Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як видалити акаунт Google з телефону Android

Table of Contents

Щоб видалити обліковий запис Google на Android телефоні

Як вже було зазначено, вам може знадобитися одне з двох: видалення облікового запису тільки на одному телефоні, при цьому необхідно в подальшому продовжувати їй користуватися, або повне видалення облікового запису Google без можливості використання будь-де ще. Почнемо з першого.

Як видалити акаунт Google на телефоні Samsung

Якщо у вас Android телефон Samsung, видалення облікового запису Google з нього (а також інших облікових записів, включаючи власну обліковий запис Samsung) не на багато складніше, хіба що є невеликі відмінності інтерфейсу.

Як повністю видалити акаунт Google на Samsung

Якщо ви хочете повністю позбутися від облікового запису Google на Android телефоні Samsung, таким чином, щоб вхід в нього стало неможливим ні з яких пристроїв (закрити обліковий запис назавжди), кроки будуть практично тими ж, що і для випадку «чистого» Android:

 • Зайдіть в Настройки і виберіть Google.
 • Натисніть по пункту «Акаунт Google», а потім перейдіть на вкладку «Дані та персоналізація».
  видалити, акаунт, google, телефон
 • Знайдіть розділ «Завантаження, видалення і планування», натисніть пункт «Видалення сервісу або аккаунта».
 • Натисніть «Видалити аккаунт» в пункті «Видалення облікового запису Google».
 • Введіть пароль облікового запису і натисніть «Далі».
 • Прочитайте попередження про видалення і те, які саме дані будуть видалені, внизу встановіть дві позначки про згоду і натисніть кнопку «Видалити аккаунт».

На цьому ваш обліковий запис Google буде повністю знищений не тільки з телефону Samsung, але і з серверів Google.

Як відв’язати обліковий запис Google від Samsung телефону

Якщо вам потрібно просто видалити акаунт Google та інші акаунти з телефону, але залишити їх повністю (тобто на серверах вони залишаться і ви можете використовувати ці облікові записи на іншому телефоні або комп’ютері), це можна зробити так:

 • Зайдіть в Настройки. Облікові записи та архівація.
 • На наступному екрані натисніть «Облікові записи» вгорі.
 • Виберіть обліковий запис Google або будь-яку іншу, натисніть по ній.
 • Натисніть «Видалити обліковий запис».
 • Підтвердіть видалення облікового запису і всіх пов’язаних з нею даних. Може знадобитися введення пароля або ключа розблокування.

Зверніть увагу: якщо ви оберете обліковий запис Samsung account, то для її видалення потрібно буде натиснути на кнопку меню праворуч і вже там вибрати пункт «Видалити обліковий запис».

Як повністю видалити акаунт Google з телефону

Якщо вам потрібно не тільки прибрати обліковий запис з налаштувань вашого телефону, але і повністю видалити акаунт Google (так, щоб їм можна було скористатися і де-небудь ще), на Android телефоні з чистою системою ви можете зробити це в такий спосіб:

 • Зайдіть в Настройки. Google.
 • Натисніть по пункту «Акаунт Google». На наступній сторінці перейдіть на вкладку «Дані та персоналізація».
 • Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть пункт «Видалення сервісу або аккаунта».
 • На наступному екрані в пункті «Видалення облікового запису Google» натисніть «Видалити аккаунт».
 • Підтвердіть видалення облікового запису введенням вашого пароля і натисніть кнопку «Далі».
 • Останній крок. прочитати попередження перед видаленням аккаунта, в якому буде детально описано, що саме буде видалено. Потрібно буде прочитати (перегорнути) сторінку до кінця, відзначити пункти про згоду з відповідальністю і «Так, я хочу назавжди видалити акаунт Google і все що зберігаються в ньому дані», а потім натиснути кнопку «Видалити аккаунт».

Після натискання кнопки облікового запису Google буде повністю знищений не тільки з телефону Android, але і з серверів компанії.

Як видалити акаунт Google на Android-телефоні?

Багато користувачів часто запитують, як видалити Google-аккаунт на смартфоні або планшеті? Питання двоякий: справа в тому, що можна видалити акаунт безпосередньо з пристрою, а можна видалити його взагалі. Розберемо докладно обидва випадки.

Видалення облікового запису з пристрою

Для початку розберемо випадок, коли вам потрібно видалити акаунт зі свого смартфона або планшета. Запам’ятайте, в цьому випадку сам аккаунт не видаляється, ви, грубо кажучи, проходите деавторізацію, щоб, наприклад, авторизуватися за допомогою іншого облікового запису.

Знайдіть значок «Налаштування» і натисніть на нього.

У меню знайдіть підрозділ «Акаунти» і натисніть на значок Google, як показано на скріншоті.

Тепер ви побачите свій аккаунт. Натисніть на нього.

Зараз потрібно натиснути на кнопку виклику меню. Вона може знаходитися як в поточному вікні, так і виводитися при натисканні на кнопку під екраном, як у нашому випадку. У меню натисніть «Видалити аккаунт».

На цьому все. Зверніть увагу, що видалення облікового запису призведе до втрати всіх пов’язаних з ним даних, включаючи контакти.

Схема практично однакова на всіх пристроях за невеликим винятком.

Видалення облікового запису повністю і назавжди

В даному випадку ми розглянемо ситуацію, коли ви видаляєте аккаунт повністю, включаючи всі дані. Відновленню не підлягає, а значить, всі дії ви виконуєте строго на свій страх і ризик!

Пройдіть авторизацію на сайті gmail.com. введіть логін і пароль (ті ж самі, що використовуються на вашому пристрої для облікового запису Google).

Далі натисніть на логотип в правій частині екрану і, коли з’явиться меню, натисніть на кнопку «Мій аккаунт».

У розділі «Мій аккаунт» виберіть пункт «Відключення сервісів і видалення облікового запису».

Тепер вибираєте «Видалити аккаунт і дані».

На сторінці видалення облікового запису ви побачите інформацію, стосовно ваших даних. В тому числі тут буде написано про те, що ви більше не зможете користуватися сервісами Google під даним акаунтом. У нижній частині вікна потрібно підтвердити видалення облікового запису, при необхідності введіть пароль. Ще раз нагадуємо. видаляти аккаунт варто тільки в тому випадку, якщо він вам дійсно не потрібен і ви не плануєте його використовувати в майбутньому взагалі. Ми видаляти його вкрай не радимо.

Якщо ж вам потрібно видалити акаунт тільки з пристрою з пристрою на базі ОС Android, користуйтеся першим варіантом.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Скидання Google аккаунта через налаштування

Це найлегший і доступний метод, який не вимагає Root-прав і установки додаткових додатків. Однак наявність активного інтернет з’єднання. обов’язково умова.

Інструкція

  Заходимо в настройки смартфона в розділ “Облікові”.

Потім вибираємо “Видалення облікового запису Google”.

На сторінці браузера вводимо пароль від свого облікового запису і тиснемо кнопку “увійти”.

Прокрутити сторінку вниз, встановлюємо, галочки і тиснемо “Видалити обліковий запис”.

По завершенню процесу бачимо таке повідомлення.

Hard reset

Повернення до початкових установок до заводських. це теж спосіб видалення Google аккаунта. Тільки варто пам’ятати, що при цьому відійдуть всі дані з пам’яті смартфона, тому заздалегідь скопіюйте їх на інший накопичувач інформації.

Як видалити акаунт Email із телефона

Інструкція

  Заходимо в налаштування пристрою в розділ “Відновлення і скидання”.

Тиснемо “Повернення до початкових установок”, а потім “Скинути налаштування телефону”.

Скидання Google аккаунта через системні файли

Це найшвидший спосіб видалення свого Google аккаунта. Однак він вимагає наявності ROOT-прав, а також установки стороннього диспетчера файлів, наприклад Root Explorer, який можна завантажити за посиланням. Як отримати Root. читайте тут.

Інструкція

  Викачуємо, встановлюємо і запускаємо Root Explorer.

Всередині цієї папки знаходимо іншу. під назвою Users.

Далі заходимо в “0” і видаляємо тут файл “accounts.db”.

 • Перезавантажуємо пристрій і після включення ви вже не знайдете свій аккаунт.
 • Як видалити акаунт Google на Android

  Практично у кожного користувача є Google аккаунт. З його допомогою ми можемо заходити на Google Play і качати звідти гри, програми та інші додатки. Крім того допомогою сервісів від Google ми можемо дивитися фільми, слухати музику, зберігати контакти, SMS і іншу важливу інформацію на серверах, а в разі втрати даних. відновлювати їх.

  READ  Як зробити інстаграм як на iPhone

  Однак іноді виникає ситуація, коли потрібно видалити свій Google аккаунт. Наприклад, ви вирішили продати свій смартфон або планшет і не бажаєте, щоб новий власник користувався вашим аккаунтом. Зараз ми розглянемо різні способи видалення Google аккаунт на Android.

  прошивка девайса

  Це самий кардинальний спосіб, який схожий з вищеописаним, але зажадає деяких навичок, а також набагато більше часу. Як прошити пристрій на Android читайте тут.

  Як нам вдалося з’ясувати видалення Google аккаунта. це нескладна операція, яка доступна кожному користувачеві.

  Якщо у вас виникли будь-які питання або проблеми з даної теми, пишіть в коментарях до статті і ми вам обов’язково допоможемо.

  Прибираємо дані з додатка Google Акаунти

  Спробуємо прибрати свою обліковий запис дещо іншим методом. Запускаємо «Параметри» нашого Андроїда. Заходимо в меню «Додатки» на вкладочку «Все».

  Далі, на сторінці «Акаунти Google» тапнем по кнопці «Стерти дані» (в інших версіях системи необхідно натиснути на «Служби Google»).

  Видалення облікового запису з телефону застосувавши право Root

  Якщо ви отримали це право на вашому гаджеті, методів видалення реєстрації стає більше. В цьому випадку, досить стерти файл accounts.db, де пристрій зберігає інформацію акаунтів. Для цього нам знадобиться такий файловий менеджер, як Root Explorer, який має доступ до захищеної інформації. Придбати його можна в Play Маркеті за 175 рублів (на момент написання статті).

  Запускаємо Root Explorer. Входимо в папочку / data / system. Відкриваємо файл accounts.db, довго натискаючи на нього. У новому віконці тапнем по кнопочки «Видалити».

  Варто звернути увагу:. частина смартфонів з планшетами дуже сильно «прилипають» до облікового запису людини. Що цікаво, в цьому випадку вони також вимагатимуть авторизацію, навіть після того, як ви перепрошили гаджет. Це складний випадок. Звідси, моя вам порада. Запишіть логін з паролем відразу в декількох місцях. Наприклад, в простій зошиті. В хмарі того ж Гугла, або Яндекса. На знімний носій телефону або PC. Можна зберігати паролі в «Менеджері паролів». Я рекомендую застосовувати безкоштовний сервіс «LastPass». Він існує досить давно і не разу не був зламаний.

  Як видалити акаунт Google з телефону Android якщо не знаєш пароль

  Добрий день друзі. Сьогодні ми дізнаємося:. як видалити акаунт Google (Яндекс) з телефону сім’ю способами. В тому числі, якщо ви намагалися прибрати цей обліковий запис, і у вас нічого не вийшло. Більшість людей навчилися досить швидко заводити свій обліковий запис на різних сервісах. У тому числі і через телефон. Наприклад, досить просто створити свій аккаунт Google за допомогою Android.

  Але, що цікаво, мало хто з людей має уявлення, як її видалити. Створюється враження, що Google нікого не хоче відпускати (а може, так воно і є?). Хоча, насправді, методів видалення вашої поштової скриньки з телефону досить багато. Все питання в тому, що люди про ці методи й гадки не мають. Та й Google їх не рекламує.

  Стандартний метод як видалити акаунт від Google

  Цей метод знаходиться в інструкціях Гугла. Його можна застосовувати в разі, якщо:

  • Необхідно провести авторизацію під іншим аккаунтом;
  • Ви вирішили прибрати авторизацію тому, що це допоможе вам прибрати системну помилку на телефоні;
  • Ви віддаєте ваш телефон близькій людині і тому, вас не дуже турбує той факт, що у людини з’явиться доступ до вашої особистої інформації.

  У цьому випадку, за інформацію на Android можна не хвилюватися. Коли ви приберете аккаунт, всі його дані, на кшталт різних файлів, програм, контактів, ваших налаштувань і так далі, залишаться на пристрої. Вам підходить такий метод? Тоді вперед:

  • Входимо в меню «настройки» (параметри);
  • Заходимо в розділ «Особисті», далі «Облікові записи та синхронізація»;
  • У лівому стовпчику виберемо наш аккаунт Google;
  • Тапнем по запису вашого облікового запису, потім по напису: «Видалити обліковий».

  Повернення заводських налаштувань телефону

  Це кардинальний метод, застосовується тоді, коли:

  • Людина не може згадати свої облікові дані і зробити їх відновлення;
  • Зібрався продавати смартфон;
  • Всі методи, розглянуті нами вище, не допомагають видалити акаунт;
  • У телефоні з’явилося шкідливе програмне забезпечення і методи, розглянуті нами, не допомагають.

  На різних версіях системи Android цей метод працює трохи інакше. Ми скинемо особисті настройки з «Додатки», вибравши «Резервне копіювання».

  Потім «Скидання з відновленням заводських налаштувань».

  На іншій прошивці розділ, і кнопочка можуть виглядати і називатися по-іншому. На Explay Atom заходимо в «Налаштування», потім опускаємося вниз і вибираємо «Відновлення та скидання». У новому вікні вибираємо «Скидання налаштувань». На Lenovo повернення до налаштувань заводу проходить також. На Samsung ця настройка знаходиться в розділі «Загальні». Потім, вибираємо «Архівація та скидання». Іншими словами, вам потрібно потрапити у вікно, де є функція «Повернення до заводських налаштувань», або щось подібне. Швидше за все, вона знаходиться в настройках (шестерня).

  Коли ви натиснете на цю кнопку, Android видасть вам попередження: «Будуть видалені всі дані з пам’яті». Мається на увазі, не тільки аккаунт Гугла, але і Яндекса, якщо він у вас є. Також, втечуть всі номери та інше. Майте це на увазі!

  Буває, що гаджет має захист з паролем. Якщо цей пароль ви згадати не можете, зробимо скидання іншими способами:

  • Наприклад, використовуючи функцію Recovery. Як увійти в цю функцію, можна прочитати в інструкції гаджета.
  • Можна натиснути і утримувати кнопку Reset, яка знаходиться зазвичай на правій стороні пристрою. Але, вона може бути і під кришкою.

  Також, щоб видалити акаунт можна просто перепрошити смартфон. Це все одно, що поміняти Windows комп’ютера. Зрозуміло, в цьому випадку, вся інформація з телефону також віддалиться.

  Як видалити віддалений аккаунт Google. коли перший метод не допоміг

  Іноді трапляється, що, при видаленні своєї пошти в Google з’явиться помилка. Тобто, коли ви видаляєте обліковий запис на телефоні, процес проходить не повністю, і виходить зависання гаджета до тих пір, поки телефон не вимкнеться. При цьому, Google аккаунт залишається на місці.

  Що в цьому випадку можна зробити? Давайте розглянемо. Цей випадок підійде, якщо ви на телефоні вирішили поміняти свій аккаунт на інший.

  Необхідно запустити роботу поштової скриньки, торкнувшись його пальцем (зображення конверта).

  Вибираємо угорі ліворуч настройки поштової скриньки (3 косильною волосіні). Потім, тапнем по кнопочки «Додати обліковий запис».

  Далі, виходимо з того, чи є у вас інший обліковий запис Google? Якщо так, то тапнем по кнопці «Існуючий». Якщо у вас обліковий запис була єдиною, в цьому випадку натискаємо «Новий».

  З першим випадком все зрозуміло, тому, розглянемо варіант, коли у вас облікові дані одні й необхідно створити нові.

  Потрібно знову ввійти в настроечкі поштової скриньки Gmail. У настойках ви побачите два аккаунта, старий і новий. При цьому, швидше за все, старий аккаунт буде основним. Новий, другорядним. Отже, тапнем по значку нової пошти.

  Потім, натискаємо на шестірню «Керування обліковими записами». В налаштуваннях облікового запису видаляємо стару авторизацію. У цій справі труднощів виникнути не повинно. Новостворена обліковий запис стає єдиною. Але, вся інформація про колишньому акаунті повинна залишитися.

  Зрозуміло, на різних версіях смартфона і операційної системи даний дії можуть трохи відрізнятися. Сенс цієї операції схожий в різних прошивках Android.

  Як видалити пароль з телефону?

  Досить часто трапляється, що користувачеві необхідно просто видалити пароль Google зі смартфона. Зробити це досить просто:

  Заходимо в меню «Мій аккаунт», сайту Google.com, далі, йдемо в розділ «Безпека та вхід».

  У новому віконці тапнем по кнопочки «Пароль».

  Вводимо існуючий пароль, щоб Google переконався, що пароль міняєте саме ви. Потім, Google нам дає можливість поміняти його на більш відповідний.

  Коли ви в інший раз ввійдете в свій обліковий запис або Google Play, потрібно буде ввести свої вже новий дані облікового запису. Як бачите, поміняти пароль досить просто. Схожим чином змінюється пароль і в Яндексі і інших системах.

  Висновок: видалити акаунт з телефону досить просто. Притому не тільки Google, але і Яндекс та інші. Все вони побудовані по одному типу. Можна використовувати будь-який зі згаданих методів. Я думаю, вони вам допоможуть. успіхів!

  Як видалити старий акаунт Google

  Старий прив’язаний аккаунт може викликати сповільнену роботу мобільного або навіть зависання. Вся справа в кількості підключених сервісів від Гугла, які постійної синхронізацією «з’їдають» дорогоцінні ресурси.

  Найпростіше позбутися цього. стерти стару «учетку». Але як видалити акаунт Google в телефоні Android якщо це не виходить? Тоді застосовується простий спосіб. скидання налаштувань смартфона.

  Попередньо бажано створювати резервну копію. зберегти всі контакти, фотографії та інші дані на окремому носії. Інакше можлива незворотна втрата цих файлів. Після необхідного потрібно зробити:

  • Зайти в налаштування смартфона;
  • Відшукати пункт скидання;
  • Пори необхідності підтвердити процедуру, ввівши на телефоні пароль або графічний ключ;
  • Вибрати пункт «Стерти все».

  Як стерти обліковий запис в Google на Android. якщо не знаєш пароль і логін

  Якщо забув пароль і / або логін, то необхідно їх відновити. Дізнатися логін, чи то пак адреса ел. пошти Гугла просто. він фігурує в назві облікового запису, і знайти її можна в параметрах, пункті «Облікові записи та синхронізація».

  Для повернення пароля необхідно зробити наступне:

  • Зайти в програму Gmail;
  • В основному меню відшукати настройки;
  • У списку, вибрати свою адресу пошти;
  • Вибрати верхній рядок. «Керування обліковим записом Google» /;
  • Перейти у вкладку «Особисті дані»;
  • Натиснути на рядок з паролем;
  • Ввести капчу;
  • Скинути пароль.
  READ  Galaxy watch відключаються від телефону

  Після скидання буде запропоновано ввести новий пароль, який в подальшому і буде використаний. А далі скористатися засобами видалення, описаними раніше.

  З телефону Xiaomi

  Найбільш простий спосіб видалення. через налаштування смартфона. Цей спосіб найкраще використовувати в ситуаціях:

  • Коли потрібно увійти в новий обліковий запис, але не знаєш чи стане в нагоді ще старий для використання на інших Android-пристроях.
  • Якщо телефон на час повинен використовуватися сторонньою людиною, і аккаунт віддаляється щоб особисті дані не потрапили в чужі руки.
  • Потрібно оновити «учетку» щоб усунути проблеми в роботі пристрою.

  В цілому, принцип, як видалити Google аккаунт з телефону Xiaomi (будь-якого, наприклад, redmi 4x) підійде і для інших смартфонів.

  Відмінності будуть хіба що в назвах пунктів налаштувань. Тому дана інструкція підійде не тільки для смартфонів Xiaomi, але і для всіх інших (в тому числі і планшета). Інструкція така:

  • Потрапити в налаштування девайса.
  • Знайти пункт «Облікові записи та синхронізація».
  • У списку знайти запис Гугла і вибрати її.
  • Відкрити меню по три крапки в правому кутку зверху, і вибрати «Видалити аккаунт».
  • перезавантажити смартфон.
  • Після перезавантаження система запропонує увійти в обліковий запис Гугла, заходимо в потрібну.
  • користуємося смартфоном.

  Іноді користувачі натикаються на помилку, коли навіть після перезапуску запис продовжує залишатися в системі. Відбувається це в тих випадках, коли видаляється «учетка» виявлялася єдиною на телефоні або планшеті.

  Щоб вирішити це питання виконуються дії:

  • Створюється друга «учетка» (якщо інший взагалі немає);
  • Запускаємо програму Gmai;
  • В правому куті вгорі відкриваємо меню, і вибираємо рядок «Додати обліковий запис»;
  • Потрібно вибрати вид аккаунта. «Google»;
  • Прив’язуємо другу «учетку» до пристрою;
  • Вибираємо її, і відзначаємо в ролі основний.

  Після цього можна сміливо заходити в налаштування смартфона і повторювати алгоритм з видалення непотрібного аккаунта. Після перезавантаження він остаточно піде зі смартфона.

  Є ще один простий спосіб. Виконується він за допомогою системного застосування «Google Accounts». Ця програма також дозволяє призупинити автоматичну синхронізацію з аккаунтом. Це дозволить не видаляти його зі смартфона, якщо необхідно ненадовго залишити телефон в чужих руках. Але варто пам’ятати, що тоді при звичайній перезавантаження все повернеться на свої місця, і будь-яка людина зможе успішно скористатися даною обліковим записом.

  Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

  • Увійти в налаштування.
  • Вибрати пункт «Додатки».
  • Знайти рядок «Акаунти Google».
  • Увійти в додаток.
  • Натиснути на кнопку «Примусова зупинка» для зупинки синхронізації. Щоб стерти запис потрібно знайти рядок «Стерти дані».

  З телефону Samsung

  На девайсах компанії Samsung встановлений той же Android, що на Xiaomi. Відмінності полягають в програмній оболонці обох смартфонів. Але в цілому алгоритм для стирання «учеткі» такий же: потрібно зайти в налаштування акаунтів, вибрати Google, і в опціях в правому кутку зверху натиснути на видалення «учеткі». Після чого перезавантажитися.

  Як видалити акаунт Google з телефону Android: на різних моделях

  Як видалити акаунт Google на Android? Аккаунт Google. обліковий запис людини в даній пошуковій системі. У неї об’єднані всі служби компанії Google, наприклад, YouTube, GMail, Google (соціальна мережа) і Google Play. Він дозволяє задіяти маркет додатків для Android. Google Play. Без облікового запису Гугла користувач не зможе повноцінно користуватися смартфоном, і тому початкове дію за замовчуванням з кожним новим Android-пристроєм. вхід в Google-аккаунт.

  Якщо видалити запис Google з Андроїда: які наслідки

  Користувачі часто цікавляться, які наслідки такого видалення. Деякі з-за подаються непоправних наслідків навіть бояться видаляти обліковий запис.

  Як стерти Google аккаунт через комп’ютер

  Якщо немає можливості для видалення через смартфон, можна скористатися браузером Google Chrome на комп’ютері. Алгоритм дій:

  • Відкрити меню браузера (кнопка у вигляді трьох точок).
  • Потрапити в налаштування.
  • Відкрити розділ «Налаштування синхронізації».
  • Навпаки потрібної строчки клікнути «Видалити обліковий запис».

  Щоб видалити обліковий запис з телефону: покрокова інструкція

  У деяких ситуаціях обліковий запис Google доводиться видаляти, наприклад, щоб залогінитися в іншу. Але як видалити акаунт Google з телефону Android здогадуються не всі, хоч для того є кілька способів.

  Як видалити Google аккаунт з Android смартфона

  Іноді у користувачів Android-пристроїв виникає потреба видалення свого єдиного облікового запису Google зі смартфона або планшета. Така ситуація може виникнути при продажу апарату або передачі його в тривале користування іншій людині. Загалом, що з’явилися причини не важливі.

  У будь-якому з наведених прикладів стоїть завдання або питання: як видалити Google аккаунт з Android пристрою без скидання всіх налаштувань?

  Как удалить аккаунт Google с телефона Android

  Це питання можна вирішити двома різними способами: «грубим» і «м’яким».

  • Брутальний спосіб передбачає видалення Google аккаунта зі смартфона на Android з відповідними наслідками: втрата на апараті всіх своїх особистих даних і видалення всіх встановлених ігор і додатків. В даному випадку рекомендується подбати про резервної копії всіх даних користувача.
  • М’який спосіб дозволяє видалити єдиний аккаунт Google з Android смартфона або планшета без втрати даних. Але, нижче перераховані варіанти працюють не на всіх пристроях.

  Тут існує два підваріанти рішення задачі:

  Як вийти з облікового запису гугл, плеймаркет та gmail з телефону 2020

  Перший: скидання до заводських налаштувань (Настройки. Відновлення і скидання. Скидання налаштувань. Скинути настройки телефону)

  Другий: перепрошивка пристрою.

  Ці два підпункти «Грубого» способу забезпечують 100% гарантію успішного видалення облікового запису Google з Android. Втрати даних, правда, часом бувають недоречними, тому переходимо до більш «ніжним» діям над апаратом.

  Цей розділ включає в себе три можливі способи:

  Перший: видалення облікового запису Google через налаштування Android-пристрої.

  Налаштування. Акаунти. вибираєте Google. потім тяпа пальцем по своєму аккаунту. Налаштування (три точки справа вгорі). Видалити аккаунт.

  Другий: видалення облікового запису через видалення служб Google.

  Знову таки знаходимо основні «Налаштування», потім шукаємо кнопочку «Додатки» і тяпа пальцем по команді «Управління додатками». Далі нам знадобляться «Служби Google». Після виклику контактного вікна тиснемо по «Очистити дані». На цьому все.

  Третій: видалення файлу accounts.db, який відповідає за наш аккаунт.

  Для виконання цього методу потрібна наявність ROOT-прав. Якщо Ви ще не рутіровалі свій пристрій, тоді прочитайте цей мануал.

  Друзі, представляємо детальну інструкцію, яка 100% допоможе побудувати свій бізнес з нуля не вкладаючи грошей. Заробляти почнете вже з першого дня.

  Отже, встановлюємо додаток Root Explorer і переходимо в наступну директорію: / data / system / там шукаємо давно згадуваний файл accounts.db. Виділяємо його і видаляємо.

  Після перезавантаження смартфона або планшета ми маємо віддалений Google аккаунт з нашого Android-пристрої. При цьому всі призначені для користувача дані, ігри та програми повинні залишитися незайманими. Залишається лише створити новий або авторизуватися під уже існуючими.

  Саме так виглядає відповідь на питання: «Як видалить Google аккаунт з Android-смартфона або планшета?».

  Якщо Ви маєте власний досвід вирішення даного питання, тоді діліться в коментарях.

  Скидання Google аккаунта за допомогою знаходження вразливостей в системі безпеки

  Цей метод заснований на принципі знаходження проломів в прошивці телефону і на ранніх моделях спрацьовував досить успішно. Але вже з середини 2016 року безпеку програмного забезпечення Android значно збільшилася. Тепер не вийде побитими способами потрапити через браузер в налаштування телефону або отримати доступ до установки додатків на телефон. Тепер все набагато складніше.

  Список моделей телефонів, з якими ми працюємо:

  Даний список настільки величезний, що тут ми наведемо лише список моделей “який підтримує програматор BST Dongle:

  Як видалити акаунт Google з телефону Android?

  Не секрет, що виробники телефонів постійно працюють над вдосконаленні безпеки телефонів на базі операційної системи Android і одним з інструментів є Google аккаунг. З його допомогою можна робити резервні копії даних, відновити їх після скидання налаштувань. Але як бути в разі, якщо настройки скинуті (зроблений Hard Reset), а логін і пароль від аккаунта Google не можете згадати?

  BST Dongle. Можливості

  Скидання смартфона до заводських налаштувань

  Позбутися від облікового запису Google можна також методом повного очищення смартфона від призначених для користувача даних або як ще це називають за допомогою Hard Reset. Слід пам’ятати, що цей метод дуже радикальний і підійде вам лише в тому випадку, якщо:

  • Якщо ви втратили пароль від облікового запису і ніяк не можете його відновити.
  • Якщо всі вищевказані способи не працюють належним чином.
  • Якщо ваш аккаунт був заблокований шкідливою програмою або ж його зламали.
  • Якщо ви продаєте смартфон і в будь-якому випадку повинні видалити всі свої особисті дані.

  Не забувайте, що відновлення до заводських параметрів видалить саме що всі ваші особисті дані. Таким чином, перед тим як скористатися цією функцією, в обов’язковому порядку збережіть всі важливі для вас дані на комп’ютері або іншому пристрої. У разі ж якщо ви підготувалися і точно впевнені в своєму рішенні, виконайте наступні інструкції:

  • В налаштуваннях вашого смартфона виберіть пункт «Відновлення до заводських параметрів», що зазвичай знаходиться в розділі «Інше».
  • В відкрилися меню натисніть «Скидання налаштувань» і підтвердіть своє рішення.
  • Зачекайте, поки пристрій перезавантажиться, і отримаєте практично новий смартфон.

  Видаляємо аккаунт через налаштування смартфона

  Це, мабуть, найбільш підходящий і простий варіант для тих, хто не знає, як видалити Google-аккаунт з телефону Android. Видалення через настройки допомагає більшості користувачів плюс це не зачіпає будь-які інші файли на вашому телефоні. Також варто відзначити, що в такому випадку ви тільки осля обліковий запис від смартфона, при цьому вона зберігається на серверах Google і ви зможете в будь-який момент використовувати її за допомогою інших своїх пристроїв. Навіть самі розробники рекомендують при необхідності пробувати в першу чергу саме цей спосіб. Найбільш же доцільно використовувати видалення профілю через налаштування телефону в тих випадках, якщо:

  • Ви зареєстрували новий обліковий запис, але стара обліковий запис ще може вам стати в нагоді на інших пристроях.
  • Ви передаєте смартфон іншій людині на тимчасове використання, але не хочете, щоб він отримав доступ до ваших особистих даних в акаунті.
  • Вам необхідно оновити обліковий запис на смартфоні в зв’язку з виниклими проблемами в її роботі.
  READ  Смартфон не бачить SIM карту що робити

  У різних версіях операційної системи Android і на смартфонах різних виробників шлях до потрібних нам пунктам меню може трохи відрізнятися. Проте принцип видалення облікового запису залишається практично незмінним, тому, якщо ви вперше стикаєтеся з таким завданням, використовуйте наступні інструкції:

  • Відкрийте налаштування вашого смартфона і перегорніть сторінку до розділу «Особисті».
  • Знайдіть і відкрийте пункт «Управління обліковими записами» або «Облікові записи та синхронізація» в залежності від версії системи.
  • У списку вибираємо облікового запису Google, а потім за допомогою меню у верхньому правому куті вибираємо «Видалити обліковий запис».
  • Далі потрібно перезавантажити смартфон, після чого система попросить вас з’єднатися з іншим обліковим записом Google.

  Іноді у невеликої кількості користувачів виникає проблема, коли після перезавантаження системи старий аккаунт не видаляється. В основному подібна помилка виникає в тому випадку, якщо видаляється аккаунт є єдиним прив’язаним до смартфону. Вирішується ця ситуація досить просто. Необхідно створити другу обліковий запис і прив’язати її до телефону, після чого старий аккаунт повинен без проблем стертися. Для того щоб прив’язати другу обліковий запис, вам потрібно зробити наступне:

  • Зайдіть в меню додатків на вашому смартфоні, знайдіть поштовий клієнт Gmail і відкрийте його.
  • Далі відкриваємо опції, що розташовані у верхньому лівому кутку, і вибираємо пункт «Додати обліковий запис».
  • Вам відкриється вікно для прив’язки нового облікового запису зі списком різних поштових клієнтів. Вибираємо «Google».
  • Тепер потрібно вибрати, який тип аккаунта ми будемо використовувати. новий або ж існуючий. Реєструємо новий, якщо у вас більше немає інших записів, крім тієї, що ви хочете видалити.
  • Тепер у нас є відразу два аккаунта Google, основний і додатковий. Вибираємо новоствореного запис і помічаємо її як основну.
  • Повертаємося в настройки і видаляємо непотрібний нам аккаунт. Повторно помилка деінсталяції виникнути не повинна.

  Чотири простих способи видалити Google-аккаунт з телефону Android

  Щоб повноцінно користуватися смартфоном на базі операційної системи Android, нам необхідно створити свій обліковий запис Google і прив’язати її до телефону. Даний акаунт служить сполучною ланкою між усіма сервісами Google, такими як: Gmail, Google Chrome, YouTube, Play Market і багатьма іншими. При цьому один акаунт для всіх сервісів робить їх використання дуже зручним і легким. Проте у міру експлуатації пристрою можуть виникнути ситуації, коли нам необхідно відв’язати свою стару обліковий запис від смартфона.

  Причин, за якими нам потрібно позбутися від свого старого аккаунта, може бути безліч. Вам банально може знадобитися новий запис, ви можете забути пароль від старого аккаунта, вам потрібно тимчасово передати смартфон іншій людині або взагалі продати його невідомим людям. Якими б не були причини, але знання, як стерти непотрібну вам обліковий запис зайвими вже точно не будуть. У цій статті ми розглянемо відразу кілька найефективніших і актуальних способів, а також дамо досить докладні інструкції новачкам в цій справі. приємного прочитання.

  Прості способи стерти обліковий запис Google

  Оскільки представлені методи повинні бути зрозумілі і підходити більшості користувачів, ми вирішили обмежитися тільки найпростішими варіантами, для яких необхідний тільки смартфон. Різні екзотичні методи, де потрібно застосовувати сторонній комп’ютер, а також варіанти з повним видаленням зареєстрованого аккаунта ми вирішили опустити. Проте знайшлося відразу чотири досить цікавих і легких способу, про які ми і поговоримо нижче.

  Використовуємо додаток «Акаунти Google»

  Видалити акаунт Google на Android можна і іншим простим способом, а саме за допомогою стандартного додатка Google Accounts. Також за допомогою цього додатка ви можете просто тимчасово призупинити синхронізацію вашого смартфона з профілем Google в тому випадку, якщо не хочете його видаляти. Це може бути дуже корисним, якщо вам потрібно ненадовго залишити смартфон без нагляду або позичити одному. Проте слід пам’ятати, що в разі перезавантаження системи робота аккаунта відновиться, і сторонні люди зможуть використанню вашого облікового запису. Щоб використовувати даний функціонал, зробіть наступне кроки:

  • Відкрийте настройки телефону і виберіть спеціальний пункт «Додатки» в розділі «Інше».
  • Далі відкрийте вкладку «Все» і знайдіть додаток «Акаунти Google».
  • Натисніть на рядок «Стерти дані», якщо ви хочете видалити зі смартфона всі наявні облікові записи. Або виберіть «Примусова зупинка», щоб тимчасово зупинити синхронізацію.

  Видаляємо обліковий запис за допомогою ROOT

  Видалити акаунт дуже легко можна також в тому випадку якщо у вас є спеціальні ROOT-права або права суперкористувача. Правда в тому, що люди, які знають, що таке ROOT і активно ним користуються, як правило, не читають подібні інструкції. Проте спосіб дієвий, і ми не могли не включити його в цей список.

  Для того щоб видалити обліковий запис Google, вам знадобиться файловий менеджер, здатний відкривати захищені службові дані, наприклад, Root Explorer. Якщо ж він у вас вже є або є подібна йому альтернатива, то вам потрібно всього лише виконати наступні дії:

  • Пройдіть по шляху Android / data / system або Android / data / system / users / 0 /.
  • Далі довгим дотиком відкрийте контекстне меню accounts.db.
  • Виберіть пункт «Видалити».
  • перезавантажте систему.

  Поки на цьому все, сподіваємося, що один з цих чотирьох простих способів вам обов’язково допоможе. Дякуємо вам за прочитання і до нових зустрічей.

  Пошук пристрою через Google

  Майже кожна людина хоч раз втрачав свій мобільний телефон. На жаль, далеко не всі знайшли виявляються добропорядними. Тому ваш стільниковий може бути втрачений назавжди. Власне, як і вся що знаходиться інформація на ньому. Щоб не переживати за свої особисті дані, скористайтеся функцією пошуку загубленого пристрою.

  Для коректної роботи необхідні наступні фактори:

  • Смартфон потрібно включити.
  • Він повинен бути прив’язаний до Google аккаунту.
  • Повинно бути підключення до інтернету.
  • Реєстрація в Play Маркет.
  • Параметр «Позиціонування» повинен бути активний.
  • Включена функція “Знайти пристрій”.

  Якщо всі умови будуть дотримані, то на карті буде показано місцезнаходження смартфона. Показана навіть вулиця і будинок. Як видно на зображенні, ви можете зателефонувати на телефон, заблокувати екран або видалити всі дані.

  Відкрити карту можна за допомогою посилання. або за допомогою налаштувань телефону. Для цього необхідно зайти в налаштування, “Google” і вибрати в списку “Безпека”. Натиснувши на “Знайти пристрій” відкриються варіанти відстеження пристрою. Це може бути сайт Google, або спеціальний додаток з Play Маркет.

  Як зареєструвати аккаунт Google з телефону

  Щоб зареєструватися в Google, вам необхідно відвідати сайт одного із сервісів. Візьмемо, наприклад google.com. У правому верхньому кутку знаходиться кнопка “Вхід”, натискайте на неї. Якщо у вас не було акаунтів, то вам відразу запропонують ввести свої дані. В такому випадку необхідно вибрати функцію “Створити обліковий запис”. Сайт попросить вказати ім’я, прізвище, ім’я / нік користувача (до цих символів додасться @ gmail.com. це буде ваша пошта). Також не забудьте придумати складний пароль, щоб шахраї не змогли роздобути ваші дані.

  Зареєструвати аккаунт в Google можна через настройки в телефоні. На кожному пристрої свої нюанси, але вам потрібно знайти в налаштуваннях розділ, пов’язаний з акаунтами або самим Гуглом. В відкрилися списку виберіть Google. Після цього вам запропонують переключити обліковий запис або створити нову.

  Що робити якщо потрібно тимчасово відключити перегляд свого трафіку?

  Для цього вам потрібно перейти в розділ «Мої дії», який знаходиться в конфіденційності. У цьому розділі ви можете подивитися всю вашу активність яку вам дбайливо упорядкував Google. Зліва в меню буде вкладка «Відстеження дій». У цьому розділі ви можете вимкнути трекінг історії додатків і веб-пошуку, історію місця розташування, інформацію з ваших пристроїв і багато багато іншого.

  Примітка: слід пам’ятати, що при відключенні цих параметрів все розумні підказки полегшують ваше життя більше створюватися не будуть, а старі дуже швидко застаріють.

  Як відновити акаунт Google

  Якщо з вашим аккаунтом щось трапилося або ви просто забули пароль, то скористайтеся відновленням. Для цього необхідно відкрити вікно з авторизацією і натиснути там на кнопку “Забули адресу ел. пошти? ” Сервіс запропонує вам вказати номер телефону або електронну пошту, на які була зареєстрована обліковий запис. Після цього вам буде потрібно вказати своє ім’я та прізвище.

  На обрану пошту або телефон прийде спеціальний код. Введіть його на сторінці відновлення. Після цього вас попросять знову ввести пароль. Так як останній пароль загублений ви можете спробувати пригадати будь-який з попередніх. Чим новіший буде пароль, тим швидше ви зможете відновити ваш аккаунт.

  Не знаєте жодного попереднього пароля? Тоді надішліть SMS з кодом ще раз. За допомогою нього ви зможете створити новий пароль. Бажано зробити його складним, але таким, що запам’ятовується для вас. Також не завадить правильне вказівку свого імені, секретного питання, додаткової пошти та іншої інформації.

  BETATECH.COM.UA 2022