Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як скинути iPad до заводських налаштувань кнопками

Table of Contents

Скидання iPad до заводських налаштувань за допомогою функції «Знайти iPhone»

Для того, щоб повернути заводські настройки iPad / iPad 2 / iPad mini можна також використовувати офіційну функцію від фірми Apple під назвою «Find My iPhone». За допомогою даної технології ця процедура виконується віддалено і без коду доступу. Виконати наступні дії:

Використовуючи будь-який інший пристрій (пристрій iOS, пристрій Android, комп’ютер), зайти на офіційний сайт iCloud і відкрити розділ «Знайти iPhone» ( «Find My iPhone»).

Натиснути «Всі пристрої» ( «All Devices») і вибрати iPad, який ви хочете відновити.

Буде запропоновано на вибір 3 варіанти дій. Вибрати функцію «Стерти» ( «Erase iPad») і підтвердіть свій вибір, щоб скинути всі дані і настройки iPad.

Скидання iPad через iTunes без пароля

Якщо ви забули пароль від Apple ID, то описана вище інструкція не буде працювати, оскільки ви просто не зможете відключити функцію «Знайти iPad». Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то ви можете спробувати скинути iPad до заводських налаштувань за допомогою Recovery Mode.

Зайти в режим Recovery Mode досить просто. Для цього необхідно зробити наступне:

Как сделать сброс настроек iPad до заводских настроек, удалить iCloud и все данные в Айпэд?

 • Вимкнути iPad і почекати кілька хвилин, щоб всі програми закінчили свою роботу і iPad повністю виключився;
 • Натиснути на кнопку «Додому» і не відпускаючи її підключити iPad до комп’ютера за допомогою кабелю;
 • Потрібно утримувати кнопку «Додому», поки на екрані iPad чи не з’явиться іконка програми iTunes і кабель;
 • Після цього кнопку «Додому» можна відпускати ви успішно увійшли в режим Recovery Mode.

Після включення Recovery Mode потрібно запустити програму iTunes на комп’ютері і натиснути на кнопку «Відновити iPad». Таким чином ви зможете скинути iPad до заводських налаштувань без пароля від Apple ID.

Якщо вам знадобитися вийти з Recovery Mode не використовуючи відновлення, то просто натисніть кнопку включення iPad і утримуйте її поки він не почне завантажуватися.

Після такого очищення планшет повернеться в стандартний для цієї моделі вид, як якщо б він був з коробки.

Розглянемо всі способи системного скидання. Будь-Hard Reset виглядає як перезавантаження планшета з форматуванням інформації в ньому. У кожному конкретному випадку операція може виконуватися по різному, наприклад з очищенням SD карти або скидання графічного ключа.

Спосіб 1. C допомогою кнопок (якщо планшет завис)

Затискаємо розташовану на верхній грані корпусу кнопку Power одночасно з кнопкою Додому (на лицьовій стороні внизу екрану).

Утримуємо кнопки, доки пристрій не вимкнутися і не включитися знову до логотипу.

Стерті будуть тільки не збережені настройки під час останнього сеансу роботи з планшетом.

Спосіб 2. Через меню (якщо планшет включаться)

Зайдіть в Настройки. Основні. Скидання і виберіть бажаний тип скидання даних.

Гнучкість налаштувань дозволить видалити як окремі призначені для користувача настройки так і повністю скинути планшет.

Віднесіть планшет в найближчий сервісний центр і попросіть скинути з нього всі налаштування.

Увага! Скидання налаштувань знищить всі Ваші дані з планшета, включаючи контакти, повідомлення, облікові записи, встановлене програмне забезпечення. Якщо необхідності в скиданні ні. не робіть його! У будь-якій незрозумілій ситуації краще звернутися до фахівця.

«Hard Reset» (Жорсткий або повне скидання налаштувань) є найкращим і в той же час кардинальним вирішенням досить великої кількості проблем. Перед продажем планшета, наприклад, або в тих неприємних випадках, коли гаджет перегрівається або глючить. Є закладена можливість скидання в самому iOS-пристрої (див. «Спосіб 1»). Однак якщо у вас апарат з джейлбрейком, не варто використовувати даний метод. занадто велика ймовірність отримати завислий iPad. Знову ж, людська пам’ять недосконала, і практично всі стикаються з проблемою забутого пароля. Тому рідко кому з користувачів вдається вирішити проблему простими засобами. Так як повернути на Apple iPad заводські настройки найкращим способом?

Скидання iPad через iTunes

Також ви можете скинути iPad до заводських налаштувань за допомогою iTunes. У цьому випадку на початку вам потрібно відключити функцію «Знайти iPad». Для цього треба зайти в Налаштування iPad, відкрийте розділ «iCloud» і відключіть там функцію «Знайти iPad». Потрібно відзначити, що для відключення цієї функції доведеться ввести пароль від Apple ID. Без цього відключити пошук iPad і виконати скидання налаштувань через iTunes не вийде.

Після відключення функції «Знайти iPad» можна приступати до скидання iPad до заводських налаштувань. Для цього запустіть програму iTunes на комп’ютері і підключіть iPad до комп’ютера за допомогою кабелю. Після підключення iPad, натисніть на іконку пристрою, яка з’явиться в лівому верхньому кутку вікна iTunes.

Далі потрібно перейти на вкладку «Огляд».

І натиснути там на кнопку «Відновити iPad». Потрібно відзначити, що поруч є ще кнопка «Відновити з копії». Ця кнопка відповідає за відновлення iPad з заздалегідь створеної резервної копії і не має нічого спільного зі скиданням до заводських налаштувань. Тому не варто плутати кнопки «Відновити iPad» і «Відновити з копії».

Після натискання на кнопку «Відновити iPad» відкриється невелике вікно з вимогою підтвердити скидання iPad до заводських налаштувань. У цьому вікні потрібно ще раз натиснути на кнопку «Відновити» і тоді програма iTunes почне процес скидання налаштувань на вашому iPad.

iPad hard reset кнопками

Необхідність виконати скидання iPad до заводських налаштувань може виникнути в різних ситуаціях. Наприклад, скидання може знадобитися в разі появи програмних збоїв або при продажу пристрою. У цьому матеріалі ми розглянемо відразу три способи, як скинути iPad до заводських налаштувань.

READ  Як зробити запис екрану на iPad

Але, на початку кілька слів про безпеку. Перед скиданням iPad потрібно перевірити рівень заряду його акумулятора. Потрібно щоб він був заряджений хоча б на 30 відсотків, а краще все на 100. Оскільки виключення пристрою під час скидання налаштувань може привести до поломки. Також перед скиданням бажано зробити резервну копію за допомогою iTunes. Це дозволить все відновити, в тому випадку, якщо ви передумаєте. А якщо у вас iPad з джейлбрейком, то від скидання налаштувань взагалі краще відмовитися, оскільки це може привести до проблем із завантаженням.

Як скинути iPad до заводських налаштувань стандартним способом

Якщо iOS Немає обладнання заблоковано і є вільний доступ до встановленого ПО (знаєте пароль або він відсутній), то в iPad є закладена можливість скидання налаштувань.

Відкрити меню «Налаштування» «Основні» «Скидання» далі вибрати один з варіантів:. «Скинути всі налаштування». все, що було налаштоване (wi-fi, настройки геолокації і т.п.) буде скинуто, але додатки залишаться. Годиться для виправлення дрібних глюків «Скинути контент і налаштування». видаляється абсолютно вся інформація до останньої прошивки, процес зазвичай займає кілька хвилин.

Є ще одна хитрість, рекомендована досвідченими користувачами. Їх практика підказує, що створення нового профілю на поточному пристрої за допомогою файлового менеджера здатне скинути iPad до стандартного набору заводських налаштувань. При цьому жодних документів, фото, відео та інший контент безслідно не зникають, і їх при необхідності можна відновити.

Запустити файловий менеджер, знайти каталог «Library», в ньому відшукати папку «Preferences», перейменувати папку. Таким чином, утворюється новий профіль з рядом налаштувань, властивих абсолютно новому гаджету. Щоб згодом відновити все, що було скинуто, досить знову перейменувати папку, повернувши колишню назву.

Скидання iPad до заводських налаштувань без пароля в режимі відновлення

Якщо у вас немає резервної копії iTunes або потрібно ввести пароль при підключенні iPad до iTunes на комп’ютері, є варіант використовувати режим відновлення для пристрою.

Підключити iPad до комп’ютера за допомогою кабелю. Запустити останню версію iTunes.

Зробити перезапуск iOS-пристрої. Для iPad необхідно просто вимкнути і включити планшетник. Затиснути елемент живлення на 8-12 секунд і чекати спливання елемента виключення. Далі змахнути повзунок вправо і дочекатися повного відключення апарату. В iOS 11 і iOS 12 також можна вимкнути пристрій, вибравши «Налаштування» «Основні» «Вимкнути». Тепер знову включити гаджет, натиснувши кнопку живлення і чекаючи протягом декількох секунд, після чого почнеться стандартна операція запуску ОС. Якщо з якихось причин ці дії не дали результат, виконується операція примусового перезавантаження: затиснути одночасно елемент живлення і кнопку «Home», дочекатися повного відключення девайса (8-10 секунд), відпустити елемент і чекати закінчення завантаження операційної системи.

Після появи екрана режиму відновлення вибрати «Відновити».

Програма iTunes завантажить програмне забезпечення для даного пристрою. Якщо час процедури перевищить 15 хвилин, пристрій автоматично вийде з режиму відновлення. Тоді повторити кроки 2 і 3.

способів скинути iPad до заводських налаштувань

Як скинути iPad до заводських налаштувань через iTunes

Якщо ви вже синхронізували свій iPad через iTunes, то можна скинути пристрій до заводських налаштувань, після чого повернути дані за допомогою резервних файлів iTunes.

Запустити iTunes на комп’ютері, через який синхронізували раніше.

Підключити заблокований iPad за допомогою кабелю з комплекту поставки.

Перевірити правильне визначення в iTunes потрібного пристрою.

скинути, ipad, заводських, налаштувань

На вкладці «Обзор» клікнути кнопку «Відновити [пристрій]».

Натиснути «Відновити» ще раз для підтвердження.

Після цього пристрій очищається, і встановлюється остання версія ОС iOS або програмного забезпечення iPad.

Після завершення процесу відновлення заводських налаштувань Ваше пристрій увімкнеться знову, і його можна буде налаштувати як нове.

Як перезавантажити iPhone / iPad, якщо він завис? Повний скидання (Reset)

Перезавантаження iPhone / iPad повинна бути першим кроком, коли щось пішло не так, припустимо, ваш пристрій зависло. Перезавантаження, перезапуск, не варто плутати з повним скиданням. Спочатку можна заплутатися, адже існує два способи перезавантаження, які виконують трохи різні функції. Трохи нижче ви зможете дізнатися обидва способи перезапуску, а також деякі додаткові можливості для вирішення більш складних завдань, як повне скидання всіх налаштувань.

Як перезавантажити iPhone / iPad?

Основний і найпоширеніший вид перезавантаження, є наступним (він не видаляє ніякі дані або настройки):

Одночасно натисніть і утримуйте кнопки включення / вимикання, і кнопку «Додому (Home)». Кнопка включення / виключення, знаходиться у верхньому правому кутку. «Додому», це самотня кругла кнопка, яка знаходиться в центрі, трохи нижче дисплея.

Продовжуйте утримувати ці кнопки, поки не з’явиться повзунок у верхній частині екрана.3. Відпустіть кнопки вкл. / Викл. і «Додому»

Перемістіть повзунок вправо, щоб вимкнути iPhone / iPad (або натисніть Скасування, якщо ви передумали).

Коли екран потемніє, значить пристрій вимкнений.

Перезавантажте. утримуючи кнопку включення / виключення до тих пір, поки не з’явиться значок Apple. Готово!

Примусове перезавантаження iPhone / iPad (Hard Reset).

Іноді, стандартна перезавантаження не завжди працює. iPhone / iPad може зависнути так, що повзунок не відображається на екрані і ваш пристрій не реагує на натискання кнопок. У цьому випадку спробуйте застосувати примусову перезавантаження або, як можна ще назвати. апаратне скидання. Цей метод очищає пам’ять додатків і операційної системи, але не бази даних, і дасть вашому iPad можливість почати нове життя.

Для того, щоб виконати апаратне скидання, виконайте наступне:

 • Одночасно натисніть і утримуйте кнопки включення / вимикання, і кнопку «Додому (Home)».
 • Продовжуйте утримувати кнопки, навіть після того, як на екрані з’явиться повзунок. В кінцевому підсумку дисплей потемніє.
 • Коли з’явиться логотип компанії Apple, відпустити кнопки і дати пристрою запуститися як зазвичай.

Як зробити повне скидання налаштувань на iPhone / iPad?

Є ще один вид перезапуску, але цей вид, називається повним скиданням налаштувань, або «Factory Reset», для відновлення заводських налаштувань. Даний метод використовується для вирішення більш серйозних проблем з вашим пристроєм.

скинути, ipad, заводських, налаштувань

Звичайно, видалення всіх даних і налаштувань з вашого пристрою, є рішучим кроком. Коли ви зробите це, ви позбудетеся від всієї музики, додатків, електронної пошти і налаштувань. І якщо ви не зробили резервне копіювання даних, ви не отримаєте їх назад.

Є кілька обставин, в яких ви повинні видалити всі дані з вашого iPad, iPhone, щоб відновити телефон до його заводському, можна сказати нового стану. Ці обставини відбуваються тоді, коли:

 • Ви продаєте свій пристрій.
 • Пристрій відправляється на ремонт і ви не хочете, щоб ваші особисті дані стали доступні для сторонніх очей.
 • Програмне забезпечення або операційна система на вашому пристрої настільки переплуталися, що вони повинні бути стерті і встановлені заново, щоб виправити все, що сталося.
READ  Як зробити скріншот планшет Samsung

Яка б причина не була, почати варто з синхронізації вашого пристрою з комп’ютером, де ви зможете скинути всі дані і створити резервну копію. Залежно від налаштувань, також, можна створити резервну копію даних за допомогою iCloud. На мою думку, краще зробити це обох місцях, все ж краще мати кілька резервних копій, про всяк випадок.

Після того, як ви зробили резервні копії, виконайте наступні дії, щоб скинути настройки:

 • Натисніть «Налаштування». «Основні». перейдіть до нижньої частини екрану і натисніть «Скидання».
 • На дисплеї з’явиться кілька варіантів для видалення вмісту:
 • Скидання всіх параметрів. Будуть видалені всі ваші налаштування та параметри, повертаючи їх до значень за замовчуванням. Це не призведе до видалення ваших даних або додатків.
 • Видалити весь контент і налаштування. Якщо ви хочете повністю видалити дані з вашого пристрою, то цей пункт для вас. Дає можливість стерти всі ваші уподобання, а також всю музику, фільми, програми та інші дані з вашого телефону.
 • Скинути налаштування мережі.
 • Скинути словник клавіатури. Хочете видалити всі призначені для користувача слова і варіанти написання, які ви додали на ваш пристрій для перевірки орфографії? Оберіть цю опцію.
 • Скинути настройки «Додому». Видаляє всі папки і додатки, яке ви створили.
 • Скинути ГЕО настройки. Кожна програма, яка використовує GPS на вашому пристрої для обізнаності про місцезнаходження, запитує ваше дозвіл на використання ваших особистих даних.

У разі, коли ви продаєте, або віддаєте телефон в ремонт, варто вибрати пункт: «Видалити весь контент і налаштування».

Підтвердіть скидання налаштувань, і ви закінчили.

Якщо включена «блокування активації» (є ключовим заходом безпеки), слід ввести код доступу. Цей крок активований функцією «Пошук iPhone«.

Далі, ваш пристрій попросить вас підтвердити, що ви дійсно хочете зробити те, що вибрали. Якщо ви передумали або випадково потрапили в це меню, натисніть Скасувати. Якщо ви впевнені, що хочете продовжити, натисніть «Скидання» (Erase iPhone). Час процесу видалення залежить від того, який варіантів для видалення вмісту ви вибрали. Видалення всього контенту і налаштувань займає більше часу, ніж, наприклад, скидання словника.

Після того, як всі дані вашого пристрою видалені, він буде перезавантажений, і ви будете мати пристрій з новими настройками і абсолютно порожній пам’яттю. Ви зможете налаштувати його знову, так само, як ви робили, коли ви вперше отримали його в свої руки.

Скидання iPad через Налаштування

Якщо ви хочете скинути iPad до заводських налаштувань, то найпростіший спосіб. це скористатися відповідною функцією в Настройках. Для цього вам потрібно зайти в Налаштування iPad і перейти там в розділ «Основні».

Далі потрібно перегорнути в низ списку і відкрити підрозділ «Скидання».

Таким чином ви потрапите в розділ з настройками, що стосуються скидання налаштувань на iPad. Тут доступні наступні функції: Скинути всі налаштування, стерти контент і налаштування, стерти настройки мережі, скинути налаштування кнопки «Додому», скинути словник клавіатури, скинути настройки геолокації. Якщо ви хочете скинути iPad до заводських налаштувань, то вам підійде «Скинути всі налаштування» або «Стерти контент і налаштування». Виберіть одну з цих функцій і дотримуйтесь інструкцій, які з’являтимуться на екрані.

 • Функція «Стерти всі налаштування» призводить до видалення налаштувань iPad. Для всіх настройок до заводських значень, при цьому ваші дані залишаються незачепленими. Ця функція підійде, якщо у вас якісь проблеми з настройками. Наприклад, щось зависає або працює не так як повинно.
 • Функція «Стерти контент і налаштування». це повний скидання iPad до заводських налаштувань. При використанні даної функції всі налаштування будуть повернуті до заводських значень, а призначений для користувача контент, який знаходився на iPad, буде знищений. Даний варіант скидання підійде, якщо ви плануєте продати свій iPad або просто передати його в користування іншій людині.

Як скинути iPad до заводських налаштувань

Необхідність виконати скидання iPad до заводських налаштувань може виникнути в різних ситуаціях. Наприклад, скидання може знадобитися в разі появи програмних збоїв або при продажу пристрою. У цьому матеріалі ми розглянемо відразу три способи, як скинути iPad до заводських налаштувань.

Але, на початку кілька слів про безпеку. Перед скиданням iPad потрібно перевірити рівень заряду його акумулятора. Потрібно щоб він був заряджений хоча б на 30 відсотків, а краще все на 100. Оскільки виключення пристрою під час скидання налаштувань може привести до поломки. Також перед скиданням бажано зробити резервну копію за допомогою iTunes. Це дозволить все відновити, в тому випадку, якщо ви передумаєте. А якщо у вас iPad з джейлбрейком, то від скидання налаштувань взагалі краще відмовитися, оскільки це може привести до проблем із завантаженням.

Скидання iPad через iTunes

Також ви можете скинути iPad до заводських налаштувань за допомогою iTunes. У цьому випадку на початку вам потрібно відключити функцію «Знайти iPad». Для цього треба зайти в Налаштування iPad, відкрийте розділ «iCloud» і відключіть там функцію «Знайти iPad». Потрібно відзначити, що для відключення цієї функції доведеться ввести пароль від Apple ID. Без цього відключити пошук iPad і виконати скидання налаштувань через iTunes не вийде.

Після відключення функції «Знайти iPad» можна приступати до скидання iPad до заводських налаштувань. Для цього запустіть програму iTunes на комп’ютері і підключіть iPad до комп’ютера за допомогою кабелю. Після підключення iPad, натисніть на іконку пристрою, яка з’явиться в лівому верхньому кутку вікна iTunes.

Далі потрібно перейти на вкладку «Огляд».

І натиснути там на кнопку «Відновити iPad». Потрібно відзначити, що поруч є ще кнопка «Відновити з копії». Ця кнопка відповідає за відновлення iPad з заздалегідь створеної резервної копії і не має нічого спільного зі скиданням до заводських налаштувань. Тому не варто плутати кнопки «Відновити iPad» і «Відновити з копії».

Після натискання на кнопку «Відновити iPad» відкриється невелике вікно з вимогою підтвердити скидання iPad до заводських налаштувань. У цьому вікні потрібно ще раз натиснути на кнопку «Відновити» і тоді програма iTunes почне процес скидання налаштувань на вашому iPad.

Скидання iPad через iTunes без пароля

Якщо ви забули пароль від Apple ID, то описана вище інструкція не буде працювати, оскільки ви просто не зможете відключити функцію «Знайти iPad». Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то ви можете спробувати скинути iPad до заводських налаштувань за допомогою Recovery Mode.

Зайти в режим Recovery Mode досить просто. Для цього необхідно зробити наступне:

 • Вимкнути iPad і почекати кілька хвилин, щоб всі програми закінчили свою роботу і iPad повністю виключився;
 • Натиснути на кнопку «Додому» і не відпускаючи її підключити iPad до комп’ютера за допомогою кабелю;
 • Потрібно утримувати кнопку «Додому», поки на екрані iPad чи не з’явиться іконка програми iTunes і кабель;
 • Після цього кнопку «Додому» можна відпускати ви успішно увійшли в режим Recovery Mode.
READ  Як зробити скидання налаштувань на телефоні

Після включення Recovery Mode потрібно запустити програму iTunes на комп‘ютері і натиснути на кнопку «Відновити iPad». Таким чином ви зможете скинути iPad до заводських налаштувань без пароля від Apple ID.

Якщо вам знадобитися вийти з Recovery Mode не використовуючи відновлення, то просто натисніть кнопку включення iPad і утримуйте її поки він не почне завантажуватися.

Скидання iPhone або iPad до заводських налаштувань (видалення налаштувань і персональних даних прямо на пристрої)

Неважливо, що у вас в руках, iPhone, плеєр iPod Touch або планшет iPad. послідовність дій для всіх iOS-пристроїв однакова.

Увага! Щоб уникнути завантаження iOS-пристрої в режимі «вічного яблука», даний спосіб НЕ МОЖНА виконувати на пристрої з джейлбрейком (іконка Cydia на домашньому екрані). В іншому випадку допоможе тільки ця інструкція.

Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть в розділ Основні, в якому (в самому низу) розташований пункт меню Скидання, який нам і потрібен.

Далі виберіть пункт «Стерти контент і налаштування» і у спливаючому вікні натисніть Стерти, якщо ви згодні з тим, що дані, що знаходяться на пристрої, будуть безповоротно видалені, або варіант Створити копію, потім стерти, якщо на пристрої є незбережені в резервної копії дані.

Введіть код-пароль і натисніть кнопку «Стерти iPhone (iPad, iPod)» в появівшевся спливаючому меню.

iOS настирливий і не хоче повертатися до порожнечі. з’явиться ще одне діалогове вікно з проханням підтвердити свої дії.

Для тих випадків, коли активована функція «Знайти iPhone», буде потрібно додатковий етап ідентифікації з введенням пароля для Apple ID.

Після натискання кнопки Стерти відкладіть пристрій в сторону. процес видалення даних займе декілька хвилин, після його закінчення iPhone, iPad або iPod Touch буде скинутий до заводських налаштувань з видаленням всіх даних.

Як скинути iPhone або iPad до заводських налаштувань

По-перше, це обов’язкова вимога для участі в програмі trade-in, повернення устрйоства по гарантії і вельми рекомендована міра при продажу б / у апарату. По-друге, який сенс залишати комусь шанс покопатися в вашому «брудній білизні»? І, по-третє, елементарне правило ввічливості. якщо смартфон або планшет знаходить нового власника, останній вправі розраховувати отримати «чистий» гаджет, за аналогією з версією «з коробки».

Як скинути iPhone або iPad до заводських налаштувань за допомогою комп’ютера

Даний метод часто використовується в тих випадках, коли користувач забув код-пароль для розблокування.

Ця процедура значно складніше, ніж скидання налаштувань на самому пристрої. Для її виконання необхідно виконати відновлення iOS-пристрої на комп’ютері використовуючи Режим DFU.

Детальна інструкція по Відновленню iPhone і iPad на комп’ютері розміщена тут.

Про те, як ввести iPhone (всі моделі) в режим DFU ми розповідали тут.

Навіщо робити скидання налаштувань на iPhone

Hard reset часто допомагає при наступних проблемах:

Скидання налаштувань iPhone 7

Для скидання налаштувань сьомого iPhone вам потрібно одночасно затиснути кнопки Харчування і зменшення гучності. Тримайте їх, поки iPhone НЕ перезавантажиться і не покаже яблучко на екрані. Після появи логотипу Apple відпустіть обидві клавіші.

Після цього ви повинні побачити екран початкових налаштувань. Тепер вам потрібно налаштувати iPhone з нуля, як ви це робили після покупки: розблокувати пристрій, вибрати мову, країну, WI-FI-мережа тощо.

Як скинути настройки iPhone 4, 5, 6, 7

Якщо у вас проблеми з iPhone, то перш ніж звертатися в сервісний центр, варто спробувати скинути настройки самостійно.

18 коментарів до “Як скинути настройки iPhone 4, 5, 6, 7”

Спасибо большое, хотів уже нести в ремонт, але завдяки цій статті, все повернулося на свої місця прямо вдома. Красно дякую П.С.: на 5s все відбувається набагато швидше, приблизно сек 5-7

У мене заблокований що робити немає доступу до пошти

Сброс ipad2 на заводские настройки

Привіт, дорогі люди! У мене iPhone 4s, і я поставив на нього джейлбрейк (на ios6.1.3). Потім в Джейлі встановив Твик «Fake iOS 4.1.2» і телефон не працює. Чи включається, спалахує розбите яблуко (лого ios6), так секунд 15 і з’являється смужка відновлення. Як вона доходить приблизно до 79% він гасне, ледве видно логотип, а пізніше і поготів гасне екран. І вся каша по-новій. Ноутбука / PC немає. Чо робити?

спасибі я вам таааааак вдячний спасибі

Скажіть будь ласка якщо я забув від iCloud пароль на iPad при Hard Reset що буде ?! вимагатиме так само пароль

Я сам ще не дуже добре розбираюся з відновленням і забутими паролями. Але сайті Apple є процедура відновлення Apple ID за допомогою пристрою. Спробуйте: https://iforgot.Apple.com/ru/password/verify/appleid#!section=password Правда, не знаю, чи є у Вашому айпедов SIM карта. Там номер запитує.

Привіт У мене iPhone 4 с Пише iPhone Відключений повторіть через 25 557 324мін.Що зробити?

У мене заблокований iPhone 5s як скинути до заводських налаштувань? Дайте відповідь будь ласка

Як саме заблокований? якщо заблокований через iCloud, то або згадати пароль, або (якщо не пам’ятаєте або обліковий запис iCloud не ваша) відсилати в Apple запит на розблокування і прикріплювати чек про покупку. Ось тут ми писали про це: Як відв’язати iPhone від iCloud Останній параграф

Як скинути можна в стандартні настройки якщо я не пам’ятаю пароль обмежень?

Добрий день. Потрібна допомога. Я ввів неодноразово не вірно пароль. Тепер телефон вимкнений і пише підключиться до iTunes, але такої можливості немає. Затискання кнопок додому і включення ніяких результатів не дало. Допоможіть будь ласка. Бажано щоб всі файли залишилися на телефоні.

після того як натиснув на оновлення iPhone 5s До 12 iOS спочатку почав виснути лага потім взагалі завис. я перезавантажив і просто екран перестав реагувати кнопки. працюють а ось тач пад просто не реагує. не можу розблокувати. підключав до iTunes. просить розблокувати, щоб продовжити. допоможіть, може є кілька порад. перезавантажувати пробував через затискання додому і кнопки включення.

Час перезавантаження видаляються чи фотки

Привіт забув пароль розблокування заблокував його немає в даний момент комп’ютера як можна збити настройки

BETATECH.COM.UA 2022