Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як скинути телефон Samsung джи 2

Як скинути настройки на Samsung Galaxy джи 2 прайм

В меню Recovery

Запуск смартфона Samsung в даному режимі проводиться поєднанням 3 кнопок (гучність вгору меню «Додому» вимикання). Коли з’явиться меню Recovery, необхідно:

 • Вибрати пункт «Wipe data / factory reset», підтвердження вибору здійснюється натисканням кнопки включення;
 • Підтвердити вибір потрібно за допомогою кнопки зміни гучності (вибрати варіант «Yes»);
 • З’явиться запит видалення даних користувача, вибирається між відповідями Так / Ні, також кнопкою зміни гучності;
 • Користувач повернеться в головне меню Recovery, де потрібно вибрати пункт перезавантаження системи «Reboot system now»;

Після включення смартфон відкотиться до заводських налаштувань.

Часто для вирішення програмних проблем з функціонуванням сучасних смартфонів або планшетів слід провести Hard Reset (жорстку перезавантаження) або скидання до заводських налаштувань Android. У багатьох випадках це допомагає позбутися від зависань пристрою через некоректну роботу якихось додатків, «сміттєвих» файлів системи, вірусів і т.д.

Як прошити Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532F

Установку і оновлення можна зробити своїми руками за допомогою програм для прошивки, безкоштовно, по посиланнях є як оригінальні, тобто стічні, офіційні (Не модифіковані), так і кастомниє прошивки, тобто альтернативні, все з інструкцією.

 • Спочатку необхідно завантажити прошивку, вибравши один з варіантів нижче. Разом з нею в архіві необхідний набір програм (TWRP і інші).
 • Далі розпакувати архів і знайти файл «інструкція_rootgadget.txt«. Розпакування архіву можна виконати будь-яким архіватором (7ZIP, WinRar і інші).
 • Що лежить в архіві zip файл прошивки необхідно завантажити на карту пам’яті або в пам’ять смартфона.
 • Іншу інформацію і послідовність дій дивіться в текстової інструкції.

Скидання клавішами за допомогою Recovery

Найрадикальніший метод, як скинути налаштування на Android до заводських. меню Recovery (рекавери). Це кращий спосіб повернення до первісного стану смартфона, якщо той зависає на заставці з логотипом фірми, не включається. У кожної моделі пристрою є стандартне поєднання кнопок, яке перемикає його на меню Recovery. Іноді доводиться використовувати рекавери, якщо:

 • пригальмовування в телефоні стали занадто сильними;
 • система не дає вам нічого видаляти, переносити або змінювати.
READ  Додаток для зйомки відео на телефоні

Для початку слід повністю виключити телефон. Дочекайтеся, поки згаснуть кнопки, екран. Далі потрібно знайти підходящу комбінацію для вашої моделі (поєднання у HTC і Samsung обов’язково будуть різними). Можете скористатися одним з варіантів:

 • кнопка «зменшити гучність» «включення» вона ж «Power» (найпоширеніша комбінація);
 • на деяких LG телефонах потрібно натиснути вищеописані клавіші, дочекатися логотипу, відпустити «включення» і потім знову його натиснути;
 • «Гучність вгору» «гучність вниз» «включення»
 • «Power» «Home».

Утримуйте одну з комбінацій, поки вас не переведе на режим рекавери, щоб скинути девайс до заводського стану. Управління в меню відбувається кнопками збільшення і зменшення звуку. Якщо версія Recovery сенсорна, то можна виконати перезавантаження і стандартним чином (дотиком до екрану). Для підтвердження вибору потрібно натискати кнопку «Power» або «Контекстне меню». Далі, щоб скинути телефон до початкового стану, вам потрібно.

Як зробити скидання налаштувань на Android

Для здійснення цієї операції настійно рекомендується скопіювати через шнур на комп’ютер важливі файли, інформацію (фото, відео, музику). Краще зробити повний бекап (копію) системи, щоб при невдалому обнулення можна було відновити працездатність девайса. Існує 3 основні варіанти, як повернути Android до заводських налаштувань:

 • через меню телефону;
 • за допомогою комбінації кнопок;
 • сервісними кодами.

Другий спосіб зробити скидання даних. за допомогою кнопок

Такий спосіб застосовується в тому випадку, коли смартфон або планшет не включається, або екран заблокований.

скинути, телефон, samsung

Якщо ваш пристрій є кнопка Додому (внизу по центру), одночасно натисніть і тримайте кнопки Харчування Додому Гучність вверх.

Якщо ваш пристрій є кнопка Bixby (зліва під кнопками гучності), одночасно натисніть і тримайте кнопки Харчування Гучність вгору Bixby.

Якщо ваш пристрій не містить кнопок Додому і Bixby. одночасно натисніть і тримайте кнопки Харчування Гучність вверх.

Відпустіть кнопку Харчування після того, як на екрані з’явиться напис Samsung Galaxy Решта кнопки тримайте до появи Recovery (приблизно 5-15 секунд). Recovery. спеціальний режим завантаження пристрою, виглядає як текстове меню.

Якщо Recovery не з’явилося, повторіть кроки 1-3 ще раз довше утримуючи кнопки.

Натискайте кнопки регулювання вниз. щоб вибрати пункт Wipe data / factory reset.

Натисніть кнопку Живлення для підтвердження обраного пункту.

Натисніть кнопку Гучність вниз. щоб вибрати пункт Yes або Yes. Delete all user data.

Натисніть кнопку Живлення для підтвердження видалення всіх даних з пристрою.

Після видалення даних з’явиться головне меню. Натисніть кнопку Живлення. щоб вибрати пункт Reboot system now.

як відформатувати

Як форматнуть телефон, цікавить багатьох. Як показує практика, до такої необхідності приходить майже кожен користувач андроїдом і часом неодноразово. Існує три варіанти.

Скидання на заводські настройки (wipe)

Для скидання на заводські установки Samsung Galaxy J1 виконайте наступне:

Сброс до заводских настроек Samsung j2

Затисніть одночасно кнопки «Гучність». «Home» і «Включення»

READ  Як зняти блокування екрану з телефону Samsung

Відпустіть все кнопки, як тільки побачите на екрані логотип Samsung

Через деякий час у вас завантажитися стандартне рекавери меню

Кнопками «Гучність» і «Гучність.» виберіть «wipe data / factory reset»

Потім виберіть «Yes. delete all user data»

Після скидання виберіть «reboot system now»

Телефон перезавантажиться з настройками за замовчуванням.

Samsung SM-J100F Galaxy J1

Xiaomi Mi A1 (чистий Android 8.1 Oreo)

 • Клацніть по значку «Налаштування» в меню додатків або запустіть їх за допомогою іконку в шторці повідомлень.
 • Прокрутіть вниз і перейдіть в розділ «Система».
 • Натисніть «Скидання».
 • Виберіть «Видалити всі дані» ( «Скинути до заводських налаштувань»).
 • Підтвердіть свій намір натиснувши клавішу внизу.
 • Введіть PIN-код пристрою і клацніте «Продовжити».
 • Виберіть «Стерти все».

Пристрій перезавантажиться, і вам знову потрібно буде пройти первинне налаштування, як якщо б це був новий телефон.

Як створити бекап?

Увага! Скидання зітре всі дані на телефоні Samsung Galaxy J1 SM-J100F. Якщо ви не зберегли резервну копію контактів, зображень, відео, документів і всього іншого, то повинні зробити це, в іншому випадку позбудетеся всієї особистої інформації, яка була на пристрої.

Щоб не втратити свої дані, виконайте наступні рекомендації.

Hard reset Samsung galaxy j2. J200h авторизация гугл аккаунт, графический ключ, зависает

 • Скиньте на комп’ютер через USB-кабель фотографії, документи та відео. Також для бекапа знімків можна використовувати Google Фото, а для документів і папок підійде хмарний сервіс Google Диск, але на нього можна «залити» кількість файлів. Для розширення сховища доведеться платити.
 • Щоб не втратити контакти і додатки, активуйте синхронізацію з хмарою в налаштуваннях. Перейдіть по шляху «Система». «Додатково». «Створення резервної копії». Увімкніть функцію резервного збереження на аккаунт Google.

Як тільки закінчите це, можете виконувати Hard Reset Samsung Galaxy J1 SM-J100F.

Підготовка до hard reset

Перед тим як приступати до відновлення мобільного гаджета на заводські настройки, якщо дозволяє ситуація, скопіюйте з нього всю важливу інформацію на зовнішні носії, наприклад, на жорсткий диск комп’ютера або в хмару.

Контакти зручно зберігати на однойменному сервісі Google. Для цього скопіюйте їх c SIM-карт в пам’ять телефону і авторизуйтесь на пристрої під Google-аккаунтом, в який ви хочете їх перенести. Синхронізація пройде автоматично.

Якщо немає такої можливості, встановіть на мобільний пристрій клієнт хмарного сервісу, наприклад, Google Drive або Яндекс.Діск, увійдіть в розділ «Файли», натисніть «Завантажити на диск» і виберіть дані для збереження.

Щоб при запуску девайса після скидання не довелося вводити логін і пароль власника, видаліть з системи облікового запису Google.

Безпосередньо перед відновленням зарядите пристрій мінімум до 25-30% або підключіть до джерела живлення, а також слід вийняти карту пам’яті і SIM.

Як зробити hard reset на Samsung Galaxy S2 якщо забув графічний ключ або вимагає ввести пароль який не пам’ятаєте. Можливо таким же способом зробити Hard Reset на Samsung Galaxy S3 і подібних Android смартфонах.

Увага. Все що ви робите з вашим телефоном, ви робите добровільно на свій страх і ризик! Адміністрація сайту не несе відповідальність в разі виникнення несправності вашого телефону. Якщо у вас новий телефон, який знаходиться на гарантії або ж ви боїтеся, що ваш телефон може зіпсуватися, застосувавши Hard Reset Samsung Galaxy С2, то ви можете звернутися в сервісний центр. Бажаю удачі.

READ  Кнопковий телефон із записом розмов

На цій сторінці ми спробуємо розповісти як зробити Hard Reset на смартфоні Samsung Galaxy S2 і подібних Android пристроях. Зробивши hard reset на Samsung Galaxy S2 ви зможете розблокувати ваш телефон який заблокувався через багаторазових спроб декількох невдалих спроб ввести графічного ключа і допоможе скинути встановлені пороли.

Увага! зробивши Hard Reset на Samsung Galaxy С2 ви втратите всі дані і всю інформацію яка знаходяться в телефону включаючи файли, програми, ігри, контакти, повідомлення і тд.

Тепер ви можете налаштувати ваш смартфон на ваш розсуд, завантажувати і встановлювати ігри та програми, так само ви можете створити новий обліковий запис Google і зберегти з паролем в надійному місці, щоб в подальшому в разі блокування могли ввести аккаунт з паролем і не втрачати при Hard Reset все що є на телефоні.

Як зробити скидання до заводських налаштувань на Android через кнопки?

Необхідність зробити скидання даних на смартфоні за допомогою механічних клавіш зазвичай виникає в тому випадку, якщо сенсорний екран перестає реагувати на натискання. Якщо проблема пов’язана з софтом, скидання даних може допомогти вирішити цю проблему.

Натисніть на клавішу виключення пристрою, поки не з’явиться вікно з вибором подальшого дії. Виберіть «Вимкнення».

Після виключення смартфона натисніть на клавішу збільшення звуку і, утримуючи її, натисніть на кнопку включення. Як тільки екран включиться, приберіть палець з кнопки включення, але утримуйте клавішу звуку.

Залежно від телефону, працює варіант з натисканням на клавіші включення і зменшення звуку.

А на попередніх моделях від Samsung потрібно зовсім натискати на три кнопки: включення, «Додому» і збільшення звуку.

Якщо все зроблено вірно, відкриється рекавери меню. Виглядає воно по-різному, зате переміщення по меню зазвичай відбувається за допомогою механічних клавіш. Виберіть Wipe data / factory reset.

Підтвердіть дію. Пам’ятайте, що всі дані будуть видалені, так що варто заздалегідь потурбуватися про бекап.

Після скидання виберіть Reboot sytem now.

Смартфон перезавантажиться в звичайному режимі. Вам запропонують заново його налаштувати.

Сброс до заводских настроек телефона samsung j2 prime g532f Настройка телефона после сброса


BETATECH.COM.UA 2022