хот-спот».

Виберіть інтернет-з’єднання, підключення якого буде використовуватися для роздачі Wi-Fi, задайте ім’я мережі, пароль і переведіть тумблер в положення “On”. Готово. мобільний хот-спот запущений.

Як роздати інтернет по Wi-Fi з комп‘ютера за допомогою програми Virtual Router Plus

Якщо варіант з використанням командного рядка здався складним, скористайтеся спеціальними програмами. Перша. Virtual Router Plus. Сайт розробників більше не працює, тому гуглити «скачати Virtual Router Plus» і завантажуйте інсталяційний файл утиліти з вподобаного порталу з безкоштовним софтом. Після установки налаштуйте віртуальний роутер:

 • В поле Network Name (SSID) дайте мережі назву.
 • В поле Password задайте пароль, який повинен складатися не менше, ніж з 8 символів.
 • У Shared Connection виберіть підключення, інтернет-з’єднання якого буде лунати з ноутбука або PC (через нього комп’ютер підключений до мережі).

Потім натисніть кнопку «Запустити віртуальний маршрутизатор плюс», після чого створиться нова точка доступу.

Бездротова мережа створена, залишилося надати їй доступ до інтернету. Перейдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом» → «Зміна параметрів адаптера» або натисніть «Win» «R», в полі «Відкрити:” вставте ncpa.cpl і клацніть «Enter».

Відкриється розділ «Мережеві підключення». Правою клавішею миші натисніть на з’єднання, через яке працює інтернет і в списку, що розкрився опцій виберіть «Властивості».

Відкрийте вкладку «Доступ», поставте галочку в чекбоксі «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення» і в списку виберіть створене «Підключення по локальній мережі». В кінці натисніть «ОК».

Створюємо точку доступу: запуск Wi-Fi при старті PC

Щоб інтернет лунав одразу ж після включення комп’ютера і наступного разу галерея запускати бездротове з’єднання, необхідно додати BAT або CMD файл з параметрами мережі в автозавантаження. Для цього відкрийте «Блокнот». Скопіюйте та вставте в текстовий файл 2 рядки:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = “4iDroid.com” key = “password” keyUsage = persistent

READ  Як прибрати затримку в Bluetooth навушниках

Ім’я мережі 4iDroid.com і пароль password можна поміняти на свої.

Збережіть текстовий файл в будь-яке місце на жорсткому диску, назвавши його як завгодно, наприклад, «start-WI-FI-hotspot», але при збереженні в рядку «Файл» в кінці добавьте.bat лібо.cmd. щоб розширення змінилося (в даному випадку немає різниці між розширеннями BAT і CMD, так що підійде будь-який).

 • У Windows 7: «Пуск» → «Усі програми» → «Автозавантаження».
 • У Windows 8, 8.1 і 10: натисніть «Win» «R», введіть shell: Startup і клацніть «Enter».

Перемістіть в «Автозавантаження» створений CMD або BAT файл.

Тепер при кожному запуску PC буде створюватися точка доступу.

Файл не обов’язково додавати в «Автозавантаження». Можна просто двічі натиснути на нього і мережа запуститься. Щоб так само швидко її зупиняти, створіть другий файл з расшіреніем.cmd ілі.bat, вставте в нього наступну команду, збережіть і клацайте на нього в потрібний момент.

Як роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows

Виконавши дві команди в командному рядку та надавши загальний доступ до підключення до інтернету, можна створити точку доступу і роздавати мережу. Цей спосіб підійде для будь-якої версії Windows. Єдине, на ноутбуці повинен працювати Wi-Fi. Щоб його включити, клацніть на значок «Доступ до Інтернету» в області повідомлень і активуйте Wi-Fi.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора:

 • У Windows 7 натисніть «Пуск» і введіть в пошуку cmd. З’явиться результат «Командний рядок». Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Запустити від імені адміністратора».
 • У Windows 8 і 8.1 клацніть по значку Windows правою клавішею мишки і виберіть «Командний рядок (адміністратор)».
 • В останніх збірках Windows 10 натисніть на іконку Windows правою кнопкою мишки і виберіть «Windows PowerShell (адміністратор)».

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = “4iDroid.com” key = “password” keyUsage = persistent

Замість 4iDroid.com можете придумати іншу назву мережі, password замінити на свій пароль. Краще не використовувати російські букви в назві мережі і паролі. тільки цифри, символи та англійські букви.

Потім натисніть «Enter». З’явиться повідомлення, що операція пройшла успішно.

Скопіюйте та вставте наступну команду:

Знову натисніть «Enter». Побачите повідомлення, що створена мережа запущена.

Точка доступу створена, але поки не роздає Wi-Fi. Спочатку доведеться налаштувати загальний доступ до інтернету в розділі «Мережеві підключення». Щоб туди потрапити, натисніть «Win» «R», введіть ncpa.cpl і клацніть «Enter». Кнопка «Win». це клавіша із позначкою Windows.

Відкриється вікно «Мережні підключення». Після виконаних команд, там вже з’явилося нове з’єднання, яке називається «Бездротове мережеве з’єднання» на Windows 7 або «Підключення по локальній мережі» на Windows 8, 8.1 і 10. У назві варто номер (наприклад, в моєму випадку на Windows 10. 17, у вас можуть бути інші число або цифра), а під ним ім’я мережі.

Тепер правою клавішою миші по з’єднанню, через яке здійснюється підключення до інтернету. Наприклад, у мене дротове з’єднання Ethernet. З’явиться список опцій, в якому виберіть «Властивості».

Перейдіть на вкладку «Доступ» і поставте галочку напроти пункту «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера», а в випадаючому списку «Підключення домашньої мережі» виберіть створене підключення до мережі. «Підключення по локальній мережі» або «Бездротове мережеве з’єднання». Після цього натисніть «ОК».

Запущена точка доступу почне функціонувати, а комп’ютер роздавати Wi-Fi. Щоб зупинити мережу, в командному рядку Windows введіть наступне і натисніть «Enter»:

Цей спосіб хороший, але після перезавантаження PC доведеться запускати мережу за новою. Давайте я розповім як зробити так, щоб точка доступу Wi-Fi створювалася автоматично при кожному запуску комп’ютера.

Windows

Щоб підключитися до мережі Wi-Fi на іншому комп’ютері або ноутбуці, клацніть на іконку «Доступ до Інтернету» в області повідомлень (якщо немає, відобразіть приховані значки).

Увімкніть Wi-Fi і виберіть потрібну точку доступу.

Якщо потрібно, можете дозволити іншим комп‘ютерам і пристроям виявляти ваш PC.

Android

Перейдіть в «Налаштування» → «Мережа та Інтернет» → «Wi-Fi».

Натисніть на точку доступу, до якої потрібно підключитися.

Как создать точку доступа Wi-Fi на windows 7

Під назвою мережі з’явиться напис «Підключено», а в рядку стану іконка Wi-Fi. Якщо швидкість передачі даних маленька, спробуйте прискорити інтернет.

Якщо паролем від розгорнутої мережі потрібно поділитися, а ви його забули, скористайтеся порадами з інструкції по посиланню.

Як роздати Wi-Fi з телефону Windows

Windows 7, вбудований Wi-Fi, роздати інтернет на Android. Як роздати wi-fi з телефону: Windows.

Потрібно отримати рядок команд з рівнем доступу не нижче адміністратора.

Запуск системи від імені адміністратора

Що б це зробити, потрібно пройти по шляху: Пуск / cmd / запустити від імені адміністратора і влаштувати таку команду.

В даному випадку «MS Virtual Wi-Fi». ім’я непроводной мережі, «Pass for virtual wi-fi». пароль для доступу до наданої мережі (ви зможете застосувати свої параметри).

Важливо знати, що якщо ваш пристрій не має можливості отримати ip-адреса, і отже, включитися до створеної точки доступу, то в конфігураціях (телефону, КПК, ноутбука), на який ми хочемо роздати інтернет, вводять таке.

Маска підмережі: 155.255.255.0

І відповідно цим «Бездротове Мережеве З’єднання 1» належить бути:

Маска підмережі: 155.255.255.0

Варіант No 3: Створюємо точку WI-FI за допомогою скрипта

 • Входимо в «Пуск», «Стандартні» відкриваємо «Блокнот».
 • Прописуємо туди готовий скрипт. Завантажити можна нижче. Не забудьте поміняти на свої значення «YourSSID і YourPassword».
 • При збереженні або після, обов’язково на цьому файлі поміняйте розширення «.bat».
 • Запустіть файл від імені адміністратора. У який з’явився чорному вікні виберіть потрібну вам цифру і натисніть «Enter».

Всі програми, які ми писали для Windows 10 підходять і для Windows 7.

Найпопулярніші утиліти для роздачі інтернету з ноутбука:

 • mHotspot
 • Connectify
 • MyPublicWiFi

Налаштувати їх зможе будь-який школяр, тому показувати, як це зробити немає сенсу.

Як роздати інтернет з ноутбука через Wi-Fi

Для підключення до мережі Інтернет відразу декількох пристроїв, в тому числі бездротовим способом, найчастіше використовується класичний Wi-Fi роутер. Сучасні роутери прекрасно справляються зі своїм завданням, забезпечуючи надійне і стійке до перешкод з’єднання, ось тільки маршрутизатор не завжди може виявитися під рукою. Стандартна ситуація. ви вирішили провести кілька днів на дачі і взяли з собою тільки ноутбук з USB-модемом.

Непогано було б мати можливість підключатися через нього до Інтернету не тільки на своєму портативному комп’ютері, але і на мобільних гаджетах, таких як смартфон або iPod. Тобто виникає потреба у використанні ноутбука як окремої точки доступу Wi-Fi, до якої за аналогією зі звичайним роутером можуть приєднуватися інші пристрої.

Якщо хто не знав, функціонал для реалізації такого завдання вбудований в операційні системи Windows 7/10, головне щоб ваш ноутбук був оснащений бездротовим адаптером.

роздати, точка, доступ, комп, ютері

Отже, в даній статті в покроковому режимі розглянемо всі основні способи роздачі Wi-Fi з ноутбука, що працює під управлінням Windows 7 або Windows 10. Точку доступу будемо створювати як засобами самої системи, так і за допомогою найбільш популярних сторонніх програм. Джерелом інтернету для ноутбука стане 3G-модем одного з операторів мобільного зв’язку. Втім, всі розглянуті схеми працюватимуть і в разі звичайного проводового підключення інтернету.

READ  Як налаштувати звук на комп'ютері Windows 10

Створення віртуального Wi-Fi роутера через командний рядок

Користувачам, які не товаришують з командним рядком, це спосіб напевно здасться досить складним і хитромудрим. Однак якщо точно слідувати інструкціям, то ніяких проблем виникнути не повинно. Найголовніше, даний спосіб універсальний, тобто працює і в Window 7, і в Windows 10, і при цьому не вимагає установки якихось додаткових додатків.

Насамперед запустимо саму командний рядок від імені адміністратора. Зробити це можна через рядок пошуку меню Пуск, клікнувши по пункту «Командний рядок» правою кнопкою і вибравши «Запуск від імені адміністратора». У Windows 10 просто тиснемо правою клавішею миші по значку меню Пуск і вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

В консолі відразу ж виконуємо команду netsh wlan show drivers щоб упевнитися, що в поточний момент Wi-Fi адаптер ноутбука здатний працювати в режимі точки доступу. Після введення зазначеної команди тиснемо Enter і шукаємо рядок «Підтримка розміщеної мережі».

Якщо поруч стоїть «Так», то все в порядку і можна переходити до наступного етапу, якщо ж написано «Ні», то продовжувати не має сенсу, так як адаптер не готовий до роздачі Wi-Fi. Причини відсутності підтримки розміщеної мережі можуть бути самі різні. від некоректно встановлених (або старих) драйверів до несумісності поточної версії Windows з встановленим обладнанням. Способів вирішення подібної проблеми ми присвятили окрему статтю (див. «Не вдалося запустити розміщену мережу»), тому зараз загострювати увагу на них не будемо і підемо далі.

На даному етапі нам потрібно ввести команду для ініціалізації створюваного віртуального хоста Wi-Fi. Виглядає вона так:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = InternetNout key = 87654321

 • InternetNout. ім’я бездротової мережі;
 • 87654321. пароль.

Якщо все пройшло успішно, то з’явиться відповідне повідомлення, як на скріншоті.

Тепер запускаємо нашу мережу командою netsh wlan start hostednetwork, за підсумками виконання якої ми повинні побачити повідомлення “Розміщена мережу запущена».

Треба перевірити, чи дійсно з’явилася нова бездротове з’єднання. Заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом» і знаходимо створену нами мережу InternetNout.

Правда, статус у неї поки «Без доступу до мережі», що нас категорично не влаштовує. Щоб віртуальна точка Wi-Fi змогла роздавати інтернет, вона повинна отримати доступ безпосередньо до того з’єднанню, через яке ноутбук сам отримує інтернет. У нашому випадку це Ethernet 3.

Кількома по ньому, а потім натискаємо на кнопку «Властивості».

Далі переходимо на вкладку «Доступ» і ставимо галочку поруч з пунктом «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп’ютера». Нижче в випадаючому списку вибираємо цільове підключення. У нас це «Підключення по локальній мережі 14».

Тиснемо «ОК» для застосування параметрів. Тепер в центрі управління мережами статус InternetNout змінився на «Інтернет», чого ми і добивалися.

Беремо в руки смартфон і в відповідному розділі налаштувань перевіряємо, чи бачить пристрій створену Wi-Fi точку. Якщо всі описані вище кроки виконані, то мережу неодмінно буде виявлена. Кількома по ній, вводимо пароль і чекаємо, коли відбудеться підключення.

Ноутбук почне роздавати інтернет для нашого смартфона через Wi-Fi. Вивести інформацію про мережі, наприклад, число підключених клієнтів, дозволяє команда netsh wlan show hostednetwork. Для відключення точки доступу виконуємо команду netsh wlan stop hostednetwork.

Налаштування VirtualRouter Plus

Завантажте програму і з неї файл VirtualRouterPlus.exe.

Буде відкрито вікно в якому, заповненню підлягають, лише основні поля: ім’я та пароль.

І повідомити про те з’єднанні, що вас влаштовує.

А біля розділу Shared Connection потрібно вписати бажане сполучення. Від нього і буде розходитися інтернет.

Натиснути кнопку Start Virtual Router Plus.

Як використовувати ноутбук або PC в якості точки доступу

Насправді все дуже просто. Для цього існує маса програм. Більш того, розробники операційної системи Windows 7 передбачили таку можливість, дозволивши користувачам використовувати вбудовані засоби для організації віртуальної мережі, позбавляючи вас від пошуків будь-яких програм. Отже, як ви вже здогадалися, зробити віртуальну групу можна двома способами:

 • За допомогою установки спеціальної програми (наприклад. Connectify).
 • Використовувати вбудовані засоби Windows 7 і адаптер бездротового зв’язку ноутбука.

Використання bat-файлу

Створення точки доступу Wi-Fi через командний рядок незручно тим, що після кожного вимикання PC потрібно прописувати все команди повторно. Тому даний спосіб перетворення переносного комп’ютера в роутер може застосовуватися тільки для одноразового підключення інтернету на телефон.

Виконання вищеописаних команд можна повністю автоматизувати. Щоб це зробити, потрібно в стандартному текстовому редакторі Windows прописати невеликий скрипт, а потім зберегти документ на робочому столі ноутбука під будь-яким ім’ям в формате.bat. Щоб почати роздачу Wi-Fi за допомогою віртуального роутера на телефон, потрібно всього лише запустити даний документ з правами адміністратора. Приклад скрипта показаний на малюнку, де YourSSID і YourPassword. це назва бездротового підключення і ключ доступу до нього.

Як створити точку доступу на PC з Windows 10

В одному з останніх оновлень Windows 10 з’явилася можливість створювати мобільний хот-спот (Wi-Fi-ретранслятор, якщо завгодно). Це дозволяє «роздати» інтернет з PC або ноутбука.

У цьому матеріалі ми розповімо, як це зробити. Для початку потрібно перевірити деякі моменти:

 • Точна версія Windows 10;
 • Наявність останніх оновлень драйверів мережевого адаптера;
 • Перевірка підтримки розміщеної мережі.

Можливість створення хот-спорту є в версії 1607 і новіших. Для перевірки версії робимо наступне:

 • Натисніть на кнопку «Центр повідомлень».
 • У лівій частині екрана з’явиться вкладка останніх подій і тем для швидкого доступу до системних налаштувань. Натисніть на плитку «Параметри»;
 • У вікні, знайдіть плитку «Система» і натисніть на неї;
 • Відкрийте вкладку «Про систему». У правій частині вікна з’явиться інформація про параметри PC і встановленої ОС;
 • Перевірте значення поля «Версія»
 • Якщо версія нижче 1607, систему потрібно оновити. Для цього знову заходимо в «Центр повідомлень», пункт «Оновлення та безпека».
 • У новому вікні натисніть на кнопку перевірки доступності оновлень і дочекайтеся результат. Якщо для вашого PC є доступні апдейти, на екрані з’явиться відповідне повідомлення разом з клавішею для старту установки. Для установки необхідно з’єднання з інтернетом.

Важливо! Перед початком установки оновлень збережіть результати всіх відкритих програм, так як комп’ютер буде перезавантажений.

Установка останніх драйверів на мережевий адаптер

Відкрийте вікно диспетчера пристроїв, натиснувши правою клавішею мишки на «Пуск»

У новому вікні знайдіть вкладку «Мережеві адаптери» і розгорніть її. Потім клацніть на розділі правою клавішею мишки і натисніть на пункт «Оновити конфігурацію».

Також потрібно перевірити підтримку розміщеної мережі. Це можна зробити за допомогою командного рядка ОС.

Запустіть командний рядок за допомогою вікна «Пошук в Windows». введіть там cmd і натисніть Enter;

READ  Як підключити роутер до комп'ютера відео

Введіть у вікні зазначену на малюнку нижче команду і натисніть Enter для її виконання;

Значення параметра має бути позитивним. Тільки в цьому випадку вийти налаштувати робочу роздачу інтернету для інших гаджетів.

Якщо підтримка розміщена мережі відсутня, це означає, що вам потрібно придбати додатковий фізичний USB-адаптер, який має таку можливість.

Зайдіть у вікно «Параметри Windows» і натисніть на розділ «Мережа та Інтернет»;

У списку «Спільне використання» виберіть тип підключення до інтернету, який використовується на комп’ютері. Бездротовий зв’язок. до PC підключений Wi-Fi-маршрутизатора, Ethernet. підключення через кабель, 3G. з’єднання з глобальною мережею через 3G модем. Якщо в даний момент PC підключений до інтернету тільки одним типом сполук, система автоматично визначить його;

Відкрийте вкладку «Мобільний хот-спот» і в правій частині вікна активуйте повзунок включення. Також, у вікні буде вказана інформація для підключення до мережі. Ім’я мережі. це ім’я вашого комп’ютера, яке ви задали під час установки системи. Пароль. випадкові символи, хоча його можна змінити, натиснувши «Змінити»

Також можна роздати інтернет за допомогою командного рядка.

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора;

Введіть зазначену на малюнку нижче команду, де NetworkName. це ім’я мережі, NetworkPassword. пароль доступу;

Якщо все правильно, з’явиться наступне повідомлення

Найпоширеніша проблема. на комп’ютері немає інтернету. Біля значка мережі з активним підключенням буде відображатися напис: «Підключено», а не «Без доступу до Інтернету».

Как раздать интернет с телефона на компьютер: через USB или по Wi-Fi

Можливий варіант, що після оновлення драйверів потрібно скинути мережу. Зайдіть в «Параметри Windows» і відкрийте вкладку «Мережа та Інтернет». Потім виберіть пункт «Стан» в отрившемся вікні натисніть на поле «Скидання мережі», після чого повторно підключіться.

Как раздавать Wi-Fi с ноутбука

Також варто відключити антивіруси, в тому числі «Захисник Windows», оскільки вони можуть блокувати доступ.

Ось ви і налаштували хот-спорт на Windows 10.

Створення та управління точкою доступу в Windows 7

Головною відмінністю операційної системи Windows 7 від Windows 10 є відсутність звичного нам інструменту Налаштування Windows. Тому доведеться повернутися до попередніх його функцій Windows, таким як “Панель управління” і “Центр управління мережами і загальним доступом”.

Створення та управління точкою доступу в Windows 10

Підключення до точки доступу

Після створення і налаштування мобільного хот-споту, ви можете підключитися до нього за допомогою будь-якого пристрою, що володіє системою Wi-Fi або Bluetooth. досить знати ім’я мережі і пароль.

Давайте подивимося як відбувається процес підключення до мережі Wi-Fi з комп’ютера або ноутбука:

Клацніть лівою кнопкою миші по іконці з дисплеєм, що відображає підключення до мережі. Зазвичай вона розташована в правому нижньому кутку. У деяких випадках, при відсутності підключення через кабель, вона виглядає як символ Wi-Fi.

Виберіть потрібну мережу і натисніть по її назві. При необхідності введіть запитуваний пароль і підключіться.

Відключення точки доступу

Відключення від Wi-Fi в Windows 7 дещо відрізняється від того, що ми недавно розібрали в Windows 10. Проте, з якогось боку, вимкнути точку доступу в старій операційній системі навіть простіше.

Клацніть лівою кнопкою миші по меню підключень, розташованому в правому нижньому кутку панелі завдань.

Знайдіть потрібну вам мережу Wi-Fi і відключіться від неї.

Зміна параметрів точки доступу

У попередньому розділі ми створили мобільну точку доступу. Однак цього недостатньо. потрібно змінити деякі її параметри, такі як ім’я мережі і пароль. Оскільки тільки володіючи цими даними, інші користувачі зможуть підключитися до вашої мережі.

У розділі Режим модему перейдіть до параметру Встановлення точки доступу Wi-Fi.

Задайте ім’я мережі і пароль. Не забувайте про те, що пароль повинен бути надійним. в іншому випадку існує високий ризик злому.

Збережіть внесені зміни, щоб вони вступили в силу. При бажанні, налаштовуючи пароль, поставте галочку поруч з пунктом Показати пароль. Таким чином, вводячи код, ви не помилитеся і точно будете знати його.

Створення точки доступу

Головна перевага Windows 10. простота у використанні. Навіть початківець користувач в процесі роботи не зіткнеться з труднощами і запам’ятає алгоритм дій з першого разу.

Давайте розглянемо процес створення точки на комп’ютері або ноутбуці ближче:

Відкрийте Налаштування Windows за допомогою комбінації клавіш Windows R.

Перейдіть в розділ Мережа й Інтернет.

У вікні, знайдіть підрозділ Мобільний хот-спот. Саме він відповідає за настройку роздачі Wi-Fi з вашого комп’ютера.

Зверніть увагу на параметр Спільне використання інтернет-з’єднання. У ньому потрібно вибрати ваше власне підключення. Тобто, якщо ви підключені до роутера з умовним ім’ям Futurama і він надає вашому комп’ютеру підключення до мережі, вкажіть його.

Розберемося з Спільним підключенням. У цьому параметрі необхідно вказати спосіб “спілкування” двох пристроїв, наприклад вашого комп‘ютера і телефону. Ви можете вказати як Wi-Fi, так і Bluetooth. все залежить від ваших уподобань. Перед підключенням переконайтеся, що системи зв’язку працюють на обох пристроях.

Тепер потрібно активувати точку доступу. Знайдіть параметр Дозволити використання мого інтернет-з’єднання на іншому пристрої та змініть його стан на Включено.

Підключення до точки доступу

Підключитися до мобільної мережі Wi-Fi не складе особливих труднощів. У цьому розділі ми розглянемо як можна встановити бездротове з’єднання з мережею через комп’ютер і телефон.

Підключення з комп’ютера.

Клацніть лівою кнопкою миші по меню підключень, розташованому в правому нижньому кутку панелі завдань.

У представленому списку точок доступу знайдіть потрібну мобільну мережу. У нашому випадку це A7Pro.

Натисніть Підключитися.

Введіть запитуваний пароль.

Тепер натисніть кнопку Далі і Завершіть з’єднання.

Готово, тепер ваш комп’ютер задіє мобільний інтернет смартфона.

Відкрийте Налаштування мобільного телефону.

Відкрийте розділ Wi-Fi.

Знайдіть мережу до якої планується отримати доступ. Клацніть по ній.

роздати, точка, доступ, комп, ютері

Введіть запитуваний пароль і натисніть клавішу Підключити.

Готово! Ви підключені до мережі Wi-Fi.

Управління точкою доступу

Щоб змінити налаштування створеної нами точки віддаленого доступу, потрібно повернутися в “Центр управління мережами і загальним доступом”.

Відкрийте Панель управління.

Перейдіть в режим перегляду Дрібні значки. У такому вигляді буде набагато простіше знайти потрібний параметр. очі не будуть загублені на екрані.

Знайдіть Центр управління мережами і загальним доступом. Відкрийте його.

Клацніть по клавіші Зміна параметрів адаптера.

У вікні, знайдіть адаптер під назвою Бездротова мережа.

Клацніть по адаптера правою кнопкою миші і відкрийте Властивості.

Перейдіть в розділ Доступ.

Поставте галочку поруч з параметром Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп‘ютера. Підтвердіть зміну і натисніть кнопку ОК.

Тепер будь-який комп’ютер або ноутбук з підключеним модулем Wi-Fi зможе скористатися інтернетом вашого PC віддалено.

BETATECH.COM.UA 2021