Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як синхронізувати бездротові навушники між собою Xiaomi

синхронізувати, бездротові, навушники, xiaomi

Table of Contents

Як сполучати два навушника?

 • Дістаньте обидва навушника.
 • Затисніть кнопки на обох навушниках і тримайте до тих пір, поки вони обидва не почнуть моргати.
 • Дочекайтеся, поки один з навушників перестане моргати.
 • Увімкніть Bluetooth на телефоні і виберіть «TWS-i7».
 • Коли захочете вимкнути їх, покладіть обидва навушника в кейс і натисніть 2 рази на кнопку кейса.

Як синхронізувати Аірподс між собою?

 • Помістіть обидва навушника Airpods в футляр для зарядки;
 • Відкрийте кришку і перевірте індикатор стану.
 • Підключіть футляр до джерела живлення, закрийте кришку і зачекайте 40 хвилин;
 • Потім відкрийте кришку, натисніть і протягом декількох секунд утримуйте кнопку настройки на задній стороні футляра.

Як сполучити навушники між собою AirDots?

Вимкніть два навушника: затисніть обидві сенсорні панелі поки не загоряться червоні індикатори. Утримуйте 30-50 сек: спочатку включиться білий індикатор, потім, через 10-20 сек засвітяться червоно-білим. Індикатор підморгне 2 рази. Продовжуйте утримувати доти, поки вони пару раз померцают і згаснуть на кілька секунд.

Як синхронізувати навушники між собою Xiaomi?

Навушники повністю скинуті до стану «з коробки». Кладемо їх в кейс, чекаємо повного відключення і можна приступати до об’єднання в пару. Для цього дістаємо спочатку правий навушник, потім лівий. Коли вони з’єднаються, знаходимо їх в списку Bluetooth пристроїв, підключаємося і насолоджуємося музикою.

Як синхронізувати Redmi аїр ДОТС?

Спочатку читаємо потім, підключаємо по інструкції: Скасуйте сполучення (видаліть навушники) на всіх пристроях: смартфоні, комп’ютері Вийміть обидва навушника з кейса і відключіть їх: затисніть кнопки на 6 секунд поки не загоряться червоні світлодіоди Знову затисніть обидві кнопки на 15 секунд: спочатку будуть блимати білим, через 10

Як зробити сполучення навушників?

Активуйте на навушниках Bluetooth режим сполучення. Натисніть і утримуйте кнопку живлення або кнопку ID SET. Коли індикатор почне швидко блимати, відпустіть кнопку. Навушники Bluetooth входять в режим сполучення.

Як синхронізувати бездротові навушники між собою

Останнім часом різні бездротові пристрої та аксесуари дуже затребувані. Популярністю користуються навушники, оскільки вони створюють ідеальні умови для прослуховування улюблених треків в будь-яких умовах. на вулиці, вдома під час занять повсякденними справами або в процесі тренувань. Комфорт експлуатації досягається завдяки відсутності проводів, які можуть заважати.

Сучасні варіанти бездротових гарнітур є невеликим провід з двома навушниками на кінцях і кнопками регулювання рівня звуку або зовсім два навушника з повною відсутністю проводів. Незалежно від моделі принцип включення аксесуара приблизно однаковий і заснований на синхронізований підключенні системи між собою і до телефону.

У багатьох користувачів, особливо тих, хто вперше придбав подібний пристрій, можуть виникнути питання з приводу підключення і синхронізації роботи гарнітури. Спробуємо розібратися в цьому.

Як синхронізувати Bluetooth навушники між собою

Найбільш часто складність викликає синхронізація роботи кожного з навушників Bluetooth між собою. Насправді, в цьому нічого складного немає. Але якщо вам не вдалося синхронізувати гарнітуру, спробуйте використовувати наступну схему:

 • На одному з навушників гарнітури натисніть кнопку включення. Вона повинна перебувати з бічної зовнішньої сторони.
 • Дочекайтесь появи сигналу індикатора включення (характерне миготіння).
 • Після цього подібним способом включите в роботу другий навушник і дочекайтеся появи сигналу індикатора на ньому.
 • Потім натисніть швидко два рази на кнопку включення. При правильному виконанні індикатори на гарнітурі повинні змінити колір, а потім згаснути.

УВАГА! Для того щоб переконатися в правильності виконання всіх дій необхідно підключитися до смартфону або будь-якого іншого пристрою і перевірити функціонування гарнітури і якість відтворення звуку.

Як підключити бездротові навушники

Щоб оцінити правильність під’єднання і насолодитися прослуховуванням улюбленої музики необхідно підключитися до доступного пристрою, через яке ви хочете відкрити програму з аудіозаписами.

Підключення до телефону досить легко виконати за представленою нижче схемою:

 • Для початку переконайтеся в цілісності гарнітури і зарядіть її хоча б до можливості включення.
 • На телефоні або планшеті, до якого потрібно підключитися, відкрийте настройки Bluetooth і активуйте.
 • Увімкніть функцію пошуку пристроїв і із запропонованого списку виберіть необхідну вам гарнітуру. Деякі види гарнітури потрібно зробити «видимими» для телефону. Про це можна додатково прочитати в інструкції або на сайті з інформацією про модель.
 • Натисніть на кнопку підключення, і ваша техніка почне працювати. При повторному включенні з’єднання буде встановлюватися автоматично.

У різних моделей можуть дещо відрізнятися способи під’єднання. Уточнити це можна в документації і інструкції з експлуатації пристрою. Також при відсутності вбудованої системи Bluetooth в телефоні доведеться додатково придбати адаптер.

Способи сполучення навушників через bluetooth

Комутація Bluetooth гарнітури і пристрої з операційними системами iOS або Android. це процедура абсолютно нескладна. Незалежно від ОС із завданням зможе впоратися кожен.

Особливості підключення на iOS

Процедура синхронізації бездротових “вушок” з гаджетом на iOS аналогічна ситуації з Android:

 • в настройках iOS активується bluetooth;
 • приводяться в дію навушники;
 • на пристрої вибираються конкретні “вуха”.

Єдиний момент, що Apple часто вимагає ввести пін-код при комутації.

Особливості підключення на Android

Комутація з системою Android відбувається так:

 • включається Bluetooth на навушниках;
 • включається Bluetooth на смартфоні;
 • далі в списку виявлених по bluetooth пристроїв потрібно вибрати бажану гарнітуру.

Якщо це перше підключення, то буде запущений процес сполучення з установкою відповідного додатку (за потребою). Якщо повторне, то можна просто вже працювати з гаджетами.

Як синхронізувати бездротові навушники?

Для того, щоб обидва “вушка” були активні, потрібно скоммутіровать їх між собою. Як синхронізувати навушники? Та дуже просто! Алгоритм дій наступний:

 • Спочатку потрібно привести в активний стан одне з “вушок”. Це робиться за допомогою кнопки Включення. індикатор блимає.
 • Потім таку ж процедуру проробити і з другим “вухом”.
 • Коли обидві частини включені, двічі клацнувши по кнопці Включення коммутіруя їх. Якщо все зроблено правильно, то загориться світловий сигнал, а потім пропаде.
READ  Як підключити новий телевізор до цифрового телебачення

Як синхронізувати бездротові навушники між собою?

Все більше людей купують бездротові навушники. Хтось обзаводиться дорогими і мультифункціональними пристроями, а хтось вибирає бюджетні і з мінімальним набором функцій. Будь-який варіант bluetooth “вушок” робить прослуховування улюблених аудиодорожек або роботу зі смартфоном зручніше. Це якісно інший рівень комфорту.

Чи може працювати один навушник?

Багато власників бездротових гарнітур стикаються з проблемою, коли одна частина працює, а друга. ні. Якщо таке сталося, то не варто відразу панікувати. Велика ймовірність, що це не заводський брак або поломка “вушок” саме механічно, всередині або зовні. Часто справа в прошивці, в оновленні системи, з неправильному сполученні. Потрібно просто спокійно ще раз спробувати виконати все, згідно з інструкцією. Або ж попросити допомогти когось більш досвідченого в цій справі.

синхронізувати, бездротові, навушники, xiaomi

І процедура синхронізації частин бездротової гарнітури, і процедура комутації їх з пристроєм-джерелом досить прості і швидкі. Головне підходити в справі без поспіху і без суєти. А якщо вже нічого не виходить і навушники на працюють, то є сенс звернутися в сервісний центр.

Як підключити бездротові навушники з смартфону

Як підключити бездротові навушники до планшету

Mac комп’ютер

При підключенні девайса до комп’ютерів на базі Mac OS більш пізньої 8 версії, активація навушників відбувається в розділі «Пристрій виведення».

Як поліпшити якість звучання бездротових навушників?

Якщо включаєте гарнітуру на комп’ютері, не дозволяйте навушників ініціювати підключення, інакше вони все зроблять по-своєму. Слідкуйте, щоб звук не псувався сусідніми пристроями, що працюють на схожій частоті. Наприклад, це може бути роутер (Wi-Fi може зайняти один або декілька з 79 каналів «Bluetooth»). А також не кладіть передавач і приймач за товстими стінами. це скорочує дистанцію дії Bluetooth.

І будьте обережні. не використовуйте навушники занадто довго, особливо це стосується моноустройств. Якщо кожен день використовувати мононаушнік на одному вусі, з часом воно буде чути гірше. Слідкуйте за рівнем гучності передавача, щоб різкий скрегіт або переривання радіочастоти НЕ оглушило вас і не позбавило слуху!

гарнітура JBL

Bluetooth навушники JBL підключаються за стандартною схемою:

 • На смартфоні потрібно відкрити «Налаштування».
 • Вибрати «Бездротові мережі».
 • Активувати модуль Bluetooth.
 • Почекати, поки система знайде доступні для підключення пристрою.
 • Якщо навушники вже були підключені до телефону раніше, під’єднання буде в автоматичному режимі.

Порядок з’єднання Redmi від Xiaomi між собою

Підключення зазначених бездротових навушників здійснюється за наступною схемою:

 • Скасовують будь-яка взаємодія між собою гарнітури та інших пристроїв.
 • Навушники відключають за допомогою утримання кнопки виключення не менше 5 секунд.
 • Після загоряння червоних світлодіодних індикаторів, повторно затискають обидві клавіші на 15 секунд, поки датчики не почнуть мигати по черзі червоним і білим світлом.
 • Потім ще раз утримують клавішу включення пару секунд, поки лівий елемент знайде правий, після чого синхронізується з ним.
 • Тепер можна приєднати гарнітуру до смартфону.
синхронізувати, бездротові, навушники, xiaomi

Інструкція підключення по Bluetooth

Для того щоб підключити навушники через Bluetooth, потрібно спочатку переконатися, чи є Bluetooth на вашому пристрої. Швидше за все, якщо телефон сучасний, він там буде, тому що практично на всіх нових моделях, так і на багатьох старих вбудована дана технологія, завдяки якій навушники підключаються без проводів.

Правила підключення складаються з декількох пунктів.

 • Увімкніть на смартфоні той модуль, що призначений для Bluetooth.
 • Активуйте на навушниках режим з’єднання.
 • Піднесіть гарнітуру до пристрою з Bluetooth, до якого ви хочете підключитися, але не далі, ніж на 10 метрів. Точна відстань дізнайтеся, прочитавши керівництво з налагодження навушників, включене в комплект при покупці, або на офіційному сайті виробника.
 • Увімкніть навушники.
 • Знайдіть в переліку пристроїв на своєму девайсі вашу модель навушників. Найчастіше вони будуть записані так само, як і називаються.
 • Натисніть на цю назву, і ваш пристрій буде пробувати до нього підключитися. Потім воно може зажадати від вас пароль. Введіть 0000. найчастіше саме ці 4 цифри є кодом сполучення. Якщо не підійшло. зайдіть в керівництво користувача і знайдіть там правильний код.
 • Потім, коли підключення відбулося успішно, навушники повинні заблимати, або ж просто загориться світловий індикатор, що буде сигналом про успішне підключення.
 • Деякі навушники, які продаються разом з кейсом для зберігання і зарядки, мають на кейсі особливе місце для того, щоб туди прикладати смартфон. Про це теж повинно бути написано в керівництві. Ця процедура нескладна, і з нею впорається кожен.
 • Після того як вам вдалося хоча б один раз підключитися таким чином, в інший раз пристрій сам буде бачити ваші навушники, і вам не доведеться кожного разу їх так довго підключати. все буде відбуватися автоматично.

Налаштування навушників серії TWS IS

Інструкція актуальна для модифікацій TWS i11S, i7S, i12.

 • Активувати Блюутз на навушниках.
 • На телефоні вибрати модель за назвою, дозволити утворення.
 • Миготливий синій індикатор сповістить про успішне підключення.
 • Якщо створення пари не вдалося, слід перезавантажити навушники. натиснути і утримувати кнопку включення.

підготовка

При першому налаштуванні аксесуара для iPhone, необхідно зробити наступне:. Відкрити домашнє вікно, натиснувши на кнопку «Home» Покласти відкритий футляр з навушниками біля смартфона Дочекатися появи анімації з пропозицією про сполученні на дисплеї iPhone Вибрати пункт «Підключити» і натиснути «Готово».

Як підключити бездротові навушники QCY T1 і T1C

Щоб підключити бездротові навушники до телефону або іншого девайсу через Bluetooth:

 • Дістаньте обидва вкладиша з кейса для інших пристроїв.
 • Головний, правий, навушник автоматично перейде в режим сполучення.
 • Увімкніть Bluetooth на вашому гаджеті і дочекайтеся появи в списку виявлених «QCY-T1_R» (найменування залежить від моделі).
 • Тапніте за назвою, щоб їх синхронізувати з девайсом.

Якщо підключення пройшло успішно, музика заграє відразу в двох вкладках. Для переходу в моно-режим, помістіть ліву затичку назад в кейс або вимкніть її, утримуючи кнопку управління 3 секунди. Щоб припинити відтворення звуку, поверніть обидва навушника назад у футляр або деактивуйте Bluetooth. Після першого підключення до девайсу, вони будуть підключатися до нього автоматично.

Скасовуємо сполучення навушників з усіма найближчими пристроями

На телефоні це в «шторкою»: утримуємо значок Bluetooth і переходимо в настройки. Або відкриваємо налаштування. Bluetooth. Знаходимо там свої навушники, натискаємо «шестірню» і внизу. скасувати створення пари.

На iOS приблизно так само: вибираємо свої навушники в пристроях Bluetooth і натискаємо «забути цей пристрій». На комп’ютері аналогічно: настройки, пристрої Bluetooth. видалити пристрій.

Можливо, що ви побачите в списку пристроїв 2 назви ваших навушників з приставками L і R. Наприклад, Mifo O5_L і Mifo O5_R. Це означає, з телефоном синхронізовані обидва навушника по-окремо. А більшість сучасних TWS, особливо бюджетних, зв’язуються з джерелом послідовно: телефон підключається до головного навушника, а він вже до другого. І якщо сталося так, що є окреме з’єднання для другого навушника, це може бути причиною проблеми. Він підключається до телефону, але не може створити в такому стані пару з головним.

Як синхронізувати навушники між собою. підключити обидва

Розберемося як синхронізувати навушники між собою, щоб були підключені обидва, лівий і правий. Ця інструкція відповідає на питання, що робити якщо один з TWS навушників перестав підключатися до другого або до телефону? Три кроки нижче допоможуть підключити обидва навушника до смартфону або комп’ютера. Синхронізація двох навушників займе 3 хвилини.

Інструкція актуальна для навушників Airpods, Samsung, Redmi Airpods, Honor і інших TWS моделей.

 • Якщо вам потрібно не відновити сполучення навушників між собою, а хочете дізнатися як правильно підключити навушники до телефону, прочитайте нашу спеціальну інструкцію.
 • Якщо ж вас цікавить саме те, як підключити другий навушник, перш за все, переконайтесь, що він заряджений і працює в принципі. подивіться на індикацію на ньому.
 • А якщо ви просто хочете окремо підключити лівий навушник, переходите відразу нижче.
READ  Розблокування завантажувача Xiaomi redmi note 8

Скидаємо навушники до заводських налаштувань

Підключення двох навушників має відновитися після повного скидання налаштувань до заводських. Найкраще звернутися до інструкції для своїх навушників. Вона повинна бути в комплекті. Або можна подивитися на сайті виробника. Нижче універсальна схема дій, яка підійде для будь-якої моделі.

Беспроводные Наушники Работают по Отдельности. Как Сбросить Настройки и Синхронизировать?

Перш ніж проводити цю дію, переконайтеся, що навушники і кейс заряджені хоча б на 30%. А краще. зарядите повністю.

 • Дістаємо обидва навушника з кейса і вимикаємо їх примусово, як було описано вище. Цей пункт актуальний для навушників які вимикаються кнопкою на корпусі. Якщо є кнопка на кейсі, то Вам сюди.
 • Після цього затискаємо кнопки \ сенсори на обох навушниках на 10-60 секунд. Зазвичай це 10-20 сек.
 • Спочатку навушники включаться, продовжуємо утримувати.
 • Повинен бути якийсь сигнал про те, що навушники скинуті. Зазвичай це особливий колір або миготіння індикаторів на них. Наприклад, коли навушники включилися, індикатори мигнули червоним, продовжуємо тримати і вони замиготіли фіолетовим.
 • Після скидання навушники зазвичай автоматично вимикаються. Прибираємо їх в кейс і дістаємо звідти. Або включаємо вручну.
 • Заново синхронізуємо з потрібним пристроєм.

Якщо у ваших навушників є кнопка на кейсі, яка відповідає за сполучення по Bluetooth, то, можливо, їй же і проводиться скидання налаштувань:

 • Прибираємо навушники в кейс. У деяких моделей для скидання кришка повинна бути відкрита, у інших. закрита. Спробуйте обидва варіанти.
 • Затискаємо кнопку на кейсі на 8-20 секунд.
 • Чекаємо індикації. Можуть заблимати діоди на навушниках або індикатор на самому кейсі якось «просигналізує».
 • Синхронізуємо заново (як в перший раз) з потрібним пристроєм.

Є ще один досить рідкісний варіант: потрібно затискати кнопки \ сенсори на навушниках, як в першому випадку, але при цьому навушники знаходяться в кейсі. Тобто, вони відразу вимкнені, стоять на зарядці в кейсі і ми так само затискаємо на них кнопки і чекаємо індикації. Після чого дістаємо з кейса і заново підключаємо до телефону.

️ 4. Якщо нічого не допомогло. служба підтримки / сервісний центр / ремонт

Сполучення навушників між собою не вийшло. не синхронізуються

Якщо після всіх дій, питання, як підключити другий навушник, не вирішене, і наполегливо працює тільки один, саме час звертатися за додатковою допомогою. Якщо є служба підтримки у виробника, потрібно почати з неї, там можуть знати особливості конкретної моделі.

Прибираємо навушники в кейс

Чому навушник не вдалося підключитися до навушника (не працює один навушник)? Причин може бути декілька. Але, як то кажуть, сім бід. один reset. Для початку пробуємо простий варіант. Суть в тому, щоб вимкнути обидва навушника і поставити їх на зарядку.

 • Прибираємо навушники в кейс. Вони повинні вимкнутися.
 • Деякі китайські навушники не вимикаються автоматично, коли знаходяться в кейсі, тому їх потрібно вимкнути натиснувши (затиснувши) кнопки (сенсори) на них. І після цього прибрати в кейс.
 • У кейсі навушники повинні почати заряджатися. Деякі, знову ж таки, китайські бюджетні моделі не «встають на зарядку» автоматично. Для цього потрібно натиснути кнопку на кейсі.
 • Якщо сумніваєтеся, вимкніть навушники примусово. Як це зробити, написано в інструкції для конкретної моделі. Найчастіше для цього потрібно затиснути на 3-5 секунд кнопки \ сенсори на обох навушниках.

Як підключити 1 навушник (лівий)

Якщо у ваших навушників ведучий. правий, а хочеться послухати окремо лівий, то для нього потрібно встановити окреме з’єднання. Для цього потрібно дістати його з кейса і слідувати нашій інструкції з підключення. Тільки врахуйте, що саме це і може послужити причиною того, що навушники не синхронізуються, як згадано вище.

Зараз вже досить багато моделей, навушники в яких підключаються паралельно. І в них все просто: як підключити другий навушник? Так само, як перший. Просто дістаємо з кейса потрібні і він підключається автоматично, якщо вже було вироблено загальне сполучення.

Як з’єднати навушники між собою Xiaomi?

 • Затисніть кнопки на обох навушниках до появи червоного світіння.
 • Покладіть гарнітуру в футляр для зарядки.
 • Увімкніть Bluetooth на своєму смартфоні і дочекайтеся поки аксесуар з’явиться в списку доступних пристроїв.
 • Коли ви натиснете на Mi True Wireless EBs Basic_R (так буде називатися гарнітура), здійсниться підключення.

Як синхронізувати Airpods між собою?

На пристрої iPhone перейдіть на екран «Додому». Відкрийте футляр, в якому знаходяться Airpods, і покладіть його поруч з iPhone. На пристрої iPhone відобразиться анімаційна заставка програми настройки. Натисніть «Підключити» і виберіть «Готово».

Як сполучати навушники i12?

Щоб підключити i12 TWS до смартфону, необхідно включити Bluetooth на мобільному пристрої, і дістати навушники з зарядного кейса. Далі перейдіть в меню Bluetooth на смартфоні, і підключіться до навушників. Готово!

Як синхронізувати два навушника Airpods?

 • Помістіть обидва навушника Airpods в футляр для зарядки;
 • Відкрийте кришку і перевірте індикатор стану.
 • Підключіть футляр до джерела живлення, закрийте кришку і зачекайте 40 хвилин;
 • Потім відкрийте кришку, натисніть і протягом декількох секунд утримуйте кнопку настройки на задній стороні футляра.

Як перезавантажити Bluetooth навушники?

Щоб перезавантажити бездротові навушники як повнорозмірного, так і накладного типу, вимкніть їх. Далі натисніть одночасно на три кнопки (Виклик, Гучність і Вимкнення Звуку) і виконайте утримання протягом 3-5 секунд. Дочекайтеся, поки світловий індикатор блимне червоним або синім кольором 1 раз.

Як з’єднати два Bluetooth навушника?

Увійдіть в налаштування Bluetooth на телефоні (Bluetooth повинен бути включений) Знайдіть назву навушників, які ви хочете підключити, в списку доступних пристроїв Натисніть на них і зачекайте кілька секунд, після чого з’єднання буде встановлено, а навушники будуть підключені до Самсунгу.

Як синхронізувати два навушника?

 • Затиснути кнопку на навушниках і тримати до моргання
 • Коли один з навушників перестане моргати включити на смартфоні Bluetooth і шукати через пошук пристроїв навушники, ім’я повинні бути аналогічно моделі
 • Виберіть навушники в пошуку Bluetooth-пристроїв вашого смартфона
 • Підтвердіть синхронізацію
 • Готово

Що робити, якщо навушники працюють окремо

Якщо Аірдотси як і раніше не синхронізуються і підключаються до телефону в вигляді самостійних пристроїв, треба зробити відкат до заводських параметрів. Це максимально проста процедура.

 • Витягуємо вкладиші з контейнера.
 • Затискаємо кнопку (сенсорну або механічну).
 • Тримаємо її протягом 30-50 секунд. Індикатори підсвітяться червоним і прозвучить подвійний звуковий сигнал.
 • Розміщуємо їх назад в кейс і через кілька секунд дістаємо. Якщо білий індикатор блимає тільки на одному, значить, скидання допоміг, і синхронізація пройшла успішно.
 • Підключаємо AirDots до смартфону. Телефон визначить гаджет як один пристрій і мелодія буде йти з двох каналів.

Як синхронізувати AirDots між собою

Інструкція підійде власникам всіх моделей бездротових навушників від Xiaomi, в тому числі Redmi і Mi. Для створення міцного зв’язку виконайте наступні кроки:

 • Переконайтеся, що гарнітура заряджена і витягніть один вкладиш з кейса.
 • Вимкніть його, затиснувши сенсорну кнопку. Після виключення повторіть дію, утримуючи кнопку не менше 30 секунд, поки не загориться червоний індикатор.
 • Дістаньте другий навушник і виконайте аналогічну процедуру.
 • Обидва вкладиша повинні засвітитися червоним, потім помістіть їх в кейс на 5-10 секунд.
 • Дістаньте пристрої з боксу і почекайте, поки лівий автоматично підключиться до правого. Повинен прозвучати звуковий сигнал.
READ  Як підключити av ресивер до телевізора

Чому при підключенні до телефону навушники не сполучаються між собою

Іноді AirDots синхронізуються в індивідуальному порядку, тобто вони не приєднуються один до іншого, але працюють зі смартфоном. Причина в тому, що лівий навушник «втрачає» правий, тому пара перестає працювати разом. Що робити?

 • Скиньте налаштування Bluetooth для Xiaomi AirDots. Почніть з виключення кожного навушника. На кожному затисніть кнопки (сенсорні або фізичні), поки індикатори не займуться червоним світлом.
 • Знову затисніть кнопки, тепер уже на 30-50 секунд. Спочатку навушники включаться, загориться білий світ, потім через 10-20 секунд ви побачите, що індикатор світиться червоним, то білим (2 рази). Продовжуйте утримувати кнопки, індикатор блимне ще кілька разів і на кілька секунд згасне. Після цього він ще двічі блимне і стається збій налаштувань навушників.
 • Дістаньте навушники з кейса. Лівий почне шукати правий, синхронізується з ним, а потім «ДОТС» можна підключати до телефону.

Ще одна причина «рассінхрон». неправильний порядок отримання інформації щодо під’єднання навушників до смартфону. У цьому випадку замість правого «вуха» першим до пристрою підключається ліве, і починає працювати в монорежиме. Праве підключити не вдається. Щоб підключити обидва AirDots, доведеться зробити скидання налаштувань і нове підключення, як описано в покрокової інструкції, наведеної вище (див. «Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots»).

Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до телефону

При підключенні навушників користувачі часто стикаються з тим, що в одному навушнику музика грає, у другому. немає. Хоча обидва вкладиша відображаються в списку підключених пристроїв в меню Bluetooth.

Підключені обидва навушника AirDots

Можливо це якийсь заводський брак у всій лінійці AirDots. Або недоробка в моделі з проблемою синхронізації. Це ще пов’язано з тим, що навушники можуть бути розділені. Ви можете підключити лише один з них до телефону, в той час як другий підключити до ноутбука. Або позичити його іншому користувачеві для прослуховування музики на його смартфоні.

Підключення навушників до мобільного телефону

Навіть якщо ви спробуєте підключити паралельно другий навушник Xiaomi AirDots, то він буде підключений, а другий відключений. І так буде відбуватися до нескінченності. Давайте розглянемо, як їх правильно синхронізувати.

При розпакуванні потрібно витягти кейс з вкладишами з упаковки:

 • Потрібно відразу ж переконатися в тому, що акумулятор кейса і навушників має достатній заряд для підключення між собою;
 • Дістаньте обидва пристрої з кейса і зачекайте кілька секунд. На початку індикатори на їх корпусі будуть горіти червоним; Дістаньте обидва навушника з кейса для підключення
 • Коли на правому навушнику Xiaomi AirDots стане горіти білий індикатор, це означає, що один підключився до іншого; Дочекайтеся білого індикатора на правому навушників
 • Увімкніть Bluetooth на телефоні. Це можна зробити в налаштуваннях. Або через меню швидкого доступу; Увімкніть Bluetooth на телефоні
 • Почніть пошук нового пристрої, якщо в списку немає модель AirDots;
 • Виберіть пристрій зі списку і підтвердіть підключення. Натисніть на ім’я моделі в списку підключених на телефоні

Ця інструкція буде корисною для тих, хто ще не підключав AirDots до телефону раніше. Якщо ви вже це зробили, але безуспішно, прочитайте наступний розділ статті.

Яким чином синхронізувати вкладиші між собою

Нерідко після підключення Ейрдотс звук надходить лише з одного навушника. Це може відбуватися з тієї причини, що пристрій Xiaomi не встигли синхронізуватися між собою. В результаті по Bluetooth був підключений тільки один з них. У такій ситуації потрібно перепідключити їх, скинувши настройки. Видалити ім’я моделі також потрібно зі списку пристроїв, що підключаються по Bluetooth. Для цього поверніться у вікно з настройками і знайдіть в списку AirDots.

Після чого натисніть на стрілочку навпроти назви моделі. У наступному вікні виберіть пункт «Видалити».

Натисніть на хрестик навпроти моделі

У деяких телефонах біля кожного підключеного пристрою розташований хрестик, натиснувши на який відбувається видалення пристрою зі списку підключених. Щоб скинути налаштування на навушниках, необхідно взяти обидва в руки і затиснути на них кнопку на 45 секунд. За цей час індикатори на кнопках повинні загорітися червоним світлом. Після чого білим вони повинні мигати приблизно 10 раз.

Тримайте кнопку 45 секунд для скидання налаштувань

Коли ви скинули налаштування, повторіть інструкцію для їх підключення з першого розділу статті. Таким чином вам вдасться підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до свого смартфону або ноутбука з Bluetooth. Розсинхронізація вкладишів між собою може відбуватися через те, що вони довгий час пролежали на полиці або в ящику столу поза зарядного кейса. Це відбувається навіть з навушниками, які до цього були пов’язані з телефоном і працювали обидва синхронно. Тому важливо не залишати їх поза кейса.

Синхронізація Xiaomi AirDots

З бездротовими навушниками часто виникають труднощі. Найпоширеніша проблема. рассинхронизация. Смартфон бачить правий і лівий вкладиш окремо і звук є тільки в одному. У такій ситуації необхідно синхронізувати їх між собою.

Чому вкладиші працюють окремо

У Аірдотсах головний навушник. правий. Потім до нього підключається лівий і пристрої починають працювати разом. Але найчастіше займатися налагодженням контакту доводиться займатися вручну.

Проблема іноді спостерігається одразу після покупки і після тривалого використання в результаті програмного збою. Вирішити її можна за допомогою декількох перевірених методів.

НАУШНИКИ НЕ СОПРЯГАЮТСЯ МЕЖДУ СОБОЙ, Что Делать?!

Як синхронізувати AirDots між собою

Інструкція підійде власникам всіх моделей бездротових навушників від Xiaomi, в тому числі Redmi і Mi. Для створення міцного зв’язку виконайте наступні кроки:

Наушники Xiaomi AirDots. как подключить между собой

 • Переконайтеся, що гарнітура заряджена і витягніть один вкладиш з кейса.
 • Вимкніть його, затиснувши сенсорну кнопку. Після виключення повторіть дію, утримуючи кнопку не менше 30 секунд, поки не загориться червоний індикатор.
 • Дістаньте другий навушник і виконайте аналогічну процедуру.
 • Обидва вкладиша повинні засвітитися червоним, потім помістіть їх в кейс на 5-10 секунд.
 • Дістаньте пристрої з боксу і почекайте, поки лівий автоматично підключиться до правого. Повинен прозвучати звуковий сигнал.

Що робити, якщо навушники працюють окремо

Якщо Аірдотси як і раніше не синхронізуються і підключаються до телефону в вигляді самостійних пристроїв, треба зробити відкат до заводських параметрів. Це максимально проста процедура.

 • Витягуємо вкладиші з контейнера.
 • Затискаємо кнопку (сенсорну або механічну).
 • Тримаємо її протягом 30-50 секунд. Індикатори підсвітяться червоним і прозвучить подвійний звуковий сигнал.
 • Розміщуємо їх назад в кейс і через кілька секунд дістаємо. Якщо білий індикатор блимає тільки на одному, значить, скидання допоміг, і синхронізація пройшла успішно.
 • Підключаємо AirDots до смартфону. Телефон визначить гаджет як один пристрій і мелодія буде йти з двох каналів.

Підключаємо як окремий гаджет

Після скидання відключаємо навушники і включаємо тільки один. Сполучаємо його з телефоном. Коли починається відтворення звуку, активуємо другий: він повинен автоматично підключитися до вже працює.

Тепер ви знаєте, як правильно синхронізувати гаджети Xiaomi і що робити, якщо це не відбувається. Сподіваємося, що стаття допомогла вам налагодити роботу бездротової гарнітури! Пишіть в коментарях, чи вийшло у вас все зробити по інструкції.

BETATECH.COM.UA 2022