Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як скопіювати диск на комп’ютер

Table of Contents

0% методи роботи для копіювання відео з DVD на Windows 10 і Mac

Легко скопіювати DVD на Windows 10 або Mac за допомогою програм копіювання DVD. Просто строго дотримуйтеся процесу; Ви можете отримати цифрові файли з DVD в кілька кліків. У статті розповідається про два способи з легкістю копіювати DVD на Windows 2 і Mac.

Для того, щоб отримати бажане відео або аудіо, є кілька важливих порад, які ви повинні знати заздалегідь, наприклад, розмір DVD, розмір вихідного файлу, час конвертації і інша інформація. Просто прочитайте статтю, перш ніж копіювати DVD на PC або Mac.

Як копіювати DVD через VLC

На додаток до вищевказаних методів ви можете використовувати VLC для копіювання відеофайлу з DVD.

Для початку вам потрібно завантажити DVD, який ви хочете скопіювати, а потім запустити VLC на своєму комп‘ютері. Потім перейдіть в «Медіа», натисніть «Конвертувати / Зберегти».

скоп, диск, комп, ютер

Потім з’явиться нове вікно. Тут клацніть вкладку «Диск».

Встановіть прапорець поруч з DVD, а потім переконайтеся, що поле «Дисковий пристрій» вказує на ваш DVD-привід. Нарешті, натисніть кнопку «Перетворити / Зберегти» внизу, щоб продовжити.

Потім виберіть кодек і вихідний формат, який ви хочете використовувати для копіювання, у розділі «Профіль».

Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть місце призначення і ім’я файлу для скопійованого файлу, а потім натисніть «Зберегти». Нарешті, натисніть кнопку «Пуск», щоб скопіювати DVD.

Важливі поради по копіюванню DVD на Mac і PC

Щоб успішно скопіювати DVD на PC або Mac, вам потрібно заздалегідь дізнатися більше про сам DVD. Розмір DVD, швидкість перетворення, захист DRM і код регіону. все це важливі речі для витягання відео з DVD.

На відміну від CD, DVD займає більше місця для зберігання. Наприклад, компакт-диск має ємність тільки близько 700MB. Односторонній DVD-диск може зберігати дані 4.7GB в 8.5GB, а двосторонній DVD-диск має сховище 9.4GB в 17.08GB. При копіюванні DVD на жорсткий диск, ви повинні перевірити місце призначення і переконатися, що на ньому достатньо місця для зберігання фільмів DVD.

Зазвичай в DVD Ріппер є приблизний час. Насправді, копіювання DVD займає більше часу, ніж копіювання CD. Проте, скільки ви витрачаєте на копіювання DVD залежить від вашої ситуації. Наприклад, комп’ютера з частотою 500 МГц може знадобитися 24 години, щоб перетворити DVD в цифрове відео, а для його завершення потрібно всього 3-4 години.

Більшість DVD Ріппер можуть не підтримувати DVD із захистом DRM. Якщо ви взяли напрокат будь-якої DVD в Інтернеті або придбали DVD у Amazon, безкоштовні інструменти можуть не працювати. Ще одна перевірка для коду регіону для DVD повинна бути ще однією важливою річчю для копіювання DVD. DVD-програвач не може читати DVD з іншого коду регіону.

DVD риппер є останнім і найбільш значущим фактором. Він визначає не тільки якість продукції, але і час, який потрібен. Таким чином, пошук кращого програмного забезпечення для копіювання DVD для вашого комп‘ютера практично визначає результат і весь процес копіювання DVD.

Як скопіювати DVD на Windows 10/8/7 безкоштовно

Коли вам потрібно витягти відео з DVD на iPhone, Android телефон або інші пристрої безкоштовно. Безкоштовний DVD Ripper це один з найкращих варіантів для копіювання DVD на Windows 10. Крім того, є деякі розширені функції редагування відео, для обрізки відео, застосування відеоефектів, додавання водяних знаків і багато чого іншого.

 • Копіювання DVD в більш ніж вихідні формати 200, такі як MP4, AVI і т. Д.
 • Підтримка як домашнього DVD, так і комерційного із захистом DRM.
 • Удосконалена технологія прискорення з прискоренням CUDA і AMD.
 • Інтеграція великих користувальницьких опцій і налаштувань для досвідчених користувачів.

Професійний метод для копіювання DVD на Mac

Як конвертувати DVD на Mac? Існують десятки DVD-Ріппер для Windows, але обмежений DVD-риппер для Mac. AnyMP4 DVD Ripper для Mac здатний копіювати DVD-диски на Mac в будь-які відео або аудіо формати з нульовим обмеженням. Крім того, є кілька функцій редагування, щоб налаштувати відео з приголомшливим ефектом.

 • Перетворення диска DVD / папки DVD / DVD IFO в цифрові формати з високою якістю.
 • Копіювання DVD з відео, аудіо та більш ніж 200 форматів і пресетів пристрої.
 • Розширені функції редагування відео для обрізки, обрізки, водяних знаків і поліпшення файлів.
 • Захоплює потрібні сцени фільму на DVD і зберігайте його в форматі BMP, JPG або GIF.
скоп, диск, комп, ютер

Як скопіювати DVD на PC з Windows 10 безкоштовно

Завантажте DVD фільми в програму

READ  Комп'ютер не бачить дисковод Windows 7

Вставте DVD в дисковод для оптичних дисків і переконайтеся, що дисковод DVD здатний читати диск. Завантажити та встановити безкоштовний DVD Ripper на Windows 10. Запустіть програму і натисніть кнопку «Завантажити диск» на верхній стрічці, щоб додати фільми на DVD. Потім все DVD-фільми з’являться у вигляді мініатюр в області бібліотеки.

Попередній перегляд і подальше редагування DVD фільмів

Виберіть фільм в області бібліотеки і перегляньте його за допомогою вбудованого медіаплеєра з правого боку. Звичайно, ви можете просто отримати основний фільм для DVD за розміром відео. Натисніть меню «Редагувати», щоб відкрити вікно редактора відео, в якому можна обрізати видеокадр, налаштувати відеоефект, наприклад, яскравість, насиченість, відтінок і контраст відео.

Копіювати відео з DVD на Windows 10

Після редагування поверніться в домашній інтерфейс, перевірте всі фільми, які ви хочете скопіювати, і знайдіть нижню область. Натисніть і розгорніть список, що розкривається «Профіль» і виберіть свій улюблений формат відео, наприклад «MP4», або цільове пристрій. Далі натисніть кнопку «Огляд» і встановіть конкретний каталог для зберігання DVD фільмів. Нарешті, натисніть кнопку «Перетворити», щоб скопіювати диск DVD.

Увага: Якщо ви використовуєте графічну карту CUDA або AMD, передова технологія апаратного прискорення перетворює DVD в цифрове відео з високою швидкістю. Ви можете легко перевірити розрахунковий час в програмі.

Як скопіювати DVD на PC з Windows 10 безкоштовно

Завантажте DVD в програму

Вставте свій DVD у вбудований DVD-привід або зовнішній дисковод. Переконайтеся, що комп’ютер може розпізнати DVD. Скачайте і встановіть DVD Ripper for Mac, запустіть програму для завантаження DVD-диска. Натисніть кнопку «Завантажити диск» для сканування та копіювання DVD на Mac.

Редагувати витягнуті відео з DVD

Після завантаження DVD ви можете переглянути всі фільми на головному інтерфейсі. Якщо ви хочете відредагувати DVD-відео, наприклад обрізати об’єкт, клацніть меню «Редагувати», щоб відкрити діалогове вікно редактора відео. Виберіть потрібний інструмент редагування і змініть відео за своїм бажанням.

Виберіть потрібний формат відео

Прокрутіть в нижню область і виберіть правильний формат відео зі списку «Профіль». Він також включає в себе пресети, які копіюють DVD для портативних пристроїв на Mac, таких як iPhone, iPad або телефон Android. Потім встановіть папку призначення, натиснувши кнопку «Огляд».

Копіювати DVD на цифрове відео на Mac

Натисніть кнопку «Перетворити» в правому нижньому кутку, щоб запустити процес копіювання DVD. Так як Mac DVD Ripper має передову технологію прискорення, ви можете отримати потрібні відео протягом короткого періоду часу. Після цього ви можете перенести відео на інші пристрої.

універсальний (в тому числі для ігор)

Деякі диски (особливо з іграми) не можна просто скопіювати за допомогою провідника. Потім, гра не запуститися (якщо мова йде про диски з відео. то можна втратити обкладинку, меню, порядок відтворення та ін.).

У цих випадках одним з найпростіших і надійних варіантів. буде копіювання диска в файл-образ (тобто в віртуальний диск, який буде дзеркальною копією справжнього). Відкриваються такі образи за допомогою віртуальних дисководів.

Можливо, що вищесказане трохи складно для розуміння початківцями. але все це вкупі робить одна і та ж програма, наприклад, Daemon Tools, Alcohol 120% і ін. (Розібратися легко!)

Створити образ диска / програма Daemon Tools

Способи, як можна скопіювати старі CD / DVD диски

для звичайних файлів (документів)

Якщо у вас на CD / DVD диску збережені якісь звичайні документи, файли (навіть та ж музика в MP3, відео в MP4) і т.д. і т.п то найпростіший варіант “Правка / копіювати” і “Правка / вставити” (тобто саме звичне копіювання в провіднику).

До речі, з багатьма старими CD / DVD дисками може виникнути неприємна ситуація: деяка частина з них може перестати читатися (через накопичені подряпин, пилу, старіння та ін.). Рекомендую ознайомитися з однією моєю заміткою (посилання нижче).

для дисків з музикою (аудіо CD / DVD)

Тут можна піти декількома шляхами. Розгляну коротко про них нижче.

1) У файл-образ (приклад вище). цей варіант підійде для будь-якого диска з музикою.

Єдина незручність: щоб прослухати музику з віртуального диска. його необхідно спочатку буде відкрити за допомогою спец. софта. Безпосередньо аудіо-програвачі відкривати файли-образи не вміють.

2) Якщо це MP3-диск. то можна просто знайти самі файли на компакт диску (наприклад, “song-1.mp3”, “song-2.mp3”) і скопіювати їх на HDD комп’ютера (в потрібну вам папку). Такі файли повинні легко відкриватися в будь-якому програвачі.

3) Якщо це аудіо-диск (CD / DVD / Blu-Ray і ін.). то найкраще “пройтися” по ньому за допомогою спец. програми (аудіо-граббера). Вона зможе копіювати всі мелодії з диска в MP3-файли (з такими файлами простіше працювати, ніж з образами, до того ж вони істотно менше важать).

Освобождаем системный диск С:\ Перенос системных папок на диск D:\

Наприклад, в цьому плані можна порекомендувати безкоштовну програму VSDC Audio CD Grabber (легко перенесе все аудіо-диски на ваш HDD в потрібний вам формат).

VSDC Audio CD Grabber. скріншот вікна програми

важливе зауваження

Перш, ніж ви почнете посилено займатися своєю колекцією CD / DVD. я все ж дозволю висловити один момент (який, можливо, заощадить вам час!).

READ  Як завантажити музику на комп'ютер

Справа в тому, що багато фільмів. музика. ігри та ін. розважальний контент (з DVD). ймовірно вже є в мережі! Тобто, швидше за все вам непотрібно витрачати час на копіювання та конвертацію “всього і вся”, а простіше зайти на онлайн-ресурси і знайти цей контент (якщо він вам потрібен).

 • музику можна знайти на сервісах “Ощад Звук” і “Яндекс-музика” (це офіційно!);
 • відео та кіно досить на розміщення відеофайлів онлайн-кінотеатрах (чимало ресурсів проводить акцію. 1-2 руб. за місяць-другий підписки!);
 • гри зараз можна знайти на Steam, Microsoft Store, Battle.Net і ін. ресурсах (причому, багато безкоштовні, або “віддаються” за символічні гроші).

Таким чином, швидше за все, перенести зі старих DVD на HDD буде потрібно не все ~1000 дисків (наприклад), а всього лише кілька десятків. Погодьтеся, це вже куди простіше і швидше!

Як скопіювати CD / DVD диск на комп’ютер (робимо резервну копію: переносимо старі диски на зовнішній HDD)

У мене в колекції за останні 20 років накопичилося багато різних CD / DVD. Хочу їх перенести на зовнішній диск (вже купив на 5 ТБ, думаю, на нього близько 1000 “залізе”, якщо один DVD = 4,5 ГБ). Підкажіть, як все це краще зробити: щоб і за часом не так накладно, і все вмістити.

З одного боку. питання вже трохи застарів (років так на 5-7), з іншого. за останній рік отримав вже не першу варіацію подібного прохання. (Мабуть на самоізоляції дехто вирішив привести в порядок полки).

Взагалі, скопіювати дані з оптичних дисків можна “по-різному”. нижче приведу кілька варіацій. Залежно від того, який перед вами диск. вибирайте потрібне!

Как правильно копировать CD/DVD диски

для дисків з фільмами (DVD Video)

1) Через файл-образ. також, як і для музики, для дисків з відео цей спосіб працює (причому, для всіх)!

2) Якщо на диску просто записані файли MP4, AVI, MKV. то їх достатньо скопіювати на HDD комп’ютера і відкрити за допомогою відеоплеєра.

Цей спосіб підійде для DVD Video: на яких фільми збережені в декількох VOB-файлах, і їх не так-то просто скопіювати на HDD (і яких розмірів часто великий, і відкрити їх потім не завжди можливо / зручно).

У цьому плані мене свого часу врятував конвертер від Movavi. Він хороший тим, що автоматично знаходить все відеоролики на диску, швидко конвертує їх, попутно може об’єднати кілька відео в одне, плюс є готові пресети налаштувань для TV, приставок, PC та ін.

Про те, як з ним працювати, і як я перегнав свою колекцію дисків. см. В цій замітці.

Список знайдених файлів на диску / Movavi-конвертер

Як скопіювати CD (СД) диск або музику з диска на комп‘ютер

Процес копіювання музики з диска на комп’ютер аналогічний попередньому (копіювання відео файлів). Тільки в даному випадку потрібно також виділити потрібні аудіо файли і скопіювати їх в потрібну папку на комп’ютері.

Це ми розглянули процес копіювання як цілого диска «остеохондроз. Ні», так і окремих відео на компютер в операційній системі Windows 7.

Тепер розглянемо подібне копіювання іншого диска в Windows XP.

Как скопировать и вставить текст? Компьютер для начинающих

Як завантажити відео з диска на комп’ютер

Буває необхідність копіювання на комп’ютер диска не цілком, а окремих його частин. Наприклад, потрібно просто скопіювати якусь програму або відео з болванки. Або переписати музику, щоб потім переглядати / прослуховувати на комп’ютері або на своєму мобільному пристрої (телефон, планшет і т.п.)

Для цього потрібно також запустити диск, і через Провідник знайти потрібну папку на диску з відео. Далі потрібно вибрати відео- або музичні файли. Для цього утримуючи на клавіатурі кнопку Ctrl, потрібно кликати мишкою на необхідні відео файли.

Виділили потрібні відео, натиснули на будь-який виділений відео файл правою кнопкою миші і далі Копіювати:

Таким чином, дані файли запам’ятовуються комп’ютером в буфер обміну.

Залишається створити на комп’ютері окрему папку і там вставити скопійовані відео за допомогою Ctrl V. Або можна натиснути правою кнопкою миші і у вікні вибрати Вставити:

Вибрані файли будуть скопійовані в цю папку на комп’ютер.

Як скопіювати dvd диск на комп’ютер в Windows XP

Процес копіювання диска на комп’ютер в Windows XP такої ж. Тільки зараз ми розглянемо додатково, як використовувати не гарячі клавіші клавіатури, а скористаємося мишкою.

Вставляємо диск в привід (дисковод). Далі заходимо в меню Пуск. Всі програми. За умовчанням. провідник

У лівій частині Провідника знаходимо той диск, який вставили в привід (як показано на знімку нижче).

Так як екран Провідника розділений на дві частини, то можна наочно побачити вміст диска. Це дозволить вибрати необхідні (або все) файли цього диска, щоб скопіювати їх до себе на комп‘ютер.

У лівій частині відображається вміст папок диска, а в правій також і файлів:

Щоб виділити всі файли для копіювання, натискаємо лівою кнопкою миші трохи нижче останнього файлу. Далі утримуючи цю ліву кнопку миші, ведемо виділення файлів вгору до першого файлу. Це потрібно робити поки всі файли не будуть виділені (як це видно на знімку вище).

Далі натискаємо правою кнопкою миші на будь-якій частині виділеної області файлів. У який з’явився додатковому вікні вибираємо функцію: Копіювати.

Таким чином, всі ці файли поміщаються у «тимчасову пам’ять» комп’ютера (Буфер обміну). Тепер потрібно вирішити, куди на своєму комп’ютері ці файли вставити (скопіювати).

READ  Як запустити PC без кнопки включення

Створюємо окрему папку, щоб скопіювати диск на комп’ютер.

У моєму випадку на диску D я створив папку DISKS. У ній знаходяться різні диски, скопійовані раніше. І тепер в ній створив ще одну: Впевнений користувач PC:

Тепер в цій папці натискаю правою кнопкою миші. Далі у вікні тисну лівою кнопкою на: Вставити.

Почнеться копіювання файлів з компакт-диска, про що стає ясно по роботі дисковода. Він зашумить при зчитуванні інформації і з’явиться вікно:

Після закінчення копіювання, скопійовані файли вже будуть перебувати на комп’ютері. Так що диск з дисковода можна вивантажувати.

Запустити диск на комп’ютері можна тепер, натиснувши на autorun:

От і все! Якщо вам потрібно завантажити диск на комп’ютер або скопіювати деякі файли з диска, наприклад з 5 фільмів, які знаходяться на диску, потрібно скопіювати два з них, то, утримуючи на клавіатурі кнопку Ctrl. виділяйте необхідні файли лівою кнопкою миші.

Після виділення, відпустіть кнопку Ctrl і на будь-який виділеної області натисніть правою кнопкою миші. У який з’явився додатковому меню виберіть: Копіювати. Ну а далі ви вже знаєте!

Як скопіювати файли DVD / CD диска на комп’ютер

Чи буває у вас необхідність завантажити диск на комп’ютер? Або необхідно скопіювати або переписати якісь окремі файли диска на комп’ютер?

Наприклад, вам дали на час dvd або cd з якимись файлами (відео, ігри, музику, документи і т.д.). При цьому даний диск потрібно швидко повернути, і немає часу відразу все подивитися або прослухати.

Припустимо, вам потрібно по-швидкому, скопіювати або щось одне з диска, наприклад, завантажити відео або гру з болванки на компютер. Або потрібно скопіювати музику з диска на комп’ютер. Або потрібно переписати диск на комп‘ютер взагалі цілком.

Ще одна причина, по якій може виникнути необхідність скопіювати dvd диск на комп’ютер, це якщо ви збираєтеся часто користуватися інформацією з диска. В такому випадку повне копіювання болванки на компютер і запуск вже скопійованого диска з вашого PC береже сам диск і привід (дисковод) від частого їх використання.

Крім того, швидкість запуску файлів, які вже перебувають на комп‘ютері вище швидкості запуску цих самих файлів, що запускаються з двд або сд через дисковод.

Щоб зрозуміти, як скопіювати файли з диска на комп’ютер розгляну цей процес на прикладі двох різних дисків. Спочатку подивимося, як скопіювати диск «остеохондроз. Ні» в операційній системі Windows 7, а потім розберемо, як скопіювати файли іншого компакт-диска в Windows XP.

Як переписати з диска на комп’ютер в Window 7

Отже, для початку розберемо копіювання диска «остеохондроз. Ні» в Windows 7.

Даний диск я продаю на окремій сторінці тут.

Тому дана стаття є також додатковою допомогою-інструкцією для моїх клієнтів, які купують версію курсу на фізичному носії. Тобто яким потрібно завантажити диск на комп’ютер для зручного вивчення.

Вставляємо диск в дисковод. Заходимо в меню Пуск. Всі програми. За умовчанням. провідник:

Знаходимо в лівій частині Провідника диск, який вставили в дисковод і натискаємо на нього лівою кнопкою миші. У правій частині з’явиться список всіх папок і файлів, які знаходяться на носії.

Тепер, щоб скопіювати всі ці файли, тобто весь диск до себе на компютер, потрібно спочатку виділити всі ці файли. Скористаємося гарячими клавішами. Для цього просто можна натиснути на клавіатурі комбінацію Ctrl A:

Таким чином, ми виділимо всі файли:

Виділити всі файли і далі скопіювати, а також вставити можна і іншим способом. за допомогою мишки. Цей процес опишу нижче. на прикладі копіювання диска в Windows XP.

Тепер для копіювання використовуємо іншу комбінацію гарячих клавіш. Ctrl C:

Завдяки такій функції, все виділені файли тимчасово запам’ятовуються комп’ютером (комп’ютер їх поміщає в свій Буфер обміну). І зараз потрібно знайти місце на комп’ютері, куди зберегти всі ці файли.

Для цього, створюємо у себе на комп’ютері окрему папку, наприклад, НЕ на системному диску. Назвемо цю папку Остеохондроз:

Далі заходимо в цю папку і натискаємо комбінацію клавіш Ctrl V, щоб зберегти сюди скопійовані файли:

Почнеться процес копіювання диска на комп’ютер:

Якщо процес копіювання не почався, значить на Вашому комп’ютері не спрацювали функції копіювання за допомогою гарячих клавіш. В такому випадку, скористайтеся функціями копіювання за допомогою мишки, як показано нижче на прикладі іншого диска в Windows XP.

Після того, як файли диска будуть скопійовані на комп’ютер, носій з дисковода можна вивантажити. він вже не потрібен.

Тепер запустити скопійований диск на комп’ютері можна просто натиснувши на файл autorun.exe. З’явиться меню курсу для його вивчення вже без фізичного носія:

Отже, ми розглянули, то як завантажити з диска на комп’ютер. Процес копіювання або скачування диска на комп’ютер в Windows дуже простий. За цим же принципом можна діяти, якщо у вас інша операційна система.

Просто потрібно запустити диск, виділити все або деякі файли. А далі скопіювати їх і вставити в потрібну папку на комп‘ютері.

BETATECH.COM.UA 2021