Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як скинути фото з iPad на комп’ютер

способу як скинути фото з комп’ютера на iPad

Великий і з високою роздільною здатністю екран iPad найкраще, з пристроїв Apple, підходить для презентації фотографій своїм друзям та близьким.

Особливо зручно переглядати на просторому екрані планшета зображення в режимі слайд-шоу.

Тому кожному власнику iPad стануть в нагоді знання про те, якими способами можна завантажити з персонального комп’ютера (PC) на свій планшет якісні фотографії, зроблені фотоапаратом. А потім, вже з переносного пристрою, поділитися кращими фотографіями з рідними і знайомими, використовуючи Bluetooth як зручний спосіб передачі.

Способів для передачі фото з комп’ютера на iPad або навпаки, досить багато, і вони різні між собою.

Як перекинути фото на iPad через iTunes:

Це офіційний спосіб перекидання фото з комп’ютера на iPad, а також найпростіший. 1. Перше, що бажано зробити, це зібрати всі фотографії і картинки, які ви бажаєте бачити на своєму iPad, в певному місці на комп’ютері. Можна викласти зображення на робочий стіл PC, або перемістити їх в окрему, недавно створену папку. 2. Відкрийте програму iTunes, і підключіть планшет до комп’ютера через шнур USB, для синхронізації. 3. Відкрийте оглядову сторінку вашого iPad, натиснувши на відповідний значок у вікні iTunes. 4. Перейдіть до розділу з фотографіями, натиснувши на вкладку «Фото» справа вгорі, в оглядової сторінки iTunes. 5. Виберіть спосіб передачі даних «Синхронізувати фотографії з», поставивши галочку біля цієї фрази.

Виберіть шлях до папки з переданими фотографіями. Попередньо натиснувши клавішу «Вибір папки», відзначте галочками папки з зображеннями або окремі фотографії, які ви хотіли б перекинути на свій планшет. Доступно також відзначити все папки, показані в діалоговому вікні, поставивши позначку біля фрази «Все папки». 7. Натисніть на інформацію, що з’явилася справа внизу кнопку «Застосувати», і почекайте, поки фотографії завантажуються на iPad.

Це хоча і неофіційний спосіб завантаження фото з комп’ютера на iPad, але досить швидкий і простий.

Підключіть планшет до PC через шнур USB. 2. Запустіть будь-який файловий менеджер на комп’ютері. 3. Відкрийте папку з завантажуються фотографіями. Виділіть всі необхідні для передачі файлів, і скопіюйте їх. 4. Пройдіть по шляху в файловому менеджері: / var / mobile / Media / DCIM / 100APPLE, і вставте сюди скопійовані файли.

При цьому способі закачування фото на iPad не потрібно підключати планшет через шнур USB, тепер потрібно надійне бездротове з’єднання Wi-Fi. Звичайно ж, спочатку знадобитися встановити програму iCloud для Windows на свій PC, і налаштувати панель управління цієї програми, а далі користуватися цим інструментом буде зовсім нескладно. 1. Відкрийте папку на комп’ютері, в якій знаходяться фотографії. Виділіть файли зображень, які потрібно завантажити на iPad, і скопіюйте їх. 2. Відкрийте папку «Photo Stream» в «Зображення», «Мої малюнки». ця папка була створена при установці програми iCloud.

У папці «Photo Stream» відкрийте папку «Uploads» (Вивантаження), сюди вставте раніше скопійовані фотографії. 4. Вивантажені фотографії з’являться в Фотопотока, а конкретно, в програму «Фотографії» вашого планшета.

Цю безкоштовну програму потрібно завантажити з Інтернету, і встановити на свій PC. 1. Запустіть встановлену програму iPad transfer, і підключіть свій планшет до комп’ютера. 2. Натисніть «PC to iPad» у відкритій програмі, для початку вивантаження фотографій. 3. Далі натисніть кнопку «Add file» для вибору файлів, які ви хочете передати на iPad.

READ  Чи не працює кнопка додому на iPad

Після вибору завантажуються фотографії, клацніте кнопку “Import”, і вибрані дані будуть передані на планшет.

Як бачите в тому, щоб передати фото з комп’ютера на iPad, немає нічого складного. Ви також можете користуватися і іншими, не названими способами обміну даними, такими як хмарні сховища Яндекс.Діск, Google Drive, Dropbox.

Як закачати фото на iPhone або iPad через iTunes

Далі переходимо до підрозділу «Фото», де необхідно відзначити галочкою «Синхронізувати».

При необхідності, в рядку «Скопіювати фотографії з» вкажіть папку, з якої на мобільний пристрій будуть скопійовані фото.

Тепер залишається тільки натиснути кнопку «Синхронізувати» в правому нижньому кутку і дочекатися закінчення синхронізації.

На завершення варто зазначити, що перенесені таким чином зображення, тобто синхронізовані з комп’ютера на пристрій iOS через iTunes, неможливо імпортувати назад на комп’ютер.

скинути, фото, ipad, комп, ютер

Як закачати фото на iPhone або iPad через iCloud

Відразу після установки і настройки «iCloud для Windows» описаної вище, переконайтеся, що в параметрах у вас включена опція «вивантажити нові фото і відео з мого PC з Windows». Також загляньте в налаштування мобільного пристроїв і в розділі «Фото та Камера» активуйте «Медіатека iCloud».

Потім, знову на PC, перенесіть фотографії в папку «Фото iCloud» «Вивантаження» і дочекайтеся появи файлів на iPhone / iPad, в іншому випадку синхронізацію можна ініціювати вручну: відшукайте в треї значок iCloud (блакитне хмара на білому тлі), правою кнопкою миші по ньому і в вікні, виберіть «вивантажити фото».

Як скинути фото з iPhone, iPad на комп’ютер через Dropbox

При перенесенні фотографії з iPhone, iPad на комп’ютер через Dropbox синхронізація відбувається по Wi-Fi і мобільної мережі. Тобто синхронізація фото може бути проведена на відстані, без необхідності в підключенні смартфона або планшета кабелем до PC.

скинути, фото, ipad, комп, ютер

Щоб приступити до синхронізації медаіфайлов, для початку необхідно завантажити з офіційного сайту програму Dropbox і встановити на комп’ютер. Потім з App Store встановити додаток Dropbox на iPhone, iPad.

Якщо ви ще не зареєстровані в сервісі, пройдіть реєстрацію, після чого увійдіть в встановлені додаток і програму, використовуючи один і той же адресу електронної пошти та пароль.

Після цього, при першому запуску на iPhone / iPad програма Dropbox запросить дозвіл на доступ до «Фото», що дозволить користувачам вручну завантажувати фотографії в хмарне сховище.

Але можна піти ще далі і налаштувати автоматичне завантаження фото з камери iPhone / iPad на PC. Для цього відкрийте настройки мобільного додатка Dropbox (значок у вигляді шестерні в верхньому лівому кутку екрана), відшукайте рядок “Завантаження з камери» і включіть опцію.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання або у вас щось не вийшло, а в комментаряіх нижче немає відповідного рішення, задайте питання через нашу форму допомоги. Це швидко, просто, зручно і не вимагає реєстрації. Відповіді на свій та інші питання ви знайдете в цьому розділі.

Как перенести Фото/Видео с Iphone/Ipad на Компьютер

Безпосередньо через провідник Windows

Підключіть планшет до порту USB. Операційна система повинна визначити зовнішній носій.

 • Відкрийте «Мій комп‘ютер»
 • Знайдіть розділ «Портативні пристрої». Двічі натисніть на «iPad».
 • Перейдіть в Internal Storage. DCIM. 100APPLE. Там будуть ваші знімки.
 • Клацніть правою кнопкою миші на значок iPad в папці «Мій комп’ютер» і виберіть пункт «Імпорт». Відкриється однойменне вікно в нижній правій частині екрану.
 • Натисніть на «Параметри». Можете задати шлях для збереження знімків. Якщо відзначите галочкою «Видалити вміст із пристрою після імпорту», ​​то файли будуть скопійовані на PC і стерті з планшета. Виставите свої настройки і натисніть “OK”.
 • В поле «Позначити ці зображення» задайте ключове слово для знімків. Наприклад, «Фото з дня народження».

Скопійовано все картинки і відео, що знаходяться в iPad. Після імпорту доведеться видалити непотрібні.

Як перемістити фотознімок на iPad

Якщо у вас є iOS-пристрій, і ви до сих пір не користувалися iTunes. саме час спробувати. Програма спростить всі операції з внутрішнім сховищем iPad. В утиліті можна синхронізувати пристрої, зберігати файли з іншого носія, працювати з медіа і відео. З нею легко видалити непотрібні знімки.

READ  Як знайти сертифікат ЕЦП на комп'ютері

Щоб скопіювати зображення з PC на планшет, зробіть наступне:

 • Підключіть гаджет до USB-порту.
 • Встановіть на комп’ютер останню версію iTunes і запустіть її.
 • Перейдіть в огляд гаджета. Для цього натисніть на кнопку з малюнком у вигляді планшета. Вона знаходиться нагорі на одному рівні з написом «Моя музика».
 • У закладці «Фото» відзначте галочкою «Синхронізація».
 • У пункті «Скопіювати з» клікніть «Вибрати».
 • Вкажіть шлях до знімків, які треба скинути на девайс.
 • застосуйте зміни.
 • Натисніть «Видалити і синхронізувати». Цей напис попереджає, що папка, з якої iTunes копіює дані, повинна бути тільки одна. Якщо ви вкажете інший шлях, дані, синхронізовані раніше, будуть стерті з планшета. Їх замінять файли з «нового» місця.

Можна розібратися, як перенести фото з iPad на комп’ютер і назад, не підключаючи кожен раз USB-кабель. Налаштуйте автоматичне з’єднання через Wi-fi, якщо мережа доступна на всіх ваших пристроях.

 • Відкрийте огляд гаджета в iTunes.
 • Знайдіть розділ «Параметри». Він знаходиться в нижній частині меню.
 • Поставте галочку в «Синхронізація через Wi-fi». Коли комп’ютер виявиться в одній мережі з iPad, вони автоматично переправлять один одному дані.

Це не самий практичний спосіб. Він не підходить людям, у яких кілька PC. Адже фото треба копіювати з різних носіїв, а синхронізувати можна тільки одну папку.

хмарні сховища

З хмарними сховищами можна перенести знімки на будь-які пристрої. У вас буде доступ до ваших даних скрізь, де є інтернет. Деякі з таких сервісів надають посилання для скачування. Це найзручніший спосіб імпорту-експорту зображень. Щоб зрозуміти, як перекинути фото з iPad на комп’ютер, не треба розбиратися в функціях iTunes.

Для цього скористайтеся файлообмінниках. Наприклад, DropBox. Якщо встановіть цю програму на планшет і PC, зможете вільно переміщувати дані. Не потрібно нічого синхронізувати. Просто скопіюйте їх в DropBox. вони з’являться на всіх інших пристроях. За умови, що є доступ до мережі.

Как перенести фото, видео, музыку, документы с компьютера на iPad

iCould

У iCould є функція «Фотопоток». З нею зображення з планшета автоматично переправляються на все iOS-пристрої і комп’ютер, якщо є підключення до Wi-fi. Щоб активувати цю опцію, зробіть наступне:

 • Зайдіть в налаштування iPad.
 • Пункт «Фото і камера». Він знаходиться в тому ж блоці, що «Музика» і «Відео».
 • У ньому можна включити Фотопоток і медіатеку.
 • Встановіть iCould на PC. Зайдіть в C: \ Користувачі \ [ім’я користувача] \ Зображення. Там з’явиться папка «Photo Stream» або «iCould». Відкрийте її. Якщо ви скопіюйте знімок в «Вивантаження» ( «Uploads»), він виявиться на планшеті.

Ось як скинути фото з iPad на комп‘ютер за допомогою iCould:

 • Відкрийте галерею.
 • виділіть файл.
 • Нагорі є піктограма у вигляді квадрата зі стрілкою. натисніть її.
 • У меню, виберіть «Загальний доступ до фото». Придумайте назву альбому. Вкажіть, хто зможе його переглядати. Коли опублікуєте зображення, воно з’явиться на PC в папці iCould / Загальні. Ви завжди зможете його видалити.

Як видалити фотографії на iPad або скопіювати їх на комп‘ютер?

У iPad можна створювати якісні фотознімки. Ось ви зробили кілька кадрів і задумалися, а чи можна перенести їх на інший носій? Пристрої від Apple не схожі на звичайні «флешки». Але отримати доступ до внутрішнього сховища досить легко. Є кілька способів це зробити. Ось як скинути фото з iPad на комп’ютер і навпаки.

Для копіювання зображень можна використовувати хмарні сховища

Як видалити фотознімок з iPad?

Інтерфейс iOS незвичний для тих, хто працює на PC. І не завжди зрозуміло, як видалити фото з iPad. Щоб стерти знімок з пам’яті гаджета, коректний.

 • Зайдіть в галерею. Виберіть зображення, від яких хочете позбутися.
 • Натисніть на піктограму з Кошика (аналог кнопки «Видалити»). Фотографії більше немає. І для цього навіть не знадобився комп’ютер або iTunes.
READ  Як синхронізувати iPad з айфоном

У iPad хороша камера, з якої можна зробити приголомшливі кадри. Але багато його опції неочевидні. При роботі з фото на цей девайс не обійтися без підказок.

А які файлообмінники і сховища порадите ви?

скинути, фото, ipad, комп, ютер

Как скинуть фото и видео с айфона на компьютер?

Способи взаємного обміну даними

хмарні сервіси

В принципі, коли швидкий інтернет став дуже доступним, дуже актуальним стало використання хмарних сховищ. У систему iOS вже вбудовано штатний хмара iCloud. Єдиним недоліком є ​​те, що обмін можливий тільки між пристроями Windows, iOS і Mac. Якщо, наприклад, ви хочете скопіювати дані на пристрій Android, вам доведеться скористатися іншим сервісом.

У безкоштовному доступі є велика їх кількість: Яндекс.Діск, Google Диск, Microsoft OneDrive, Хмара та інші. Вам достатньо настроїти автоматичне завантаження нових фотографій в хмару. Якщо, наприклад, якщо ви не хочете витрачати мобільний трафік, це можна зробити вручну. Синхронізовані фотографії будуть доступні на всіх пристроях одночасно. Вам не потрібно буде перекидати файли між усіма пристроями окремо.

iFunbox

Являє собою універсальний засіб по управлінню програми або типи файлів iPad. Має в своєму активі величезна кількість функцій і не має ті обмеженнями, які має iTunes. Завантажити можна з сайту розробника: http://www.i-funbox.com/en_download.html. Ось деякі з його можливостей:

 • Встановлення програм iOS з призначених для користувача і не підписаних пакетов.ipa;
 • Перенесення медіа-файлів: пісень, відео, знімків і рингтонів. Закинути фото на iPad неймовірно легко. Їх можна скопіювати звичайним перетягуванням;
 • Дослідження даних в режимі пісочниці;
 • Використання iPad в якості флеш-накопичувача USB з високою швидкістю передачі файлів;
 • Повний контроль файлової системи iPad.

Щоб виконати обмін фото між комп’ютером і планшетом, виконайте наступні дії:

 • Підключіть планшет до комп’ютера і запустіть програму iFunbox;
 • Перейдіть у вкладку вашого пристрою, виберіть розділ «Експортувати файли» або «Імпортувати файли»;
 • Натисніть на потрібну вам іконку, наприклад, Бібліотека фото або Камера;
 • Виберіть потрібні файли;
 • Всі файли будуть успішно скопійовані.

Перенесення фото на комп’ютер

Функція «Мій Фотопоток»

Налаштувавши цю функцію, ви зможете моментально скинути зображення з iPad на комп’ютер. Пройдіть в Настройки. Фото і камера. Мій Фотопоток. Контент буде синхронізований між усіма пристроями за допомогою iCloud. Єдиним недоліком є ​​те, що обмін відбувається тільки фотографіями.

iTunes

За допомогою цієї програми можна виконувати безліч дій, одне з яких. синхронізація контенту між планшетом і комп’ютером. Для початку вам потрібно встановити iTunes останньої версії. Для цього скачайте інсталяційний файл за посиланням http://www.Apple.com/ru/iTunes/download/. Дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Після установки вам не потрібно буде завантажувати ніякі додаткові драйвера для підключення iPad. Просто підключіть його до комп’ютера за допомогою кабелю, що йде в комплекті.

Щоб закачати фотографії з iPad на комп’ютер, підключіть його через кабель, відкрийте головне вікно iTunes, перейдіть у вкладку, на якій відображається ваш iPad, виберіть розділ «Фотографії», позначте потрібні файли і натисніть «Синхронізувати». Тепер ваші фото будуть і на PC.

Також за допомогою цієї програми можна налаштувати передачу через Wi-Fi. Після підключення через кабель в параметрах пристрою відзначте галочкою пункт «Синхронізувати через Wi-Fi». Тепер, коли iPad буде в одній мережі з комп’ютером, синхронізація відбуватиметься автоматично. На планшеті запустити обмін даними можна вручну в налаштуваннях.

Додаток «Приватне камера»

Галерея фото з поліпшеною безпекою. Можна завантажити за посиланням http://iTunes.Apple.com/ru/app/castnoe-kamera-zapirat-vasi/id477970594?mt=8. Має доступ до функцій камери. Дозволяє редагувати альбоми, перейменовувати, змінювати обкладинку. Є функція групової обробки фотографій.

Завдяки iCloud знімки будуть доступні на всіх пристроях одночасно. Функція захисту дозволить поставити пароль на фото або на всю галерею.

BETATECH.COM.UA 2022