Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути фото з телефону на флешку

Table of Contents

способи передачі

Як з телефону на комп’ютер скинути фотки? Існує кілька варіантів розвитку подій. Користувач може сам вибрати відповідний йому метод розв’язання задачі.

На сьогоднішній день передача зображень з мобільних пристроїв доступна:

 • за допомогою проводового підключення (на практиці використовується найчастіше);
 • бездротовим способом.

У першому випадку пропонується використовувати пристрій, на якому є фотографії, як флеш-карту. Нічого особливого або незрозумілого! Далі буде більш детально розказано про кожен метод.

скинути, фото, телефон, флешку

Як завантажити фото на флешку з “Вконтакте

Вконтакте не менш популярна соціальна мережа, яка займає перше місце в Росії за частотою використання. Напевно, у кожного є своя сторінка на цьому ресурсі. У деяких їх дві і більше. Тут, як і в однокласниках постійно оновлюється і поповнюється колекція фотографій, відео, картинок і т.п. Звичайно багато зустрічають тут цікаві речі, які вони хочуть завантажити собі на комп’ютер або інший носій. Щоб показати потім своїм друзям, батькам і т.д. Зробити це можна аналогічно описаному способу вище для соціальної мережі однокласники.

Для цього гортаючи новинну стрічку, фотоальбоми друзів або знайомих, потрібно клікнути лівою кнопкою миші на вподобаному зображенні. Робиться це для того щоб картинка відкрилася в повній розмір. Потім необхідно натиснути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт «Зберегти зображення як».

Після з’явиться меню провідника, в якому користувачеві необхідно вказати шлях до підключеної флешки. На цьому етапі можна перейменувати фото. За замовчуванням картинка має ім’я, яке було зазначено вконтакте. Щоб змінити назву потрібно у вікні провідника внизу навпроти пункту «Файл» виділити старе значення і написати нове. Потім необхідно вибрати підключену флешку і натиснути кнопку «Зберегти».

Для того щоб перевірити чи збереглася фотографія досить зайти на розділ флешки в папку куди завантажували файл. І спробувати його відкрити. Якщо картинки немає на місці, потрібно заново спробувати цей процес, перевіривши уважно шлях збереження фотографії.

Всі вище описані методи прості і не вимагають спеціальних навичок. Все що необхідно користувачу це наявність вільного часу і бажання експериментувати. Більшість людей зробивши першу спробу і не отримавши результату більше не намагаються спробувати ще раз. Безліч помилок можуть виникати через неправильно підключеної флешки. Якщо система не бачить пристрій, слід перепідключити її.

Буває, помилки виникають через те, що накопичувач переповнений. Щоб вирішити цю проблему слід очистити пристрій. Також помилки можуть виникати через те, що флешка має менший вільний обсяг ніж файл для копіювання. Тут, допоможе тільки заміна накопичувача на інший з великим об’ємом пам’яті.

Як перекинути файл з телефону на флешку?

У наш час мобільний телефон став настільки поліфункціонален, що ми використовуємо його і для фото / відеозйомки, і для прослуховування музики, і для ігор. За наявності всіх цих функцій, його можна порівняти тільки з персональним комп’ютером, хоча, нерідко в телефоні міститься навіть більше файлів, ніж на PC.

Шнур, що з’єднує телефон і комп’ютер, або bluetooth

кардрідер (пристрій для читання карт пам’яті)

Перенести файли з телефону на флешку не завжди так просто, як здається, але буває необхідно, для того, щоб звільнити місце в телефоні, не видаляючи потрібні файли. Якщо Ви хочете перенести на флешку аудіофайл або фото, Ви можете це зробити навіть не відкриваючи його, зробивши вибір в списку файлів. Виділіть потрібний вам файл і натисніть кнопку “Властивості” або іншу, відповідну цій. У вкладці, натисніть на “перемістити”, а потім, у вікні. “Перемістити вбрання”. Вам нададуть вибір, зберегти інформацію в пам’яті телефону або ж на карті пам’яті. Вибравши “карту пам’яті”, Ви перенесете файл на флешку.

Якщо ж файл має великий розміром або у Вашому телефоні не підтримуються послуга переміщення файлів на флешку, то завдання перенести файл буде трохи ускладнена. Вам буде потрібен кардрідер. пристрій, що читає карти пам’яті на комп’ютері, а для зв’язку комп’ютера з телефоном. bluetooth. Підключивши телефон до персонального комп’ютера, перемістіть потрібний Вам файл. Це здійснюється відкриттям папки “Пам’ять телефону” на комп’ютері і перетягуванням, за допомогою мишки, потрібного файлу.

READ  Як зробити Принтскрін на iPhone 11

Потрібно вийняти флешку з телефону і вставити її в кардрідер. Файловий менеджер допоможе Вам знайти файл в пам’яті Вашого комп‘ютера. Тепер можете перемістити його на Вашу флешку.

Вставивши назад карту пам’яті в телефон, перевірте, що вона функціонує і чи можна відкрити потрібний файл. Якщо все добре, то можете спокійно видаляти його з пам’яті телефону і комп’ютера, залишаючи тільки на карті пам’яті.

Перенесення файлів, що володіють великим розміром, з PC на карту пам’яті іноді викликає труднощі. У таких випадках, Ви можете замінити файлову систему флешки, замість fat 32, поставити NTFS, яка допоможе Вам у збереженні файлів великого розміру.

Розвиток інформаційних технологій значно змінило життя сучасних людей. Раніше фотографії виготовлялися довго, на спеціальному паперовому носії. На зміну таким зображенням прийшов електронний вигляд. Він дозволяє зберігати фотографії на різноманітних комп’ютерних носіях, при необхідності можна роздрукувати конкретне фото. Це дуже зручно. Основна маса зображень зараз зберігається на PC або ноутбуках. Далі буде розказано про те, як з телефону на комп’ютер скинути фотки. Що про цей процес повинен знати кожна людина? Які прийоми допоможуть втілити задум у життя?

Як завантажити фото з планшета на флешку

Планшет все більше і більше набирає популярність серед користувачів цифрової техніки. Це обумовлено тим що він може виконувати функції ноутбука, компактний і багатофункціональний. Також наявність сенсорного екрану робить його найбільш привабливим.

Серед власників планшета теж часто виникає питання про перенесення фотографій на флешку. Дана стаття розповідає, як перенести фото з планшета на Micro. SD карту і USB накопичувач.

дротове підключення

Як скинути фотки на комп? Якщо скористатися проводовим підключенням, можна втілити задум у життя на будь-якому гаджеті. За подібних обставин пристрій використовується як знімний носій.

Щоб перенести фотографії з мобільного або фотоапарата на PC, потрібно:

 • Включити комп’ютер і гаджет. Дочекатися повного завантаження обох девайсів.
 • Приєднати один кінець USB-кабелю до мобільного пристрою, інший. до PC.
 • Трохи зачекати. Особливо якщо це перше підключення. Операційна система розпізнає підключений девайс.
 • Зайти в “Мій комп’ютер”. Там в розділі “Інші” або “Пристрої зі знімним носієм” з’явиться нова іконка з ім’ям гаджета, на якому зберігаються фото.
 • Двічі натиснути на відповідну картинку. Як скинути фото з фотоапарата на комп’ютер? Або, наприклад, з мобільного? Для цього доведеться відшукати папку, в якій зберігаються зроблені зображення. На планшетах і смартфонах найчастіше потрібний розділ знаходиться в Pictures / Camera.
 • Відкрити папку, в якій зберігаються зображення. Виділити курсором потрібні документи і перетягнути їх в місце збереження на PC. Рекомендується заздалегідь створити для цієї мети окрему папку.

От і все. Тепер зрозуміло, як фото з фотоапарата на комп’ютер перекинути. Можна скористатися ще одним прийомом. Він прискорює процес і імпортує на PC відразу все зображення.

 • Підключити смартфон, фотоапарат, камеру або планшет до комп’ютера за допомогою дроту.
 • Зайти в “Мій комп’ютер”.
 • Натиснути правою кнопкою миші по підключеного пристрою. Вибрати пункт меню “Імпорт зображень і відео”.
 • При необхідності в спеціальному полі на екрані виставити позначку, яка присвоїти всім переданим документам.

Файли зберігаються в Windows в кореневих папках “Відео” та “Зображення”. Вони розташовані в “Бібліотеці”.

Як завантажити фото з “Однокласників” на флешку

Найбагатша і різноманітна колекція фотографій, відео та іншої інформації звичайно знаходиться в соціальних мережах. Одноклассники.ру не виняток у цьому питанні. Займає друге місце за популярністю і майже кожен другий має тут свою сторінку. Тому багато замислювалися про те, як завантажити фото або картинку на комп’ютер, флешку і т.д.

Зробити це дуже просто. Для цього на сподобалася фотографії необхідно натиснути лівою кнопкою миші, щоб вона відкрилася в повному розмірі. Після цього потрібно натиснути правою кнопкою миші на самій картинці. У контекстному меню потрібно вибрати пункт: для Internet Explorer. це «Зберегти зображення як», для Chrome «Зберегти зображення як».

Тут з’явиться меню провідника, в якому потрібно вибрати місце збереження (в нашому випадку це флеш накопичувач) В даний момент флешка повинна бути підключена до комп’ютера! Знайти його можна по лівому краю після пункту «Комп’ютер». натиснувши на букву відповідного розділу. Якщо його не видно в провіднику, слід перевірити підключення флешки і повторити процедуру копіювання фото з однокласників ще раз.

Після можна вибрати папку збереження і натиснути на кнопку «Зберегти».

Якщо в даний момент під рукою немає накопичувача і дуже хочеться цю картинку, то можна тимчасово завантажити її на комп’ютер. Потім, коли з’явиться флешка скористатися способом, описаним вище.

Види флеш накопичувачів

Флеш накопичувачі використовується всюди і застосовні практично до будь-якого пристрою: від телефону до сучасного телевізора. Найпопулярніші і затребувані. це USB-накопичувачі. Вони використовуються для перенесення будь-якої інформації: фото, музика, програми та робочі файли. З цими пристроями працюють багато гаджети: комп’ютер, телефон, телевізор тощо.

READ  Телефон впав і не заряджається

Друге місце займають флешки для роботи з телефоном. Micro SD карта. Вони мають об’єм від 2 Гб до 128 Гб. Для роботи з ними можна використовувати як сам телефон, так і комп’ютер (для цього знадобитися спеціальний пристрій. картрідер, або під’єднавши телефон кабелем).

Третій вид карт застосовується в основному для фотоапаратів. Має назву SD. карта. Відомі обсяги до 64 гб. Для роботи з такими флешками знадобиться або фотоапарат, або комп’ютер.

Як завантажити дані з телефону на флешку. Як з телефону на комп’ютер скинути фотки: поради та рекомендації

Часто перед користувачами комп’ютера виникає питання про перенесення особистих або робочих файлів на зовнішні носії. Як правило, такими накопичувачами є CD / DVD диски або різні флешки. Останні найпопулярніші по частоті використання. Обумовлено це багатьма факторами: компактність, зручність, безшумна робота.

Але не дивлячись на практичність флешок, багато користувачів бояться або не вміють копіювати свої дані на них. Перш за все не потрібно побоюватися цього способу і постійно експериментувати. Дана стаття докладно розповість про типи флешок і способах перенесення даних (на прикладі фото).

Як завантажити фото з комп’ютера на флешку

Першим етапом необхідно підключити флешку до комп’ютера. Для цього потрібно знайти спеціальний роз’єм званий USB. На системному блоці його можна знайти на задній панелі або на лицьовій частині.

На ноутбуці USB роз’єм знаходиться з боків від пристрою.

Якщо флешка встановлюється в комп’ютер перший раз, то повинен початися автоматичний процес установки драйвера. Після його закінчення з’явиться діалогове вікно, де користувачу запропонують кілька варіантів відкриття флеш накопичувача.

Для інтересу можна натиснути на пункт «Відкрити для перегляду», щоб побачити, що вже зберігається на USB носії. Так само флешка повинна з’явитися в меню провідника. Щоб подивитися цю інформацію, натисніть на «Пуск». «Комп’ютер». Тут, повинен з’явитися новий диск (в нашому прикладі це розділ F).

На цьому етапі фотографії збережені в пам’яті комп’ютера. Щоб їх перенести на флешку потрібно зайти в провідник ( «Пуск». «Комп’ютер») і відкрити розділ USB накопичувача. Потім, якщо необхідно, то створюється папка, для подальшого зберігання в ній фото (права кнопка миші. «Створити». «Папку»).

Після створення і визначення місця потрібно натиснути на праву кнопку миші і вибрати пункт «Вставити». Після чого з’явиться вікно зі статусом копіювання фотографій з комп’ютера на флешку.

Перенесення фото з телефону на флешку

Ваш телефон не розпізнає флешку

Якщо ваш смартфон не розпізнає флешку, в більшості випадків це викликано неякісним адаптером. Також не можна виключати варіанти виходу з ладу як накопичувача, так і контактів передачі даних в роз’ємах гаджетів. Рекомендуємо ще раз перевірити програмні вимоги до смартфонів: версія прошивки Android з підтримкою OTG, тоді як iPhone повинен працювати під управлінням iOS 13 і вище.

дротове підключення

Для сучасних телефонів під управлінням Android і iOS доступно з’єднання з флешкою ​​по кабелю. Принцип роботи цієї функції відрізняється для ОС від Google і Apple, тому розглянемо обидва окремо.

Рішення можливих проблем

В процесі виконання одного з методів вище іноді можуть виникати непередбачені збої. Далі ми розглянемо найчастіші і запропонуємо їх вирішення.

У файловому менеджері телефону не помітні фото (Android)

Якщо в додатку для роботи з файлами Android не помітні знімки, то перше, що потрібно зробити це встановити інше: можливо, поточний з якихось причин не працює з графічними даними. Якщо ж і в ньому, і в галереї знімки все одно не виходить розглянути, тоді зверніться до інструкцій далі.

Android

В Android вже досить довгий час присутня технологія On The Go (OTG), яка дозволяє підключати до телефонів різноманітну USB-периферію, в тому числі і флешки. Для роботи цієї можливості необхідно наступне:

 • спеціальний перехідник, бажано від надійного виробника;
 • встановлене на пристрої ПО для перевірки працездатності ОТГ, наприклад, USB OTG Checker;

Тепер переходимо безпосередньо до процедури.

 • Підключіть флешку до перехідника, потім з’єднайте його з телефоном.
 • Запустіть USB OTG Checker і перевірте, розпізнається чи ваш накопичувач. Якщо все нормально, ви побачите інформацію як на скріншоті далі.

В іншому випадку зверніться до розділу вирішення проблем цієї статті.
Запустіть файловий менеджер і перейдіть в папку Camera / DCIM внутрішнього накопичувача пристрою. Якщо потрібний каталог відсутня, перевірте такий же адресу на карті пам’яті. Також зняті на камеру фото можуть знаходиться в інших підпапках директорії Camera або ж в її корені. Виділіть знімки, копію яких бажаєте зробити, потім скористайтеся функцією копіювання.

Перейдіть до розділу флешки (він може називатися як завгодно, орієнтуйтеся на буквосполучення USB в назві), виберіть в ньому відповідний каталог і вставте туди знімки.

Готово. ви скопіювали фото на зовнішній накопичувач.

У айфон процедура виглядає подібно Android-девайсів, однак ніякого додаткового софта встановлювати не потрібно: головне, щоб телефон працював під управлінням iOS 13 і вище, а також придбати перехідник Lightning OTG, який виглядає приблизно так:

READ  Чи не працює сд карта на телефоні

Сама процедура підключення і перенесення фото виконується наступним чином:

 • З’єднайте флешку і адаптер, перш ніж підключати цю конструкцію до iPhone.
 • Відкрийте програму “Файли».

Відкрийте папку, знайдіть там зображення, виділіть їх довгим дотиком, повторіть цей жест, потім тапніте «Скопіювати». Поверніться в пункт «Обзор», і за допомогою категорії «Місця» виберіть вашу флешку, після чого перед повторним використанням лонгтапом і натисніть «Вставити».

Для переміщення даних в контекстному меню виберіть потрібний пункт, потім за допомогою інструменту вибору вкажіть зовнішній носій, і натисніть «Перемістити».

Дротове підключення є одним з найбільш надійних, тому рекомендуємо використовувати саме його.

Використання комп’ютера

Наступний варіант простіший у виконанні, і полягає в залученні комп’ютера як посередника для передачі фото. В цьому немає нічого складного: досить підключити телефон і флешку до PC або ноутбука, потім просто перемістити знімки з девайса на нього, а звідти. на накопичувач. Більш докладні інструкції представлені в наступних статтях.

дротове підключення

Для сучасних телефонів під управлінням Android і iOS доступно з’єднання з флешкою ​​по кабелю. Принцип роботи цієї функції відрізняється для ОС від Google і Apple, тому розглянемо обидва окремо.

Ваш телефон не розпізнає флешку

Якщо ваш смартфон не розпізнає флешку, в більшості випадків це викликано неякісним адаптером. Також не можна виключати варіанти виходу з ладу як накопичувача, так і контактів передачі даних в роз’ємах гаджетів. Рекомендуємо ще раз перевірити програмні вимоги до смартфонів: версія прошивки Android з підтримкою OTG, тоді як iPhone повинен працювати під управлінням iOS 13 і вище.

Рішення можливих проблем

В процесі виконання одного з методів вище іноді можуть виникати непередбачені збої. Далі ми розглянемо найчастіші і запропонуємо їх вирішення.

Перенесення фото з телефону на флешку

У файловому менеджері телефону не помітні фото (Android)

Якщо в додатку для роботи з файлами Android не помітні знімки, то перше, що потрібно зробити це встановити інше: можливо, поточний з якихось причин не працює з графічними даними. Якщо ж і в ньому, і в галереї знімки все одно не виходить розглянути, тоді зверніться до інструкцій далі.

Android

В Android вже досить довгий час присутня технологія On The Go (OTG), яка дозволяє підключати до телефонів різноманітну USB-периферію, в тому числі і флешки. Для роботи цієї можливості необхідно наступне:

Как перенести фото андроид на карту памяти

 • спеціальний перехідник, бажано від надійного виробника;
 • встановлене на пристрої ПО для перевірки працездатності ОТГ, наприклад, USB OTG Checker;

Тепер переходимо безпосередньо до процедури.

 • Підключіть флешку до перехідника, потім з’єднайте його з телефоном.
 • Запустіть USB OTG Checker і перевірте, розпізнається чи ваш накопичувач. Якщо все нормально, ви побачите інформацію як на скріншоті далі.

В іншому випадку зверніться до розділу вирішення проблем цієї статті.
Запустіть файловий менеджер і перейдіть в папку Camera / DCIM внутрішнього накопичувача пристрою. Якщо потрібний каталог відсутня, перевірте такий же адресу на карті пам’яті. Також зняті на камеру фото можуть знаходиться в інших підпапках директорії Camera або ж в її корені. Виділіть знімки, копію яких бажаєте зробити, потім скористайтеся функцією копіювання.

Перейдіть до розділу флешки (він може називатися як завгодно, орієнтуйтеся на буквосполучення USB в назві), виберіть в ньому відповідний каталог і вставте туди знімки.

Готово. ви скопіювали фото на зовнішній накопичувач.

У айфон процедура виглядає подібно Android-девайсів, однак ніякого додаткового софта встановлювати не потрібно: головне, щоб телефон працював під управлінням iOS 13 і вище, а також придбати перехідник Lightning OTG, який виглядає приблизно так:

Сама процедура підключення і перенесення фото виконується наступним чином:

 • З’єднайте флешку і адаптер, перш ніж підключати цю конструкцію до iPhone.
 • Відкрийте програму “Файли».

Відкрийте папку, знайдіть там зображення, виділіть їх довгим дотиком, повторіть цей жест, потім тапніте «Скопіювати». Поверніться в пункт «Обзор», і за допомогою категорії «Місця» виберіть вашу флешку, після чого перед повторним використанням лонгтапом і натисніть «Вставити».

Для переміщення даних в контекстному меню виберіть потрібний пункт, потім за допомогою інструменту вибору вкажіть зовнішній носій, і натисніть «Перемістити».

Дротове підключення є одним з найбільш надійних, тому рекомендуємо використовувати саме його.

Використання комп’ютера

Наступний варіант простіший у виконанні, і полягає в залученні комп’ютера як посередника для передачі фото. В цьому немає нічого складного: досить підключити телефон і флешку до PC або ноутбука, потім просто перемістити знімки з девайса на нього, а звідти. на накопичувач. Більш докладні інструкції представлені в наступних статтях.

OTG кабель. Как перенести файлы с телефона на USB флешку.


BETATECH.COM.UA 2022