Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути пароль на телефоні якщо забув

Table of Contents

Що робити, якщо мережа відключена

Якщо на пристрої немає доступу до мобільного інтернету, спробуйте приєднатися до мережі Wi-Fi:

 • Спробуйте перезавантажити смартфон і в рядку стану включити вай-фай.
 • Зробіть кілька безуспішних спроб ввести пароль і перейдіть до екстреним викликом. Введіть команду: ###. Вона переправить користувача в інженерне меню. Знайдіть категорію service test і включіть Wi-Fi. Представлена ​​команда відрізняється на різних моделях телефонів.

скинути, пароль, телефон, якщо, забув

Подальше відновлення системи відбувається за поданою вище сценарієм. Подібний метод зняття блокування простий, але доступний тільки користувачам, пам’ятають пошту і пароль від прив’язаного облікового запису Google. Якщо дані від електронної скриньки також загублені, спробуйте скористатися Google Account Recovery. В інших випадках потрібно відвідування сервісного центру компанії, що виготовила телефон.

Як повернути телефон до заводських, якщо забув пароль

Найбільш стандартний спосіб передбачає видалення коду безпеки через Google. Для цього необхідно мати доступ до останнього і пам’ятати пароль від нього. Важливо використовувати саме той акаунт, який прив’язаний до заблокованого смартфону:

 • При введенні пароля введіть п’ять або більше неправильних ключів. Необхідно, щоб з’явилося повідомлення про надлишкову кількість спроб.
 • На екрані з’явиться напис, що припускає, що користувач забув пароль. Натисніть на неї.
 • Якщо в пункті два напис не виникла, повторіть перший крок і натисніть клавішу home.
 • Перехід за посиланням приведе користувача до авторизації в обліковий запис Google. Введіть пошту і пароль і виконайте дії, описані в листі.

Для виконання цього способу потрібна наявність інтернету. В отриманому листі просять створити новий пароль і підтвердити його повторивши. Іноді вказують старий код, щоб нагадати користувачеві, яким він був. Як правило, знову поставити його не можна.

Як скинути настройки на Android, якщо забув пароль

Як скинути настройки на Android до заводських, якщо забув пароль? Власники смартфонів і планшетів часто встановлюють блокування пристрою за допомогою пароля. Це значно підвищує безпеку, хоч і не дає абсолютного захисту. Паролі часто вже не записують і з часом забувають, що призводить до неможливості використання гаджета. Цю проблему можна вирішити, виконавши повний скидання даних. Розглянуті способи розглядають уразливості андроїда, за допомогою яких можна легко скинути настройки.

Чи можна зробити скидання налаштувань без пароля?

Для видалення пін коду, графічного ключа і аналогічних захисних методів можна провести видалення системних файлів. Останні розташовані в директорії дата. система ОС Android. Самостійно знайти її за допомогою іншого пристрою досить складно, оскільки доступ до неї строго обмежений. Програма ADBRun розраховано на цю проблему. Для її роботи потрібно, щоб в настройках була поставлена ​​галочка навпроти налагодження по USB. Це можна зробити тільки заздалегідь.

 • Підключіть заблокований девайс до персонального комп’ютера або ноутбука. Попередньо перевірте заряд: бажано мати 100%.
 • Запустіть з віддаленого пристрою програму ADBRun.
 • Зайдіть в опцію видалення ключів: unlock gesture / pin.
 • У меню, виберіть третій пункт. Якщо на смартфоні встановлений root, виберіть також четвертий.
 • перезавантажте телефон.

Коли пристрій закінчить завантаження, на ньому не буде системного файлу, що відповідає за блокування. Відповідно, гаджетом можна безперешкодно користуватися.

READ  Сталася помилка під час читання з iPhone

Завантаження в безпечному режимі

Ще що робити, якщо забув пароль на телефоні? Якщо екран блокування був створений стороннім додатком, то найпростіше обійти його, завантаживши апарат в безпечному режимі. Для цього достатньо натиснути і утримувати клавішу живлення. У новому меню слід вибрати опцію «Відключити живлення» і підтвердити операцію. Телефон завантажиться в безпечному режимі. Всі сторонні додатки будуть відключені.

Досить видалити програму або змінити пароль і ще раз перезавантажити телефон.

Як зняти блокування з телефону або планшета, якщо вже все перепробував

Що робити, якщо забув пароль на телефоні і жоден з перерахованих варіантів не спрацював?

Через виклик SOS

Для зняття блоку можна використовувати номер екстрених служб. SOS або 112, і спеціальний код, після набору якого відбудеться повне скидання установок до заводських.

Розберемо на прикладі апарату фірми Samsung.

 • Повністю заряджаємо і включаємо телефон;
 • Виробляємо виклик служб екстреного реагування та одразу ж, не чекаючи мови автоматичного інформатора, починаємо натискати «», поки не буде доступна функція набору номера в режимі виклику;
 • Якщо за 10 секунд ви не зможете викликати вікно набору номера, то скидайте з’єднання і починайте все спочатку до позитивного результату;
 • Як тільки спрацює додатковий набір в режимі дзвінка, набираємо спеціальний інженерний код 27678451 # (для апарату Samsung);
 • З’являється напис «Reset»;
 • перезавантажуємо пристрій.

Рекомендуємо подивитися відео інструкцію:

Тепер можна вільно користуватися пристроєм.

Как разблокировать телефон если забыл пароль. Самый простой метод разблокировки

Варто нагадати, що у кожного виробника свої паролі доступу до інженерних функцій гаджета. Більш того, існує залежність від моделі та версії програмного забезпечення.

Як розблокувати телефон, якщо забув пароль

Користувач може сам встановити пароль на телефон. Ця функція передбачена багатьма виробниками. Якщо код буде введений невірно або апарат буде заблокований, то використовувати його в подальшому не вийде. Що робити в такому випадку? Обнуляти прошивку, тобто скидати всі функції до заводських. На різних апаратах ця операція здійснюється по-різному.

Как разблокировать графический ключ телефон на андроид (Забыл пароль на телефоне)

Поновлення за рішенням Google аккаунт

Смартфони під управлінням Android можна розблокувати через прив’язаний в системі облікового запису Google, за умови, що ви пам’ятаєте його. Такий спосіб працює на пристроях з операційною системою Android до версії 5.0 (Lollipop). Телефон повинен бути підключений до мережі через Wi-Fi або через мобільний інтернет.

 • Наберіть на екрані блокування 5 і більше разів довільний пароль або ключ. Ще не з’явиться повідомлення про те, що пристрій заблоковано. Натисніть «Забули пароль?».
 • Далі ввести дані від свого облікового запису Google. Після чого введіть новий пароль для екрану блокування.

Як скинути настройки клавіатури до заводських?

Відкрийте «Диспетчер пристроїв». у вкладці «Клавіатури» знайдіть підключену клавіатуру.

Как ОБОЙТИ Пин Код На Любом Смартфоне ��

Клацніть на ній правою кнопкою миші і у спливаючому вікні виберіть «Видалити пристрій».

Перезавантажте комп’ютер. Клавіатура буде знову знайдена і будуть «Заводські настройки».

Як скинути до заводських налаштувань смартфон bq. 5517l twin pro?

 • Вимкнути пристрій;
 • Затиснути кнопку гучності і кнопку живлення;
 • Як з’явиться логотип відпустити кнопку харчування;
 • Керуючи кнопками гучності вибрати кнопкою харчування wipe data / factory reset;
 • Потім Yes-delete all user data;
 • Погодитися і як фінал reboot system now;

Ваш телефон скинутий до заводських налаштувань.

На жаль, з кожним роком все важче знайти необхідну версію операційної системи, кабель для підключення до стаціонарного комп’ютера і програмне забезпечення для домашньої перепрошивки застарілого телефону, і в разі проблем все частіше доводиться звертатися в сервісний центр. Проте старі добрі кнопкові телефони випускаються багатьма виробниками (Мтс, Мегафон, Флай, Philips, Nokia, Samsung, Вертекс, Вігор, ЗТЕ, Кенексі, Мікромакс, Ірбіс, експл, DEXP, Дигма, престиж, Алкатель, Моторола, Флер) до цих пір.

Для розблокування гаджетів, піднятого в даній статті, можуть допомогти спеціальні інженерні паролі, причому не тільки для розблокування. Список кодів можна подивитися тут. Пам’ятайте, що у кожного виробника вони свої, і чим більше і відомішим компанія, тим легше вам буде знайти і ПО, і спец.паролі.

READ  Як видалити карту з телефону

Скидання через Google

Якщо ви з якихось причин не можете потрапити в меню Recovery скинути телефон до заводських налаштувань, це можна зробити через особистий кабінет на аккаунта Google https://myaccount.google.com.

 • Знадобиться комп’ютер або планшет з виходом в інтернет.
 • Ви повинні авторизуватися в своєму акаунті.
 • Далі відкрийте сторінку «Безпека та вхід» / «Пошук пристрою».
 • Виберіть своє заблокований пристрій і пройдіть авторизацію.
 • Виберіть. «Видалити всі дані з цього пристрою».
 • Прочитайте попередження про те, що з пристрою буде видалена вся інформація користувача і підтвердіть.
 • Файли на карті пам’яті залишаться недоторканими, але все ж карту краще витягти.
 • Смартфон буде скинутий при першому підключенні до мережі.
 • Після вам потрібно буде налаштувати його як новий пристрій.

Сервісний центр

Якщо ви перепробували всі способи як розблокувати екран телефону, якщо забув пароль, але нічого не допомогло і у вас після покупки гаджета у вас зберігся гарантійний талон і чек, то ви можете віднести свій телефон до сервісного центру і там вам допоможуть. Це задоволення обійдеться в певну суму, але ви збережете дані на смартфоні. Ще один недолік. це може зайняти якийсь час.

Скидання пароля через Recovery

Скинути на девайсі з Android пароль можна через режим Recovery.

Важливо: У цьому випадку буде безповоротно загублена вся інформація з пристрою. Подбайте заздалегідь про резервування, щоб в подібних випадках можна було після скидання відновити всі дані.

Примітка: зарядите телефон попередньо мінімум на 70%, інакше є ризик, що він більше не включиться, якщо в процесі скидання він розрядиться.

 • Затисніть кнопки на телефоні, щоб потрапити рекавери.

Для кожної марки смартфона свої кнопки. Це може бути гойдалка гучності вгору і кнопка живлення або кнопка додому, кнопка харчування і гойдалка гучності вгору. На деяких моделях кнопки потрібно натискати на кілька секунд і відпускати по черзі, спочатку клавіші гучності потім харчування. Дізнатися точну комбінацію і послідовність натискань для конкретно вашого пристрою можна на форумах в мережі сайті виробника вашого смартфона.

Вибір необхідного пункту меню здійснюється за допомогою кнопки блокування / харчування.

 • Далі виберіть. «Згоден, видалити дані користувача».
 • Знову підтвердіть клавішею харчування / блокування.
 • Протягом декількох секунд по логам ви можете спостерігати на екрані телефону як йде процес очищення призначених для користувача даних.
 • Очистіть кеш на пристрої.

У новіших моделях прив’язка Google аккаунта стала набагато жорсткіше, що навіть скидання до заводських налаштувань або перепрошивка не допоможе обійти прив’язку. У пристроях версії вище 5.0 після скидання до заводських налаштувань потрібно авторизація з вашим обліковим записом Google. Це захист FRP (Factory Reset Protection). захист від загального скидання. Тому, якщо ви не пам’ятаєте пароля від облікового запису Google його доведеться згадати або відновити. зламати його набагато складніше, але це вже інша історія.

Поновлення за рішенням Google аккаунт

Смартфони під управлінням Android можна розблокувати через прив’язаний в системі облікового запису Google, за умови, що ви пам’ятаєте його. Такий спосіб працює на пристроях з операційною системою Android до версії 5.0 (Lollipop). Телефон повинен бути підключений до мережі через Wi-Fi або через мобільний інтернет.

 • Наберіть на екрані блокування 5 і більше разів довільний пароль або ключ. Ще не з’явиться повідомлення про те, що пристрій заблоковано. Натисніть «Забули пароль?».
 • Далі ввести дані від свого облікового запису Google. Після чого введіть новий пароль для екрану блокування.

Способи розблокування телефону, якщо забув пароль

У прагненні захистити свій смартфон від сторонніх осіб ми часто «захищаємо» його ще й від себе, банально забувши PIN-код або комбінацію з’єднання точок графічного ключа.

Якщо ви, в один прекрасний момент, забули пароль на телефоні і не знаєте як розблокувати пристрій Android. не поспішайте панікувати. Існує кілька способів обходу блокування смартфонів. Залежно від пристрою і версії операційної системи способи будуть відрізнятися.

Розблокування за допомогою дзвінка

Метод розблокування смартфона за допомогою дзвінка працює на дуже старих Android-пристроях (Android 2.2 і нижче). Зателефонуйте на заблокований телефон з іншого пристрою. Телефон автоматично активується для прийняття виклику. Далі поки здійснюється дзвінок можна потрапити в налаштування смартфона і відключити пароль.

READ  Honor 10 Неможливо зарядити телефон телефон

Запобігання випадкової блокування

Цей спосіб спрацює, якщо ви про нього потурбуєтесь завчасно і підготуватися до того що можете забути пароль. Для цього на телефоні потрібно встановити додаток SMS Bypass.

 • Додатком для роботи потрібні Root права.
 • У додатку задайте пароль для розблокування. будь-які 4 цифри. За замовчуванням використовується комбінація 1234.
 • Якщо ви забули пароль, то просто відправте на заблокований пристрій SMS з текстом «xxxx reset», де xxxx. ваш пароль для розблокування.
 • Коли прийде повідомлення телефон перезавантажиться і вам залишиться ввести новий графічний ключ або пароль.

Скидання графічного пароля за допомогою ADB

Даним способом можна скористатися, якщо раніше користувач керував файлами на смартфоні через PC по USB за допомогою ADB. Для підключення приладу до PC за допомогою USB. Відкрийте командний рядок в каталозі ADB і введіть команду «adb shell rm / data / system / gesture.key». Перезавантажте телефон. Екран блокування повинен зникнути.

Що робити, якщо забув пароль від телефону

Важко уявити життя сучасної людини без мобільного телефону. Сьогодні це не тільки засіб комунікації, але місце зберігання великої кількості інформації. Тому багато користувачів намагаються заблокувати телефон і встановлені на ньому програми. Якщо паролів виявляється багато, є ризик швидко в них заплутатися. Тому слід заздалегідь знати, що робити, якщо забув пароль на телефоні.

Через TWRP Recovery

TeamWin Recovery Project. це модифіковане додаток для відновлення системи Android. Її функціонал більш широкий в порівнянні з офіційним додатком для відновлення системи. Тому на багатьох пристроях програму встановлюють одночасно з офіційним додатком. TWRP дозволяє змінювати прошивку, виправляти системні помилки, здійснювати скидання даних, очищати кеш і виконувати інші системні завдання. При цьому для користувача файли залишаються незмінними.

Скидання до заводських налаштувань

Здійснити скидання до заводських налаштувань може навіть недосвідчений користувач телефону. При цьому всі встановлені програми будуть видалені. Загальний алгоритм дій був описаний раніше. Універсальної інструкції не існує, так як на кожній моделі апарата скидання здійснюється по-різному. Сам процес займає 5 хвилин.

Для телефонів Nokia

Розглянемо кілька варіантів розблокування телефону.

Вимкніть телефон. Натисніть і утримуйте три клавіші: зелену кнопку виклику, зірочку, клавішу з цифрою 3. Не відпускаючи ці клавіші, натисніть і утримуйте кнопку живлення телефону кілька секунд. Якщо все зробили правильно, то після перезавантаження телефону стається збій до заводських налаштувань.

Після 3 невдалих спроб ввести пароль апарат буде заблокований. Відновити його можна тільки за допомогою коду. Останній можна дізнатися на офіційному сайті виробника. Майстер код. це послідовність цифр, призначена для розблокування телефону. У більшості апаратів Nokia код обчислюється по IMEI. міжнародні номери телефону. Його можна дізнатися в гарантійному талоні або паспорті на апарату.

Якщо жоден з перерахованих варіантів не підійшов, то слід звернутися в сервісний центр. Фахівці визначать, що саме було заблоковано (SIM-карта або апарат) і відновлять працездатність телефону.

Як обійти пароль на Android

Заблокувати смартфон з ОС Android можна не тільки паролем або PIN-кодом. Існує також графічний ключ, сканер пальців і інші методи захисту. Зламати їх дуже важко. Але можна обійти і отримати доступ до апарата. Розглянемо найпопулярніші методи.

Функція «Забули графічний ключ»

На апаратах з ОС Android 4.4 і нижче можна відновити доступ до даних через функцію «Забули графічний ключ». Після 5 спроб розблокування на екрані відобразиться повідомлення «Повтор через 30 секунд».

В цей час натисніть на кнопку «Забули ключ» внизу. З’явиться вікно авторизації в систему Google. Необхідно ввести логін і пароль від облікового запису. Система генерує лист з малюнком розблокування і вишле його на вказану електронну адресу.

BETATECH.COM.UA 2021