Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути телефон до заводських

Робимо швидкий бекап фотографій, відео, музики та документів на Android.

Простий спосіб. підключити пристрій через USB шнур до комп’ютера і передати на нього необхідну інформацію. Є невеликий нюанс. не всі телефони синхронізуються з PC в режимі «Флешки». У момент підключення гаджета до комп’ютера, виберіть режим «Використовувати як USB. накопичувач».

Другий спосіб бекапа необхідних файлів, це перенесення їх з пам’яті пристрою на флеш-карту. Відкрийте диспетчер файлів.

У вікні диспетчера, виберіть фотографії, які знаходяться в пам’яті телефону. SD карта відображається в іншому місці (sdcard1).

Відзначайте фотографії, які необхідно перенести на флешку (затисніть пальцем на потрібному файлі, поки не з’явиться галочка).

У правому верхньому кутку розташована кнопка «Меню». Якщо Вам необхідно вибрати кілька файлів, натисніть «Вибрати все», щоб не витрачати час на виділення кожної фотографії. На наступному кроці тапніте за пунктом «Перемістити» і вкажіть SD карту, як кінцеву точку розташування Ваших файлів. Щоб не заплутатися, можна створити додаткову папку, натиснувши і зберегти дані в неї.

Зробіть те ж саме з відео, музикою і документами, якщо для Вас ці файли важливі.

Третій спосіб збереження даних на Andorid перед скиданням його налаштувань. використання хмарних сховищ. Алгоритм дій нічим не відрізняється від попереднього пункту, все, що Вам потрібно зробити, це завантажити з Play маркету додаткові програми: Google Диск, Яндекс Диск і т.д. Ми радимо Вам використовуватися Gogle Drive, тому що він автоматично синхронізується з даними Вашого аккаунта, після скидання налаштувань на гаджеті.

Заходимо в Google Drive, натискаємо «» і вибираємо «Завантажити».

Відзначаємо зображення і папку для завантаження в хмарне сховище. Виконайте описані дії з іншими медіа даними.

Відновлюємо контакти і необхідні файли після повного скидання налаштувань.

Відновити копію свого пристрою не складно. Для цього перейдіть в пункт меню «Відновлення та скидання». «Копіювання даних» і «автовідновлення». Бажано присутність стабільного і швидкісного інтернет-з’єднання.

Як правильно зробити скидання до заводських налаштувань Android?

У цій інструкції ми розповімо Вам як скинути смартфон на базі Android до заводських налаштувань, а також зупинимося на питанні про те, як правильно підготувати гаджет і зберегти всю необхідну інформацію, перед її випадковим видаленням.

Правильний бекап контактів і записника на Android

Почнемо з попереднього збереження і перенесення контактів, «куди по далі» від нашого гаджета. Найпростіший спосіб. скопіювати контакти на SIM карту. Зробити це легко, слідуючи нашій інструкції. Зайдіть в меню контактів і виберіть пункт «Імпорт / Експорт». У вікні, здійсните експорт контактів на будь-який зручний для Вас носій: SIM-карту або SD пристрій зберігання даних.

Найнадійніший спосіб, це переписати Ваші контакти в записну книжку, але, у нас «На дворі», ера технологій і гаджетів, такий варіант підійде не для кожного. Радимо скористатися ефективним і дієвим методом по бекапіть контактів на Android. синхронізувати дані з аккаунтом Google або його хмарним сховищем. Крім контактів, сервіс хмарного сховища, пропонує Вам синхронізувати SMS повідомлення, замітки і записи календаря з будь-якого Android пристрої.

READ  Як зайти в електронну пошту з телефону

Для початку Вам слід зареєструватися в сервісі Google, просто створіть новий обліковий запис або авторизуйтесь в старому. Детально розповідати не будемо про це, тому що такі найпростіші дії не потребують коментарів. Розповімо Вам про правильну синхронізації необхідної інформації з серверами Google.

Переходимо в налаштування телефону, розділ «Акаунти». Вибираємо акаунти «Google». У вікні буде кілька пунктів

У верхньому кутку екрану пристрою, з’явиться ваш профіль Запис (облікового запису Google), Тапа по ньому.

Після виконаних дій на екрані з’явиться запит варіантів синхронізації. Ставимо галочки навпроти потрібних нам пунктів. Якщо Ви бажаєте провести ручної бекап даних на сервер Google, натисніть на кругові чорні стрілочки, як це показано на скріншоті.

Вітаємо Вас! Необхідна інформація та дані були завантажені на сервер Google і синхронізовані з Вашим акаунтом. Після скидання налаштувань пристрою, Вам не важко буде відновити записну книжку або замітки смартфона.

Що таке скидання налаштувань Андроїда і навіщо це роблять?

Багато хто з нас стикався з проблемою постійних зависань пристрою, виникненням глюків прошивки, втрати зв’язку і т.д. Щоб позбутися від подібних труднощів, на допомогу приходить скидання заводських налаштувань гаджета на Android. Що це означає? Обнулення налаштувань пристрою дозволяє відновити заводські характеристики прошивки, що в подальшому позитивно позначається на швидкодії пристрою і відсутності додаткових «Глюков».

Детальна інструкція по скиданню налаштувань Андроїда до заводських

Перший і найпростіший спосіб здійснити скидання налаштувань. це скористатися стандартним меню телефону, тому що сам апарат буде Вам підказувати, що слід робити. Для початку Вам слід зайти в меню смартфона і знайти розділ «Налаштування». Як правило, це «Шестерінка».

Порада! Досвідчені користувачі можуть сказати, що на кожному Android пристрої, покроковий скидання налаштувань відрізняється алгоритмом і послідовністю дій. Насправді це не так. «Стоковий» або «Стандартний Android» не відрізняються стратегією скидання налаштувань і даних.

Знаходимо в «Налаштування», пункт «Відновлення та Скидання». Вибираємо «Скидання налаштувань телефону». «Стерти Все».

Наприклад, якщо у Вас Samsung смартфон, замість пункту меню «Відновлення», присутній «Архівація та скидання».

В іншому випадку, зі смартфонами Xiaomi, Meizu і Huawei, алгоритм нічим не відрізняється, але назва кнопок, зазнали змін. Перейдіть в «Налаштування». «Розширені». “Скидання налаштувань”

Після успішного завршенія скидання, працездатність гаджета буде на висота, а ви назавжди забудете про гілках і пригальмовування процесора.

Другий спосіб скидання налаштувань, це використання секретних кодів, якими в основному користуються майстри по ремонту смартфонів. Але, навіть самий просто користувач може без проблем скористатися будь-яким з них. Для цього нам знадобитися натиснути кнопку «Вихова» і коли з’являться наекранной цифри, слід набрати «Секретний код».

27673855 #.Даний код повністю переустановлює прошивку, роблячи Ваш телефон новим.После виконану маніпуляції (1-3%) користувачів можуть сказати, що Android смартфон не включається. Так ризик такого непреяного події присутній, але не варто опускати руки. В цьому випадку Вам слід оновити прошивку пристрою.

###. з цим кодом стається збій налаштувань. Втечуть додатки, інші дані остануться.

Hard Reset або жорсткий скидання налаштувань Android.

Третій спосіб є найцікавішим. Він створений для користувачів, у яких основне хобі. оновлення прошивок на Android пристрої. Це скидання налаштувань через Recovery. Так званий «Жорсткий метод» або «Factory reset». Присутні нюанси і тонкощі, про які ми розповімо Вам докладніше і постараємося відповісти на всі питання в коментарях до статті.

Цей спосіб «обнулення», як правило відбувається при вимкненому екрані пристрою, з використанням певної комбінації клавишь.

READ  Як опустити екран на iPhone x

Для довідки! Завжди заряджайте пристрій не менше 80%.

У кожного виробника Android смартфона відрізняється комбінація клавишь для введення пристрою в режим «Recovery». Радимо заздалегідь ознайомитися з можливими варіанти, про які ми зараз розповімо Вам. Як правило, існує базова комбінація: Кнопка гучності вниз (-) і кнопка ВКЛ / вимикання пристрою. Затисніть їх до появи рекавери (як зображення на фотографії нижче).

Сброс настроек до заводских в смартфоне Xiaomi

Якщо у вас смартфон від Samsung без кнопки ДОДОМУ (кнопка «Home»), то затискаємо клавішу гучності і вмикання / вимикання пристрою.

В іншому випадку, якщо «Home» присутній, поєднання клавіш буде наступним: одночасно натисніть і тримайте «», «Home» і «On / Off». Як тільки з’явиться напис Samsung, відпустіть натиснуті кнопки.

СБРОС ДО ЗАВОДСКИХ НАСТРОЕК АНДРОИД/КАК СБРОСИТЬ ТЕЛЕФОН ДО ЗАВОДСКИХ НАСТРОЕК НА ANDROID

У деяких моделей LG слід натиснути (-) і кнопку «ON / OFF»), але після появи логотипу кнопку харчування слід відпустити і натиснути ще раз.

На телефонах Sony певного типу, слід натиснути одночасно (-), і кнопку «ON / OFF».

Після наших дій, меню «Recovery» буде виглядати приблизно так, як показано на фотографії нижче.

Далі Вам слід переміщатися по меню Рекавері за допомогою кнопок гучності і вибрати пункт «wipe data / factory reset» або “Clear eMMC», «Clear Flash». Вибір проводиться за допомогою вмикання / вимикання. Вибираємо потрібний пункт і натискаємо «yes» або « yes. delete all user data ». Після того, як телефон завершив жорсткий скидання, вибираємо пункт« Reboot System Now »(перезавантаження системи). На цьому процес« Hard Reset »можна вважати завершеним.

Окремим пунктом ми виділили ситуацію, в яку можуть потрапити власники Samsung пристроїв. Трапляється, так, що гаджет не заходить в режим «Recovery». В цьому випадку Вам допоможе адаптер «Джинг». Він вставляється в роз’єм гнізда зарядки і в перебігу 3 секунд вводить смартфон в режим Recovery.

Також розроблена програма для скидання налаштувань на Android з використанням комп’ютера. Android Debug Bridge (ADB). Її слід встановити на Ваш комп’ютер, а на телефоні активувати режим ADB.Подключаем телефон до комп’ютера (бажано через оригінальний кабель).

Для скидання налаштувань Anrdoida з PC, натисніть «Пуск». «Виконати» і введіть «cmd». Після запуску командного рядка, відкрийте програму, набравши adb reboot recovery в командному рядку. Після введення смартфона в режим Рекавері, дотримуйтесь описаної вище інструкції.

Які файли і дані слід попередньо зберегти, перед обнуленням настройок?

Існує величезна кількість способів скидання налаштувань на Android до заводських, але єдине, що їх об’єднує. тотальне видалення всіх файлів і даних з пам’яті пристрою. Тому, слід завчасно подбати про важливі для Вас медіа-файлах і контактної інформації, нотатках і інших документах, які Ви хотіли б зберегти. Як правильно це зробити,

Samsung

  • Клавіша повів ІЧЕНЬ гучності клавіша харчування.
  • Підключіть пристрій до мережі і дочекайтеся, поки загориться зелений індикатор живлення. Знайдіть отвір з втопленою кнопкою Reset і за допомогою скріпки натисніть на неї. Як тільки загориться екран, затисніть на кілька секунд клавішу живлення. Відпустіть кла вишу харчування і кілька разів натисніть на клавішу збільшення звуку.

Як скинути Android-смартфон на заводські настройки

Рівень складності: для початківців. Мобільна операційна система Android може бути не тільки зручним інструментом для виконання повсякденних завдань за допомогою смартфона, але і вельми примхливої ​​ношею з підвисань, помилками і проблемами. Одним з кардинальних і вірних способів вирішення проблем з «втомленою» системою є повне скидання Android-смартфона на заводські настройки. Необхідність в цьому заході може виникнути і при необхідності продажі пристрою на вторинному ринку.

READ  Як налаштувати геймпад на телефоні

Отже, ви остаточно вирішили, що прийшов час скинути настройки до заводських, адже при покупці смартфон «літав», а зараз спостерігаються відчутні затримки при відкритті пунктів меню або запуску додатків. Існує кілька способів скинути.

Важливо! Перед тим, як виконати загальний скидання, переконайтеся, що зберегли всі дані, що зберігаються в пам’яті смартфона: фотографії, контакти, SMS-повідомлення, замітки. Скидання до заводських налаштувань повністю видалить інформацію, що зберігається в пам’яті пристрою.

Huawei

  • Клавіша розум еньшенія гучності клавіша харчування. Утримуйте протягом 10 секунд.
  • Затисніть клавішу гучності посередині клавішу живлення. Утримуйте 10 секунд. Після появи логотипу відпустіть клавішу живлення (клавішу гучності утримуйте). Після появи картинки «робота з шестернями» пальцем з центру клавіші регулювання гучності на кнопку збільшення гучності. Відпустіть клавішу після появи зеленої смуги статусу завантаження.

Кнопка для зниження гучності клавіша Power. Після появи логотипу відпустіть обидві клавіші на 1 секунду і тут же затисніть їх знову. Утримуйте до входу в режим Recovery.

скидання до заводських налаштувань через меню

Найпростіший варіант повернути Android-смартфону предпродажное стан. це скинути до заводських налаштувань з відповідного пункту меню. Даний варіант актуальний для пристроїв, які не відчувають критичних проблем з переміщенням по пунктам меню системи.

Відкрийте «Меню». «Налаштування» і виберіть пункт «Відновлення та скидання».

Прокрутіть відкрився список в самий низ і натисніть на пункт «Скидання налаштувань» (назва даного пункту на різних смартфонах може виглядати інакше: «Скинути настройки телефону», «Очистити все», «Стерти всі дані» і т. П.).

Система попередить про те, що під час скидання буде видалена вся особиста інформація, настройки, програми та дані.

Підтвердіть виконання операції по скиданню налаштувань, вибравши пункт «Стерти все».

Meizu, Xiaomi

  • Кнопка для підвищення гучності клавіша харчування. Клавішу живлення відпустити відразу після появи логотипу, при цьому клавішу ув еліченія гучності продовжувати утримувати.

У разі, якщо меню Recovery не реагує на дотики пальців, для переміщення по пунктах використовуйте клавіші збільшення / зменшення гучності (вгору / вниз відповідно). Для підтвердження вибору конкретного пункту меню один раз натисніть клавішу живлення.

Для скидання смартфона до заводських налаштувань виберіть пункт Wipe data / factory reset.

У меню, погодьтеся з видаленням даних за допомогою повторного натискання клавіші живлення.

У цей момент почнеться видалення всіх даних зі смартфона і його скидання до заводських налаштувань. Після закінчення скидання виберіть пункт Reboot System (перезавантаження пристрою).

Як тільки смартфон перезавантажиться, ви отримаєте повністю «чисте» пристрій із заводськими настройками і без особистих даних.

скидання за допомогою апаратних клавіш

Залежно від поточного стану пристрою, може знадобитися виконання загального скидання за допомогою апаратних клавіш смартфона. Якщо ваш пристрій намертво зависає на логотипі при завантаженні, або відразу після завантаження системи починаються проблеми з переміщенням по пунктам меню, нескінченно спливаючі помилки і повна відмова в адекватній роботі ємнісного екрану, даний варіант скидання налаштувань. те, що потрібно.

Затисніть клавішу живлення та утримуйте її до тих пір, поки смартфон повністю не вимкнеться.

Перейдіть в режим відновлення Recovery, утримуючи одночасно дві (рідше три) певні клавіші. Залежно від виробника смартфона, комбінація клавіш, необхідних для переходу в режим Recovery, може відрізнятися.

BETATECH.COM.UA 2021