Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як роздрукувати на принтері з комп’ютера

Table of Contents

Панель швидкого доступу

Вивчити і запам’ятати поєднання клавіш на клавіатурі вдається не кожному, особливо якщо врахувати, що кожне поєднання відповідає за виклик певних команд. Більш зручним для малодосвідчених користувачів є панель швидкого доступу.

 • Необхідно натиснути кнопку «Файл», розташовану в лівому верхньому кутку. Відкриється вікно, де користувач може створити і зберегти новий документ.
 • Через меню «Файл» натиснути на рядок «Друк».
 • У вікні, перевірити необхідні параметри, а саме: кількість сторінок, орієнтацію листа. І тільки після натиснути підтверджує кнопку.

Варто зазначити, що даний спосіб виведення текстового документа досить поширений і присутній практично у всіх програмах.

роздрукувати, принтері, комп, ютера

Як друкувати текст?

На сьогоднішній день розроблено декілька способів виведення тексту. Однак користувачі вибирають тільки один метод, найбільш зручний для індивідуальної експлуатації. Але це не означає, що навчитися іншим способам виведення документа неможливо.

Отже, роздрукувати текстовий документ, наприклад доповідь, реферат або фото з комп’ютера, можна за допомогою поєднання декількох клавіш, використовуючи панель швидкого доступу або контекстне меню.

Варто зазначити, що кожен з представлених варіантів має індивідуальні перевагами.

Двохсторонній друк

Завдяки можливості двостороннього друку можна значно зменшити витрати паперу і скоротити розмір текстового документа. З цієї причини більшість користувачів стали звертати увагу на принтери і МФУ, оснащені даної функції.

Щоб зробити двосторонню роздруківку файлу, слід відкрити документ, натиснути клавіші «CtrlP» або будь-яким іншим способом потрапити в меню друку. Далі вибрати необхідний друкований апарат. Біля функції «Двосторонній друк» поставити галочку і зробити підтвердження дій.

Звичайно, зробити двосторонній висновок можна на звичайному принтері, тільки доведеться проявити пильність, інакше можна збитися.

 • Для початку відкрити в документі, який і потрапити в меню друку.
 • При установці необхідних параметрів вибрати пункт «Непарні сторінки» і підтвердити дію.
 • Роздруковані документи потрібно вилучити з лотка виведення і завантажити в лоток введення. Далі зайти в меню друку і вибрати розділ «Парні сторінки».

Головне. не переплутати напрямок матеріалу, інакше з кожного боку інформація буде виглядати верх ногами.

Як роздруковувати інші документи?

Можливість роздруківки інформації з компютера присутні не тільки в додатках Microsoft. Практично всі редакторські програми оснащені цією функцією. Найчастіше користувачам необхідно роздруковувати файли формату Pdf. Саме в такому дозволі зберігається робоча документація, графічні проекти і багато іншого.

На сьогоднішній день пропонується декілька способів виведення Pdf-файлів з електронного носія на паперовий.

Найбільш поширеним є Adobe Acrobat Reader Dc. безкоштовна програма, яку можна завантажити з будь-якого сайту.

 • Перш за все запустити програму і відкрити файл, призначений для друку.
 • На робочій панелі інструментів програми вибрати значок з характерним зображенням і натиснути на нього.
 • На екрані з’явиться вікно з настройками. В першу чергу слід вибрати відповідну назву пристрою, далі виставити необхідні параметри і натиснути кнопку підтвердження.
 • Відразу після цього документ стане в чергу для виведення на паперовий носій.

Інший спосіб роздруківки Pdf-файлу потрібно установки програми Print Conductor. В недалекому минулому цей додаток не було таке популярне, але сьогодні завдяки підтримці безлічі форматів стало користуватися попитом.

 • Для початку слід відкрити програму. Для завантаження документа натиснути кнопку з позначенням подвійного файлу. Знайти необхідний документ для друку і натиснути «Відкрити».
 • У меню, слід вибрати принтер.
 • Провести додаткову настройку друку і натиснути зелену кнопку, що активує запуск.

Як друкувати на принтері з комп’ютера?

Сьогодні вся документація готується на комп’ютері і виводиться на паперовий носій за допомогою спеціалізованої оргтехніки. Говорячи простими словами, електронні файли роздруковуються на звичайному принтері в самих різних форматах. Те ж саме стосується зображень і фотографій. А щоб ви друкуєте файл виявився чітким і не мав дефектів, потрібно налаштувати принтер.

Картинки і фотографії

Надрукувати зображення або фотографію нескладно. Досить відкрити картинку в будь-який з редакторських програм. Натиснути комбінацію «CtrlP» або ж скористатися панеллю швидкого доступу. У вікні, потрібно провести певну настройку друку, а саме: встановити або видалити поля, виставити потрібний розмір, в деяких програмах вийде змінити колірну гамму малюнка або картинки і навіть змінити розмальовку. Далі зробити підтвердження.

Провести висновок фотографій і інших зображень можна за допомогою контекстного меню. Досить тільки клацнути по іконці зображення правою кнопкою миші і вибрати рядок «Друк».

комбінація клавіш

Зрозуміти систему друку за допомогою поєднання клавіш найкраще на програмах Microsoft office. Однак даний спосіб роздрукування файлів також підходить для інших текстових редакторів.

 • Відкрити файл, призначений для виведення на паперовий носій.
 • Одночасно натиснути кнопки клавіатури «CtrlP». Дане поєднання активує меню настройки друку.
 • У списку опцій виставити параметри і натиснути «Друк».
 • Якщо є необхідність, можна зробити попередній.

Швидкий доступ

Для розгляду подібного питання буде обрана операційна система Windows і пакет програм Microsoft Office. Однак описаний спосіб буде актуальний не тільки для даного набору ПО. він працює і в інших текстових редакторах, в браузерах і програмах різного призначення.

 • Для початку слід відкрити файл, який потрібно надрукувати.
 • Після цього необхідно одночасно натиснути комбінацію клавіш «CtrlP». Така дія викличе вікно з настройками для друку файлу.

В налаштуваннях важливо перевірити такі параметри, як кількість друкованих сторінок, орієнтація сторінки і підключений принтер. Їх можна змінювати відповідно до власних уподобань.

Документ роздруковуватиметься стільки, скільки для цього потрібно принтеру. Подібні характеристики змінити неможливо.

Роздруківка документа з комп‘ютера на принтері

Здавалося б, то надрукована версія. це досить просте завдання. Однак новачки не знайомі з цим процесом. Та й не кожен досвідчений користувач зможе назвати більше одного способу роздруківки файлів. Саме тому потрібно розібратися, як це робиться.

Панель швидкого доступу

Запам’ятовувати комбінацію клавіш не завжди зручно, особливо людям, які друкують настільки рідко, що подібна інформація просто не затримується в пам’яті довше декількох хвилин. В такому випадку використовують панель швидкого доступу. Розглянемо на прикладі Microsoft Office, в іншому ПО принцип і порядок дій буде аналогічний або повністю співпаде.

READ  Розблокування завантажувача Xiaomi redmi note 8 pro

  Для початку натискаємо «Файл», це дозволить нам відкрити вікно, де користувач може зберігати, створювати або друкувати документи.

как распечатать документ

 • Відразу ж після цього необхідно провести всі дії щодо налаштувань друку, які були описані в першому способі. Після залишається виставити кількість копій і натиснути «Друк».
 • Такий спосіб досить зручний і не вимагає багато часу від користувача, що досить привабливо в умовах, коли потрібно швидко надрукувати документ.

  Як роздрукувати документ з комп’ютера на принтері

  Кількість комп‘ютерної техніки зростає з кожним роком. Разом з цим, що логічно, збільшується число користувачів PC, які тільки знайомляться з багатьма функціями, досить часто, є корисними і важливими. Такими, як, наприклад, друк документа.

  Контекстне меню

  Подібним способом можна скористатися лише в тих випадках, коли ви повністю впевнені в налаштуваннях друку і точно знаєте, який принтер підключений до комп’ютера. Важливо знати, активно цей пристрій в даний момент.

  • Натискаємо правою кнопкою миші на іконку файлу.
  • Вибираємо пункт «Друк».

  Друк запускається миттєво. Ніяких налаштувань виставити вже не можна. Документ переноситься на фізичний носій з першої до останньої сторінки.

  Таким чином, нами розібрана три способи, як роздрукувати файл з комп’ютера на принтері. Як виявилося, це досить просто і навіть дуже швидко.

  Як роздрукувати картинку на принтері з комп’ютера

  Так уже повелося, що купивши комп’ютер, ми неодмінно замислюємося над тим, що потрібно придбати і принтер. Це й не дивно, адже необхідність що-небудь роздрукувати виникає щодня. Це і курсові роботи, цікавий скріншот з улюбленої гри, різні фотографії. Одним словом роботи для принтера вистачить з лишком. Інша справа, що не кожна людина, особливо у віці, знає як правильно користуватися всією цією апаратурою, а тим більше різним програмним забезпеченням. Давайте спробуємо розібратися з усіма цими питаннями більш докладно.

  Як роздрукувати зображення з комп’ютера?

  Для того, щоб роздрукувати на комп’ютері картинку необхідно виконати наступну процедуру:

  • Підключити принтер до електричної мережі.
  • Перевірити, чи підключено принтер до комп’ютера. Якщо пристрій підключено, то упевніться встановлені для нього драйвера. Без них печатку буде неможлива. Можливо, драйвер установлено з диска, який постачається разом з апаратом. Якщо диск втрачено або зіпсований, то необхідно відвідати сайт виробника принтера і вибравши свою модель апаратури скачати необхідне програмне забезпечення.

  Після того, як всі підготовчі роботи будуть завершені, можна приступити до роздруківці того, що необхідно. В принципі система Windows надає досить багато можливостей для того, щоб цифрову картинку зберегти на твердому носії.

  Найпростіше, це відкрити потрібну картинку для перегляду в «Засобі перегляду фотографій Windows».

  В даній програмі, Ви можете не тільки переглянути зображення, а й здійснень деякі найпростіші з них дії.

  Для того, щоб з цієї програми роздрукувати картинку, необхідно відкрити меню «Друк» і вже в цьому меню, вибрати пункт «Друк«. Або натиснути клавіші CtrlP.

  Как распечатать картинки из интернета

  Можна і не відкривати цю програму, щоб надрукувати зображення. Цілком достатньо в будь-якій папці виділити потрібний файл і правою кнопкою миші викликати на ньому контекстне меню.

  В цьому меню, потрібно буде знайти пункт «Друк«. Немає ніякої різниці, як Ви будете робити, першим способом або другим. Результатом ваших дій стане виклик діалогу друку.

  Насамперед потрібно вибрати принтер, на який буде потрібно друкувати такі зображення. Навіть якщо у Вас тільки одне принтер, зайдіть в список, що випадає і переконайтеся в правильності вибору.

  ДОВІДКА! Справа в тому, що багато програм створюють в системі власні віртуальні принтери. Наступним кроком необхідно вибрати розмір паперу, на якій буде проводитися роздруківка.

  З огляду на те, що форматів є величезна безліч і в Windows вони представлені як в системі ГОСТ, так і в північноамериканському стандарті, щоб простіше орієнтуватися, користуйтеся таблицею форматів.

  Як тільки з форматом розібралися, необхідно вибрати макет для друку.

  Одночасно можна вказати кількість копій зображення, які потрібно надрукувати. І фіналом всіх операцій буде натискання кнопки «Друк«.

  Як збільшити або зменшити розмір

  Дуже часто постає питання зменшення або збільшення розміру зображення перед друком. Тут є кілька варіантів і все залежить від того як, і в якій програмі відбувається роздруківка картинок. Самий елементарний варіант, якщо друк проводиться з програми Word.

  Для того, щоб в цій програмі змінити розмір, слід виділити мишею потрібне зображення.

  Зверніть увагу, що по периметру з’явилися спеціальні маркери. Вони служать для зміни розмірів, а також для обертання.

  Досить захопити мишею один з маркерів і перетягнути його в сторону зменшення або збільшення.

  Але найчастіше друк відбувається не з цієї програми. Як надходити в таких випадках? Кращим ПО для роботи з графічними зображеннями вважаєте Photochop. Але це ПЗ не у всіх є на комп’ютері і не кожна людина вміє користуватися їй.

  ДОВІДКА! Для зміни розмірів зображення, можна скористатися інтернет-сервісами.

  Це дуже зручно, якщо підготовка до роботи ведеться наприклад зі смартфона або планшета. По суті навіть перебуваючи на природі, Ви можете не тільки сфотографувати, але маючи доступ до мережі привести все зображення до одного формату.

  Для цього, перш за все, потрібно зайти на сайт. У робочому полі потрібно вибрати необхідну картинку.

  Зверніть увагу, в сервісі є кілька вкладок. Працюючи з вкладкою «Пропорційно», за допомогою повзунка змінюються відразу все розміри зображення. На вкладці «Непропорційно», можна змінювати окремо ширину і висоту.

  Решта вкладки зрозумілі по своїй назві. Сервіс дає можливість завантажити відразу кілька зображень і розміри можна змінювати пакетно.

  Як поміняти орієнтацію перед друком на принтері

  Іноді виникають ситуації, що перед друкуванням необхідно змінити орієнтацію зображення. Найпростіше це зробити в тому ж засобі перегляду зображень, яке входить в штатну постачання Windows.

  Після того, як зображення буде відкрито, потрібно скористатися клавішами зі стрілочками. Вони дозволяють послідовно перевертати зображення. Залежно від того, яку кнопку ви натискаєте, обертання відбуватиметься по годинникової стрілки або проти. Щоб зберегти результат роботи. досить просто закрити програму. Всі зміни автоматично будуть збережені.

  Укладаючи наша розмова хочеться порекомендувати наступне. Для якісного друку зображень, будь то картинки, завантажені з мережі Інтернет, або фотографії зняті на пікніку найкраще користуватися тим ПО, яке поставляється разом з принтером. Як правило, це програмне забезпечення розроблене спеціально для друку фотографій, тому має досить зрозумілий і дружній інтерфейс, а також безліч налаштувань. Завдяки такому розширеному функціоналу, навіть мало хто розуміється людина, може без особливих труднощів роздрукувати фотографію на професійному рівні.

  Як роздрукувати текст з комп’ютера на принтері

  Буває, що після установки БФП та його включення виникає питання про те, як роздрукувати текст з комп’ютера на принтері. Багатьом подібного роду завдання може здатися тривіальною, але насправді це далеко не так. Справа в тому, що для того, щоб роздрукувати на принтері документ необхідним чином потрібно провести його налаштування.

  На щастя, виробники постаралися і значно спростили процес, завдяки чому будь-який новачок може впоратися з даним етапом абсолютно самостійно.

  READ  Як перевірити тачскрін на Samsung

  Як роздрукувати на принтері з комп’ютера

  Роздруківка документа з текстового файлу Word

  Якщо Вам потрібно роздрукувати текст, то найпростіше створити документ Word, вставити туди текст і відформатувати на свій розсуд, вибравши шрифт і виділивши важливе.

  В даному випадку можна скористатися двома варіантами.

  • Простий друк;
  • Друк з попереднім переглядом.

  Вибравши перший варіант, ви потрапляєте в меню налаштувань, де можна задати різні опції і сценарії друку. Основні з них:

  • кількість необхідних копій;
  • порядок друку;
  • області друку (якщо потрібно надрукувати не весь документ, а лише його окремі фрагменти);
  • окремі сценарії друку для різних копій.

  Коли всі необхідні налаштування зроблені, залишається тільки підтвердити дію і отримати роздрукований документ.

  При виборі другого варіанту користувачеві надається можливість побачити, як текст буде виглядати на папері і при необхідності змінити старі або внести нові настройки. Тому, якщо немає повної впевненості в своїх діях, краще не ігнорувати цей пункт.

  Роздруківка з Інтернет-браузера

  Під час інтернет-серфінгу, що цікавлять користувача частенько зустрічається багато цінної інформації, яку хотілося б зберегти для себе на потім. І її також можна роздрукувати на принтері. Зараз для цього навіть не знадобитися додатково возитися з копіюванням тексту в Word, тому що сучасні принтери підтримують друк прямо з браузера.

  Для того щоб роздрукувати якийсь окремий фрагмент станиці потрібно лише виділити мишею область тексту, клацнути по ній правою кнопкою і вибрати пункт друк. Тут також відкриється меню налаштувань, де можна буде встановити основні опції друку. Аналогічний ефект дасть і команда «CtrlP». тут вже кому як більше подобається.

  Роздруківка документів в альтернативних операційних системах

  Наведене вище керівництво в першу чергу розраховане на користувачів операційних систем сімейства Windows. Однак тим, хто використовує (або збирається використовувати) інші альтернативні ОС, як, наприклад, Mac OS X, Linux або Free / Open BSD, також можна особливо не переживати, оскільки в даний момент усі вони досить добре працюють з принтерами.

  Наприклад, в Mac OS X процес друку, взагалі, практично нічим не відрізняється від Windows. Тому після міграції з однієї ОС на іншу користувач не відчує ніякої різниці. Втім, розробниками так і було задумано, тому не потрібно дивуватися.

  Користувачам численних дистрибутивів Linux або Free / Open BSD також не доведеться ламати голову. В даних ОС в якості основного текстового редактора служать відкриті аналоги Word. OpenOffice або LibreOffice. Від продукту Microsoft вони відрізняються лише тим, що за замовчуванням документ зберігається в форматі ODF (Open Document Format) c розширенням «.odt». Однак при потребі або бажанні його можна конвертувати в звичний doc / docx. всі необхідні для цього налаштування присутні.

  З чого потрібно почати?

  Перед тим як приступати до роздруківці документів в першу чергу потрібно переконатися в тому, що пристрій правильно підключено, чітко визначається комп’ютером і що встановлені всі необхідні драйвери. Зазвичай на панелі завдань присутній значок принтера і по ньому можна визначити стан пристрою.

  У разі створення копії документа, його потрібно попередньо відсканувати, за винятком використання багатофункціональних пристроїв. вони вміють відразу друкувати відсканований документ і ніякі попередні дії не потрібні. Якщо сканування завершилося успішно і не було виявлено ніяких помилок, можна приступати до наступного етапу.

  Як роздрукувати картинку на принтері з комп’ютера

  Якщо вам потрібно вирішити задачу, яка пов’язана з тим, як роздрукувати фотографію, то для початку перевірте, чи підключений принтер і чи бачить його операційна система вашого комп’ютера. Про всяк випадок перевірте також стан картриджів БФП, щоб печатка не застопорилася на найважливішому моменті. Крім того, щоб відповісти на питання про те, як надрукувати фото вам слід заздалегідь визначитися з зображеннями, які потрібно роздрукувати. В цілому друкувати фото на принтері дуже просто, головне дотримуйтесь інструкції, яка представлена ​​нижче.

  Роздруківка зображень і фотографій

  Даний процес не занадто відрізняється від попереднього. Тут також спершу потрібно внести певні коригування, вибрати формат і якість друку, тип паперу і виконати вже звичну процедуру підтвердження.

  Є правда і одне важливе зауваження: для роздруківки зображень і фото фахівці настійно рекомендують використовувати не звичайну, а напівглянсову фотопапір. З її допомогою можна домогтися гарної якості друку навіть на недорогих пристроях.

  Отже, відкриваємо зображення або фотографію в будь-якому переглядачі фотографій і в верхньому лівому кутку натискаємо або «Файл», потім «Друк», або відразу кнопку «Друк». це залежить від обраного редактора. У наведеному прикладі ми розглянемо стандартне «Засіб перегляду фотографій Windows».

  Як роздрукувати фото на принтері з комп’ютера

  Існує кілька способів роздруківки зображень на принтері. У всіх методів різний набір функцій, і їх використовують в різних ситуаціях.

  Правила роздруківки фото з комп’ютера

  Існують деякі правила, які дозволять якісно роздрукувати зображення через комп‘ютер:

  • Переконайтеся, що пристрій правильно підключено. Найкраще скористатися інструкцією для перевірки. Після включення перевірте готовність принтера до роботи.
  • Очистіть чергу. Для цього заходимо в «Пуск», «Панель управління». Там шукаємо розділи «Пристрої та принтери». Після його відкриття з’являться категорії, вибираємо «Принтери». У нас висвічує список принтерів, підключених до комп‘ютера. Це стосується і віртуальних моделей (їх створюють деякі додатки, щоб підвищити функціональність пристрою). Знаходимо наш принтер. Натискаємо лівою клавішею миші, і зверху повинна з’явитися кнопка «Перегляд черги друку». Вона дозволить відкрити всі документи, які знаходяться в черзі. У разі якщо контактів немає, не потрібно нічого робити, але якщо в ньому залишилися документи, їх слід видалити.

  Увага! Слід заздалегідь завантажити необхідну кількість паперу і перевірити кількість чорнил в картриджі.

  через Paint

  Цей спосіб трохи складніше, але з ним також розбереться будь-хто. Робимо наступне:

  • Виділяємо зображення, натискаємо на ньому правою кнопкою миші.
  • Висвічує вікно, де необхідно вибрати «Відкрити за допомогою». вибираємо додаток
  • Після запуску програми, натискаємо комбінацію кнопок «CTRLP».
  • Тепер відкривається вікно. Там пропонується зробити базові настройки. Крім стандартного набору налаштувань (перерахований в першому способі), Paint дозволяє підкоригувати саме зображення. Тепер документ можна роздруковувати.

  Друк зображень

  Це найшвидший спосіб перенесення, але набір функцій мінімальний. Нам необхідно вибрати одне або кілька зображень і натиснути праву кнопку миші. У вікні вибираємо «Друк». Тепер з’являється вікно з настройками попереднього виду зображення, яке переноситься. Жодних додаткових дій не потрібно. Цей спосіб дозволяє вибрати наступне:

  • Розмір паперу.
  • якість зображень.
  • кількість копій.
  • Принтер, який буде використовуватися для роздрукування.
  • Розташування картинки на сторінці.

  Тепер залишилося тільки натиснути кнопку «Друк», і почекати, поки документи роздрукуються.

  Які можуть виникнути труднощі

  Дуже часто пристрій не друкується зображення, хоча воно працює. У більшості випадків проблема пов’язана з тим, що відсутні драйвера, або їх необхідно переустановити.

  Якщо в роботі пристрою виникли деякі помилки, і не виходить їх визначити, спробуйте зайти в «Пристрої та принтери», щоб перевірить помилки в роботі пристрою. Для цього знаходимо наш принтер, натискаємо правою клавішею миші, і шукаємо пункт «Пошук та усунення несправностей». На перевірку працездатності піде кілька хвилин. Якщо Windows знайде деякі помилки, будуть запропоновані варіанти їх усунення, наприклад, завантажити або оновити драйвера через сайт розробників.

  READ  Як перевстановити комп'ютер без диска

  Довідка! Здійснити переустановку драйверів можна і через диск, який йде в комплекті. Просто вставляємо його в дисковод і виконуємо установку.

  Якщо перевстановлення драйверів не допомогла, перевіряємо наступне:

  • При використанні фотопаперу, перевірте, можливо, принтер, не може її виявити. Спочатку спробуйте здійснити перенесення на простому папері, і якщо вийшло, проблема саме в фотопапері.
  • Можливо, необхідно очистити сопла. Спробуйте здійснити очистку самостійно, але якщо не виходить, попросіть майстра.
  • Можливо, в картриджі залишилося мало фарби, і він не здатний перенести якісне зображення. заправте його.
  • Якщо це не допомогло, є ймовірність поломки кабелю (як блоку живлення, так і USB) або роз’єму. Почала перевірте роз’єм, вставивши в нього флешку. Кабелю і роз’єм ж огляньте на предмет зовнішніх пошкоджень. Визначити їх працездатність самостійно досить важко, краще попросити експерта.

  pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro конвертує текстові документи в формат PDF, тому підтримує більшість сучасних типів електронних документів (DOC, DOCX, TXT і т.д). Доступна установка пароля на файл, захист від редагування і / або копіювання. Нижче буде приведена інструкція по розпечатуванню документів з її допомогою.

   pdfFactory Pro встановлюється в систему під виглядом віртуального принтера, після чого надає можливість роздруківки документів з усіх програм, які підтримуються (це, наприклад, всі офісні програми від Microsoft). Як приклад використовуємо всім знайомий Excel. Створивши або відкривши документ, який потрібно роздрукувати, перейдіть у вкладку «Файл».

  Далі відкрийте настройки друку, натиснувши на рядок «Друк». У переліку принтерів в Excel з’явитися опція «pdfFactory». Виберіть її в списку пристроїв і натисніть на кнопку «Друк».

  Відкриється вікно пдфФакторі Про. Щоб роздрукувати потрібний документ, натисніть на поєднання клавіш «CtrlP» або значок у вигляді принтера на верхній панелі.

  У діалоговому вікні є можливість вибору кількості копій, які будуть роздруковані, і принтери. Коли всі параметри будуть визначені, клікніть по кнопці «Друк». принтер почне свою роботу.

  Как распечатать документ и задать настройки печати Microsoft Office Word

  priPrinter

  priPrinter відмінно підійде тим, хто займається друкуванням кольорових зображень. Великий функціонал, власний драйвер-принтер, що дозволяє побачити, що і як буде надруковано на аркуші паперу. все це робить дану програму хорошим і зручним рішенням поставленої користувачем завдання.

   Відкрийте priPrinter. У вкладці «Файл» натисніть на «Відкрити» або «Додати документ». Цим кнопкам відповідають поєднання клавіш «CtrlO» і «CtrlShiftO».

  У вікні «Провідника» встановіть тип файлів «Всі типи картинок» і натисніть два рази по потрібному зображенню.

  У вкладці «Файл» клікніть на опцію «Друк». У лівій частині вікна програми з’явиться меню, в якому буде знаходитися кнопка «Друк». Клацніть по ній. Щоб зробити все швидше, можна просто натиснути клавіші «CtrlP», яке відразу виконає ці три дії.

  Готово, принтер відразу ж приступить до друку обраного вами за допомогою цього додатка зображення.

  На нашому сайті є огляди на подібні додатки, ознайомитися з якими можна за посиланням нижче.

  Photo Print Pilot

  Цей продукт менш функціональний в порівнянні з Qimage, хоча свої плюси у нього є. Інтерфейс Photo Print Pilot переведений на російську мову, програма дозволяє друкувати кілька зображень на одному аркуші паперу і при цьому надає можливість визначати їх орієнтацію. Але ось вбудований редактор фото, на жаль, відсутня.

  Для того щоб дізнатися, яким чином роздрукувати зображення за допомогою цього додатка, перейдіть за посиланням нижче.

  Друк на принтері

  У цій статті будуть описані програмні рішення, які розраховані на якісний друк фотографій, тексту, а також кілька окремих випадків роздрукування документів з програм офісного пакету від Microsoft: Word, PowerPoint і Excel. Буде згадана і програма AutoCAD, призначена для розробки креслень і макетів будь-яких будівель, адже в ній теж присутня можливість роздруківки створених проектів. приступимо!

  Qimage

  Дана програма надає можливість зміни ракурсу підготовленого до друку зображення, підтримує всі сучасні растрові графічні формати і містить в собі потужний інструментарій для обробки файлів, роздруківки знімків підвищеної якості. Qimage можна назвати універсальним додатком, одним з кращих рішень на ринку подібних програм.

   Необхідно вибрати зображення на комп’ютері, яке потрібно роздрукувати, і відкрити його за допомогою Qimage. Щоб це зробити, натисніть на файл для друку правою кнопкою миші і виберіть опцію «Відкрити за допомогою», потім натисніть «Вибрати інший додаток».

  Клацніть по кнопці «Ще додатки» і перейдіть до кінця.

  У самому низу списку вище буде опція «Пошук іншої програми на комп’ютері», по якій необхідно буде провести натискання.

  Знаходимо здійсненний файл Qimage. Він буде перебувати в папці, яку обрали в якості шляху для установки програми. За замовчуванням Qimage знаходиться за такою адресою:

  Повторіть перший пункт даного керівництва, тільки в списку опції “Відкрити за допомогою» натисніть по рядку Qimage.

  В інтерфейсі програми натисніть на кнопку, яка виглядає як принтер. З’явиться віконце, де потрібно буде натиснути «OK». принтер почне роботу. Переконайтеся, що обрано правильний друковане пристрій. його назва буде знаходитися в рядку «Name».

  Домашня фотостудія

  У програмі Домашня фотостудія присутня безліч функцій. Можна будь-яким чином змінювати положення фотографії на аркуші, малювати на ньому, створювати листівки, оголошення, колажі і т.д. Доступна обробка декількох зображень відразу, а також для цієї програми можна використовувати для звичайного перегляду картинок. Розглянемо докладніше процес підготовки зображення до друку в даній програмі.

   Коли додаток буде запущено, з’явиться вікно з переліком можливих дій. Вам необхідно буде вибрати першу опцію. «Відкрити фотографію».

  В меню «Провідника» виберіть потрібний файл і клацніть на кнопці «Відкрити».

  У вікні, в його лівому верхньому кутку клікніть по вкладці «Файл», а потім виберіть пункт «Друк». Також можна просто натиснути на клавіші «CtrlP».

  Клацніть по кнопці «Друк», після чого принтер практично відразу ж роздрукує відкрите в додатку зображення.

  Друк документів на комп‘ютері за допомогою принтера

  Принтер. відмінне периферійний пристрій, що дозволяє друкувати текст і зображення. Проте яким би корисним він не був, без комп’ютера і спеціалізованих програм для взаємодії з ним толку від цього девайса буде мало.

  Microsoft Office

  Завдяки тому факту, що корпорація Microsoft сама розробляє і оновлює свої додатки Office, у неї є можливість уніфікувати їх інтерфейс і деякі базові можливості. друк документів стала однією з них. Майже у всіх офісних програмах від Майкрософт вам необхідно буде зробити одні і ті ж дії, щоб принтер видав аркуш паперу з необхідним вмістом. Налаштування друку в програмах з пакета Office також абсолютно ідентичні, так що вам не доведеться кожного разу стикатися з новими і невідомими параметрами.

  На нашому сайті є статті, які описують даний процес в найпопулярніших офісних додатках від Microsoft: Word, Powerpoint, Excel. Посилання на них знаходяться нижче.

  BETATECH.COM.UA 2022