Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як скинути навушники Xiaomi AirDots

Table of Contents

Все про зарядку Redmi AirDots

Щоб зарядити вкладиші, потрібно помістити їх в пластмасовий футляр. Для кожного з вкладишів передбачено своє гніздо. Вставити навушники в кейс, помінявши місцями правий і лівий, не вийде. Як тільки «вуха» встануть на посадочні місця, будуть світитися червоні індикатори. Після закінчення зарядки світлодіоди змінять колір на білий.

Для повної зарядки «ДОТС» в кейсі потрібно 1,5-2 години. Може бути так, що на лівому навушнику індикатор буде білим, а на правому все ще червоним. Це нормальна ситуація, тому що правий «ДОТС» в парі є головним, він швидше розряджається і йому потрібно більше часу на зарядку.

У кейс, оскільки він зарядний, вбудований акумулятор, і його теж треба заряджати. Для цього на футлярі є порт mini-USB, в який вставляється відповідний кабель. У комплекті цього кабелю немає, тому доведеться купувати його окремо.

На кейсі також є індикатор стану. Там, де необхідно зарядка, він стає червоним, після повної зарядки (цей процес займає 2 години) колір змінюється на білий, і індикатор швидко вимикається.

Іноді не вдається зарядити один або обидва навушника. Причина може бути банальна. розряджена батарея кейса. В цьому випадку навушники після приміщення в футляр не відключати від телефону, пару залишається, навіть якщо закрити кришку кейса. Друга причина. відсутність контакту між навушником і заряджає майданчиком в кейсі. Перевірте, зняли ви плівку з «Дотса», а також з’ясуйте, чому не сідає до кінця навушник в своє гніздо. Можливо, цьому заважає амбушюра або щось ще. Зніміть амбушюри і спробуйте вставити навушники в кейс без них. Проблема з зарядкою може відразу ж зважитися. Тоді вам доведеться підібрати нові, більш відповідні силіконові насадки.

Перші кроки по встановленню з’єднання зі смартфоном

Крок 1. Дістаньте обидва навушника з зарядного кейса, вони тут же автоматично включаться.

крок 2. Увімкніть модуль Bluetooth на смартфоні. Запуститься пошук знаходяться поруч бездротових пристроїв. У списку знайдених пристроїв повинна з’явитися рядок «Redmi AirDots_R». Це правий навушник, підключення потрібно починати саме з нього, лівий підключиться автоматично.

 • Якщо ви помістіть навушники назад у футляр, загориться червоний індикатор. Він автоматично від’єднання Redmi AirDots від телефону.
 • Якщо ви знову дістанете навушники з кейса, загориться білий індикатор. AirDots знову автоматично підключаться до смартфону.

Підключати «ДОТС» через Bluetooth можна не тільки до телефону, але і до PC, і до ноутбука.

Часто буває, що при сполученні виникають проблеми або через деякий час один з навушників починає втрачати зв’язок, звук в ньому то з’являється, то зникає. У будь-якому випадку буде потрібно виконати скидання з’єднання. сполучення в парі і підключення до мобільного пристрою.

Інструкція по управлінню бездротовими навушниками Xiaomi Redmi AirDots

Ера мобільної електроніки продовжує свій розвиток. Сьогодні цілком заслужено більшу популярність у користувачів завоювали бездротові навушники. Серед великої кількості моделей TWS-навушників, присутніх на ринку, особливо виділяються продукти під брендом Xiaomi / Redmi. Не буде перебільшенням сказати, що Redmi AirDots. гідна альтернатива дорогим «вкладишів», що випускається компаніями Apple, Sony, Samsung і іншими виробниками. У деяких країнах вони продаються під назвою Mi True Wireless Earbuds Basic, але модель насправді одна і та ж.

Важливо пам’ятати, що великий попит призвів до того, що в тому ж Китаї в великих кількостях випускаються клони Redmi AirDots. Продаються вони за низькою ціною, і якість таких аксесуарів не витримує ніякої критики. Будьте уважні, якщо збираєтеся придбати для себе або комусь в подарунок навушники від Xiaomi.

Нижче ми даємо докладну інструкцію для тих, хто тільки що купив Аїр ДОТС, в якій розповімо, як ними користуватися.

Управління AirDots за допомогою багатофункціональної кнопки

Фізична кнопка на кожному з навушників може виконувати кілька функцій.

 • Відповісти / закінчити / скинути вхідний дзвінок
 • під час отримання виклику тапніте один раз по багатофункціональної кнопці, щоб відповісти на дзвінок;
 • під час телефонного дзвінка натисніть багатофункціональну кнопку, щоб завершити з’єднання;
 • коли надходить небажаний дзвінок, ви можете скинути його довгим натисканням на багатофункціональну кнопку.
 • Відтворення / тимчасова зупинка музики

Коли ви слухаєте музику і хочете її поставити на паузу або знову запустити відтворення, можна виконати додаткове управління натисканнями на багатофункціональну кнопку.

Коли навушники знаходяться в режимі очікування, натисніть двічі багатофункціональну кнопку, щоб викликати цифрового помічника.

Телефон повинен підтримувати функцію голосового управління, в настройках телефону повинен бути активований режим швидкого запуску ( «пробудження» пристрою).

Xiaomi Redmi AirDots підтримують голосове керування, здійснюване за допомогою Xiaoai, Siri і Google Асистента.

У Redmi AirDots є підтримка третьесторонніх чат-додатків і голосового введення для iOS. У пристроях на Android за замовчуванням використовується вбудований мікрофон, через який подаються голосові команди і відповіді цифрового помічника.

Навушники Xiaomi Redmi AirDots не мають функції регулювання гучності, це налаштування потрібно виробляти на смартфоні. До речі, для настройки гучності звуку можна використовувати голосового помічника.

Що знаходиться в коробці?

Нові Redmi Аірдотс упаковані в невелику довгасту коробку з картону синього кольору. У коробці знаходиться:

 • Кейс для зарядки.
 • Навушники (в кейсі) з амбушюрами розміру «М».
 • Змінні амбушюри розмірів «S» і «L».
 • Керівництво по експлуатації на китайській мові. Інструкції російською мовою в комплекті немає.

Перш ніж почати користуватися рекомендуємо зарядити кейс і бездротові навушники. Зніміть плівки з кейса і з контактів на вкладишах (плівка може бути тільки на одному з них).

Як зробити скидання сполучення Redmi AirDots?

Крок 1. Затисніть багатофункціональну кнопку на 15 секунд, поки по черзі три рази індикатор блимне червоним і білим світлом, а потім не вимкнеться. Це буде означати, що скидання пристрою стався успішно.

крок 2. У списку Bluetooth-підключень на смартфоні знайдіть запис «Redmi AirDots_R» і видаліть її. Потім завершите процедуру скидання підключення.

Як налаштувати навушники Xiaomi AirDots

Xiaomi AirDots. один з найдоступніших і популярних бездротових девайсів, представлених на російському ринку. За допомогою спеціальних сенсорних панелей, розташованих на зовнішній стороні кожного навушника, можна підключитися до смартфону і насолоджуватися улюбленою музикою.

Багато користувачів стикаються з проблемами при підключенні Xiaomi AirDots: щоб правильно підключити гаджет до телефону, необхідно чітко слідувати інструкції.

Інструкція по підключенню

Перевіривши комплектацію, можна приступати до настройки Xiaomi AirDots.

Для того щоб підключити пристрій до свого смартфону, слід:

 • Витягти Xiaomi AirDots з кейса для підзарядки.
 • На кожному навушнику тильна поверхня являє собою сенсорну кнопку: якщо на неї натиснути і утримувати кілька секунд, то пристрій починає реагувати відповідною індикацією. Необхідно одночасно затиснути кнопки на лівому і правому навушнику. Ключове слово. одночасно: важливо максимально синхронізувати рух своїх рук, щоб «вуха» змогли згодом автоматично синхронізуватися між собою і зі смартфоном.
 • Утримувати клавіші: на правому «вусі» відобразиться білий миготливий індикатор, потім. червоний, потім. червоно-білий. Через пару секунд, після появи червоно-білого мерехтіння, необхідно помістити навушники назад в кейс.
 • Важливо переконатися, що на AirDots працюють індикатори заряду, і після цього закрити кейс.
 • Включити Bluetooth на своєму телефоні: викликати меню, здійснивши свайп, і натиснути на відповідний значок Bluetooth-з’єднання.
 • Відкрити кейс і витягти з нього спочатку лівий навушник, потім. правий. Потрібно виконати процедуру саме в такому порядку, в іншому випадку при підключенні гаджета до телефону буде грати тільки один навушник. правий, а при натисканні на ліве «вухо» гратиме тільки воно. Таким чином, синхронізація буде виконана невірно.
 • Після вилучення частин девайса з кейса з’явиться білий індикатор, що сигналізує про те, що проводиться процес спарювання двох частин пристрою.
 • Зайти в налаштування телефону, тапнув по значку у вигляді шестерінки (розташування меню «Налаштування» залежить від моделі смартфона). Перейти до підрозділу «Bluetooth»: дочекатися поновлення розділу «Інші пристрої».
 • В меню «Інші пристрої» з’явиться назва підключається девайса. Кожен навушник має своє позначення: Redmi AirDots_L. для лівого, Redmi AirDots_R. для правого.
 • Необхідно підключити тільки правий навушник. Redmi AirDots_R, щоб здійснити прив’язку до телефону. Синхронізація з лівим «вухом» відбудеться автоматично.
 • Після того як з’єднання буде встановлено, Redmi AirDots_R переміститься з розділу «Інші пристрої» в розділ «Мої пристрої». Поруч з його ім’ям буде написано «Підключено».
 • Якщо в загальному списку не з’явився напис Redmi AirDots_R, то необхідно вимкнути і знову ввімкнути Bluetooth. Якщо і це не врятувало положення, то потрібно перезавантажити смартфон і повторно повторити процедуру підключення.
 • Зайти в розділ «Bluetooth» на своєму iPhone / Android, дочекатися завершення процесу пошуку навушників. Підключити Redmi AirDots_R.
 • «Вухо» почне часто блимати: проводиться пошук пари. Через приблизно 15 сек. здійсниться активація.
 • Вставити навушники у вуха, включити музику або відео на смартфоні. Коли почнеться відтворення звуку, необхідно клацнути по кнопці включення на лівому навушнику, і він автоматично підключиться до правого.
 • Якщо після підключення звук грає тільки в одному навушнику, то необхідно видалити створення пари: зайти в «Налаштування». розділ «Bluetooth», натиснути на значок у вигляді літери «i» в синьому кружечку, розташований поруч з Redmi AirDots_R, і вибрати опцію «Відключити ». Те ж саме зробити з Redmi AirDots_L (якщо лівий навушник з якоїсь причини був підключений до смартфону). Повторно підключити правий навушник до смартфону.
READ  Як налаштувати канали на телевізорі ббк

У режимі відтворення гаджет працює приблизно 4 години. У разі використання одного навушника час автономної роботи збільшується на годину, після чого буде потрібно здійснити підзарядку, помістивши обидві частини девайса в кейс. Якщо ж кейс повністю розряджений, то його необхідно підключити до джерела живлення за допомогою USB-кабелю.

Якщо включити навушники так і не вдалося, або працює тільки один, можна спробувати скинути налаштування Bluetooth наступним способом:

 • Скасувати створення пари з усіма пристроями: ноутбуком, комп’ютером, смартфоном і т.д.
 • Від’єднати обидва Xiaomi AirDots, натиснувши і утримуючи сенсорні панелі до появи червоних індикаторів.
 • Повторно затиснути клавіші на 30-50 сек., Дочекатися появи білого світлового сигналу. Чи не відпускати сенсорні панелі. Через 10-20 сек. індикатор почне по черзі мерехтіти білим і червоним кольором.
 • Утримувати клавіші до тих пір, поки вони не перестануть світитися. Почекати трохи. після того як індикатори замерехтіли, настройки будуть скинуті.
 • Повернути навушники в кейс, почекати кілька секунд і витягти девайс, дочекатися закінчення синхронізації, після чого можна повторно виконати підключення до смартфону правого навушника.

Якщо пристрій не вдалося підключити з першого разу, то не варто впадати у відчай: з даною проблемою стикаються багато користувачів. Необхідно ще раз виконати скидання налаштувань. Крайнім заходом стане очищення даних Bluetooth на смартфоні.

Щоб почистити кеш Bluetooth, необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • Зайти в налаштування телефону, тапнув по значку шестерінки.
 • Перейти у вкладку «Програми».
 • Вибрати «Всі додатки або« Менеджер програм »(в залежності від версії Андроїда назви пунктів можуть відрізнятися).
 • У списку подано встановлених програм: розшукати Bluetooth і клацнути по ньому.
 • Внизу є опція «Очистити», клікнути по ній, після чого вибрати один з двох варіантів: «Очистити все» або «Очистити кеш».
 • Здійснити ребут смартфона і повторно підключити AirDots.
 • Комплект поставки

  Пристрій представлений в двох колірних рішеннях: чорному і білому.

  • пластикова капсула, що виконує роль зарядного пристрою;
  • самі навушники, які розташовані в капсулі;
  • змінні амбушюри (насадки) різних розмірів;
  • документація.

  Виробник не включив в комплект поставки кабель micro USB: його потрібно купувати окремо, але необов’язково, підійде кабель від смартфона з відповідним роз’ємом.

  Як користуватися Xiaomi AirDots?

  На відміну від всіх відомих Airpods, Xiaomi AirDots автоматично не відключається після вилучення з вушних раковин. Щоб зупинити відтворення, необхідно покласти їх в кейс:

  • якщо прибрати тільки лівий навушник, то правий продовжить працювати;
  • якщо прибрати правий, то обидва відключаться.

  AirDots підтримує всі відомі голосові помічники, в т.ч. Алісу, Siri і Google Assistant. Управління девайсом інтуїтивно зрозуміле і просте:

  • при одиничному торканні сенсора відтворення музики призупиниться, а в разі вхідного дзвінка при натисканні на клавішу буде встановлено зв’язок з абонентом;
  • при подвійному торканні з’являється меню голосового помічника;
  • при утриманні більше секунди здійснюється скасування виклику;
  • при подвійному торканні під час розмови по мобільному зв’язку вимикається мікрофон.

  Заряджати бездротові Xiaomi AirDots просто: достатньо на 45 хвилин помістити навушники в спеціальний кейс, який оснащений потужним акумулятором в 350 mAh. Кейса вистачає на три цикли зарядки, після чого буде потрібно підключити його до джерела живлення через micro USB. Про необхідність підзарядки кейса сигналізує червоний діод, білий же колір означає, що батарея повністю зарядилася.

  Як скинути AirDots до заводських налаштувань

  Щоб влаштувати для гарнітури умовний Hard Reset:

  • Затисніть кнопки на навушниках, щоб їх відключити. Тримайте пальці до тих пір, поки індикатор не загориться червоним.
  • Тепер знову затисніть клавіші на 30-50 секунд, поки індикатори не займуться білим, потім дочекайтеся, коли індикатори спалахнуть білим і червоним ще через 5-20 секунд. Про завершення операції повідомлять кілька спалахів.
  • Помістіть навушники назад в кейс.
  • Через кілька хвилин можете синхронізувати гарнітуру зі смартфоном або комп’ютером.

  Відкат до заводських налаштувань служить для перезапуску пошуку зв’язку між правим (основним) і лівим навушником. До збою приводять «частотні забруднення» від ліній Wi-Fi, мобільних мереж та іншого.

  Якщо ви користуєтеся навушниками версії Pro, то для повного відкату вам знадобиться:

  • Заповните батарею кейса на 100% або поставте його на 30 хвилинну зарядку.
  • Вставте в кейс вкладиші. Важливий момент. на час скидання не закривайте його футляр.
  • На зворотному боці кейса розміщена клавіша. Затисніть і утримуйте її 30 секунд.
  • Це приведе до зниження налаштувань до заводських. Синхронізація між навушниками відбудеться автоматично, без участі користувача.

  Як скинути до заводських налаштувань навушники Redmi AirDots

  Бездротова гарнітура від Xiaomi схильна рассинхронизации навушників, коли програвати музику продовжує тільки правий, або перестають працювати обидва вкладиша. Це технічний огріх, який легко виправити, відкотивши AirDots до заводських налаштувань.

  Як правильно синхронізувати AirDots

  Щоб не доводилося часто проводити скидання Redmi AirDots, їх необхідно правильно підключити вперше або перепідключити до нового девайсу:

  • Переконайтеся, що навушники заряджені або дочекайтеся заповнення до 100% від кейса.
  • Дістаньте правий навушник, а лівий залиште в гнізді зарядки.
  • Знятий з конекторів харчування, вкладиш автоматично включиться. Вимкніть його вручну, натиснувши на кнопку навігації до моменту, поки не загориться червоний індикатор.
  • На повністю відключеному знову затисніть клавішу на 30-50 секунд, поки індикатор сповіщення не замерехтіли червоним.
  • Коли операція з першим зроблена, дістаньте другу гарнітуру і проведіть з нею аналогічні маніпуляції.
  • Вставте вкладиші назад в кейс і дочекайтеся повної синхронізації. займає 5-10 секунд.

  Описані вище дії також дозволяють скинути настройки, але це забирає більше часу.

  Важливо! Інструкції, викладені вище підійдуть для варіацій AirDots, випущених брендом Redmi і виходив від Xiaomi в рамках лінійки Mi.

  Зробити повний скидання до заводських налаштувань AirDots рекомендується при рассинхронизации навушників, збої передачі аудіосигналу і тривалої затримки музики. Правильна синхронізація усуває наступні проблеми і дозволяє насолоджуватися звуком.

  Меню навігації

  Як скинути настройки бездротових навушників Xiaomi, проблема зачіпає багато навушники. Що пишуть користувачі при несправності:

  • Не можу скинути настройки в самих навушниках Xiaomi. Вони запам’ятали інший телефон і не хочуть підключатися до мого смартфону.
  • Як підключитися до бездротових навушниками Хіаомі, вискакує вікно (помилка підключення, скиньте браслет).
  • Чи допоможе реєстрація ми аккаунта, якщо не підключаються навушники.
  • Як скинути всі налаштування до початкових, як були при покупці?

  Як скинути настройки бездротових навушників Xiaomi

  Багато користувачів смартфонів від виробника Xiaomi скаржаться. На те, що бездротова гарнітура часто відключається і піддана частій рассинхронизации. Такі проблеми виникають сумніви з різних причин, які слід усунути для стабільної роботи. У подібних випадках, може знадобитися скидання налаштувань навушників до заводських значень. Як правильно і досить швидко виконати дану процедуру, ми розглянемо нижче.

  Особливості скидання налаштувань бездротової гарнітури

  Щоб виконати процедуру скидання налаштувань бездротової гарнітури в смартфонах від виробника Xiaomi. Буде потрібно виконати ряд дій, одними з них є:

  • Натискаємо кнопки, які розташовані на навушниках для їх повного відключення. Слід утримувати кнопку до того часу, поки не включиться світлодіод червоного кольору.
  • Після цього потрібно повторно натиснути зазначені вище кнопки і тримати їх, орієнтовно 30-40 секунд. Поки світлодіодні індикатори не займуться білим кольором.
  • Після цього, необхідно буде почекати, поки індикатори не займуться білим і відразу червоним кольором. Це станеться, приблизно після 10-20 секунд.

  Про те, що процедура успішно завершена, користувач дізнається завдяки кільком миготіння світлодіодних індикаторів. Через кілька хвилин, ви зможете здійснити синхронізацію бездротової гарнітури зі своїм смартфоном. Або ж персональним комп’ютером з урахуванням інструкції від виробника.

  Необхідно виділити такий важливий момент. Що скидання встановлених налаштувань до заводських значень бездротової гарнітури смартфона Xiaomi. Необхідний для виконання процедури перезапуску пошуку стабільного зв’язку між лівим і правим навушником. До подібних несправностей, як правило, призводять «частотні забруднення«. Від діючої косильною волосіні зв’язку Wi-Fi, різних мереж мобільного зв’язку та інші. Представлена ​​процедура не займає багато часу і ви зможете швидко здійснити настройку. Своєю бездротової гарнітуру з новими параметрами для стабільної і якісної роботи.

  Що робити, якщо не підключаються навушники Xiaomi AirDots

  Навіть при дотриманні вищеописаних рекомендацій у користувачів можуть з’являтися проблеми при підключенні AirDots між собою. Підключіть до зарядного пристрою кейс, в який помістіть навушники. Залиште їх в такому положенні на півгодини. Власнику навушників також потрібно врахувати, що в деяких випадках синхронізація відбувається, навіть якщо не відображається білий індикатор. Це означає, що після видалення пристрою потрібно почекати приблизно 20-30 секунд. Після чого спробувати підключити їх до телефону.

  Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до телефону

  При підключенні навушників користувачі часто стикаються з тим, що в одному навушнику музика грає, у другому. немає. Хоча обидва вкладиша відображаються в списку підключених пристроїв в меню Bluetooth.

  Можливо це якийсь заводський брак у всій лінійці AirDots. Або недоробка в моделі з проблемою синхронізації. Це ще пов’язано з тим, що навушники можуть бути розділені. Ви можете підключити лише один з них до телефону, в той час як другий підключити до ноутбука. Або позичити його іншому користувачеві для прослуховування музики на його смартфоні.

  Навіть якщо ви спробуєте підключити паралельно другий навушник Xiaomi AirDots, то він буде підключений, а другий відключений. І так буде відбуватися до нескінченності. Давайте розглянемо, як їх правильно синхронізувати.

  При розпакуванні потрібно витягти кейс з вкладишами з упаковки:

  • Потрібно відразу ж переконатися в тому, що акумулятор кейса і навушників має достатній заряд для підключення між собою;
  • Дістаньте обидва пристрої з кейса і зачекайте кілька секунд. На початку індикатори на їх корпусі будуть горіти червоним;

  Ця інструкція буде корисною для тих, хто ще не підключав AirDots до телефону раніше. Якщо ви вже це зробили, але безуспішно, прочитайте наступний розділ статті.

  Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots між собою

  При купівлі нового пристрою ми часто стикаємося з проблемами при його налаштуванні і підключенні. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином синхронізувати бездротові Bluetooth навушники Xiaomi AirDots між собою.

  Яким чином синхронізувати вкладиші між собою

  Нерідко після підключення Ейрдотс звук надходить лише з одного навушника. Це може відбуватися з тієї причини, що пристрій Xiaomi не встигли синхронізуватися між собою. В результаті по Bluetooth був підключений тільки один з них. У такій ситуації потрібно перепідключити їх, скинувши настройки. Видалити ім’я моделі також потрібно зі списку пристроїв, що підключаються по Bluetooth. Для цього поверніться у вікно з настройками і знайдіть в списку AirDots.

  Після чого натисніть на стрілочку навпроти назви моделі. У наступному вікні виберіть пункт «Видалити».

  У деяких телефонах біля кожного підключеного пристрою розташований хрестик, натиснувши на який відбувається видалення пристрою зі списку підключених. Щоб скинути налаштування на навушниках, необхідно взяти обидва в руки і затиснути на них кнопку на 45 секунд. За цей час індикатори на кнопках повинні загорітися червоним світлом. Після чого білим вони повинні мигати приблизно 10 раз.

  READ  Чи не вимикається екран при розмові Xiaomi

  Коли ви скинули налаштування, повторіть інструкцію для їх підключення з першого розділу статті. Таким чином вам вдасться підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до свого смартфону або ноутбука з Bluetooth. Розсинхронізація вкладишів між собою може відбуватися через те, що вони довгий час пролежали на полиці або в ящику столу поза зарядного кейса. Це відбувається навіть з навушниками, які до цього були пов’язані з телефоном і працювали обидва синхронно. Тому важливо не залишати їх поза кейса.

  Особливості використання бездротового пристрою

  Навушники Redmi AirDots не мають сенсорної панелі, як багато інших бездротових пристроїв. Замість неї на корпусі розташовані механічні кнопки. Кому-то вони більше подобаються, так як сенсор часто реагує на дотик, коли ми просто виправляємо навушник. Але є і достаток. механічну кнопку доводиться натискати із зусиллям. В результаті цього вкладиш вдавлюється в вусі глибше, що приносить дискомфорт.

  За допомогою даних кнопок ми синхронізуємо бездротові навушники моделі Xiaomi AirDots між собою. А також можемо управляти музичним плеєром в телефоні. Натиснувши на будь-якому з них швидко два рази по кнопці на телефоні, ми викличемо голосового помічника.

  Якщо натиснути на кнопку один раз. програвання музичної композиції зупиниться. Натисніть ще раз, і музика продовжить грати. У кожен навушник вбудований мікрофон, який досить якісно передає звук вашому співрозмовнику при розмові. У більшості користувачів також немає претензій до якості звуку цього пристрою.

  Як влаштовані бездротові TWS-навушники: результати розтину Xiaomi Redmi AirDots

  Розбирання TWS навушників Xiaomi Redmi AirDots

  Тепер оглянемо те, у що перетворився навушник після описаного вище події.

  Тут і далі. все картинки клікабельні.

  Тут видно материнську плату, акумулятор і ту частину корпусу, яка утримує динамік навушника.

  Огляд половинок корпусу показав, що вони були з’єднані без клею, тільки на засувках. Так що при достатній акуратності їх можна роз’єднати без пошкоджень і без екстремальних зусиль.

  Позначка на акумуляторі. не дуже чітка; але можна прочитати, що ємність становить 0.16 Ваттчасов (Wh), що приблизно відповідає (в мАг) офіційно заявленим 40 мАг. Це. трохи, але габарити вкрай обмежені, що не розженешся!

  Тепер вивчаємо головну частину навушників. материнську плату.

  Так вона виглядає стороною, зверненої в бік задньої кришки (тобто назовні від користувача):

  У центрі розташована єдина механічна кнопка, за допомогою якої і здійснюється управління навушником. Якщо натиснути на штирек в центрі кнопки, то чути характерний і чіткий клацання спрацьовування кнопки. Хід натискання кнопки. невеликий, приблизно 0.5 мм.

  У багатьох інших TWS-навушниках використовується сенсорне управління, а й у механічного є своя перевага: не буває помилкових спрацьовувань.

  Над кнопкою знаходяться два світлодіоди. Біло-прозорий світлодіод. насправді червоний; а жовтий. насправді білий.

  Праворуч від кнопки. кварцовий генератор на 40 мГц.

  Найзагадковіша частина на цій стороні плати. прямокутна чорно-біла деталь внизу плати.

  Вона ще до того ж і об’ємна (має помітну висоту), подивимося на цю деталь збоку:

  Можу припустити, що це. така 3D-антена для каналу Bluetooth. Але в своєму припущенні я впевнений не більше, ніж на 10%; просто інших припущень зовсім немає.

  Тепер подивимося на лицьову сторону материнської плати:

  Центральна частина всього пристрою. чіп RTL8763BFR (компанія Realtek). Чіп підтримує роботу Bluetooth 5.0; протокол AptX не підтримує (багато про нього питаються, але тут його немає і не може бути). Детальний опис чіпа. тут (PDF, англ. Яз.)

  Крім всієї іншої обв’язки на платі є два мініатюрних моткових елемента (дроселя). Один з них (з жовтою точкою) розташований праворуч від головного чіпа, а другий. під жовтим проводом.

  Мікрофон розташований за матовим пластиком у верхній частині плати.

  Тепер оглянемо інші деталі конструкції.

  Знімемо силіконовий амбушур і подивимося на половинку корпусу з динаміком і контактами для зарядки:

  Для захисту від бруду перед динаміком встановлена ​​дуже дрібна сітка. Бруд не пройде!

  Тепер давайте повністю доламали динамік і подивимося на звукову котушку і магнітну систему.

  Згідно з офіційними специфікаціям, діаметр випромінювача звуку становить 7.2 мм.

  У днище магнітної системи помітно невеликий отвір, зроблене, ймовірно, для поліпшення відтворення басів.

  Магнітна система. маленька, але сильна. На стінці холодильника тримається впевнено. 🙂

  Тепер подивимося на зворотний бік половинки корпусу з контактними майданчиками:

  Тут видно сама плата з контактними майданчиками і ще одна загадкова деталь (оскільки ні з чим не з’єднана): дві блискучі смужки з боків від плати з контактами. Це. мініатюрні магнітики, що допомагають навушника утриматися в кейсі і, тим самим, виключити нештатное переривання процесу зарядки.

  І, нарешті, розберемо на складові частини іншу половинку корпусу, на якій закріплена механічна кнопка:

  Справа тут. власне друга половинка корпусу, а зліва. саме кнопка, яка вставляється в цю половинку корпусу і тримається в ній на засувках.

  У нижній частині корпусу помітно тонке отвір, через яке проходить світло від світлодіодів.

  Уф-ф-ф-ф Ось і все по механічної частини. Залишилася філософська частина (висновок). 🙂

  Передісторія

  Ця стаття з’явилася завдяки сумної події: один з TWS-навушників Xiaomi Redmi AirDots (лівий) був мало того, що впустив, але ще і роздавлений! Це ще нічого, в житті і не таке трапляється.

  Але немає лиха без добра: зате з’явилася можливість досконально вивчити внутрішній устрій навушників TWS (True Wireless Stereo), яке і буде представлено в подальшому розповіді.

  Так навушники Xiaomi Redmi AirDots (вони ж Mi True Wireless Earbuds Basic) виглядали при житті (без кейса):

  Трохи забігаючи вперед, скажу, що та частина навушників, яка на зображенні звернена до читача, це. не просто задня кришка, а кришка, поєднана з кнопкою (вона теж буде розібрана).

  Спочатку. кілька слів про навушниках TWS, випадково стали героями статті. Xiaomi Redmi AirDots.

  Це. одні з найдешевших TWS навушників на ринку.

  Такі відносно недорогі навушники хороші, якщо Ви ще не знаєте точно, чи потрібні Вам навушники TWS, або не потрібні.

  Якщо вони Вам сподобаються, то можна переходити на більш дорогі моделі.

  Навушники TWS зараз. «в тренді», а й у них є свої специфічні проблеми.

  Як приклад можна відзначити, наприклад, невисоку автономність у порівнянні з «звичайними» Bluetooth-навушниками; а також підвищену ймовірність втратити один з навушників. Крім того, деякі користувачі вважають їх просто незручними (смак. справа тонка).

  Крім того, існує їх модифікація Xiaomi Redmi AirDots S, що відрізняється, ймовірно, тільки програмним забезпеченням (тобто прошивкою). Ціна. приблизно така ж; можна перевірити на Яндекс.Маркет.

  Можна спробувати знайти на китайських майданчиках, наприклад, у цього продавця на Аліекскпресс.

  Ще варіант. скористатися пошуком на Аліекспресс; але тут є нюанси.

  За SIM дозвольте подякувати всім за увагу!

  Як синхронізувати AirDots між собою

  Інструкція підійде власникам всіх моделей бездротових навушників від Xiaomi, в тому числі Redmi і Mi. Для створення міцного зв’язку виконайте наступні кроки:

  • Переконайтеся, що гарнітура заряджена і витягніть один вкладиш з кейса.
  • Вимкніть його, затиснувши сенсорну кнопку. Після виключення повторіть дію, утримуючи кнопку не менше 30 секунд, поки не загориться червоний індикатор.
  • Дістаньте другий навушник і виконайте аналогічну процедуру.
  • Обидва вкладиша повинні засвітитися червоним, потім помістіть їх в кейс на 5-10 секунд.
  • Дістаньте пристрої з боксу і почекайте, поки лівий автоматично підключиться до правого. Повинен прозвучати звуковий сигнал.

  Чому при підключенні до телефону навушники не сполучаються між собою

  Іноді AirDots синхронізуються в індивідуальному порядку, тобто вони не приєднуються один до іншого, але працюють зі смартфоном. Причина в тому, що лівий навушник «втрачає» правий, тому пара перестає працювати разом. Що робити?

  • Скиньте налаштування Bluetooth для Xiaomi AirDots. Почніть з виключення кожного навушника. На кожному затисніть кнопки (сенсорні або фізичні), поки індикатори не займуться червоним світлом.
  • Знову затисніть кнопки, тепер уже на 30-50 секунд. Спочатку навушники включаться, загориться білий світ, потім через 10-20 секунд ви побачите, що індикатор світиться червоним, то білим (2 рази). Продовжуйте утримувати кнопки, індикатор блимне ще кілька разів і на кілька секунд згасне. Після цього він ще двічі блимне і стається збій налаштувань навушників.
  • Дістаньте навушники з кейса. Лівий почне шукати правий, синхронізується з ним, а потім «ДОТС» можна підключати до телефону.

  Ще одна причина «рассінхрон». неправильний порядок отримання інформації щодо під’єднання навушників до смартфону. У цьому випадку замість правого «вуха» першим до пристрою підключається ліве, і починає працювати в монорежиме. Праве підключити не вдається. Щоб підключити обидва AirDots, доведеться зробити скидання налаштувань і нове підключення, як описано в покрокової інструкції, наведеної вище (див. «Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots»).

  Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до телефону

  При підключенні навушників користувачі часто стикаються з тим, що в одному навушнику музика грає, у другому. немає. Хоча обидва вкладиша відображаються в списку підключених пристроїв в меню Bluetooth.

  Підключені обидва навушника AirDots

  Можливо це якийсь заводський брак у всій лінійці AirDots. Або недоробка в моделі з проблемою синхронізації. Це ще пов’язано з тим, що навушники можуть бути розділені. Ви можете підключити лише один з них до телефону, в той час як другий підключити до ноутбука. Або позичити його іншому користувачеві для прослуховування музики на його смартфоні.

  Підключення навушників до мобільного телефону

  Навіть якщо ви спробуєте підключити паралельно другий навушник Xiaomi AirDots, то він буде підключений, а другий відключений. І так буде відбуватися до нескінченності. Давайте розглянемо, як їх правильно синхронізувати.

  При розпакуванні потрібно витягти кейс з вкладишами з упаковки:

  • Потрібно відразу ж переконатися в тому, що акумулятор кейса і навушників має достатній заряд для підключення між собою;
  • Дістаньте обидва пристрої з кейса і зачекайте кілька секунд. На початку індикатори на їх корпусі будуть горіти червоним; Дістаньте обидва навушника з кейса для підключення
  • Коли на правому навушнику Xiaomi AirDots стане горіти білий індикатор, це означає, що один підключився до іншого; Дочекайтеся білого індикатора на правому навушників
  • Увімкніть Bluetooth на телефоні. Це можна зробити в налаштуваннях. Або через меню швидкого доступу; Увімкніть Bluetooth на телефоні
  • Почніть пошук нового пристрої, якщо в списку немає модель AirDots;
  • Виберіть пристрій зі списку і підтвердіть підключення. Натисніть на ім’я моделі в списку підключених на телефоні

  Ця інструкція буде корисною для тих, хто ще не підключав AirDots до телефону раніше. Якщо ви вже це зробили, але безуспішно, прочитайте наступний розділ статті.

  Що робити, якщо навушники працюють окремо

  Якщо Аірдотси як і раніше не синхронізуються і підключаються до телефону в вигляді самостійних пристроїв, треба зробити відкат до заводських параметрів. Це максимально проста процедура.

  • Витягуємо вкладиші з контейнера.
  • Затискаємо кнопку (сенсорну або механічну).
  • Тримаємо її протягом 30-50 секунд. Індикатори підсвітяться червоним і прозвучить подвійний звуковий сигнал.
  • Розміщуємо їх назад в кейс і через кілька секунд дістаємо. Якщо білий індикатор блимає тільки на одному, значить, скидання допоміг, і синхронізація пройшла успішно.
  • Підключаємо AirDots до смартфону. Телефон визначить гаджет як один пристрій і мелодія буде йти з двох каналів.
  READ  Як оновити браузер на телевізорі Samsung

  Яким чином синхронізувати вкладиші між собою

  Нерідко після підключення Ейрдотс звук надходить лише з одного навушника. Це може відбуватися з тієї причини, що пристрій Xiaomi не встигли синхронізуватися між собою. В результаті по Bluetooth був підключений тільки один з них. У такій ситуації потрібно перепідключити їх, скинувши настройки. Видалити ім’я моделі також потрібно зі списку пристроїв, що підключаються по Bluetooth. Для цього поверніться у вікно з настройками і знайдіть в списку AirDots.

  Після чого натисніть на стрілочку навпроти назви моделі. У наступному вікні виберіть пункт «Видалити».

  Натисніть на хрестик навпроти моделі

  У деяких телефонах біля кожного підключеного пристрою розташований хрестик, натиснувши на який відбувається видалення пристрою зі списку підключених. Щоб скинути налаштування на навушниках, необхідно взяти обидва в руки і затиснути на них кнопку на 45 секунд. За цей час індикатори на кнопках повинні загорітися червоним світлом. Після чого білим вони повинні мигати приблизно 10 раз.

  Тримайте кнопку 45 секунд для скидання налаштувань

  Коли ви скинули налаштування, повторіть інструкцію для їх підключення з першого розділу статті. Таким чином вам вдасться підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до свого смартфону або ноутбука з Bluetooth. Розсинхронізація вкладишів між собою може відбуватися через те, що вони довгий час пролежали на полиці або в ящику столу поза зарядного кейса. Це відбувається навіть з навушниками, які до цього були пов’язані з телефоном і працювали обидва синхронно. Тому важливо не залишати їх поза кейса.

  Xiaomi AirDots Pro

  Доки блимання індикаторів свідчить про закінчення скидання.

  Перед операцією скидання налаштувань кейс потрібно повністю зарядити.

  Особливості скидання налаштувань у різних моделей

  Jabra Elite 65t

  Щоб скинути повністю регулювання Jabra, потрібен тільки правий навушник. Для цього:

  • потрібно повністю його зарядити;
  • вийняти з чохла;
  • натиснути на функціональну (широку) кнопку;
  • утримувати її, поки світлодіод НЕ замигает спочатку червоним, а потім фіолетовим кольором.

  Після відпускання індикатор загориться зеленим кольором (включення), потім. синім (сполучення). До початку скидання необхідно видалити підключення на телефоні, як і для інших моделей.

  • вимкніть навушники;
  • натисніть і утримуйте кнопку живлення більше 7 сек;
  • синє світло блимне приблизно 4 рази, після чого настройки гарнітури будуть скинуті, і вся інформація про сполученні буде видалена.

  Xiaomi Mi AirDots, Haylou GT1 Pro, Huawei

  • дістати обидва навушника з кейса;
  • вимкнути їх;
  • натиснути на сенсорні панелі і утримувати їх 15-20 секунд;
  • після миготіння індикаторів червоним і білим кольором відпустити панелі;
  • укласти вкладиші в футляр;
  • видалити зі списку на телефоні;
  • підключити заново.

  Процедури для різних моделей відрізняються тільки кількістю спалахів світлодіодів.

  процедура скидання

  В інструкції до кожного гаджетом зазвичай описується, як саме скинути настройки Bluetooth до заводських. Незважаючи на загальний принцип, є відмінності для різних моделей. Найбільш часто процедура скидання виглядає так:

  Сброс до заводских настроек беспроводных наушников Redmi AirDots

  • повністю зарядити кейс;
  • навушники укласти в чохол, але не закривати його;
  • торкнутися кнопочки на футлярі і утримувати її протягом 30 сек.

  Саме так скидаються налаштовані параметри на Xiaomi Mi AirDots Pro. Однак ця процедура може бути і інший для інших моделей.

  Подивіться відео в якості ілюстрації:

  Загальні принципи hard reset

  У зв’язку з різноманітністю моделей бездротових пристроїв, бажано відразу звернутися до інструкції, або звернути увагу на органи управління. Наведемо загальні принципи скидання до заводських параметрах:

  скинути, навушники, xiaomi, airdots
  • Перш за все, переконайтесь, що живлення вимкнено. Тоді перейдіть до наступних варіантів.
  • Якщо є тільки кнопка харчування. то зазвичай її потрібно натиснути і утримувати її майже 10 секунд, щоб скинути налаштування.
  • Якщо є регулятор гучності разом з кнопкою харчування. одночасно натиснути і утримувати харчування і гучність /. протягом до 10 сек.
  • При наявності кнопок виклику, регулювання гучності разом з харчуванням. виконати комбінацію харчування і дзвінок або дзвінок і гучності, натиснувши їх до 10 сек.
  • Якщо є управління відтворенням / паузою. виконати те ж саме.

  Принцип роботи бездротових навушників

  В основі роботи будь-якого бездротового пристрою лежить прийом-передача радіосигналу. Найчастіше в побутових приладах для цього використовується універсальна технологія Bluetooth з передачею сигналу на частоті 2,4-2,48 ГГц.

  Bluetooth дійсно означає «блакитний зуб». Таким було прізвисько стародавнього датського короля Гарольда, який об’єднав вікінгів тисячу років тому. Подібно Харольду, Bluetooth сьогодні об’єднує різні пристрої за єдиним протоколом.

  У бездротових навушниках, як і смартфонах, вбудований Bluetooth, що дозволяє обмінюватися цифровими даними. Відразу після включення девайси починають шукати один одного. Якщо знаходять, просять дозвіл на підключення і, отримавши його, з’єднуються. Після першого підключення, гарнітура додається на смартфоні в список довірених пристроїв і надалі підключається автоматично.

  Jabra Elite 65t

  Щоб скинути повністю регулювання Jabra, потрібен тільки правий навушник. Для цього:

  Redmi AirDots работают по отдельности. Синхронизация наушников

  • потрібно повністю його зарядити;
  • вийняти з чохла;
  • натиснути на функціональну (широку) кнопку;
  • утримувати її, поки світлодіод НЕ замигает спочатку червоним, а потім фіолетовим кольором.

  Після відпускання індикатор загориться зеленим кольором (включення), потім. синім (сполучення). До початку скидання необхідно видалити підключення на телефоні, як і для інших моделей.

  • вимкніть навушники;
  • натисніть і утримуйте кнопку живлення більше 7 сек;
  • синє світло блимне приблизно 4 рази, після чого настройки гарнітури будуть скинуті, і вся інформація про сполученні буде видалена.

  Apple Air Pods

  Скидання до заводських налаштувань проводиться аналогічно Xiaomi AirDots Pro: гарнітура покладена в футляр з відкритою кришкою, утримуючи утримується кнопочка на кейсі.

  Взагалі у більшості бездротових моделей дотримується загальний принцип:

  Якщо на кейсі є кнопка, то скидання параметрів проводиться з її допомогою. Якщо немає. то натисканням кнопок на самих навушниках.

  JBL Live

  Накладні повнорозмірні JBL Live мають власні органи управління. Скидати їх налаштування до заводських потрібно так:

  • включити гарнітуру;
  • натиснути одночасно обидві кнопки гучності;
  • утримувати 5 секунд до характерного звуку виключення:
  • знову включити.

  Для скидання накладних гарнітур зазвичай застосовуються розташовані на них органи управління.

  Як скинути бездротові навушники до заводських налаштувань?

  Правильно, потрібно спочатку скинути настройки TWS навушників до заводських. Щоб вони забули, що колись працювали в одиночному режимі. Для цього видаляємо навушники з телефону кнопкою «Забути пристрій»

  Після чого одночасно затискаємо на них функціональні кнопки або затримуємо палець на сенсорі протягом приблизно 5 секунд. Навушники спочатку загоряться найчастіше червоними лампочками, після чого вимикаються.

  Далі повторюємо дію, але вже затискаємо кнопки на 10-15 секунд. Спочатку вони з характерним звуком з динаміків включаться. Чи не відпускаємо і продовжуємо тримати пальці на сенсорі або затискати кнопки до того моменту, як спрацюють з невеликою перервою два подвійних звукові сигнали. Можна також звернути увагу на світлову індикацію. Як правило, в цей момент замигають лампочки. червона і синя або червона біла або тільки одного кольору в залежності від моделі.

  Далі вся індикація згасне, і навушники знову вимикаються. поміщаємо їх назад в футляр. Цього достатньо, щоб настройки стерлися і повернулися до стану, заданого.

  Скидання Xiaomi AirDots Pro

  Доки блимання індикаторів свідчить про закінчення скидання.

  Перед операцією скидання налаштувань кейс потрібно повністю зарядити.

  Скидання до заводських налаштувань і Синхронізація бездротових навушників з Bluetooth

  Скидання налаштувань кнопкою

  Якщо у вас є інструкція конкретно для ваших навушників, то там швидше за все описаний процес скидання налаштувань. Навіть якщо інструкція на мові якого ви не знаєте, то можете перевести її з допомогою телефону (просто навести камеру, через той же перекладач від Google). Вам не доведеться пробувати різні варіанти і шукати потрібні комбінації.

  Скидання налаштувань Solo Pro

  • Натисніть і утримуйте кнопку режиму і кнопку зменшення гучності протягом 10 секунд.
  • Коли світлодіодний індикатор почне блимати червоним, відпустіть кнопки.

  Налаштування навушників скинуті, і вони готові до повторної налаштуванні для роботи з вашими пристроями.

  Скидання навушників Xiaomi AirDots до заводських налаштувань

  Бездротові Bluetooth-навушники «Redmi Аірдотс» схильні до рассинхронизации: грає тільки один вкладиш, спостерігається різний рівень гучності в затички. Щоб позбутися від несправності, знадобиться скинути навушники Xiaomi AirDots до заводського стану.

  Як скинути навушники AirDots

  • тисніть на механічні кнопки управління на крапельках. Відпустіть пальці після того, як обидва індикатора повідомлень загоряться червоним кольором;
  • відпустіть клавіші і притисніть їх заново на 25-45 секунд. Спершу гарнітура блимне білим, а минаючи 5-25 секунд замигает білим, а потім червоним кольором. Продовжуйте тримати пальці, поки не трапляться ще 2-3 мерехтіння;
  • на цьому скидання налаштувань закінчений. Встановіть «вуха» на контактні площадки в кейсі;
  • через 2-3 хвилини їх можна підключити до девайсів.

  Зверніть увагу! Ця інструкція підходить, щоб скинути настройки Xiaomi AirDots. аналог моделі від Redmi, вони були випущені раніше, замість механічних клавіш управління використані сенсорні майданчики.

  Щоб обнулити «Xiaomi» Mi AirDots Pro до заводських налаштувань:

  • попередньо зарядіть кейс, підключивши його до джерела живлення на 20-30 хвилин;
  • вставте затички в кейс. Залиште верхню кришку відкритою;
  • на футлярі придавите єдину клавішу на 30 секунд, що допоможе перезавантажити гарнітуру від «Xiaomi».

  Як синхронізувати навушники AirDots

  Щоб після відкоту не знадобилася швидка перезавантаження, зробіть наступне:

  скинути, навушники, xiaomi, airdots
  • зарядите затички до 70-100%;
  • дістаньте з футляра правий навушник;
  • відключіть його, притиснувши клавішу управління, поки кольоровий індикатор не засвітиться червоним;
  • після відключення затички знову затисніть кнопку на 25-45 секунд. Чи не відпускайте, доки пристрій не почне блимати червоним;
  • відкладіть перше «вухо» в сторону і повторіть аналогічний процес з другим;
  • поверніть обидві затички в кейс. Через 5-10 секунд вони будуть синхронізовані і готові для створення конекту з іншим девайсом.

  Как сбросить настройки наушников Redmi AirDots

  Цю операцію можна зробити замість відкату до заводських налаштувань.

  Щоб перезапустити роботу Xiaomi або Redmi AirDots, знадобиться витратити 5-10 хвилин, після чого навушники будуть готові для сполучення з іншим девайсом. Якщо створення пари постійно «відвалюється», рекомендується відвідати сервісний центр для діагностики гарнітури, зарядного футляра або смартфона.

  BETATECH.COM.UA 2022