Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути інформацію з телефону на комп’ютер

Table of Contents

За допомогою e-mail (електро-пошти)

Досить часто, особливо коли мені потрібно передати всього десяток-другий фото (або файлів), я використовую E-mail адреса (тобто скидаю фото на електронну поштову скриньку, щоб сьогодні місткість ящиків обчислюється десятками гігабайт!).

Якщо у вас немає поштової скриньки, або він у вас занадто “маленький”, рекомендую завести собі E-mail на наступних поштових сервісах

Припустимо, ми хочемо скинути якісь фото. Заходимо в галерею на Android, виділяємо потрібні фото і тиснемо на кнопку “Поділитися”.

Далі вибираємо варіант відправки: або електронна пошта, або Яндекс-пошта. Тобто я часто користуюся Яндекс-поштою, то для мене другий варіант краще.

Далі вписуєте свою адресу і тиснете кнопку “Відправити”.

Якщо фоток не дуже багато, і у вас швидкий інтернет. то буквально через хвилину-другу отримаєте своє E-mail-повідомлення з вкладеними фото. Далі їх можна скачати до себе на комп’ютер все разом (по крайней мере з Яндекс-пошти).

За допомогою підключення USB-флешки

До телефону або планшета можна підключити звичайну USB флешку, якщо використовувати спеціальний перехідник з Micro-USB на звичайний USB порт (примітка: USB OTG адаптер).

Варіантів таких адаптерів досить багато: є в вигляді невеликого перехідника, а є в вигляді кабелю (див. Фото нижче). Втім, останнім часом стали з’являтися і спец. універсальні флешки: у них два порти. класичний USB і Micro-USB.

Взагалі, сам процес підключення і використання досить-таки простий. Підключивши до такого адаптера флешку, і зайшовши в провідник на Android (телефон / планшет). ви побачите зовнішній USB накопичувач (це і є флешка).

скинути, інформацію, телефон, комп

До планшету підключена звичайна USB флешка

Власне, робота з флешкою ​​в провіднику на смартфоні нічим не відрізняється від роботи в Windows (на мій погляд.).

Флешка відображається в провіднику на Android. можна копіювати, видаляти, переносити інформацію

Більш докладний опис процесу підключення флешки до планшета / телефону зможете знайти тут.

Через пряме підключення за допомогою USB кабелю

Власне, цей спосіб найбільш популярний і очевидний. Телефон можна підключити через звичайний USB кабель (майже завжди йде в комплекті до телефону) до порту комп’ютера (ноутбука).

Підключаємо телефон до комп’ютера за допомогою USB кабелю

Далі, встановивши драйвер (а Windows 7-10 часто це робить автоматично), ви можете спокійно відкрити “Мій комп’ютер / Цей комп’ютер” і зайти в пам’ять телефону, як якщо б це була звичайна флешка (див. Скрін нижче).

Фотографії та картинки найчастіше знаходяться в каталогах “Download” і “Pictures” (якщо користуєтеся, скажімо, Viber. Подивіться також однойменну папку).

1) Комп’ютер не бачить телефон через USB: чому і що можна зробити?

2) Спробуйте в доповненні до першої інструкції оновити драйвера. Про кращих утиліти, які автоматично визначають модель обладнання і знаходять для неї драйвер, я розповідав в цій статті.

Як завантажити фото і файли з телефону на комп’ютер. 7 способів!

Хочу завантажити фото з телефону BQ 4800 на комп’ютер, але комп’ютер вперто не бачить телефон (використовується Windows 10).

скинути, інформацію, телефон, комп

Пробував ноутбук з Windows 7. але він також не зміг підібрати драйвера для телефону і побачити його. Допоможіть налаштувати телефон, щоб скопіювати всі фотки.

Саме чому ваш телефон не бачить комп’ютер сказати складно (швидше за все, просто не встановлені драйвера. потрібно зайти на офіційний сайт виробника телефону і спробувати знайти їх на ньому).

А взагалі, я раджу вам і всім іншим не зациклюватися на якомусь одному способі передачі файлів. Зараз можна завантажити ті ж фото з телефону на PC, і з PC на телефон десятками різних сервісів і додатків.

Розгляну кілька способів нижче, якщо у вас не працює один. спробуйте використовувати інший. По любому знайдете той, який доведеться “по душі” і вам, і телефону.

За допомогою SD-карти

Якщо ваш телефон підтримує MicroSD карти. то можна підключити її до телефону, перекинути на неї всі дані, а потім за допомогою MicroSD-адаптера підключити її до кардрідер ноутбука / комп’ютера і скопіювати все необхідне (можна виконати і зворотну операцію).

Зазначу, що деякі сучасні ноутбуки (і PC) не мають вбудованого картрідера. В цьому випадку можна придбати невеликий універсальний адаптер, що включає в себе відразу безліч портів: USB, Ethernet, HDMI, картрідер і т.д.

Вставляємо SD карту в картрідер ноутбука

Якщо ви зіткнулися з тим, що комп’ютер не розпізнає або не бачить флеш-карту (microSD, miniSD, SD). то ознайомтеся з цією статтею.

Через Wi-Fi мережу

У багатьох вдома зараз стоять роутери, щоб всі пристрої (PC, ноутбук, телефон, TV та ін.) Були підключені до мережі інтернет.

Зазначу, що якщо ваш телефон і ноутбук, наприклад, підключені до однієї Wi-Fi мережі. то ви можете передавати дані по Wi-Fi!

Для цього, найзручніше встановити на телефон спеціальний додаток, що створює FTP сервер (тобто з пам’яттю телефону можна буде працювати, як зі звичайним FTP сховищем).

Я рекомендую використовувати додаток Wi-Fi FTP-сервер (FTP Server). воно просте, надійне, і для початку роботи потрібно натиснути всього 1 кнопку!

 • перевіряємо чи є Wi-Fi з’єднання;
 • натискаємо кнопку “Старт”;
 • отримуємо URL адресу, яку потрібно ввести в браузері (або FTP клієнта, наприклад, File Zilla) на комп’ютері. Також вказані пароль і логін, але вони зазвичай не потрібні.

У моєму випадку адреса виду ftp://192.168.0.103:2221 (зверніть увагу, що в адресний рядок потрібно вводити все в плоть до точки!). Якщо адреса ввели правильно (а також логін і пароль). то побачите все папки телефону. Тепер можете спокійно щось видалити, щось скопіювати на PC.

Зверніть увагу на папки “Download”, “Pictures”, “Viber”. найчастіше фотографії знаходяться в них.

Перегляд доступних файлів на FTP сервері

Як передати файли на телефон по Wi-Fi

Передавати файли по Wi-Fi можливо декількома способами. в першому, і, мабуть, самому кращому з них, комп‘ютер і телефон повинні знаходитися в одній локальній мережі. тобто підключені до одного Wi-Fi роутера, або на телефоні слід включити роздачу Wi-Fi, а з комп’ютера підключитися до створеної точки доступу. В общем-то даний спосіб буде працювати і по Інтернет, але в даному випадку буде потрібно реєстрація, а передача файлів буде повільніше, так як трафік буде йти через Інтернет (а при 3G підключенні це ще й дорого обійдеться).

Доступ до файлів Android через браузер в Airdroid

Безпосередньо для отримання доступу до файлів на телефоні, вам знадобиться встановити на нього додаток AirDroid, яке можна завантажити безкоштовно з Google Play. Після установки ви зможете не тільки передавати файли, але і виконувати багато інших дій з телефоном. писати повідомлення, переглядати фотографії і т.д. Детально про те, як це працює я писав у статті Віддалене управління Android з комп’ютера.

Крім цього, для передачі файлів по Wi-Fi ви можете скористатися і більш витонченими методами. Способи не зовсім для початківців, а тому надто пояснювати їх не буду, просто натякну, як ще це можна здійснити: ті, кому це потрібно, самі легко зрозуміють про що мова. Ось ці способи:

 • Встановити FTP Server на Android для доступу до файлів по FTP
 • Створити розшарені папки на комп’ютері, отримати доступ до них з використанням SMB (підтримується, наприклад, в ES File Explorer для Android

Як передавати файли з комп’ютера на телефон Android і назад

Взагалі, не знаю, чи зможе ця стаття бути комусь корисною, так як передати файли на телефон зазвичай не складає жодних проблем. Проте, беруся написати про це, по ходу статті розповім про наступні речі:

 • Передати файли по дроту через USB. Чому файли не передаються по USB на телефон в Windows XP (для деяких моделей).
 • Як передавати файли по Wi-Fi (два способи).
 • Передача файлів на телефон через Bluetooth.
 • Синхронізація файлів за допомогою хмарних сховищ.

Загалом, план статті намічений, приступаю. Більше цікавих статей про Android і секрети його використання читайте тут.

Передача файлів на телефон і з телефону по USB

Це, мабуть, найпростіший спосіб: досить з’єднати кабелем телефон і порт USB комп’ютера (кабель є в комплекті практично будь-якого телефону на Android, іноді становить частину зарядного пристрою) і він визначитися в системі як один або два знімних диска або ж як медіа пристрій. в залежності від версії Android і конкретної моделі телефону. У деяких випадках, на екрані телефону потрібно буде натиснути кнопку «Включити USB накопичувач».

Пам’ять телефону та SD карта в провіднику Windows

На прикладі вище підключений телефон визначається як два знімних диска. один відповідає карті пам’яті, інший. вбудованої пам’яті телефону. В цьому випадку, копіювання, видалення, передача файлів з комп’ютера на телефон і в зворотний бік здійснюється повністю також, як і в випадку із звичайною флешкою. Ви можете створювати папки, організовувати файли так, як вам зручно і виконувати будь-які інші дії (бажано не чіпати папки додатків, які створюються автоматично, якщо тільки не знаєте точно, що робите).

READ  Як відстежити телефон без згоди власника

Android пристрій визначається як портативний програвач

У деяких випадках телефон в системі може визначитися як медіа пристрій або «Портативний програвач», що буде виглядати приблизно так, як на картинці вгорі. Відкривши цей пристрій, ви зможете також отримати доступ до внутрішньої пам’яті пристрою і SD карті при її наявності. У разі, коли телефон визначається як портативний програвач, при копіюванні деяких типів файлів може з’являтися повідомлення про те, що файл не може бути відтворений або відкритий на пристрої. Не варто звертати на це уваги. Однак, в Windows XP це може привести до того, що ви просто не зможете скопіювати потрібні вам файли на телефон. Тут я можу порадити або поміняти операційну систему на більш сучасну, або скористатися одним із способів, які будуть описані далі.

Передача файлів по Bluetooth

Для того, щоб передати файли по Bluetooth з комп’ютера на телефон, просто включити Bluetooth на обох, також в телефоні, якщо він раніше не був пов’язаний із комп’ютером або ноутбуком, зайдіть в настройки Bluetooth і зробіть пристрій видимим. Далі, для того, щоб передати файл, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відправити». «Пристрій Bluetooth». В общем-то, це все.

Передача файлів на телефон по BlueTooth

На деяких ноутбуках можуть бути встановлені програми для більш зручної передачі файлів по BT і з більш широкими можливостями, з використанням Wireless FTP. Такі програми також можуть бути встановлені окремо.

Використання хмарних сховищ

Якщо ви ще не використовуєте жоден з хмарних сервісів, таких як SkyDrive, Google Drive, Dropbox або Яндекс Диск, то вже пора б. повірте, це дуже зручно. У тому числі і в тих випадках, коли потрібно передати файли на телефон.

У загальному випадку, який підходить для будь-якого хмарного сервісу, ви можете завантажити відповідне безкоштовний додаток на свій Android телефон, запустити його з вашими обліковими даними і отримати повний доступ до синхронізованої папці. ви зможете переглядати її вміст, змінювати його або завантажувати дані до себе на телефон. Залежно від того, який саме сервіс ви використовуєте, є і додаткові можливості. Наприклад, в SkyDrive ви можете отримати доступ з телефону до всіх папок і файлів комп’ютера, а в Google Drive. редагувати документи і електронні таблиці, що знаходяться в сховищі, прямо з телефону.

Думаю, цих способів для більшості цілей буде досить, проте якщо я забув згадати якийсь цікавий варіант, обов’язково напишіть про це в коментарях.

підкажіть будь ласка, на планшеті встановила додаток HM пісняр, щоб додати в нього свої пісні потрібно скопіювати файли з комп‘ютера в папку програми, коли відкриваю через USB вміст планшета папки у програмі немає, через пошук по папці теж не знаходить. на телефоні теж Android все виходить, а на планшеті немає, в чому може бути підступ?

Подивіться в якому режимі планшет підключений. Повинно бути MTP, а не PTP

так і не зрозуміла чому до PC (Віндоус ХР) не вдалося підключитися смартфон (Samsung Galaxy 3). що вже не пробувала але не бачить мій комп’ютер його як обладнання. вірніше бачить але не підключає. може зможете підказати в чому проблема?) пише знайдено нове обладнання МТР Device але як диски він його не бачить

Встановіть MTP driver для Windows XP, ось звідси: microsoft.com/en-in/download/details.aspx?ID=19153

У мене та ж сама проблема. Телефон Samsung Galaxy s7, і я підключаю його до ноуту по USB, і ноут його не бачить. Я встановила МTP, але не допомагає. При підключенні до ноуту, пише «USB-пристрій не упізнано». Я вже не знаю що робити, дайте відповідь скоріше, будь ласка

А на іншому комп’ютері є можливість цей же телефон перевірити? Якщо там те ж саме, а на телефоні вибір типу підключення по USB не виникає, то в кабелі або в роз’ємі на телефоні справу.

На Galaxy 3 перейдіть в режим розробника зробивши 7 апів на версії ядра, потім включите налагодження по USB. Тоді комп’ютер повинен побачити. Також повинна побачити внутрішню пам’ять і сдкарту остання версія (липень 2019) програми MyPhoneExplorer. Загугли, скачайте і встановіть. Також у вас повинні бути програми для зв’язку телефону з компьтером від виробника Samsung.

Якщо комусь допоможе, перекинути файли з Windows XP на телефон через USB можна! На самому телефоні потрібно переключити режим підключення з «медіапристроїв» на режим «USB» накопичувач.

На жаль, на більшості сучасних пристроїв такого пункту немає. Раніше. так, можна було.

Добрий день. У мене проблема в тому, що мій PC не бачить приєднаний через USB провід телефон Samsung Galaxy і не виходить переслати дані з телефону на PC. Раніше були widows xp., А тепер win.10.

А в диспетчері пристроїв як-то телефон відображається? І в самому телефоні з’являються повідомлення про підключення? Також може ось це допомогти: https://remontka.pro/computer-ne-vidit-telefon/

Привіт просто не знайшла статтю будь ласка підкажіть хочу прошити анероїд легко чи через комп‘ютер і чому без комп’ютера не можна залити прошивку і треба ще які небудь маніпуляції робити настройки після заливки прошивки. Просто Android іноді сам перезавантажує куплений два місяці тому. я і подумала прошивка злетіла.

Добрий день. Судячи з вашого коментарю, прошивка телефонів. це не те, в чому ви добре розбираєтеся і я б не радив вам займатися перепрошивкой, легко можна нашкодити або залишитися без телефону (та й навряд чи у вас справа в тому, що вона злетіла). А взагалі у мене інструкцій на цю тему немає. А так можете пошукати в інтернеті Прошивка модель телефону. Але, ще раз: не раджу. Можете спробувати скинути телефону на заводські настройки і подивитися, чи вирішить це проблему.

Я зрозуміла. Спасибі велике за допомогу. З наступаючим Новим роком!

Проблема така У мене планшет Xiaomi Mi Pad-1 64GB Виникла необхідність повністю очистити внутрішню пам’ять. У внутрішній пам’яті знаходяться папки з великою кількістю фоток, малюнків, креслень, схем та іншої лабуди. джепег-й, гіф-и, PDF-и. Під’єднується планшет до PC Виділяю папку і даю команду перемістити її на PC На PC з’являється переміщувана папка. При цьому переміщається тільки частина файлів, переміщення переривається У вихідній папці всі файли залишилися. вони чомусь не переміщаються а копіюються! Що б не втратити потрібних файлів доводиться починати копіювання спочатку Виділяю частина файлів, починаю переміщення, відбувається все те ж саме: починається копіювання, у папці призначення з’являються файли, в якийсь момент копіювання переривається, файли їх вихідної папки не зменшуються. все залишаються в ній! Загалом виходить що PC навідріз відмовляється копіювати / переміщати частина файлів. Ці файли доводиться вишукувати по-одному. тобто коли припинилося копіювання, доводиться переміщати файли по-одному поки методом тику чи не знаходиться той файл який не буде копіюватися Після того як цей файл знайшовся його вже не чіпаю, наголошую ще дозу файлів і даю команду на переміщення Все те ж саме: в наступної порції файлів знову попадається якийсь «кривий» файл який заважає переміщенню, знову його доводиться виловлювати методом тику. В результаті, якісь голімі 20-30-гигов файлів я два дні переношу з планшета на PC з раннього ранку до пізньої ночі, і напевно ще й половини не переніс!

Ви коли-небудь чули про таку проблему? Як її можна вирішити?

Добрий день. Про проблему не чув (але взагалі таке зустрічається при проблемах з кабелем, портом USB). А взагалі рекомендую спробувати не переносити, а копіювати. А вже потім, за допомогою файлового менеджера на самому пристрої видалити скопійовані файли.

Якби йшлося про сотню-другу файлів, цей метод цілком можна було б використовувати. але коли в папці 2-3 тисячі файлів, копіювати а потім по одному звіряти в двох папках. та ще й коли довгі назви файлів з однаковим початком. це все одно що копіювати це 2-3. тисячі по-одному Ось тільки що з ранку і до обіду копіював чергову папку з 2,5 тисячі файлів (фотки джепег невеликого-середнього розміру, максимум 500 МДБ), в папці залишилося 44 файлу що не копіюються і не переміщуються. Всі вони йшли безсистемно врозкид по всій папці серед інших файлів. які копіюються. Помітити якусь відмінну рису цих файлів. назва, властивості, щось інше. не вдалося. Чому вони не копіюються і не переміщуються не зрозуміло. виділяю файл, командую «копіювати». «вставити». нуль по фазі; даю команду «перемістити». нуль по фазі; даю команду «вирізати». «вставити». нуль по фазі! В результаті доводиться виловлювати ці файли по-одному і потім передавати їх з планшета на PC по електронній пошті. морок!

Хм. дивно і відповіді я тут не дам. Але щойно згадав, що подібна штука трапляється на MacOS (яка в основі своїй має спорідненість з Android). там теж буває, якщо копіювати, скажімо, вміст ISO образу з тисячами файлів, то на якихось файлах бац, і переривається, і тільки вручну виявляти ці файли і копіювати по одному. Природу Глюка я не знайшов (точно не довжина шляху, тип файлів, особливості імені), але виявив, що якщо те ж саме робити за допомогою терміналу (командного рядка) MacOS, то помилка зникає. Апдейт: немає, обманюю, там я не копіюванням вмісту змонтованого образу через термінал вирішив, а командою «розпакування» образу в потрібне розташування, у вас це не стосується.

Добрий день, у мене така проблема: підключаю телефон до ноутбука через USB, ноутбук бачить його все папки і файли, коли починаю файл (будь-який) копіювати на телефон. відкривається вікно копіювання і десь на середині або на початку зависає (завмирає), якщо натискаю скасування, то після цього ноут. папки на телефоні бачить, а файли немає і потім зависає провідник. До цього я чистила ноут. ось цією програмою. AusLogics BoostSpeed ​​(раніше все копіювалося нормально на карту пам’яті в телефоні). Підкажіть будь ласка що можна зробити.

Анастасія, для мене ситуація дивна і припущень немає, що це може бути, за умови, що місця на телефоні досить, а з інших джерел все нормально на нього переписується.

READ  Як встановити час на телефоні Honor

На комп’ютері видно папки телефону, файли на телефон не переносяться. функція «Вставити» не світиться.

А якщо без «вставити» перенести мишею з іншої папки з комп’ютера? спрацьовує?

А у мене при приєднанні смартфона VergeM до комп’ютера через USB кабель- смартфон благополучно заряджається, але в комп’ютері не відбивається як підключений пристрій! Як же тоді переносити файли??

Управляем смартфоном с разбитым экраном через компьютер.

Подивіться ось цю статтю: https://remontka.pro/computer-ne-vidit-telefon/ (якщо сама стаття не допоможе, рекомендую ще коментарі подивитися)

Привіт, телефон Samsung j1 2016 на комп‘ютері Windows 10 (ліцензіонка якщо що). Комп’ютер при підключенні через USB телефон визначає, на телефоні теж все ок, варто МТР. коли починаю копіювати окремі файли (фотки, картинки, медіа), папки. де зберігаються саме вони (папки з ватсапа, телеграма, галерея) або повністю папки (повністю папку WhatsApp наприклад), то копіювання не відбувається а з’являється повідомлення «відмовлено в доступі до файлу» або «неможливо знайти шлях до файлу». У чому проблема і як вирішити?

Ноутбук acer. смартфон fly. Пов’язані для передачі файлів по Блутуз. Але при передачі з’являється в смартфоні заставка. Для підключення до пристрою acer-на ньому повинен відображатися код доступу (даються кілька цифр коду). Як і куди ввести цей код?

Як правило там же на телефоні в діалоговому вікні вони вводяться. тобто на екрані компа відображаються, на телефоні вводяться.

комп’ютер Windows 7 не бачить телефон йде зарядка раніше підключав все Коннект а зараз немає навіть телефон не бачить писало виявлено невідомий пристрій винда намагалася встановити драйвера але пише відмову \ допоможіть і на телефоні немає повідомлення про підключення пристрою USB Android 6.0

Є можливість перевірити на іншому комп’ютері? Якщо там так само, це може бути кабель або роз’єм на телефоні винен.

Перевіряйте USB-порт на PC. Були проблеми і з виявленням, і з передачею файлів і т.д. Переставив в USB-порт, розташований безпосередньо на «материнке». все ОК.

Добрий день. Я знаю що є можливість заходити в телефон через Bluetooth, як через кабель. З можливістю перегляду каталогів, «нормальної» передачею файлів і т.п. Тільки не знаю як це налаштовується. Хто небудь сильний в цьому? i need help!)

Привіт, Дмитро. Підкажіть, будь ласка, у мене WinXP, потрібно передати відео з Android на комп’ютер, він його бачить, як камеру, якщо фото з камери, то нормально, якщо поставити галочку на передачу даних м, то спливає майстер установки, але драйвера не знаходить

Добрий день. Скачайте і встановіть офіційний драйвер MTP для Windows XP звідси: microsoft.com/en-us/download/details.aspx?ID=19153 (після установки на всякий випадок перезавантажте комп’ютер).

Довго намагався відправити файли з Android 4.3 (Samsung i9300) на комп з win2k ч / з bluetooth (acorp wbd2-a2) штатної службою передачі файлів. передача не вдавалася (збій при підключенні), поки не включив на PC службу «передача ПІМ». При цьому передача з компа на телефон проходила успішно і без включення служби ПІМ

здрастуйте, у мене з’явилася проблема: хочу передати файли з PC на телефон через USB, але вони не передаються, на екрані нічого не виходить. P.s: комп’ютер бачить телефон і навіть відкриває його, але сам файл не передається. допоможіть, будь ласка, не знаю до кого звертатися

Добрий день. Не зовсім вас зрозумів. На якому саме екрані не виходить? Просто якщо ви з комп’ютера по USB кабелем в якусь папку на телефоні копіюєте файл, на самому телефоні нічого і не повинно вам показуватися, поки ви самостійно вже з телефону в ту папку не зайде.

Синхронізуємо інформацію. З інтернетом і без.

картрідер

Вам пощастило, якщо на ноутбуці є картрідер miсroSD-карт. Сам інтерфейс зазвичай знаходиться на нижній кромці стороні і виглядає ось так

Все картрідер в ноутбуках зроблені під SD-адаптер, в той час як в телефонах використовується звичайний microSD

Тому вам знадобиться спеціальний адаптер, щоб карту можна було вставити в ноутбук (вони часто продаються разом з картою пам’яті)

Після того, як ви вставите адаптер в PC, він визначиться як звичайна USB-флешка.

Якщо є інтернет

Коли працює передача даних або поруч є Wi-Fi з доступом в інтернет, то тут зовсім все просто. Єдина умова. на комп’ютері теж повинен бути інтернет.

Bluetooth

Хороший спосіб, якщо потрібно передати пару невеликих файлів. практично у всіх ноутбуках є bluetooth-адаптер. З його допомогою можна прийняти файли, які відправлені з телефону. Щоб це зробити на Windows 10 з області повідомлень знайдіть значок Bluetooth.

Що робити власникам стаціонарних PC? У багатьох є bluetooth-свистки для бездротових клавіатур або мишок. можна використовувати їх. До того ж багато ігрові комп’ютери вже комплектуються материнськими платами з вбудованим адаптером bluetooth і навіть Wi-Fi (наприклад, знаменита серія Asus ROG). Теж саме і стосується моноблоків. їх потужності вже давно можна порівняти з топовими Сетап десктопних аналогів (подивіться хоча б на HP ProOne 400).

Наявність значка в області повідомлень залежить від налаштувань автозапуску системи. Запустити прийом файлів через bluetooth можна і через «Панель управління» (Параметри в Windows 10) у категорії «Пристрої»

Попередньо включіть Bluetooth на телефоні. Потім правою кнопкою миші на значку і виберіть «Додати пристрій Bluetooth»

У вікні вибираємо «Додавання пристрою Buetooth або іншого пристрою»

При пошуку знайде ваш телефон (не забуваємо, що на мобільному потрібно включити Bluetooth)

Після того як зв’язка пристроїв пройшла, можна відправляти файли з телефону. З боку ноутбука, щоб прийняти файл, необхідно правою кнопкою клацнути по значку і вибрати «Прийняти файл».

Дата кабель

Якщо під рукою є дата-кабель, то достатньо підключити телефон через дата-кабель до комп’ютера, щоб він визначився як дисковий накопичувач. Для цього необхідно включити налагодження по USB. Для Andoid це робиться так:

 • Зайдіть в налаштування телефону, потрібен пункт «Про телефоні» або «Інформація про пристрій».
 • Знайдіть «Номер збірки» або «Версія MIUI» (залежить від моделі телефону)
 • На цей напис необхідно тапнуть (натиснути) близько 7-10 разів, поки не з’явиться потрібне повідомлення про те, що ви увійшли в режим розробника
 • У цих параметрах вже можна включити налагодження по USB

Сам «Дата-кабель» являє собою ніщо інше, як звичайний кабель miniUSB-USB, які в надлишку продаються в салонах стільникового зв’язку або в торгових мережах з продажу електроніки.

Навіщо може знадобитися перенесення, основні методи

Резервне копіювання контактів на комп‘ютер. корисна функція, яка допомагає уникнути проблем при поломці або втраті телефону, при необхідності його перепрошити або скинути до заводських налаштувань. Вона може бути корисною і в разі покупки нового, щоб заощадити час на переписування всіх даних вручну.

Якщо телефон вже поламаний, то відновлення контактів можливо тільки в тому випадку, якщо вже був створений резервний файл або вони були синхронізовані з Google-аккаунтом.

Перекинути номера з пам’яті мобільного телефону на комп’ютер можна:

 • за допомогою вбудованих в ОС інструментів, резервного копіювання;
 • ручним перенесенням;
 • через сервіс Google;
 • за допомогою стороннього програмного забезпечення.

Негативні і позитивні момент є у кожного способу. Використання сервісу Google оптимально, якщо на смартфоні є стабільне з’єднання з інтернетом, інакше краще застосувати інструменти, вбудовані в ОС.

За допомогою Яндекс. диска

Є ще один спосіб скопіювати контакти на інший телефон або PC. Для цього необхідно завантажити додаток «Яндекс. Переїзд »з офіційного сайту і встановити« Яндекс. Диск »на телефон з Google Play (на старий і новий, якщо дані переносяться між телефонами).

У додатку зберігаються контакти для перенесення. Для цього необхідно мати акаунт на Яндекс диску або зареєструвати його і активувати. Послідовність дій така:

 • Запустити програму на всіх пристроях і увійти в один і той же аккаунт.
 • В меню настройки вибрати функцію «Переїзд з телефону на телефон» і ввести раніше отриманий пін-код.
 • Програма почне переносити контакти і сповістить про завершення.

Цей спосіб не завжди зручний. Багато користувачів скаржаться на не завжди стабільну роботу програми.

Через хмарний сервіс Google

Такий спосіб підходить в тому випадку, якщо контакти були збережені в акаунт гугла, а не на SIM-карту або в пам’ять телефону. Це оптимальний варіант, але на ділі так виходить не завжди. Наприклад, якщо деякі з них переносилися з іншого аккаунта або телефону через SIM-карту.

Використання хмарних сервісів дуже зручно, при покупці нового Android-смартфона слід звернути увагу на цю опцію і відразу ж перенести контакти на Google-аккаунт. Перед перенесенням необхідно, щоб була включена синхронізація, як вже було описано в пункті вище.

Побачити свої контакти можна на contacts.google.com. Це дає можливість не тільки їх скопіювати, а й редагувати, упорядковувати записи і т. Д.

Спосіб не вимагає використання смартфона і підходить навіть для випадку, коли той загублений або зламаний. Немає необхідності мати і стару SIM-карту.

Із застосуванням Google-аккаунта

Для коректної роботи смартфона, можливості оновлень його додатків і установки ПО повинна бути прив’язка до Google-аккаунту. Якщо така є, то виконати перенесення досить просто. Попередньо необхідно провести синхронізацію. Для цього:

 • Зайти в налаштування телефону і в меню «Особисті дані» вибрати “Акаунти”.
 • Натиснути на пункт Google. Якщо такий відсутній, його необхідно буде додати за допомогою відповідної команди.
 • Біля кожного пункту є перемикач, знайти “Контакти” і включити.
 • Натиснути на меню у верхньому правому кутку і вибрати «Синхронізувати» або натиснути на значок біля пункту.

Синхронізація

Після цього починається процес копіювання номерів. З цією метою використовується до “Контактів”. У ньому вже є необхідна функція:

 • Відкрити “контакти”, в верхньому кутку праворуч вибрати «Імпорт / експорт».
 • Як джерело вибрати вбудовану пам’ять телефону або SIM-карту.
 • Вибрати дані для перенесення.

Перенесення контактів на телефон

скинути, інформацію, телефон, комп

Номери архівуються в файл vcf, що відправляється далі по електронній пошті.

Як перекинути контакти з телефону на комп’ютер: різні способи

Іноді з’являється необхідність знати, як перекинути контакти з телефону на комп’ютер. З цією метою можна використовувати кілька способів. Деякі з них вимагають встановлення сторонніх програм або реєстрації в Google, інші дозволяють обійтися вбудованими опціями ОС. Вибір методу залежить від стану телефону, місця, куди необхідно перенести контакти і де вони збережені на даний момент, синхронізований чи мобільний з хмарним сервісом Google і т. Д.

READ  Як поставити музику на iPhone 11

Перенесення за допомогою USB

Метод дозволяє провести переміщення даних без синхронізації з обліковим записом Google. Телефонна книга копіюється безпосередньо з телефону на PC. Спочатку дані слід перенести в пам’ять пристрою:

 • Вибрати “Контакти” в налаштуваннях ОС.
 • Натиснути в верхньому кутку на меню, вибрати «Імпорт / експорт».
 • Як джерело вибрати SIM-карту і призначити місцем зберігання пам’ять мобільного пристрою.

Тепер вони архівовані в файл vcf на пам’яті смартфона. Необхідно переконатися, що процес пройшов без помилок, і можна підключати телефон до PC. Для цього використовується USB-кабель:

 • Включити передачу файлів на мобільному пристрої.
 • Відкрити папку з дисками на PC і вибрати телефон.
 • Зайти у вбудовану пам’ять і скопіювати файл.

Ті ж дії можна зробити, якщо скопіювати файл на SD карту і скористатися картрідером.

Найбільш універсальний спосіб, але не призначений для випадків, коли телефон зламався.

Використання сторонніх сервісів

Зробити це можна і за допомогою спеціальних програм. У Google Play можна знайти безліч як платних, так і безкоштовних додатків, що дозволяють не тільки зберегти контакти, а й отримати доступ до іншої інформації на мобільному телефоні. Більшість з них має той же принцип дії, що і вбудовані засоби Android.

Існують спеціалізовані програми, що випускаються виробниками мобільних телефонів, Sony PC Companion для Xperia, Smart Switch або Samsung Kies Samsung. Всі вони дозволяють значно спростити завдання.

З універсальних програм можна виділити AirDroid. Програма дозволяє управляти пристроєм через браузер на комп’ютері без підключення телефону по USB, досить мережі Wi-Fi. Якщо зареєструватися на сервісі, то телефон і комп’ютер навіть не повинні знаходитися в одній мережі, що дуже зручно.

AirDroid дає можливість відправляти повідомлення, переглядати файли (фото, відео, музику) і обмінюватися ними. Є можливість і управління додатковими додатками без установки програм на комп’ютер.

Перераховані способи доступні практично в будь-якому випадку. Виняток. коли синхронізація проведена не була, а телефон більше не працює. Рекомендується використовувати хмарні сервіси, щоб не втратити дані.

Як перенести замітки з Xiaomi на комп’ютер?

Як перенести замітки на інший телефон

 • Скачайте і встановіть на PC програму Syncios Manager.
 • Виберіть “File Explorer”, знайдіть серед типів даних пункт “Notes” та натисніть кнопку “Export”.
 • Виберіть на PC папку, в яку ви будете експортувати замітки, і ще раз натисніть “Export”.

Як перекинути файли з телефону на USB флешку?

Як підключити флешку через USB Media Explorer

 • Встановіть на смартфон додаток USB Media Explorer, скачавши його з Google Play.
 • Підключіть USB-накопичувач до кабелю OTG.
 • Підключіть OTG до смартфону і зачекайте кілька секунд.
 • У більшості випадків програма автоматично знаходить USB-накопичувач.
 • Готово!

Як дістати замітки з Android?

 • Відкрийте додаток Google Keep. на телефоні або планшеті Android.
 • У лівому верхньому кутку екрану натисніть на значок «Меню» «Кошик».
 • Торкніться потрібної замітки.
 • Натисніть на значок з трьома крапками Відновити.

Як перенести замітки?

Як перенести замітки з Android на Android

Як передати інформацію зі смартфона на комп’ютер?

 • На пристрої торкніться повідомлення «USB-підключення до комп‘ютера», виберіть «Пристрій мультимедіа» (MTP)
 • На комп’ютері виберіть пристрій.
 • Виберіть потрібні файли для перенесення на свій пристрій або комп’ютер і навпаки.
 • Після завершення установки вийміть пристрій з Windows і від’єднайте кабель USB.

Як скинути фото з телефону Xiaomi на комп’ютер?

Як з телефону Xiaomi перекинути фото на комп‘ютер

 • підключіть кабель до PC і мобільному;
 • на PC автоматично з’явиться повідомлення з пропозицією зарядити телефон або використовувати його для передачі файлів.
 • натисніть на смартфон і знайдіть папку dcim. в ній зберігаються знімки;
 • виберіть потрібні фотки і скопіюйте їх на PC.

Як перекинути фото з телефону на комп’ютер через USB?

Спочатку підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, який дозволяє передавати файли.

 • Увімкніть телефон, щоб розблокувати його.
 • На комп’ютері натисніть кнопку Пуск. а потім виберіть Фотографії. щоб відкрити програму «Фотографії».
 • Виберіть Імпорт З USB-пристрою і дотримуйтесь інструкцій.

Чому не видно фото з телефону на комп’ютері?

Чому комп’ютер не бачить фотографії смартфона, підключеного по USB, Android 9,0 і win 10? При підключенні телефону до комп’ютера телефон зазвичай запитує режим підключення по USB. Потрібно вибрати пункт передача файлів, як показано на скріншотах нижче. Спробуйте перейменувати папку DCIM в телефоні.

Урок 7. Як перенести фото з телефону на комп‘ютер

Зараз навіть на найпростіших кнопкових телефонах є фотокамера, не кажучи вже про смартфони. Дуже зручно, “фотоапарат” завжди під рукою. Зробити фото легко і просто, ось тільки розмір екрану, з віком, здається дрібнуваті, хотілося б розглянути фото побільше, або поділиться з близькими і знайомими. Виникає бажання перенести фото з телефону на комп’ютер. Я спробую розповісти, як це сделать.Моделей телефонів і смартфонів безліч. У кожному конкретному випадку є свої особливості підключення і перенесення фотографій. Про кожної моделі, розповісти неможливо, я постараюся пояснити загальні принципи, які і допоможуть Вам вирішити цю задачу.

Сучасні телефони мають універсальну зарядку, яка підключається роз’ємом мікроUSB. USB. До роз’єму USB комп’ютера нам і необхідно підключиться. На старіших телефонах були різні, часто подходящею тільки для даної моделі телефонів, роз’єми. Але якщо є роз’єм від телефону. USB, то він теж підійде. Ось малюнок типів USB.

Щоб збільшити картинку, клацаємо по ній лівою кнопкою мишки, повернути колишній розмір. ще раз

Під цифрами 1. USB, 2. мініUSB, 3. мікроUSB.Подключаем до телефону кабель, другою стороною підключаємо до комп’ютера. Після першого підключення, операційна система намагається автоматично встановити необхідні драйвера (як ми пам’ятаємо драйвер. програма, що зв’язує наше пристрій, в даному випадку телефон, і операційну систему комп’ютера). На панелі завдань з’являється піктограма,

на малюнку виділено червоною рамкою, ось побільше, той же малюнок. Якщо по ньому клацнути, відкриється вікно, в якій ми бачимо хід установки.

На прикладі показано підключення смартфона LG Leon.

Как перекинуть файлы с Android телефона �� на компьютер �� по кабелю, WIFI или Bluetooth в 2021

Після установки, у вікні “Мій комп’ютер” з’являється новий значок. “LG Leon”, на малюнку обведено червоною рамкою.

Після клацання на ньому лівої кнопки мишки, відкривається нове вікно, в якому ми бачимо два диска.

У Вас може бути один, якщо не встановлена ​​карта пам’яті. На нашому прикладі. це “Внутрішня пам’ять і Карта CD”. Відкриваємо папку “Внутрішня пам’ять”. Тут ми бачимо дуже багато папок. Нас цікавить папка DCIM, це папка фотоапарата телефону.

Відкриваємо її. Тут є службові папки і папка “Camera”

Відкриваємо її, тут знаходяться фотографії з нашого фото модуля.

Якщо, як у нас, файли йдуть списком, клацаємо “Вид” і вибираємо

“Дрібні значки” або “Великі значки” (Детальніше як поміняти вид в Урок Папки та файли.) Далі стандартні дії. клацаємо правою кнопкою мишки на вибраній нами фотографії, в відкрилися меню вибираємо пункт “Копіювати”, переходимо в папку комп’ютера “Зображення” або можна прямо на “Робочому столі” клацаємо знову правою кнопкою мишки. вибираємо пункт меню “Вставити”. Наше завдання виконано, фото з телефону перенесено на компьютер.Замечаніе:

Якщо у Вас в телефоні є карта пам’яті, і в настройках телефону вказано збереження фотографій на ній, то в папці DCIM у внутрішній пам’яті телефону фотографій не буде. Всі вони будуть зберігатися в такій же папці. DCIM на мапі CD.

Тепер розглянемо інший випадок. При першому підключенні телефону до комп’ютера, відбувається помилка установки драйвера, або драйвер встановлюється, а телефон не з’являється в папці “Мій комп’ютер”. Можна спробувати зайти на сайт виробника телефону, знайти необхідний драйвер і встановити його вручну. Але це досить важке завдання, і не всім вона виявиться під силу.

Як же бути в цьому випадку? Чи є ще, будь-якої варіант вирішення завдання “Перенести фото з телефону на комп’ютер”. Так є, якщо на телефоні є інтернет (по WI-FI або мобільний). Заходимо в електронну пошту на телефоні (я сподіваюся, у Вас вже є поштовий ящик, якщо немає, Ви можете його створити. інструкція тут.) І пишемо лист самому собі, прикріплюємо потрібну фотографію або кілька і відправляємо. Під входять з’являється відправлене Вами лист. На комп’ютері заходимо в електронну пошту і зберігаємо прикріплене фото на комп’ютері.

Якщо у Вас є Wi-Fi, то за допомогою додаткової програми SHAREit, можна дуже легко передавати фото зі смартфона на комп’ютер в кілька кліків. Покрокова установка програми на комп’ютер і смартфон, і обмін між ними докладно описаний тут

Ще один варіант перенесення фото з телефону на комп’ютер за технологією Bleutooth описаний тут. Там же подробиці про технологію bluetooth і способу підключення телефону до комп’ютера.

Як перенести фото з телефону на комп’ютер, якщо у вас на телефоні є WatsApp.

У 17 уроці https://pc0123.ru/urok-9-whatsapp/ я розповів, як встановити на смартфон месенджер WatsApp, там же я розповів як без проводів підключиться до комп’ютера і зберегти фото, відео з телефону на комп’ютер. Єдиний недолік, там немає доступу до галереї самого телефону. Зберегти можна тільки те, що надіслали Вам, або що відправили Ви. Хоча я не бачу великої проблеми, що б відправити, кому ні будь фото, і потім зберегти його на комп’ютері.

Як перенести фото з телефону на комп’ютер, якщо у вас на телефоні є Telegram.

де ми вибираємо пункт Вибране і відправляємо туди свої фотографії. На комп‘ютері натискаємо три смужки, натискаємо на прапорець

і потрапляємо в обране, де бачимо всі завантажені з телефону фотографії. Якщо є бажання можна зберегти їх на комп’ютер, клацнувши правою кнопкою мишки на фото і вибравши пункт Зберегти зображення як.

BETATECH.COM.UA 2022