Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як швидко видалити контакти з iPhone

Table of Contents

Журнал практичної електроніки

публікації

У вимогах з безпеки інформації при проектуванні інформаційних систем вказуються ознаки, що характеризують застосовуються.

Об’єкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder: що це за помилка? Перш за все, варто звернути увагу на те, що сам ресурс.

Як видалити один або всі контакти з iPhone Anastasia Розташоване Вересень 28, 2017 Оновлене Жовтень 11, 2017

Стандартними засобами в iOS видаляти контакти можна тільки по одному, і знайти навіть цю функцію важко. Очистити зльоту всю телефонну книгу через меню пристрою взагалі нереально. Ми розібралися, як видалити контакти з iPhone. вам знадобиться програма iTunes або хмарне сховище iCloud. Власники телефонів з джейлбрейком можуть використовувати і сторонні файлові менеджери.

Видалити відразу всі контакти за допомогою iTunes

Медіаплеєр iTunes, призначений для організації та відтворення. І аудіофайлів, теж допоможе видалити контакти з iPhone Для виконання наміченої мети потрібні: комп’ютер, USB-кабель і конкретно iPhone (наприклад, 6S Rose Gold).

 • Потрібно синхронізувати аксесуар через кабель з PC;
 • Запустити iTunes;
 • Авторизуватися в свого облікового запису;
 • Клікнути на команду «Змінити» у верхньому правому кутку;
 • У новому вікні виділити галочкою опцію «Синхронізація»;
 • Відкрити «Всі контакти»;
 • Перегорнути меню в самий низ і натиснути «Видалити контакт»;
 • підтвердити рішення.

За умови виконання інструкції покроково всі номери будуть усунені. Така процедура забирає не більш 5-7 хвилин і на сто відсотків очищає телефон від непотрібних імен у телефонній книжці.

Як швидко видалити всі контакти на iPhone

видалення даних

Коли розібралися з обліковим записом, запасний копією і переконалися, що телефон не залочений, можна приступати до очищення пристрою.

Відключаємо функцію Знайти iPhone (Функції. Apple ID. iCloud. Знайти iPhone), буде необхідно введення пароля від Apple ID.

Виходимо з облікового запису Apple ID (Функції. Apple ID. Вийти), буде необхідно введення пароля від Apple ID.

Стираємо всі дані (Функції. Головні. Скидання. Стерти контент і функції), буде необхідно ввести код розблокування.

Можна зробити функцію через iTunes на комп‘ютері.

Відключаємо функцію Знайти iPhone (Функції. Apple ID. iCloud. Знайти iPhone), буде необхідно введення пароля від Apple ID.

Виходимо з облікового запису Apple ID (Функції. Apple ID. Вийти), буде необхідно введення пароля від Apple ID.

Підключаємо iPhone до комп’ютеру і запускаємо iTunes, в розділі з приєднаним девайсом вибираємо Повернути iPhone.

В кінцевому підсумку отримуємо чистий iPhone без 1-го натяку на особисті дані з відключеним ідентифікатором Apple ID.

Метод 1-ий: впровадження програми Erase Contacts

Скачується це додаток з Cydia, а точніше зі сховищ Bigboss. Закачувати і встановлювати його не потрібно, достатньо просто запустити.

Розглянемо порядок дій. Відкриваємо Cydia і там вибираємо пошук (Search). Пізніше вводимо назву програми. Вибираємо його з знайдених і в ньому натискаємо на вкладку «Modify». Розташована вона в правому верхньому куті екрану. Натискаємо знову по ній же (на даний момент вона називається Install) і чекаємо кілька секунд.

Звертаємо Cydia і переходимо на головний екран. Там натискаємо на здалася іконку програми Erase Contacts. Більше ніяких додаткових дій здійснювати не буде необхідно. всі контакти видалені.

через iTunes

Швидко видалити всі контакти з iPhone можна через синхронізацію телефону з програмою iTunes. Встановіть її на комп’ютер, приєднайте телефон до PC кабелем. Як видалити всі контакти з iPhone в iTunes:

 • Зліва необхідно знайти і клікнути на значок телефону.
 • Відкривайте підрозділ «Відомості».
 • Ставте галочку у пункті «Синхронізувати контакти».
 • Поруч в випадаючому списку вибирайте один з варіантів телефонної книги. вона повинна бути порожньою. Якщо на комп’ютері раніше ви не зберігали записи в Windows Contacts, встановіть це значення.
 • Перейдіть до блоку «Додатки» і відзначайте «Контакти» для стирання всіх даних про номерах телефонів.
 • Тисніть «Застосувати».

Розпочнеться синхронізація, iTunes знайде телефонну книгу на iPhone і поміняє її порожній з комп’ютера. В кінцевому підсумку все контакти на iPhone будуть очищені.

Якщо ви випадково стерли номера телефонів, в їх відновленні допоможе також iTunes. Як повернути вилучені контакти на iPhone: запустіть iTunes, надішліть листа з телефон. У програмі клікайте на значок телефону, відкривайте вкладку «Огляд» і запускайте функцію «Відновлення з копії». Вкажіть копію за відповідну дату і чекайте пару хвилин, всі контактні дані повернуться на телефон.

Як вручну видалити контакти з iPhone (відновлювані)

У цій частині ми дізнаємося, як вручну видалити номер телефону з iPhone. Відкрийте програму «Контакти» або «ТелефонПріложеніе на iPhone. І натисніть на контакт внизу. Виберіть контакт, який бажаєте видалити, і натисніть «Редагувати» У правому верхньому куті. Прокрутіть вниз, натисніть «Видалити контакт натисніть« Видалити контактСнова, щоб підтвердити.

Артем Суровцев

Люблю технології і все, що з ними пов’язано. Вірю, що найбільші відкриття людства ще попереду!

Процес дуже простий. необхідно зробити кілька звичайних операцій. Розглянемо детально. Спочатку потрібно запустити додаток «Телефон» на вашому пристрої і там вибрати вкладку «Контакти». Пізніше за допомогою пошуку або вручну знайти контакт, який збираєтеся видалити. Натиснути на нього і в меню контакту вибрати «Змінити». Ця функція розташована в правій верхній частині екрану. Перейшовши в опцію «Змінити», прокручуєте в самий низ, і там буде “Видалити встановлені контакт». Якщо у вас iOS британська, то пункт меню називається «Delete contact». Натискаємо і підтверджуємо дію. Таку ж функцію видалення можна повторити для будь-якого іншого контакту.

Як масово видалити контакти в телеграм?

Як видалити контакти з телеграм онлайн?

 • Увійдіть в веб телеграм;
 • Перейдіть у вкладку «Контакти», натиснувши на три горизонтальні смужки вгорі екрана;
 • Натисніть на «Редагувати»;
 • Виділіть необхідні контакти;
 • Натисніть на «Видалити».

Як видалити кілька контактів?

Якщо у Вас на комп’ютері операційна система Windows. тисніть і утримуйте Ctrl, при цьому виділяючи контакти (кілька або весь список відразу), які будемо видаляти. Якщо MAC. затискаємо і утримуємо кнопку Command, також при цьому виділяючи потрібні контакти.

Як заново налаштувати iPhone як новий?

 • Натисніть і утримуйте бічну кнопку або кнопку «Сон / Пробудження» (в залежності від моделі iPhone), поки не з’явиться логотип Apple. Якщо iPhone не включається, ймовірно, потрібно зарядити його.
 • Виконайте одну з описаних нижче дій: Натисніть «Налаштувати вручну» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
READ  Управління жестами iPhone

Як видалити відразу кілька контактів на iPhone?

Якщо ви вирішили позбутися від усіх контактів у телефонній книзі, то і це можна зробити легко і просто. У «Контактах» виділіть перший контакт, натисніть клавішу Shift, а потім клацніть по останньому контакту. Всі контакти будуть виділені, і для видалення потрібно натиснути на Del, а потім підтвердити дію.

Як видалити кілька контактів на Android?

Якщо потрібно стерти відразу кілька телефонів або очистити весь список, то порядок буде такий:

 • Відкрийте список на Android.
 • Викличте контекстне меню і натисніть «Видалити групу».
 • Відзначте кілька записів або натисніть «Вибрати все».
 • Тапніте «Готово», щоб телефони почали віддалятися.

Як надійно видалити дані з телефону?

На звичайному Android це робиться через Settings Backup Reset Factory Data Reset і Reset Phone. [На Samsung це Налаштування Налаштування Скидання Скидання даних / прим. перев.] По закінченню процесу ваші дані зникнуть.

Як відв’язати старий iPhone?

По-перше, зайдіть на сайт iCloud.com і залогініться під вашим Apple ID. Потім слід перейти в розділ «Знайти iPhone». У ньому необхідно вибрати «Всі пристрої» і потім. в списку. знайти той смартфон, який слід відв’язати. Клацніть “Стерти iPhone», а потім підтвердьте своє рішення.

Як вручну видалити контакти з iPhone (відновлювані)

У цій частині ми дізнаємося, як вручну видалити номер телефону з iPhone. Відкрийте програму «Контакти» або «Телефон” на iPhone. І натисніть на контакт внизу. Виберіть контакт, який ви хочете видалити, і натисніть “Редагувати” в правому верхньому кутку. Прокрутіть вниз, натисніть “Видалити контакт” і натисніть “Видалити контакт” ще раз для підтвердження.

Як остаточно стерти контакти з iPhone

«Я видалив деякі контакти зі свого iPhone 8 Plus, але він повернувся! Як я можу назавжди видалити контакти з мого iPhone 8 Plus? Будь ласка допоможіть мені!”

Іноді з різних причин ми хочемо видаляти контакти на iPhone:

 • Щоб заощадити час на пошук контактів, які ви дійсно хочете використовувати.
 • Видаліть контакти, щоб звільнити місце і залишити більше місця для зберігання фотографій і додатків.
 • Щоб захистити конфіденційність, плануйте очистити контакти перед продажем старого iPhone.

На iPhone легко прати контакти. У цій статті ми розповімо вам, як вручну видаляти контакти з iPhone. І тут ви будете знати, як назавжди видалити контакти на iPhoneі віддалені дані не можуть бути відновлені в будь-якому випадку.

Як остаточно стерти контакти з iPhone через UkeySoft (непереборний)

Хоча два вищевказаних методу можуть допомогти вам видалити контакти на iPhone, видалення контактів з iPhone вручну практично не видаляє їх назавжди. Дистанційні контакти можна відновити за допомогою деяких інструментів відновлення. З метою безпеки вам потрібен професійний інструмент для видалення контактів, щоб повністю і назавжди видалити контакти з iPhone, які не можуть бути відновлені.

Як стерти всі контакти з iPhone через iCloud? (Відновлюваний)

Видалення контактів по одному вручну займає багато часу. Іноді потрібно швидко видалити всі контакти в адресній книзі на всіх підключених пристроях. В цьому випадку ви можете використовувати метод iCloud для видалення контактів.

Відкрийте “Налаштування” на своєму iPhone, торкніться свого Apple ID в верхній частині екрану меню, перейдіть вниз і виберіть опцію iCloud. Посуньте “Контакти” в положення “вимкнено”, і “Контакти” стануть білими. Виберіть “Видалити з мого iPhone” варіант, коли буде запитано.

Тепер всі контакти, синхронізовані з вашим обліковим записом iCloud на вашому iDevice, були видалені, і віддалені дані будуть зберігатися протягом 30 днів. При необхідності ви можете відновити номер телефону протягом 30 днів.

Кращий інструмент для видалення контактів: UkeySoft FoneEraser

UkeySoft FoneEraser є одним з найбільш професійних ластиков даних iPhone, який допоможе вам швидко і назавжди видалити контакти з iPhone, Крім видалення телефонних номерів, цей потужний інструмент можна використовувати для видалення всіх даних iOS перед продажем. З його допомогою ви також можете повністю стерти дані додатків і додатків і управляти великими файлами, щоб захистити свою конфіденційність.

Підручник: видалення контактів iPhone без можливості відновлення за допомогою UkeySoft FoneEraser

Поради: UkeySoft iOS Eraser повністю і безповоротно видалить весь контент на iPhone, зробіть резервну копію важливих даних, перш ніж використовувати цей інструмент для стирання контактів з iPhone.

Запустіть інструмент стирання контактів UkeySoft Встановіть та запустіть UkeySoft FoneEraser на своєму комп’ютері та підключіть iPhone до комп’ютера через сумісний USB-кабель. Щоб видалити всі на iPhone без можливості відновлення, виберіть «Стерти всі дані” Режим.

Поради “Find My iPhone» Слід відключити, перш ніж вибрати цей режим стирання, щоб стерти iPhone.

Видалити всі дані iOS, включаючи контакти Натисніть “Прати», Щоб почати прати всі дані і файли на вашому iPhone, включаючи видалення контактів.

швидко, видалити, контакти, iphone

Примітка. Під час цього процесу не використовуйте iPhone і залишайте його розблокованим.

Стерти дані iPhone повністю Відмінно, дані вашого iPhone повністю і назавжди стерті, що неможливо відновити. Ви повністю видалили номер телефону з iPhone.

До речі, UkeySoft iOS Eraser також підтримує повне видалення SMS, контактів, історії дзвінків, заміток, фотографій і відео і т. Д, Ви можете попередньо переглянути їх перед видаленням. Крім того, він може допомогти вам одним клацанням видалити непотрібні файли, великі файли, тимчасові файли, щоб звільнити місце і прискорити роботу ваших пристроїв iOS.

iCloud сайт. як видалити відразу кілька контактів з iPhone або все

Щоб спосіб працював потрібно переконатися, що на телефоні включена синхронізація iCloud, як і в минулому розділі, зайдіть в розділ iCloud. Пункт «Контакти» повинен бути у включеному стані. Якщо він був вимкнений. активуйте і зайдіть в телефонну книгу, щоб почалася синхронізація.

На комп’ютері або планшеті перейдіть за адресою. https://www.iCloud.com/ і увійдіть за даними від свого Apple ID, прив’язаного до телефону.

Відкрийте розділ «Контакти». Щоб стерти відразу кілька. затисніть клавішу CTRL на клавіатурі і клікайте лівою кнопкою миші по тим, які хочете стерти. Також можна затиснути клавішу SHIFT і вибирати, таким чином, вже скопом.

Щоб вибрати взагалі все мобільні, виберіть один і натисніть на клавіатурі одночасно клавіші CTRL A. Вибране відобразиться в правому вікні, там же буде інформація про кількість.

Далі клікніть по значку шестерінки в лівому нижньому куті екрану і виберіть пункт «Видалити». Підтвердіть свої наміри під сплив віконці.

Після того, як ви відкриєте телефонну книгу на смартфоні. віддалені вами мобільні в iCloud зникнуть і в ній.

Цікаво! Якщо ви вирішите зробити скидання налаштувань iPhone до заводських і не очистите телефонну книгу в iCloud. Те, як тільки ви прив’яжіть аккаунт назад до телефону. вона знову синхронізується з вашим пристроєм.

iCloud з телефону. відразу все

Якщо у вас включена синхронізація контактів з iCloud, то зробити видалення буде просто. Відкрийте настройки смартфона і натисніть по своєму імені у верхній частині, щоб потрапити до свого облікового запису. Далі перейдіть в розділ iCloud.

Зробіть неактивним пункт «Контакти». З’явиться меню вибору з пропозицією залишити номера на телефоні або видалити їх. виберіть другий варіант, і телефонна книга очиститися повністю.

Как удалить все контакты на iPhone

Важливо! Пам’ятайте, якщо ви оберіть нову цю синхронізацію. номер Вашого будуть скопійовані вам на пристрій із хмари.

Як видалити відразу всі контакти з iPhone

Найоптимальніший із способів, описаних нижче. другий, так номера точно будуть видалені назавжди і з телефону, і з хмари iCloud. По можливості використовуйте краще його, щоб телефонна книга наново не синхронізувалася зі смартфоном, якщо вирішите заново включити синхронізацію.

Використовуємо для цих цілей iTunes на PC

Щоб спосіб спрацював. необхідно відключити синхронізацію контактів, як це зробити ми розглянули в першому способі цієї глави.

Підключіть телефон до комп’ютера і запустіть iTunes. Клацніть по значку телефону в вікні програми і перейдіть в лівій колонці в розділ «Відомості».

Встановіть галочку біля пункту «Синхронізувати контакти», список повинен бути порожнім. Прокрутіть сторінку до самого низу і поставте галочку у заміни інформації на iPhone. контакти. Натисніть на кнопку «Застосувати».

Важливо! В цьому випадку, якщо у вас також раніше була включена синхронізація мобільних через iCloud, при включенні синхронізації. вони повернуться назад на телефон.

Як видалити контакти на iPhone: все відразу або по одному

Видалити контакти з iPhone можна, як по одному, так і відразу все скопом. При цьому стерти їх можна як з пам’яті телефону, так і з хмари iCloud.

Робиться все досить швидко за допомогою декількох простих способів. Так у вас завжди буде можливість почистити свою телефонну книгу.

READ  Смартфон Xiaomi Mi note 10 огляд

У минулому матеріалі ми детально розглянули, як включити ліхтарик на iPhone і налаштувати його. Зараз не менш докладно і з наочними картинками розберемо, як видаляти контакти з iPhone відразу все або окремо.

Як видалити контакти на iPhone. по одному або кілька

Відкрийте програму “Телефон”, той, на якому намальований відповідний значок і перейдіть в нижньому меню по вкладці «Контакти». Також можна відразу відкрити відповідну програму. Відкрийте картку людини, яку необхідно стерти з телефону.

Натисніть на кнопку «Правити» зверху справа екрану, перегорніть картку / сторінку до самого низу і натисніть на кнопку видалення. Підтвердіть дію ще раз, натиснувши на таку ж посилання.

Цікаво! У цій картці змінюються всі дані про записане людині, також тут можна поставити музику на дзвінок на iPhone на окремий номер.

Як бачите, все можна зробити досить просто. Так, масове видалення займає трохи більше часу, але викликано це в першу чергу турботою про самого користувача, щоб не було можливо ненавмисно видалити свої номери.

Як видалити контакти з iPhone. всі способи

Мабуть, кожен з нас стикався з необхідністю видалити контакти з iPhone. У деяких випадках потрібно “тотальна зачистка”, наприклад, якщо ви купили б / у iPhone, а його попередній володілець не очистив телефон. Сьогодні ми розглянемо всі існуючі способи видалення контактів на iPhone.

Існує кілька способів, як видалити контакти з iPhone: це видалення кожного запису окремо, видалення всіх контактів з iPhone повністю або декількох вибіркових за допомогою iCloud. Для тих, хто використовує джейлбрейк, є ще два способи, які ми розглянемо додатково.

Як видалити всі контакти відразу через iTunes

Якщо ви не знаєте, як з iPhone видалити контакти все відразу, для цього вам знадобиться ще й усіма “улюблений” медіа-комбайн iTunes.

 • Підключаємо наш пристрій до комп’ютера, заходимо в iTunes.
 • Коли пристрій визначиться, тиснемо на нього в правому верхньому куті.
 • Переходимо в розділ “Інформація” (Info).
 • Далі ставимо галочку в полі “Синхронізувати контакти” (Sync Contacts) і далі, трохи нижче, в підміню вибираємо “Всі контакти” (All Contacts).
 • Далі Скролл в самий низ і в секції “Додатково” (Advanced) ставимо галочку на “Контакти” (Contacts).
 • Далі внизу праворуч натискаємо на “Застосувати” (Apply).
 • З’явиться вікно, яке попередить про те, що всі номери з iPhone будуть видалені. Ми погоджуємося і натискаємо на “Замінити інформацію” (Apply).
 • Готово!

А тепер розглянемо ще кількох способів як разом видалити контакти з iPhone, які доступні користувачам з встановленим jailbreak. Таких способів теж два, але реалізація у них цікава.

програма Erase Contacts

Erase contacts вдає із себе додаток, яке можна завантажити з Cydia, а конкретно з репозиторію Bigboss. Не хвилюйтеся, його додавати вам не треба, так як це репозиторій, який встановлений в Cydia за замовчуванням, додавати його не потрібно, за вас це вже зробили.

 • Заходимо в Cydia
 • Після завантаження знизу праворуч натискаємо на Search (Пошук) і вводимо Erase Contacts. Після проведених дій ви побачите приблизно наступне:
 • Далі натискаємо на Erase Contacts, потім Modify (праворуч зверху) і Install (з’являється разом кнопки Modify після її натискання). Твик встановиться.
 • Далі на робочому столі натискаємо на інформацію, що з’явилася іконку Erase Contacts.
 • все видалено!

видалення контакти по черзі

Для того, щоб видалити кілька контактів на iPhone, потрібно виконати пару простих дій, а саме:

 • Заходимо в додаток “Телефон” на iPhone, відкриваємо список “Контакти”
 • Далі вибираємо потрібне ім’я, яке потрібно видалити, натискаємо на нього і потрапляємо в меню.
 • Натискаємо на кнопку “Змінити” в правому верхньому кутку
 • Прокручуємо сторінку вниз до кінця, натискаємо на кнопку “Видалити контакт” (Delete Contact).
 • Підтверджуємо дію, ще раз натиснувши на кнопку.
 • Готово! Ви змогли успішно і швидко видалити контакт з iPhone.

Видалення з файлової системи

Так, видалити контакт з iPhone назавжди можна безпосередньо, зайшовши в файлову систему.

Для початку нам знадобиться один з файл-менеджерів для iPhone. Я буду показувати на прикладі iTools.

 • Заходимо в файл-менеджер, йдемо за адресою \ private \ var \ mobile \ Library \ AddressBook
 • Видаляємо 2 файли: AddressBook.sqlitedb і AddressBookImages.sqlitedb
 • Перезавантажуємося.

Усе! Тепер залишається тільки переконатися, що там порожньо, і тепер сміливо можна заповнювати місце, що звільнилося своїми контактами. хай щастить!

Як видалити контакти з iPhone вручну?

Ручне видалення номерів передбачає виконання таких дій:

Зайдіть в «Контакти» на своєму iPhone і виберіть контакт, який бажаєте видалити.

Натисніть на кнопку «Змінити» в правому верхньому кутку екрану.

Прокрутіть наступний екран вниз до кінця. там ви знайдете кнопку «Видалити контакт».

Підтвердіть, що хочете попрощатися з контактом. натисніть «Видалити контакт» ще раз.

Такий метод видалення підходить при необхідності стерти єдиний номер. Якщо ж потрібно очистити довідник повністю, видалення контактів по одному займе багато часу. Для виконання цього завдання краще задіяти спеціальне ПЗ.

Як швидко видалити кілька контактів відразу через iCloud?

При необхідності видалити кілька контактів відразу (але не всю телефонну книгу) варто звернутися до «хмари» iCloud. Щоб метод спрацював, обов’язково потрібно авторизуватися під одним Apple ID на PC і на iPhone.

Опишемо всю процедуру видалення номерів через iCloud з початку і до кінця:

В «Налаштуваннях» iPhone виберіть розділ «iCloud».

Введіть Apple ID і пароль у відповідні поля. Потім натисніть «Увійти».

iPhone запитає, чи потрібно об’єднувати інформацію на пристрої з даними, що зберігаються в iCloud. Виберіть варіант «Об’єднати».

Переведіть тумблер «Контакти» в активний стан.

Після цього ви можете відкласти iPhone в сторону.

Зайдіть c PC на сайт www.iCloud.com і введіть Apple ID / пароль.

Затиснувши CTRL на клавіатурі, виділіть ті контакти, які потрібно стерти.

Обрані контакти з’являться в переліку на правій стороні екрану.

Натисніть на маленьку шестірню в лівому нижньому кутку.

В меню оберіть варіант «Видалити».

Підтвердіть, що дійсно хочете стерти номер. натисніть «Видалити».

Зачекайте кілька секунд, і ви побачите, як контакти, стерті вами через iCloud, будуть по черзі зникати і з телефонної книги.

Як на iPhone видалити всі контакти відразу?

Є кілька способів очистити телефонну книгу на iPhone. Найбільш відомий передбачає використання медіакомбайн iTunes. Ось як потрібно діяти, щоб видалити всі контакти:

Підключіть пристрій до PC USB-кабелем і відкрийте iTunes.

Как удалить контакты с iPhone?

Натисніть на кнопку «iPhone».

У меню «Налаштування» виберіть розділ «Відомості».

Поставте галочку навпроти «Синхронізувати контакти з” і в спадному меню виберіть будь-який варіант: «Windows Contacts» або «Outlook». Переконайтеся, що поруч з пунктом «Всі контакти» стоїть крапка.

Прокрутіть сторінку вниз до блоку «Додатки» і поставте галочку навпроти «Контакти».

Розпочніть процес синхронізації. натисніть «Застосувати».

По ходу синхронізації iTunes замінить вміст телефонної книги iPhone інформацією, яка зберігається на комп’ютері. Якщо ж на PC немає файлу відповідного формату, очевидно, що довідник виявиться порожнім.

Існує більш швидкий спосіб видалити всі контакти з iPhone. повністю скинути пристрій. Для цього потрібно пройти по шляху «Налаштування». «Основні». «Скидання» і вибрати варіант «Стерти контент і налаштування».

В результаті з пристрою зникнуть не тільки контакти, а й взагалі всі призначені для користувача дані. Виробляти процедуру повного скидання краще безпосередньо перед продажем iPhone.

швидко, видалити, контакти, iphone

Як видалити номери з iPhone з джейлбрейком?

У власника зламаного iPhone більше можливостей для видалення контактів з мобільного пристрою. Він, наприклад, може скористатися Твіко під назвою Erase Contacts. Твик доступний в репозитарії BigBoss і поширюється абсолютно безкоштовно. Після установки програми на екрані iPhone з’являється така іконка:

Досить натиснути на іконку Erase Contacts і підтвердити операцію. всі контакти з телефонної книги виявляться видалені.

Є ще один спосіб. підключити зламані пристрій до PC і стерти контакти через один з файлових менеджерів (скажімо, iTools або iFile). У файлової системи телефонний довідник зберігається за адресою privatevarmobileLibraryAddressBook. Якщо iPhone без джейлбрейка, цей метод не спрацює. в розділі «Призначена для користувача система» ви просто не зможете знайти папку «Private».

Як видалити контакти з iPhone?

Видаляти контакти прямо з iPhone по одному вже непросто. прати їх групами і зовсім неможливо. Розробники iOS доклали максимум зусиль, щоб користувачам довелося поламати голову над тим, як видаляти номера. Зараз відомо багато способів. їм і присвячується означена стаття.

Користувач, який тільки перейшов з Андроїда на iPhone, напевно здивується тому, наскільки складна і заплутана процедура видалення номера на «яблучному» пристрої. На смартфоні з ОС Android можна просто викликати контекстне меню контакту і натиснути «Видалити». На iPhone же немає ні контекстного меню, ні клавіші видалення, яка розташовувалася б на видному місці. Власник гаджета буде змушений полазити по книзі номерів, щоб знайти необхідну кнопку.

READ  Як закачати музику на телефон Honor

Ми спростимо задачу початківцю і розповімо, як стерти контакт прямо на iPhone. Крім того, ми опишемо способи масового видалення номерів, що вимагають застосування спеціального ПО.

Способів видалити контакти з iPhone. маса. Вибирати конкретний спосіб необхідно виходячи з мети. Якщо користувач вважає, що ряд непотрібних номерів захаращує його телефонну книжку, він здатний разом стерти кілька записів через iCloud. Для видалення одного номера звертатися до iCloud ні до чого. можна виконати цю операцію прямо на пристрої. Якщо ж користувач готує гаджет до продажу і хоче стерти всі контакти, йому доведеться вибрати один з двох варіантів. застосувати медіакомбайн iTunes або просто виконати повне скидання гаджета через «Налаштування».

Як видалити контакт із хмари?

 • Повне видалення контакту: виберіть контакт зі списку «Всі контакти», потім натисніть клавішу Delete і виберіть «Видалити».
 • Видалення контакту з групи: виберіть групу в лівій частині вікна, виберіть контакт, а потім натисніть клавішу Delete. Видалення контакту з групи приведе до його видалення тільки з цієї групи.

Як видалити всі контакти з iPhone 6 разом?

Перейдіть в меню «Налаштування» «Паролі та облікові записи». Натисніть обліковий запис, контакти якої необхідно додати або видалити. Щоб додати контакти, включіть параметр «Контакти». Щоб видалити контакти, вимкніть параметр «Контакти», потім натисніть «Видалити з iPhone».

Як видалити всі контакти з SIM карти?

 • Вимкніть синхронізацію контактів з аккаунтом Google.
 • Відкрийте телефонну книгу Android.
 • Викличте контекстне меню і виберіть “Фільтр”.
 • Виберіть відображення з SIM карти.
 • Знайдіть номер телефону, який потрібно стерти.
 • Викличте контекстне меню (клавішею під екраном або кнопкою у вигляді трьох точок).

Як очистити iPhone перед продажем?

Стирання даних з пристрою iPhone, iPad або iPod touch

 • Перейдіть в меню «Налаштування» «Основні» «Скидання» Потім натисніть «Стерти контент і налаштування».
 • У відповідь на запит введіть пароль пристрою або пароль Apple ID. Потім підтвердіть, що хочете стерти дані з пристрою.
 • Дочекайтеся стирання даних

Як видалити контакти з iCloud?

Ви можете трохи прискорити цей процес, увійшовши до свого облікового запису iCloud в настільному браузері. Там все таки простіше вибрати контакт, в меню редагування вибрати «Видалити контакт», а потім підтвердити. На щастя, ви можете видалити кілька контактів одним пакетом, навіть якщо цей процес не є очевидним.

Як швидко видалити контакти з iPhone?

Якщо ви вирішили позбутися від усіх контактів у телефонній книзі, то і це можна зробити легко і просто. У «Контактах» виділіть перший контакт, натисніть клавішу Shift, а потім клацніть по останньому контакту. Всі контакти будуть виділені, і для видалення потрібно натиснути на Del, а потім підтвердити дію.

Як видалити контактні дані в Apple ID?

Перейдіть в меню «Налаштування» [ваше ім’я] «Ім’я, номери телефонів, e-mail». Поруч з полем «Контактні дані» натисніть «Змінити» «Видалити». Натисніть «Продовжити» і дотримуйтесь інструкцій.

Як відразу видалити кілька контактів з iPhone

Це все! Тепер ви можете зайти в стандартний додаток Телефон або програмі Люди і переконається, що обрані контакти були видалені. Не дивлячись на те що додаток Groups не блищить вишуканим дизайном, він виконує свою роботу швидко і ефективно.

Процедура відбувається дуже швидко:

 • зайти в меню «Налаштування»;
 • вибрати вкладку «Основні»;
 • в списку натиснути «Скидання»;
 • в новому вікні вибрати опцію «Стерти контент і налаштування».

Як це зробити?

 • Підключити гаджет до PC або ноутбук за допомогою стандартного кабелю USB.
 • Запустити на комп’ютері програму iTunes, пройти авторизацію, вказавши у віконці входу в аккаунт логін і пароль.
 • Автоматично справа в верхньому кутку має з’явитися прив’язане до аккаунту пристрій. Якщо цього не відбулося. зайти в розділ «Пристрої» (Devices) і вибрати необхідний для видалення контактів гаджет. Натиснути на значок телефону.
 • З’являється нова сторінка з настройками пристрою. У списку потрібно вибрати позицію «Інформація» (Info).
 • У новому вікні необхідно поставити галочку навпроти позиції «Синхронізувати контакти» (Sync Contacts), після чого в випадаючому списку вибрати варіант синхронізації. Windows Contacts або Outlook. Нижче в цьому ж підміню треба натиснути кнопку «Всі контакти» (All Contacts). Синхронізацію треба включити з порожньою програмою, де відсутні контакти в базі, тоді телефон очиститься. В іншому випадку в телефонну книгу додасться список, що зберігається в програмі на PC.
 • Прокрутити сторінку ще нижче, до поля «Додатки» (Advanced), де треба вибрати позицію «Контакти» (Contacts).
 • Внизу праворуч натиснути кнопку «Застосувати» (Apply).
 • Автоматично система подасть попередження про заміну інформації з телефонної книги. Для згоди треба знову натиснути кнопку «Замінити інформацію» (Apply).
 • Для здійснення видалення необхідно кілька хвилин. і телефонна книга повністю чиста.

Ще один спосіб, який допоможе видалити не тільки контакти, а й абсолютно всі дані і призначені для користувача настройки. скидання налаштувань смартфона. Він може знадобитися, якщо потрібно продати пристрій.

Як виділити і видалити кілька контактів на iPhone одночасно?

Видалити окремі контакти вручну на iPhone завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу зможуть навіть починаючі користувачі. потрібно всього лише відкрити меню безпосереднього контакту і внести правки. Але як бути, коли на iPhone потрібно видалити кілька контактів або взагалі все?

Сьогодні в статті ми розповімо, як виділити всі контакти в iPhone, і як видалити кілька або відразу всі контакти.

Послідовність установки і використання виглядає наступним чином:

 • Зайти в Cydia, натиснути кнопку «Пошук» (Search) і написати в рядку Erase contacts.
 • Вибрати натисканням додаток Erase contacts, далі справа вгорі. Modify. Після натискання з’являється кнопка Install, на яку теж треба натиснути.
 • Відбувається установка додатки, після якої на робочому столі з’являється значок програми. стандартна іконка «Контакти», але навхрест перекреслена червоними лініями.
 • Натиснути на значок Erase contacts, щоб видалити всі дані з контактної книги.

Видалення з файлової системи. Можна використовувати різні менеджери, наприклад iTools.

 • Завантажити менеджер на комп’ютер, підключити до нього iPhone за допомогою USB.
 • Відкрити на PC програму і ввести в адресний рядок private \ var \ mobile \ Library \ AddressBook.
 • У відкритому після пошуку списку вибрати файли sqlitedb і AddressBookImages.sqlitedb, натиснути кнопку Del.
 • Перезавантажити гаджет. всі файли видалені.

Алгоритм дій виглядає наступним чином.

 • Зайти в меню «Телефон» на смартфоні і зупинити свій вибір на розділі «Контакти».
 • Серед різних позицій списку вибрати легким дотиком той контакт, який необхідно видалити. Повинно відкритися вікно з детальним описом обраного користувача. Обов’язково треба переконатися, що відкритий саме той контакт, який не повинен перебувати на телефоні, щоб не видалити потрібну інформацію. Відновленню вона не підлягає.
 • У картці контакту знайти праворуч у верхньому куті кнопку «Змінити» (Edit. для непрошитий англомовних моделей) і натиснути на неї.
 • На новій сторінці опуститися в самий кінець списку, до червоної кнопки «Видалити контакт» (Delete Contact). Натиснути її один раз, потім підтвердити свій вибір, натиснувши ще раз.
 • Готово. всі дані про користувача безповоротно видалені зі смартфона.

Звичайно, користуватися таким методом можна для того, щоб прибрати кілька непотрібних записів в телефонній книжці. Якщо ж список контактів, що потрапляють під видалення, великий, то вручну здійснити цей процес буде тривало за часом.

Для яких пристроїв підходить стаття

Процес видалення відразу всіх контактів з iPhone буде відбуватися за допомогою хмарного сховища iCloud, куди повинні бути синхронізовані всі контакти (про це докладніше розповімо в наступному розділі).

Для зручності видалення відразу всіх контактів ми будемо використовувати комп’ютер, тому описаний в статті алгоритм дій в програмі підійде для всіх існуючих і використовуваних в наш час моделей iPhone:

 • iPhone 5
 • iPhone 6/6 plus
 • iPhone 7/7 plus
 • iPhone 8/8 plus
 • iPhone X / XS / XR / XS Max
 • iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max
 • iPhone 12 / 12mini / 12 Pro / 12 Pro Max.

Як видалити один контакт з iPhone вручну

Якщо немає необхідності видаляти велику кількість записів в телефонній книжці, то цілком підійде старий і надійний метод.

Для цього не потрібно додаткового програмного забезпечення, інших гаджетів, підключення до Wi-Fi. Видалення проводиться вручну, використовуючи функціональні можливості пристрою.

BETATECH.COM.UA 2022