Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як видалити акаунт на Honor 8

Table of Contents

Для тих, у кого є права root

У тих, хто встиг отримати права суперкористувача на своєму девайсі, можливостей знести облікового запису Google на одну більше, ніж у інших. Ви можете просто видалити файл accounts.db, в якому Android зберігає відомості про облікові записи. Для цього вам знадобиться файловий менеджер з доступом до захищених службових даних, такий, як Root Explorer, і нічого більше.

Отже, запустіть Root Explorer, зайдіть в папку / data / system (на окремих прошивках. в / data / system / users / 0 /), відкрийте довгим дотиком контекстне меню accounts.db і виберіть «Видалити».

Видалення даних додатка «Акаунти Google»

Залежно від телефону, видалити свій аккаунт можна ще одним нескладним способом. Запустіть системну утиліту «Параметри», перейдіть в розділ «Додатки» на вкладку «Все». Знайдіть у списку «Акаунти Google» і натисніть кнопку «Стерти дані».

На деяких прошивках слід прати дані не цього додатка, а «Служб Google».

способів видалити акаунт Google зі смартфона або планшета на Android

Реєструючи обліковий запис Google на телефоні або планшеті під Android, ви погоджуєтеся з одним неявним умовою: вас впустять, але не випустять. Ні, ніхто не візьме ваш аккаунт в полон і не «прибили» назавжди до девайсу, просто зареєструвати пошту Gmail і зробити її своїм обліковим записом. набагато зрозуміліша і очевидна операція, ніж її видалення. Втім, способів видалити акаунт Google з Android-пристрої існує більш ніж достатньо. Просто вони не кидаються в очі.

Стандартний спосіб видалення облікового запису, рекомендований Google

Цей спосіб закладений у функції Android. Він підійде вам в наступних випадках:

 • Ви вирішили передати свій гаджет у володіння близької людини і вас не бентежить, що він отримає доступ до ваших даних, контактам і додатків, оскільки ви йому довіряєте.
 • Вам потрібно видалити акаунт, щоб усунути якийсь збій на пристрої.
 • Ви хочете авторизуватися під іншим користувачем.

За дані на планшеті або смартфоні можете не переживати. Після знесення аккаунта вся належна йому інформація. додатки, файли, контакти, особисті настройки та інше, залишиться на місці. Якщо вас це влаштовує, поїхали:

 • Відкрийте програму “Параметри» (Настройки).
 • Перейдіть в розділ «Особисті». «Облікові записи та синхронізація».
 • У правій колонці виберіть потрібний обліковий запис Google (адреса електронної пошти Gmail).
 • Натисніть кнопку меню у верхньому правому куті екрану і виберіть опцію «Видалити обліковий запис».
 • Підтвердіть згоду на видалення, введіть, якщо потрібно, пароль, і після завершення операції перезавантажте девайс.

Щось пішло не так і аккаунт не видаляється

Кілька разів доводилося стикатися з такою помилкою. при спробі видалення єдиного облікового запису Google на Android (власника гаджета) операція зависала і не завершувалася, поки не зупиниш її вручну. Рахунок при цьому залишалася на місці.

Одне з рішень виявилося на рідкість простим. Воно. для випадку, коли ви хочете авторизуватися на пристрої під іншим користувачем, зробити її власником, а стару видалити.

 • Відкрийте програму “Пошта Gmail», торкнувшись цього значка.
 • Відкрийте меню, приховане за кнопкою «гамбургер» у верхньому лівому куті екрану і натисніть «Додати обліковий запис».
 • Якщо у вас вже є інша обліковий запис Gmail, натисніть «Існуючий». Якщо немає. «Новий». При виборі другого варіанту виконайте інструкції по реєстрації поштової скриньки, які ви отримаєте слідом.
 • Далі знову зайдіть в налаштування програми «Пошта Gmail». Тепер там знаходяться 2 користувача. старий і новий. Один (як правило, старий) завантажений як основний, другий просто присутній в списку. Перейдіть на тільки що доданого користувача, торкнувшись його значка.
 • Після цього натисніть «Керування обліковими записами” і повторіть операцію видалення старого. Швидше за все, на цей раз проблем не виникне. Другий аккаунт залишиться єдиним і зробиться власником пристрою. Всі файли, контакти, настройки і додатки старого аккаунта будуть на місці.

На різних гаджетах і в різних версіях Андроїда окремі пункти цієї інструкції можуть виконуватися не так, як описано. Але принцип скрізь один і той же.

Щоб видалити обліковий запис Google і всіх призначених для користувача даних (повернення пристрою до первісного стану)

Цей варіант можна застосовувати в наступних випадках:

 • Якщо власник не пам’ятає пароль свого облікового запису і не може його відновити.
 • Якщо вищеописані способи видалення облікового запису працюють некоректно або функція заблокована шкідливою програмою.
 • Перед продажем гаджета і в інших подібних випадках.

Видалити з телефону всі акаунти і всю призначену для користувача інформацію можна по-різному. Найпростіше це зробити через меню того ж додатка «Параметри». У моєму прикладі кнопка скидання знаходиться в розділі «Особисті дані». «Створення резервної копії».

На інших прошивках і підрозділ, і кнопка можуть називатися інакше і розташовуватися в іншому місці. Зокрема, на Samsung вона знаходиться в меню «Загальні» і називається «Архівація та скидання», на деяких Lenovo. в розділі «Відновлення та скидання» (кнопка «Скидання налаштувань»). На інших апаратах. де-небудь ще. Уточніть це в керівництві користувача.

Після натискання кнопки скидання Android попередить вас, що всі програми, настройки та акаунти будуть повністю вилучені з планшета або телефону. Якщо ви згодні, натисніть ще раз «Скинути настройки» і почекайте близько 5 хвилин. Після перезапуску ви отримаєте невинно чистий пристрій.

Якщо девайс захищений паролем, який ви не пам’ятаєте, скинути можна ще парою способів:

 • Через меню Recovery (опція Wipe Data / Factory Reset). Як потрапити в це меню, читайте в інструкції до пристрою.
 • Довгим натисненням втопленою кнопки Reset, яка знаходиться на корпусі телефону або планшета. На деяких моделях вона прихована під задньою кришкою.

Ще більш жорсткий метод видалення облікового запису, коли не допомагає абсолютно нічого, це перепрошивка девайса через комп’ютер, що аналогічно перевстановлення Windows на PC. Призначених для користувача даних і додатків після цього, зрозуміло, теж не залишиться.

Попередження: деякі планшети і телефони настільки міцно прив’язуються до аккаунту власника, що вимагають авторизації під ним навіть після скидання і перепрошивки. І обійти цей запит дуже і дуже непросто (єдиного рішення немає, для кожної марки девайса воно своє). Тому поки у вас є доступ до відомостей вашого облікового запису Google, запишіть логін і пароль в записну книжку або файл на іншому пристрої та зберігайте в надійному місці.

Як вийти з облікового запису Google Play, пошти та інших програм без видалення облікового запису на Android

 • Зайдіть через будь-який веб-браузер в розділ «Мій аккаунт» на сайті Google.com. Перейдіть до підрозділу «Безпека і вхід».
 • На наступній сторінці натисніть кнопку «Пароль».
 • Введіть ваш нинішній пароль для підтвердження, що це ви. Далі у вас з’явиться можливість змінити його на новий.

Якщо гаджет підключений до Інтернету, при наступному вході в Google Play і поштову програму система попросить вас авторизуватися. Вам залишиться тільки ввести дані нового облікового запису

Як видалити акаунт на Honor 8

Більшість виробників мобільних пристроїв пропонують своїм користувачам зареєструватися в своїх сервісах, які відкривають деякі додаткові можливості при користуванні смартфоном. І не дивлячись на те, що Huawei не стали винятком, можливості використання їх аккаунта зараз настільки мізерні (у всякому разі в наших краях), що будуть корисні далеко не кожному. У тому випадку, якщо ви в числі таких користувачів і аккаунт вам більше не потрібен, ви можете або забути про нього (але вся ваша персональна інформація залишиться на серверах Huawei), або видалити повністю (що більш правильно). Як же видалити акаунт Huawei на смартфоні Honor?

READ  Рівень заряду батареї у відсотках iPhone

Інструкція з видалення

Відкриваємо налаштування смартфона, натискаємо на верхній пункт (з назвою вашого облікового запису) і переходимо в розділ “Центр захисту”.

Серед списку можливих варіантів вибираємо пункт “Видалити обліковий запис”, вводимо пароль від аккаунта і натискаємо на кнопку “Далі”.

Варто розуміти, що видалення облікового запису Honor буде вироблено без можливості відновлення. Після його видалення не можна буде користуватися службами компанії, які були підключені до даного аккаунту, а також обнулится вся пов’язана з ним інформація.

У разі згоди натискаємо на кнопку “Далі” і на питання “Видалити цей аккаунт Huawei без можливості відновлення?” відповідаємо “Видалити”.

Відкриється вікно введення коду підтвердження, який прийде на пошту зареєстровану в якості аккаунта Huawei (Код діє протягом десяти хвилин і випадку затримки введення. доведеться отримувати новий). Вводимо його і натискаємо кнопку “Далі”.

У разі успішного видалення на екрані відобразитися повідомлення “Акаунт HUAWEI видалений без можливості відновлення”, а на електронну пошту прийде лист інформує про те, коли це було скоєно. Натискаємо “ОК” і переходимо в головне меню налаштувань смартфона.

Варто відзначити, що видалення облікового запису можливо тільки при наявності підключення до мережі Інтернет.

Інші корисні інструкції:

Як видалити акаунт з телефону Honor, Huawei

Власники мобільних телефонів давно звикли використовувати особисті акаунти в різних системах. Їх використовують для якихось індивідуальних налаштувань, захисту смартфона, скачування додатків і так далі. І іноді може виникнути бажання видалити акаунт з телефону Honor, Huawei.

Природно, виникає питання. як це зробити?

В першу чергу варто зрозуміти, а навіщо взагалі це робити? А потім вже перейти до розгляду способів вирішення цієї проблеми.

третій

В налаштуваннях мобільника присутній розділ, який називається «Акаунти». Якщо зайти в нього, то можна виявити перелік всіх доступних в даний момент варіантів.

Можна вибрати потрібний режим, клікнути по інструменту видалення і далі діяти на основі запропонованих інструкцій.

Видалення Google аккаунта

Щоб видалити акаунт Google існує три методи:

другий

В цьому випадку потрібно знову інтернет-підключення і комп’ютер.

Через інтернет-браузер заходимо на особисту сторінку. Переходимо в настройки і вибираємо пункт, що має на увазі деактивацію профілю.

Як видалити Huawei аккаунт

другий

 • Заходимо в настройки мобільного пристрою;
 • Кількома по розділу «Вхід через акаунт Huawei»;
 • Переходимо через підрозділ «Конфіденційність» до «Видалити аккаунт».

перший

Знову повертаємося в телефонні настройки. Далі робимо наступні дії:

 • Кількома по «Google» і переходимо в «Акаунт Google»;
 • Відкриваємо розділ «меню», в ньому робимо перехід через «дані і персоналізація» в «видалення сервісу або аккаунта»;
 • Використовуємо інструмент, що дозволяє запустити процедуру стирання нашого акка.

Перед її запуском потрібно буде виконати підтвердження за допомогою пароля.

Для чого потрібен аккаунт Huawei?

Створити обліковий запис на телефоні Huawei варто хоча б тому, що так ви отримаєте доступ до хмари. На девайсах huawei є можливість автоматично синхронізувати всі ваші налаштування і дані, в тому числі мультимедіа (фотовідео) з внутрішнім хмарним сервісом.

Як видалити обліковий запис на телефоні?

Щоб видалити обліковий запис Google на Android телефоні

 • Зайдіть в Настройки. Акаунти.
 • Натисніть на вашу аккаунту Google в списку акаунтів.
 • Натисніть кнопку «Видалити аккаунт».
 • Для підтвердження може знадобитися ввести графічний ключ, пароль або іншим чином підтвердити, що обліковий запис видаляєте саме ви.

Як створити новий обліковий запис на Huawei?

 • Натисніть Реєстрація в правому верхньому куті, щоб перейти на сторінку реєстрації.
 • Зареєструвати аккаунт Huawei можна за адресою ел. пошти або номером мобільного телефону.
 • Прочитайте і прийміть Умови використання облікового запису Huawei, потім натисніть Продовжити.

Як включити телефон Huawei після скидання налаштувань?

 • Запустити програму «Налаштування».
 • Проскроліть меню в самий низ.
 • Вибрати пункт меню «Система».
 • Знайти пункт «Скидання», відкрити його.
 • Вибрати «Скидання всіх налаштувань».
 • підтвердити дію.

Як видалити акаунт з планшета Huawei?

Щоб видалити акаунт, перейдіть в меню Налаштування Вхід через акаунт Huawei Конфіденційність Видалити аккаунт.

Що таке Huawei аккаунт?

Аккаунт Huawei. це акаунт, який використовується користувачами для доступу до додатків, послуг і веб-сайтам компанії Huawei і послуг інших компаній, до яких можна здійснити доступ через акаунт Huawei.

Як змінити аккаунт Huawei?

Перейдіть в меню Налаштування Акаунт Huawei Аккаунт і захист Телефон Змінити, потім заповніть всі необхідні поля, слідуючи інструкціям на екрані. Якщо ви не будете підключені до Аккаунт Huawei: Перейдіть в меню Налаштування Вхід через акаунт Huawei Звіт про помилки, натисніть Зміна номера телефону або адреси електронної.

Що таке Hard Reset

Hard Reset. примусове очищення всієї інформації на пристрої для видалення всіх встановлених програм, прив’язаних акаунтів, даних про користувача. Апаратна очищення найчастіше потрібно, якщо з’явилися будь-які подлагіванія або баги в EMUI і Android в цілому.

FRP Huawei Honor 8x 9x android 10 как удалить гугл аккаунт google account bypass сброс гугл аккаунт

При жорсткому скиданні видаляються всі дані користувача:

 • Прив’язані акаунти;
 • SMS-повідомлення;
 • Збережені паролі;
 • Аккаунт Huawei;
 • Фотографії, відео;
 • аудіофайли;
 • Програми, ігри;
 • інша інформація.

Через комп’ютер (HiSuite)

У звичному розумінні, через програму Huawei HiSuite для PC Hard резет неможливий. Ви можете видалити файли вручну по кожному пункту меню.

 • Запусти програму на комп’ютері.
 • Відкрити, наприклад, контакти. Зліва з’явиться весь перелік меню, де можна видаляти дані.
 • Після видалення контактів, можна видалити фото, відео, документи і додатки.

Як правильно зробити повне скидання налаштувань на Honor і Huawei

Гаджети від Huawei працюють на операційній системі Android, тому складнощів з тим як повернутися до заводських налаштувань не виникне. На всіх пристроях приблизно однакові умови для обнулення даних.

Повернутися до початкового стану можна декількома способами:

 • Через настройки, при чому користувач може вибрати видалити всю інформацію або тільки персональні дані.
 • За допомогою Recovery. мод для відновлення смартфона. Меню рекавери відкривається за допомогою комбінацій кнопок регулювання гучності і включення.
 • Через програму HiSuite. фірмова програма від Huawei на комп’ютер для управління Android-пристроєм.

Незалежно від того який спосіб обнулення використовується, відновити дані після їх повного видалення не можна, тому перед тим як скинути телефон до заводських налаштувань обов’язково збережіть облікові записи, паролі, фото і відеоматеріали.

Як повернути планшет Huawei до заводських налаштувань

Скинути Android на планшеті від Huawei можна таким же чином як і будь-який смартфон, однак не всі планшети мають версію Андроїда 9.0. При старій оболонці процес може незначно відрізнятися.

Для скидання при Android 8.0 і 8.1 і нижче, необхідно:

 • запустити настройки.
 • Відкрити пункт «Система»
 • Вибрати «Відновлення та скидання».
 • Далі натиснути на «Скидання налаштувань до заводських».
 • Підтвердити дію і при необхідності ввести пароль.

При скиданні через рекавери ситуація не відрізняється від скидання смартфона. По суті на всіх апаратах стоять ОС Android, тому будь-яких істотних відмінностей в процесах немає.

У даній статті ми розповімо як правильно зробити Hard reset на смартфонах Honor. Інструкція підійде до більшості смартфонів від компанії Huawei, а саме Honor 6A, 7A, 7C, 7X, 8 lite, 8X, 9 lite, Honor play, Honor 10.

Як видалити Google аккаунт з телефону Honor і чи потрібно це?

Як видалити акаунт Google з телефону Honor? Увійдіть в налаштування смартфона, перейдіть в розділ Користувачі і акаунти, а там увійдіть в Google, виберіть обліковий запис і натисніть на кнопку Видалити. Для повної деінсталяції зайдіть у налаштування, а далі Google, натисніть на пункт Керування обліковим записом Google, а після в розділі Дані та персоналізація тисніть на Видалення сервісу, виберіть потрібний варіант і підтвердіть дію.

Для чого він потрібен на телефоні

Перед тим як прибрати Google аккаунт на Honor, розберіться в актуальності такого кроку. За допомогою облікового запису Google користувачі мобільних пристроїв отримують ряд можливостей:

 • Робота з Google Play Маркет.
 • Користування сервісом Google і електронним ящиком на телефоні. У деяких моделях його немає, і користувачам доводиться шукати способи, як встановити Google Сервіси на свій телефон.
 • Застосування сервісів Контакти, де можна зберігати дані і отримувати до них доступ навіть з нового мобільного пристрою (за допомогою синхронізації).
 • Вхід в веб-провідник Хром і отримання доступу до історії пошуку, закладин і паролів. В іншому випадку всі налаштування доведеться вводити з нуля.
 • Користування Google Диском, де можна зберігати документи, фото і відеоролики н хмарному сховище. Тут же можна редагувати таблиці, документи, презентації та інші дані.
 • Доступ до Ютуб, який також є одним із сервісів системи. Якщо видалити акаунт Google на Android Honor, користуватися його можливостями також не вийде.
READ  Чи вистачає 64 gb на iPhone 11

Інші сервіси Google, якими сьогодні буквально «нашпиговані» мобільні пристрої.

Як видалити Google аккаунт

Виділяється кілька способів, як скинути Google аккаунт на Honor. частково або повністю. У першому випадку користувач зберігає можливість подальшого входу під своїм логіном і паролем, а в другому. повністю видаляє прив’язані до сервісу дані. Наведені нижче інструкції показують, як видалити акаунт Google на Honor 7а, 8s, 9 Lite, 8 і інших моделях.

 • Увійдіть в розділ Налаштування телефону.
 • Зайдіть в категорію Акаунти.
 • Вкажіть обліковий запис, який плануєте видалити на Honor.
 • Підтвердіть дію і введіть пароль, якщо це єдиний профіль на смартфоні.

Цей спосіб дозволяє зняти Google аккаунт на Honor 8 і інших моделях. Надалі в ньому можна авторизуватися, а самі дані зберігаються в мережі.

 • Зайдіть в Настройки на телефоні Honor.
 • Знайдіть у списку Google і перейдіть в цей розділ.
 • Тисніть на кнопку Управління під фотографією облікового запису.
 • Перейдіть в категорію Дані та персоналізація.
 • Увійдіть в пункт Видалення сервісу або
 • Тисніть на цікавить варіант і підтвердіть дію.
видалити, акаунт, honor
 • Вкажіть пароль. Перед тим як видалити акаунт Google на Honor 9a і інших пристроях з Android, прочитайте попередження системи. У ньому зазначено, що саме буде деінсталювати, і яких даних доведеться позбутися.
 • Підтвердіть крок і дочекайтеся завершення процесу.

Таким способом можна повністю видалити акаунт Google на Honor і всі пов’язані з ним дані. Наприклад, стерти Ютуб, Гмайл, авторизацію в іграх і інше.

 • Вимкніть телефон Honor, а після затисніть кнопки Харчування і підвищення гучності.
 • При завантаження відпустіть кнопку живлення, а другу утримуйте до появи меню рекавери.
 • Натисніть на розділ Wipe data / factory reset.
 • Підтвердіть свій крок і дочекайтеся завершення процесу.
 • Тисніть на Reboot System Now і дочекайтеся перезапуску.

Це радикальний метод, що дозволяє видалити Google аккаунт з Honor 10 Lite і інших пристроїв. Після завершення процесу на смартфоні не залишається жодної облікового запису. при цьому сам профіль доступний на інших девайсах.

 • Зробіть ROOT права на телефоні Honor будь-яким з доступних способів.
 • Запустіть Root Explorer і увійдіть в каталог data / system. У деяких пристроях він називається data / system / users / 0.
 • Тисніть на accounts.db, а в меню оберіть Видалити.

Результатом виконаних кроків є видалення Google аккаунта на Honor з можливістю використання його на інших пристроях.

Що робити після видалення

Розібравшись, як скинути облікового запису Google на Honor, можна приймати рішення щодо подальших дій. Тут все залежить від цілей, які ставив перед собою власник облікового запису. У разі повного видалення профілів можна продавати або дарувати телефон іншій людині. Як варіант, зробіть повний скидання і заведіть нові Google-аккаунт тільки для мобільного пристрою.

Втечуть чи дані

Перед тим як видалити акаунт Google на Honor 7c або інших моделях телефону, розберіться з потенційними наслідками такого кроку. При виборі першого метод профіль забирається з мобільного девайса, але залишається доступним в Інтернеті. Власник Honor може знову пройти авторизацію, ввести логін / пароль і користуватися колишніми можливостями.

Якщо ж повністю видалити обліковий запис на телефоні Honor 7a PRO або інших моделях Honor, з пристрою забираються всі дані, пов’язані з профілем. Цей варіант підходить тим користувачам, які хоча відразу прибрати з мобільного пристрою всі облікові записи, сохранкі ігор, прив’язані до профілю фото та інші дані. Але врахуйте, що в такому випадку обліковий запис забирається не тільки з телефону, але і серверів.

Знаючи, як видалити акаунт Google з телефону Honor, ви зможете залежить новий профіль або підготувати мобільний пристрій до продажу. У разі повної деінсталяції пам’ятайте про наслідки, а саме знищення всіх прив’язаних даних і файлів, а також втрати доступу до учетке в майбутньому. Якщо метою варто продаж телефону Honor, досить прибрати запис з мобільного пристрою або зробити повне скидання, зберігши за собою можливість входу в аккаунт в майбутньому.

У коментарях розкажіть, яким способом користуєтеся ви і чому.

Встановіть необхідні інструменти

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Removing Google Account on the phone will erase all of your data. All described operations you are doing at your own risk. If want saves your data do a backup before start. The battery should be at least 50% charged before the start.

Процедура обходу для захисту облікового запису Google / Перевірка облікового запису Google / Відновлення заводських налаштувань на Android 7 / 7.1 / 8/9

Відмінно, все закінчено без проблем, відмінна робота.

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

ОБХІД Google АККАУНТА НА ТЕЛЕФОНЕ HUAWEI HONOR 9 Lite (LLD-L31) Android 8.0 (ПАТЧ БЕЗПЕКИ ВІД 5.04.2019)

Сьогодні ми вам розповімо, як можна видалити забутий Google аккаунт на телефоні Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) Android 8, патч безпеки від 5 квітня 2019 року. На момент написання статті це самий останній патч безпеки, який дозволяє обійти Google аккаунт способом, описаним нижче. Чи буде спрацьовувати даний спосіб обходу Google аккаунта в подальшому. ніхто не знає. З кожним оновленням системи безпеки Android закриваються «лазівки», через які можливо було обійти Google аккаунт раніше.

Отвязка от Google, сброс аккаунта Honor 8 |Huawei Обход “app not installed”

Отже, приступимо. Телефон до нас принесли зі стандартною проблемою. зробили скидання налаштувань і під час первинної настройки телефон почав запитувати дані Google аккаунта, з яким був синхронізований до скидання.

Сьогодні ми будемо діяти по іншому! З телефону повинна бути залучена SIM-карта. Після вибору мови, телефон потрібне підключення до інтернету. Нам необхідно налаштувати підключення Wi-Fi. Вибираємо точку доступу і прописуємо пароль. Далі вибираємо “Додатково” і приписуємо настройки проксі сервера вручну. В поле “Ім’я хоста проксі-сервера” вводимо будь-який набір латинських букв, наприклад fjfgjghdj, в поле “Порт проксі-сервера” вводимо 8080.

Підтверджуємо настройки і телефон намагається з’єднатися з сервером. Але в підсумку повинен відбутися збій з’єднання, і з’явиться повідомлення “Немає доступу в інтернет. Перевірте роутер або зверніться до провайдера послуг.” Таке повідомлення може з’явиться не з першого разу, тому потрібно запастися терпінням і намагатися з’єднатися кілька разів, до появи цієї помилки.

Натискаємо на це повідомлення і потрапляємо в розділ “Довідка”, далі вибираємо “Детальніше”

Відкривається “Повідомлення про конфіденційність HiCare”, натискаємо “Далі” і “Приймаю”. Далі відбудеться автоматичний вибір регіону і з’явиться повідомлення “Переключитися на версію Russian (російський) цього додатка”. Натискаємо “Так”. Відкривається сторінка “Рекомендації”, далі перегортаємо сторінки: “Обслуговування”, “Я”, і потрапляємо на сторінку “HiCare”. Вибираємо “Почати”. Дозволяємо доступ до геоданих. У рядку пошуку вводимо кілька англійських букв “aaaaa” і натискаємо на пошук. Видається повідомлення, що немає результатів і пропонуються варіанти. Нам потрібно вибрати “Ел. Пошта”.

Далі вибираємо Gmail. Але не просто натискаємо і відпускаємо, а натискаємо і утримуємо! Відкриється “Про програму”, вибираємо “Повідомлення”

У вікні вибираємо справа зверху три крапки і далі вибираємо “Керування обліковими записами”, натискаємо “Тільки зараз”

Промотувати в самий низ і вибираємо “Система”, далі “Скидання”, далі “Скидання всіх налаштувань” і підтверджуємо натисканням на напис “СКИДАННЯ ВСІХ НАЛАШТУВАНЬ” внизу. АЛЕ. Після того, як ви натиснете на підтвердження, через 6СЕКУНД потрібно буде натиснути на кнопку вимикання телефону і вибрати “Перезавантаження” і підтверджуємо перезавантаження телефону. Іншими словами, нам необхідно через 6 секунд після підтвердження скидання всіх налаштувань перезавантажити телефон. У цьому вся фішка!

Після перезавантаження телефону ми відразу потрапляємо на робочий стіл!

Телефон повністю розблоковано. Для надійності ви можете зайти в “Система”, далі “Скидання” і вибрати “Відновлення заводських налаштувань”. Після перезавантаження телефон запропонує вибір мови, далі запросить підключення до інтернету (можна будь-яким способом, SIM-карта або wi-fi) і далі ви побачите, що телефон дає можливість припустити введення Google аккаунта! Усе! Значить ми успішно видалили забутий Google аккаунт! Далі ви можете ввести будь-який інший Google аккаунт або створити його прямо з телефону!

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що даний спосіб обходу Google аккаунта актуальний тільки в тому випадку, якщо версія Android вашого телефону Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) не вище Android 8.0 і патч безпеки від 5 квітня 2019 года! Наступні оновлення можуть закрити можливість обходити Google аккаунт таким способом!

Якщо у вас не виходить самостійно видалити Google аккаунт, ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр і ми видалимо Google аккаунт з будь-якого телефону Andorid за допомогою програматорів!

Наш сервісний центр знаходиться за адресою:

Місто Липецьк, проспект Перемоги 106А (цегляна багатоповерхівка за зупинкою “Кільцева площа”, цокольний поверх). Режим роботи: Пн-Пт з 10 до 19 годин, Сб-Нд з 10 до 17 годин (без перерви на обід).

Скидання FRP на Huawei Honor 8A

Покупці смартфонів на операційній системі Android можуть зіткнутися з проблемами під час активації Google-аккаунта. Якщо у людини не виходить пройти авторизацію, то він напевно зіткнувся з роботою так званої функції Factory Reset Protection. Щоб активувати пристрій і продовжити їм користуватися, потрібно виконати скидання FRP. Як це зробити, не завдавши шкоди смартфону?

READ  Як видалити недіючі підписки на iPhone

Неофіційний варіант

Є кілька способів виконати обхід Google-аккаунта на Huawei Honor 8A, не маючи інформації про адресу електронної пошти та пароль.

 • Встановити SIM-карту в телефон, включити його.
 • Пропустити меню стартовою активації пристрою.
 • Зателефонувати на смартфон.
 • Прийняти виклик і зберегти новий контакт.
 • У номеронабирачі ввести команду ###.
 • У меню, натиснути кнопку «Назад», щоб перейти в налаштування телефону.
 • Відкрити розділ «Відновлення та скидання», а потім. «Архівація та відновлення».
 • Відключити резервне копіювання даних і виконати скидання до заводських налаштувань.
 • Увімкнути трубку з встановленої сімки.
 • При першому запуску підключитися до Wi-Fi.
 • Ввести кілька букв і виділити.
 • Вибрати параметр «Поділитися», щоб відправити текст по SMS.
 • В якості одержувача вказати номер 112.
 • Після відправлення листа з’явиться повідомлення про те, що повідомлення, яке не вдалося. Але саме це і потрібно в даний момент.
 • Відкрити переписку з номером 112 і натиснути кнопку «Виклик».
 • Стерти 112 і ввести в номеронабирачі команду ###.
 • Аналогічно до попереднього способу перейти в меню «Відновлення та скидання», відкотити смартфон до заводських налаштувань і перезавантажити.

Який би метод скидання не вибрав користувач, після повторного запуску з’явиться можливість ввести дані свого Google-аккаунта. Функція FRP повинна відключитися.

Як обійти FRP на Huawei Honor 8A

На жаль, проблема з активацією нового облікового запису Google виникає досить часто, коли смартфон набувається з рук. Але існує 2 виходи з ситуації:

 • офіційний;
 • неофіційний.

Ці назви способів обходу FRP досить умовні. Але вони в належній мірі пояснюють те, яку операцію доведеться виконати користувачеві. У першому випадку людина повинна звернутися до попереднього власника смартфона, щоб виконати скидання облікового запису Google. У другому варіанті обхід FRP відбувається своїми засобами без даних раніше використаної облікового запису.

Для чого потрібен FRP

Абревіатура розшифровується, як Factory Reset Protection. На російську мову цю фразу можна перекласти наступним чином: захист від скидання заводських налаштувань. Вперше дана функція з’явилася в Android 5.1.

Як відомо, розробники операційної системи намагаються убезпечити смартфони своїх користувачів. У цьому сенсі FRP не дозволяє людині, що вкрав мобільний пристрій, активувати його для подальшого користування. Тобто при спробі пройти повторну активацію зловмисник побачить на екрані повідомлення про те, що смартфон підтримує тільки Google-аккаунт господаря.

Звичайно, Factory Reset Protection є корисною функцією. Але проблема з активацією нового аккаунта може в тому числі статися у людини, який взяв смартфон з рук. У даній ситуації мова не йде про крадіжку. Однак, у покупця немає можливості активувати свій обліковий запис.

Офіційний варіант

Спосіб передбачає, що у нинішнього власника смартфона Huawei Honor 8A є можливість зв’язатися з його попереднім власником. Для офіційного скидання Factory Reset Protection будуть потрібні дані старого Google-аккаунта: адреса прив’язаною електронної пошти та пароль.

Как удалить FRP Google аккаунт бесплатно All Huawei HONOR Android 10 emui 10 Lock Remove New metod

 • У вікні привітання або настройках телефону ввести дані попередньої облікового запису.
 • Аналогічним чином авторизуватися на PC.
 • На комп’ютері в списку запропонованих пристроїв відв’язати смартфон.
 • На телефоні перейти в настройки Google-аккаунта і видалити обліковий запис.
 • В налаштуваннях розробника включити пункт «Розблокування OEM».

Якщо все зроблено правильно, стається збій Factory Reset Protection і відповідний Unlock пристрою. Після повторної перезавантаження смартфона можна вказувати дані свого облікового запису Google.

Що робити, якщо нічого не вийшло

Всім людям, які купують смартфони з рук, рекомендується просити у попереднього власника документи. Це допоможе обійти блокування FRP, не вдаючись до маніпуляцій з мобільним пристроєм.

Hard Reset

Для того щоб скинути настройки, виконайте такі дії:

 • вимкніть смартфон, натиснувши на клавішу живлення та підтвердивши дію;
 • на відключеному телефоні одночасно затисніть кнопки збільшення гучності і включення смартфона. Коли на дисплеї з’явиться логотип «Honor», необхідно відпустити кнопку живлення (кнопку збільшення гучності продовжуєте тримати ще 15 секунд). Коли висвітиться меню режиму скидання, відпустіть і другу кнопку;
 • тепер клікніть «Wipe data / factory reset» та підтвердіть дії в новому вікні.

Коли скидання до заводських налаштувань буде проведений, перезавантажте телефон Honor в нормальному режимі. Натисніть «Reboot system now».

Зверніть увагу! Перше включення після скидання за замовчуванням може тривати трохи довше, ніж зазвичай.

Скидання облікового запису Google на телефоні Honor

Буває, коли з’являється необхідність в скиданні Гуглівского аккаунта на телефоні Honor. Відбувається це, наприклад, внаслідок повернення налаштувань до заводських. Після перезавантаження пристрою з’являється сторінка з проханням увійти в прив’язаний аккаунт Google, щоб зробити настройки. Але найчастіше ми забуваємо дані свого облікового запису. Тому найбільш простий спосіб повернути коректну роботу телефону. скинути облікового запису Google.

Підготовка до скидання аккаунта

Щоб успішно виконати операцію по скиданню аккаунта, підключіться до мережі Wi-Fi. Зверніть увагу, що приєднуватися потрібно виключно через роутер, при роздачі інтернету з іншого телефону ви даремно витратите час. Друге важливе дію при скиданні пароля. виконати Hard Reset (скидання до заводських налаштувань після натискання на кнопки на вимкненому пристрої). Ну і останнє обов’язкове дію. вибрати англійську мову після скидання налаштувань, т. К. На пристроях з встановленим російською мовою можлива поява проблем.

Далі ми розповімо про стандартний спосіб скидання облікового запису Google, який підійде для наступних моделей Honor:

 • 6а;
 • 6с;
 • 7а;
 • 7с;
 • 8а;
 • 9;
 • 10 lite.

Скидання аккаунта

Скидання налаштувань виконаний, тепер виконуємо останнє. одв’язуємо аккаунт з телефону.

Щоб відв’язати пошту від пристрою, виконайте наступні дії:

 • спершу натисніть «Назад», поки не з’явиться меню підключення до мережі інтернет;
 • знайдіть свою мережу, затримайте на ній палець і перейдіть в підменю;
 • видаліть мережу;
 • знову підключіться до цієї Wi-Fi-мережі, впишіть пароль і поставте галочку біля «Додатково»;
 • перейдіть в «Проксі-сервер» і виберіть «Вручну»;
 • перегорніть сторінку вниз до появи вікна «Ім’я хоста». В поле впишіть рандомний набір з букв;
 • далі «Порт проксі-сервера». Впишіть в ньому комбінацію 8080, клікніть «Підключитися» і натисніть на кнопку продовження;
 • дочекайтеся появи таблички, яка надсилає повідомлення про відсутність підключення до мережі. Натисніть «ОК», і на екрані висвітиться «Неможливо отримати доступ в інтернет»;

Увага! Якщо напис не висвічується, повторіть підключення ще раз. Іноді буває, що вона з’являється тільки після декількох спроб.

 • натисніть на червону напис і перейдіть в пункт «Довідка». Потім натисніть «Детальніше» та «Приймаю». У вікні вибору регіону натисніть «Так» і зробіть свайп вліво, потім «Почати»;
 • дозвольте доступ до місця розташування і погодитеся зі всіма умовами. Далі в поле введіть будь-яку комбінацію букв і натисніть на пошук, потім виберіть «Електронна пошта». Клацніть по значку Gmail і не відпускайте його кілька секунд;
 • виберіть «Повідомлення» і перейдіть в «Інші настройки». У меню, натисніть на три крапки і натисніть на кнопку управління акаунтами;
 • після цього тиснемо «Тільки зараз», «Система» і «Скидання». Натисніть на кнопку скидання налаштувань.

Тепер ви знаєте, як скинути облікового запису Google з Android-смартфона Honor. Всі дії проводилися на Honor 9 Lite, однак вони актуальні і для більшості інших смартфонів цієї фірми.

Видалити акаунт Google HUAWEI Honor 8 Pro

How to delete Google user from HUAWEI Honor 8 Pro? How to clear Google user on HUAWEI Honor 8 Pro? How to remove Google account from HUAWEI Honor 8 Pro? How to delete account from HUAWEI Honor 8 Pro? How to erase Google user from HUAWEI Honor 8 Pro?

In the presented video instruction, we teach how to smoothly remove Google account from HUAWEI Honor 8 Pro. If you would like to have access to all Google features to have a possibility to erase Google account, stay with us, and follow the below instructions to delete the account successfully. Let’s stay with us and get the full knowledge of how to clear Google account from HUAWEI Honor 8 Pro easily. Visit our HardReset.info YT channel and get more tutorials to learn how to cooperate with your HUAWEI Honor 8 Pro much better.

 • Почніть з включення HUAWEI і вибрати програму Налаштування.
 • Прокрутіть список, щоб знайти користувачів і облікові записи. а потім натисніть на нього.
 • Тепер вам потрібно натиснути на додаток Google.
 • Прийшов час вирішити, яку обліковий запис потрібно видалити.
 • Тепер виберіть Видалити і видалити обліковий запис Google зі свого HUAWEI.
 • Щоб успішно видалити свій обліковий запис, натисніть кнопку «Видалити» і OK, щоб підтвердити свій вибір. відмінно спрацьовано!

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

BETATECH.COM.UA 2022