Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як синхронізувати навушники Xiaomi між собою

Table of Contents

Як правильно синхронізувати навушники Xiaomi AirDots між собою

Помістіть обидва навушника в зарядний кейс, почекайте, поки вони не будуть повністю заряджені. Зітріть з налаштувань смартфона дані про попередньому з’єднанні з AirDots. Зайдіть для цього в розділ Bluetooth.

Візьміть футляр, витягніть з нього вкладиші.

Вимкніть навушники: на кожній з затичок натисніть пальцем на сенсорну панель / кнопку (нагадаємо, що сенсори мають AirDots від «Xiaomi», а механічні кнопки на Redmi AirDots). Натискати фізичні або сенсорні елементи управління необхідно протягом 5 секунд, а точніше до того моменту, поки індикатор-лампочка не стане червоним. Навушники після цього повинні вимкнутися.

Тепер необхідно зробити два скидання (ресета).

 • Перший скидання видаляє інформацію про Bluetooth-пристрої, яка була збережена в навушниках. Затисніть на 10 секунд сенсорні панелі на затички. По черзі засвітяться червоний і білий світлові сигнали, а потім згаснуть. Чи не відпускайте сенсор / кнопку, утримуйте натискання далі, щоб скинути номер два.
 • Другий скидання стирає дані про сполученні між «Аірдотс». Не відпускаючи пальці з сенсорів після першого скидання, тисніть на них ще протягом 10 секунд. Дочекайтеся моменту, коли знову з’являться світлові сигнали. На цей раз червоний і білий сигнали повинні моргнути черзі по 3 рази.

В цілому натискати на сенсори навушників потрібно протягом 20 секунд, а світлодіодні сигнали з’являться на 10-й і на 20-й секундах.

Увімкніть ваші «ДОТС». Робиться це натисканням кнопок або сенсорів, які потрібно потримати приблизно секунд п’ять. Або зробіть це іншим способом: навушники приберіть в зарядний кейс, а потім обидва «Дотса» дістаньте з нього. Зачекайте близько трьох секунд. «Аірдотс» будуть автоматично включені, і встановиться сполучення між ними. Ви помітите, що на правому «вусі» світлодіод починає блимати білим, а на лівому ніякого світлового сигналу не буде. Миготіння білим кольором означає, що синхронізація завершилася, і тепер навушник R, тобто правий, а з ним заодно і лівий (так як вони вже пов’язані) готові підключитися до телефону.

Активуйте на телефоні Bluetooth, щоб запустити пошук навушника. Через кілька секунд ви побачите знайденого пристрою Mi AirDots BASIC_R. R. це позначення для правої затички, в парі вона є основною.

синхронізувати, навушники, xiaomi

Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots, пару один з одним

Бездротові навушники Xiaomi AirDots по праву користуються великою популярністю серед власників не тільки Android-смартфонів, але і фанатів Apple. Пояснюється це оптимальним поєднанням якості навушників і привабливою ціною. Однак нерідко користувачі «Аірдотс» стикаються з певними проблемами. На форумах можна часто бачити повідомлення про те, що навушники роз’єдналися, що не сполучаються і не працюють в парі і один з одним.

Можливо, і ви опинилися в ситуації, коли Redmi AirDots перестали нормально сполучатися, і через це можна користуватися часто тільки одним навушником, правим або лівим. Що зробити, щоб знову законектіть обидва «Дотса»?

Коли відбувається рассинхронизация AirDots

Досвід багатьох власників AirDots показує: час від часу Xiaomi-навушники втрачають з’єднання один з іншим. Помітно це буває в основному по рассінхрон звуку. Відбуватися таке може з різних причин. Буває, що заряд батареї у одного з «ДОТС» закінчується раніше, ніж у другого. Або ж ви до цього використовували монорежим, тобто підключали до смартфону тільки один навушник. Такий варіант підключення зберігається в пам’яті AirDots, і наступного разу сопрячь одночасно обидва навушника вже не вдається, вони не синхронізовані. Детальна інструкція, що складається з кроків, які ми описали вище, допоможе правильно поєднати «Аірдотси» в пару, а потім підключити обидва вкладиша до пристрою на Android або на iOS.

Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots між собою

У наші дні спостерігається справжній бум бездротових Bluetooth-навушників. На ринку представлено безліч моделей різних брендів. Характеристики та ціни на них, природно, різні. Можна з упевненістю сказати, що Xiaomi AirDots сьогодні є однією з найпопулярніших моделей завдяки можливостям, якості звучання і більш ніж доступному ціннику.

Однак найбільш частою проблемою, з якою стикаються власники Аїр Дотс, можна назвати розсинхронізація навушників. Іншими словами, виникають ситуації, коли Redmi AirDots (або будь-яка інша аналогічна модель Xiaomi) не зливаються один з одним, і робочої залишається тільки одна з «затичок». Звичайно, в зв’язку з цим користувачів цікавить, як вирішити проблему. Рішення є. Користувачеві потрібно буде заново створити пару між правим і лівим навушниками.

Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots

Тут не завадить поділитися покроковою інструкцією по синхронізації навушників:

Вставте AirDrops в кейс для зарядки, кожен навушник в своє гніздо. Переконайтеся, що кейс (він же зарядний пристрій) заряджений.

Видаліть інформацію про підключення навушників з меню «Bluetooth» свого смартфона.

Дістаньте два навушника з кейса, вимкніть їх. Для цього на 5 секунд затисніть керуючу кнопку на кожному з «вкладишів».

Тепер потрібно виконати ще один «Reset» (Першим було видалення пристрою зі списку підключаються до телефону Bluetooth-пристроїв). На цьому етапі потрібно скинути з’єднання між двома навушниками Аїр ДОТС. Для цього натисніть і утримуйте протягом 20 секунд кнопки управління на кожному з «ДОТС». Індикатор стану повинен моргнути два рази: спочатку через 10 секунд, а потім через 20 секунд. Чи не відпускайте кнопки, поки не побачите, що світлодіод моргнув вдруге.

Увімкніть навушники. Щоб це зробити, утримуйте в натиснутому стані обидві кнопки управління приблизно 5 секунд. Можна виконати включення і по-іншому: просто помістіть «вуха» в кейс, а потім дістаньте їх звідти. Коли ви дістаєте Xiaomi AirDots з футляра, вони автоматично включаються.

READ  Як встановити браузер на Xiaomi TV

Після такого рестарту ви побачите, як індикатор стану на правому навушнику блимає білим світлом. В цей же час на лівому навушнику індикатор не світиться і залишається підсвічується. Це означає, що між Аїр ДОТС є з’єднання, і правий навушник можна спарити з телефоном.

Останній крок полягає в тому, щоб з’єднати провідний (правий) AirDots з мобільним пристроєм, після чого можна насолоджуватися музикою, аудіокнигами або впорядкування файлів, а також приймати вхідні дзвінки через гарнітуру.

Чому при підключенні до телефону навушники не сполучаються між собою

Іноді AirDots синхронізуються в індивідуальному порядку, тобто вони не приєднуються один до іншого, але працюють зі смартфоном. Причина в тому, що лівий навушник «втрачає» правий, тому пара перестає працювати разом. Що робити?

 • Скиньте налаштування Bluetooth для Xiaomi AirDots. Почніть з виключення кожного навушника. На кожному затисніть кнопки (сенсорні або фізичні), поки індикатори не займуться червоним світлом.
 • Знову затисніть кнопки, тепер уже на 30-50 секунд. Спочатку навушники включаться, загориться білий світ, потім через 10-20 секунд ви побачите, що індикатор світиться червоним, то білим (2 рази). Продовжуйте утримувати кнопки, індикатор блимне ще кілька разів і на кілька секунд згасне. Після цього він ще двічі блимне і стається збій налаштувань навушників.
 • Дістаньте навушники з кейса. Лівий почне шукати правий, синхронізується з ним, а потім «ДОТС» можна підключати до телефону.

Ще одна причина «рассінхрон». неправильний порядок отримання інформації щодо під’єднання навушників до смартфону. У цьому випадку замість правого «вуха» першим до пристрою підключається ліве, і починає працювати в монорежиме. Праве підключити не вдається. Щоб підключити обидва AirDots, доведеться зробити скидання налаштувань і нове підключення, як описано в покрокової інструкції, наведеної вище (див. «Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots»).

Яким чином синхронізувати вкладиші між собою

Нерідко після підключення Ейрдотс звук надходить лише з одного навушника. Це може відбуватися з тієї причини, що пристрій Xiaomi не встигли синхронізуватися між собою. В результаті по Bluetooth був підключений тільки один з них. У такій ситуації потрібно перепідключити їх, скинувши настройки. Видалити ім’я моделі також потрібно зі списку пристроїв, що підключаються по Bluetooth. Для цього поверніться у вікно з настройками і знайдіть в списку AirDots.

Після чого натисніть на стрілочку навпроти назви моделі. У наступному вікні виберіть пункт «Видалити».

Haylou GT1. полный сброс, если наушники не видят друг друга

У деяких телефонах біля кожного підключеного пристрою розташований хрестик, натиснувши на який відбувається видалення пристрою зі списку підключених. Щоб скинути налаштування на навушниках, необхідно взяти обидва в руки і затиснути на них кнопку на 45 секунд. За цей час індикатори на кнопках повинні загорітися червоним світлом. Після чого білим вони повинні мигати приблизно 10 раз.

Коли ви скинули налаштування, повторіть інструкцію для їх підключення з першого розділу статті. Таким чином вам вдасться підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до свого смартфону або ноутбука з Bluetooth. Розсинхронізація вкладишів між собою може відбуватися через те, що вони довгий час пролежали на полиці або в ящику столу поза зарядного кейса. Це відбувається навіть з навушниками, які до цього були пов’язані з телефоном і працювали обидва синхронно. Тому важливо не залишати їх поза кейса.

Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до телефону

При підключенні навушників користувачі часто стикаються з тим, що в одному навушнику музика грає, у другому. немає. Хоча обидва вкладиша відображаються в списку підключених пристроїв в меню Bluetooth.

Можливо це якийсь заводський брак у всій лінійці AirDots. Або недоробка в моделі з проблемою синхронізації. Це ще пов’язано з тим, що навушники можуть бути розділені. Ви можете підключити лише один з них до телефону, в той час як другий підключити до ноутбука. Або позичити його іншому користувачеві для прослуховування музики на його смартфоні.

Навіть якщо ви спробуєте підключити паралельно другий навушник Xiaomi AirDots, то він буде підключений, а другий відключений. І так буде відбуватися до нескінченності. Давайте розглянемо, як їх правильно синхронізувати.

При розпакуванні потрібно витягти кейс з вкладишами з упаковки:

 • Потрібно відразу ж переконатися в тому, що акумулятор кейса і навушників має достатній заряд для підключення між собою;
 • Дістаньте обидва пристрої з кейса і зачекайте кілька секунд. На початку індикатори на їх корпусі будуть горіти червоним;

Ця інструкція буде корисною для тих, хто ще не підключав AirDots до телефону раніше. Якщо ви вже це зробили, але безуспішно, прочитайте наступний розділ статті.

Що робити, якщо не підключаються навушники Xiaomi AirDots

Навіть при дотриманні вищеописаних рекомендацій у користувачів можуть з’являтися проблеми при підключенні AirDots між собою. Підключіть до зарядного пристрою кейс, в який помістіть навушники. Залиште їх в такому положенні на півгодини. Власнику навушників також потрібно врахувати, що в деяких випадках синхронізація відбувається, навіть якщо не відображається білий індикатор. Це означає, що після видалення пристрою потрібно почекати приблизно 20-30 секунд. Після чого спробувати підключити їх до телефону.

Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots між собою

При купівлі нового пристрою ми часто стикаємося з проблемами при його налаштуванні і підключенні. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином синхронізувати бездротові Bluetooth навушники Xiaomi AirDots між собою.

Особливості використання бездротового пристрою

Навушники Redmi AirDots не мають сенсорної панелі, як багато інших бездротових пристроїв. Замість неї на корпусі розташовані механічні кнопки. Кому-то вони більше подобаються, так як сенсор часто реагує на дотик, коли ми просто виправляємо навушник. Але є і достаток. механічну кнопку доводиться натискати із зусиллям. В результаті цього вкладиш вдавлюється в вусі глибше, що приносить дискомфорт.

За допомогою даних кнопок ми синхронізуємо бездротові навушники моделі Xiaomi AirDots між собою. А також можемо управляти музичним плеєром в телефоні. Натиснувши на будь-якому з них швидко два рази по кнопці на телефоні, ми викличемо голосового помічника.

Якщо натиснути на кнопку один раз. програвання музичної композиції зупиниться. Натисніть ще раз, і музика продовжить грати. У кожен навушник вбудований мікрофон, який досить якісно передає звук вашому співрозмовнику при розмові. У більшості користувачів також немає претензій до якості звуку цього пристрою.

Як синхронізувати AirDots між собою

Бездротові навушники від компанії Xiaomi поширені на міжнародному ринку, мають привабливу ціну і непогану якість.

READ  Як підключити бездротові навушники до iPad

НАУШНИКИ ДЛЯ НАРОДА XIAOMI AIR 2 SE. Обзор и опыт использования

Але існує один момент, який нерідко викликає труднощі у користувачів, а саме, як підключити обидва навушника до смартфону або іншого пристрою через Bluetooth.

В основному з цим стикаються люди, які раніше не користувалися продукцією Xiaomi. Бездротові навушники «Xiaomi» підключаються безпосередньо через Bluetooth до телефону без участі кейса. Через це трапляється так, що один навушник не вдалося підключитися до іншого і працює окремо.

В цілому, ця проблема легко усувається простим скиданням навушників. Сам виробник рекомендує проводити скидання для усунення неполадок. Подивимося як це зробити:

 • Насамперед навушники вимикаються як при звичайному користуванні, одним коротким натисканням.
 • Далі затисніть одночасно на двох навушниках кнопки або сенсори рівно до того моменту, поки не загориться червоний колір лампочки-індикатора. Якщо він коротко блимає червоним, значить все йде в правильному напрямку.
 • Відпустивши ненадовго пальці з сенсорів, знову затисніть кнопки на 40-50 секунд. Іноді може знадобитися трохи більше або менше часу. Але краще скористатися секундоміром, щоб не перетримати. За цей проміжок часу зміна кольорів може бути хаотичною.
 • Через двадцять або більше секунд індикатор придбає білий колір, що сигналізує про те, що навушники Xiaomi Redmi AirDots знаходяться в пошуку включених пристроїв для установки контакту через Bluetooth. Прибирати пальці з сенсорів не потрібно.
 • Далі індикатор забарвиться в червоний, в цей момент необхідно утримувати пальці не відпускаючи, поки навушники не почнуть мигати і зовсім згаснуть.

В результаті таких нехитрих маніпуляцій, AirDots скинуті до заводських налаштувань, як після покупки, тепер їх потрібно помістити в кейс і дочекатися повного відключення. Після цього можна підключатися до основного пристрою, для успішної синхронізації, витягніть спочатку правий, а потім лівий навушник, зачекайте кілька секунд, щоб вони знайшли один одного і сконектілісь, підключіться до пристрою.

Чому при підключенні до телефону навушники не сполучаються між собою

Так як у «Xiaomi» є функція використання бездротових навушників окремо в режимі «моно», такий режим підходить для дзвінків або просто, щоб слухати музику і спілкуватися, в деяких випадках при синхронізації з телефоном вони працюють як дві окремі гарнітури, що не сопрягаясь один з одним з причини, що один не може виявити другий навушник.

Ще так буває, коли другий навушник занадто пізно дістали з футляра і перший вже активував роботу одиночного режиму. В такому випадку можна включити ведений навушник, але його робота так само буде одиночна, що може доставити відчутні незручності. Результатом такого підключення стане сильна рассинхронизация звуку.

Щоб усунути цю неполадку і синхронізувати бездротові навушники між собою, досить провести скидання, описаний вище.

Ще однією причиною рассинхронизации є неправильний порядок підключення до смартфону Xiaomi AirDots, коли в першу чергу замість правого дістається лівий навушник, який починає працювати в окремому режимі.

Таке, начебто малозначне дія може призвести до рассінхрон. Але якщо в цей момент дістати залишився, то в списку для підключення він буде відображатися.

Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots між собою

Іноді при покупці бездротових навушників бувають труднощі з їх дієвідміною. Нижче ми розповімо, як підключити бездротові навушники Xiaomi до техніки.

Що робити якщо навушники працюють окремо

Як підключити Bluetooth гарнітуру, щоб навушники працювали спільно, а не окремо, доставляючи незручності у вигляді неякісної передачі звучання?

При підключенні головного ведений навушник включається автоматично, сопрягаясь з головним без додаткових дій.

Але іноді трапляються збої, коли обидва навушника підключаються як дві різні гарнітури та відображаються, як дві окремі. Інструкція, як відновити роботу, і що робити в таких випадках з навушниками приведена вище. Її необхідно повторити при необхідності.

Трапляється, що при підключенні звук йде тільки з одного навушника, хоча до цього обидва були в робочому стані.

Причина даного явища. рассинхронизация через тривале невикористання AirDots, коли вони просто лежали в контейнері або відсутності підзарядки протягом тривалого часу.

Виправити це можна відкотом навушників, ця процедура схожа зі скиданням, але там є пару нюансів:

 • Дістаємо «ДОТС» з футляра.
 • Затискаємо одночасно сенсори на обох навушниках.
 • Тримаємо протягом сорока або більше секунд, поки лампочка не займеться червоним світлом і не пройде подвійний звук.
 • Перекладаємо AirDots назад в кейс для зберігання і заряджання на кілька секунд.
 • Дістаємо назад. Якщо горить біло-блакитний індикатор, значить відкат проведено успішно, і навушники синхронізувалися між собою.
 • Підключаємо «ДОТС» через Bluetooth до смартфону і переконуємося, що вони працюють як єдиний пристрій.

Буває, що навушники Xiaomi AirDots між собою відображаються як два окремих пристрої в рядку підключених пристроїв. Тоді слід спочатку підключиться до правого, тобто ведучому, а потім до лівого, щоб вони «побачили» один одного.

Така процедура може не вийти з першого разу. це абсолютно нормально. Через кілька спроб поєднання навушників налагодиться. Проводити скидання можна постійно, тому що це не шкодить пристрою і навушників.

Що робити якщо навушники не підключаються до Bluetooth?

Вимкніть Bluetooth на смартфоні або ноутбуці, зачекайте 3 секунди і знову ввімкніть. це перезавантажить їх «підвішеному» Bluetooth модуль. Зачекайте приблизно ще 5-7 секунд і спробуйте виконати підключення.

Чи можна зв’язати два різних навушника Airpods?

Так можна. Компанія Apple давненько налагодила поштучний продаж AirPod-ів (і навіть кейси для них теж продає окремо).

Як сполучити навушники між собою Redmi AirDots?

Натисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках протягом 15 секунд. Після того як індикатор поперемінно блимне червоним і білим три рази (потім знову блимне), відпустіть кнопки і поверніть навушники в зарядний чохол. Видаліть Redmi AirDots зі списку парних пристроїв на смартфоні, якщо вони там є.

Що робити якщо лівий навушник не вдається з’єднатися з правого?

Спробуйте перепідключити навушники до смартфону.

 • На пристрої iOS перейдіть в меню «Налаштування» Bluetooth.
 • Виберіть зі списку Ваші Airpods і натисніть «Забути це пристрій».
 • Помістіть обидва навушника Airpods в зарядний футляр.
 • Увійдіть або вуха і знову спробуйте підключити їх до смартфону.

Як синхронізувати навушники Redmi?

Вимкніть два навушника: затисніть обидві сенсорні панелі поки не загоряться червоні індикатори. Утримуйте 30-50 сек: спочатку включиться білий індикатор, потім, через 10-20 сек засвітяться червоно-білим. Індикатор підморгне 2 рази. Продовжуйте утримувати доти, поки вони пару раз померцают і згаснуть на кілька секунд.

Як синхронізувати Airpods між собою?

На пристрої iPhone перейдіть на екран «Додому». Відкрийте футляр, в якому знаходяться Airpods, і покладіть його поруч з iPhone. На пристрої iPhone відобразиться анімаційна заставка програми настройки. Натисніть «Підключити» і виберіть «Готово».

READ  Як очистити оперативну пам'ять на Xiaomi

Як перезавантажити навушники Redmi?

 • Затискаємо на навушниках механічні кнопки і не відпускаємо їх до того моменту, коли індикатор почне блимати червоним.
 • Повторно затискаємо клавіші: спочатку індикатор загориться білим світлом. це значить, що навушники включилися.
 • Важливо, щоб під час всього процесу ви утримували кнопки.

Що робити якщо навушники Xiaomi не підключаються один до одного?

Якщо Redmi AirDots не підключаються один до одного, навушники слід синхронізувати методом скидання бездротової гарнітури. Для скидання Xiaomi AirDots виконуємо наступні дії: Вимикаємо навушники. Затискаємо сенсорні панелі і утримуємо, поки індикатори не займуться червоним.

Причини відсутності сполучення бездротових навушників між собою

Серед причин, за якими бездротові вкладиші не підключаються між собою, ми відзначимо наступні:

причини: пояснення:
Процедура сполучення навушників була виконана користувачем некоректно. Зазвичай користувачі ігнорують інструкції по включенню і настройці навушників, намагаючись виконати підключення навмання. Результатом таких дій стає некоректна робота пристрою.
Навушники розташовані далеко один від одного. Перше сполучення навушників рекомендується виконувати, розташувавши їх поряд.
Один з навушників відключений. У деяких версіях бездротових навушників недостатньо вийняти навушники з зарядного боксу. Їх також необхідно включити, затиснувши для цього на кілька секунд багатофункціональну кнопку кожного з навушників. У разі, якщо один з навушники не включений, сполучення не відбудеться.
На навушниках (навушнику) не включений режим сполучення. У ряді моделей для введення в режим синхронізації один з одним необхідно виконати ряд дій (наприклад, двічі натиснути на багатофункціональну кнопку одного з навушників). Якщо цього не відбулося, вкладиші НЕ синхронізуються один з одним.
пристрої розряджені. Важливою умовою сполучення (особливо першої подібної процедури) є їх повна зарядка. Якщо один з навушників розряджається або знаходиться поруч з цією відміткою, пару може не відбутися.
В даних Bluetooth телефону вже збережені невірні дані підключення Bluetooth навушників. Це відбувається в ситуації, коли користувач раніше намагався підключити навушники, але зробив це неправильно. У телефоні в списку Bluetooth пристроїв збереглися дані некоректного Bluetooth-підключення. В цьому випадку необхідно буде видалити ці дані звідти, «забувши» некоректне підключення.
Поруч розташований потужний Wi-Fi роутер. Сигнал Wi-Fi використовує той же спектр частот, що і Bluetooth. Відійдіть від роутера подалі.

Це також стане в нагоді: як синхронізувати між собою бездротові навушники.

немає підключення

Користувач може робити все за інструкціями від виробника, але гаджет так і не з’являється в списку доступних пристроїв. Або з’являється, але під’єднати до нього смартфон не виходить. Існує чотири найпоширеніші способи вирішення цієї проблеми:

 • Спробуйте знову натиснути на кнопку встановлення з’єднання. Якщо це не допомогло, вимкніть навушники на одну хвилину, а потім знову ввімкніть. Спробуйте деактивувати і запустити повторно Bluetooth на смартфоні. Також рекомендується вручну налаштувати пошук прилеглих пристроїв. При першому підключенні бажано помістити гарнітуру ближче до смартфону.
 • Перевірте, чи не підключена гарнітура до іншого пристрою, розташованого поруч. Якщо навушники вже під’єднані до планшета, телевізору або смартфону, підключити їх вдруге до іншої техніки не вийде. Необхідно скинути настройки гарнітури. Для цього потрібно її відключити на 2-3 хвилини.
 • Вимкніть інші бездротові пристрої, які можуть створювати перешкоди. При підключенні бездротових навушників до телефону важливо, щоб поруч не було працюють радіоприймачів, інших Bluetooth.гаджетов, маршрутизаторів Wi-Fi. Навіть інтерфейс Thunderbolt 3 може перешкодити сполученню гарнітури і смартфона.
 • Розірвіть з’єднання з гарнітурою і перезавантажте смартфон. Це допоможе, якщо синхронізація навушників і телефону триває дуже довго і безрезультатно.

засмічення сірої

 • беремо голку.
 • Дістаємо забруднене фільтр.
 • Перевіряємо його на наявність сірки.
 • Обережно чистимо динамік, намагаючись не пошкодити останній.
 • Ставимо новий фільтр.
 • Підключаємо навушники і перевіряємо роботу.

Навушник невірно розміщений в вусі

Тут все просто. Помістіть динамік так, щоб було добре чутно.

Samsung

Розглянемо алгоритм підключення на прикладі Galaxy Buds. Найпростіше підключення цих навушники до телефону Samsung. Для цього потрібно активувати Bluetooth на смартфоні і відкрити захисний чохол гарнітури. Вбудоване ПО від виробника автоматично виявить гаджет. Для того, щоб підключити бездротові навушники Samsung до Android необхідно:

 • Активувати Bluetooth на смартфоні.
 • Переконатися, що навушники повністю заряджені.
 • Відкрити захисний кейс. Навушники автоматично синхронізуються з Bluetooth. На телефон прийде повідомлення із запитом на підключення гаджетів.
 • У вікні вибрати «Підключитися».
 • Дочекатися установки з’єднання і приступити до налаштування гарнітури.

Цей бренд випускає недорогі і якісні гарнітури. Але докладної російськомовної інструкції щодо встановлення параметрів на офіційному сайті компанії немає. Для того, щоб підключити Bluetooth-гарнітуру Hoco ES20, необхідно:

 • Вийняти обидва вкладиша з боксу.
 • Дочекатися завершення синхронізації правого і лівого навушника. Натискати на кнопки або сенсори не треба.
 • Включити Bluetooth на телефоні.
 • Знайти пристрій з назвою Hoco, встановити підключення.

пропав звук

Звук може пропасти після оновлення прошивки телефону або установки нових програм. Способи вирішення проблеми:

 • Перевірте налаштування гарнітури на телефоні. Переконайтеся, що вона обрана для музики і аудіовизовов.
 • Перезавантажте телефон і навушники. Переконайтеся, що обидва пристрої заряджені.
 • Відкотіться до старої прошивці і заводських налаштувань. Цей метод потрібно використовувати, якщо попередні не допомогли.

Зовсім недавно ми писали вам про найдостойніших представників зі світу бездротових навушників. Але будь-який електронний пристрій може не працювати належним чином, як би ви добре з ним не зверталися. При цьому з проблемою цілком можна впоратися часто і своїми силами. Давайте ж розглянемо найпоширеніші проблеми Bluetooth-навушників і те, що робити для того, щоб повернути свій гаджет в лад. Якщо ви знаєте інші варіанти вирішення проблеми, то поділіться ними в нашому чаті в телеграм після прочитання цієї статті.

Проблема з Bluetooth-навушниками? Без паніки. Зараз все вирішимо!

Сполучення навушників Redmi між собою

У разі наявності проблем синхронізації бездротових навушників «AirDots» один з одним процедура вирішення виглядає схожим чином:

 • Вимкніть навушники, затиснувши їх кнопки до появи світіння червоних індикаторів;
 • Потім знову затисніть кнопки навушників на 30-50 секунд. Спочатку замигает білий індикатор, потім індикатори вкладишів засвітяться білим і червоним, і засвітяться двічі. Утримуйте кнопки, поки вони не кілька разів не помігают і не згаснуть, потім знову помігают;
 • Поставте навушники в кейс на кілька секунд;
 • Дістаньте обидва навушника з кейса, і навушники виконають автоматичне сполучення один з одним;
 • Чи залишиться виконати їх підключення до вашого телефону. Створіть із ваших AirDots з телефоном

Це також стане в нагоді: як синхронізувати між собою вкладиші Xiaomi AirDots.

BETATECH.COM.UA 2022