Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як видалити Google з комп’ютера

Як повністю видалити браузер Google Chrome

Бувають ситуації, коли єдиним вирішенням проблеми, пов’язаної з роботою браузера є його видалення або перевстановлення. У цьому матеріалі розглянемо способи деінсталяції Google браузера з комп‘ютерів Windows, Mac OS X, а також Android і iOS пристроїв. Однак, є ймовірність, що на вашому комп‘ютері діє вірус, який заважає нормальній роботі браузера. Ви можете завантажити антивірус безкоштовно, вибравши і встановивши найбільш підходящий вам. Потім перевірте систему. Якщо і це не допомогло, далі ми розповімо про способи видалення Google Chrome з ваших пристроїв.

Видалення Google Chrome з Android пристроїв

Google дуже важливий для роботи смартфона. Без нього апарат стане простою “дзвонилка”. Але іноді доводиться його видаляти заради власної ж безпеки. Як це зробити?

 • Зайти в меню управління акаунтами або облікові записи, знайти «Налаштування».
 • Знайти облікового запису Google. Часто він йде в числі перших зі списку.
 • На екрані синхронізації варто натиснути «Меню», видалити непотрібну програму. При цьому відкриється меню синхронізації.
 • При цьому зверніть увагу: всі дані облікового запису Google разом з браузером видаляються виключно з Android-пристрої і зберігаються в Інтернеті. Це означає, що пізніше знову увійти в свій обліковий запис і відновити свої контакти і важливі дані буде можливо.

Как удалить браузер Гугл Хром с компьютера полностью

Як видалити браузер Google Хром з комп’ютера

Це самий звичайний, стандартний метод деінсталяції програми з системи. Як аправіло його досить, щоб були вилучені всі “хвости” програми.

Натисніть на кнопку “Пуск” і перейдіть в панель управління.

видалити, google, комп, ютера

У вікні, яке відкрилося, необхідно вибрати розділ «Установка і видалення програм» (за умови, якщо у вас встановлена ​​Windows XP) або «Видалення програми» (якщо користуєтеся Windows 7 і пізніше).

Далі, серед усього списку програм, які встановлені на вашому PC або ноутбуці залишилося знайти і видалити той самий браузер Google Хром. Його можна знайти в списку самостійно, а можна відфільтрувати за допомогою вікна пошуку, благо починаючи з Windows 7 така можливість у нас є. Натисніть на Google Chrome і вище над списком з’явиться кнопка “Видалити”, натиснувши на яку найнестся процес видалення програми. Крім того, можна виконати це дії натиснувши правою кнопкою миші на програмі зі списку.

Як видалити Google Chrome з комп’ютерів Mac OS X

 • Необхідно відкрити папку Google Chrome і просто перетягнути її мишкою в “Корзину” на панелі Dock.
 • Пам’ятайте, що якщо Хром встановлений в папці “Програми”, то потрібно мати права адміністратора.
READ  Відновити контакти на Android після видалення Samsung

Видалення Google Chrome з iPhone і iPad

Щоб видалити Хром на iOS, потрібно просто натиснути на іконку програми на головному екрані і тримати палець в цьому положенні приблизно секунду. Далі в верхньому кутку необхідно натиснути на хрестик і дочекатися завершення видалення. Після все цього залишиться лише підтвердити дію.

Використовуємо утиліту Revo Uninstaller

Найчастіше при видаленні Хрома вручну, на комп’ютері залишаються «залишкові файли», які можуть стати проблемою при повторній установці браузера. Щоб цього не сталося, а пошук «хвостів» оглядача не став для користувача непосильним завданням, були придумані спеціальні утиліти, які замінять стандартний компонент програмного забезпечення під назвою «Установка і видалення програм». Однією з найбільш популярних є Revo Uninstaller.

Дана утиліта володіє значним набором функцій:

 • Очищення операційної системи;
 • Очищення веб-оглядачів;
 • деінсталяція;
 • Диспетчер завдань і так далі.

Как скачать Гугл Хром на компьютер и ноутбук для начинающих

Випускається в двох варіантах. в безкоштовному. з обмеженим функціоналом, і платному (коштує 10 доларів), який можна протестувати протягом 30 днів. Завантажити будь-яку з версій можна на офіційному порталі розробника: https://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

Скачайте / встановіть Revo Uninstaller Pro. 2. Після запуску утиліти ви повинні побачити схоже вікно.

Знайдіть значок браузера Google Chrome і клікніть на нього один раз лівою кнопкою миші, після чого натисніть на напис «Видалити» (або ж можете клікнути на значок оглядача правою кнопкою миші і вибрати параметр «Видалити» в підміню).

Додаткове діалогове вікно, в якому слід вибрати кнопку «Сканувати».

Після закінчення процесу ви зможете побачити кількість знайдених програмою «хвостів». Натисніть на «Вибрати все», а потім на «Видалити».

Як видалити Google Хром?

Існує кілька способів повного видалення даного браузера з комп‘ютера / ноутбука: стандартний, ручний і програмний. Але перед будь-яким з них вам найкраще почистити кеш і куки браузера.

Очищення комп’ютера від Chrome за допомогою IObit Uninstaller

Скачайте утиліту на офіційному порталі. https://ru.iobit.com/advanceduninstaller/. 2. Після запуску інсталятора (будьте уважні, так як програма може встановити сторонній софт на ваш PC).

Проігноруйте вікно з пропозицією «Підписатися».

Відкриється програмне вікно, в якому вам слід знайти видаляється браузер, і встановити поруч з ним галочку, після чого натиснути на значок у вигляді «сміттєвого кошика».

Після чого вам залишиться лише перезавантажити свій комп’ютер або ж ноутбук.

Крок третій: видалення інформації про Google Chrome з реєстру

При установці практично будь-яка програма в Windows вносить деяку інформацію до реєстру. Якщо необхідно повністю видалити всі згадки про програму з комп‘ютера, також буде потрібно стерти відомості про нього з реєстру.

Важливо: Видалення «зайвого» з реєстру може призвести до збоїв в роботі операційної системи. Перед тим як приступати до описаних нижче дій, рекомендуємо створити точку відновлення, до якої можна буде повернутися, якщо виникнуть проблеми.

Видалити інформацію про браузер Google Chrome з реєстру можна наступним чином:

 • Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш WindowsR і активуйте команду regedit. Дана команда дозволяє запустити вікно редактора реєстру;
 • Коли вікно відкриється, натисніть у верхній його частині пункти меню «Правка». «Знайти»;
 • Далі відкриється вікно, в якому потрібно написати слово «Chrome» і запустити пошук. Всі знайдені в процесі пошуку файли потрібно видалити. Також рекомендується виконати пошук за словом «Google» і видалити всю знайдену інформацію.
READ  Як налаштувати локальну мережу на комп'ютері

Після виконання описаних вище дій інформація про браузер Google Chrome буде повністю видалена з комп‘ютера.

Перший варіант

Даний метод деінсталяції є стандартним для будь-якої версії Windows. Заходимо в меню, яке відповідає за налаштування

Коли перед вами постане нове віконце, доведеться вибрати пункт Система, після цього відшукайте спеціальний розділ, який відповідає за кожен додаток на вашому комп‘ютері, а також їх можливості. Так проходить процедура, якщо користувач працює з десятої версією Windows. У тому випадку, якщо використовуєте ви сьому версію Windows або XP, то весь процес буде виглядати дещо інакше.

Далі вам належить вибрати розділ, який називається Google Chrome. Після цього тисніть на пункт, який відповідає за деінсталяцію прикладної програми. Коли ж вся дія зроблено, то підтверджуйте свій вибір Видаленням.

Для видалення всіх даних, що заповнюють профіль. це можуть бути історія, закладки. доведеться поставити прапорець навпроти пункту, який відповідає за видалення даних щодо функціонування самого браузера. А потім так само підтверджуєте деінсталяцію.

Стандартний спосіб видалення

 • Відкрийте меню «Пуск».
 • Зайдіть в «Панель управління».
 • У розділі «Програми» натисніть на напис «Видалення програми».
 • Лівою кнопкою мишки клацніть по Google Chrome і натисніть на «Видалити».
 • Підтвердіть своє рішення, натиснувши на «Ок».

Описані в статті дії можуть завдати непоправної шкоди вашій OS. Застосовуйте рекомендації з обережністю.

Реєстр

Тепер вам залишилося лише почистити системний реєстр. Робити це потрібно дуже акуратно, так як зміна або видалення всього лише одного запису може привести до збою всієї операційної системи.

 • Викличте діалогове вікно (затисніть клавіші «Win» «R»), введіть у поле слово «regedit» (без лапок), натисніть «Ок».
 • Відкриється редактор реєстру. Натисніть одночасно клавіші «Ctrl» «F», щоб викликати пошуковий інтерфейс.
 • Введіть в з’явилося поле слово «Google» (без лапок) і натисніть на кнопку «Знайти далі».
 • У колонці, розташованої праворуч, у вас будуть відображатися всі записи з шуканим словом. їх слід видалити
 • Повторіть процедуру пошуку і видалення записів, що містять слово «Chrome».

Як почистити історію в браузері Google Хром

Повністю видалити історію з браузера не так уже й важко. Щоб це здійснити доведеться зробити клік по невеликому зображенню в самому верху справа, яке відповідає за браузерні настройки.

Коли маленьке віконце виявиться відкритим, у вас з’явиться можливість переглянути основний набір інструментів, доступних для роботи з браузером. Необхідно перейти в історію Хрома.

Коли вкладка Історія буде відкрита, то користувач зможе докладно переглянути повний список веб-сторінок, відвіданих ним, за весь час. А потім просто ви берете і їх видаляєте.

Коли ви клацніть по кнопочки, яка відповідає за очистку даних історії, у вас буде можливість часткового або повного видалення даних історії.

READ  Окуляри для комп'ютера які краще

Як видалити Google хром з комп’ютера повністю

Google Chrome є найпопулярнішим інтернет-браузером, але навіть він не може працювати постійно без єдиної помилки. У разі виникнення будь-яких несправностей кращим рішенням є видалити Google хром з комп’ютера повністю і заново встановити його.

У цій статті ми розглянемо як видалити Google хром з комп’ютера повністю, і заново встановити його, якщо знадобиться.

Повне видалення Google хром з комп’ютера дозволить виправити багато помилок, в тому числі:

 • Google Chrome не відкривається взагалі.
 • Google Chrome працює повільно і постійно вискакують помилки.
 • Google Chrome відображає помилку “Your preferences could not be read” при запуску.
 • Google Chrome показує рекламні повідомлення та банери.

Як видалити Google хром з комп’ютера повністю на Windows

Важливо: Після виконання даної інструкції вся особиста інформація профілю, використовуваного в браузері Google хром, включаючи закладки, паролі, налаштування і т.д., будуть видалені.

Как удалить аккаунт гугл полностью с компьютера?

Перед тим, як видалити Google хром з комп’ютера повністю, рекомендується виконати наступні дії:

 • Видаліть нинішній профіль Google хром. Можливо, це вирішить вашу проблему, і вам не знадобиться видаляти браузер.
 • Створіть резервні копії закладок, щоб не втратити свої улюблені сайти.

Видалення Google хром з комп‘ютер.

Перейдіть в панель управління Windows і натисніть на «Програми. видалення програм». Далі виберіть розділ «Програми та засоби».

Якщо у вас не виходить знайти цей розділ, ви можете спробувати інший спосіб. Натисніть win R на клавіатурі, потім в новому вікні наберіть наступну команду appwiz.cpl (скріншот нижче) і натисніть Enter.

У вікні «Програми та засоби» знайдіть програму Google Chrome, виділіть її та натисніть на кнопку «Видалити».

Показувати приховані файли.

Перед виконанням наступного кроку вам необхідно включити опцію «Показувати приховані файли».

Відкрийте «Мій комп’ютер».

У правому верхньому куті натисніть на стрілочку вниз, як показано на зображенні нижче.

Далі виберіть «Параметри» і «Змінити параметри папок і пошуку».

У новому вікні перейдіть на вкладку «Вид».

Прокрутіть в самий низ, і виберіть опцію «Показувати приховані файли, папки, диски».

Видалення залишилися папок Google Хром з комп’ютера.

Вам залишилося видалити порожні папки Google Chrome з компютера. Для цього перейдіть в відповідну папку на комп’ютері, в залежності від версії операційної системи Windows:

 • C: \ Users \ \ AppData \ Local \ Google \ hrome
 • C: \ Program Files \ Google \ Chrome
 • C: \ Documents and Settings \ \ Local Settings \ Application Data \ Google \ Chrome
 • C: \ Program Files \ Google \ Chrome

Всі! Це був останній крок інструкції як видалити Google хром з комп’ютера повністю. Тепер ви можете встановити новий інтернет-браузер або ж завантажити Google Chrome заново. Перейдіть за цим посиланням, щоб завантажити Google Chrome.

Після того, як файл буде завантажений, двічі натисніть на нього і встановіть Google хром на комп’ютер.

BETATECH.COM.UA 2022