Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як транслювати з телефону на телевізор Sony

Table of Contents

Як передати зображення з телефону Android на телевізор

Не всі власники сучасних Smart TV і Android смартфонів або планшетів знають, що існує можливість передати зображення з телефону на телевізор по Wi-Fi, використовуючи технологію Miracast. Є й інші способи, наприклад, використання кабелю MHL або Chromecast (окремий пристрій, що підключається до HDMI порту телевізора і приймає зображення по Wi-Fi) або використання DLNA при підключенні до однієї мережі.

У цій інструкції. докладно про те, як використовувати можливість трансляції зображення зі звуком з вашого телефону Android 9, 8, 7 і більш ранніх на телевізор, що підтримує технологію Miracast (Screen Mirroring). При цьому, незважаючи на те, що обладнання підключено по Wi-FI, наявність будинку роутера не потрібно, у всякому для прямої передачі, про яку йдеться в першій частині керівництва. Також може бути цікаво: Як використовувати телефон Android і iOS як пульт для телевізора.

Перевірка підтримки трансляції екрана на Android і включення трансляції

Щоб не згаяти час, рекомендую спочатку переконатися, що ваш телефон або планшет підтримує виведення зображення на бездротові дисплеї: справа в тому, що не будь-яке Android пристрій на це здатне. багато хто з них, які стосуються нижньому і частково до середнього цінового сегменту, що не підтримують Miracast.

 • На Android 9 (в разі чистої ОС) зайдіть в Настройки. Підключення пристрою. Налаштування підключення. Трансляція і переконайтеся, що в меню включена можливість передачі зображення з телефону, як на скріншоті нижче.
 • На смартфонах Samsung Galaxy відкрийте область повідомлень повністю і подивіться, чи є там іконка Smart View (враховуйте, що іконки в області повідомлень можна гортати і потрібна може виявитися не на першій сторінці).
 • На більш ранніх версіях ОС зайдіть в Настройки. Екран і подивіться, чи є там пункт «Трансляція» (в Android 6 і 7) або «Бездротовий дисплей (Miracast)» (Android 5 і деякі пристрої з фірмовими оболонками). Якщо пункт присутній, можете відразу переключити його в стан «Включено» використовуючи меню (викликається по трьох точках) на чистому Android або перемикач Увімкнути-викл в деяких оболонках.
 • Ще одне розташування, де ви можете знайти наявність або відсутність функції бездротової передачі зображення ( «Передати екран» або «Трансляція»). область швидких налаштувань в області повідомлень Android (проте може бути, що підтримується, а кнопки для включення трансляції немає, або вона прихована і її можна включити в настройках, що показано на відео нижче).

Якщо ні там ні там виявити параметрів бездротового дисплея, функцій Screen Mirroring, Smart View, трансляції, Miracast або WiDi не вдалося, спробуйте виконати пошук з налагодження, зайшовши в настройки і використовуючи поле пошуку. Якщо ж нічого схожого не виявляється. з великою ймовірністю, ваш пристрій не підтримує бездротову передачу зображення на телевізор або інший сумісний екран.

Як включити підтримку трансляції зображення Miracast (WiDI) на телевізорі Samsung, LG, Sony і Philips

Зазвичай, для того, щоб була можливість передавати зображення з телефону на TV, досить, щоб телевізор був включений і у нього був включений Wi-Fi адаптер, але іноді функція бездротового дисплея вимкнена на телевізорі і спочатку її може знадобитися включити в настройках. Нижче. приклади таких налаштувань, на екрані телевізора пункти можуть злегка відрізнятися, але логіка зазвичай одна і та ж і ви зможете знайти потрібні параметри.

 • Samsung. на пульті телевізора натисніть кнопку вибору джерела сигналу (Source) і виберіть пункт Screen Mirroring. Також в параметрах мережі деяких телевізорів Samsung можуть бути присутніми додаткові пункти настройки дзеркального відображення екрану.
 • LG. зайдіть в налаштування (кнопка Settings на пульті). Мережа. Miracast (Intel WiDi) і включіть цю функцію.
 • Sony Bravia. натисніть кнопку вибору джерела сигналу на пульті телевізора (зазвичай зліва вгорі) і виберіть пункт «Дублювання екрану». Також, якщо в настройках мережі телевізора (зайти в Home, там відкрити Параметри. Мережа) включити Вбудований Wi-Fi і окремий пункт Wi-Fi Direct, трансляцію можна буде запускати без вибору джерела сигналу (TV буде автоматично перемикатися на бездротову трансляцію), але при цьому телевізор повинен бути вже включений.
 • Philips. опція включається в Налаштування. Параметри мережі. Wi-Fi Miracast.
READ  Як перекинути інформацію з телефону на комп'ютер

Теоретично, від моделі до моделі пункти можуть змінитися, але майже всі сьогоднішні телевізори з Wi-Fi модулем підтримують прийом зображення по Wi-Fi і, впевнений, потрібний пункт меню вам вдасться знайти.

Передача зображення на телевізор з Android по Wi-Fi (Miracast)

Перш ніж почати, обов’язково включите Wi-Fi на вашому Android телефоні або планшеті, інакше такі кроки покажуть, що бездротові екрани недоступні.

Щоб передати зображення з телефону на телевізор можуть знадобитися злегка відрізняються дії в залежності від версії Android і марки смартфона, але зазвичай доступні наступні варіанти:

 • В області повідомлень знайдіть іконку «Трансляція», а після сканувати наявність телевізорів натисніть по потрібному і дочекайтеся початку трансляції.
 • Якщо у вас телефон Samsung Galaxy, в області повідомлень знайдіть іконку Smart View, натисніть по ній, дочекайтеся, коли буде знайдений телевізор, натисніть на нього та зачекайте, коли почнеться трансляція.
 • Зайдіть в Настройки. Екран. Трансляція (або Бездротовий екран Miracast), в списку відобразиться ваш телевізор (він повинен бути включений в цей момент). Натисніть по ньому і дочекайтеся, коли буде завершено підключення. На деяких телевізорах буде потрібно «вирішити» підключатися (на екрані TV з’явиться запит).
 • Відкрийте список швидких дій в області повідомлень Android, виберіть кнопку «Трансляція» (може бути відсутнім), після знаходження вашого телевізора натисніть по ньому.

На цьому все. якщо все пройшло успішно, то через короткий час ви побачите екран вашого смартфона або планшета на телевізорі (на фото нижче на пристрої відкрито додаток «Камера» і зображення дублюється на TV).

Можливо, вам також знадобляться додаткові відомості:

 • Не завжди підключення відбувається з першого разу (часом довго намагається підключитися і нічого не виходить), але якщо все, що потрібно включено і підтримується, зазвичай вдається досягти позитивного результату.
 • Швидкість передачі зображення і звуку може бути не найкращою, грати так в більшість ігор не вийде.
 • Якщо ви запустили якесь відео на телефоні, а на телевізор воно передається як чорний екран (що може бути в деяких плеєрах і при захищеному контенті), краще використовувати методи передачі, описані далі в розділі з додатковими методами передачі зображення.
 • Якщо зазвичай ви користуєтеся портретної (вертикальної) орієнтацією екрана, то включивши автоматичний поворот і повернувши пристрій, ви зробите так, що зображення буде займати весь екран телевізора.

Додаткові можливості передачі зображення, відео та фото з Android на телевізор

Якщо ваше завдання. передача відео і фотографій на телевізор, а не просто передача екрану з усіма її обмеженнями, я рекомендую використовувати інші методи, однак враховуйте, що на відміну від попереднього способу, для роботи потрібно, щоб і телевізор і смартфон були підключені до однієї мережі (по кабелю або Wi-Fi. не грає ролі):

 • Додаток для трансляції на телевізор XCast TV, доступне безкоштовно в Play Маркет і підтримує передачу DLNA (можна транслювати відео і фото з телефону), Chromecast і навіть AirPlay. https://play.google.com/store/apps/details?ID= cast.video.screenmirroring.casttotv
 • Додаток Cast Web Video, що дозволяє передавати зображення не тільки з вашого телефону, але і з мережевих відео сервісів, є тут: https://play.google.com/store/apps/details?ID=castwebbrowsertotv.castwebvideo.webvideocaster
 • Не забувайте, що якщо телевізор включений, а на телефоні ви програєте відео в YouTube, ви можете натиснути на значку трансляції в додатку на телефоні, щоб запустити відтворення цього ж відео на TV з можливістю управління на Android.

Сподіваюся, одне із запропонованих рішень виявилося працездатним для вашого сценарію спільного використання телефону і телевізора.

Використання функції DLNA на ОС Android

У більшість смартфонів функція передачі даних по DLNA вже вбудована. Так, для перегляду на телеекрані фотографій, що зберігаються в пам’яті телефону Sony Xperia, досить буде натиснути на відповідний значок над зображенням і вибрати потрібний пристрій зі списку представлених. Через кілька секунд фото або відео автоматично з’явиться на екрані вибране пристрою. Як альтернативний засіб можна використовувати спеціальні програми, такі як PlugPlayer.

установка з’єднання

Відкрийте настройки смартфона (на прикладі Samsung Galaxy S 4) та перейдіть в розділ Підключення, виберіть пункт Інші мережі, а потім Screen Mirroring. У меню телевізора виберіть пункти Miracast, MirrorLink, Screen Mirroring.

Через деякий час на екрані вашого смартфона в списку Доступні пристрої з’явиться назва телевізора. Натисніть на нього для установки бездротового з’єднання. Дана процедура може займати до 30 секунд.

B результаті телевізор відобразиться в списку підключених пристроїв. Після деякого часу почнеться передача вмісту екрану смартфона на телевізор. Для завершення з’єднання поверніться в меню і відключіть Screen Mirroring за допомогою зеленого перемикача у верхній частині екрану.

транслювати, телефон, телевізор, sony

У відповідному меню телевізора також буде відображатися назва мобільного пристрою із зазначенням статусу з’єднання. Після установки бездротового підключення по Wi-Fi меню вашого смартфона автоматично з’явиться на екрані телевізора. На цьому процес настройки завершено.

транслювати, телефон, телевізор, sony

Как подключить телефон Xiaomi к телевизору Sony

Способи підключення смартфона до телевізора

Для передачі зображення і звуку зі смартфона на телевізор можуть використовуватися різні технології: одні припускають кабельне підключення, інші. транслюють сигнал по бездротовому каналу.

 • Miracast забезпечує взаємодію між пристроями на базі ОС Android і багатьма сучасними моделями телевізорів від LG, Philips, Sony, Samsung, Panasonic і інших виробників. При цьому з’єднання встановлюється по Wi-Fi.
 • AirPlay дозволяє передавати аудіо- і відеофайли з пристроїв компанії Apple. таких, як iPhone, на будь-який оснащений HDMI-входом телевізор, використовуючи домашню мережу і мультимедійний програвач Apple TV.
 • DLNA є стандартом потокового мовлення, що служить для передачі файлів з будь-яких смартфонів на телевізори, що підтримують бездротову мережу. це оптимальний варіант для пристроїв, придбаних кілька років назад.
 • HDMI кабелем (MHL) можна скористатися, якщо між пристроями невдалої спроби здійснити дзвінок за допомогою бездротової мережі. Для цього смартфон повинен підтримувати MHL (з USB на HDMI або мати спеціальний порт). Для гаджетів Samsung і Apple при такому способі підключення необхідний перехідник.
READ  Як зберегти картки знижок в iPhone

MHL об’єднує в собі функціональність інтерфейсів HDMI і micro-USB: за допомогою HDMI можна передавати HD відео і звук, а використовуючи стандарт micro-USB. заряджати пристрій. Специфікація MHL 3.0 здатна передавати відео з роздільною здатністю Ultra HD з частотою 30 Гц, 7.1-канальний звук з підтримкою Dolby TrueHD і DTS-HD, а також заряджати пристрої потужністю до 10 ват. Все MHL-кабелі зазвичай поділяють на 3 види:

 • Невеликий перехідник, на якому є HDMI-вхід для підключення HDMI-кабелю від телевізора, вхід micro-USB для підключення зовнішнього живлення (без цього висновок зображення просто-напросто не буде працювати) і вихід micro-USB для підключення до відповідного роз’єму смартфона. Недолік: вимагає наявності крім самого перехідника ще двох кабелів.
 • MHL-кабель, який можна безпосередньо з’єднувати HDMI-вихід телевізора і MHL-вихід смартфона. Акумулятор смартфона при цьому заряджається безпосередньо через HDMI-кабель, і пристрій не вимагає зовнішнього живлення, але таку можливість поки підтримують далеко не всі моделі телевізорів.
 • І ще один вид MHL-кабелю. ексклюзивна розробка компанії Samsung, їх можна зустріти як у вигляді окремих перехідників, так і в складі інших аксесуарів, наприклад, док-станцій. Головна відмінність від стандартних MHL-роз’ємів полягає в використанні додаткових контактів. 11 пінів в коннекторе проти стандартних 5 пинов micro-USB. Таке рішення дозволяє Samsung розширити функціональність стандарту MHL (наприклад, з’являється можливість підключати периферійні пристрої), але робить несумісними без спеціальних перехідників 5-піновий коннектори з 11-піновим пристроями, так само як і навпаки, 11-піновий кабелі з усіма іншими смартфонами.

Використання функції DLNA на ОС iOS

Продукти Apple не володіють вбудованим DLNA-сервером. Виправити прикре упущення допоможе установка спеціальних додатків: PlugPlayer, Twonky Beam, iMediaShare і ін. На мій погляд, одним з найбільш зручних є пропоноване компанією Philips додаток My Remote. воно дозволяє вам на відстані керувати телевізорами цього виробника, а також легко транслювати мультимедійний контент з пристроїв Apple для перегляду на великому екрані. Виберіть джерело мультимедійних файлів у верхній частині екрану, а приймальний пристрій. в нижній.

Як дивитися фото і відео зі смартфона на телевізорі

Вам незручно переглядати мультимедіа файли на маленькому екрані смартфона? Сьогодні ви дізнаєтеся, що для їх перегляду на сучасному телевізорі зі смартфона досить декількох торкань екрана вашого мобільного пристрою. Давайте розглянемо способи, які призначені для відтворення фотографії та відеоролики на екрані Smart телевізора, що стоїть у вашій вітальні.

AirPlay

Передача даних на телевізор з мобільних пристроїв Apple здійснюється за допомогою технології AirPlay і мультимедійного програвача Apple TV. Останній є предметом першої необхідності для всіх власників мобільних пристроїв компанії Apple. Невелика приставка підключається до телевізора через роз’єм HDMI і передає на нього аудіо- і відеодані за допомогою AirPlay. При цьому Apple TV повинен бути підключений кабелем або по бездротовому каналу до того ж маршрутизатора, що і мобільний гаджет.

Оскільки технологія AirPlay функціонує лише в рамках екосистеми Apple, проблем з сумісністю пристроїв не виникає. Разом з тим передача зображення і звуку можлива лише при використанні Apple TV. Однак стерео систем і домашніх кінотеатрів, що підтримують AirPlay, стає все більше. перш за все, мова тут йде про дорогі моделі ресиверів, міні-систем і бездротової акустики (док-станції для iPod).

MIRACAST

Технологія Miracast дозволяє передавати зображення з екрану смартфонів безпосередньо на телевізори з підтримкою Smart TV. Miracast забезпечує передачу даних по Wi-Fi без використання маршрутизатора. за допомогою прямого з’єднання між смартфоном і телевізором. Такою можливістю володіють багато смартфони на базі ОС Android від різних виробників, включаючи Samsung, Sony, LG і HTC. Як приймачів можуть виступати телевізори з підтримкою Smart TV.

Різні назви технології

Виробники нерідко дають одній і тій же технології різні назви. Наприклад, LG, Panasonic і Philips використовують позначення Miracast, тоді як на пристроях компаній Samsung і Sony аналогічна функція називається Screen Mirroring і MirrorLink відповідно. Проте установка з’єднання у всіх випадках виконується схожим чином. шляхом вибору відповідного пункту меню в налаштуваннях смартфона. Також необхідно активувати цю функцію на TV. Недоліком технології Miracast є можливі обриви зв’язку.

Підключення Телефону до Телевізора по WI-FI Для Перегляду Фільмів. Трансляція з Android на Smart TV Samsung і LG

Сьогодні я наочно покажу, як підключити телефон на Android до телевізора по WI-FI, щоб транслювати зображення і передавати відео на великий монітор Smart TV. Це зручно для перегляду фільмів, а також для ігор, так як планшет або смартфон перетворюється в подобу ігрової консолі, а TV використовується як екран. Дана інструкція підійде для підключення будь-якого телефону на Android, в тому числі Samsung, Huawei, Honor і Redmi, до телевізора Smart TV будь-якої марки. від Samsung і LG до Philips, Sony, Xiaomi, Dexp, Haier та інших.

Підключення телефону до телевізора через WI-FI адаптер Міракаст

Отже, перш за все нам потрібен TV з підтримкою міракаст.

 • Якщо у вас модель з Smart TV, то швидше за все він вже вбудована відразу «з коробки». Дізнатися про це можна з технічної інформації про вашому телевізорі
 • Якщо немає, то потрібно під’єднати до TV адаптер MiraScreen (Miracast, AnyCast, ChromeCast, AnyView, ScreenShare), який підтримується абсолютно будь-яким телевізором. Samsung, LG, Philips, Sony або будь-яким іншим. Детальніше про те, як це організувати я розповідав в статті, посилання на яку дана вище.
 • Якщо ви хочете програвати файли з iPhone / iPad без установки додаткових додатків (у тому числі відео, що відтворюється з браузера), то потрібно також, щоб цей адаптер також підтримував AirPlay. аналог DLNA від Apple.
READ  Як перенести аккаунт на інший телефон

Як тільки ви підключили miracast адаптер до TV, він перетворюється в точку доступу WI-FI і починає транслювати бездротовий сигнал з назвою «MiraScreen_XXXX». Нам потрібно підключити до цієї мережі WI-FI свій телефон, з якого буде йти відтворення відео з дисплея на телевізор.

У всіх сучасних смартфонах на Android і iOS вже є вбудована підтримка трансляції екрана по WI-FI. У Xiaomi вона так і називається. Бездротовий дисплей, знаходиться ця функція в «Додаткових налаштуваннях»

Тут буде відображатися наш приймач. MiraScreen. Вибираємо його і починаємо трансляцію. зображення дисплея смартфона з’явиться на моніторі.

До речі, про бездротової дисплей в MIUI я вже писав в іншій статті. там я підключав його до відео проектора.

Як підключити телевізор до смартфону на Android, щоб передавати картинку з екрану для перегляду відео на TV?

Якщо у вас на телефоні Android версії нижче, ніж 4.2 (таке теж трапляється), то для трансляції відео або зображення дисплея на екран TV потрібно буде завантажити і встановити окремий додаток. Наприклад, до нашого адаптера пропонується встановити фірмову утиліту EZMira, через яку можна також більш детально налаштувати режими роботи адаптера, а також якість зображення.

Зробити це можна за прямим посиланням з Play Market і Apple Store, а також шляхом сканування QR коду, який відображається на екрані TV в програмі MiraScreen.

  Тут ми також спочатку коннектимся до Wi-Fi мережі телевізора

і потім в налаштуваннях вказуємо тип трансляції. MiracCast Standart.

Ось і все. тепер дисплей телефону показується на моєму телевізорі LG

Якщо тепер запустити трансляцію відео з цього смартфона і розтягнути його на весь дисплей, то воно також заповнить собою екран телевізора, як ніби ви дивитеся його безпосередньо без телефону.

Як дивитися фільми з телефону Android на телевізорі Smart TV по WI-FI?

Далі в цій статті я буду детально розбирати саме бездротові способи підключення смартфона до телевізора або TV приставці для перегляду фільмів, відео або фото. По суті, у нас є два варіанти транслювати відео з телефону на телевізор. по DLNA або через MiraCast. Відмінність між ними в тому, що по DLNA можна тільки відтворювати файли, які записані на смартфоні. відео, фото або музику. За Miracast плюс до цього також є можливість дублювати екран смартфона на монітор телевізора. Давайте розглянемо кожну з цих технологій докладніше.

Для того, щоб передати з телефону Android і відтворити на телевізорі Smart TV записані медіа файли, необхідно дотримати кілька умов:

 • Обидва пристрої повинні бути підключені до одного WI-FI роутера
 • Телевізор з Smart TV і телефон повинні підтримувати стандарт DLNA або Miracast (для Apple. AirPlay)

Способи підключення телефону до телевізора

Як завжди, спочатку необхідно визначитися, для чого саме вам потрібно підключити смартфон до телевізора.

BRAVIA. Настройка и использования функций Wi-Fi Direct и “Дублирование экрана” (Screen Mirroring)

 • Ви хочете відтворити файли, записані в пам’ять телефону (музику, фільми, фото) на екрані TV, або транслювати екран смартфона на телевізор, перетворюючи його тим самим в додатковий монітор?
 • Друге, що необхідно зрозуміти, це яким чином буде проводитися з’єднання Android телефону з TV (або Smart TV приставкою). по кабелю або без проводів по WI-FI?

Залежно від мети буде вибирати один із таких способів:

 • За допомогою кабелю USB. підходить на той випадок, якщо вам потрібно підключити телефон до TV в якості зовнішнього диска і бачити на моніторі всі файли, доступні для прочитання.
 • Через провід HDMI. використовується для другого варіанту, щоб дублювати екран смартфона на телевізор
 • За допомогою сервера DLNA. суть полягає в тому, що на смартфон встановлюється програма, яка перетворює його в медіа-сервер для роздачі файлів по WI-FI. Після чого до нього можна підключитися з будь-якого пристрою з локальної мережі, в тому числі і телевізора.
 • За технологією MiraCast. універсальний бездротової спосіб, який підходить як для трансляції фільмів, так і клонування екрану на TV

Підключення смартфона і передача відео на Smart TV з вбудованим модулем Miracast

Тепер що стосується тих моделей телевізорів LG і Samsung, у яких підтримка Smart TV і бездротового дисплея йде з коробки.

Тут потрібно в меню зайти в розділ «Мережа» і вибрати розділ «Miracast / Intel WiDi». Залежно від версії прошивки, він також може називатися «WI-FI Direct»

BETATECH.COM.UA 2022