Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як скопіювати книги з iPad на комп’ютер

Table of Contents

Перенести iBooks з iPad на інший iPad через налаштування

Це повинен бути самий прямий спосіб перенесення книг з iPad на інший пристрій iOS. Щоб бути більш точним, ви можете синхронізувати iBooks між двома iPad без стороннього додатка.

Крок 1. Помістіть два iPad в одну мережу Wi-Fi.

Розблокуйте старий iPad. Натисніть «Налаштування» «iBooks» «Синхронізувати закладки і замітки» / «Синхронізувати колекції».

Крок 3. Повторіть вищевказані операції на своєму новому iPad, щоб отримувати iBooks.

Перенесіть iBooks з одного iPad на інший за допомогою iTunes

Ви можете зробити резервну копію iPad iBooks за допомогою iTunes. Пізніше ви зможете відновити новий iPad за допомогою резервного копіювання iTunes. Перевірте тут, щоб дізнатися що робить iTunes бекап.

Однак існуючі iBooks, збережені на вашому новому iPad, будуть видалені за замовчуванням. Тому подумайте двічі, перш ніж передавати файли iPad за допомогою iTunes.

Крок 1. Підключіть старий iPad до комп’ютера через USB-кабель.

Запустіть iTunes. Натисніть піктограму iPad і знайдіть сторінку «Зведення».

Увімкніть «Цей комп’ютер» і натисніть «Створити резервну копію зараз» в розділі «Резервні копії». (Почекайте деякий час, щоб завершити процес.)

Крок 4. Підключіть ваш iPad до комп’ютера. Потім перейдіть на сторінку з описом iPad.

Виберіть «Відновити резервну копію» в розділі «Резервні копії».

Виберіть останній файл резервної копії. Виберіть «Відновити», щоб перенести iBooks з iPad на iPad за допомогою iTunes.

Кращий спосіб перенести iBooks з iPad на інший iPad без iTunes

Насправді вищезгадані методи передачі файлів 4 iPad мають різні обмеження. Наприклад, ви можете передавати тільки придбані iBooks з iPad за допомогою iTunes. Швидкість Wi-Fi, обмеження розміру файлу та інші фактори також мають велике значення. Таким чином, якщо ви хочете безпечно перенести кілька книг з iPad на інший пристрій iOS, ви можете спробувати Передача iPhone.

Ви можете передавати цифрові книги, ePub, PDF, аудіокниги, подкасти, списки відтворення, альбоми, контакти і майже всі типи файлів iOS між пристроями iOS. На відміну від iTunes і звичайних файлових передач, ви можете переглядати і вибирати, які дані вільно переміщувати. Також підтримується імпорт файлів з вашого iPad / iPhone / iPod в бібліотеку iTunes без втрати даних.

 • Переносите iBooks, фотографії, фільми, дані додатків і інші файли з комп’ютера / пристрої iOS на iPhone / iPad / iPod.
 • Перенесення файлів з iPhone / iPad / iPod на комп’ютер під керуванням Windows / Mac.
 • Синхронізація файли iOS з бібліотекою iTunes без втрати даних, помилок iTunes, односторонньої передачі та інших обмежень iTunes.
 • Підтримка останньої версії iOS 12 для iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X і т. Д.
 • Повністю сумісний з Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP і Mac OS X 10.6 або вище.

Завантажити для WinСкачать для Mac

працездатні способи перенесення iBooks з iPad на інший iPad

Додаток iBook має функцію загального доступу. Ви можете поділитися PDF, витримки, посилання або навіть книгу іншим. Але витрачати час на те, щоб ділитися сотнями книг по одній. Перекласти все книги з оригінального iPad на новий за короткий час?

Багато користувачів не знають, як перенести iBooks з одного iPad на інший iPad. Якщо у вас є те саме запитання, ви просто потрапили в потрібне місце. У цьому пості будуть показані працюють з 5 інструменти для перенесення книг на iPad. Таким чином, ви можете переміщати завантажені книги між iDevices по бездротовій мережі або через USB-з’єднання.

 • Перенесення iBooks з iPad на інший iPad через налаштування
 • перенос iBooks з одного iPad на інший за допомогою iTunes
 • перенос iBooks з iPad на iPad за допомогою iCloud Drive
 • Перенесення iBooks між пристроями iPad за допомогою AirDrop
 • Part 5: кращий спосіб перенесення iBooks з iPad на інший iPad без iTunes

Перенесення iBooks між пристроями iPad за допомогою AirDrop

Насправді, ви можете переносити iBooks з iPad на інший iPad з Bluetooth за допомогою AirDrop. Просто переконайтеся, що ви використовуєте iOS 7 і пізніші версії.

Крок 1. Підключіть два пристрої iOS до однієї мережі.

Крок 2. Увімкніть AirDrop і зробіть себе доступним для всіх.

Виберіть ім’я нового iPad на екрані «Мої книги».

Зверніться до свого нового iPad. Виберіть «Прийняти», щоб перенести iBooks ePub з iPad на інший iPad за допомогою AirDrop. Перевірте цей пост, щоб дізнатися більше про те, як AirDrop iBooks між iPhone, iPad і Mac.

Перенесення iBooks з iPad на iPad за допомогою iCloud Drive

iCloud Drive. традиційна передача файлів для користувачів Apple. Ви можете перенести всі дані iBook на інший iPad через з’єднання Wi-Fi. Таким чином, будьте терплячі, якщо процес передачі iBooks займає багато часу.

Відкрийте програму «Налаштування». Увійдіть в два iPad з одним і тим же Apple ID.

Виберіть «iCloud», потім включіть «iCloud Drive».

Крок 4. Перенесення iBooks з iPad на інший iPad без проводів.

Передача iBooks і ePubs з iPad на iPad вибірково

Крок 1. Підключіть два iPad до iPhone Transfer

Безкоштовно завантажити та встановити програмне забезпечення для передачі iPhone. Використовуйте блискавичні USB-кабелі для підключення двох Apple iPad до комп’ютера. Ви можете активувати обліковий запис за допомогою своєї адреси електронної пошти та реєстраційного коду.

Крок 2. Попередній перегляд і вибір iPad iBooks

Виберіть ім’я свого старого iPad на лівій панелі. Пізніше натисніть «Книги», щоб побачити всі доступні книги для iPad. Ви можете двічі клацнути будь-яку книгу, щоб переглянути деталі. Не забудьте зазначити перед файлом, який хочете перенести на інший iPad. Нічого страшного, якщо ви до речі перенесете інші файли зі старого iPad на новий.

Крок 3. Чи безпечно переносите iBooks з iPad на інший iPad

Після настройки розгорніть меню «Експорт в» на верхній панелі інструментів. Виберіть «Експорт в [ім’я iPad]», щоб перемістити вибрані книги iBooks на інший iPad. Забороняється відключати iPad під час передачі файлів.

Таким чином, ви можете легко переносити iBooks з iPad на інший iPad, а також інші типи даних. Якщо ви хочете отримати більше настроюються функцій, Передача iPhone безумовно, ваш кращий вибір. Ви можете передавати вибрані файли iPad, зберігаючи інші дані iOS в вихідному місці. Крім того, його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс зручний для початківців. Всякий раз, коли ви стикаєтеся з проблемами передачі iOS, ви можете безкоштовно завантажити iPhone Transfer і спробувати.

iBooks. як закачати книги через iTunes

iBooks розуміє всього два формати на даний момент PDF і EPUB. Рідним форматом вважається EPUB. Зараз цей формат уже дуже популярний. багато онлайн бібліотеки викладають книги відразу в цьому форматі. І він не настільки складний для програм. є програми які з легкістю конвертують книги в формат EPUB, наприклад з fb2. Припускаємо, що у вас є на жорсткому диску є кілька книжок в форматі EPUB (якщо немає. скачайте або почитайте інструкцію з конвертування Як конвертувати книги для iPad)

Установка iTunes. (Пропустіть, якщо iTunes вже встановлений)

Для OS X інструкція не потрібна. iTunes за замовчуванням входить в операційну систему.

Попереднє налаштування iTunes. (Пропустіть ті пункти, що ви вже зробили)

а) В iTunes 11 в Windows за замовчуванням рядок меню прихована. Увімкніть її. з нею зручніше. У лівому верхньому кутку програми клікніть по значку і у випадаючому списку натисніть Показати рядок меню (або натисніть CTRLB)

б) Авторизуйтесь комп’ютер з вашого облікового запису кимось. В меню Магазин. Авторизувати цей комп’ютер.

в) включите відображення бічного меню. У меню вибрати Вид-Показати бічне меню (або натисніть CTRLS).

г) Якщо в розділі Медіатека немає підрозділу Книги, то включите його відображення через Налаштування. У меню Правка-Налаштування. У вкладці Основні треба поставити галочку в поле Книги.

д) Слід пам’ятати, що при додаванні книг в медіатеку. самі файли і папки фізично нікуди не переміщаються. Плюс цього способу. економія місця на жорсткому диску. Мінус в тому, що файли розкидані по жорсткому диску і можна навіть чисто випадково видалити файл на ньому, а потім з тільки згадати, що він же є в бібліотеці. Загалом, рекомендую:

Зібрати медіатеку в одному місці. У меню Файл-Медіатека-Організувати Медітек

У віконці поставити галочку “Зібрати файли” і натиснути OK.

Потім можна включити настройку, щоб файли автоматично при додаванні в медіатеку, потрапляли в спеціальну папку. У меню Правка-Налаштування. У вкладці Додатки треба поставити галочку в полі Копіювати в папку iTunes Media при додаванні в медіатеку.

е) Підключаємо до комп’ютера iPad (iPhone або iPod Touch).

Закачка книг в медіатеку iTunes

У нас зліва в iTunes повинен бути спеціальний розділ Книги. І поки він порожній.

Перетягуємо файли книг (EPUB або PDF) з комп’ютера на iTunes. Якщо книги не перетягуються (а у мене на конфігурації Windows 8 iTunes 11.1.2.32 книги не перетягувати), тобто спосіб закачування книг через меню.

 • У меню Файл. Додати файл в медіатеку. Додаємо конкретний файл в медіатеку iTunes. Недолік способу в тому, що таким чином можна закачувати по одному файлу.
 • У меню Файл. Додати папку в медіатеку. Додаємо весь вміст папки в медіатеку iTunes. Перевага способу в тому, що можна підготувати спеціальну папку, в якій багато-багато книг і залити її в медіатеку цілком. Мінус в тому, що iTunes без всяких питань робить дублі книг. Тобто якщо книга вже була в медіатеці і вона є в закачуваної папці, то в медіатеці iTunes з’явиться дві однакових книги.

Після додавання файлів в медіатеку розділ книги виглядає приблизно так:

Синхронізація книг з iPad

Далі заходимо в розділ зліва ІМ’Я нашого iPad. вкладка Книги. Там ставимо галочку “Синхронізувати книги” і перемикач, так як нам треба. Я зазвичай синхронізує всі книги з iTunes, так як все одно вони займають не дуже багато місця. На скріншоті показано, що ви можете і вибирати що саме синхронізувати.

Після синхронізації книги виявляться в iBooks. Надалі вам треба буде тільки додавати книжки в медіатеку, як в Кроці 3 і виконувати синхронізацію.

iBooks. як закачати книги

Додаток iBooks. мабуть одне з найперших додатків, яке необхідно встановити кожному користувачеві iPad. iBooks. це програма від Apple для читання книг. Завантажити iBooks для iPad не так складно. це робиться так само, як і при скачуванні інших програм. (Якщо ви взагалі не розумієте про що я див. Статті: Реєстрація в iTunes Store без кредитної картки, Як користуватися App Store) Програму iBooks можна скачати безкоштовно. можливо саме тому у платними конкурентами користуються набагато менше народу, незважаючи на те, що iBooks далеко не ідеальна читалка на iPad, так і закачати книги в iBooks не можна без комп’ютера.

READ  Як синхронізувати iPad з айфоном

Якраз закачування книг в iBooks. головна проблема для більшості користувачів iPad. Закачати книги можна за допомогою iTunes або безпосередньо з iPad.

Как скачать учебники на IPad или IPhone

Як закачати книги в iBooks безпосередньо

Припустимо, вам потрібно завантажити Достоєвський. Злочин і покарання. Заходимо на сайт flibusta.net (це може бути будь-який інший сайт, який викладає прямі посилання на EPUB).

Тикаємо по Федір Михайлович Достоєвський. З’являються все його твори:

Знаходимо Злочин і покарання і посилання навпаки EPUB:

Чекаємо (час очікування залежить від вашого інтернет соеденіни):

Далі залишається натиснути на кнопку. Відкрити в iBooks.

Підключіть пристрій

Запустіть iTools на своєму комп’ютері та підключіть пристрій iOS після його успішної установки.

За замовчуванням iTools може автоматично визначати ваше пристрій iOS. Якщо ви не підключили пристрій iOS до комп’ютера, або ваш пристрій iOS не може розпізнати, ви побачите повідомлення «Connected, але не можете розпізнати» на інтерфейсі.

Кілька причин нездатності розпізнати пристрій:

 • Неправильний кабель USB і інтерфейс. Вам потрібно змінити інший USB-кабель, щоб знову вставити або змінити інший інтерфейс USB.
 • Проблеми з драйверами. Вам потрібно виправити драйвер.
 • Для будь-яких інших проблем ви можете звернутися до нас за рішеннями.

Після успішного підключення натисніть Пристрій Книги iBooks.

Всі книги, імпортовані з інших пристроїв і завантажені з iTunes, будуть відображатися в цьому списку.

У списку ви можете побачити ім’я, автор, рейтинг, жанр і розмір книги.

імпорт книг

Натисніть кнопку «Імпорт» та виберіть потрібну книгу з каталогу книг на комп’ютері, щоб імпортувати книги з локального PC на свій пристрій. Формати файлів можуть бути PDF, epub, pdf.

експорт книг

Всі книги в списку можна експортувати на ваш комп’ютер. Ви можете клацнути поле перед ім’ям книги і натиснути кнопку «Експорт», щоб експортувати книгу. Якщо ви хочете експортувати всі книги в списку, ви можете клацнути поле вгорі і натиснути кнопку «Експорт», щоб експортувати всі книги один раз для всіх. Таким чином, ви можете вибірково переносити книги або створювати резервні копії всіх книг одним клацанням миші.

Пошук книг

Якщо ви хочете знайти потрібну книгу з самих різних книг на своєму пристрої, ви можете клацнути рамку пошуку і набрати ім’я книги, в якій вам потрібно швидко знайти книгу.

Перенесення книг з iPhone на PC

Більшість людей щодня повинні робити деякі свідчення. Читання на вашому iPhone може бути дуже ефективним, тому що ви завжди можете захопити кишені часу для читання в будь-який час. Іноді ви можете перенести книги свого коханого з iPhone на комп’ютер, щоб ви могли читати на великому екрані і полегшувати очі або просто копіювати ці книги на свій комп’ютер.

iTools. це професійний інструмент для управління вмістом на пристрої iOS. Він може допомогти користувачам робити резервні копії або передавати додатки, фотографії, музику, відео, книги, файли і документи з усіх пристроїв iOS на комп’ютер з Windows або Mac всього за кілька кліків. Він простий у використанні як для нових користувачів, так і для просунутих користувачів.

Всі файли на вашому iPhone будуть перезаписані, якщо ви синхронізуєте музику, відео і книги на своєму пристрої iOS через iTunes. Тепер iTools може допомогти вам перенести книги або файли, що зберігаються в iTunes, на пристрій PC або iOS і уникнути втрати даних.

Як використовувати iTools

Ласкаво просимо в Короткий керівництво iTools. Тут ви можете дізнатися все керівництва про те, як управляти своїм цифровим вмістом або додатки між пристроєм iOS, пристроєм iOS і Mac / Windows безпосередньо. Якщо ваші питання або проблеми не можуть бути вирішені тут, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки (зазвичай ви отримаєте зворотний зв’язок протягом 24 годин).

 • огляд iTools
 • Як перевірити стан батареї на iPhone
 • Як зробити резервну копію контактів на iPhone?
 • Перенесення книг з iPhone на PC
 • Як створювати резервні копії додатків на iPhone
 • Перенесення відео з iPhone на PC
 • Передача фотографій з iPhone на PC
 • Як перенести музику з iPhone на PC безкоштовно
 • Як управляти сховищем і вільним простором на iPhone

видалити книги

Клацніть поле перед ім’ям книги і натисніть кнопку «Видалити», щоб легко видалити непотрібні книги.

iTools для iOS-пристрої набагато перевершує передачу даних iPhone, він також є професійним менеджером для всіх моделей iPhone, iPad і iPod. Використовуйте iTools і спростите життя Apple.

Будь-які інші проблеми для iTools під час вашої роботи, будь ласка, перейдіть до нашої обслуговування клієнтів для рішень.

Дізнайтеся більше про thinkskysoft і iTools, будь ласка, натисніть тут.

Як перенести відео з iPad на PC [Ефективні способи 5]

Я купив багато фільмів на своєму iPad. Я дійсно люблю дивитися їх в дорозі. Але тепер ці фільми займають занадто багато місця, що вже впливає на мій iPad. Я хочу зняти їх і скопіювати на мій комп’ютер, щоб звільнити для мене багато місця. Але я не знаю, як передавати файли з iPad на PC. Чи може хто-небудь допомогти мені там? Заздалегідь дякую.

Користувачеві завжди подобається завантажувати або купувати фільми з різних джерел і зберігати їх на iPad для перегляду завдяки відмінному дисплею HD Retina. Отже, в результаті в ньому не вистачає місця, і вам доводиться знімати з нього фільми, щоб знайти нові фільми або інші дані.

Оскільки iTunes є одностороннім варіантом, ви не можете передавати файли з iDevice на комп’ютер в iTunes. Пощастило що FoneTrans для iOS може вирішити цю проблему. Це хороший альтернативний інструмент iTunes, але навіть перевершує iTunes за його видатні функції.

За допомогою програмного забезпечення ви можете не тільки передавати набуті iTunes відео, але і інші завантажені відео з інших джерел.

Я покажу вам, як перенести відео з iPad на комп’ютер способами 5. Ці способи надзвичайно прості.

Перенесення відео з iPad на Mac за допомогою AirDrop

AirDrop. це опція, що дозволяє передавати файли між пристроєм iOS і Mac без USB-підключення.

Крок 1 Включити AirDrop на iPad через Налаштування Загальні десантний Все.

Крок 2 Виберіть відео, які ви хочете поділитися в Фото додаток, потім натисніть поділитися значком десантний і виберіть Mac.

Передача відео з iPad за допомогою iTunes

iTunes. це інструмент, який ви можете використовувати на комп’ютері для управління даними iOS. нижче як.

Крок 1 Завантажте та встановіть програму на комп’ютер, а потім підключіть iPad до цього комп’ютера.

Крок 2 Натисніть піктограму пристрою Фото, перевірте синхронізацію фотографій, а потім натисніть кнопку синхронізації в нижній частині.

Варіант 1. Програма iCloud

Крок 1 Завантажте та встановіть програму на комп’ютер, а потім відкрийте її.

Крок 2 Увійдіть у свій обліковий запис iCloud і виберіть «Фотографії». Потім ви можете вибрати фотографії і зберегти їх на комп’ютері.

Перемістити iPad відео на комп’ютер з iCloud

Ви можете завантажити програмне забезпечення iCloud на комп’ютер або перейти на його веб-сторінку безпосередньо. Тоді ви можете легко отримати доступ до фотографій окремо і зберегти їх на комп’ютер.

Як скопіювати відео з iPad на PC безпосередньо

Щоб перенести відео і фотографії з iPad прямо на комп’ютер, виконайте наступні дії:

Крок 1 Перше, що вам потрібно зробити, це підключити ваш iPad за допомогою USB-кабелю. Якщо ви робите це вперше, ви будете отримувати повідомлення з питанням про те, що ви хочете, кожен раз, коли підключаєте цей пристрій. Ви можете відкрити файли, щоб побачити, що знаходиться на вашому iPad.

Крок 2 Ви також можете перейти до Комп’ютер на вашому комп’ютері і знайдіть ваш пристрій там. Двічі клацніть на своєму пристрої та на Внутрішні зберігання після. Ви побачите папки, де ви можете знайти всі свої фотографії та відео. Тепер ви можете перетягувати все, що ви хочете без будь-яких турбот.

Варіант 2. Веб-сторінка iCloud

Крок 1 Увійдіть в iCloud і увійдіть в свій аккаунт.

Крок 2 Виберіть Фото і знайдіть відео. Тоді вам слід завантажити їх з хмарних сервісів.

iMazing і книги

Зручний перенесення електронних книг і текстових файлів (.epub і PDF) між iPhone або iPad і комп’ютером Mac або Windows.

Підтримує всі моделі iPhone, iPad і iPod. Сумісний з Mac і Windows. Остання версія: 2.11.4. Останнє оновлення: Apr 1, 2020 Остання версія: 2.11.4. Останнє оновлення: Apr 1, 2020 Остання версія: 2.11.4. Останнє оновлення: Apr 1, 2020

Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер через електронну пошту

Якщо вам просто потрібно скопіювати один файл ePub / PDF з iPad на комп‘ютер для резервного копіювання або попереднього перегляду, ви можете просто поділитися ним по електронній пошті на своєму iPad. Все, що вам потрібно, це часто використовуваний адреса електронної пошти. Ви можете отримати бажаний iBook у вигляді вкладення в електронний лист, як показано нижче.

Крок 1. Відкрийте книгу в iBook, щоб знайти всі книги на iPad, після чого ви можете відкрити книгу, яку хочете прочитати або зберегти на своєму комп‘ютері. Натисніть в будь-якому місці екрану, щоб з’явилося меню.

Крок 2. Пізніше ви можете натиснути значок «Поділитися», щоб знайти опцію «Електронна пошта». Виберіть опцію у спливаючому вікні, і ви перейдете по електронній пошті до книги з вкладеним файлом.

Крок 3. Введіть часто використовуваний адреса електронної пошти; Ви можете скопіювати книги на комп’ютер з iPad. Тепер вам потрібно всього лише перейти на адресу електронної пошти на вашому комп’ютері, щоб прочитати книги.

Примітка: Ви можете скопіювати одну книгу з iPad на комп’ютер за раз, як для вирішення. Більш того, ви не можете передавати деякі книги в суперечливому форматі.

скоп, книга, ipad, комп

Передача книги по електронній пошті

Відкрийте книгу, виберіть «Експорт» «Надіслати з Mail у форматі», потім виберіть альтернативу в підміню.

Файл iBooks Author Створення файлу в програмі iBooks Author (з расшіреніем.iba). Щоб одержувач зміг відкрити файл, на його комп’ютері повинна бути встановлена ​​програма iBooks Author.

Файл iBooks Створення файлу в програмі iBooks (з расшіреніем.ibooks). Щоб одержувач зміг відкрити файл, на його пристрої iPad, iPhone або комп’ютері Mac повинна бути встановлена ​​програма iBooks.

PDF Створення файлу PDF (з расшіреніем.pdf). У підсумковому файлі PDF працюють посилання, але інші інтерактивні мультимедійні елементи, такі як фільми та тривимірні об’єкти, можуть не відображатися належним чином.

Відкривається нове поштове повідомлення, в яке вкладено версія книги.

Відредагуйте текст повідомлення електронної пошти та натисніть «Відправити».

Створено від Ной Міллер Січень 22, 2019 16: 16

Як найкраще переносити iBooks з iPad на комп’ютер?

Якщо ви вже завантажили і насолоджуєтеся своїми улюбленими книгами на iPad, ви також повинні знати, як зробити резервну копію цих файлів або мати кращий огляд на комп’ютері з великим екраном.

У статті описуються методи 4 для експорту файлів iBooks з iPad на комп’ютер з iTunes або без нього. Просто дізнайтеся більш детальну інформацію з статті зараз.

 • кращий спосіб перенести iBooks з iPad на комп’ютер
 • Як перенести iBook з iPad на комп’ютер з iTunes
 • Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер через AirDrop
 • Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер через електронну пошту

Як перенести книги з ibooks на комп‘ютер

Швидкий і зручний імпорт книг (ePub і PDF) в програму «Книги» і експорт їх на комп’ютер. Синхронізація бібліотеки з комп’ютером Mac або Windows.

Відгуки про iMazing

Truly a great software with rugged capabilities. I have been using it for years alongside with others that do the same thing, but iMazing is the only one that stood the test of time! It is just what anyone needs for the next level in Apple products backup versatility.

I needed to print my text from my iPhone. I installed the software, attached my phone and 2 clicks later I had my printout. Easy peasy.

This software is just fire Takes the headache out of iPhone backups and backup transfers. Stunning.

Як завантажити книгу на iPad і iPhone через iTunes і інші IOS пристрою.

You really do not have control of your Apple Device till you have iMazing. The features and options and it exposes are remarkable. I initially purchased iMazing to generate a clean, detailed log of text messages for a court battle I was in. It would not be unfair to say that it saved the day in this regard and should be in the arsenal of every attorney. But as time has passed, I have found so much more use for it and now it’s an indispensable convenience.

Before using iTunes and any other Apple software you MUST do a backup with this software. It is fast, simple, inexpensive and easy to use. Following your imazing backup no matter how hard iTunes tries to destroy your iPhone or iPad you will always have a full backup of everything. Also make SURE you get a backup using imazing BEFORE EVER upgrading your iOS.

READ  Як підключити аірподси до iPad

iMazing is by far the best software program and people I have been blessed with during chaos. iMazing blows it’s competitors away in every aspect from what you can do, get access to, and store from your own iPhone that you did not even know existed or was capable, including the service from real human beings that are kind, respond to emails. and want to help.

I have been a lawyer 44 years. Need reliability in software. This product has been perfect for downloading text messages for use in litigation. It works quickly and is far superior to Apple software and its messing around. Would not be without it.

Excellent product and top notch customer service.

I have used this product for years and it has been a fantastic resource to save to my computer the texts and voicemail messages from my phone that were important to me. The customer service experience I have had has been great- my emails are responded to quickly and you work with the same person during the entire process which helps immensely if you have additional questions. Overall, very satisfied with the product and service! Highly recommend!

I found the notes export functionality very useful in transitioning to a new iPhone. The notes were quickly converted to text files, no muss, no fuss. And no iTunes! I see other potentially useful exporters and tools that I look forward to trying in the future.

iMazing has so many awesome features. It makes transferring data between my iPhone and my Mac fast and easy, as well as transferring data between iPhones. I am able to backup and manage multiple devices which makes it much simpler to manage my families files.

I would not own and iPhone without iMazing!

I do not know about everyone else but I would not own and iPhone without iMazing Manager, you just plug your iPhone in to the computer and let iMazing do the rest for you. All I have to do is pick and choose what I want, you can not beat that.

I bought this to back up some texts I had which I needed for a legal reference but this program has just saved me when all my photos were erased in an Apple glitch. they had all been stored on iMazing. Am so happy with this product! Thoroughly recommend it for all the variety of access it gives you to your devices, which Apple makes such a pain.

iMazing is an excellent, well-thought out, improved alternative to iTunes backups. I rely on it every day and totally trust it with the most important tool I use daily.my mobile phone. I’ve been part of development teams for hardware and software and I can tell you without question, iMazing is a seriously well executed piece of software. Thanks to the fine team who put this together. You have made my life easier and my work safer.

iMazing takes the basic connectivity between my Mac and iPhone and brings it to a level which makes computer and phone practically one unit. Moving music, messages, web pages and more rom one to the other is simple and reliable. I can not think of another application I’ve tried which does as much as iMazing as well.

Програма Mail на платформі macOS дозволяє швидко передати книгу по електронній пошті в різних форматах безпосередньо з програми iBooks Author.

Кращий спосіб перенести iBooks з iPad на комп’ютер

Щоб перенести електронні книги з iPad на комп’ютер, Apeaksoft iPhone Transfer це одна з кращих альтернатив iTunes. Крім того, програма передає повідомлення, контакти, фотографії, музичні файли, дані програми з iPad на комп’ютер. Ось більше можливостей програми, які ви повинні знати.

 • Перенесення iBooks з iPad на комп’ютер безпечно і швидко.
 • PDF і ePub файли в iBooks підтримуються для масової розсилки.
 • Передача аудіокниг, інших документів і т. Д Вибірково на комп’ютер.
 • Працюйте для iPad Pro, mini 4/3/2/1, Air 2/1 і т. Д, Працюючих в iOS 12/11.

Крок 1. Підключіть iPad до PC за допомогою USB-кабелю

Вам необхідно підключити iPad до комп’ютера за допомогою оригінального USB-кабелю. Після завантаження та установки програми ви можете запустити програму, яка автоматично розпізнає iPad на вашому комп’ютері. (IPad / iPhone не відображається на комп’ютері?)

Натисніть «Інші», де ви можете знайти потрібні книги в правому меню. Будь то файли формату ePub, PDF-файли або аудіокниги, ви можете з легкістю перенести потрібні книги з iPad на PC.

Після цього ви можете клацнути файли і вибрати опцію «Експорт на PC», яку ви можете перенести і зберегти експортовані книги з iPad на комп’ютер з ePub або PDF.

Як перенести iBook з iPad на комп’ютер за допомогою iTunes

iTunes. стандартне рішення Apple для перенесення iBook з iPad на комп’ютер. Якщо вам потрібно зробити резервну копію деяких придбаних електронних книг або аудіокниг з iPhone на комп‘ютер, це повинно стати хорошим рішенням. Але ви не зможете перенести імпортовані або завантажені книги в якості рішення.

Крок 1. Підключіть iPad до комп’ютера через USB-кабель

Завантажити та встановити останню версію iTunes на свій комп’ютер. Після підключення iPad до комп’ютера через оригінальний USB-кабель.

Запустіть програму iTunes на вашому комп’ютері, і iTunes зможе автоматично розпізнавати ваш пристрій. (ITunes не розпізнає iPad iPhone?)

Крок 2. Перейдіть в «Рахунок» «Авторизація» «Авторизація на цьому комп’ютері», ви можете ввести свій Apple ID і пароль для входу в обліковий запис iTunes, з якої ви можете передавати файли iBook з iPad.

Крок 3. Натисніть «Файли» в меню, ви можете вибрати «Пристрій» і вибрати «Перенесення покупок з [ім’я вашого пристрою]». Синхронізація файлів iBooks з iPad на комп’ютер займає кілька хвилин.

Після того, як ви перенесете файли на свій комп’ютер, ви зможете зберегти тільки книги для резервного копіювання. Однак ви не зможете переглядати електронні книги або аудіокниги на своєму комп’ютері безпосередньо.

Примітка: Під час резервного копіювання книг на комп’ютер ви не можете відкрити їх для читання безпосередньо. Ви повинні відновити їх на iPad, щоб отримати контент, або використовувати сторонній інструмент, наприклад Переглядач iBackup, для перегляду файлів iBook на комп’ютері.

Завантаження книг за допомогою PC

При наявності комп’ютера можна скористатися дуже простим способом для скачування через програму iTunes, яка дозволяє додавати книги на будь-якій мові.

Для цього потрібно зберегти цікаву для вас книгу на комп’ютері. Принципово важливо, щоб чтиво було в форматі epub (тільки з цим форматом працює iPad). Тепер підключаємо iPad до комп‘ютера, шукаємо в лівому кутку iTunes пункт «Книги», де будуть відображені перекинуті в програму файли. Ставимо галочку навпроти пункту «Синхронізувати книги». За необхідності, в настройках синхронізації можете задати синхронізацію книг, PDF-файлів або того й іншого. Коли процес синхронізації успішно завершиться, чтиво відобразиться в iBooks на вашому планшеті (iBooks викачуємо з App Store в iPad). Відкривайте книгу і приступайте до читання.

Пряме завантаження в iBooks

Нерідко виникає необхідність завантажити книгу з інтернету без використання комп’ютера. Насправді це також можливо. Для цього вам необхідно зайти на сайт, який містить прямі посилання на книги в який нас форматі epub. Наприклад, можна скористатися такими популярними книжковими сховищами, як epubbuks.ru, reed.ru, lib.ru, flibusta.net і іншими. Шукаємо на сайті цікаву книгу, вибираємо потрібний формат і тиснемо кнопку «Завантажити». По завершенню завантаження з’явиться діалогове вікно, в ньому натискаємо кнопку «Відкрити в iBooks». Через кілька секунд ви можете приступити до читання.

Як завантажити книгу на iPad

Як ви встигли відчути, iPad зручний не тільки для спілкування в інтернеті, перегляду відео, а й для читання, адже колекція улюблених книг може бути завжди під рукою. Завантажити книги на iPad можна за допомогою PC або за допомогою прямого завантаження в iBooks або альтернативних програмах.

Інші способи завантаження

Відзначимо, що iBooks. не єдина програма для читання книг на iPad. Якщо вам з якихось причин не подобається iBooks, можна скористатися альтернативними платними або безкоштовними варіантами. До їх числа віднесемо такі програми, як Stanza, Good Reader, Shortbook і багато інших. Найчастіше сторонній софт не підтримує бібліотеку iTunes, проте додавати книги можна, використовуючи пункт «Загальні файли». Для цього вибираємо в iTunes Програми → Загальні файли. Знаходимо цікаву для нас програму (наприклад, Stanza) і перетягуємо книгу з папки. Як варіант, можна натиснути кнопку «Додати» і вибрати книгу з переліку. Крім того, більшість програм дозволяють завантажувати книги прямо з інтернету, як ми розглядали вище у випадку з iBooks.

Справжні рекомендації по завантаженню книжок стануть в нагоді не тільки користувачам iPad, але і власникам iPhone, оскільки в цих пристроях від компанії Apple не спостерігається істотної різниці в принципах роботи з книгами.

Як перенести файли з комп’ютера на iPhone

Крім фото і відео, користувачеві може знадобитися скопіювати PDF документи або завантажити електронні книги з комп’ютера на iPhone. Щоб не шукати складних шляхів, ми знаємо найпростіший спосіб, як це можна здійснити. за допомогою програми Tenorshare iCareFone. Перед тим, як ви будете завантажувати книгу з комп‘ютера на iPhone, спочатку завантажте її на свій PC. Сам процес перенесення з комп’ютера на iPhone дуже простий і займає мінімум вашого часу.

Як скопіювати книги і PDF на iPhone з комп’ютера?

Скачайте з офіційного сайту програму Tenorshare iCareFone. Встановіть її на ваш комп’ютер. потім запустіть.

Підключіть ваш iPhone або iPad, на який необхідно скопіювати книгу або PDF файл, за допомогою кабелю USB. Програма Tenorshare iCareFone розпізнає ваш пристрій.

У нижньому меню вибирають розділ «Управління». Перед вами відкриється вікно, де необхідно вибрати тип даних, який ми будемо переносити з комп’ютера на iPhone / iPad. Натисніть на Книги.

У вікні, потрібно натиснути на кнопку «Імпорт» у верхній панелі. Вам буде запропоновано вибрати книгу або файл у форматі PDF. Вказуємо його і натискаємо «Відкрити».

Тепер обраний файл у вашій бібліотеці iBooks на мобільному пристрої. Можете відключити ваш iPhone / iPad від комп‘ютера і перевірити його наявність на пристрої. Для цього відкрийте на вашому iPhone додаток iBooks і зайдіть у вкладку «Мої книги». Готово!

Програма Tenorshare iCareFone дозволяє переносити і копіювати різні типи даних, в тому числі відео, фото, музику і т.д. Імпорт та експорт здійснюється в розділі «Управління». Також тут зручно управляти контактами. Крім цього в утиліті передбачені інші корисні функції: блокування реклами в додатках, виправлення деяких системних помилок і зависань, очищення непотрібних файлів (кеш, куки, тимчасові файли) на пристрої.

Відкривати загальні файли

На вашому пристрої iOS, ви можете відкрити файли з Вашого комп’ютера з додатком, яке ви вибрали для обміну файлами.

Ви не можете відкрити ці файли з інших додатків або місця на вашому пристрої. Ви можете подивитися список файлів в файлообмінник розділ iTunes, коли пристрій підключено до вашого комп’ютера.

Що потрібно для обміну файлами

Як скопіювати файли з iPad на комп’ютер Windows

Ви можете копіювати файли між вашим комп’ютером і додатками на iOS або пристрою iPadOS через файлообмінник.

Копіювати файли з комп’ютера на iOS або iPadOS додаток

Перш ніж почати

Замість спільного використання файлу, рекомендується використовувати диск в iCloud, функція Handoff, або Airdrop, щоб зберегти ваші документи в актуальному стані на всіх ваших пристроях.

iCloud диск дозволяє безпечно отримати доступ всі ваші документи з вашого iPhone, iPad, торкання iPod, Mac або PC. Незалежно від того, який пристрій ви використовуєте, ви завжди будете мати найостанніші документи, коли і де ви потребуєте них.

З використанням функції Handoff, ви можете створити документ, лист або повідомлення на одному пристрої і забрати, де ви зупинилися на іншому пристрої. Функція Handoff працює з додатки Apple, такі як mail, Safari, карти, повідомлення, нагадування, календар, контакти, сторінки, Numbers і Keynote. Деякі сторонні додатки також сумісні.

Функція AirDrop дозволяє обмінюватися фотографіями, відео, веб-сайти, розташування, і з іншими прилеглими пристроями Apple.

Резервне копіювання загальних файлів

Коли iCloud (або iTunes) резервне копіювання вашого пристрою, це резервне копіювання загальних файлів, а також.

Якщо ви видалите додаток до загальних файлами з вашого пристрою iOS, ви також видалити загальні файли з вашого пристрою і вашої резервної копії iCloud або iTunes. Щоб уникнути втрати загальні файли, скопіювати файли на комп’ютер перед видаленням програми з вашого пристрою iOS.

READ  iPad перестав заряджатися

iMazing і книги

Зручний перенесення електронних книг і текстових файлів (.epub і PDF) між iPhone або iPad і комп’ютером Mac або Windows.

Підтримує всі моделі iPhone, iPad і iPod. Сумісний з Mac і Windows. Остання версія: 2.14.2. Останнє оновлення: Aug 9, 2021 Остання версія: 2.14.2. Останнє оновлення: Aug 9, 2021 Остання версія: 2.14.2. Останнє оновлення: Aug 9, 2021

Перенесення книг з комп’ютера Mac або Windows на iPhone або iPad

Швидкий і зручний імпорт книг (ePub і PDF) в програму «Книги» і експорт їх на комп‘ютер. Синхронізація бібліотеки з комп’ютером Mac або Windows.

Копіювання книг в форматах ePub і PDF

Хочете перекинути книгу або PDF-файл на iPhone або iPad? Або зберегти резервну копію мобільного бібліотеки на комп’ютері? Завдяки iMazing можна забути про складну синхронізації через iTunes. Просто перетягніть потрібні файли з папки на жорсткому диску в програму «Книги» (або навпаки).

Відгуки про iMazing

You really do not have control of your Apple Device till you have iMazing. The features and options and it exposes are remarkable. I initially purchased iMazing to generate a clean, detailed log of text messages for a court battle I was in. It would not be unfair to say that it saved the day in this regard and should be in the arsenal of every attorney. But as time has passed, I have found so much more use for it and now it’s an indispensable convenience.

Excellent product and top notch customer service.

I have used this product for years and it has been a fantastic resource to save to my computer the texts and voicemail messages from my phone that were important to me. The customer service experience I have had has been great- my emails are responded to quickly and you work with the same person during the entire process which helps immensely if you have additional questions. Overall, very satisfied with the product and service! Highly recommend!

iMazing is by far the best software program and people I have been blessed with during chaos. iMazing blows it’s competitors away in every aspect from what you can do, get access to, and store from your own iPhone that you did not even know existed or was capable, including the service from real human beings that are kind, respond to emails. and want to help.

Before using iTunes and any other Apple software you MUST do a backup with this software. It is fast, simple, inexpensive and easy to use. Following your imazing backup no matter how hard iTunes tries to destroy your iPhone or iPad you will always have a full backup of everything. Also make SURE you get a backup using imazing BEFORE EVER upgrading your iOS.

Truly a great software with rugged capabilities. I have been using it for years alongside with others that do the same thing, but iMazing is the only one that stood the test of time! It is just what anyone needs for the next level in Apple products backup versatility.

I needed to print my text from my iPhone. I installed the software, attached my phone and 2 clicks later I had my printout. Easy peasy.

This software is just fire Takes the headache out of iPhone backups and backup transfers. Stunning.

I have been a lawyer 44 years. Need reliability in software. This product has been perfect for downloading text messages for use in litigation. It works quickly and is far superior to Apple software and its messing around. Would not be without it.

I found the notes export functionality very useful in transitioning to a new iPhone. The notes were quickly converted to text files, no muss, no fuss. And no iTunes! I see other potentially useful exporters and tools that I look forward to trying in the future.

iMazing has so many awesome features. It makes transferring data between my iPhone and my Mac fast and easy, as well as transferring data between iPhones. I am able to backup and manage multiple devices which makes it much simpler to manage my families files.

I would not own and iPhone without iMazing!

I do not know about everyone else but I would not own and iPhone without iMazing Manager, you just plug your iPhone in to the computer and let iMazing do the rest for you. All I have to do is pick and choose what I want, you can not beat that.

I bought this to back up some texts I had which I needed for a legal reference but this program has just saved me when all my photos were erased in an Apple glitch. they had all been stored on iMazing. Am so happy with this product! Thoroughly recommend it for all the variety of access it gives you to your devices, which Apple makes such a pain.

iMazing is an excellent, well-thought out, improved alternative to iTunes backups. I rely on it every day and totally trust it with the most important tool I use daily.my mobile phone. I’ve been part of development teams for hardware and software and I can tell you without question, iMazing is a seriously well executed piece of software. Thanks to the fine team who put this together. You have made my life easier and my work safer.

iMazing takes the basic connectivity between my Mac and iPhone and brings it to a level which makes computer and phone practically one unit. Moving music, messages, web pages and more rom one to the other is simple and reliable. I can not think of another application I’ve tried which does as much as iMazing as well.

[Керівництво] Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер з / без iTunes

Як найкраще переносити iBooks з iPad на комп’ютер?

Якщо ви вже завантажили і насолоджуєтеся своїми улюбленими книгами на iPad, ви також повинні знати, як зробити резервну копію цих файлів або мати кращий огляд на комп’ютері з великим екраном.

У статті описуються методи 4 для експорту файлів iBooks з iPad на комп’ютер з iTunes або без нього. Просто дізнайтеся більш детальну інформацію з статті зараз.

 • кращий спосіб перенести iBooks з iPad на комп’ютер
 • Як перенести iBook з iPad на комп’ютер з iTunes
 • Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер через AirDrop
 • Як перенести iBooks з iPad на комп‘ютер через електронну пошту

Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер через електронну пошту

Якщо вам просто потрібно скопіювати один файл ePub / PDF з iPad на комп‘ютер для резервного копіювання або попереднього перегляду, ви можете просто поділитися ним по електронній пошті на своєму iPad. Все, що вам потрібно, це часто використовуваний адреса електронної пошти. Ви можете отримати бажаний iBook у вигляді вкладення в електронний лист, як показано нижче.

Крок 1. Відкрийте книгу в iBook, щоб знайти всі книги на iPad, після чого ви можете відкрити книгу, яку хочете прочитати або зберегти на своєму комп’ютері. Натисніть в будь-якому місці екрану, щоб з’явилося меню.

Пізніше ви можете клацнути значок «Поділитися», щоб знайти опцію «Електронна пошта». Виберіть варіант у спливаючому вікні, і ви перейдете до електронної пошти книги з вкладеним файлом.

Крок 3. Введіть часто використовуваний адреса електронної пошти; Ви можете скопіювати книги на комп’ютер з iPad. Тепер вам потрібно всього лише перейти на адресу електронної пошти на вашому комп‘ютері, щоб прочитати книги.

Примітка: Ви можете скопіювати одну книгу з iPad на комп’ютер за раз, як для вирішення. Більш того, ви не можете передавати деякі книги в суперечливому форматі.

Кращий спосіб перенести iBooks з iPad на комп’ютер

Щоб перенести електронні книги з iPad на комп’ютер, Apeaksoft iPhone Transfer це одна з кращих альтернатив iTunes. Крім того, програма передає повідомлення, контакти, фотографії, музичні файли, дані програми з iPad на комп’ютер. Ось більше можливостей програми, які ви повинні знати.

 • Перенесення iBooks з iPad на комп’ютер безпечно і швидко.
 • PDF і ePub файли в iBooks підтримуються для масової розсилки.
 • Передача аудіокниг, інших документів і т. Д Вибірково на комп’ютер.
 • Працюйте для iPad Pro, mini 4/3/2/1, Air 2/1 і т. Д, Працюючих в iOS 12/11.

Завантажити для WinСкачать для Mac

Крок 1. Підключіть iPad до PC за допомогою USB-кабелю

Вам необхідно підключити iPad до комп’ютера за допомогою оригінального USB-кабелю. Після завантаження та установки програми ви можете запустити програму, яка автоматично розпізнає iPad на вашому комп’ютері. (IPad / iPhone не відображається на комп’ютері?)

Натисніть «Інші», де ви можете знайти потрібні книги в правому меню. Будь то файли формату ePub, PDF-файли або аудіокниги, ви можете з легкістю перенести потрібні книги з iPad на PC.

Після цього ви можете клацнути файли і вибрати опцію «Експорт на PC», за допомогою якої ви можете перенести і зберегти експортовані книги з iPad на комп’ютер за допомогою ePub або PDF.

Як перенести iBooks з iPad на комп’ютер через AirDrop

Якщо вам потрібно синхронізувати iBook з iPad на комп’ютері і насолоджуватися ними на великому екрані, AirDrop. відмінне рішення, якщо у вас є Mac.

Проведіть пальцем вгору від нижньої частини iPad, щоб запустити Центр управління iPhone, ви можете включити параметр «AirDrop» і утримувати параметри мережевих налаштувань. Це гарантує, що ваш комп’ютер Mac зможе виявити iPad.

Після цього ви можете включити опцію AirDrop в Finder на вашому Mac. Ви можете знайти «Дозволити мені бути виявленим» в списку завантаження. Після цього ви можете вибрати «Тільки контакти» або «Все».

Відкрийте програму iBooks і виберіть потрібну книгу на iPad, ви можете відкрити файл, який хочете скопіювати, і натиснути опцію «Поділитися», щоб синхронізувати книги з iPad на комп’ютер.

скоп, книга, ipad, комп

Примітка: Ви повинні переконатися в стабільному середовищі Wi-Fi для синхронізації книг в методі. Більш того, якщо вам потрібно перевести багато книг одночасно, це займе якийсь час. Звичайно, AirDrop не працює це проблема, від якої страждають багато користувачів.

Як перенести iBook з iPad на комп’ютер за допомогою iTunes

iTunes. стандартне рішення Apple для перенесення iBook з iPad на комп’ютер. Якщо вам потрібно зробити резервну копію деяких придбаних електронних книг або аудіокниг з iPhone на комп’ютер, це повинно стати хорошим рішенням. Але ви не зможете перенести імпортовані або завантажені книги в якості рішення.

Крок 1. Підключіть iPad до комп’ютера через USB-кабель

Завантажити та встановити останню версію iTunes на свій комп’ютер. Після підключення iPad до комп’ютера через оригінальний USB-кабель.

Запустіть програму iTunes на вашому комп’ютері, і iTunes зможе автоматично розпізнавати ваш пристрій. (ITunes не розпізнає iPad iPhone?)

Перейдіть в «Рахунок» «Авторизація» «Авторизація на цьому комп’ютері», ви можете ввести свій Apple ID і пароль для входу в обліковий запис iTunes, за допомогою якої ви можете передавати файли iBook з iPad.

iTunes НЕ НУЖЕН ! Как легко передавать файлы с компьютера на iPhone и iPad и делать резервные копии?

Натисніть «Файли» в меню, ви можете вибрати «Пристрій» і вибрати «Перенести покупки з [ім’я вашого пристрою]». Синхронізація файлів iBooks з iPad на комп’ютер займає кілька хвилин.

Після того, як ви перенесете файли на свій комп’ютер, ви зможете зберегти тільки книги для резервного копіювання. Однак ви не зможете переглядати електронні книги або аудіокниги на своєму комп’ютері безпосередньо.

Примітка: Під час резервного копіювання книг на комп’ютер ви не можете відкрити їх для читання безпосередньо. Ви повинні відновити їх на iPad, щоб отримати контент, або використовувати сторонній інструмент, наприклад Переглядач iBackup, для перегляду файлів iBook на комп’ютері.

Коли вам потрібно перенести файли iBook з iPad на комп’ютер, ви можете знайти кілька способів з цієї статті. Якщо вам просто потрібно перенести один файл ePub або PDF, ви можете передати його по електронній пошті або AirDrop. Щоб обробляти велику кількість файлів iBook, ви можете використовувати iTunes для резервного копіювання їх на свій комп’ютер. Apeaksoft iPhone Transfer. одна з кращих альтернатив iTunes для передачі і управління файлами iBook. Більше запитань про те, як перенести книги iPad на комп’ютер, ви можете поділитися великою кількістю коментарів в статті зараз.

BETATECH.COM.UA 2022