Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як видалити історію запитів на Honor

Table of Contents

Способи очищення кешу на телефонах Honor

Для того щоб звільнити оперативну пам’ять пристрою від нагромадилося «сміття» можна використовувати кілька способів:

 • стандартний, за допомогою вбудованих засобів, наявних на телефоні;
 • спеціальні додатки, які встановлюються окремо.

Очистити кеш на Honor стандартним способом можна так:

 • Заходимо в «Налаштування» телефону.
 • Відкриваємо розділ «Пам’ять. Пам’ять, Очищення пам’яті». У вікні буде відображатися докладна інформація про використаної та вільної внутрішньої пам’яті пристрою. Нас цікавить опція «Очищення пам’яті», що стоїть в самій нижній частині цього вікна.
 • Натискаємо рядок «Очищення пам’яті». Відкриється нове вікно, в якому пропонуються додаткові настройки і опції глибокого очищення.
 • Налаштування очищення кешу приховані під іконкою у вигляді шестерінки, вона знаходиться у верхній правій частині екрана. Натискаємо на цю іконку.
 • Тепер необхідно встановити перемикач функції «Автовидалення» в положення «вкл.». Для переходу до попереднього вікна натискаємо стрілку назад
 • У вікні «Очищення пам’яті» ми бачимо ту кількість мегабайт внутрішньої пам’яті, яку можна звільнити. Можна на цьому екрані натиснути кнопку «Очистити». Але система також дає нам можливість більш детально вивчити інформацію про стан пам’яті. Для цього натискаємо на «Перегляд вільної пам’яті і кеша». Цей рядок знаходиться безпосередньо під відображуваним об’ємом пам’яті, яку можна очистити.
 • Ми потрапляємо в розділ «Відомості», в якому галочками можна відзначити всі пункти і додатки, які будуть очищені. Для виконання цієї операції натискаємо кнопку «Очистити».

Крім стандартного на телефонах Huawei Honor є ще один вбудований інструмент для очищення того розділу внутрішньої пам’яті, яка називається кешем. Це опція “Wipe Cache Partition” і знаходиться вона в меню “Recovery” (Відновлення).

В основному очищення кешу через меню відновлення проводиться в більш серйозних випадках. Наприклад, перед установкою нової прошивки, коли потрібно почистити систему від залишкових даних, які можуть негативно вплинути на процес установки. Такий спосіб очищення в принципі теж можна назвати стандартним, так як він застосуємо для будь-якої моделі Huawei / Honor (5c, 6, 6а, 7, 7а, 7c, 8c, 8х, 9, 10 та ін.).

Очищення кеш-пам’яті телефонів Honor за допомогою опції Wipe Cache Partition:

 • Вимикаємо телефон (кнопкою харчування або через екранне меню).
 • Одночасно натискаємо і утримуємо дві кнопки. збільшення гучності і харчування. Через кілька секунд спрацює вібромотор телефону, і на екрані з’явиться меню Recovery (в ньому три пункти). Тепер кнопки можна відпустити.
 • Переходимо до пункту Wipe Cache Partition, натискаючи кнопку зменшення гучності.
 • Натискаємо кнопку харчування для підтвердження вибору. Запускається процес очищення і форматування розділу кеш-пам’яті.
 • Чекаємо, поки очищення нічого очікувати виконано, і на екрані знову не відобразиться меню Recovery.
 • Для виходу з режиму відновлення натискаємо перший пункт. Reboot system now. Телефон перезавантажиться і увійде в звичайний робочий режим.

Очистити пам’ять пристрою

Також, в смартфонах Huawei і Honor є спосіб для більш точної очищення пам’яті. Для цього нам потрібно перейти в «Налаштування», вибрати розділ «Пам’ять» і натиснути «Очищення». У меню, «Очищення пам’яті» можна скористатися рекомендованої очищенням або спеціальної, але будьте обережні з даними способом, так як ви можете видалити потрібні вам особисті фото, відео, музику, файли і т.д.

Як очистити кеш на Honor

Очищення кеш-пам’яті системи і додатків може бути ефективним способом для звільнення внутрішньої пам’яті від непотрібних файлів. У цьому керівництві ми покажемо вам, як легко видалити кеш і звільнити пам’ять в смартфонах Huawei або Honor, не вдаючись до сторонніх додатків.

Що мається на увазі під очищенням?

Насамперед мається на увазі очищення кеша. тієї частини операційної пам’яті телефону, в якій при активному використанні пристрою накопичуються різні файли. Це можуть бути дані, які залишаються після завантаження веб-сторінок. Наприклад, різні графічні елементи, зображення, скрипти або файли медіа. Також це можуть бути дані, які залишаються в кеші після запуску і роботи з встановленими на телефон додатками.

Кожна програма теж має власний кеш. Завдяки кеш-пам’яті і містяться там файлів завантаження інтернет-сторінок, які ви часто відвідуєте, і програм, якими ви постійно користуєтеся, відбувається набагато швидше. Для того щоб досягти найбільшого ефекту і поліпшити швидкодію смартфона, необхідно регулярно очищати його внутрішню пам’ять.

Очистити кеш додатків

Перший крок, який ми повинні зробити, щоб звільнити внутрішню пам‘ять. це очистити кеш додатків. Для цього перейдемо в «Налаштування» і вибираємо в розділ «Додатки та повідомлення».

Потім ми натиснемо «Додатки» і виберемо додатки, які займають більше місця в пам’яті, мегабайти ми можемо бачити трохи нижче назви програми. Щоб видалити кеш кожного з додатків, просто натисніть в обраному додатку «Пам’ять» і «Очистити кеш».

Якщо ми хочемо ще більше збільшити пам’ять пристрою, ми можемо натиснути «Скидання», щоб видалити всі дані програми, включаючи всі файли, бази даних, налаштування і акаунти. Після цих дій, для роботи програми, нам доведеться перенастроювати його і ввести нашу обліковий запис (тому будьте обережні з даним методом).

Використання сторонніх додатків

Основна функція всіх названих вище додатків практично однакова: вони видаляють із системи тимчасові файли, тобто чистять кеш. Очищення може здійснюватися одним дотиком в автоматичному або ручному режимі (App Cache Cleaner, Майстер очищення кеша). Крім цього програми можуть видаляти старі і непотрібні файли, а також переносити додатки і їх компоненти на карту пам’яті (App Cache Cleaner). А деякі, наприклад, Power Cleaner, вміють також прискорювати систему, регулювати температуру процесора і багато іншого.

Обговорення способів звільнення внутрішньої пам’яті смартфона від непотрібних файлів було б неповним без такого пункту, як очищення історії в браузері.

Рекомендуємо статті з категорії huawei:

Ці телефони Huawei / Honor отримають перше оновлення EMUI 10.1 і Magic UI 3.1

Керівник Huawei вважає, що вони можуть стати світовим лідером в смартфонах без послуг Google

Як налаштувати загальносистемний темний режим на будь-якому смартфоні Huawei або Honor

Кеш. це тимчасові файли, які використовуються додатками для прискорення швидкодії, але часто не впливають на їх працездатність. Згодом кешированниє файли збільшуються в розмірах і забивають простір, яке могло б бути використане для зберігання якихось більш корисних даних. Як же очистити кеш на Honor (Huawei)?

Відкриваємо налаштування смартфона і в розділі “Додатки та повідомлення” натискаємо на пункт “Додатки”.

Далі вибираємо програму або гру, кеш якої необхідно видалити, і натискаємо на кнопку “Пам’ять”.

READ  Як налаштувати браслет Honor Band 5

У розділі “Кеш” покажуть інформацію з об’ємом займаного кешем простору, який при бажанні можна очистити натисканням на кнопку “Очистити кеш”.

Звичайно, це не найшвидший спосіб чистити систему, але один з варіантів.

Для більш швидкого очищення слід використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, яке можна завантажити з Google Play, наприклад, утиліту CCleaner.

Інструкція по роботі з програмою CCleaner

Запускаємо утиліту і видаємо їй необхідні дозволи (доступ до пам’яті пристрою), після цього натискаємо на кнопку “Аналізувати” і чекаємо, поки відобразитися список доступного до очищення “сміття”.

У розділі “Видалення безпечно” буде разворачівающіся список “Видима кеш-пам’ять” в якому вказана інформація про те, яка програма скільки має кеша доступного до видалення. Для очищення кешу слід натиснути на кнопку “Завершити очищення”.

Можливість виходити в інтернет зі смартфона зробила наше повсякденне життя значно простіше. Вийти можна в будь-який момент за винятком рідкісних випадків, коли ми знаходимося поза зоною дії мережі. Сучасні телефони стали в багато разів могутніше і надійніше. Однак, все одно, після закінчення деякого часу пристрою на Android можуть почати працювати повільніше. Зазвичай уповільнення при завантаженні додатків і відновленні екрана браузера під час інтернет-серфінгу вказує на те, що мобільна операційна система потребує очищення.

Очистити системний кеш

Описані вище кроки використовуються для очищення кеша додатків і пам’яті мобільних пристроїв. Для видалення системного кеша, тобто вбудованих додатків Android і Huawei, нам доведеться вдатися до зовсім іншого методу, який полягає в запуску телефону в режимі відновлення для запуску відповідного інструменту.

Для цього потрібно повністю вимкнути телефон, далі потрібно одночасно натиснути кнопки включення і збільшення гучності, поки не з’явиться логотип бренду. Після завантаження меню відновлення нам потрібно кнопками гучності вибрати опцію Wipe Cache Partition і підтвердити операцію кнопкою харчування, після цього мобільний телефон запустить інструмент очищення. Коли завдання буде завершена, ми перезавантажити телефон через відповідну опцію. Reboot system now. В даному методі, ви також повинні бути гранично обережні, один невірний натискання і ви можете видалити всі з вашого мобільного телефону Huawei або Honor, включаючи всі фото, відео, настройки та облікові записи.

Дякую за увагу! Сподіваємося, що ця стаття була вам корисна. Приєднуйтесь до нас в Одноклассниках і Вконтакте, а так само підписуйтесь на канал в Яндекс.Дзен.

програма CCleaner

Це сторонній софт для PC і телефонів, який допомагає очистити кеш на телефоні Huawei і Honor. Станом на 2020 рік його широко використовують для очищення пам’яті, так як інтерфейс простий, сама система для очищення безкоштовна, і за роки функціонування зарекомендувала себе як дієва і надійна.

видалити, історію, honor

Щоб скористатися цим варіантом, перейдіть в Play Market, пропишіть в пошуковому рядку назву CCleaner, скачайте і встановіть. Після запуску виберіть потрібний варіант очищення.

види кеша

Кеш в операційній системі Android ділиться на три види:

 • Dalvik-Cache;
 • системний кеш;
 • кеш додатків.

Dalvik-Cache. це дані, створені віртуальною машиною Dalvik. Він зберігає в собі оптимізовані файли додатків, які потрібні для більш швидкого виконання програм. Ті, в свою чергу, знаходяться на спеціальному розділі, який невидимий користувачеві, який не використовує спеціальні додатки.

У системному кеші зберігаються дані програм, які вбудовані в Android. В процесі роботи система створює файли, в які записує інформацію, яка може бути використана повторно. Кеші програми. це сховище даних, які були створені сторонніми додатками (наприклад, завантаженими з Play Market). У ньому можуть перебувати: ескізи картинок, зображення, завантажені в браузері, файли ігор і т.д.

Види пам’яті на девайсах Android

Все смартфони містять три види пам’яті:

 • ROM. не стираються файли операційної системи;
 • RAM. дані про поточні процесах;
 • флеш пам `ять.

Read-only Memory. простір тільки для читання. Це означає, що вміст не піддається операціям зміни або видалення. У цьому місці лежить операційна система. Android на Huawei і Honor. Блок на зміни накладено для того, щоб некомпетентні користувачі через незнання не порушили важливі компоненти або утиліти. Якщо видаляється один із системних файлів, виходить з ладу весь механізм. Дозапісать нічого в це місце не можна.

Другий тип. місце, з так званим «довільним доступом зберігання». Сюди потрапляють всі встановлені софти і утиліти. Розділ відповідає за процеси, що відбуваються в пристрої під час запуску викачаних додатків. Доступ надається для користувача без прав розробника.

Третій тип. місце, призначене для зберігання даних. Тут параметри встановлює сам власник телефону, оскільки саме він контролює всі процеси. Сюди можливо помістити контакти, фото, аудіо, відео та інші мультимедійні складові.

Як видалити додаток YouTube з телефону Android. покрокове керівництво

Як очистити кеш на смартфонах Хуавей в однієї програми

Можливо також і видалити файли тільки однієї програми, якщо саме вона стала причиною всіх бід з лагов з телефоном. Робиться це також за допомогою стандартного меню параметрів.

 • Відкриття програми стандартних налаштувань телефону.
 • Вибрати пункт «Встановлені програми» або «Програми та повідомлення».
 • Вибрати параметр «Всі додатки» і знайти серед всіх встановлених програм ту, кеш якої необхідно очистити.
 • Вибрати її і натиснути на пункт «Стерти дані» або «Почистити кеш».

Дані програми будуть видалені. Залишається тільки перевірити її працездатність або видалити софт, якщо він більше не потрібен.

Видалення через налаштування

 • Відкрийте «Налаштування».
 • Далі «Пам’ять».
 • Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися статистику займаного місця.
 • Натисніть на кнопку «Очистити».
 • Знову відкриється вікно, в якому вказується точний обсяг пам’яті. Система просканує файли на видалення.
 • Натисніть на кнопку «Видалити всі непотрібні файли».

Очищення непотрібних файлів

Цей варіант повинен бути свідомим, так як тут важливо зрозуміти і відсіяти те, що вам більше не знадобиться: маловикористовувані софти, старі фото або музика. Все переміщаємо в кошик

Как удалить историю браузера на Huawei Honor 7A / Очистка истории на Honor 7A

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Що таке кеш?

На будь-якому телефоні присутній папка з тимчасовими файлами. Це можуть бути різноманітні відомості про налаштування, звіти та інші дані про додатки.

Наприклад, ви вирішили через браузер увійти в соціальну мережу Вконтакте. Можливо, з першого разу доведеться трохи почекати поки не прогрузити все картинки сайту. Надалі процес запуску стане швидшим.

Чому? Тому що в тимчасовій папці з’являться копії всіх картинок сайту, щоб завантаження при наступному вході здійснювалася в прискореному темпі. Також відбувається економія трафіку. Але, якщо користувач вирішив видалити додаток з телефону, то в пам’яті обов’язково залишаться раніше збережені файли в папці кеша. До чого це призведе? Чим більше користувач буде завантажувати додатків і потім видаляти, тим більше місця буде зайнято тимчасовими файлами. Як вирішити цю проблему? Досить очистити кеш.

Як відновити контакти на Huawei і Honor після видалення. покрокове керівництво

Очистити історію відвідувань в Яндекс браузері

Окремо необхідно поговорити про Яндекс браузері. У ньому видалення історії пошукових запитів Яндекс відбувається трохи інакше, ніж в інших браузерах. Проте цей процес не складний.

 • Запустіть браузер і натисніть на панелі вгорі «Налаштування»;
 • Виберіть серед інших пунктів. «Історія». Ви також можете відкрити їх за допомогою гарячих клавіш CTRLN;
 • Знайдіть і виберіть вкладку «Історія» і ви потрапите у вікно, де можна видалити всю історію або лише деякі відвідані сайти.

Як позбутися від власних запитів в Яндекс

Незалежно від того, авторизовані ви в системі Яндекс, пошуковик разом з браузером запам’ятовують історію наведених вами фраз. Якщо ви ведете вже знайоме слово, то всі ваші минулі запити будуть виділені фіолетовим. Щоб швидко видалити один або декілька з них, ви можете тут же в рядку навести курсор на потрібний і натиснути на хрестик. Таким чином, він назавжди зникне з підказок не тільки в поточній сесії, але і після перезавантаження браузера або навіть комп’ютера. Спробуйте зараз це зробити самі.

READ  Як подивитися історію дзвінків на iPhone

Не варто забувати, що всі маніпуляції в браузері запам’ятовуються в його історії. Тому, якщо ви хочете стерти свої сліди перебування на якомусь ресурсі, вам необхідно очистити і свій оглядач. Якщо ви жодного разу не робили цього, поступите таким чином:

 • Відкрийте свій браузер, не залежно від його назви;
 • Знайдіть вгорі на панелі кнопку меню. Вона може виглядати як 3 горизонтальні косильною волосіні (Firefox), 3 точки (Chrome) або перша буква назви, наприклад, Opera;
 • У меню знайдіть пункт «Налаштування» і виберіть його;
 • А тепер знайдіть у верхній частині вікна налаштувань рядок пошуку. Вона спеціально призначена для швидкого переходу до тих чи інших налаштувань браузера;
 • Введіть в ній «Истор». Не вводьте свій запит повністю, так як невірне його закінчення може заплутати систему, і ви нічого не знайдете. Виберіть пункт «Видалити історію».

Знайдіть пункт «Видалити за весь час» щоб видалити всю історію відвідувань сайтів. Якщо вас цікавить якийсь окремий сайт, в цьому розділі також буде пошук. Скористайтеся ним і знайдіть потрібний ресурс.

Google Chrome

Якщо ви хочете прибрати всю непотрібну інформацію і компромат, недостатньо почистити кеш. Тут потрібні більш радикальні дії. Ось що потрібно зробити:

CtrlShiftDelete. Це універсальне поєднання треба натиснути у вікні браузера.

Ви побачите вікно, в якому є параметри очищення. З нього потрібно вибрати період очищення (кращий варіант вибір пункту «за весь час»).

Далі ставите галочки навпроти «Історії переглядів,« Історії завантажень »і т.д, там, де потрібно.

Коли очищення проводиться за замовчуванням, видаляється вся зайва інформація і залишається та, без якої з відвідуванням сайтів можуть виникнути проблеми.

Як зробити, щоб пошукові запити не зберігались

Для виконання відключення запитів також треба зайти в розділ «Налаштування відстеження дій».

Знайдіть «Історію додатків і веб-пошуку» і відключіть функцію.

Все, більше ваші запити зберігатися не будуть, і підказки не стануть вискакувати в самий невідповідний момент.

Очищення історії пошуку

У тому випадку, якщо вам потрібно просто стерти історію останніх запитів, введених в пошуковий рядок, щоб вони не відображалися в підказках, необхідно виконати наступні дії:

  Перейдіть на головну сторінку Яндекса за цим посиланням і клацніть лівою кнопкою мишки (ЛФМ) по напису «Налаштування», розташованої праворуч вгорі.

У невеликому випадаючому меню виберіть пункт «Налаштування порталу» і клацніть по ньому для переходу.

Для того щоб застосувати змінені параметри, просто натисніть по розташованої внизу кнопці «Зберегти».

З цього моменту раніше вводяться вами в Яндекс запити не враховуватимуться при відображенні підказок. При бажанні цю функцію можна повністю деактивувати, про що ми і розповімо далі.

Видалення запитів в браузері на комп’ютері

Якщо ви використовуєте цей пошук в установленому на комп’ютері браузері, тоді відкривайте стартову сторінку пошуковика. У правому верхньому куті буде кнопка «Налаштування», тисніть на неї і вибирайте з списку «Налаштування порталу».

Наступна сторінка повинна відкритися на вкладці «Пошук». Щоб вводяться слова більше не подсвечивались бузковим, потрібно натиснути на кнопку «Очистити історію запитів».

Після цього повинно з’явиться повідомлення, що весь процес займе приблизно хвилину.

Щоб після кожного використання пошуковика не виконувати ці дії, зніміть галочку в полі “Показувати часті запити». Справа, на прикладі, можете подивитися, тепер навіть якщо ви вводили слово як, ваш попередній запит виділено не буде.

Якщо ви часто переходите на сайти минаючи сторінку з результатами пошуку, і відразу під рядком в блоці клікайте за потрібною адресою, то надалі Яндекс почне їх показувати в блоці нижче автоматично, як тільки ви клацніть по рядку мишкою. Для того щоб часто відвідувані сайти не відображалися в підказках, потрібно снить галочку навпроти «Показувати сайти, на які ви часто заходите».

Прокрутіть сторінку вниз і збережіть внесені зміни, клікнувши по відповідній кнопці.

Якщо ви хочете налаштувати ще й персональний пошук, тоді клікайте по кнопці «Результати пошуку».

Грунтуючись на вашій історії та переглянутих сайтах, пошукач показує такі варіанти запитів, які можуть зацікавити саме вас. Щоб це відключити, зніміть галочку навпроти «враховувати мою історію пошуків в результатах», щоб приховати адреси сайтів під рядком пошуку, приберіть галочку навпроти «показувати мої улюблені сайти в підказках». Зберігайте зміни.

Тут необхідно врахувати наступне: персональний пошук можуть налаштувати тільки користувачі, що зайшли в свій аккаунт. Якщо Ви будете підключені, тоді справа вгорі вікна буде відображатися ваш логін. Якщо ж там кнопка «Увійти», тоді просто введіть свої логін і пароль від пошти Яндекса.

Якщо ви все зробили правильно і у вас вийшло видалити історію пошуку в Яндексі, тоді ввівши в рядку пару букв з старого запиту, в підказках бузковим нічого не подсветится. Те, що з’являється в блоці внизу, називається пошукові підказки. Вони формуються з тих запитів, які часто задають всі користувачі.

Как очистить или удалить историю в Ютубе

Видалити запити в налаштуваннях облікового запису Яндекс

Якщо у вас є акаунт в системі Яндекс, ви можете перейти в свій профіль і видалити дані, які відображаються при введенні запиту. Тут можна буде також налаштувати, щоб всі введені вами питання в пошуковому рядку більше не зберігалися. Для цього перейдіть на головну сторінку Яндекс і авторизуйтесь зі своїми даними, якщо ви ще цього не зробили.

 • Вгорі праворуч виберіть свій аватар або ім’я облікового запису;
 • У випадаючому меню натисніть пункт «Налаштування»;
 • У наступному вікні ви побачите карту з вашим місцезнаходженням. Вгорі розташовуються розділи налаштувань. Виберіть пункт «Пошук»;
 • Тут як раз і будуть настройки ваших запитів у пошуковій системі. ви можете взагалі відключити запам’ятовування історії запитів системою, очистити всю історію, а також відмовитися від показу частенько відвідуваних сайтів на головній.

Перш за все вам слід натиснути на кнопку «Очистити історію запитів», щоб видалити раніше збережені дані. Інші налаштування вибирайте на свій розсуд.

Для чого необхідне очищення історії Яндекса на телефоні

Існує кілька причин почистити історію запитів в Yandex на смартфоні Honor. Серед них виділимо наступні:

Причини: Пояснення:
Засмічення кеша яндекс.браузер і пам’яті телефону. Внаслідок відвідування різних ресурсів в пам’яті телефону росте файл кешу, а кількість вільної пам’яті зменшується. У слабких девайсах це загрожує уповільненням роботи телефону, появою збоїв, глюків і подтормаживаний
Збереження конфіденційності відвідування мережі. Багато з нас не хочуть бути відстежувати як своїми близькими людьми, здатними легко відкрити історію пошуків, так і різними інтернет-жучками, які працюють в пошукових системах (Яндекс, Google і інших).
Боротьба з вірусними та рекламними додатками на нашому девайсе. Деякі вірусні і adware програми здатні аналізувати історію нашого відвідування мережі для своїх завдань. Очищення історії усуває для них цю можливість.

Підсумовуючи ми бачимо, що очищення історії не буде зайвою. Давайте розберемося, як це можна зробити на Honor. В цілому процедура не відрізняється від видалення історії на інших Android-девайсах. Для зручності розділимо алгоритм на два основних етапи. видалення запитів на яндекс.браузер і видалення історії в додатку Yandex.

READ  Як зробити час на телефоні Honor

Як видалити історію Яндекса на Honor телефоні

Як відомо, наш серфінг в мережі залишає безліч слідів. Браузери зберігають історію наших пошуків, різні інтернет-жучки фіксують відвідувані нами сайти, внаслідок чого ми регулярно бачимо набридливу рекламу з урахуванням наших смаків і уподобань. Популярний яндекс.браузер в цьому плані не відрізняється від інших веб-навігаторів, скрупульозно зберігаючи історію наших пошуків і відвідуваних нами ресурсів. Нижче розберемо, яким чином можна очистити історію Яндекса повністю на вашому Honor телефоні. А також перерахуємо, що нам для цього знадобиться.

Спосіб позбутися від пошукових запитів в яндекс.браузер на Honor

Щоб видалити історію запитів Yandex на вашому телефоні Honor необхідно зробити наступне:

 • Відкрийте мобільний яндекс.браузер на вашому Honor;
 • Натисніть на рядок пошуку, і вам буде продемонстрований список того, що ви шукали останній раз;
 • Навпроти кожного пункту є хрестик праворуч. Якщо ви його натиснете, то даний пункт буде прибраний з історії пошуку;

Очищення кеш-пам’яті на Honor

Можливість виходити в інтернет зі смартфона зробила наше повсякденне життя значно простіше. Вийти можна в будь-який момент за винятком рідкісних випадків, коли ми знаходимося поза зоною дії мережі. Сучасні телефони стали в багато разів могутніше і надійніше. Однак, все одно, після закінчення деякого часу пристрою на Android можуть почати працювати повільніше. Зазвичай уповільнення при завантаженні додатків і відновленні екрана браузера під час інтернет-серфінгу вказує на те, що мобільна операційна система потребує очищення.

Способи очищення кешу на телефонах Honor

Для того щоб звільнити оперативну пам’ять пристрою від нагромадилося «сміття» можна використовувати кілька способів:

 • стандартний, за допомогою вбудованих засобів, наявних на телефоні;
 • спеціальні додатки, які встановлюються окремо.

Очистити кеш на Honor стандартним способом можна так:

 • Заходимо в «Налаштування» телефону.
 • Відкриваємо розділ «Пам’ять. Пам’ять, Очищення пам’яті». У вікні буде відображатися докладна інформація про використаної та вільної внутрішньої пам’яті пристрою. Нас цікавить опція «Очищення пам’яті», що стоїть в самій нижній частині цього вікна.
 • Натискаємо рядок «Очищення пам’яті». Відкриється нове вікно, в якому пропонуються додаткові настройки і опції глибокого очищення.
 • Налаштування очищення кешу приховані під іконкою у вигляді шестерінки, вона знаходиться у верхній правій частині екрана. Натискаємо на цю іконку.
 • Тепер необхідно встановити перемикач функції «Автовидалення» в положення «вкл.». Для переходу до попереднього вікна натискаємо стрілку назад
 • У вікні «Очищення пам’яті» ми бачимо ту кількість мегабайт внутрішньої пам’яті, яку можна звільнити. Можна на цьому екрані натиснути кнопку «Очистити». Але система також дає нам можливість більш детально вивчити інформацію про стан пам’яті. Для цього натискаємо на «Перегляд вільної пам’яті і кеша». Цей рядок знаходиться безпосередньо під відображуваним об’ємом пам’яті, яку можна очистити.
 • Ми потрапляємо в розділ «Відомості», в якому галочками можна відзначити всі пункти і додатки, які будуть очищені. Для виконання цієї операції натискаємо кнопку «Очистити».

Крім стандартного на телефонах Huawei Honor є ще один вбудований інструмент для очищення того розділу внутрішньої пам’яті, яка називається кешем. Це опція “Wipe Cache Partition” і знаходиться вона в меню “Recovery” (Відновлення).

В основному очищення кешу через меню відновлення проводиться в більш серйозних випадках. Наприклад, перед установкою нової прошивки, коли потрібно почистити систему від залишкових даних, які можуть негативно вплинути на процес установки. Такий спосіб очищення в принципі теж можна назвати стандартним, так як він застосуємо для будь-якої моделі Huawei / Honor (5c, 6, 6а, 7, 7а, 7c, 8c, 8х, 9, 10 та ін.).

Очищення кеш-пам’яті телефонів Honor за допомогою опції Wipe Cache Partition:

 • Вимикаємо телефон (кнопкою харчування або через екранне меню).
 • Одночасно натискаємо і утримуємо дві кнопки. збільшення гучності і харчування. Через кілька секунд спрацює вібромотор телефону, і на екрані з’явиться меню Recovery (в ньому три пункти). Тепер кнопки можна відпустити.
 • Переходимо до пункту Wipe Cache Partition, натискаючи кнопку зменшення гучності.
 • Натискаємо кнопку харчування для підтвердження вибору. Запускається процес очищення і форматування розділу кеш-пам’яті.
 • Чекаємо, поки очищення нічого очікувати виконано, і на екрані знову не відобразиться меню Recovery.
 • Для виходу з режиму відновлення натискаємо перший пункт. Reboot system now. Телефон перезавантажиться і увійде в звичайний робочий режим.

Що мається на увазі під очищенням?

Насамперед мається на увазі очищення кеша. тієї частини операційної пам’яті телефону, в якій при активному використанні пристрою накопичуються різні файли. Це можуть бути дані, які залишаються після завантаження веб-сторінок. Наприклад, різні графічні елементи, зображення, скрипти або файли медіа. Також це можуть бути дані, які залишаються в кеші після запуску і роботи з встановленими на телефон додатками.

Кожна програма теж має власний кеш. Завдяки кеш-пам’яті і містяться там файлів завантаження інтернет-сторінок, які ви часто відвідуєте, і програм, якими ви постійно користуєтеся, відбувається набагато швидше. Для того щоб досягти найбільшого ефекту і поліпшити швидкодію смартфона, необхідно регулярно очищати його внутрішню пам’ять.

Використання сторонніх додатків

Основна функція всіх названих вище додатків практично однакова: вони видаляють із системи тимчасові файли, тобто чистять кеш. Очищення може здійснюватися одним дотиком в автоматичному або ручному режимі (App Cache Cleaner, Майстер очищення кеша). Крім цього програми можуть видаляти старі і непотрібні файли, а також переносити додатки і їх компоненти на карту пам’яті (App Cache Cleaner). А деякі, наприклад, Power Cleaner, вміють також прискорювати систему, регулювати температуру процесора і багато іншого.

Обговорення способів звільнення внутрішньої пам’яті смартфона від непотрібних файлів було б неповним без такого пункту, як очищення історії в браузері.

Як видалити історію запитів в мобільному інтернет-браузері

Вище ми вже говорили про те, наскільки комфортно стало користуватися інтернетом при появі в нашому житті таких компактних пристроїв, як смартфони. Але так само, як і стандартний веб-браузер, який встановлений на PC або ноутбуці, мобільний браузер теж містить список сайтів, які ми відкриваємо навмисно або випадково. Коли додаток, яке відкриває нам простори інтернету, запам’ятовує адреси улюблених нами веб-сторінок. це дуже зручно. Але іноді історія відвідування сайтів може спровокувати незручну ситуацію. Що потрібно зробити, щоб видалити історію пошуку?

 • Відкрийте Яндекс браузер, тапніте значок у вигляді трьох ліній, щоб відкрити вкладку зі списком додаткових опцій
 • Тапом по «шестерінці» відкрийте «Налаштування».
 • Прокрутіть вниз до меню “Конфіденційність”.
 • Поставте галочку напроти пункту «Зберігати історію» (можна відзначити і інші пункти в цьому меню, які ви хочете очистити).
 • Натисніть кнопку «Очистити дані»
 • У вікні відзначте пункти «Історія» і «Кеш».
 • Тапніте кнопку «Очистити дані» в нижній частині екрана.

Як очистити історію в браузері Chrome:

 • Запустіть браузер Chrome, тапом по значку (три точки) відкрийте меню з опціями.
 • Виберіть «Налаштування» «Додаткові настройки».
 • Далі перейдіть в розділ «Конфіденційність» «Історія».
 • Тапніте «Очистити історію».
 • Відкриється вікно вибору часового періоду, який потрібно очистити. Якщо хочете очистити історію повністю, ставте галочку напроти пункту «Весь час».
 • Відзначте галочкою пункт «Історія переглядів».
 • Тапніте «Видалити дані».

Все, історія відвідування сайтів видалена, ви можете не хвилюватися, що її побачить хтось сторонній.

BETATECH.COM.UA 2022