Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути фото з iPhone на Mac

Table of Contents

Як зробити фото на макбуков?

Кожен ноутбук Apple оснащений веб-камерою на передній панелі. Відповідно, творці не могли не передбачити спеціальний софт для роботи з цією камерою. В операційній системі є програма Photo Booth. З її допомогою можна створювати знімки, накладати фільтри і робити колекції. Всі файли будуть збережені в медіатеці iPhoto і доступні для синхронізації з іншими пристроями. Всі зображення виходять в форматі JPEG, а відео знімається у форматі MOV.

Як скинути фото на Макбук: з iPhone або флешки

Для пристроїв Apple характерний високих рівень синхронізації між собою. Для цього розробники придумали і хмарний сервіс, і спеціальні утиліти, і дроти. Перед тим, як скинути фото з iPhone на Макбук, ознайомтеся з нашою інструкцією. Також тут ви знайдете багато корисної інформації по роботі з фотографіями на комп’ютерах Apple.

скинути, фото, iphone

сервіс iCloud

Для цього методу потрібно постійне підключення до інтернету. Справа в тому, що завантажити фото з iPhone на Макбук можна без безпосереднього контакту, а через інтернет. В налаштуваннях телефону потрібно включити пункт iCloud Photo Library. Те ж саме потрібно виконати і на комп’ютері. Для цього треба зайти в додаток «Фото» у вкладку «Загальні». Натисніть кнопку «Почати роздачу», після чого відзначте галочкою пункт «Медіатека iCloud». Коли обидва пристрої синхронізуються, ви зможете зберігати картинки на макбуков і навпаки. Залишилося розглянути останній варіант збереження фотографій.

Як гортати фото на макбуков?

Для цього в операційній системі Mac Х є вбудована утиліта для перегляду фотографій. Вам не буде потрібно установка додаткових додатків. Багато користувачів визнаються, що дана функція набагато зручніше ніж та, що реалізована в операційній системі Windows. Щоб запустити перегляд, вам необхідно зробити наступне:

 • відкрийте додаток «Фото»;
 • далі виділіть картинки, які хочете подивитися в повноекранному режимі. Зробити це можна за допомогою затиснутої клавіші Ctrl і кліка лівої кнопкою миші або тачпада;
 • після виділення необхідних файлів натисніть пробіл на клавіатурі. Переглядати фото на макбуки можна за допомогою стрілок або курсора.

Використання USB кабелю

Щоб перекинути зображення за допомогою дроту, вам потрібно виконати наступні дії:

 • з’єднайте за допомогою кабелю телефон і комп’ютер;
 • відкрийте на комп’ютері додаток «Фото»;
 • розблокуйте iPhone;
 • перейдіть у вкладку «Імпорт»;
 • далі ви побачите список всіх фотографій, які перебувають на смартфоні. Виділяйте, копіюйте або перетягуйте курсором ті файли, які потрібно зберегти на комп’ютері.

Щоб видалити всі фотки після перенесення на ноутбук, відзначте галочкою пункт «Видалити файли після імпорту».

Як з макбуков скинути фото на флешку?

Насамперед підключіть накопичувач до USB роз’єм на ноутбуці. Після цього всі дії виконуються на пристрої:

 • відкрийте папку «Фото»;
 • виділіть необхідні фотографії з затиснутою клавішею Ctrl;
 • відкрийте меню Edit і виберіть пункт Copy;
 • також зробити це можна за допомогою комбінації CommandC;
 • перейдіть в папку флешки і натисніть клавіші CommandV.

Як перенести фото з iPhone на Макбук?

Зробити це можна кількома способами:

 • USB-C кабель;
 • сервіс iCloud.

Розглянемо кожен метод у вигляді покрокового керівництва.

Макбук для фотографа: переваги

Більшість професійних фотографів вибирають саме MacBook в ролі пристрою для роботи з зображеннями. З його допомогою можна редагувати зображення, постійно переносити їх з одного пристрою на інший завдяки зручним способам, описаним в нашій статті. Також варто відзначити якісний Retina дисплей, що важливо тим, хто працює з візуальним контентом. Швидкість обробки також на високому рівні. за це варто сказати спасибі оптимізованої роботі додатків і операційної системи в цілому.

Як скинути фото з iPhone на комп’ютер Windows і Mac, по кабелю і Wi-Fi

Якщо вам потрібно скопіювати файли фото і відео з iPhone на комп’ютер, для цього є кілька простих способів: це можна зробити як по кабелю, так і по Wi-Fi, а також через Інтернет.

READ  Як перенести додатки на новий iPhone

У цій інструкції докладно про різні способи скинути фото з iPhone на комп’ютер Windows або Mac OS, а також додаткову інформацію, яка може виявитися корисною в контексті даної теми. Також може бути корисним: Як відкрити файл фото HEIC на комп’ютері.

Як скопіювати фото з iPhone на комп’ютер або ноутбук з Windows

Найпростішим і швидким способом передати відео та фотографії з iPhone на Windows буде використання кабелю. того, що ви використовуєте для зарядки. Кроки будуть наступними:

 • Підключіть ваш iPhone кабелем до комп’ютера, щоб розблокувати телефон, якщо він заблокований.
 • На екрані iPhone ви можете побачити запит «Дозволити пристрою доступ до фото та відео» або «Довіряти цьому комп’ютеру?», Дозвольте доступ, якщо таке вікно з’явиться.
 • Через короткий час Windows налаштує новий пристрій і ваш iPhone стане доступний в провіднику.
 • У провіднику відкрийте Apple iPhone. Internal Storage. DCIM, там всередині ви виявите додаткові папки, які і містять ваші фото і відео, які ви можете скопіювати в потрібне вам розташування.

Зазвичай цей метод працює без будь-яких вад, але іноді можлива проблема, суть якої і рішення описується в окремій інструкції: Що робити, якщо папка Internal Storage і DCIM порожня на iPhone при підключенні до комп’ютера.

Перенести фотографії з iPhone на комп‘ютер Windows за допомогою iTunes не вийде (але можливо копіювання в зворотну сторону). Якщо спосіб з кабелем вам з якоїсь причини не підходить, перейдіть до розділу про онлайн-синхронізацію фотографій.

Как скинуть или перенести фото с Айфона на компьютер!

Перенесення фотографій з iPhone на Mac

Аналогічно до попереднього методи, ви можете перенести фотографії з вашого iPhone на MacBook, iMac або інший комп’ютер з Mac OS за допомогою кабелю (але є і бездротові способи, яких ми також торкнемося):

 • Розблокуйте ваш iPhone і підключіть кабелем до комп’ютера Mac, при необхідності натисніть «Довіряти».
 • На Mac автоматично відкриється додатки iTunes, воно нам не буде потрібно.
 • Відкрийте програму «Фото» комп’ютері або ноутбуці Mac, зліва, в розділі «Пристрої» виберіть ваш iPhone. В поле «Імпортувати в» виберіть куди імпортувати фотографії.
 • При необхідності виберіть конкретні фото, які потрібно передати на iPhone, або натисніть кнопку «Імпортувати всі нові об’єкти».
 • За замовчуванням фотографії з’являться в розділі «Імпортовані об’єкти», або в створеному вами новому альбомі в програму «Фотографії». Якщо потрібно, ви в будь-який момент можете експортувати фото як файл з цього додатка.

Також, в розділі «Пристрої» додатка «Фото» ви можете поставити галочку навпроти пункту «Відкрити фото», щоб в майбутньому при підключенні iPhone відкривалося саме це додаток.

На Mac це не єдиний «вбудований» метод для передачі фото з iPhone, ви також можете:

 • Використовувати передачу файлів AirDrop на вашому iPhone (відкриваємо потрібне фото, натискаємо кнопку «Поділитися», включаємо функцію AirDrop (Wi-Fi і Bluetooth слід включити на обох пристроях).
 • В останніх версіях Mac OS ви можете відкрити контекстне меню на робочому столі (тап двома пальцями на тачпад або правий клік мишею) і вибрати пункт «Імпорт з iPhone». «Зробити знімок». На iPhone автоматично запуститься камера, а після створення знімка він відразу виявиться на вашому Mac.

Способи перенести фото з iPhone через Інтернет

Використання хмарних сервісів для передачі фотографій і відео з iPhone на інші пристрої, комп’ютери Mac і Windows. дуже зручно і просто, ви можете використовувати:

 • Власну синхронізацію iCloud Фото від Apple: просто включіть в налаштуваннях вашого Apple ID на телефоні функцію iCloud для додатка «Фото» для їх автоматичного вивантаження. Доступ до цих фотографій буде на комп’ютері Mac в Finder, через браузер або з комп’ютера Windows (про останніх варіантах в інструкції Як зайти в iCloud з комп’ютера).
 • З огляду на той факт, що безкоштовно в iCloud дають не так багато місця, а в OneDrive у мене 1 Тб і цей сервіс інтегрований в Windows 10, я використовую саме його: встановлюєте додаток OneDrive на iPhone, включаєте автоматичну синхронізацію і ваші фото завжди доступні онлайн або на комп’ютері з тієї ж обліковим записом OneDrive.
 • Якщо раніше ви користувалися Android і Google Photo, ви можете встановити цей додаток і на iPhone і воно, як і раніше, буде вивантажувати зроблені фотографії і відео в ваш обліковий запис Google в вихідній якості в рамках обмеженого сховища або в трохи стиснутому вигляді, але без обмеження за розміром сховища.

Якщо ви віддаєте перевагу будь-яке інше хмарне сховище, швидше за все і воно має додаток для iOS з можливістю автоматичного перенесення фотографій в хмару для подальшого доступу з комп’ютера або інших пристроїв.

додаткова інформація

Деякі додаткові відомості, які допоможуть вам без проблем скинути фотографії з iPhone на комп’ютер:

 • На сучасних телефонах iPhone фото знімаються і переносяться на PC в форматі HEIC, який зараз не підтримується Windows за замовчуванням. Однак, якщо ви зайдіть в Настройки. Фото на вашому iPhone і внизу налаштувань в розділі «Перенесення на Mac або PC» включите «Автоматично», то при наступному копіюванні фото на комп’ютер по кабелю вони будуть передані в підтримуваному форматі (в дійсності, опція по якоїсь причини працює не завжди).
 • При бажанні ви можете придбати спеціальну флешку для iPhone або адаптер для підключення карт пам’яті і використовувати їх для копіювання фото, докладно про це в статті: Як підключити флешку до iPhone або iPad.
 • Існують способи передати фото і відео з iPhone на TV (навіть без Apple TV).
READ  Як оновити програму на iPhone ios 13

Як експортувати фотографії з Mac на iPhone або iPad

Не завжди яблучна техніка настільки проста у використанні як здається на перший погляд, особливо коли доходить справа до трансферу даних між комп’ютерами Mac і iOS-гаджетами. У цьому матеріалі ми розповімо про деякі способи передачі фотографій з Mac на iPhone, iPod touch або iPad.

Якщо з передачею фотографій з iPhone або iPad на Mac зазвичай не виникає ніяких проблем, то при переміщенні зображень навпаки. з Mac на iOS-гаджети. можуть виникнути деякі труднощі. Щоб їх уникнути досить скористатися одним з нижченаведених способів.

iCloud Photo Library (Медіатека iCloud)

Один з найпростіших способів передачі фотографій з Mac на iPhone та іншу iOS-техніку, багато в чому завдяки побудованої Apple єдиної екосистемі. Для передачі фото досить переконатися в тому, що Медіатека iCloud включена як на iPhone, так і на Mac.

В iPhone, iPod touch або iPad відкрийте Налаштування → Фото і Камера і активуйте перемикач напроти пункту «Медіатека iCloud».

На Mac з встановленою OS X Yosemite або El Capitan пройдіть в  → Системні настройки → iCloud. Праворуч від пункту «Фото» натисніть кнопку «Параметри» і у спливаючому вікні поставте галочку напроти пункту «Медіатека iCloud».

Тепер на Mac досить відкрити програму «Фото» і перетягнути в свою колекцію будь-яку фотографію, яка через кілька миттєвостей тут же відобразиться в iPhone.

Dropbox

Не менш простий спосіб вирішення виниклої проблеми. це використання сторонніх хмарних сховищ. Вся справа в тому, що Apple надає лише 5 ГБ вільного простору, в якому повинні поміститися бекапи пристроїв і дані додатків, а місця для величезної колекції фотографій може і не вистачити. Куди простіше скористатися сторонніми хмарними сховищами начебто Dropbox, де є просунуті додатки як для OS X, так і для iOS.

Встановлюйте додатки для OS X і iOS:

Запустіть на Mac провідник Finder і в лівій колонці відкрийте папку Dropbox. Переміщайте в будь-яку відповідну папку свої фотографії, а потім переглядайте їх через мобільний додаток.

Аналогічним чином працюють і інші хмарні сховища на кшталт Google Drive, Яндекс.Діск і так далі.

AirDrop

Якщо ви хочете передати невелику кількість фотографій і не хочете морочитися з використанням хмарних технологій, то скористайтеся фірмової яблучної функцією передачі даних AirDrop.

Передача даних здійснюється за допомогою технології Bluetooth. Синхронізація свій iPhone з Mac. Перейдіть в лівому бічному меню Finder в AirDrop (якщо його там немає, то поставте галочку в налаштуваннях Finder навпроти цієї функції) і активуйте його. Далі переміщайте файли у вікно і підтверджуйте дію на iPhone.

Те ж саме можна зробити за допомогою контекстного меню, що викликається натисканням правої кнопки миші по пересилати зображення. Для відправки файлу виберіть меню Поділитися, а потім AirDrop.

Перемістити фотографії iPhone на комп’ютер Mac із захопленням зображення

І останнє, але не менш важливе: є ще один додаток, яке дозволяє передавати фотографії з iPhone на Mac без iTunes, який є додатком Image Capture за замовчуванням. У порівнянні з додатком «Фото», це дуже зручно для організації та обміну фотографіями, особливо для папок.

Щоб експортувати фотографії з iPhone на Mac, вам необхідно підключити пристрій до Mac і запустити Image Capture. Виберіть свій iPhone зі списку Пристрої та визначте папки вихідних зображень, після чого натисніть кнопку «Імпортувати або імпортувати все». Як і фотографії, ви також можете вибрати «Видалити після імпорту», ​​щоб звільнити сховища на iPhone.

Вибірково перенесення фотографій iPhone на Mac за допомогою Tenorshare iCareFone

Насправді існує безліч способів і додатків для синхронізації фотографій iPhone з комп’ютером Mac. Ми випробували всі методи, згадані в цій статті, і виявили, що Tenorshare iCareFone є найбільш ефективним способом. Всі зображення, в тому числі Cameral Roll, Photo Stream, Photos Library, сторонні завантажені програмні файли, можуть бути відразу експортовані на ваш Mac за кліки, і ви можете вирішити, чи слід передавати кілька або одиночне зображення на комп’ютер. Нижче наведені кроки, які допоможуть вам отримати фотографії з iPhone і Mac.

 • Запустіть програму на комп’ютері Mac і підключіть до нього пристрої iOS. Ця програма добре працює з усіма версіями Mac OS.
 • Коли Tenorshare iCareFone виявить ваш пристрій, відкрийте «Управління» «Фото».
READ  Яке останнє оновлення на iPhone 6

Програма відобразить всі знімки з вашого iPhone в хронологічному порядку, щоб ви могли легко знаходити цільові файли. Підніміть всіх або тих, кого хочете експортувати на свій Mac, і натисніть кнопку «Експорт».

Там ви закінчили перенесення фотографій iPhone на Mac. Досить легко і швидко, чи не так? Не пропустіть краще програмне забезпечення для передачі файлів (музика, відео, замітки,) iOS. Tenorshare iCareFone.

Синхронізація фотографій між iPhone і Mac з iCloud Photo Library

Бібліотека iCloud Photos може автоматично створювати резервні копії iPhone серед всіх ваших пристроїв Apple до тих пір, поки ви реєструєте один і той же ідентифікатор Apple і всякий раз, коли є доступна мережа WI-FI. Щоб перенести бібліотеку фото iPhone на комп’ютер Mac, спочатку необхідно налаштувати кілька речей:

Как скинуть или перенести фото и видео с iPhone на компьютер Mac

 • На пристроях iOS 11/12 і iOS 10.3 перейдіть в Налаштування Ваш профіль iCloud Фотографії і включіть iCloud Photo Photo Library.
 • Якщо ви використовуєте iOS 10.2 і більш ранні версії, перейдіть в Налаштування iCloud Фото і зробіть те ж саме.
 • На вашому Mac перейдіть в Системні налаштування iCloud. Знайдіть фотографії та натисніть «Параметри» і перевірте бібліотеку фотографій iCloud.

Потім ваш пристрій iOS звертається до мережі Wi-Fi, iCloud Photos Library автоматично завантажить фотографії з iPhone на Mac, і вам просто потрібно буде завантажити і додати їх в Mac-сховище пізніше.

Топ 6 способів скинути фотографії з iPhone / iPad на Mac без iTunes

Ситуацій, які вам потрібно буде переносити з iPhone на Mac, багато. Можливо, просто збережіть фотографії на Mac і видаліть з iPhone, щоб звільнити пам’ять, або відредагуйте фотографії за допомогою програмного забезпечення на базі Mac після імпорту. У цьому уроці ми покажемо вам 6 різних способів імпортувати фотографії з iPhone X / 8/7 Plus / 7 / 6s / 6/5 на Mac без використання iTunes.

Імпорт фотографій з iPhone на Mac за допомогою програми «Фотографії»

У Mac OS X і більш пізніх версіях Apple представила додаток Photos в якості заміни iPhoto для систематичного управління, редагування та обміну зображеннями між пристроями iOS і Mac. За замовчуванням додаток Photos налаштоване на автоматичне копіювання фотографій iPhone на ваш Mac при підключенні через USB-кабель. Якщо немає, виконайте наступні дії:

 • Підключіть пристрої iOS до Mac і дочекайтеся автоматичного відкриття програми «Фото». Якщо це не так, клацніть значок «Фотографії».
 • Виберіть «Імпорт» у верхньому рядку меню. Якщо вам більше не потрібні ці фотографії після передачі, встановіть прапорець «Видалити елементи після імпорту».

Імпорт фотографій з iPhone на Mac за допомогою Airdrop

Подібно електронній пошті, ви можете використовувати Airdrop для додавання зображень на Mac з вашого iPhone, але для цього потрібні Mac OS X Yosemite, El Capitan або macOS Sierra. Переконайтеся, що ви робите це під WI-FI-з’єднанням.

Для початку включіть Airdrop на вашому iPhone і виберіть «Всі». Потім відкрийте Finder і запустіть Airdrop. При підключенні торкніться додатка «Фото» і виберіть зображення для передачі на комп’ютер за допомогою значка загального доступу.

Однак, якщо Wi-Fi не стійкий, весь процес передачі займе багато часу. І одна річ полягає в тому, що не забудьте вимкнути Airdrop після синхронізації.

Відправляти фотографії з iPhone на Mac без використання електронної пошти або iMessage.

Якщо вам просто потрібно передати тільки кілька фотографій на ваш MacBook або iMac, або електронна пошта, або iMessage. хороший вибір для простих операцій і своєчасності. Тут ми беремо Email як приклад для отримання фотографій з iPhone на Mac.

Відкрийте програму «Фотографії» на вашому iPhone і виберіть фотографії, які ви хочете імпортувати на Mac. Натисніть значок загального доступу в лівому нижньому кутку і принесіть кілька параметрів. Виберіть «Пошта» з наданого списку.

З’явиться екран електронної пошти, на який ви повинні ввести свою адресу електронної пошти для відправки. Після всього цього завантажте його на доступний в Інтернеті комп’ютер Mac, і тепер ви можете вільно переглядати фотографії iPhone на Mac.

Порівняння між 6 способами передачі iPhone-фотографій на Mac

Tenorshare iCareFone Фотографії iCloud Photos Library Пошта Image Capture Airdrop
1-клік передача фото
Автоматична синхронізація всіх пристроїв Apple
Перегляд перед імпортом
Двостороння передача між пристроями iOS і Mac
Під час передачі Wi-Fi не потрібно
Зберігати оригінальне якість і фільтр
Перенести інші файли iOS, такі як повідомлення, контакти, музику, книги і т. Д.
Підтримка всіх Mac OS
Підтримка пристроїв iOS 11/10/9/8 і більш ранніх версій

Після прочитання так багато, який метод, на вашу думку, працює найкраще при експонуванні фотографій iPhone? Залиште коментар нижче, щоб повідомити про це нам.

BETATECH.COM.UA 2022