Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути графічний пароль на телефоні

Table of Contents

варіанти злому

Почну з того, що зробити це не дуже легко, адже інакше створення паролів було б просто марним заняттям. Способів існує кілька. На якому зупинитися. вирішуєте тільки ви, тому зараз ми розглянемо інструкцію по кожному.

Пароль являє собою поєднання певних символів. Варто спробувати метод підбору комбінації, але на це піде дуже багато часу. А якщо при складанні були використані не тільки цифри, але і інші символи? Тоді шанси зведені до нуля. Необхідно скористатися підходящим варіантом, для кожного випадку він свій. Для визначення методу злому необхідно з’ясувати, яка система встановлена ​​на гаджет. Користувачі в основному працюють з Android, а також iOS.

Як розблокувати графічний код, зламати пароль на Android смартфоні

Ви коли-небудь забували пароль на телефоні? У мене пару раз таке траплялося. Спочатку починається паніка, адже мобільний пристрій сьогодні використовується не тільки для дзвінків, це в наш час універсальний помічник. Тому сьогоднішню статтю я вирішив присвятити питанню, як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код.

Варіанти для певних моделей

Найпримітивнішим способом розблокування зазвичай є похід в центр обслуговування компанії-виробника, де буде виконаний гарантійний ремонт обладнання. Але можна спробувати зробити це своїми силами. Як увійти, не знаючи пароля в HTC? Для цього необхідно:

 • скачати HTC Sync для PC;
 • мобільний гаджет підключити до комп’ютера;
 • зробити установку через HTC Sync софта Screen Lock Bypass (про нього вже було сказано вище);
 • вимкнути і включити апарат;
 • розблокувати.

Якщо ви є власником обладнання Samsung, необхідно мати акаунт Samsung account. Після цього ви заходите на сайт в свій профіль і переходите до пункту “Контент” і далі “Сервіси”, а після. “Знайти пристрій”. У ньому слід пошукати клавішу “Розблокувати екран”.

Для деактивації ключа в пристрої Huawei, потрібно буде завантажити софт і встановити HiSuite. З’єднати гаджет з комп’ютером і відкрити програму. У ній зайти в “Контакти” і вибрати “Мій e-mail”. Далі слідувати стандартні заходи для скидання пароля.

Коли не підходить жоден з варіантів, можна спробувати прошити смартфон, але цей спосіб можна назвати самим останнім, крайнім заходом. Таким методом можна зламати графічну блокування і звичайний ключ.

розблокування Андроїда

 • Наступний шлях трохи складніше. Необхідно потрапити в Google Play через PC, завантажити утиліту «Screen Lock suppressor», використовуючи веб-інтерфейс. Далі завантажуєте ще один додаток (будь-яке), воно може бути будь-яким. В процесі установки буде викликаний Screen Lock Bypass і блокування скинеться. Тут важливо до повторного блокування змінити код.
 • Є ще один простий метод, яким можна скористатися, якщо забув комбінацію, але використовувати його небажано. скинути телефон до заводських налаштувань. Будь-апарат має власний принцип скидання, слід ознайомитися з інструкцією до нього. Звичайно потрібно вимкнення телефону і натискання клавіш гучності і «додому», їх слід утримувати одночасно. Після цих маніпуляцій на екрані має висвітитися меню системи, в якому слід вибрати розділ Wipe data / factory reset і натиснути на згоду з ризиками. Вся інформація з телефону буде видалена, коли скидання завершиться, натисніть на пункт Reboot System, щоб апарат перезавантажився.

Якщо не пам’ятаєте пароль блокування смартфона старого випуску, скористайтеся спеціалізованим сервісом, який на основі введених про пристрій даних складе різноманітні комбінації. Введення подібного коду автоматично анулює призначений для користувача ключ. Це зробили спеціально для працівників сервісних центрів. Ось тільки виробники вирішили, що такий простий підхід недоцільний і весь подальший принцип роботи зробили складніше.

Як було вже зазначено, нові моделі смартфонів може врятувати повернення до колишніх налаштувань, встановленим розробником. Команди відрізняються в залежності від виробника і моделі. Наприклад, багато моделей Samsung можуть розблокуватися комбінацією 26762878 #, яка також веде до очищення пристрою і телефонної книги.

У деяких апаратів скинути настройки можна спеціальним сервісним меню. У більшій частині устаткування інших виробників необхідно використовувати стандартний метод з кнопками Volume і харчування, в меню натиснути «reset».

Як себе убезпечити?

Зламати код безпеки буде простіше, якщо він встановлений на вашому обладнанні, і ви маєте доступ до решти акаунтів. Стороння людина не зможе потрапити в iTunes або Play Маркет, так що все, що від вас вимагається. поставити досить складний ключ, який просто підібрати. Не слід записувати і залишати ключ на видних місцях, також не потрібно кожен місяць ставити новий.

READ  Як зробити скан документа з телефону

Програми, які допомагають зламати телефон

Сторонні розробники швидко створюють потрібний і затребуваний софт. Так що є відмінні програми, які можуть допомогти зламати пристрій:

 • Unlocker і Unlocker 2 (Відгуки з сайту не найкращі);
 • Universal Simlock Remover.

Допомагають багатьом апаратам, навіть забутим сірим мобільниках. Є ще утиліта Phone CORD PACK, але вона тільки пропонує каталог спецкодов, які здатні обійти ваш ключ безпеки.

Як зламати захисний код на операционке iOS

Власники iPhone теж часто забувають паролі. Тут для злому потрібно буде:

 • підключити «яблучний» гаджет до PC;
 • вибрати режим Recovery Mode;
 • активувати iTunes;
 • натиснути «відновити»;
 • налаштувати, як у нового.

На цьому кроці система запропонує поставити нову захисну комбінацію або залишити апарат незапароленним. Вибір буде за Вами. Через комп’ютер вирішувати проблему досить просто.

Підключення до Мережі

Деякі моделі не дозволяють відкрити «шторку», звідки можна виконувати базові операції з пристроєм. включати Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Це ускладнює виконання попереднього кроку, якщо смартфон які раніше не підключався до бездротових мереж, що знаходяться в радіусі доступності. Щоб перейти до параметрів з’єднання, виконайте наступні кроки:

 • Відкрийте вкладку здійснення екстрених викликів по відповідній кнопці в нижній частині блокувального екрану;
 • Без лапок наберіть комбінацію відкриття інженерного меню (залежить від виробника, але можете спробувати. ###), і натисніть «Виклик». Дзвінок здійснений не буде. команда потрібна для відкриття налаштувань;
 • У додатку перейдіть у вкладку «Service Tests», звідки натисніть на кнопку «WLAN» для вибору мережі, до якої слід підключитися.

Після успішного з’єднання з інтернетом, відкриються нові способи відновлення пароля. Якщо дізнатися команду виведення меню не вдається, налагодити підключення допоможе перехідник з LAN в Micro-USB, однак деякі девайси з ним не сумісні. Все гранично просто. в один роз’єм вставляється кабель, що виходить з роутера; інший кінець встановлюється в смартфон.

Відкриття оповіщення про низький заряд

Коли рівень заряду акумулятора падає до 15%, на екрані з’являється вікно з радою підключити гаджет до джерела живлення. Разом з кнопкою «ОК» поруч розміщена «Стан батареї», після натискання на яку відобразиться статистика використання заряду. З цієї вкладки можна перейти до параметрів, після чого виконати четвертий крок з попереднього методу.

Щоб «спіймати» вікно, потрібно чимало часу. Ситуацію ускладнює його автоматичне закриття протягом 15-20 секунд з моменту виникнення, тому потрібно весь час тримати девайс під рукою. Як рада, літій-іонні батареї швидко розряджаються на холоді: при зміні температури з кімнатною на нульову миттєво втрачається 7-11% заряду.

Повний скидання налаштувань

Скидання до заводських налаштувань не торкнеться інформації на зовнішніх носіях, а файли можна відновити за допомогою резервного копіювання Google. Здійснити операцію можна за наступною інструкції:

 • Переведіть гаджет в «Режим відновлення», він же Recovery;
 • У меню виберіть пункт «Wipe data» (може називатися по-різному, звертайте увагу на назву. в ньому зазвичай містяться слова «factory reset», «hard reset» та подібні);
 • Ознайомтеся з системним попередженням, підтвердіть свої наміри, дочекайтеся закінчення операції;
 • Коли шкала прогресу дійде до 100%, перезавантажте пристрій. Зробити це можна натисканням на кнопку «Reboot system now» або схожу за змістом.

Особливості скидання графічного пароля на різних моделях

Між виробниками немає єдиної домовленості в плані створення способів відновлення доступу, через що в продуктах компаній зустрічаються певні особливості. Головна відмінність полягає в назві файлів, що містять інформацію про графічної блокування. Крім описаного gesture.key і документів з locksettings в назві, за безпеку пристрою можуть відповідати: gatekeeper.password.key, gatekeeper.pattern.key, password.key.

Іноді навігація по Recovery здійснюється клавішами зміни налаштувань звуку. залежить від установок виробника.

Використання консолі Windows

За допомогою вбудованої в Windows командного рядка можна зняти пароль Android при дозволеної USB-налагодження. У терміналі, використовуючи команду cd, потрібно відкрити згадану в попередній інструкції папку, після чого видалити файли locksettings.db, locksettings.db-wal, locksettings.db-shm, gesture.key. Перезавантаживши смартфон, користувач зможе скористатися його функціями без радикальних дій, що приносять до втрат збережених файлів.

Очищення даних через «Знайти пристрій» в Google

Функція пошуку гаджетів створена для дистанційного керування смартфонами в разі їх втрати. Крім можливості заблокувати пристрій, користувачеві надається доступ до видалення всіх, хто знаходиться на ньому даних одним натисканням миші. Інструкція працює для операційних систем всіх версій і опублікована на офіційному сайті компанії-розробника. Слід виконати ці кроки:

Android: Как снять пароль или как сбросить графический ключ (официальный способ. не взлом)

 • Відкрийте браузер, перейдіть з нього в меню управління профілем Google. При використанні чужого пристрою слід включити режим «Приватного перегляду» по CtrlShiftP в Firefox, CtrlShiftN в Chrome, Edge;
 • У вкладці «Безпека» відкрийте сторінку «Ваші пристрої», виберіть пункт «Управління пристроями». У списку виберіть зниклий девайс, натисніть на нього, щоб побачити останнє місце розташування;
 • На панелі зліва натисніть на кнопку «Очистити пристрій», підтвердіть свої наміри після прочитання інформації про безповоротність проведених дій. Видалення відбудеться відразу, як смартфон підключиться до Інтернету;
 • Продовжуйте користуватися пристроєм. код буде знятий разом з іншими настройками. Відновити дані можна з точок збереження резервного копіювання.

Meizu

Деякі девайси Meizu працюють на FlymeOS, створеної на основі Android. Її користувачам пропонується додатковий метод розблокування ключа. вхід в акаунт Flyme шляхом введення логіна і пароля. Кнопка, необхідна для використання способу, з’являється при некоректному обліку та розподілу додатної 5 разів поспіль. Як у випадку з профілями в Google, реєструвати новий обліковий запис в цій системі, якщо вона раніше не була пов’язана з пристроєм, марно. політика безпеки все одно вважатиме це за спробу злому.

Код, потрібний для отримання доступу до налаштувань підключення: «###». Як з Sony, вводити його потрібно у вікні «Екстрений виклик» без лапок.

READ  Як підключити бездротові навушники Samsung до телефону

Recovery відкривається кнопками блокування і підвищення гучності, в вимкненому стані.

Як розблокувати екран через введення в безпечний режим

Якщо для блокування екрану Ви використовуєте стороннє додаток, що пропонує додаткові функції (наприклад, знімок фронтальної камери при неправильному введенні пароля 3 рази або використання власного тексту в слайдері і т.д.), то відключити малюнок блокування екрану можна через введення пристрою в безпечний режим.

Активуйте меню вимикання на екрані смартфона. Натисніть на кнопку «Вимкнути живлення» і затисніть її на нетривалий час.

На екран буде виведено повідомлення про переведення телефону в безпечний режим. Виберіть «ОК».

Після завантаження пристрою в безпечному режимі перейдіть в Налаштування, потім виберіть програму, що забезпечує блокування Вашого телефону, і видаліть його або просто очистіть дані.

Після запуску смартфона в звичайному режимі графічний ключ буде відключений.

Що робити, якщо забув графічний ключ. професійна утиліта 4uKey for Android

Випадки забутого пароля / пін-коду / узору. не рідкість, тому саме для таких ситуацій була створена програма 4uKey for Android. Утиліта дозволяє всього за допомогою пари кліків миші видалити блокування Вашого пристрою Android без використання додаткових даних.

Встановіть на Вашому PC програму 4uKey for Android. За допомогою USB-кабелю підключіть смартфон до PC.

Запустіть утиліту. У вікні програми натисніть «Видалити».

Після перевірки даних почнеться видалення графічного ключа блокування.

Коли з’явиться запит на видалення даних пристрою, виберіть «ОК».

Потім переведіть телефон в режим відновлення. У вікні програми будуть відображені покрокові інструкції, як це зробити.

Виберіть «Далі». За допомогою підказок на екрані комп’ютера відновите заводські налаштування телефону, а потім перезавантажте його. Графічний ключ блокування буде видалений з пристрою.

Як розблокувати забутий графічний ключ Android?

Одним із способів блокування екрану будь-якого смартфона є малюнок, або графічний ключ. Використання захисного малюнка запобігає випадкове натискання сенсорних кнопок, а також обмежує доступ сторонніх осіб до файлів пристрою. Важливо придумати не найпростіший малюнок блокування, щоб в разі втрати або крадіжки пристрою зловмисникам було неможливо його використовувати, але в той же час графічний ключ повинен добре запам’ятатися Вам самім.Потому що, нерідко трапляється, що власник забуває графічний ключ блокування свого Android-пристрої. Якщо це трапилося і з Вами. то саме для Вас ми представили в даній статті топ 5 способів розблокування смартфона без використання оригінального малюнка блокування.

Як розблокувати Android без графічного ключа за допомогою скидання до заводських налаштувань

Видалити графічний ключ блокування можна шляхом скидання всіх налаштувань телефону до заводських. При цьому варто враховувати, що файли смартфона також будуть видалені. Однак якщо Ви створювали резервні копії вмісту, пізніше їх можна буде повністю відновити. У нових телефонах Android для скидання всіх налаштувань потрібно ввести ім’я користувача і пароль від облікового запису Google. Для пристроїв, випущених до 2016 року, дані заходи не знадобляться.

Здійсніть вхід в режим відновлення на Вашому смартфоні. Для різних Android-пристроїв способи перекладу в даний режим трохи відрізняються.

скинути, граф, пароль, телефон

Після входу в режим відновлення виберіть опцію «Wipe data / factory reset» ( «Стерти дані / Скидання до заводських налаштувань»). У відповідь на запит на видалення даних пристрою, виберіть «Так».

Потім виберіть опцію «Reboot system now» ( «Перезавантажити систему зараз»).

Тепер Ви можете відновити всі необхідні дані з резервної копії і задати новий пароль / пін-код / ​​малюнок блокування екрану.

Як розблокувати забутий графічний ключ на телефоні Android за допомогою сервісу Find My Device

Сервіс Find My Device дозволяє користувачам Android дистанційно керувати своїм пристроєм для розшуку зниклого телефону або для його блокування / розблокування. Щоб видалити графічний ключ на Вашому смартфоні перейдіть на будь-якому іншому пристрої на сторінку сервісу https://www.google.com/Android/devicemanager.

На сторінці сервісу увійдіть в обліковий запис Google, яка використовується на Вашому телефоні.

Якщо Ваш пристрій не буде виявлено автоматично, виберіть його зі списку наявних пристроїв вручну. Виберіть опцію «Блокувати».

Введіть двічі новий пароль для Вашого смартфона і знову натисніть «Блокувати».

Тепер введіть новий пароль на заблокованому телефоні. Після цього Ви можете налаштувати новий графічний ключ або будь-який інший тип блокування в налаштуваннях пристрою.

Коли забув графічний ключ Android, що робити можна відновлено доступу через обліковий запис Google

Якщо Ваш пристрій підключено до мережі Wi-Fi і на ньому встановлена ​​версія Android 4.4 або нижче, то Ви можете скористатися відновленням доступу до телефону через Ваш аккаунт Google.

Введіть будь-які невірні комбінації графічного ключа не менше 5 разів.

Внизу екрана з’являться кілька опцій, з яких потрібно вибрати «Забули візерунок».

скинути, граф, пароль, телефон

Ви перейдете в меню розблокування екрану. Тут введіть ім’я користувача та пароль від вашого облікового запису Google, який використовується на смартфоні. Якщо Ви заздалегідь вводили пін-код резервної копії, Ви також можете використовувати для розблокування екрану даний пін-код.

Натисніть «ОК», після чого телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити новий малюнок блокування екрану

заключні зауваження

Отже, забутий графічний ключ блокування екрану смартфона все ж можна відновити. Відштовхуючись від власних потреб (важливо зберігати дані чи ні) і наявних даних (чи відомі логін і пароль свого облікового запису Google), вибирайте будь-який спосіб і діліться в коментарях, який спосіб підійшов саме Вам!

Якими способами можна розблокувати смартфон Meizu?

Отже, як розблокувати телефон «Meizu«, якщо забув пароль або графічний ключ? Для цього є відразу кілька способів. Всі вони відрізняються ступенем складності і ефективністю. Якщо один з них не допоміг, то завжди можна спробувати інший. Ось ці способи:

 • Використання облікового запису Google. Працює тільки в тому випадку, якщо користувач прив’язав апарат до аккаунту «Google». Вимагає наявності активного підключення до інтернету.
 • За допомогою спеціальних програм. Деякі файлові менеджери вміють працювати з рекавери і правити системні файли. З їх допомогою можна і зняти блокування. Працює тільки в тому випадку, якщо був встановлений графічний ключ для розблокування смартфона.
 • Фінт з дзвінком. Грунтується на відомої вразливості «Андроїда», яка дозволяє увійти в меню налаштувань гаджета під час дзвінка на цей апарат. Використовується досить часто.
 • Скидання налаштувань. Найрадикальніший спосіб, який розблокує апарат зі стовідсотковою гарантією. Але при цьому відійдуть всі призначені для користувача дані. Тому використовувати його варто в крайньому випадку.
 • Прошивка. Використовується тільки в самому крайньому випадку, якщо вже нічого не допомагає. Здатна виправити багато проблем. Але неправильна прошивка може вбити девайс.
READ  Як видалити телеграм з телефону

Примітка автора статті: Всі перераховані вище варіанти є відповідями на питання про те, як розблокувати ключ на телефоні »Meizu«. Користуватися деякими з них потрібно тільки в крайніх випадках. Інші ж абсолютно безпечні. Ми розглянемо всі. Почнемо з самого простого і доступного.

Скидання пароля на Meizu. Hard Reset за допомогою апаратних кнопок

Якщо логін з паролем від системи Google загублені або не були зазначені раніше, зняти графічний ключ на смартфоні Meizu або будь-якому іншому гаджеті дозволить другий спосіб. Але при цьому важливо розуміти, що вся інформація з пристрою буде повністю втрачено. Це дуже радикальний метод. повне скидання системи до початкового стану.

Для того щоб почати «жорсткий» скидання, необхідно спочатку підготувати апарат:

 • Слід відключити пристрій для того, щоб потрапити в робоче меню;
 • Після виключення потрібно затиснути регулятор гучності одночасно з кнопкою, яка відповідає за харчування. Подальша поведінка системи повністю залежить від встановленого на пристрої ПО. Така маніпуляція відправляє користувача прямо в режим «Recovery», в якому і буду проводитися всі роботи.

Робочий режим завжди має два стани. «Custom recovery» і «TWRP recovery». Вони трохи відрізняються один від одного навігацією.

Як скинути пароль на Meizu. фінт з дзвінком (для старих моделей смартфона)

Цей варіант також хороший для телефонів, випущених років п’ять тому. У сучасних версіях ПО цей баг вже усунули.

Пін-код знати для цього точно не потрібно. Всі дії гранично прості. Але для цього буде потрібно ще один смартфон, який може дзвонити. Алгоритм дій:

 • Дзвонимо на наш телефон з іншого апарату.
 • Вчасно дзвінка опускаємо шторку і входимо в налаштування.
 • Йдемо в налаштування безпеки.
 • Відключаємо пароль або графічний ключ.
 • завершуємо дзвінок.

Користуємося телефоном. Гранично простий варіант, який, на жаль, спрацьовує не на всіх апаратах. Якщо на вашому «Meizu» він не спрацював, то залишається тільки останній засіб. Найбільш радикальне. Але зі стовідсотковою гарантією. Після його застосування пароль або графічний ключ точно зникнуть

розблокування телефону

Існує два варіанти кінцевого результату, які різняться в залежності від способу зняття блокування смартфона Meizu. Це можна зробити без втрати особистих даних або з повним видаленням всіх файлів з пам’яті пристрою. Ви повинні чітко розуміти, що будь-які маніпуляції робите тільки на свій розсуд, так як пошкодивши систему, більше не скористаєтеся ремонтом по гарантії. Далі наведені ефективні прийоми, а також інструменти, за допомогою яких можна розблокувати телефон, якщо забули пароль.

TWRP recovery

У цьому режимі за навігацію відповідатимуть сенсорні клавіші. Тут в меню необхідно активувати пункт «WIPE».

Щоб завершити операцію, слід вибрати зі списку пункт «FACTORY RESET».

Не варто переживати, якщо час перезавантаження гаджета затягнеться на більш тривалий час: це наслідки скидання. Під час включення система буде заново налаштовувати все ПО. Таким способом можна скинути графічний ключ Lenovo, якщо доступ облікового запису ніяк не відновити. При купівлі мобільного пристрою рекомендується відразу передбачити подібні ситуації і придбати в комплекті карту пам’яті, щоб не переживати про ймовірність втрати інформації. А для збереження контактів можна використовувати «Хмарний сервер Google».

скинути, граф, пароль, телефон

ЗАБЫЛ ПАРОЛЬ НА АНДРОЙДЕ КАК РАЗБЛОКИРОВАТЬ ТЕЛЕФОН/КАК СБРОСИТЬ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ

Скидаємо пароль на Meizu за допомогою облікового запису Google. покрокова інструкція

Робочий спосіб для пристроїв на Android 4.4 і нижче. Починаючи з Android 5.0, цю опцію прибрали з багатьох прошивок. Але так вчинили не всі виробники, тому перевірте, чи працює у вас чи ні.

Коли телефон або планшет підключені до мобільної мережі або Wi-Fi, щоб розблокувати, досить просто вказати e-mail і пароль. Для цього 5-10 разів неправильно введіть графічний ключ, після чого спливе попередження про блокування пристрою на 30 секунд.

На екрані з’явиться кнопка «Забули графічний ключ?», Клацнувши по якій, можна ввести свої дані і розблокувати апарат.

Якщо забули пароль від аккаунта, доведеться його відновити

Зверніть увагу, що даний спосіб вимагає обов’язкового доступу до Інтернету. Тому відкрийте панель швидких налаштувань, зробивши свайп вниз ( «шторку» можна розкрити прямо з екрану блокування на Android 5.0 Lollipop і новіше) і включіть мобільні дані або Wi-Fi. Пристрій підключиться до точки доступу, якщо воно працювало в цій мережі раніше.

Як скинути пароль на телефоні Meizu без допомоги фахівців

Якщо ви забули пароль або графічний ключ на смартфоні Meizu, це не привід панікувати. Доступ до смартфону можна відновити, причому існують кілька способів зняти блокування.

У сьогоднішній статті я розповім вам про всі способи скидання пароля і графічного ключа на смартфонах Meizu за допомогою облікового запису Google і скидання налаштувань Hard Reset з меню смартфона і апаратних кнопок.

BETATECH.COM.UA 2021