Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як синхронізувати контакти з iPhone на iPhone

Table of Contents

Як перекинути контакти з iPhone на iPhone через Tenorshare iTransGo

У нас хороший спосіб для того, щоб перенести контакти з одного iPhone на інший без використання хмарні сховища є утиліта Tenorshare iTransGo. Утиліта має простий нічим не завантажений інтерфейс. У нових версіях продукту є російська мова, що полегшує роботу. Спосіб вимагає від вас лише кілька кліків.

Підключіть обидва iPhone у включеному стані до комп’ютера. Запустіть утиліту Tenorshare iTransGo і почекайте поки вона визначить смартфони.

Утиліта покаже з якого на який смартфон будуть перекидатися дані, тому якщо порядок не підходить, то натисніть на кнопку «flip» для того, щоб поміняти смартфони місцями. Натисніть на кнопку «next» або далі.

Тепер перед вами з’явитися вибір всього Spectra файлів, які можна перемістити з одного iPhone на інший. Тут просто виберіть необхідний пункт «Text content» і в ньому «Contacts». Натисніть кнопку «Start transfer» для того щоб почати процес перенесення контактів з одного смартфона на інший.

Забороняється відключати обидва пристрої, поки не завершиться процес передачі даних. Після цього, контакти зі старого смартфона будуть перенесені на новий.

Такий спосіб вимагає від вас тільки наявності комп’ютера і двох проводів для смартфона. Вага процес ледь займає кілька хвилин і підходить для тих, хто не бажає розбиратися в тонкощах процесів синхронізації і роботи утиліти iTunes.

Як скопіювати контакти з iPhone на iPhone через сховище iCloud

Перенесення контактів через хмарне сховище iCloud. оптимальне рішення для тих, хто купив новий смартфон, а також має стабільний Інтернет-з’єднання на обох смартфонах.

Зайдіть в налаштування iPhone. Якщо у вас версія iOS 10.2 або більш стара, то просто перейдіть в меню iCloud. Якщо версія операційної системи новіше, але спочатку потрібно зайти в розділ в вашим ім’ям або назвою телефону, а вже в ньому у вкладку iCloud.

У вкладці виберіть пункт Backup і в ньому включите тільки бекап контактів. Після цього натисніть на кнопку створити резервну копію.

Після створення копії зайдіть в настройках в iCloud на другому iPhone якщо він також підв’язані через один і той же Apple ID. Тепер вимкніть усі опції відновлення крім контактів просто вимкнувши відповідні перемикачі.

Запустіть відновлення з раніше створеної резервної копії, яке буде проводитися тільки для контактів. Тепер на цьому пристрої будуть всі контакти з книги минулого.

Такий спосіб дозволяє здійснити перенесення контактів з iPhone на iPhone тільки пристойність інтернету, що зараз не є проблемою. Також використовувати iCloud можна і для перенесення налаштувань, фото, відео, даних додатків і будь-яких інших файлів, аж до перенесення всіх даних і налаштувань з одного iPhone на інший.

Як перекинути контакти з одного iPhone на інший через утиліту iTunes

Другим способом для як перекинути контакти з iPhone на iPhone є iTunes. Це стандартна утиліта для роботи з iPhone або будь-яким іншим мобільним пристроєм від Apple з комп’ютера. Даний спосіб найбільш актуальних для тих, що має проблеми з доступом в інтернет.

Підключіть iPhone з якого хочете скинути контакти в комп’ютера і запустіть утиліту iTunes. Дочекайтеся закінчення синхронізації або перервіть її.

Виберіть вкладку «інфо» під музикою, відео і файлами. Вкладка буде містити інформацію про ваш iPhone, а також необхідну нам опцію синхронізації контактів. Переконайтеся, що навпроти пункту з синхронізацією контактів стоїть галочка, тобто, контакти синхронізуються.

Розпочніть синхронізацію. Дочекайтеся її закінчення і вставте iPhone.

Как перенести контакты с iPhone?

На ньому так само зайдіть у вкладку «інфо» включите синхронізацію контактів і почніть синхронізацію. Після цього на ньому будуть всі контакти з першого iPhone.

iTunes дозволяє повністю синхронізувати не тільки контакти на ваших пристроях, а й всі інші дані. Сама утиліта доступна для безкоштовного скачування на офіційному сайті Apple. Також доступні версії для Windows, починаючи з Windows 7, і MAC. Утиліта працює з iPhone будь-якої моделі, а також будь-яким іншим мобільним пристроєм від Apple. Доступна і російськомовна версія утиліти.

способу перекинути контакти з iPhone на iPhone

Якщо у вас не скільки iPhone або ви недавно купили новий, то перенесення контактів. необхідність для вас. Тому, важливо один раз освоїти як перенести контакти з iPhone на iPhone, щоб в майбутньому повертатися до цього питання.

У даній статті розглянуті три способи перенесення контактів. Всі вони розписані покроково, а також представлені їх переваги та недоліки. Таким чином, якщо ви можете перенести всі контакти через хмарне сховище iCloud, утиліту iTunes або утиліту iTransGo від виробника програмного забезпечення для iPhone. Tenorshare. Останній спосіб відрізняється більшою простотою і інтуїтивністю, ніж інші. Тому, ознайомтеся з усіма і виберіть той, який найкраще підходить саме вам.

Також є й інші способи перенесення контактів, але вони набагато складніше і менш швидкі ніж відібрані тут.

Заключна частина

Вибір способу трансферу контактів з одного iPhone на інший вкрай простий. Якщо ви хочете швидко перекинути контакти і у вас є стабільна Інтернет-з’єднання, то найкращий спосіб. хмарне сховище iCloud. Для тих, хто постійно працює з iTunes дана утиліта є кращим способом. Вона дозволяє сформувати загальну базу контактів і в процесі синхронізації всі контакти будуть копіюватися і на інших пристроях, які підв’язані до вашого Apple ID. Для більшої зручності можна налаштувати синхронізацію по Wi-Fi.

Окремо стоять способом є iTransGo від компанії Tenorshare. Утиліта підходить для тих, хто в пару кліків хоче перенести контакти на інший iPhone через комп’ютер.

Також варто відзначити, що розробник Tenorshare випускає та багато інших програм для користувачів портативної електроніки від знаменитого американського виробника. Крім iTransGo також є додаток iFoneCare, яке дозволяє працювати безпосередньо з файлами на вашому смартфоні, а також очищати його від зайвих даних, виправляти критичні помилки системи і перерошівать. З детальним списком утиліт від Tenorshare і їх можливостей ви можете ознайомитись на офіційному сайті розробника.

Як перенести контакти з iPhone на iPhone. 3 способу

У даній статті ми розкриємо способи швидкого перенесення контактів з одного iPhone на інший iPhone. Виберіть відповідний для вас варіант.

READ  Як розблокувати iPhone без відбитка пальця

Нові моделі iPhone виходять щорічно, а список контактів залишається практично незмінним тривалий час, так що питання, як перенести телефонну книжку старого смартфона без втрат в новий мобільний пристрій, є вельми актуальним. Варіант з копіюванням контактів через SIM-карту розглядати не будемо. є більш зручні та швидкі способи перенесення даних.

Використання iCloud

Це, напевно, найпростіший спосіб перенести контакти з одного iPhone на інший. Буде потрібно лише підключення до інтернету і аккаунт в iCloud, який є у кожного користувача iOS.

  Візьміть смартфон, з якого хочете перенести записи. Відкрийте настройки, зайдіть в розділ «iCloud» і переконайтеся, що перемикач біля пункту «Контакти» переведений в активне положення, тобто синхронізація виконується.

Перейдіть до підрозділу «Резервна копія». Натисніть «Створити». Дочекайтеся завершення процесу створення бекапа.

Щоб переконатися, що синхронізація пройшла успішно, відкрийте на комп’ютері браузер і зайдіть на сайт iCloud.com. Авторизуйтесь, використовуючи Apple ID, і зайдіть в меню «Контакти».

Подивіться, скільки записів зберігається на iCloud. Їх має бути стільки ж, скільки забито в пам’ять телефону. Потім приступайте до переносу контактів на новий iPhone:

 • Відкрийте настройки, зайдіть в розділ «iCloud» і авторизуйтесь під обліковим записом, яка використовувалася на старому смартфоні.
 • Переведіть перемикач «Контакти» в положення «Включено».

Через деякий час (тривалість залежить від кількості записів) синхронізація з iCloud завершиться, і ви побачите в телефонній книжці нового iPhone старі контакти.

Перенесення в iTunes

Якщо скористатися сховищем iCloud не виходить, перенесіть контакти через iTunes. Єдиний недолік цього способу. необхідність підключення iPhone до комп’ютера. В іншому він не складніше в застосуванні, ніж копіювання через iCloud.

Важливо: перш ніж використовувати iTunes, переконайтеся, що встановлена ​​актуальна версія програми.

Крім того, зайдіть в настройки iCloud на смартфоні і зупинити синхронізацію контактів з хмарним сховищем. далі:

 • Підключіть до комп’ютера старий iPhone.
 • Запустіть iTunes. Виберіть підключений і перейдіть на вкладку «Відомості».
 • Поставте відмітку «Синхронізувати контакти» і натисніть «Застосувати».
 • Після завершення синхронізації від’єднайте старий iPhone і підключіть всього нього новий мобільний апарат.
 • Знову виберіть пристрій і перейдіть на вкладку «Відомості». Відзначте пункт «Синхронізувати контакти».
 • Прокрутіть екран з настройками вниз до розділу «Додатки». Відзначте пункт «Контакти» і натисніть «Застосувати».
 • При синхронізації через iTunes контакти на новому телефоні будуть замінені записами зі старого смартфона. Тому цей спосіб краще застосовувати для перенесення даних на абсолютно нове, щойно куплене пристрій.

  Копіювання через додатки

  Якщо можливостей стандартних сервісів Apple вам не вистачає, використовуйте для перенесення контактів програми:

  • My Contacts Backup.
  • Outlook.
  • Mover.

  Якщо хочете перетворити копіювання записів телефонної книги в гру, то спробуйте виконати його за допомогою програми Mover:

  • Встановіть додаток на обидва смартфона.
  • Підключіть телефон до однієї мережі.
  • Запустіть Mover на старому iPhone. Натисніть на плюс і додайте номери, які хочете перенести.
  • Запустіть Mover на новому iPhone. На старому пристрої з’явиться стрілочка, що сигналізує про те, що контакти можна переносити.
  • Натискаючи на іконки контактів, перекидаєте їх на новий пристрій.
  синхронізувати, контакти, iphone

  Також для перенесення можна використовувати додаток Outlook для iOS. Щоб здійснити переїзд телефонної книги, необхідно встановити Outlook на обох смартфонах, авторизуватися під одним обліковим записом, а потім натиснути «Синхронізувати контакти». Передати контакти можна і по електронній пошті, попередньо зробивши з них VCF-файл в додатку My Contacts Backup:

  • Встановіть на старий iPhone додаток My Contacts Backup, дозвольте доступ до контактів.
  • Натисніть «Backup» і дочекайтеся, поки додаток створить VCF-файл.
 • Виберіть відправку по e-mail. Вкажіть пошту, на яку зможете зайти на новому iPhone.
 • Відкрийте лист з прикріпленим файлів VCF на новому телефоні. Експорт контактів в телефонну книгу пройде автоматично.
 • Це далеко не повний список програм і способів перенесення контактів з одного iPhone на інший. При бажанні можна використовувати для копіювання Google, Dropbox і інші сервіси, переносити контакти у вигляді VCF-файлів, але це займе набагато більше часу, ніж застосування зазначених вище методів.

  Як перенести контакти з iPhone на iPhone

  Після придбання нового iPhone далеко не всі користувачі хочуть переносити всю інформацію зі старого пристрою. У багатьох випадках скинути необхідно тільки контакти, з чим у деяких власників смартфонів Apple виникають проблеми. У цій інструкції ми розповіли про те, як перенести контакти з iPhone на iPhone двома найбільш простими і вірними способами.

  Як перенести контакти з iPhone на iPhone через iCloud

  Спосіб перенесення контактів з iPhone на iPhone через iCloud є найбільш простим і швидким. Все, що потрібно від вас. мати наявність доступу до інтернету.

  На iPhone з якого ви хочете перенести контакти, перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud і переконайтеся, що перемикач «Контакти» активний.

  Перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud → «Резервна копія» і натисніть кнопку «Створити резервну копію». Дочекайтеся закінчення процесу.

  Порада! Перевірити успішну синхронізацію контактів з хмарою можна на сайті iCloud.com. Кількість записів в контактних книгах (відображається внизу списку) має бути однаково.

  На iPhone, на який ви хочете перенести контакти, перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud і авторизуйтесь під вашим обліковим записом iCloud. Якщо ви вже були авторизовані, крок можна пропустити.

  У меню «Налаштування» → iCloud (на новому iPhone) активуйте перемикач «Контакти».

  Готово! Ваші контакти лише через пару хвилин (час залежить від кількості контактів) перенесуться на новий iPhone. Переконатися, що перенесення закінчився, можна подивившись кількість контактів в самому низу контактної книги.

  Як перенести контакти з iPhone на iPhone через iTunes

  Якщо з якоїсь причини скористатися способом перенесення контактів з iPhone на iPhone за допомогою iCloud ви не можете, доведеться використовувати iTunes. Цей спосіб так само не є складним, проте, для його використання потрібно підключати пристрій до комп’ютера.

  Підключіть ваш старий iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes.

  Порада! Рекомендується оновити iTunes до останньої версії. На PC перевірити наявність оновлень можна в меню «Довідка» → «Оновлення», а на Mac перейшовши на вкладку «Оновлення» в Mac App Store.

  Виберіть iPhone в меню iTunes і перейдіть на вкладку «Відомості».

  Активуйте галочку «Синхронізувати контакти з» і натисніть «Застосувати». Відзначаємо, що синхронізація контактів з iCloud при цьому повинна бути виключена.

  Після закінчення синхронізації відключіть старий iPhone і підключіть до комп’ютера новий.

  Виберіть iPhone в меню iTunes, перейдіть на вкладку «Відомості» і активуйте пункт «Синхронізувати контакти з”.Пролістайте сторінку налаштувань вниз до розділу «Додатки» і активуйте пункт «Контакти». Важливо. iTunes замінить контакти, наявні на новому iPhone.

  Натисніть кнопку «Применить».

  Готово! Ось таким нескладним чином ви можете перенести контакти з iPhone на iPhone за допомогою iTunes.

  Недоліки синхронізації контактів з iTunes і iCloud

  • Надавши свій аккаунт кому-небудь для установки програм, ви відразу віддаєте йому і доступ до телефонної книги, тому що дані для входу в App Store і в iCloud однакові.
  • Якщо ви самі вирішите поміняти на пристрої аккаунт в iCloud, то втрачаєте доступ до своєї телефонної книги. Вам буде завантажено контакти з нового iCloud.
  • Якщо ви випадково видалили чийсь контакт, то відновити його можна тільки через відновлення резервної копії.
  • І якщо ви зробили новий запис в телефонній книжці, то щоб вона потрапила в архів потрібно синхронізуватися з iTunes.

  Як синхронізувати контакти iPhone (правильний спосіб)

  Написавши статтю про те як перенести контакти з андрод в iPhone, я був відверто здивований результатами опитування. Виявляється, більше половини користувачів зберігають контакти тільки в телефоні.

  Можливо, багато хто не надає цьому значення, але скажу з досвіду. Між другим і третьому відновленням записної книжки приходить думка, що щось я роблю не так. Причин втрати записів може бути маса, від невдалого оновлення або джейлбрейка, до банальної втрати телефону. З цього ця стаття для тих, хто дійшов до просвітління.

  READ  Чому на iPhone немає поновлення 13

  Apple, здавалося б, надає користувачам зручну систему для зберігання своїх записів і телефонної книги. Зав’язана вона на хмарне сховище iCloud. І тут, як то кажуть, всі недоліки випливають з позитивних сторін. А саме:

  Створення облікового запису в Google

  Перш за все, необхідно створити обліковий запис в Google. Якщо у вас його ще немає, то зробити це можна за посиланням accounts.google.com Аккаунт надає доступ до всіх сервісів, в тому числі і до поштової служби Gmail.

  • Увійдіть в Gmail через контекстне меню.
  • Натисніть на посилання Контакти, яка розташована під списком папок на будь-якій сторінці Gmail.
  • Ось тут буде зберігається ваша записна книжка.

  Синхронізація контактів з Google

  Тут ви запитаєте: “А є альтернатива?” Звичайно є, це дуже “улюблений” яблучниками Google. Платформа незалежний сервіс Gmail позбавлений всіх цих неприємностей. Зробивши один раз налаштування, можна автоматично синхронізувати контакти iPhone не бояться за записи в телефонній книзі. Крім вас, доступ до неї не матиме ніхто. І крім того в Google можна відновити список контактів станом на будь-який час за минулі 30 днів.

  Синхронізація контактів з iPhone

  Тепер налаштуємо синхронізацію контактів з iPhone в створений акаунт Google.

  • Відкрийте на iPhone додаток “Налаштування”.
  • Натисніть “Пошта, адреси, Календарі”.
  • Відкрийте меню “Додати обліковий запис”.
  • Натисніть на логотипі Google.
  • Заповніть поля: Ім’я: Введіть ваше імя.E-mail: Вкажіть адресу електронної пошти свого Google аккаунта.Пароль: Пароль вашого облікового запису. (Увага, якщо ви включили двоетапну перевірку, то пароль потрібно створити як описано тут.) Опис: Впишіть назву облікової записи, наприклад “Книга Google”.
  • Натисніть “Далі” у верхній частині екрану. І переконайтеся, що в рядку “Контакти” вибрано Увімкнути.

  Тепер контакти із записної книжки Google будуть передаватися на телефон. Але у нас там зараз нічого немає. Потрібно буде підтримувати контакти iPhone в зворотному напрямку, щоб все з телефону автоматично передавалися в телефонну книгу Google.

  • Поверніться на вкладку “Пошта, адреси, календарі”.
  • Опустіться на цій вкладці до заголовка Контакти і натисніть “Стандартна уч. Зап.”. Натисніть на ваш обліковий запис Google.
  • Поверніться на попередню вкладку. Там повинно бути так:
  • Тепер відкрийте додаток Телефон вкладку “Контакти” на своєму iPhone. Синхронізація почнеться автоматично.
  • Всі зміни зроблені на телефоні, практично відразу будуть відображатися в телефонній книжці Google. І навпаки.

  iCloud Dropbox

  Розглянутий Метод 1требует наявності стаціонарного комп’ютера або ноутбука, але при бажанні можна обійтися і штатним iOS-браузером Safari.

  • На iPhone в браузері Safari відкрийте сторінку iCloud.com.
  • Натисніть на знову Поділитися (прямокутник зі стрілкою) і знайдіть пункт Повна версія веб-сайту.
  • Буде завантажена справжня версія сторінки. Авторизуйтесь, вкажіть дані вашого Apple ID.
  • Після проходження авторизації ви будете націлені в меню iCloud. Як прикро б це не звучало, масштабування може НЕ працювати і навігація по стане неможливою. Щоб побачити всі розділи, знову з меню Поділитися обрати Повну версію веб-сайту. Сторінка перезавантажиться і ви отримаєте доступ до всіх елементів.
  • Відкрийте Контакти.
  • Натиснув на шестерінки в лівому нижньому кутку тапнуть по пт Обрати все (торкнуться до пт два рази). Як всі контакти будуть знову підключені, знову на шестерінки.
  • Після завантаження файлу VCF розкриється нова вкладка в браузері Safari. Оберіть пункт Відкрити в. Збережіть в будь-якому з похмурих сервісів: DropBox, Google Drive, OneDrive і т.д.
  • На новенькому пристрої завантажити відправлені в сховище файлів і експортувати контакти в пам’ять телефону.

  Як синхронізувати iPhone з Windows 10

  Просто так як iPhone набагато простіше підключаються до MacBook НЕ означає, що вони не можуть працювати з Windows 10. Для синхронізації даних iPhone з Windows 10 буде потрібно мало більше терпіння і часу, але з цим повністю можна миритися, якщо раптом Ваш ноутбук працює на Windows 10.

  Звичайно підключити iPhone як він підключається до MacBook НЕ вийде. За допомогою синхронізації можна буде просто переміщати файли в провіднику з телефоном на комп’ютерно аналогічно Android, але пара кліків і незначно винахідливості працювати з iPhone на Windows ніяк Чи не гірше.

  Перенесення контактів з iPhone на Android: Покрокова інструкція

  Як з iPhone перенести контакти на Android. питання, яким задаються користувачі мобільних пристроїв. Принцип синхронізації залежить від моделі пристрою.

  Інструкція як перенести контакти методом імпорту з vcf файлу

  Далі почнеться автоматичний експорт контактів. Процес триває від декількох секунд до декількох хвилин, на що впливає кількість записів. Нові номери автоматом перенесуться в довідник.

  Чотири способи перенесення контактів з iPhone

  Стрімко, без втрат, різними методами.

  Набрид iPhone, хочеться поміняти мобільну платформу або з’явилася необхідність у 2-му телефоні на базі Android / Windows Phone? Зараз ми розповімо про те, як стрімко перенести контакти з iPhone на Android (або іншу ОС). Чотири універсальних способу, які допомагають в експорті книжки контактів.

  синхронізувати, контакти, iphone

  Як перенести контакти з iPhone на Android через комп’ютер

  Комп’ютер вживається для перенесення контактів за допомогою iCloud. Але також є спеціальні програми, використовуючи які користувачів стрімко збереже потрібну інформацію.

  копіювання з iPhone

  А ось копіювання з iPhone на комп’ютер з Windows 10 дійсно НЕ звичайна операція. У Спроба уникнути піратства і незаконного контенту компанія Apple зробила синхронізацію комп’ютера з iPhone дуже складною для користувачів. На щастя, є якісь обхідні шляхи, які ми на даний момент і розглянемо.

  • Музика та фільми. Ви зможете вислати з iTunes медіа-файли на телефон з комп’ютера, ви не зможете вислати їх з телефону на комп‘ютер. Тим не менш, якщо ви носите носій з iTunes на вашому iPhone, ви зможете отримати його на робочому столі через скупчення. Ви можете завантажити всі свої пісні і кінострічки знову з iTunes на власний комп’ютер без якихось витрат.
  • Фото. Щоб імпортувати фото з iPhone на Windows 10, рекомендую використовувати похмурий обслуговуванням OneDrive, клієнт якого без зусиль знаходиться в Магазині Apple.
  • Файли. Похмурий сервіс є Вашим кращим другом для зіставлення файлів. Використовувати для ЦИХ цілей можна практично будь-який Похмурий сервіс, клієнт якого можна відшукати в Магазині Apple. Хоча я особисто можу використовувати Dropbox, але ви також зможете використовувати iCloud. Також рекомендую ознайомитися зі статтею Найкращі Похмурий сервіси Рунета для зберігання інформації, якщо Ви не розумієте який Похмурий сервіс обрати.

  шлях синхронізації iPhone з Windows 10 такої вже і непростий, досить легко завантажити і встановити додаток iTunes на комп’ютер з Windows 10, а далі додаток все зробить за Вас. Але варто захотіти отримувати файли з iPhone на комп’ютер з Windows 10 і стає прикро. Але Похмурий сервіси дозволяють Для вас відправляти будь-які файли з iPhone на комп’ютер з Windows 10.

  Синхронізація контактів з iPhone на Mac за допомогою iCloud

  Найпопулярніший спосіб обробки всіляких резервних копій і синхронізації даних на iPhone. це iCloud. Щоб використовувати його для своїх контактів, вам потрібно буде зробити наступне:

  • Переконайтеся, що на вашому iPhone і Mac використовується одна і та ж обліковий запис iCloud. Виникли проблеми з iCloud? Дотримуйтесь нашому керівництву щодо усунення неполадок з повідомленнями про помилки iCloud на Mac.
  • Використовуючи свій iPhone, перейдіть в «Налаштування». “ІМ’Я КОРИСТУВАЧА”. «ICloud».
  • Переконайтеся. що контакти Enabled, а потім виберіть опцію Об’єднати.
  • Тепер перейдіть на свій Mac і виберіть Системні настройки. iCloud.
  • включити контакти.

  Процес синхронізації повинен відбуватися автоматично у фоновому режимі. Якщо ваші контакти ще не синхронізовані, ви можете змусити iCloud зробити це. Перейдіть в «Контакти» вашого iPhone і проведіть по списку вниз. Ви повинні побачити значок завантаження вгорі. це означає, що синхронізація працює.

  READ  Honor банд 5 як підключити до телефону

  Как перенести контакты с iPhone на iPhone? Синхронизируем контакты, делаем резервную копию (iCloud)

  Альтернативний, але більш виснажливий спосіб зробити це. перейти в Налаштування вашого iPhone. ІМ’Я КОРИСТУВАЧА. Вийти. Це призведе до виходу з вашого профілю iCloud. Перезавантажте пристрій, потім перейдіть в «Налаштування». «Паролі та облікові записи». «Додати обліковий запис». iCloud, щоб повторно додати його.

  Синхронізація контактів з iPhone на Mac через USB

  Якщо ви хочете використовувати старомодне кабельне з’єднання замість iCloud, тобто спосіб зробити це. Переконайтеся, що ваш iPhone і Mac підключені. потім:

  • Відкрийте iTunes і виберіть свій iPhone в меню пристрою.
  • Виберіть Інформація. синхронізувати контакти.
  • Нарешті, натисніть Застосувати, щоб почати процес.

  Як синхронізувати контакти з iPhone на Mac

  Навіть з усіма химерними функціями, які є в сучасних iPhone, найважливішою частиною даних на них як і раніше є список контактів. Втрата доступу до нього може стати серйозною проблемою, особливо якщо у вас немає недавньої резервної копії вашого списку контактів. На щастя, є безліч способів зробити це. Фактично, більшість iPhone автоматично синхронізують ваш список контактів з вашим Mac щоразу, коли вони підключаються через кабель, Bluetooth або Wi-Fi.

  Однак, якщо ви хочете синхронізувати контакти з iPhone на Mac вручну, є кілька способів зробити це. Нижче ми навчимо вас різним способам цього.

  Як використовувати AirDrop для передачі контактів

  AirDrop. ще одне популярне рішення для вирішення цього завдання. Перейдіть в «Контакти» вашого iPhone і знайдіть контакт, який потрібно синхронізувати. Майте на увазі, що цей метод відмінно підходить для окремих контактів, але він не може синхронізувати весь ваш список. Натисніть на контакт, який потрібно синхронізувати, і виберіть «Поділитися контактом». AirDrop. Нарешті, натисніть на свій Mac, щоб виконати завдання. Ваш AirDrop не працює на Mac ?

  Синхронізація через iTunes

  Це старий спосіб, який дозволяє не пов’язувати свої апарати з хмарним сервісом, а скористатися інструментом iTunes. Завдання вирішується таким методом:

  • Використовуємо останню версію iTunes на комп’ютері;
  • Створюємо резервну копію файлів зі старого iPhone;
  • Відключаємо телефон від комп’ютера;
  • Витягуємо з старого пристрою SIM. карту і встановлюємо її на новий гаджет;

  У деяких випадках програма може запропонувати налаштувати пристрій з новими даними. Але для нас вимагається відновити резервну копію.

  Слід нагадати, що синхронізувати пристрої, можливо, при наявності швидкісного інтернету в випадку з iCloud, а через iTunes необхідний персональний комп’ютер або ноутбук.

  варто відзначити, що потрібно враховувати версії операційної системи iOS. Якщо ваші iPhone мають різні версії ОС, то синхронізацію зробити не вийде.

  Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

  Синхронізація через iCloud

  Найвідомішим способом синхронізації двох гаджетів без втрати інформації, вважається використання хмарного сервісу компанії Apple. Така можливість надається для тих iPhone або iPad, які працюють під управлінням системи iOS 5. Інструкція для синхронізації така:

  • Необхідно створити резервну копію через iCloud, попередньо включивши в налаштуваннях вашого iPhone функцію по копіюванню даних в хмарний сервіс.
  • Для початку потрібно перевірити підключення вашого пристрою з мережею інтернет.
  • Тривалість процесу копіювання, безпосередньо залежить від того, яка швидкість переданої інформації на вашому інтернет. каналі.
  • Також слід враховувати, обсяг бази даних, які ви вирішили синхронізувати;

  Після того як резервна копія буде створена, необхідно провести активацію нового iPhone. Для початку вам потрібно буде вибрати країну, мову, а при необхідності включити роботу служби геолокації;

 • Коли відкриється вікно для настройки нового пристрою, потрібно вибрати кнопку «Відновити з копії iCloud», а потім ввести свої персональні дані.
 • Вам залишається тільки вибрати бекап старого iPhone і натиснути кнопку «Відновити», після чого чекаєте завантаження даних з хмарного сервісу і перезавантажувати пристрій.

  Важливо знати, що мультимедійні файли таким способом не синхронізовані. Для цього потрібно скористатися інструментом iTunes.

  Викачуємо на iPhone файл за посиланням

  Синхронізація двох iPhone

  У багатьох власників мобільних пристроїв від компанії Apple часто виникає питання про те, як синхронізувати один iPhone з іншим? Причина такого питання відома, купивши новий гаджет, виникає необхідність перенесення інформації з контактами, паролями, поштою та іншими накопиченими даними.

  У більшості випадків всі питання синхронізації iPhone вирішуються двома простими методами: перенесення за допомогою iTunes або за допомогою iCloud.

  iPhone впав у воду, немає звуку: перша допомога та усунення проблеми

  Коментарів: 4

  Остання пропозиція (про версії операційки) зробіть першим.

  Книги і начинку додатків не копіює, мудачело ти тупорилої. профі подзалупний.

  Скажіть будь ласка, а якщо у мене немає комп’ютера як мені синхронізувати свій iPhone?

  Синхронізація контактів iPhone з Gmail

  Користувачі Apple продукції можуть зіткнуться з проблемою синхронізації контактів з сервісу Gmail, але є кілька способів, які можуть допомогти в цій справі. Вам навіть не доведеться ставити якісь програми і витрачати багато часу. Правильна настройка профілів, в вашому девайсі зробить все за вас. Єдина складність, яка може статися, це невідповідна версія iOS пристрою, але про все по порядку.

  Використання Google Sync

  Ця функція доступна тільки для бізнесу, державних і освітніх установ. Простим користувачам залишається використовувати два перших способи.

  • В налаштуваннях перейдіть до «Облікові записи та паролі».
  • Натисніть на «Додати обліковий запис” і в списку виберіть «Exchange».

  У «E-mail» напишіть свою електронну пошту, а в «Опис», що захочете.

 • У полях «Пароль», «E-mail» і «Користувач» введіть свої дані з Google
 • Тепер заповніть поле «Сервер» написавши «m.google.com». «Домен» можна залишити порожнім або ввести те, що і в поле «Сервер».
 • Після збережіть і перемкніть повзунок «Пошта» та «Контакти» вправо.

  Як бачите, нічого складного в налагодженні синхронізації немає. Якщо у вас виникнуть труднощі з аккаунтом, то зайдіть в обліковий запис Google з комп’ютера і підтвердіть вхід з незвичайного місця.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Імпорт контактів

  Щоб успішно синхронізувати свої дані з iPhone і Gmail, потрібно зовсім небагато часу і інтернет-з’єднання. Далі будуть детально описані способи синхронізації.

  Використання CardDAV

  CardDAV забезпечує підтримку багатьох сервісів на різних пристроях. Щоб скористатися ним, вам знадобиться Apple-девайс з iOS вище версії 5.

  Перейдіть в «Облікові записи та паролі» (або «Пошта, адреси, календарі» раніше).

  У розділі «Контакти» натисніть на «Рахунок CardDav».

 • Тепер вам потрібно заповнити свої дані.
 • В поле «Сервер» напишіть «google.com».
 • У пункті «Користувач» вкажіть адресу своєї пошти Гмейл.
 • В поле «Пароль» потрібно ввести той, який належить облікового запису Gmail.
 • А ось в «Опис» можете придумати і написати будь-який зручний вам назву.
 • Після заповнення натисніть «Далі».
 • Тепер ваші дані збережені і синхронізація почнеться при першому відкритті контактів.
 • Додавання Google аккаунта

  Даний варіант підійде Apple пристроїв з версією iOS 7 і 8. Вам потрібно буде просто додати свій Google аккаунт.

  • Зайдіть в «Налаштування».
  • Натисніть на «Облікові записи та паролі».
  • Після тапніте на «Додати обліковий запис».
  • У висвітиться списку виберіть «Google».
  BETATECH.COM.UA 2022