Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як створити обліковий запис без номера телефону

Table of Contents

Мінуси одноразових номерів

Одноразові номера привабливі завдяки відсутності оплати, але при використанні для Telegram вони мають ряд мінусів:

 • не можна переоформити аккаунт на інший номер;
 • неможливо увійти в обліковий запис, якщо він не авторизований ні на одному пристрої.

Причина в тому, що доступ до номера дається тільки для отримання однієї SMS і отримати повторні коди на цей же номер неможливо.

Для регулярного використання Телеграма варто вибрати постійний віртуальний номер.

Увійдіть в Telegram на всіх своїх пристроях, щоб в майбутньому отримувати коди підтвердження не по SMS, а в сервісному чаті.

способи зареєструватися без SIM-карти

У Telegram при реєстрації аккаунта система просить вказати особистий номер мобільного. Чи можна обійтися без нього?

Реєстрація облікового запису за допомогою Skype

Зареєструватися можна і через скайп. Він також надає віртуальний номер. Отримати його можна так:

Перейти на сторінку і натиснути Підписатися на номер.

Вибрати країну і увійти в обліковий запис Skype.

Оплатити тариф в залежності від терміну дії.

Підписка платна, але дозволяє отримувати SMS, щоб зареєструватися в Телеграма.

Чи можлива реєстрація без номера телефону?

У процесі реєстрації обов’язково потрібно вказати номер свого телефону. Це необхідно для підтвердження особи через SMS.

Створити новий акаунт, чи не вказуючи номер, не можна. Але у користувачів є можливість скористатися віртуальним номером, Skype або емулятором Android, щоб обійтися без SIM-карти.

сервіси

Існує кілька популярних сервісів віртуальних номерів. Всі вони надають послуги за різними тарифами. є як платні, так і безкоштовні.

Один з найвигідніших сервісів. Zadarma. Там можна всього за 120 рублів отримати російський віртуальний мобільний номер телефону.

Використання віртуального номера

Віртуальний номер для прийому SMS. це послуга, що дозволяє отримувати або відправляти SMS без SIM-карти і без мобільного телефону. Все фізичне обладнання знаходиться у сервісній компанії, а ви отримуєте лише віддалений доступ.

Одноразові, як правило, безкоштовні. А ось постійні вимагають регулярної оплати. Другі набагато зручніше, так як завжди доступні.

Реєстрація в Телеграма з віртуальним номером проходить також, як і зі звичайним. Тільки код підтвердження прийде нема на мобільний телефон, а на сайт відповідного сервісу.

Реєстрація за допомогою BlueStacks

Ще один варіант. емулятори ОС Android. Цей спосіб самий енерговитратний, але безкоштовний.

 • Завантажити та встановити BlueStacks.
 • Через пошук BlueStacks скачати Telegram і Next (Nextplus).
 • Зайти в Next і натиснути Sign Up.
 • Заповнити поля для реєстрації. First Name. ім’я, Last Name. прізвище, E-mail. електронна пошта, Password. пароль. Обов’язково поставити галочку навпроти I agree. І натиснути Sign Up.
 • Вибрати країну і код. Натиснути Get a Custom Number.
 • Підтвердити, що ви не робот.
 • У додатку Next з’явиться телефонний номер, який треба ввести при реєстрації в Telegram. Додаток Телеграма запусків з Blue Stacks.
 • Після введення номера в Телеграма з’явиться лічильник часу. Коли час дійде до 0:00, в Next подзвонить оператор і продиктує код підтвердження.
 • Ввести отриманий код. Готово!

На відео наочно продемонстрований процес реєстрації:

Реєстрація в Telegram без чинного номера телефону неможлива. Однак вирішити проблему можна за допомогою віртуальних номерів, Skype або емуляторів.

Чим небезпечний такий метод реєстрації

А тепер про недоліки. Природно, відсутність такого важливого контакту не пройде просто так. Заповнена даних аккаунта. питання безпеки. Якщо ви підтвердили ИНСТА по SMS, можливостей відновити доступ в разі втрати пароля буде як мінімум на одну більше. Крім того, ви зможете включити двухфакторную аутентифікацію, завдяки якій злом ИНСТА буде вкрай проблематичний. Тому, якщо хочете безпечно використовувати сторінку, краще не нехтуйте цією контактною інформацією.

Інструкція, як створити обліковий запис без номера телефону

Реєстрація без сімки нічим не відрізняється від реєстрації з нею. Однак про всяк випадок згадаємо основи і створення аккаунта.

 • Створюємо електронну пошту.
 • Заходимо на сайт або в додаток.
 • Тиснемо «Зареєструватися».
  створити, обліковий, запис, номер
 • В першу ж графу вводимо пошту. В інші. те, що від вас вимагатиме соціальна мережа.
 • Сервіс запропонує пошук друзів за списком контактів або друзям Цей крок можна пропустити.
 • Все, акк готовий, ми можемо авторизуватися через свіжий профіль, використовуючи електронку і пароль.

Заводимо аккаунт в Інстаграм: реєстрація без номера телефону

Майже у кожної людини є акаунти в соціальних мережах. І в більшості випадків потрібно використовувати електронну пошту або телефон для створення профілю. Але не завжди є можливість використовувати симкарту. Поговоримо про Інстаграм: реєстрація без номера телефону можлива?

Чи можна в Інстаграм зареєструватися без телефону

Отже, для початку відповімо на просте запитання: чи можна взагалі зарегаться в ИНСТА без номера? Так, ми можемо використовувати тільки електронну пошту і не підтверджувати сторінку через сімку. Однак у цього способу є свої недоліки, про які ми поговоримо пізніше.

Що робити, якщо немає вільного номера телефону

Тепер про те, як обійти неможливість завести реальну сімку. Ми можемо скористатися сервісами віртуальних. Їх багато, але не всім можна довіряти. Раджу сайт Onlinesim, він найнадійніший і популярний. Враховуйте, що безкоштовні варіанти абсолютно не безпечні. до них мають доступ усі, а значить, і новий акк в небезпеці. Кращим варіантом буде взяти віртуальну сімку в оренду і оплачувати його кожен місяць. Вийде недорого, але при цьому контакт залишиться у вашому розпорядженні і в разі чого ви зможете без проблем відновити пароль або навіть використовувати двухфакторную аутентифікацію.

сервіси

Тепер варто розібрати найнадійніші сервіси по створенню віртуальних номерів.

TextNow. це безкоштовний додаток, яке надає користувачам можливість отримати тимчасовий номер телефону. Недоліком програми є те, що ви можете втратити доступ, якщо не будете активно його використовувати, і він буде повернутий в обіг, щоб інша людина могла застосувати його в своїх цілях. Але якщо використовувати свій номер телефону TextNow хоча б пару разів на тиждень, то з ним все буде в порядку.

Для того щоб створити другу обліковий запис Telegram з віртуальним номером телефону, вам необхідно буде виконати наступні дії:

 • Після завантаження та установки програми ви можете вибрати свій безкоштовний віртуальний номер телефону. Додаток запросить ваш код міста, щоб згенерувати 5 різних варіантів на вибір. Просто візьміть будь-який і завершите настройку.
 • Потім знайдіть і увійдіть в додаток Telegram на своєму мобільному пристрої. Натисніть на «Налаштування» (три рисочки). Відомості про вашому профілі. Додати аккаунт.
 • Натисніть «Далі» в правому верхньому кутку екрану. Telegram відправить код за допомогою текстового повідомлення або ви можете вибрати, щоб підтвердити свій аккаунт за допомогою телефонного дзвінка. Якщо код не приходить, то варто натиснути кнопку «Відправити повторно». Якщо ви не отримали код перевірки, потрібно вибрати інший віртуальний номер телефону в додатку TextNow.
 • Як тільки ви підтвердите свій обліковий запис, введіть ім’я та прізвище. На цьому все, другий аккаунт прив’язаний.

Якщо у вас виникли проблеми з використанням коду від TextNow для перевірки облікового запису Telegram, ви можете звернутися в Support Telegram, щоб визначити, чи можуть вони вручну додати номер до вашого профілю або вибрати інше VoIP-додаток для перевірки.

Google Voice. це веб-додаток для дзвінків, яке надає тільки що згенерований код телефону. З його допомогою можна здійснювати міжнародні дзвінки, а також відправляти і отримувати текстові повідомлення. Додаток пропонує безліч корисних функцій. Єдине застереження, гідне згадки, полягає в тому, що для використання сервісу вам необхідно мати свій особистий аккаунт Google.

Burner. це альтернативний спосіб отримати код для вашого другого аккаунта Telegram. Що робить це додаток особливим, так це те, що кожен телефонний номер присвоюється одному користувачеві і повністю зашифрований. Це забезпечує повну анонімність для всіх користувачів по всьому світу.

На відміну від інших VoIP-додатків, які були згадані раніше в цьому пості, Hushed призначений для використання в тимчасових цілях. Програма стане в нагоді вам тільки в тому випадку, якщо ви скористаєтеся телефоном всього один раз і забудете про нього відразу після завершення верифікації.

Як створити обліковий запис

Чи можна створити обліковий запис в Телеграма без номера телефону

Telegram просить вас вводити номер телефону кожен раз, коли ви хочете створити новий обліковий запис. Потім приходить код перевірки, відправлений для перевірки, щоб переконатися, що ви є фактичним власником. Чи не вийде продовжити роботу, не ввівши код перевірки.

READ  Sony Xperia tablet z2 Неможливо зарядити телефон

Однак є парочка простих трюків, які можна використовувати, щоб зареєструватися і прив’язати кілька акаунтів в додатку. Це можна зробити за допомогою віртуального телефонного коду, аккаунта Skype і додатки BlueStacks.

Реєстрація через віртуальний номер

Верифікація телефону Telegram. це обов’язковий крок, який необхідно виконати при реєстрації нового аккаунта. Якщо ви хочете відокремити особистий аккаунт Telegram від свого бізнес-каналу, то вам потрібно прив’язати його за допомогою віртуального номера, який надають безкоштовні VoIP-додатків. Це можна зробити за допомогою TextNow, Google Voice, Burner та інших VoIP-додатків, які надають таку послугу.

Тому не потрібно купувати і підключати другу SIM-карту, адже це хочеться далеко не всім. Варто бути більш винахідливим. Завантаживши спеціальний додаток, можна створити код для підтвердження всього в пару кліків.

Мінуси одноразових номерів

Після створення віртуального номера ви можете зіткнутися з деякими мінусами цієї опції:

 • не прийде код підтвердження від Телеграма. спробуйте пройти реєстрацію пізніше;
 • з’являться помилки при реєстрації. переустановите додаток або змініть одноразовий номер;
 • не вийде відновити пароль. проблема без рішення. Якщо забули пароль, то відновити його за одноразовим номеру не вийде.

Чому телеграм використовує такий захист

Ну, відповідь досить проста. вони хочуть захистити себе від всіх ботів. Така дія підтверджує їм, що ви справжній чоловік, а не бот. Ви отримуєте текстове повідомлення з кодом активації, який потрібно ввести в поле, що боти не можуть зробити. Тому за допомогою ботів не вийде швидко реєструвати нові акаунти і використовувати їх для спаму. Додаток також має можливість перевірити, чи ви людина, за допомогою дзвінка. Суть проста. вам дзвонить робот і диктує послідовність цифр.

Реєстрація облікового запису за допомогою Skype

Додаток Skype також надає своїм користувачам віртуальні номери. Щоб отримати його, дотримуйтесь таких вказівок:

 • Зайдете на офіційний сайт Скайпу. Зробити це можна через комп або смартфон.
 • Перейдіть в розділ «Скайп-номер».
 • Зарегаться, оплатіть підписку і отримаєте доступ до віртуальних дзвінків.

Хоч підписка і платна, зате віртуальний номер нікуди не пропаде, і ви зможете стабільно отримувати повідомлення і дзвінки.

Як в Телеграма створити акаунт без номера телефону, топ-3 способи

Якщо ви використовуєте Telegram, одного разу вам може знадобитися створити другу обліковий запис. На жаль, неможливо прив’язати кілька профілів, використовуючи один і той же номер телефону. Це доставляє незручності, особливо якщо у вас смартфон з однієї SIM-картою. Однак є кілька трюків, як створити обліковий запис в Телеграма без прив’язки номера телефону. Далі розберемо кожен з них детальніше.

За допомогою BlueStacks

Ще одна можливість зробити віртуальний номер. це завантажити емулятор Android. Цей спосіб найскладніший, зате вийде зробити все безкоштовно.

 • Завантажте емулятор BlueStacks на свій PC.
 • У самій програмі через пошук знайдіть і встановіть Telegram і Nextplus.
 • Як тільки додатки завантажить, зайдіть в «Next» і натисніть «Sign Up».
 • Далі потрібно заповнити всі поля для реєстрації. Як тільки введете дані, не забудьте поставити галочку поруч з «I agree» і натиснути «Sign Up».
 • Додаток запропонує вам вибрати країну і код. Для цього потрібно клікнути «Get a Custom Number».
 • Введіть капчу і підтвердіть, що ви не бот.
 • У головному меню з’явиться ваш віртуальний номер, який підійде для реєстрації додаткового акаунта в Telegram. Віз також запустите з Blue Stacks.
 • Введіть отриманий код і дочекайтеся надходження повідомлення в «Next».
 • Ввести цифри, які прийшли по SMS. Все, реєстрація готова.

Як зареєструватися в Фейсбук без вільного номера телефону

Деякі інтернет-користувачі, які реєструються в соціальній мережі, бажають зберігати в таємниці особисті відомості, в т. Ч. Номер мобільного телефону. На реєстрація без Щоб користуватися телефоном. на допомогу прийдуть прості і перевірені прийоми. В цьому випадку до аккаунту буде прив’язаний не телефонна номер, а адреса електронної пошти.

інші способи

У деяких спеціальних клікових системах користувачам платять гроші за виконання різних завдань в соціальних мережах. Через ці сайти можна безкоштовно зареєструватися в будь-який соцмережі. номер телефону в разі миттєвої реєстрації вводити не доведеться.

Через мобільний додаток

Зареєструватися на можна, використовуючи смартфон або iPhone. Для початку потрібно скачати мобільний додаток соціальної мережі з маркету Google Play або App Store. Після установки слід відкрити програму на пристрої і зайти в розділ “Створити обліковий запис”. Пропозиція ввести номер мобільного потрібно пропустити, замість цього необхідно клікнути по рядку “Зареєструватися за допомогою електронної адреси”.

На наступній сторінці потрібно вказати такі відомості:

 • ім’я;
 • Адреса електронної пошти;
 • логін і пароль.

Створення облікового запису в Фейсбук без номера

При реєстрації в соцмережі Фейсбук користувач повинен ввести номер телефону, щоб отримати SMS-код підтвердження. Творці спільноти ввели процедуру верифікації для забезпечення безпеки профілів. Якщо користувач не бажає вказувати власний мобільний номер, він може використовувати в цих цілях чужої. Існують спеціальні платні сервіси, які генерують номери телефонів для реєстрації в соціальних мережах. Код підтвердження приходить в профіль користувача в цьому сервісі, і реєстрацію можна вважати завершеною. Орієнтовна вартість послуги. 10 руб.

У деяких випадках потрібно створити обліковий запис без прив’язки будь-якого номера.

Зробити це можна двома наступними способами.

Через веб-сайт

Для реєстрації нового облікового запису необхідно зайти на головну сторінку Фейсбук і клікнути по вкладці “Реєстрація”. Тут потрібно в графах, обов’язкових для заповнення, вказати свої особисті дані російською мовою:

Как Создать Аккаунт Гугл без Номера Телефона в 2021 | Как Создать Гугл Аккаунт без Номера Телефона

 • прізвище, ім’я;
 • дату народження;
 • підлога;
 • e-mail. двічі.

Додати друзів з різних джерел можна буде і пізніше, а тому цей пункт можна пропустити. На завершення слід натиснути на кнопку відправки форми. У цьому випадку користувач зареєструє свій профіль без прив’язки телефону. для підтвердження буде використовуватися електронна пошта. Після цього потрібно відкрити пошту і відшукати лист від Фейсбук. в ньому буде міститися посилання, перейшовши за яким, можна потрапити в щойно створений акаунт користувача.

Які складнощі можуть виникнути?

Якщо користувач не побажав прив’язати номер мобільного телефону до свого облікового запису, в подальшому при втраті доступу до профілю йому буде складно що-небудь відновити. При використанні тимчасового номера через деякий час дані про нього в базі пропадають. знову активувати свою сторінку з його допомогою також не вийде.

Кожен аккаунт у соціальній мережі Фейсбук відстежується роботами, вони аналізують, які зміни відбуваються з профілем або спільнотою, з огляду на встановлені на ті чи інші дії ліміти. Будь-яка із підозрілою активністю може послужити причиною для блокування облікового запису, гірша ситуація з підробленими профілями, які не пройшли процедуру верифікації.

Велика лояльність проявляється до власників сторінок з прив’язаними тематичними спільнотами (одним або декількома) або групами. Рекомендується відразу після реєстрації відкрити співтовариство і прикріпити пост до головної сторінки групи, написати і розіслати повідомлення.

Як створити Google-аккаунт без прив’язки до телефону в 2019 році

Як створити Google-аккаунт без прив’язки до телефону в 2019 році

Google знає про нас все. Навіть те, що ми не хочемо розповідати про себе. І з цим простіше змиритися, ніж намагатися уникнути. Але деякі відчайдушні борці все ще намагаються зберігати конфіденційність. Саме для них я розповім, як створити обліковий запис в Google без прив’язки до номера телефону.

Реклама

Як видалити свої дані з Яндекса

берете старий телефон з андроїдом 4.0-4.4 без оновленого гугла і ніякої номер там не просять, ток символи з картинки ввести, працює не на кожному, але на Плон експл за 3к як по годинах. google fw варто версії 4.2.2-573038

правда не варто з таких акков комментов багато писати в гп або ютубі, а то позначають як підозрілі дії і банять, вже 2 акка забанили за місяць у мене

Чол величезна тобі людяне спасибі! Твій спосіб єдиний допоміг, спасибі що не полінувався і залишив коментар, я сидів восьма година і думав як мені з Білорусі завантажити додаток з Росії. Все пробував, ось це допомогло тільки під Россіійской IP тепер качаю що хочу)

РЕКЛАМА І Донато

Як створити обліковий запис Google без номера телефону

Зареєструвати обліковий запис Google без номера телефону можна з браузера на комп’ютері або смартфоні, а також через налаштування будь-якого Android-пристрої. Алгоритм дій однаковий у всіх випадках і мало чим відрізняється.

Як створити обліковий запис Google без номера телефону в браузері на комп’ютері або смартфоні

Перейдіть по посиланню і натисніть кнопку «Створити обліковий запис».

Заповніть ім’я і прізвище, виберіть ім’я користувача та пароль, а потім натисніть «Далі».

Впишіть резервний адресу своєї пошти, щоб при необхідності мати можливість відновити доступ до аккаунту, якщо забудете пароль. Вкажіть дату народження, стать і знову клацніть на кнопці «Далі».

Ознайомтеся з умовами використання та погодьтеся з ними, натиснувши кнопку «Приймаю».

Після цього акаунт повинен бути готовий до роботи. Можливо, при повторному вході Google нагадає, що ви не вказали номер, і запитає, чи хочете продовжити без нього. Тоді просто натисніть «Підтвердити».

Якщо ж запит номера з’явиться при реєстрації, доведеться ввести його або скасувати створення аккаунта.

Чи можна створити обліковий запис Google без номера телефону

Так. Google не закрила можливість створення облікових записів без введення телефону. Завести аккаунт без прив’язки номера як і раніше можна. Необхідність підтвердження особи через відправку коду по SMS або за допомогою дзвінка виникає не завжди, а лише в деяких випадках.

Як створити обліковий запис Google без номера телефону

Проста інструкція і нюанси, які варто знати.

Як створити обліковий запис Google без номера телефону на Android-пристрої

Перейдіть в системні настройки і відкрийте розділ «Акаунти» або «Облікові записи та синхронізація» (в різних версіях назва може відрізнятися). Виберіть пункт «Додати обліковий запис».

Виберіть Google, а потім натисніть «Створити обліковий запис».

Виберіть тип «Для себе» або «Для управління бізнесом. Введіть ім’я та прізвище, торкніться кнопки «Далі» для продовження.

Вкажіть вік, виберіть один із запропонованих адрес для ящика або створіть свій. Знову натисніть «Далі».

Задайте і повторіть пароль. Під час створення телефону виберіть «Пропустити».

Перевірте, чи все вказано вірно, і натисніть «Далі». Прочитайте і прийміть умови використання, натиснувши одонімённую кнопку.

Чому система просить ввести телефон і як цього уникнути

Зазвичай це відбувається, якщо користувач реєстрував надто багато акаунтів, часто вводив неправильний пароль або входить з IP-адрес, які проявляють підозрілу активність.

Є декілька хитрощів, які підвищать шанси на успіх. Якщо не виходить завести обліковий запис без прив’язки номера, спробуйте зробити наступне:

 • Перед створенням нового облікового запису вийдіть з поточного.
 • Підключайтеся через мобільний інтернет або іншу мережу, відмінну від вашої звичайної.
 • Використовуйте інший комп’ютер або Android-пристрій.
 • Вкажіть при реєстрації вік 15 років або молодше.
 • Створюйте обліковий запис ні з головної сторінки Google, а з розділу «Аккаунт» за цим посиланням.
 • READ  Запис відео з екрану iPhone

  Як захистити аккаунт Google без номера телефону

  У аккаунта без підтвердженого номера є недоліки. Наприклад, ви не зможете відновити забутий пароль через телефон. Тому потрібно обов’язково додати в налаштуваннях облікового запису резервну пошту, на яку буде приходити посилання для скидання пароля.

  Щоб повноцінно захистити новий акаунт, включите двухфакторную аутентифікацію. Отримувати код через SMS без прив’язки номера телефону ви не зможете. Замість цього використовуйте додаток Google Authenticator. в ньому будуть відображатися одноразові коди, необхідні для входу в профіль.

  Цей матеріал вперше був опублікований в квітні 2018 року. У грудні 2020 го ми оновили текст.

  Як створити обліковий запис Google без номера телефону на комп’ютері

  Перейдіть на сайт Gmail і натисніть “Створити обліковий запис».

  Введіть ім’я, прізвище, адресу ящика, пароль і натисніть «Далі».

  Після цього акаунт повинен бути готовий до роботи. Можливо, при повторному вході Google нагадає, що ви не вказали номер, і запитає, чи хочете продовжити без нього. Тоді просто натисніть «Підтвердити».

  Якщо ж запит номера з’явиться при реєстрації, доведеться ввести його або скасувати створення аккаунта.

  У такому випадку спробуйте зареєструватися пізніше. Як мінімум через кілька годин. При можливості скористайтеся іншим комп’ютером, Android-пристроєм або провайдером.

  Як створити обліковий запис Google без номера телефону

  Зареєструвати обліковий запис Google без номера телефону можна на комп’ютері і Android-пристрої. На iPhone і iPad такої можливості, швидше за все, немає. У всякому разі у нас не вийшло жодним способом.

  Більш того, навіть на комп’ютерах і Android-апаратах реєстрація без номера працює не завжди. У деяких випадках Google наполягає на введенні телефону, щоб переконатися, що ви не робот. Від чого це залежить. не ясно. Ймовірно, справа в IP-адреси або особливості конкретних пристроїв. Будьте до цього готові.

  Також бувають ситуації, коли користувачеві вдається зареєструватися без номера, але через час Google все ж вимагає його вказати. Таке може статися, якщо ви кілька разів неправильно введете пароль, будете використовувати VPN або підключіть до аккаунту безліч пристроїв. Можливо, є й інші ситуації, після яких Google почне наполягати на введенні телефону.

  Якщо перераховані нюанси вас не бентежать, спробуйте створити акаунт на своєму пристрої. Це займе лише пару хвилин.

  Як створити обліковий запис Google без номера телефону на Android-пристрої

  При реєстрації через мобільний браузер введення номера необхідний. Тому додавайте аккаунт через налаштування Android.

  Відкрийте розділ «Облікові записи та синхронізація» або зі схожою назвою. Натисніть «Додати обліковий запис» і виберіть Google.

  Потім натисніть «Створити обліковий запис» → «Для себе» і слідуйте підказкам на екрані. Через кілька хвилин профіль буде готовий.

  Але якщо в процесі з’явиться запит номера, доведеться ввести його або скасувати реєстрацію. У такому випадку спробуйте створити акаунт через кілька годин. При можливості скористайтеся іншим Android-пристроєм, комп’ютером або провайдером.

  Як захистити аккаунт Google без номера телефону

  У аккаунта без підтвердженого номера є недоліки. Наприклад, ви не зможете відновити забутий пароль через телефон. Тому потрібно обов’язково додати в налаштуваннях облікового запису резервну пошту, на яку буде приходити посилання для скидання пароля.

  Щоб повноцінно захистити новий акаунт, включите двухфакторную аутентифікацію. Отримувати код через SMS без прив’язки номера телефону ви не зможете. Замість цього використовуйте додаток Google Authenticator. в ньому будуть відображатися одноразові коди, необхідні для входу в профіль.

  Нова SIM-карта

  Найпростіший спосіб зареєструвати новий профіль ВКонтакте. придбати ще одну SIM-карту або попросити у друзів сімки, якими вони не користуються. Особисто у мене таких лежить 3 штуки. Якщо вам потрібно створити всього одну сторінку, такий спосіб цілком підійде. Головне, щоб SIM-карти були робочими і брали SMS-повідомлення. Процедура реєстрації в цьому випадку буде стандартною.

  Способи зареєструватися в ВК без номера телефону

  Незважаючи на те, що створити новий профіль ВКонтакте через електронну пошту або Фейсбук не вийде, все ж реєструватися не варто. Поспішу порадувати, існують інші способи, досить вибрати один із запропонованих варіантів.

  Чи можна зареєструватися в ВК без номера телефону

  Зараз для реєстрації у відомій соціальній мережі ВКонтакте необхідно надати номер телефону, при цьому він не повинен збігатися з вказаними в уже існуючих профілях. Однак далеко не всі користувачі готові ділитися своїми контактами, бажаючи зберегти анонімність або по інших особистих причин. Крім того, іноді виникає необхідність створити додатковий акаунт, а другий SIM-карти немає. Як обійти існуюче обмеження і зареєструватися ВКонтакте, не використовуючи свій номер, давайте розбиратися.

  Чи можлива на сьогоднішній день реєстрація в VK через e-mail або Фейсбук без номера телефону

  Незважаючи на всі перераховані вище переваги, не всі бажають ділитися особистим номером телефону. Багато з нас пам’ятають час, коли соціальна мережа ВКонтакте дозволяла пройти реєстрацію за допомогою адреси електронної пошти. Тоді створення додаткового облікового запису не було проблемою, тому що можна було зареєструвати скільки завгодно поштових скриньок. З 2012 року і по теперішній час така можливість відсутня.

  При реєстрації нового профілю вікно для введення електронної пошти навіть не з’являється. Тому на сьогоднішній день реєстрація ВКонтакте через пошту неможлива.

  В інтернеті можна зустріти також поради здійснити авторизацію через Фейсбук без використання номера телефону. Однак цей метод, якщо і працював раніше, зараз недоступний. Дійсно, Фейсбук дозволяє зареєструватися за допомогою електронної пошти. Однак після натискання на кнопку «Увійти через», з’являється те ж саме діалогове вікно з проханням підтвердити свій номер телефону.

  Как создать аккаунт Гугл без номера телефона и с ним на телефоне Android?

  Переваги реєстрації з номером телефону

  Чому ж адміністрація відомої соціальної мережі пішла на подібні заходи в далекого 2012? Ввівши обов’язкову прив’язку до аккаунту за номером телефону, розробники вирішили відразу ряд проблем:

  • зменшили активність спамерів і шахраїв;
  • обмежили створення фейковий сторінок;
  • знизили навантаження на сервери;
  • популярна в той час накрутка лайків стала тепер складно здійсненна.

  Ці дії дозволили підвищити безпеку користувачів. Тепер у разі «злому» аккаунта його можна відновити за допомогою пароля в SMS-повідомленні, що надійшло на телефон. Раніше такі коди висилалися на електронну пошту, яка в свою чергу також могла бути вкрадена зловмисниками.

  Крім цього, з’явилася функція перегляду «Історії відвідувань». Будь-який користувач тепер може дізнатися, з якого міста і пристрої було виконано вхід в акаунт Вконтакте, а також побачити IP-адресу. Якщо ви не знаєте, як це зробити, виконайте наступні дії:

  • Зайдіть в свій аккаунт ВКонтакте.
  • У правому верхньому куті натисніть на галочку, розташовану поруч з фотографією вашого профілю і у вікні виберіть «Налаштування».
  • Перейдіть на вкладку «Безпека» і в меню оберіть «Показати історію активності» (пункт 1 на скріншоті).
  • Система відобразить всі останні входи.
  • Трохи нижче розташована кнопка «Завершити всі сеанси» (пункт 2 на скріншоті). Натисніть на неї для виходу з профілю на всіх пристроях.

  Цей спосіб допоможе переконатися, що крім вас аккаунтом не користуються інші люди.

  Якщо в «Історії активності» ви помітили підозрілі час або місце розташування, найімовірніше ваш профіль використовували треті особи. Відразу ж поміняйте пароль від своєї сторінки ВКонтакте.

  На вкладці «Безпека» можна також підключити авторизацію за допомогою одноразового коду з SMS-повідомлення (пункт 3 на скріншоті). При кожній спробі входу на телефон приходитиме текстове повідомлення з числовою комбінацією. У аккаунт можна буде потрапити тільки після введення зазначених цифр. Такий спосіб дає максимальний захист від злому і запобігає можливість використання профілю третіми особами. Досить непогано за надання свого номера телефону, чи не так?

  Отримання віртуального номера в TextFree

  Ще один метод обходу існуючих обмежень ВКонтакте. використання при реєстрації віртуального номера. Взяти його можна на спеціальному онлайн-сервісі TextFree, що надає таку можливість.

  Якщо у вас не виходить зайти на сайт, використовуйте будь-який VPN сервіс, що дозволяє обходити блокування. Більш детальну інформацію про те, що таке VPN, ви можете прочитати тут.

  Отже, щоб отримати віртуальний номер телефону для реєстрації ВКонтакте, виконайте наступні дії:

  • Перейдіть на сайт «Textfree».
  • На що відкрилася веб-сторінці натисніть на кнопку «Sing UP», розташовану у верхньому правому куті.
  • Пройдіть реєстрацію, заповнивши дані і вказавши адресу електронної пошти. Після чого введіть капчу і натисніть на фіолетову кнопку внизу, підтвердивши реєстрацію.
  • У вікні виберіть код (перші 3 цифри номера), після чого поставте галочку біля будь-якого вподобаного, і натисніть на «Select Numder».
  • Підтвердіть свій аккаунт через Фейсбук або Google.
  • У вікні в правому верхньому куті буде вказано віртуальний номер телефону. Використовуйте його для створення нового облікового запису ВКонтакте.

  Чи не закривайте діалогове вікно TextFree до завершення реєстрації. Код підтвердження для соціальної мережі може прийти не відразу. У мене прийшов протягом 7 хвилин. З третьої спроби. Наберіться терпіння. Крім онлайн-версії сайту розробники створили безкоштовні мобільні додатки для iPhone і телефонів на Android.

  Однак, слід знати, що застосування віртуальних номерів може мати негативні наслідки. До них можна віднести наступні:

  • Виникнення проблем з безпекою. Існує ймовірність того, що інші користувачі використовують обраний віртуальний номер для відновлення доступу до вашої зареєстрованої сторінці ВКонтакте. Тобто профіль просто зламають і, що найнеприємніше, отримають доступ до особистої інформації. Крім цього, зловмисник зможе не тільки поміняти пароль на новий, але і прив’язати власну електронну пошту і номер телефону. В цьому випадку аккаунт буде повністю втрачено.
  • Відсутність можливості відновлення доступу. У разі втрати пароля або злому сторінки повернути профіль, створений таким способом, не вийде.

  Також в інтернеті можна зустріти і інші сайти, що пропонують отримати SMS на віртуальний номер (Onlinesim, SMS-REG, SMS Activate, Receive SMS Online і інші). Користуватися ними для створення нового профілю в ВК я б не радила, так вони або надають послуги за гроші, або надають безкоштовні номери, які вже були використані для реєстрації ВКонтакте (а система такі не приймає).

  Створити обліковий запис Фейсбук без номера телефону

  З недавнього часу реєстрація на без номера телефону знову стала доступною. Для цього необхідно увійти на сайт через PC і пройти реєстрацію за допомогою e-mail. Якщо реєструвати аккаунт через додаток, без введення телефонних даних не обійтися. Але в цьому випадку можна використовувати обхідні шляхи, про які поговоримо нижче.

  Трохи про налаштування

  Тепер ви знаєте, як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону за допомогою вбудованих методів або обхідних шляхів. Після створення облікового запису переходите до його налаштуванні.

  Для того клікніть на стрілку вниз і виберіть однойменний пункт. Там виберіть пункт, який вимагає змін:

  • загальні. ім’я, пошта, пароль і т. д;
  • безпеку і вхід. зміна пароля, методи авторизації, особливості збереження даних та інше;
  • конфіденційність. вибір людей, які можуть бачити сторінку і особисті дані;
  • хроніка та мітки. відкриття сторінки з позиції відображення міток, хроніки і інших відомостей;
  • історії і т. д.
  READ  Як налаштувати сафарі на iPhone

  У перерахуванні всього списку налаштувань немає необхідності, адже інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Згодом можна додати телефон або змінити його. Для цього перейдіть в Налаштування, а там в розділ Мобільні пристрої. Після цього можна встановити або змінити прив’язаний номер телефону. Обов’язково додайте e-mail для отримання додаткових способів відновлення.

  з смартфона

  Наступне питання. як створити Фейсбук без номера телефону на смартфоні. З ростом популярності мобільних пристроїв все більше користувачів проходить реєстрацію через мобільний пристрій. На відміну від минулого методу, тут система вимагає введення телефонних даних. Алгоритм дій такий:

  • скачайте мобільну версію додатка з Play Маркета або Апп Сторе;
  • тисніть на кнопку реєстрації;
  • погодьтеся з відкриттям доступу до управління дзвінками і контактами;
  • введіть ім’я та прізвище;
  • вкажіть номер телефону;
  • пропишіть день народження;

  Після цього на вказаний телефон приходить код підтвердження. Введіть його в необхідне поле. Надалі вхід на сторінку здійснюється без додаткових дій. досить натиснути на кнопку соцмережі. У разі виходу з облікового запису система попросить дані знову.

  При отриманні профілю через смартфон пропустити пункт вказівки телефонного номера не вийде, адже система верифікує користувача шляхом відправки SMS. Для обходу цієї вимоги можна піти двома шляхами:

  • Використовувати телефон іншої людини за умови, що він не прив’язаний до іншого профілю.
  • Згенерувати інший номер за допомогою спеціального сервісу. Сьогодні в Мережі працює багато таких сайтів і один із прикладів. SMS Area. Після входу пройдіть реєстрацію на сервісі, виберіть соцмережа і отримаєте віртуальний номер для введення. Вставте його в запропоноване поле і дочекайтеся отримання SMS повідомлення на сервіс.

  Зазначені способи можна використовувати і в інших випадках оформлення аккаунта на Фейсбук, коли стоїть мета збереження конфіденційності. Але краще все-таки вказувати свої дані, адже в такому випадку простіше відновити профіль без пароля.

  Реєстрація в Фейсбук без номера телефону: всі способи

  Адміністрація піклується про клієнтів і конфіденційності особистих денних, тому пропонує захистити аккаунт за допомогою введення телефону. Вказівка ​​номера при реєстрації або його прив’язка вже після завершення процесу дозволяє швидко зв’язатися з друзями або близькими, відновити доступ до аккаунту або вирішити інші проблеми зі входом.

  За час існування Фейсбук ситуація змінювалася кілька разів. Спочатку адміністрація соціальної мережі дозволяла реєструватися за допомогою телефонного номера або e-mail. Згодом через створення безлічі підроблених аккаунтів була введена авторизація по телефону з обов’язковою верифікацією по SMS. Це спричинило багато нарікань, але користувачі знайшли інші способи обійти цю заборону. Вони актуальні і сьогодні.

  Після посилення перевірки профілів спеціальними алгоритмами адміністрація можливість створити акаунт Фейсбук без номера телефону повернулася. Тепер користувачі можуть самі вибрати будь-який з доступних способів реєстрації в соціальній мережі.

  На комп’ютері

  Найпростіший спосіб. завести профіль без введення телефонних даних за допомогою комп’ютера. Алгоритм такий:

  • увійдіть Фейсбук;
  • тисніть на кнопку реєстрації;
  • заповніть запропоновані поля (ПІБ, поштову скриньку і пароль, стать і день народження);
  • вивчіть умови і клікніть кнопку Реєстрація;
  • введіть код підтвердження (приходить на пошту) в спеціальне вікно і користуйтеся соцмережею.

  Таким способом акаунт може отримати будь-яка дитина у віці від 13 років без телефону.

  Основні способи реєстрації в ВК

  Щоб завести аккаунт в ВК стандартним способом, потрібно зайти на сайт соцмережі з комп’ютера і діяти за інструкцією:

  • В поля ввести своє ім’я і прізвище, а також дату народження. Клікнути на «Продовжити реєстрацію».
  • Вказати підлогу і клікнути на ту ж кнопку.
  • Вказати країну, в якій живе користувач, і номер мобільного. Відзначити галочкою пункт про ознайомлення з правилами ресурсу і натиснути «Отримати код».
  • Ввести присланий код і натиснути на кнопку «Відправити код». Якщо коду немає, потрібно натиснути на посилання під цією кнопкою, після чого буде вислано ще одне SMS.
  • Придумати надійний пароль, який повинен включати цифри та латинські літери.
  • Клікнути на «Увійти на сайт».
  • На новій сторінці за бажанням ввести e-mail і інші дані про себе. Також можна змінити адресу сторінки, який видно в адресному рядку.

  Користувачі ФБ можуть завести сторінку в ВК, зв’язавши акаунти між собою.

  Для реєстрації в ВК через Фейсбук потрібно:

  • Зайти на початкову сторінку ВК.
  • У секції «Вперше Вконтакте?» клацнути по кнопці «Продовжити з».
  • Ввести свій логін і пароль для авторизації в Фейсбук і натиснути «Вхід». Якщо користувач вже увійшов в свій профіль, слід натиснути «Продовжити як (ім’я)». Після цього інформація з Фейсбуку буде імпортована в новий акаунт ВК.
  • В поле ввести номер телефону і клікнути на «Отримати код». Прийде повідомлення з п’ятьма цифрами.
  • Ввести код з SMS.

  Створити сторінку без проблем не вийде, якщо введений телефон вже використовується для будь-якої сторінки в ВК. В цьому випадку користувачеві потрібно буде знайти інший номер або відновити доступ до вже створеного профілю. Правило «одна сторінка. один номер» служить для того, щоб соціальна мережа не наповнилася безліччю сторінок, що належать одним і тим же людям.

  зберігаємо приватність

  Переходимо безпосередньо до реалізації нашого хитрого плану. Заходимо на. заповнюємо стандартні реєстраційні поля, досягаємо точки Х. вказівки свого телефонного номера. І в цей момент переходимо на сервіс по генерації віртуальних phone numbers.

  Після цього вам залишається лише вибрати соцмережа і отримати заповітний віртуальний номер. Копіюєте його, вставляєте в відповідне поле на Фейсбук і чекаєте, коли на сервіс SMS-area прийде той самий верифікаційний код.

  Є тільки один нюанс у всій цій історії: послуги сервісу платні. Сума незначна, особливо якщо говорити про безпеку ваших особистих даних. Але багатьох користувачів ця деталь може встановити. Так що вирішуйте самі, що важливіше. 10 рублів або безпечна реєстрація.

  А взагалі ми радимо вам не хитрувати і не намагатися зареєструватися в соцмережах без номера телефону. Хто знає, в якій ситуації ви опинитеся. Цілком ймовірно, що зв’язок через мобільник стане вашим єдиним шансом повернути доступ до Фейсбуку.

  Реєстрація в Фейсбук. абсолютно не складний процес і зараз ви дізнаєтеся як отримати свій особистий аккаунт в найбільшій соціальній мережі світу! Але перед реєстрацією вам слід врахувати кілька важливих моментів:

  • Реєстрація в Фейсбуці. безкоштовна!
  • Вам на момент реєстрації має бути 13 років
  • Для реєстрації потрібно мати свій особистий емейл або номер мобільного телефону
  • Якщо ви вже зареєстровані і потрібно оформити особистий профіль. перейдіть на цю сторінку. Моя сторінка Фейсбук. Там ви знайдете поради про те як правильно налаштувати свій (вже зареєстрований) акаунт.
  • Більше дізнатися про цю соціальної мережі можна в матеріалі. Фейсбук. що це таке і як користуватися

  Реєструємося з мобільного телефону

  Заходимо в Play Маркет і шукаємо там додаток Фейсбук.

  Запускаємо встановлену програму. Далі пропонують ввести пошту або телефон і пароль. Однак, нам до цього поки ще рано. Спочатку потрібно натиснути на кнопочку «СТВОРИТИ НОВИЙ АККАУНТ».

  Тут пропонують ввести свій номер телефону для реєстрації

  Не всім подобається таке, тому ми можемо номер телефону і не вводити, а звернути увагу на самий низ екрану і натиснути на кнопку «Зареєструватися за допомогою електронної адреси»

  Ось це віконце може вже більше вам підійти. Тут реєструємося за допомогою електронної пошти.

  Після реєстрації запропонують поставити фото профілю. Можемо зробити це, а можемо і пропустити даний пункт.

  Далі нам пропонують знайти друзів. Можемо також припустити цей пункт, якщо воно вам зараз не потрібно.

  Ну ось і все, вийшло у нас зареєструватися і через додаток теж.

  Начебто саме за реєстрацію в даній соціальній мережі пояснювати більше нічого, тому інші питання будемо розбирати вже в наступних статтях.

  Як додати номер мобільного або змінити цифри

  За допомогою комп’ютера, ви можете увійти в розділ Mobile сторінці налаштування облікового запису, щоб додати, видалити або змінити номер телефону.

  Якщо у Вас вже є доданий номер мобільного телефону, ви можете активувати інший номер, натиснувши кнопку Додати ще один номер телефону. Ви також можете видалити існуючий номер, натиснувши видалити номер.

  Також рекомендується додати адресу електронної пошти для вашого облікового запису, щоб мати додаткову можливість у разі виникнення проблем. Крім того, ви можете змінити дані облікового запису з мобільного телефону.

  Які складнощі можуть виникнути?

  Якщо користувач не побажав прив’язати номер мобільного телефону до свого облікового запису, в подальшому при втраті доступу до профілю йому буде складно що-небудь відновити. При використанні тимчасового номера через деякий час дані про нього в базі пропадають. знову активувати свою сторінку з його допомогою також не вийде.

  Кожен аккаунт у соціальній мережі Фейсбук відстежується роботами, вони аналізують, які зміни відбуваються з профілем або спільнотою, з огляду на встановлені на ті чи інші дії ліміти. Будь-яка із підозрілою активністю може послужити причиною для блокування облікового запису, гірша ситуація з підробленими профілями, які не пройшли процедуру верифікації.

  Велика лояльність проявляється до власників сторінок з прив’язаними тематичними спільнотами (одним або декількома) або групами. Рекомендується відразу після реєстрації відкрити співтовариство і прикріпити пост до головної сторінки групи, написати і розіслати повідомлення.

  Які складнощі можуть виникнути?

  Якщо користувач не побажав прив’язати номер мобільного телефону до свого облікового запису, в подальшому при втраті доступу до профілю йому буде складно що-небудь відновити. При використанні тимчасового номера через деякий час дані про нього в базі пропадають. знову активувати свою сторінку з його допомогою також не вийде.

  Кожен аккаунт у соціальній мережі Фейсбук відстежується роботами, вони аналізують, які зміни відбуваються з профілем або спільнотою, з огляду на встановлені на ті чи інші дії ліміти. Будь-яка із підозрілою активністю може послужити причиною для блокування облікового запису, гірша ситуація з підробленими профілями, які не пройшли процедуру верифікації.

  Велика лояльність проявляється до власників сторінок з прив’язаними тематичними спільнотами (одним або декількома) або групами. Рекомендується відразу після реєстрації відкрити співтовариство і прикріпити пост до головної сторінки групи, написати і розіслати повідомлення.

  Сьогодні напевно у кожного власника мобільного телефону є доступ до Інтернету. І навпаки, у кожного інтернет-користувача є особистий мобільник. Виходячи з цих даних і об’єктивних міркувань кібербезпеки, творці соціальних мереж ввели обов’язкову верифікацію нових акаунтів через SMS-коди. Але чи можливо на Фейсбуці зареєструватися без телефону, або його наявність є необхідною? зараз дізнаємося.

  BETATECH.COM.UA 2022