Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути аккаунт на телефоні

Table of Contents

Як вийти з облікового запису Google на Android

Зазвичай з входом в обліковий запис не виникає проблем. Так як форма для входу з’являється при кожному запуску Play Market або інших додатків від Google. Але, ось вийти з облікового запису Google виходить далеко не у всіх. Користувачі просто не можуть знайти, де і як це можна зробити. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то ця стаття повинна вам допомогти. Зараз ми розповімо про те, як вийти з облікового запису Google на Android.

Для початку відкрийте настройки Android і перейдіть в розділ «Акаунти». Даний розділ знаходиться в групі «Особисті дані».

Після цього ви побачите список сервісів, акаунти для яких використовуються на цьому пристрої. Тут потрібно вибрати Google.

Далі перед вами з’явиться список облікових записів Google, які використовуються на цьому пристрої. Якщо ви входили тільки в один акаунт, то тут буде відображатися тільки один акаунт. Натисніть на адресу вашої пошти, для того щоб відкрити настройки даного облікового запису.

Після цього перед вами відкриється вікно з настройками обраного вами аккаунта. Для того щоб вийти з облікового запису Google вам необхідно натиснути на кнопку з трьома крапками (у верхньому правому куті екрану).

Після натискання на цю кнопку з’явиться невелике меню, що випадає. У цьому меню потрібно вибрати пункт «Видалити аккаунт».

Зверніть увагу: аккаунт віддаляється тільки з вашого Android пристрою і надалі ви зможете його використовувати. Наприклад, ви зможете знову додати його на телефон або використовувати на комп’ютері. Повного видалення облікового запису з серверів Google не відбувається.

Далі система попросить підтвердити видалення облікового запису. Тут потрібно ще раз натиснути на кнопку «Видалити аккаунт».

Після цього ви вийдіть з облікового запису Google. Тепер під час запуску програми Google Play з’явиться форма для введення логіна і пароля. А значить, ви зможете увійти, використавши інший аккаунт.

Крім цього є й інші способи вийти з облікового запису Google. Наприклад, ви можете змінити пароль від аккаунта на вашому PC. Для цього відкрийте Google пошту і в налаштуваннях встановіть новий пароль. Після цього при наступному вході в Google Play ви побачите форму для введення пароля і зможете увійти в інший обліковий запис.

Більш радикальний спосіб. повернення до заводських налаштувань. При цьому будуть видалені всі призначені для користувача дані, включаючи облікового запису Google. Даний варіант може підійти, якщо ви плануєте продати пристрій або передати його іншому користувачеві.

скинути, аккаунт, телефон

Варіант 1. Дієвий і складний.

Для розблокування облікового запису Google на Samsung Ви можете використовувати додатки APK. Даний спосіб, визнаємо відразу, досить непростий і трудомісткий. Як і в попередньому випадку, цей варіант підходить тільки для моделей телефонів Samsung. Докладне керівництво по використанню даного методу наведено нижче.

 • Після скидання налаштувань Вашого телефону Samsung до заводських дочекайтеся появи екрана привітання, виберіть потрібну мову (російську) і натисніть на «Почати».
 • Підключіться до Вашої мережі Wi-Fi, після чого Вас попросять ввести дані вашого профілю Google.
 • В поле для введення Вашої електронної пошти введіть довільний текст і натисніть і утримуйте його для виділення та переходу в «Налаштування клавіатури».
 • Далі виберіть пункт «Про клавіатурі Samsung» та відкрийте «Ліцензії відкритого ПЗ».
 • На сторінці угоди в діалоговому вікні натисніть на три точки, виберіть «Пошук в Інтернеті», після чого Ваш запит буде відхилено.
 • Поверніться в початок і натисніть три рази на кнопку «Додому».
 • Відкриється меню навчання Talkback, де Вам потрібно крупно накреслити на екрані англійську букву «L».
 • Після цього відкриється загальне контекстне меню, де Вам потрібно вибрати «Налаштування Talkback».

Після переходу в настройки одночасно натисніть кнопки збільшення і зменшення гучності, з’явиться діалогове вікно із запитом на призупинення функції Talkback. Натисніть «ОК».

Перейдіть в «Адміністратори пристрою» і відключіть функцію «Знайти пристрій».

Виберіть опцію «Додати обліковий запис». З переліку доступних варіантів виберіть «Google». З’явиться вікно «Не вдалося увійти в обліковий запис», виберіть «Далі».

Поверніться в налаштування і відкрийте «Інші параметри безпеки». Перейдіть в «Адміністратори пристрою» і активуйте «Віддалене управління Android».

Перейдіть в «Налаштування», відкрийте меню «Відомості про ПО». Знайдіть пункт «Номер збірки» і натисніть на нього 7 разів. Поверніться в «Параметри розробника» і в діалоговому вікні натисніть «Прийняти».

 • Активуйте налагодження по USB і розблокування OEM.
 • Поверніться в меню «Відомості про ПО». Виберіть «Скидання» і далі «Скидання даних».
 • Натисніть на «Видалити все» і дочекайтеся завершення процесу.
 • Після запуску телефону виберіть «Почати», а потім завершіть налаштування.
 • Обліковий запис Google буде підтверджена, і Ви зможете знову користуватися своїм пристроєм Samsung.
 • Обхід через підключення до Wi-Fi

  Ще одним досить простим варіантом, як розблокувати телефон, якщо забув облікового запису Google на Android, є підключення до Wi-Fi під час першого запуску пристрою. Процедура виконується наступним чином:

  • Активувати Wi-Fi, дочекатися виявлення доступних мереж, вибрати будь-яку зі списку.
  • Натиснути на поле введення пароля, щоб відобразилася клавіатура.

  Тепер потрібно викликати настройки клавіатури. Робиться одним із таких способів:

  • 1. Натиснути і утримувати одну з клавіш: пробіл, значок «Swype», іконку «123», кому.
  • 2. Натиснути значок зміни мови.
  • 3. Натиснути на «Мікрофон», щоб включити функцію голосового введення. Потім мовчати, поки не відобразиться повідомлення про помилку. Збоку з’явиться іконка налаштувань, де слід вибрати «Google Now», потім натиснути «Відмовитися». З’явиться рядок пошуку, де слід вбити слово «Налаштування» і тапнуть на результат. Якщо спрацював саме цей спосіб. можна відразу переходити до пункту 7.
 • Потрапивши в налаштування клавіатури, необхідно перейти в будь-який інший пункт.
 • Натиснути сенсорну кнопку «Останні запущені програми».
 • Над списком вікон буде рядок пошуку, в ній вводиться слово «Налаштування».
 • скинути, аккаунт, телефон
 • У меню параметрів смартфона потрібно відкрити розділ «Відновлення та скидання».
 • Вибрати опцію «Видалити аккаунт» і виконати обнуління даних пристрою.
 • Після перезавантаження можна проводити первинну настройку телефону та починати його використання без введення пароля.

  Як розблокувати телефон, якщо забув дані для входу в Google аккаунт

  На Android версії 5.1 і вище впроваджена система Google FRP, яка захищає смартфон від крадіжки і несанкціонованого доступу. Вона має на увазі, що поле скидання налаштувань користувачеві потрібно авторизуватися в обліковий запис Google. Якщо цього не зробити, розблокувати Android практично неможливо. Але деякі хитрощі існують:

  спосіб опис
  За допомогою SIM-карти. В заблокований телефон вставте будь-яку SIM-карту і зателефонуйте на неї. Прийміть дзвінок, після чого натисніть «Додати новий виклик». Наберіть на клавіатурі будь-яку комбінацію цифр і натисніть «Додати номер в існуючий акаунт». З’явиться вікно для додавання нового облікового запису Google. Введіть авторизовані дані і перезавантажте вже розблокований телефон.
  повторний скидання. Вставте в заблокований телефон SIM-карту і прийміть дзвінок. В поле введення наберіть комбінацію «###». Відкриється розширене меню налаштувань, де натисніть «Назад» і виберіть «Архівація та відновлення». Вимкніть функцію відновлення і резервного копіювання даних. Клацніть “Скидання до заводських налаштувань», після виконання якого введіть дані від свого профілю Google.
  Через «Параметри розробника». На етапі введення даних Google аккаунта на телефоні на клавіатурі затисніть значок @. Відкриється меню з налаштуваннями, де виберіть «Налаштування клавіатури Google». Натисніть на три точки в кутку і натисніть “Допомога». Виберіть «Використання клавіатури Google», де виберіть і затисніть будь-який текст, щоб домогтися його виділення. Клацніть “Пошук в Інтернеті». У рядку пошуку введіть «Налаштування». Перейдіть до розділу «Інформація про пристрій», де знайдіть пункт «Номер збірки». Натисніть на нього 7 разів, щоб активувати режим розробника. Поверніться в загальні настройки, де відкрийте меню «Параметри розробника». Активуйте пункт «Розблокування передбачені. произв. ОЕМ », поверніться назад і перезавантажте смартфон. Цього разу користувача попросять додати новий обліковий запис.
  Через спеціальні програми. Можна використовувати Tenorshare 4uKey for Android або інші подібні програми. Необхідно завантажити на комп’ютер файл утиліти, після чого підключити через USB-кабель телефон і слідувати рекомендаціям на екрані.

  Розблокування Google-аккаунта

  • Розблокування особистого облікового запису
  • Відновлення пароля при відсутності доступу до мобільного
  • Як розблокувати телефон, якщо забув дані для входу в Google аккаунт
  • Розблокування телефону через обліковий запис Google на комп’ютері
  • Корисна порада
  • часті питання
  • Відео

  Наявність Google аккаунта необхідна річ для використання всіх сервісів Google і для використання телефонів на базі Android. Але трапляються ситуації, коли доступ до облікового запису з певних причин обмежується. Розблокувати акаунт Google не так просто, але при виконанні певних дій все здійснимо.

  Розблокування Google аккаунт на Android. 5 способів

  admin 02.02.2020

  У нових версіях ОС Android з’явилася захист мобільного пристрою від несанкціонованого скидання до заводських налаштувань. Раніше, щоб обійти встановлені паролі, було досить обнулити параметри до значень за замовчуванням.

  Тепер же, якщо до смартфону була прив’язана обліковий запис Google. доведеться підтвердити свою особистість, інакше скористатися системою не вийде.

  У поточному матеріалі розберемося, як розблокувати Google аккаунт на Android, використовуючи офіційні і неофіційні методи.

  Розблокування особистого облікового запису

  Якщо забули пароль або обліковий запис Google піддалася атаці шахраїв, її можна легко розблокувати. Для відновлення доступу дотримуйтеся інструкції:

  • Перейдіть на сторінку входу в обліковий запис Google https://accounts.google.com/Login.
  • Виберіть «Забули пароль?».
  • Введіть свій номер телефону (повинен бути прив’язаний до облікового запису) або адресу електронної пошти. Натисніть «Далі».

  Як розблокувати Google аккаунт на Android

  • Розблокування особистого облікового запису
  • Відновлення пароля при відсутності доступу до мобільного
  • Як розблокувати телефон, якщо забув дані для входу в Google аккаунт
  • Розблокування телефону через обліковий запис Google на комп’ютері
  • Корисна порада
  • часті питання
  • Відео

  Наявність Google аккаунта необхідна річ для використання всіх сервісів Google і для використання телефонів на базі Android. Але трапляються ситуації, коли доступ до облікового запису з певних причин обмежується. Розблокувати акаунт Google не так просто, але при виконанні певних дій все здійснимо.

  Відновлення пароля при відсутності доступу до мобільного

  Якщо обліковий запис Google заблокований і немає доступу до мобільного (або він не прив’язаний до облікового запису), для його відновлення використовуйте наступні рекомендації:

   На етапі відновлення, коли система запитує дозвіл на відправку SMS, натисніть «Я не можу скористатися телефоном».
  READ  Як оновити додатки на iPhone 13

  Неофіційний

  В основному дії можна розділити на роботу через проломи системи і зняття обмежень через програмне забезпечення. Варіантів багато, шукайте той, який підійде для вашого смартфона.

  підключення до Wi-Fi інженерне меню

  Цей варіант не вимагає SIM карти, а всі дії треба провести після підключення до Wi-Fi:

  2020 FRP гугл аккаунт android 8 9 как удалить google аккаунт frp account обход сброс frp bypass

  • Під час початкового налаштування встановіть з’єднання з Wi-Fi мережі.
  • Введіть email і пробуйте його виділити, щоб з’явилося діалогове вікно з варіантами «Відправити» або «Поділитися». Виберіть цей пункт.
  • Як сервісу для цієї функції виберіть додаток «Повідомлення / SMS».
  • Як адресата виберіть номер 215, напишіть кілька символів і відправте.
  • Через кілька секунд на екрані спливе повідомлення, що SMS не було доставлене. Клацніть по цьому повідомленню.
  • Зверху знайдете кнопку «Виклик» і клікніть на неї.
  • У який з’явився наборі номера введіть код виклику інженерного меню. Найпоширеніший це ###.
  • По черзі натискайте пункти інженерного меню, якесь із них відкриє «Налаштування» операційної системи.
  • В меню зробіть правильний скидання до заводських налаштувань без FRP. Процес описаний в однойменному заголовку на початку статті.

  дзвінок Google Now

  Варіант з обходом FRP захисту через Google Now:

  • Вставте SIM-карту і активуйте телефон. Дійшовши до моменту введення облікового запису.
  • Зателефонуйте на цей телефон з іншого номера, прийміть вхідний дзвінок і утримуйте по центру до моменту появи Google Now.
  • З іншого телефону перервіть зв’язок.
  • Натисніть «Назад» і в рядку пошуку введіть з клавіатури «Налаштування». Відкрийте їх.
  • Перейдіть в розділ розробника і включіть розблокування OEM. Потім в рядку функції зробіть повний скидання налаштувань телефону. Деталі правильного виконання операції на початку статті.

  дзвінок додавання номера в обліковий запис

  Після скидання налаштувань при першому включенні зробіть наступне: 1. Вставте SIM-карту в проблемний телефон.

  Прийміть виклик і натисніть «Додати новий виклик / Add call».

  У наборі номера вкажіть будь-які цифри і додайте цей номер в існуючий акаунт Google.

  Введіть логін і пароль від вашого облікового запису Google.

  скидання FRP для смартфонів Xiaomi

  Власники смартфонів Xiaomi можуть спробувати варіант обходу запиту через TalkBack:

  • У початкових настройках при запуску виберіть потрібну мову, регіон і поєднуючи пристрій з Wi-Fi.
  • Натисніть кнопку «Back» для повернення в самий початок.
  • На початковій сторінці з привітанням утримуйте два пальці на екрані до запуску TalkBack.
  • Малюйте пальцем на дисплеї літеру «L» і виберіть налаштування TalkBack.
  • Опустіться в самий кінець для вибору «Довідка».
  • Запустіть відео з YouTube і перейдіть в сам додаток YouTube. Знайдіть те відео, у якого є в описі посилання. Клацніть по ним і відкрийте через Chrome.
  • Не входьте в обліковий запис, пропустіть це крок.
  • У пошуку введіть quickshortcutmaker і скачайте APK-файл з trashbox або іншого сайту з софтом під Android.
  • Запустіть інсталяцію і дозвольте установку подібних додатків. Вікно виб’є на Chrome, тому знову завантажте APK-файл і знову клікніть для установки. На цей раз установка пройде успішно.
  • Відкрийте програму і в ньому активуйте голосовий пошук. Через нього знайдіть «Налаштування».
  • Клацніть по ним і перейдіть в розділ «Система». «Про телефоні».
  • Натисніть 7 разів по «Версія MIUI» для відкриття розділу «Для розробника».
  • Крок назад для переходу в «Розширені настройки». «Для розробника».
  • Тут активуйте пункт «Заводська розблокування» і зробіть правильний скидання до заводських налаштувань. Наочний приклад в однойменному розділі на початку статті.

  Правильний скидання до заводських налаштувань без FRP

  При скиданні зробіть наступне: 1. Відкрийте гілку «Налаштування». «Акаунти». «Google». «Ваш профіль». «Видалити». Якщо профілів кілька, потрібно видалити всі.

  Далі перейдіть в «Налаштування». «Система». «Про телефоні». «Номер збірки». Натисніть 7 разів для активації розділу розробника.

  Поверніться на крок назад і зайдіть в розділ «Система». «Для розробників».

  Увімкніть «Заводська розблокування».

  Введіть PIN-код (якщо встановлений) і включіть розблокування OEM / вимкніть захист FRP.

  Відкрийте шлях «Налаштування». «Система». «Скидання». «Скидання телефону» для повного очищення смартфона від призначених для користувача даних без активації захисних функцій Google.

  Якщо ж повернення до заводських налаштувань був без видалення профілю, а який пароль від нього ви не пам’ятаєте або не знаєте, ознайомтеся з офіційними і неофіційними варіантами розблокування пристрою на Android.

  комп’ютер режим Bootloader

  Цей варіант не є універсальним і розрахований на досвідчених користувачів, які вже працювали з прошивками смартфонів через FastBoot. Для обнулення:

  • Android повинен підтримувати FastBoot.
  • Деяким пристроям (наприклад Sony) потрібен драйвер для Fastboot.
  • Встановіть ADB (Android Debug Bridge. консольний додаток для PC) на комп’ютер. Додаток необхідно для підтримки зв’язку зі смартфоном і передачі команд в режимі FastBoot. запустіть ADB.
  • Підключіть пристрій до комп’ютера через USB і вимкніть його.
  • Переведіть в режим Bootloader натисканням кнопки Power гойдалка гучності вгору.
  • Через рядок програми введіть команду fastboot oem clean_frp.
  • Далі вимкніть смартфон і запустіть заново в штатному режимі.

  Скидання аккаунта Гугла за допомогою SIM-карти.

  Покрокове керівництво для скидання виглядає так:

  2.1. Вставляємо Симко в телефон, включаємо його і чекаємо, коли з’явиться значок телевежі (з’єднання з оператором).2.2 Дзвонимо на цю симкарту з Незаблокована телефону. Під час дзвінка натискаємо на іконку додавання виклику і скидаємо дзвінок. Система відправить нас на екран набору номера. Далі вводимо з екранної клавіатури: ### Це вихід в меню розширених налаштувань телефону.

  2.3 Зліва зверху є стрілка. повернутися в стандартні настройки. Натискаємо на нее.2.4 Відкриваємо пункт “Відновлення і скидання”, там знімаємо галочку прив’язки резервної копії до Google аккаунту. Якщо її немає, вибираємо пункт “Очистити облікові дані” в підпункті “Безпека” і скидаємо настройкі.2.5 Після цього ви ввійдете в свій Гуггл аккаунт без проблем.

  Як правильно скинути Google аккаунт з телефону після скидання налаштувань

  Скидання аккаунта Гугла після скидання налаштувань за допомогою SIM-карти.

  3.1 Виконуючи початкові установки телефону, доходите до пункту підключення до Wi-Fi, 3.2 Вам знадобиться працююча мережа Wi-Fi, пароль від якої ви знаете.3.3 Відкриваєте клавіатуру для введення пароля. Викликаєте настройки клавіатури (в різних клавіатурах і телефонах це робиться по-різному: затискуванням пробілу або зміною мови або затискуванням кнопки свайпа або затискуванням кнопки вибору цифрової клавіатури (123) або затискуванням коми або включенням голосового введення, який видасть помилку, якщо ви будете мовчати і відкриє маленьку іконку налаштувань клавіатури, в якому потрібно вибрати Google Now, натиснути відмову, і в рядку пошуку набрати “Налаштування”), далі викликаємо вікно довідки,

  3.4 Вибираємо пункт “Недавні додатки”, відкриється рядок пошуку, в корою набираємо “Налаштування”, далі “Відновлення і скидання”, вибираємо пункт “Видалити обліковий запис” і тиснемо “Скидання”. Після ресета аккаунт з Google пристрою скинеться начисто.

  Найлегший спосіб. почекати.

  Він же не самий відповідний для більшості ситуацій. Справа в тому, чт FRP Lock за задумом Гугла залишається активним тільки 72 години, далі ця опція деактивується. Якщо цей спосіб не для вас. читаємо далі.

  Як скинути Google аккаунт з телефону після скидання налаштувань

  Android 5.1 Lollipop приніс користувачам нові можливості, але при цьому і додав нових проблем. З одного боку компанія Google хоче захистити своїх користувачів від тих, хто обманним шляхом заволодів їх телефоном і через скидання налаштувань хоче обійти блокування гаджета. Ця служба називається Google FRP Lock. Так чому ж вона додала проблем користувачам Android? Весь інтернет загартований запитами на Android-форумах, на кшталт:

  Справа в тому, що виявилося, що на деяких версіях телефонів ця служба не функціонує належним чином і навіть якщо справжній користувач намагається увійти в свій аккаунт і вводить реальні ім’я користувача і пароль. система не приймає його вхід. Ось тут стає реально прикро. Залишається тільки одне. скинути Google аккаунт з телефону після скидання налаштувань і зареєструвати цей телефон знову, що називається “з нуля”. У цій статті ми постараємося з’ясувати. як це зробити правильно, щоб не заблокувати свій смартфон.

  Скидаємо аккаунт з телефону за допомогою флешки.

  Ця хитрість можлива через спливаючого вікна і підключеної карті пам’яті.

  4.1 Вставляємо флешку в намагайтеся не використовувати телефон, 4.2 Натискаємо під час повідомлення кнопку ОК і потрапляємо в налаштування, 4.3 Вибираємо пункт “Дані додатків”, 4.4 Далі прямуємо по пунктам: “Все”, “Налаштування”, “Запуск”, “Відновлення і скидання”. “Скидання DRM”, 4.5 Погоджуємося з видаленням ключів з телефону, 4.6 Повертаємося в “Відновлення і скидання” і скидаємо настройки, 4.7 Перевантажуємося. вуаля.

  Подивитися скидання Google аккаунта з телефону після скидання налаштувань можете на відео. Для кого-то такий варіант буде зрозуміліше:

  Як обійти frp на huawei p30 lite

  На жаль, проблема з активацією нового облікового запису Google виникає досить часто, коли смартфон набувається з рук. Але існує 2 виходи з ситуації:

  Ці назви способів обходу FRP досить умовні. Але вони в належній мірі пояснюють те, яку операцію доведеться виконати користувачеві. У першому випадку людина повинна звернутися до попереднього власника смартфона, щоб виконати скидання облікового запису Google. У другому варіанті обхід FRP відбувається своїми засобами без даних раніше використаної облікового запису.

  Неофіційний варіант

  Є кілька способів виконати обхід Google-аккаунта на Huawei P30 lite, не маючи інформації про адресу електронної пошти та пароль.

  • Встановити SIM-карту в телефон, включити його.
  • Пропустити меню стартовою активації пристрою.
  • Зателефонувати на смартфон.
  • Прийняти виклик і зберегти новий контакт.
  • У номеронабирачі ввести команду ###.
  • У меню, натиснути кнопку «Назад», щоб перейти в налаштування телефону.
  • Відкрити розділ «Відновлення та скидання», а потім. «Архівація та відновлення».
  • Відключити резервне копіювання даних і виконати скидання до заводських налаштувань.
  • Увімкнути трубку з встановленої сімки.
  • При першому запуску підключитися до Wi-Fi.
  • Ввести кілька букв і виділити.
  • Вибрати параметр «Поділитися», щоб відправити текст по SMS.
  • В якості одержувача вказати номер 112.
  • Після відправлення листа з’явиться повідомлення про те, що повідомлення, яке не вдалося. Але саме це і потрібно в даний момент.
  • Відкрити переписку з номером 112 і натиснути кнопку «Виклик».
  • Стерти 112 і ввести в номеронабирачі команду ###.
  • Аналогічно до попереднього способу перейти в меню «Відновлення та скидання», відкотити смартфон до заводських налаштувань і перезавантажити.

  Який би метод скидання не вибрав користувач, після повторного запуску з’явиться можливість ввести дані свого Google-аккаунта. Функція FRP повинна відключитися.

  Що робити, якщо нічого не вийшло

  Всім людям, які купують смартфони з рук, рекомендується просити у попереднього власника документи. Це допоможе обійти блокування FRP, не вдаючись до маніпуляцій з мобільним пристроєм.

  Офіційний варіант

  Спосіб передбачає, що у нинішнього власника смартфона Huawei P30 lite є можливість зв’язатися з його попереднім власником. Для офіційного скидання Factory Reset Protection будуть потрібні дані старого Google-аккаунта: адреса прив’язаною електронної пошти та пароль.

  • У вікні привітання або настройках телефону ввести дані попередньої облікового запису.
  • Аналогічним чином авторизуватися на PC.
  • На комп’ютері в списку запропонованих пристроїв відв’язати смартфон.
  • На телефоні перейти в настройки Google-аккаунта і видалити обліковий запис.
  • В налаштуваннях розробника включити пункт «Розблокування OEM».

  Якщо все зроблено правильно, стається збій Factory Reset Protection і відповідний Unlock пристрою. Після повторної перезавантаження смартфона можна вказувати дані свого облікового запису Google.

  Для чого потрібен frp

  Абревіатура розшифровується, як Factory Reset Protection. На російську мову цю фразу можна перекласти наступним чином: захист від скидання заводських налаштувань. Вперше дана функція з’явилася в Android 5.1.

  Як відомо, розробники операційної системи намагаються убезпечити смартфони своїх користувачів. У цьому сенсі FRP не дозволяє людині, що вкрав мобільний пристрій, активувати його для подальшого користування. Тобто при спробі пройти повторну активацію зловмисник побачить на екрані повідомлення про те, що смартфон підтримує тільки Google-аккаунт господаря.

  Звичайно, Factory Reset Protection є корисною функцією. Але проблема з активацією нового аккаунта може в тому числі статися у людини, який взяв смартфон з рук. У даній ситуації мова не йде про крадіжку. Однак, у покупця немає можливості активувати свій обліковий запис.

  Як розблокувати huawei p30 lite ?, показати більше. huaweidevices.ru

  Як розблокувати HUAWEI P30 Lite? Як виконати жорсткий скидання HUAWEI P30 Lite? Як відновити заводські настройки HUAWEI P30 Lite? Як обійти перевірку Google в HUAWEI P30 Lite? Як розблокувати заблоковану SIM-карту в HUAWEI P30 Lite? Як обійти SIMLOCK в HUAWEI P30 Lite?

  Якщо ваш HUAWEI P30 Lite заблокований, то перше, що вам потрібно з’ясувати, це причина блокування. Ми хотіли б представити типи блокувань, які можуть мати ваші HUAWEI P30 Lite.

  • блокування екрану. блокується паролем, малюнком або блокуванням особи. Щоб успішно видалити таке блокування, вам потрібно використовувати Android Recovery Mode. де ви зможете успішно виконати операцію повного скидання. Натисніть тут, щоб виконати повне скидання за допомогою Android Recovery Mode, щоб видалити всі, що зберігається на вашому HUAWEI пристрої.
  • Google Verification / Factory Reset Protection. в ситуації, коли ви забули дані для входу в обліковий запис Google. Вам необхідно з’ясувати, як активувати HUAWEI P30 Lite за допомогою нового облікового запису Google. Натисніть тут, щоб дізнатися, як обійти Google Verification в HUAWEI P30 Lite, або натисніть тут, щоб подивитися підручник для вас на нашому HardReset.info YT, щоб плавно активувати ваше HUAWEI пристрій без облікового запису Google, пов’язаного з вашим HUAWEI P30 Lite.
  • Блокада SIMLOCK. Якщо ви хочете перевірити стан SIMLOCK певного пристрою, ми настійно рекомендуємо використовувати інструмент, пропонований на сайті www.IMEI.info. відвідайте цей веб-сайт і перевірте всі необхідні дані.
  READ  Знайти інстаграм за номером телефону онлайн

  Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в and Instagram

  Як увійти в обліковий запис на гаджеті?

  Продовжуємо з’ясовувати, як налаштувати обліковий запис на телефоні. Ми розібрали з вами реєстрацію. бронювання унікальну адресу в системі “Google” або будь-який інший. А вхід до системи. це прив’язка смартфона до раніше створеного облікового запису, логін і пароль від якої вам відомі.

  • Підключіть телефон до інтернету.
  • Зайдіть в “Налаштування”.
  • Виберіть “Облікові записи”.
  • Натисніть на “Додати.”
  • Виберіть із запропонованого списку систему, в якій ви вже зареєструвалися. Наприклад, “Google”.
  • Введіть логін. Адреса електронної пошти. Клік на “Далі”.
  • Потім введення пароля.
  • Наступний крок. Угода з політикою конфіденційності.
  • Увімкніть / вимкніть резервне копіювання за своїм бажанням.
  • От і все. ви прив’язали смартфон до облікового запису.

  Як створити обліковий запис на телефоні?

  Процедура буде досить нескладною. Отже, як створити обліковий запис на телефоні:

  • Підключіть свій гаджет до інтернету.
  • Перейдіть в “Налаштування”.
  • Знайдіть пункт “Облікові записи”.
  • Натисніть на “Додати обліковий запис” або подібну рядок.
  • Пристрій може запропонувати кілька систем, крім “Google”. “Samsung”, “Майкрософт”, “Дропбокс” та ін. Виберіть потрібну вам.
  • Далі клікніть на “Створити.”.
  • Як встановити аккаунт на телефоні? Насамперед введіть своє ім’я та прізвище.
  • Натисніть на стрілку “Далі”.
  • У наступному вікні придумайте логін і пароль. унікальну комбінацію з цифр 0-9 і букв латинського алфавіту різного регістра (великі та маленькі заголовних). Що стосується пароля, то в ньому можна використовувати і ряд спеціальних символів: №,%, тире, підкреслення, знак і знак питання знаки, крапку, кому і ін.
  • Надійним вважається пароль, що включає в себе не менше 12 символів. Його на цьому етапі для підтвердження потрібно ввести двічі.
  • Як налаштувати обліковий запис на телефоні? У наступному вікні необхідно вказати номер свого мобільного телефону. Саме він допоможе вам відновити логін і пароль, якщо ви їх підзабуде.
  • На вказаний номер прийде повідомлення із спеціальним кодом, символи з якого потрібно ввести в віконце на наступному вікні.
  • Потім перед вами будуть представлені умови використання облікового запису. Тільки прийнявши їх, ви зможете користуватися своїм обліковим записом в системі.
  • Потім з’явиться віконце з вашим логіном і паролем. тисніть “Далі”.
  • Якщо ви хочете отримувати новини від “Google” на свою електронну пошту, то поставте галочку у віконці.
  • Натисніть на “Далі”. аккаунт створений!

  Створення облікового запису за допомогою PC

  Ми розібрали, як створити обліковий запис на телефоні. Якщо ж вам незручний такий спосіб, то можна звернутися до допомоги комп’ютера або ноутбука. Робиться це в такий спосіб:

  • Відкрийте в браузері головну сторінку “Google”.
  • Натисніть на “Увійти”, виберіть пункт “Зареєструватися”.
  • Тут в процесі реєстрації вам потрібно буде вказати схожу інформацію. логін і пароль (цю інформацію потрібно запам’ятати. ви будете вводити її на своєму смартфоні для прив’язки його до аккаунту), прізвище, ім’я, стать, дату народження, свою країну, номер мобільного телефону, запасний адреса електронної пошти.
  • Як тільки процедура буде завершена, зайдіть в “Налаштування” гаджета, далі. в “Облікові записи”, і прив’яжіть його до аккаунту, ввівши свій логін і пароль у системі “Google”. Як це зробити.

  Що вам дає аккаунт на смартфоні?

  Багато користувачів вважають зайвим морочитися з реєстрацією свого пристрою в системі “Google”. А даремно. Аккаунт “Google” на телефоні надає вам наступне:

  • Синхронізацію всіх записаних контактів з Google-хмарою.
  • Збереження налаштувань завантажених вами додатків.
  • Переміщення контактів і інших даних на новий смартфон та інші пристрої на базі “Android”.
  • Збереження як історії, так і закладок браузера.
  • Ідентифікацію у всьому різноманітті гугловських сервісів: соціальної мережі Google, “Ютубі”, “Google-диску”, “Плей музиці”, “Плей пресі”, “Плей фільмах” та ін.
  • Ідентифікацію гравця в “Плей іграх”. зі своїм акаунтом ви перейдете на новий пристрій зі збереженням усіх своїх досягнень.
  • Доступ до хмари і зберігання в ньому різної інформації. фото, аудіо, відео.

  Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування

  Всі сучасні смартфони мають прив’язку до певного профілю. Наприклад, гаджети на базі Android реєструються в системі Google. Аккаунт допомагає як ідентифікувати користувача (і захистити його телефон від зловмисників), так синхронізувати дані між кількома пристроями (наприклад, старим і новим гаджетом). Крім того, він відкриває великий спектр можливостей перед власником гаджета. Як створити обліковий запис на телефоні, ми з вами детально і розберемо в статті.

  Видалення акаунта

  Якщо ваш телефон вже прив’язаний до якої-небудь облікового запису “Google”, то для реєстрації його в новій насамперед потрібно видалити стару. Робиться це так:

  • Підключіть пристрій до інтернету.
  • Зайдіть в “Налаштування”.
  • Потім. “Облікові записи”.
  • Виберіть обліковий запис, який потрібно видалити.
  • Потім перейдіть в його опції або меню.
  • Знайдіть у списку “Видалити обліковий запис”.
  • Система запропонує для підтвердження дії ввести вам пароль від неї.
  • Знову натисніть на “Видалити”.

  Як розблокувати аккаунт на телефоні?

  Багато користувачів стикаються з такою проблемою: після “жорсткого скидання” (hard reset) смартфон просить ввести їх дані облікового запису “Google”, до якого був прив’язаний гаджет до “резета”. Якщо ж ви забули логін і пароль, то стане неможливим користуватися телефоном до введення цієї правильної інформації.

  В інтернеті є багато способів обходу такого блокування. Ми запропонуємо вам найлегший:

  • Вставте в пристрій “сімку” і включіть його.
  • Як тільки з’явиться значок оператора, зателефонуйте з іншого телефону на заблокований.
  • Під час дзвінка вам потрібно перейти на іконку додавання нового виклику, після чого його (дзвінок) скинути.
  • На екрані набору введіть це: ###
  • Ви опинитеся в розширених параметрах. натисніть на стрілку “Назад”.
  • Так ви повернетеся в стандартні настройки.
  • Перейдіть в “Скидання і відновлення”: вимкніть прив’язку до аккаунту “Google” резервної копії. Можна в “Безпеки” видалити облікові дані.
  • Після цього знову виконайте скидання налаштувань.

  Тепер ви знаєте, як створювати аккаунт на телефоні. Також ми представили інші способи його налаштування.

  Як видалити акаунт Google на Android

  Зазвичай з входом в обліковий запис не виникає проблем. Так як форма для входу з’являється ще при спочатку налаштування смартфона. Але, ось видалити акаунт Google з системи виходить далеко не у всіх. Якщо ви також зіткнулися з подібною проблемою, то дана стаття повинна вам допомогти. Зараз ви дізнаєтеся про те, як видалити акаунт Google на Android.

  Як видалити Google аккаунт на Android 5.0

  Перше, що вам необхідно зробити, для того щоб видалити акаунт, це відкрити настройки. Для цього свайпом вниз відкрийте верхню шторку і натисніть на кнопку з «шестерінкою». Також ви можете відкрити настройки за допомогою ярлика на робочому столі або в списку всіх програм.

  Далі вам потрібно відкрити розділ налаштувань «Облікові». Даний розділ знаходиться в блоці «Особисті дані».

  Після цього перед вами з’явиться список сервісів, акаунти які ви додали на Android пристрій. Тут потрібно вибрати Google.

  Наступний крок. вибір конкретного облікового запису Google, який ви хочете видалити. Тут потрібно натиснути на адресу електронної пошти, який відноситься до потрібного вам аккаунту. Якщо ви додали тільки один акаунт Google, то тут буде відображатися тільки одну адресу електронної пошти.

  Після цього повинна з’явитися сторінка з настройками аккаунта. Тут потрібно натиснути на кнопку з трьома крапками, яка знаходиться в правому верхньому кутку сторінки.

  Після натискання на цю кнопку відкриється невелике меню. В даному меню потрібно вибрати «Видалити аккаунт».

  Після цього з’явиться спливаюче вікно з проханням підтвердити видалення облікового запису Google. Тут просто натискаємо на кнопку «Видалити аккаунт».

  На цьому видалення облікового запису Google на Android 5.0 завершено. Для того щоб додати новий обліковий запис Google просто відкрийте додаток Play Market і увійдіть використовуючи новий логін і пароль.

  Как удалить Google аккаунт на Android 5.0 и выше.

  Як видалити Google аккаунт на Android 4.4 з оболонкою TochWiz від Samsung

  Перший крок. відкриття налаштувань Андроїда. Для цього свайпом вниз відкриваємо верхню шторку і натискаємо на кнопку з іконкою «шестерінки». Також ви можете відкрити настройки за допомогою ярлика на робочому столі або в меню з програмами.

  Після відкриття налаштувань потрібно перейти на вкладку «Облікові записи». Тут буде відображатися список сервісів, акаунти яких були додані на даному Android пристрої. Вибираємо Google і йдемо далі.

  Після цього з’явиться список облікових записів Google, які були додані в систему. Тут потрібно натиснути на адресу електронної пошти потрібного вам аккаунта.

  Після цього відкриється сторінка з настройками даного облікового запису Google. Тут потрібно натиснути на кнопку «Видалити аккаунт», яка знаходиться в самому низу екрану.

  Після цього з’явиться спливаюче попередження про видалення облікового запису Google. Тут просто підтверджуємо видалення натисканням на кнопку «Видалити обліковий запис».

  На цьому видалення облікового запису Google на Android 4.4 з TouchWiz завершено. При наступному вході в додаток Play Market ви зможете ввести новий логін і пароль.

  Як розблокувати Google-аккаунт на Android?

  Способи скидання захисту залежать від моделі телефону і поточної версії операційної системи. Тому при невдалому застосуванні одного методу слід скористатися іншим.

  Способи скидання захисту

  Всі варіанти обходу Factory Reset Protection поділяються на два види: офіційні і неофіційні. До числа перших можна віднести наступне:

  • Введення логіна і пароля від аккаунта. Якщо пристрій куплено з рук, то зв’язатися з колишнім власником і дізнатися у нього необхідні дані. У деяких випадках система може не приймати діючий пароль. Це пов’язано із затримкою в оновленні інформації (нормальний термін знаходиться в межах 72 годин). Слід почекати деякий час і повторити спробу.
  • Увійти в обліковий запис Google і відв’язати смартфон, виконавши дії відповідно до інструкції.
  • Звернутися в сервісний центр, якщо не виходить пригадати свій пароль, а на руках є чеки про покупку.

  Також перед виконанням скидання до заводських налаштувань можна самостійно відключити FRP, щоб після перезавантаження не виникло проблем з доступом до власного пристрою. Робиться це в такий спосіб:

  • Відкрити розділ «Акаунти».
  • Вибрати рядок «Google».
  • Натиснути на три точки, вибрати «Видалити».
 • Перейти в меню для розробників.
 • Включити опцію «Розблокування, передбачена виробником».
 • Тепер після скидання система не буде запитувати дані облікового запису.

  Відносно неофіційних методів доведеться вдатися до деяких хитрощів і скористатися проломи в системі безпеки Android. Розглянемо кожен метод докладніше.

  Розблокування підключенням карти пам’яті

  Суть операції полягає в приєднанні флешки через OTG-перехідник або установці SD-карти. Це робиться для того, щоб відкрити спливаючий повідомлення на пристрої. Подальші дії будуть такими:

   Натиснути «ОК» на повідомленні про підключення зовнішнього накопичувача.

 • Потрапивши в вікно параметрів пам’яті, слід тапнуть по кнопці «Дані додатків».
 • Далі вибрати «Все», натиснути «Налаштування» і «Запуск».
 • Мають відкритися загальні налаштування системи. Тепер можна перейти в розділ «Відновлення та скидання».
 • Натиснути опцію «Скидання DRM», підтвердити дію з видалення ключів безпеки.
 • Повернутися в попереднє вікно і скинути параметри до заводських значень.
 • Після перезавантаження телефон не вимагатиме введення пароля.
 • Розблокування через SIM-карту

  Хорошим варіантом, як розблокувати Android, якщо забув облікового запису Google, стане використання встановленої в смартфоні SIM-карти. Якщо немає можливості зателефонувати на мобільний номер (наприклад, встановлення PIN-код), то даний метод не спрацює. Для виконання операції необхідно:

  • Здійснити вхідний дзвінок на встановлений в смартфоні номер.
  • Натиснути на іконку додавання виклику, а сам дзвінок відхилити.
  • Повинно відкритися вікно набору номера. Тут слід вписати комбінацію символів: ###.
 • В відкрилися розширених настройках натиснути стрілочку «Назад», після чого з’явиться доступ до спільного меню.
 • Тут потрібно відкрити розділ «Відновлення та скидання» і відключити прив’язку резервної копії Google. Також можна скористатися опцією «Очистити облікові дані» в розділі «Безпека», а потім зробити скидання параметрів.
 • READ  Як підключити WhatsApp на ПК без телефону

  Розблокування Google аккаунт на Android. 5 способів

  У нових версіях ОС Android з’явилася захист мобільного пристрою від несанкціонованого скидання до заводських налаштувань. Раніше, щоб обійти встановлені паролі, було досить обнулити параметри до значень за замовчуванням.

  Тепер же, якщо до смартфону була прив’язана обліковий запис Google. доведеться підтвердити свою особистість, інакше скористатися системою не вийде.

  У поточному матеріалі розберемося, як розблокувати Google аккаунт на Android, використовуючи офіційні і неофіційні методи.

  Обхід через підключення до Wi-Fi

  Ще одним досить простим варіантом, як розблокувати телефон, якщо забув облікового запису Google на Android, є підключення до Wi-Fi під час першого запуску пристрою. Процедура виконується наступним чином:

  • Активувати Wi-Fi, дочекатися виявлення доступних мереж, вибрати будь-яку зі списку.
  • Натиснути на поле введення пароля, щоб відобразилася клавіатура.

  Тепер потрібно викликати настройки клавіатури. Робиться одним із таких способів:

  • 1. Натиснути і утримувати одну з клавіш: пробіл, значок «Swype», іконку «123», кому.
  • 2. Натиснути значок зміни мови.
  • 3. Натиснути на «Мікрофон», щоб включити функцію голосового введення. Потім мовчати, поки не відобразиться повідомлення про помилку. Збоку з’явиться іконка налаштувань, де слід вибрати «Google Now», потім натиснути «Відмовитися». З’явиться рядок пошуку, де слід вбити слово «Налаштування» і тапнуть на результат. Якщо спрацював саме цей спосіб. можна відразу переходити до пункту 7.
 • Потрапивши в налаштування клавіатури, необхідно перейти в будь-який інший пункт.
 • Натиснути сенсорну кнопку «Останні запущені програми».
 • Над списком вікон буде рядок пошуку, в ній вводиться слово «Налаштування».
 • У меню параметрів смартфона потрібно відкрити розділ «Відновлення та скидання».
 • Вибрати опцію «Видалити аккаунт» і виконати обнуління даних пристрою.
 • Після перезавантаження можна проводити первинну настройку телефону та починати його використання без введення пароля.

  Використання SP Flash Tool

  Метод, як розблокувати Google-аккаунт на Android через SP Flash Tool, підійде тільки просунутим користувачам. Для його виконання необхідно:

  • Завантажити файл «scatter», що знаходиться в архіві з прошивкою.
  • Запустити програму.
  • У пункті «scatter-loading» вказати свій «scatter».
  • У вкладці «Format» вибрати пункт «Manual Format Flash».
  • Відшукати в «scatter.txt» значення двох параметрів: linear_start_addr і partition_size.
  • Вказати отримані дані в рядках «Begin Adress [HEX]» і «Format Length [HEX]» відповідно.
 • Натиснути «Start» і дочекатися завершення процедури з видалення FRP Lock.
 • Тепер можна включати смартфон і користуватися ним без введення облікових даних Google.

  Для чого потрібен FRP

  Абревіатура розшифровується, як Factory Reset Protection. На російську мову цю фразу можна перекласти наступним чином: захист від скидання заводських налаштувань. Вперше дана функція з’явилася в Android 5.1.

  Як відомо, розробники операційної системи намагаються убезпечити смартфони своїх користувачів. У цьому сенсі FRP не дозволяє людині, що вкрав мобільний пристрій, активувати його для подальшого користування. Тобто при спробі пройти повторну активацію зловмисник побачить на екрані повідомлення про те, що смартфон підтримує тільки Google-аккаунт господаря.

  Звичайно, Factory Reset Protection є корисною функцією. Але проблема з активацією нового аккаунта може в тому числі статися у людини, який взяв смартфон з рук. У даній ситуації мова не йде про крадіжку. Однак, у покупця немає можливості активувати свій обліковий запис.

  Офіційний варіант

  Спосіб передбачає, що у нинішнього власника смартфона Huawei Honor 5C є можливість зв’язатися з його попереднім власником. Для офіційного скидання Factory Reset Protection будуть потрібні дані старого Google-аккаунта: адреса прив’язаною електронної пошти та пароль.

  • У вікні привітання або настройках телефону ввести дані попередньої облікового запису.
  • Аналогічним чином авторизуватися на PC.
  • На комп’ютері в списку запропонованих пристроїв відв’язати смартфон.
  • На телефоні перейти в настройки Google-аккаунта і видалити обліковий запис.
  • В налаштуваннях розробника включити пункт «Розблокування OEM».

  Якщо все зроблено правильно, стається збій Factory Reset Protection і відповідний Unlock пристрою. Після повторної перезавантаження смартфона можна вказувати дані свого облікового запису Google.

  Неофіційний варіант

  Є кілька способів виконати обхід Google-аккаунта на Huawei Honor 5C, не маючи інформації про адресу електронної пошти та пароль.

  • Встановити SIM-карту в телефон, включити його.
  • Пропустити меню стартовою активації пристрою.
  • Зателефонувати на смартфон.
  • Прийняти виклик і зберегти новий контакт.
  • У номеронабирачі ввести команду ###.
  • У меню, натиснути кнопку «Назад», щоб перейти в налаштування телефону.
  • Відкрити розділ «Відновлення та скидання», а потім. «Архівація та відновлення».
  • Відключити резервне копіювання даних і виконати скидання до заводських налаштувань.
  • Увімкнути трубку з встановленої сімки.
  • При першому запуску підключитися до Wi-Fi.
  • Ввести кілька букв і виділити.
  • Вибрати параметр «Поділитися», щоб відправити текст по SMS.
  • В якості одержувача вказати номер 112.
  • Після відправлення листа з’явиться повідомлення про те, що повідомлення, яке не вдалося. Але саме це і потрібно в даний момент.
  • Відкрити переписку з номером 112 і натиснути кнопку «Виклик».
  • Стерти 112 і ввести в номеронабирачі команду ###.
  • Аналогічно до попереднього способу перейти в меню «Відновлення та скидання», відкотити смартфон до заводських налаштувань і перезавантажити.

  Який би метод скидання не вибрав користувач, після повторного запуску з’явиться можливість ввести дані свого Google-аккаунта. Функція FRP повинна відключитися.

  Як обійти FRP на Huawei Honor 5C

  На жаль, проблема з активацією нового облікового запису Google виникає досить часто, коли смартфон набувається з рук. Але існує 2 виходи з ситуації:

  • офіційний;
  • неофіційний.

  Ці назви способів обходу FRP досить умовні. Але вони в належній мірі пояснюють те, яку операцію доведеться виконати користувачеві. У першому випадку людина повинна звернутися до попереднього власника смартфона, щоб виконати скидання облікового запису Google. У другому варіанті обхід FRP відбувається своїми засобами без даних раніше використаної облікового запису.

  Скидання FRP на Huawei Honor 5C

  Покупці смартфонів на операційній системі Android можуть зіткнутися з проблемами під час активації Google-аккаунта. Якщо у людини не виходить пройти авторизацію, то він напевно зіткнувся з роботою так званої функції Factory Reset Protection. Щоб активувати пристрій і продовжити їм користуватися, потрібно виконати скидання FRP. Як це зробити, не завдавши шкоди смартфону?

  Що робити, якщо нічого не вийшло

  Всім людям, які купують смартфони з рук, рекомендується просити у попереднього власника документи. Це допоможе обійти блокування FRP, не вдаючись до маніпуляцій з мобільним пристроєм.

  Як обійти FRP на Samsung Galaxy A51

  На жаль, проблема з активацією нового облікового запису Google виникає досить часто, коли смартфон набувається з рук. Але існує 2 виходи з ситуації:

  • офіційний;
  • неофіційний.

  Ці назви способів обходу FRP досить умовні. Але вони в належній мірі пояснюють те, яку операцію доведеться виконати користувачеві. У першому випадку людина повинна звернутися до попереднього власника смартфона, щоб виконати скидання облікового запису Google. У другому варіанті обхід FRP відбувається своїми засобами без даних раніше використаної облікового запису.

  Для чого потрібен FRP

  Абревіатура розшифровується, як Factory Reset Protection. На російську мову цю фразу можна перекласти наступним чином: захист від скидання заводських налаштувань. Вперше дана функція з’явилася в Android 5.1.

  Як відомо, розробники операційної системи намагаються убезпечити смартфони своїх користувачів. У цьому сенсі FRP не дозволяє людині, що вкрав мобільний пристрій, активувати його для подальшого користування. Тобто при спробі пройти повторну активацію зловмисник побачить на екрані повідомлення про те, що смартфон підтримує тільки Google-аккаунт господаря.

  Звичайно, Factory Reset Protection є корисною функцією. Але проблема з активацією нового аккаунта може в тому числі статися у людини, який взяв смартфон з рук. У даній ситуації мова не йде про крадіжку. Однак, у покупця немає можливості активувати свій обліковий запис.

  Скидання FRP на Samsung Galaxy A51

  Покупці смартфонів на операційній системі Android можуть зіткнутися з проблемами під час активації Google-аккаунта. Якщо у людини не виходить пройти авторизацію, то він напевно зіткнувся з роботою так званої функції Factory Reset Protection. Щоб активувати пристрій і продовжити їм користуватися, потрібно виконати скидання FRP. Як це зробити, не завдавши шкоди смартфону?

  Офіційний варіант

  Спосіб передбачає, що у нинішнього власника смартфона Samsung Galaxy A51 є можливість зв’язатися з його попереднім власником. Для офіційного скидання Factory Reset Protection будуть потрібні дані старого Google-аккаунта: адреса прив’язаною електронної пошти та пароль.

  • У вікні привітання або настройках телефону ввести дані попередньої облікового запису.
  • Аналогічним чином авторизуватися на PC.
  • На комп’ютері в списку запропонованих пристроїв відв’язати смартфон.
  • На телефоні перейти в настройки Google-аккаунта і видалити обліковий запис.
  • В налаштуваннях розробника включити пункт «Розблокування OEM».

  Якщо все зроблено правильно, стається збій Factory Reset Protection і відповідний Unlock пристрою. Після повторної перезавантаження смартфона можна вказувати дані свого облікового запису Google.

  Неофіційний варіант

  Є кілька способів виконати обхід Google-аккаунта на Samsung Galaxy A51, не маючи інформації про адресу електронної пошти та пароль.

  • Встановити SIM-карту в телефон, включити його.
  • Пропустити меню стартовою активації пристрою.
  • Зателефонувати на смартфон.
  • Прийняти виклик і зберегти новий контакт.
  • У номеронабирачі ввести команду ###.
  • У меню, натиснути кнопку «Назад», щоб перейти в налаштування телефону.
  • Відкрити розділ «Відновлення та скидання», а потім. «Архівація та відновлення».
  • Відключити резервне копіювання даних і виконати скидання до заводських налаштувань.
  • Увімкнути трубку з встановленої сімки.
  • При першому запуску підключитися до Wi-Fi.
  • Ввести кілька букв і виділити.
  • Вибрати параметр «Поділитися», щоб відправити текст по SMS.
  • В якості одержувача вказати номер 112.
  • Після відправлення листа з’явиться повідомлення про те, що повідомлення, яке не вдалося. Але саме це і потрібно в даний момент.
  • Відкрити переписку з номером 112 і натиснути кнопку «Виклик».
  • Стерти 112 і ввести в номеронабирачі команду ###.
  • Аналогічно до попереднього способу перейти в меню «Відновлення та скидання», відкотити смартфон до заводських налаштувань і перезавантажити.

  Який би метод скидання не вибрав користувач, після повторного запуску з’явиться можливість ввести дані свого Google-аккаунта. Функція FRP повинна відключитися.

  Що робити, якщо нічого не вийшло

  Всім людям, які купують смартфони з рук, рекомендується просити у попереднього власника документи. Це допоможе обійти блокування FRP, не вдаючись до маніпуляцій з мобільним пристроєм.

  Скидання облікового запису Google

  Розд е л: Новачкам, Аккаунт Дата: 18.08.2018 Автор: Олександр Мойсеєнко. Коментарів: 0

  Способи скидання облікового запису

  Виділяють два методи видалення облікового запису Google:

  Локальний спосіб, застосуємо, коли пристрій знаходиться на руках. Для цього потрібно перейти в настройки і вибрати відповідний пункт.

  Віддалений спосіб, використовується, якщо пристрій вкрадено або втрачено. Так само якщо пристрій віддано, а аккаунт не був видалений. Скидання аккаунта виконується через відповідний сервіс. При першому підключенні мобільного пристрою до мережі, обліковий запис скинеться.

  Інструкція для Android 7

  • Відкрийте системні настройки.
  • Виберіть розділ «Відновлення та скидання», де відключіть резервування даних, автоматичне відновлення даних.
  • Поверніться назад в загальний розділ налаштувань, де відкрийте пункт. «Акаунти».
  • Виберіть із запропонованого списку, якщо є облікові записи в інших сервісах, рядок «Google».
  • Якщо аккаунт один, в наступному вікні з’явиться пропозиція для синхронізації даних. Якщо облікових записів кілька, виберіть ту, що бажаєте видалити.
  • Натисніть на три крапки у верхньому правому куті, для виклику контекстного меню, де виберіть пункт «Видалити».
  • Підтвердіть дію. При необхідності введіть пароль.
  • Перезавантажте пристрій для перевірки нормального запуску і відсутності підтвердження віддаленого раніше аккаунта.

  Інструкції по локальному скидання облікового запису Google

  Інструкція для Android 9

  В меню програм виберіть «Налаштування».

  Опустіться вниз до розділу «Акаунти».

  У списку акаунтів виберіть обліковий запис, що потрібно видалити.

  Якщо попередньо потрібно синхронізувати дані, натисніть на кнопку «Синхронізація аккаунта». У наступному меню відзначте пункти, що потрібно синхронізувати.

  Для негайного видалення натисніть на кнопку «Видалити аккаунт».

  У вікні підтвердіть дію натисканням на кнопку «Видалити аккаунт».

  Після підтвердження інформація про обліковий запис віддалиться з мобільного пристрою.

  Там, де необхідно скидати облікового запису Google

  Причини для видалення облікового запису наступні:

  • продаж пристрої.
  • Передача мобільного апарату в тимчасове або постійне користування іншій власнику.
  • Втрата або крадіжка девайса.
  • У разі збою сервісів Google.
  • Видалення додаткового облікового запису або стороннього, при установці додатків, куплених іншим користувачем.

  Як видалити акаунт Google в Android 10

  Інструкція з докладним порядком дій описаний в статті Як вийти з облікового запису Google на Android.

  BETATECH.COM.UA 2021