Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як видалити касперского з комп’ютера

Table of Contents

Crystalidea Uninstall Tool

Примусово видаляє будь-які програмні компоненти, тимчасові файли, записи реєстру, служби і ярлики на робочому столі. Працює з останніми версіями Windows 8 і 10.

Варто відзначити ще два гідних уваги програми. Revo Uninstaller і Carambis Cleaner. Хороші і перевірені часом інструменти, що видаляють непотрібні об’єкти в ОС, які заважають комфортній роботі користувача.

КАК УДАЛИТЬ ТРОЯН? 100% СПОСОБ УДАЛИТЬ ТРОЯН! LOARIS TROJAN REMOVER | Помощь в ПК

Антивірус Касперського вже давно зарекомендував себе як потужного і ефективного інструменту, що гарантує повноцінний захист комп’ютера. При цьому деякі користувачі все ж знаходять недоліки в даній утиліті і хочуть видалити її для установки інший антивірусного захисту. Рекомендується виконати деінсталяцію повністю, оскільки в іншому випадку в системі залишиться безліч залишків ПО, які не дадуть нормально функціонувати іншому софту. Саме тому важливо ознайомитися з найбільш поширеними методами видалення Касперського зі свого PC.

видалити, комп, ютера

Як видалити Касперського з комп’ютера повністю Windows 7,10

IObit Uninstaller

Одне з найкращих засобів для очищення жорсткого диска і підвищення продуктивності OS. Володіє інтуїтивно зрозумілим російськомовним інтерфейсом, включає в себе корисний інструмент резервного копіювання. Дозволяє деінсталювати абсолютно будь-який об’єкт. Досить завантажити, встановити і запустити ІОБіт Унінсталлер, ввести в пошуковому рядку назву шуканого об’єкта і натиснути значок кошика в правій частині екрана.

Видалення Касперського за допомогою Revo Uninstaller

Програма Revo Uninstaller

Одна з украй затребуваних і популярних утиліт носить назву Revo Uninstaller. Вона прекрасно справляється із завданням повного видалення програм, тому потрібно завантажити її з офіційного ресурсу і інсталювати.

 • По завершенні установки і запуску потрібно знайти антивірус в списку і натиснути на «Видалити».

Знаходимо антивірус в списку і натискаємо «Видалити»

Після проходження декількох стандартних кроків вийде повністю очистити систему від антивірусної програми і при цьому ліквідувати сторонні записи з реєстру.

Як повністю видалити Касперського за допомогою сторонніх утиліт

Якщо у користувача немає бажання використовувати офіційний софт, для нього є кілька сторонніх програм, які також прекрасно справляються із завданням видалення захисного програмного забезпечення від Касперського.

Видалення антивірусу в ручну за допомогою стандартних засобів Windows

Для деінсталяції ручним методом необхідно слідувати таким крокам:

 • Запустити саму утиліту Kaspersky Anti-Virus. Зайти в її параметри і перейти в розділ самозахисту. Потрібно деактивувати її, оскільки завдяки цій функції сама програма захищається від того, щоб ніякі віруси і шкідливі об’єкти не завдали шкоди. При включеній галочці під час видалення напевно з’являться труднощі. Прибираємо галочку з «Включити самозахист»
 • На нижній комп’ютерної панелі знайти невелику іконку софта і вийти з неї, клікнувши правим клацанням миші. Знаходимо невелику іконку софта і виходимо з неї
 • Тепер можна приступати до деінсталлірованію звичайним методом. Для цього через «Панель управління» перейти в «Установку і видалення програм», відшукати необхідний софт і деінсталювати його. При видаленні користувачеві запропонують залишити ряд компонентів. Слід зняти галочки і далі погодитися з усіма умовами. Через «Панель управління» переходимо в «Установку і видалення програм»
 • Коли процес видалення завершиться, краще виконати перезавантаження PC. Вищеописаний спосіб чисто теоретично повноцінно видаляє софт, але, як показує практика, може залишитися кілька залишків, зокрема, в файлах реєстру.

Примітка! У більшості випадків деякі файли програми не видаляються з реєстру і перешкоджають функціонуванню інших утиліт, тому їх також потрібно видалити.

[Інструкція] Як повністю видалити антивірус Касперського з комп’ютера під Windows

Іноді, стандартні методи видалення антивіруса Касперського з комп‘ютера, а також використання сторонніх програм-деністалляторов призводять до того, що в системі все одно залишаються частини антивірусного продукту та інші антивіруси можуть не встановлюватися, в деяких випадках можливі й інші проблеми. Звідси частий питання про те, як повністю видалити Касперського з PC або ноутбука, про що і поговоримо.

Дана інструкція з повного видалення Касперського з комп’ютера підійде для користувачів Windows 10, 8.1, Windows 7 для наступних версій антивірусного ПО: Kaspersky Anti-Virus будь-яких версій, Kaspersky Internet Security різних версій, Kaspersky Total Security та інших антивірусних продуктів Касперського. Також може виявитися корисним: Як видалити Касперський якщо забув пароль налаштувань.

Що робити для повноцінної деінсталяції Касперського з комп’ютера

Багато дійсно змогли переконатися в тому, що видалити вищеописаний антивірус не так просто, як здається спочатку. Навіть в разі запуску деінсталяції за допомогою вбудованої програми, її компоненти все одно часто залишаються в реєстрі або інших файлах, а після установки нової антивірусного захисту з’являються нестиковки і маса помилок, на екрані спливають вікна, що свідчать про те, що софт не був усунутий на сто відсотків.

чистка реєстру

Виконати чищення можна стандартним сервісом Windows під назвою regedit. Запускати її необхідно від імені адміністратора, так як в противному випадку вона або не запуститься взагалі, або редагувати реєстр буде просто неможливо.

Після того, як утиліта буде запущена, необхідно виконати наступні дії в строгому порядку:

READ  Як подивитися пам'ять на комп'ютері

  виділяючи потрібну гілку, натискаємо комбінацію клавіш CtrlF, або «Правка». «Знайти»;

Бажано видалити всі ключі, додані розглядаються додатком. В іншому випадку можливе виникнення різного роду конфліктів і помилок.

Стандартні засоби Windows

Також можна виконати видалення стандартними утилітами, присутніми в операційній системі Windows за замовчуванням.

Зробити це можна, дотримуючись порядок дій:

  в контекстному меню здійснюється припинення захисту;

З чищенням реєстру при необхідності можна почекати. Хоча очистити його необхідно, щоб уникнути виникнення всіляких конфліктів при роботі системи.

Така ситуація може виникнути з різних причин:

 • випадково стерті файли програми, розташовані в Program Files;
 • пошкоджена програма деінсталяції;
 • установка, виконана неправильно.

У всіх перерахованих або інших подібних випадках потрібно використання сторонніх додатків для виконання процедури деінсталяції. Існує велика кількість різних програм, що дозволяють виконати ліквідацію «Касперського».

Найбільш зручні і часто використовувані:

 • regedit, msconfig, провідник. стандартні утиліти Windows;
 • KAV Removal Tool;
 • Unistal Tool.

Якщо потрібно, можна в ручному режимі файловим менеджером «Провідник» стерти всі файли, після чого почистити ОС утилітою regedit. Або скористатися спеціалізованою утилітою KAV Remover Tool. Вона спеціально написана для роботи з різного роду програмним забезпеченням виробництва Kaspersky Lab.

Unistal Tool є універсальною утилітою, що дозволяє виконати як деінсталяцію, так і подальшу чистку ОС в автоматичному режимі.

Uninstall Tool

Однією з найпростіших утиліт, відмінно підходять для деінсталяції всіляких додатків (у тому числі Kaspersky Antivirus), є Uninstall Tool. Вона надзвичайно проста у використанні і в автоматичному режимі видаляє не тільки все файли програми, але також присутні в реєстрі ключі.

Для видалення Kaspersky Antivirus за допомогою Uninstall Tool необхідно виконати наступні дії:

  скачати і встановити утиліту Uninstall Tool;

Після цього залишається лише почекати завершення процесу деінсталяції.

Как удалить Касперского с компьютера полностью

Інструкція з видалення антивірусу Касперського з компютера повністю

Найчастіше видалити антивірус Касперського з комп’ютера досить складно, для багатьох користувачів це являє справжню проблему.

Здійснити деінсталяцію можна як стандартними засобами операційної системи Windows, так і спеціальними програмами. Кожен спосіб має як свої переваги, так і недоліки. Редагування реєстру після ліквідації антивіруса обов’язково, так як зазвичай в ньому залишаються сліди.

KAV Removal Tool

Лабораторія Касперського досить давно реалізувала спеціальну утиліту, призначену для деінсталяції будь-яких додатків від Kaspersky Lab. Вона називається KAV Removal Tool. Даною утилітою можна абсолютно коректно деінсталювати не тільки KAV, але також Internet Security.

Сама процедура деінсталяції виконується наступним чином:

  скачав з інтернету або отриманий будь-яким іншим шляхом файл під назвою kavremvr.exe необхідно запустити подвійним клацанням миші;

Незважаючи на те, що розглянута утиліта створена Kaspersky Lab, необхідно після виконання видалення KAV здійснити ретельну чистку реєстру. Зробити це можна як стандартними засобами Windows, так і додатками від сторонніх виробників.

Як видалити антивірус Касперського

Видалити розглядається програмне забезпечення можна різними способами.

Оптимальним варіантом є використання стандартної процедури, здійснюваної додатком, що йде в комплекті з «Касперського».

Операція виконується в такий спосіб:

після закінчення процесу бажано перезавантажити комп’ютер, операційна система запропонує зробити це в спеціальному вікні.

По можливості бажано здійснити перезавантаження відразу ж після закінчення процесу.

Таким чином, здійснюється стирання в стандартному порядку. Якщо здійснити деінсталяцію, таким чином, не виходить, то зробити її можна стандартними сервісами операційної системи Windows (призначених для чищення ОС), або всілякими утилітами від сторонніх виробників (їх існує дуже велика кількість).

КАК УДАЛИТЬ ВИРУСЫ С КОМПЬЮТЕРА? 100% РАБОЧИЙ МЕТОД

Як видалити антивірус Касперського з комп’ютера

Досить часто у користувачів PC виникають проблеми при установці нової антивірусної програми через те, що стара не хоче повністю втечуть. У даній статті я покажу, як виконати повне видалення програми на прикладі антивіруса Касперського. Дані знання ви зможете застосувати для видалення не тільки антивіруса, але і будь-який інший програми, яка проникає глибоко в операційну систему.

І так, антивірус. це програма, яка встановлюється не просто в папку Program Files, а пускає своє коріння набагато глибше, тому частенько виникають проблеми при її видаленні.

Було б непогано, якби ви встановили програму Uninstall Tool. Дана програма дозволяє повністю з корінням (з реєстру в тому числі) видаляти встановлений раніше софт. Запустивши цю програму можна побачити перед собою наступне віконце.

Як видно з малюнка ми можемо спостерігати перед собою список програм, які встановлені на вашому комп’ютері або повністю не видалені з нього. Знаходимо антивірус Касперського, натискаємо правою кнопкою миші по ньому і вибираємо «Деінсталяція». Якщо необхідно видалити програму з реєстру, то вибираємо «Видалити з реєстру». Так само ми можемо подивитися, в який саме папці встановлена ​​програма і в який саме розділ реєстру поміщена запис про неї.

Uninstall Tool дуже проста і зручна у використанні, я думаю, що ви розберетеся. Тепер давайте розглянемо той випадок, коли Вам з яких-небудь причин не хочеться встановлювати або користуватися Uninstall Tool, а деінсталювати антивірус або щось інше потрібно. Розглянемо деякі способи видалення.

Тиснемо «Пуск. Програми. Антивірус Касперського. Зміна, відновлення або видалення».

Тиснемо на кнопку «Видалення».

Далі прямуєте простим вказівкам. Але все було б занадто просто, якби після цієї нескладною операції антивірус пішов повністю. Тому тиснемо «Пуск. Панель управління. Установка і видалення програм». Перевірте, якщо там показується досі ярлик антивіруса Касперського, то виберіть його і деінсталюйте.

Спробуйте знайти і видалити «залишки» антивіруса за допомогою пошуку. Тиснемо «Пуск. Пошук». Вводимо в пошук фрази, пов’язані з назвою антивіруса, наприклад «kav». Тиснемо «Знайти».

Видалити такі файли і папки просто так може не вийти, тому прочитайте статтю Як видалити не видаляються файли і папки.

Необхідно видалити запис про антивірус з реєстру. Для того щоб зробити це вручну необхідно натиснути «Пуск. Виконати». У вікні, необхідно написати regedit для того, щоб потрапити в редактор реєстру. Далі, в редакторі тиснемо «Правка. Знайти» і у вікні, шукаємо фрази, пов’язані з назвою антивіруса, наприклад «kav» або «kaspersky». Вводите в рядок пошуку і натискаєте «Знайти далі». Програма знайде перший запис, перевірте, чи ставитися вона до антивірусу, якщо так, то видаліть її.

READ  Samsung не бачить PC

Для того щоб програма шукала далі необхідно натиснути F3. Повторюйте подібну операцію до тих пір, поки не очистите весь реєстр.

Таким чином, ви зможете видалити антивірус повністю і нова антивірусна програма успішно стане на ваш комп’ютер.

Видалення Касперського за допомогою сторонніх утиліт

Якщо видалення антивіруса стандартним способом неможливо, варто спробувати зробити це за допомогою однієї зі спеціальних утиліт. Як приклад розглянемо роботу з програмою Your Uninstaller:

 • Завантажте утиліту з нашого софт-порталу (скачати Your Uninstaller). Вона платна, але її можна використовувати безкоштовно протягом декількох днів (можете видалити відразу після видалення Касперського).
 • Запустіть Your Uninstaller. У центрі вікна серед значків знайдіть “Kaspersky Anti-Virus”, клікніть по ньому два рази.
 • Відкриється вікно, в якому потрібно буде вибрати режим видалення. Виберіть останній варіант “Super Mode”, який передбачає ретельне сканування PC на предмет записів в реєстрі і файлів антивіруса на диску.
 • Після натискання “Next” утиліта спробує запустити штатну програму-деинсталлятор Касперського. Разом з цим (а також в разі, якщо Your Uninstaller не зміг запустити програму видалення антивіруса) на екрані може з’явитися помилка:
 • Якщо штатний деинсталлятор Касперського був запущений, не чіпайте діалогове вікно з помилкою. Перейдіть на програму видалення Касперського. Якщо він не був запущений, пропустіть наступний крок.
 • Виконайте всі кроки з видалення антивіруса, описані в інструкції попередній частині статті, крім останнього пункту (коли деинсталлятор попросить перезавантажити комп’ютер, виберіть варіант “Ні”). Після. перейдіть назад в програму Your Uninstaller.
 • Натисніть кнопку “Так” в повідомленні про помилку. Утиліта Your Uninstaller приступить до сканування комп’ютера. Дочекайтеся закінчення процесу:
 • Далі на екран буде виведено два списки. записи в реєстрі і файли на жорсткому диску, які будуть видалені. Клацніть по кнопці “Next”.
 • Після успішного видалення, натисніть “Finish”, а потім вручну перезавантажити комп‘ютер.

Видалення Касперського стандартним способом

Будь-які коректно встановлені програми з Windows можна видалити за допомогою системного застосування “Програми та засоби”. Для Windows 7:

 • Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш “Win R”, впишіть в відкрилося віконце команду “control”, натисніть “ОК”. Відкриється “Панель управління”.
 • У правому верхньому кутку навпроти елемента “Перегляд” встановіть “Дрібні значки”. Знайдіть і в списку в центрі вікна розділ “Програми та засоби” і перейдіть в нього.
 • Натисніть комбінацію клавіш “Win X”. У лівому нижньому кутку з’явиться список різних системних програм і компонентів. Клацніть по пункту “Програми та засоби”.
 • Знайдіть у списку в центрі вікна “Програми та засоби” значок антивірусу Касперського, клікніть по ньому правою кнопкою миші, потім клацніть “Змінити / Видалити”.
 • Ви можете помітити поруч з антивірусом значок “Kaspersky Secure Connection”. Його не чіпайте. Цей модуль антивіруса зазвичай видаляється разом з основною програмою.
 • На екрані відобразиться штатна програма видалення антивіруса. Клікніть в ньому по кнопці “Ні, дякую”:
 • У наступному вікні. клік по кнопці “Видалити”.
 • У діалоговому вікні натисніть “Продовжити”.
 • Якщо ви набували ліцензійну версію антивіруса Касперського, рекомендуємо залишити галочку на пункті “Інформація про ліцензії”. Якщо немає, зніміть всі галочці в цьому вікні і натисніть “Далі”:
 • В останньому вікні натисніть кнопку “Видалити”.
 • Перезавантажте комп’ютер, клікнувши “Так” в останньому віконці видалення антивіруса.

Як видалити антивірус Касперського з комп’ютера?

У даній статті ви знайдете докладну інструкцію з скріншот з видалення антивірусів Касперського стандартним способом, за допомогою спеціальних утиліт і дєїнсталлятора “Kavremover”.

Чому важливо видаляти антивіруси правильно?

Антивіруси, на відміну від інших видів програм, сприймаються операційною системою як один зі складових її компонентів щодо забезпечення безпеки. Це означає, що антивірусна програма глибоко інтегрується в Windows, і при неправильному її видаленні можуть виникнути різні неполадки в роботі самої системи. Але це не єдина причина.

Якщо ви плануєте встановити на комп‘ютер будь-який інший антивірус, то наявний також необхідно видалити. На відміну від звичайних програм, дві і більше антивірусні програми не можуть співіснувати в одній і тій же системі, тому що в цьому випадку між ними може виникнути конфлікт (один з антивірусів буде сприймати іншого як шкідливу програму).

При коректної установки антивірус Касперського зазвичай легко видаляється стандартним способом. Якщо у вашому випадку це не так, пропустіть наступний розділ статті.

Видалення Касперського за допомогою Kavremover

Kavremover. утиліта, написана розробниками самого антивіруса Касперського. Служить вона для екстреного видалення різних продуктів компанії, включаючи антивірусні програми, у випадках, коли стандартна деінсталяція з яких-небудь причин виявляється неможливою.

Відразу після скачування запустіть програму-деинсталлятор, погодьтеся з умовами її використання, а потім введіть код підтвердження наміру видалити антивірус:

У списку нижче “Виявлено наступні продукти” повинна буде вказана ваша версія антивіруса. Якщо немає, виберіть її самостійно.

Натисніть “Видалити“, щоб програма приступила до видалення Касперського, дочекайтеся закінчення процесу, потім натисніть “ОК” і перезавантажте комп’ютер.

Залишилися питання, пропозиції або зауваження? Зв’яжіться з нами і задайте питання.

Методи видалення антивіруса

В цілому процедура деінсталяції антивіруса цілком тривіальна. Однак якщо при цьому щось піде не так, то виручити може спеціалізована утиліта для деінсталяції програм.

Існує кілька методів видалення антивіруса Касперського:

  стандартний спосіб (через майстер установки);

Crystalidea Uninstall Tool

Crystalidea Uninstall Tool. потужне і надійне засіб для деінсталяції програм, що збільшує продуктивність робочої станції. За допомогою даної утиліти можна комфортно, швидко і безпечно деінсталювати непотрібні програми і системні компоненти з Windows.

Uninstall Tool можливо використовувати для наступних цілей:

 • коректного видалення служб;
 • очищення операційної системи від сміття (тимчасових файлів), що утворився в результаті функціонування в системних каталогах і інших розташуваннях;
 • очищення від різних невикористовуваних ярликів;
 • очищення невикористовуваних записів в реєстрі операційної системи.

Таким чином, якщо штатні засоби Windows не вирішили задачу повного видалення антивіруса з компютера, то вирішити проблему не складно за допомогою подібних утиліт. Uninstall Tool. найкраща альтернатива стандартним засобам деінсталяції додатків з операційної системи Windows.

READ  Як видалити фото з телефону

Як видалити Касперського з комп’ютера, якщо забув пароль

Нерідко антивірус захищається паролем для обмеження доступу до налаштувань опцій програми. У такому випадку при його деінсталяції необхідно ввести пароль.

Якщо пароль загублений, то певні дії з програмним забезпеченням для захисту комп’ютера від вірусів стають нездійсненними, а саме:

 • настройка опцій;
 • вихід із системи;
 • видалення.

Для відключення парольного захисту слід зв’язатися зі Службою технічної підтримки через спеціальний сервіс «Мій Касперський», так як зняти захист, не знаючи пароля, неможливо без підтримки фахівців Лабораторії.

спеціальні утиліти

При видаленні продуктів Лабораторії. розробника даного програмного забезпечення за допомогою штатних засобів Windows можуть виникнути помилки, в результаті яких програма не буде повністю видалено.

Раніше були розглянуті «офіційні» методи деінсталяції, проте бувають ситуації, коли штатні методи не можуть допомогти. У такій ситуації має сенс використовувати для видалення додатків спеціалізовані утиліти.

Kav Remover

Для повного видалення антивіруса Касперського з комп’ютера можна використовувати утиліту Kavremover. Утиліта призначена для деінсталяції більшості програмних продуктів Лабораторії Касперського.

Для повного очищення комп’ютера від антивіруса необхідно виконати наступне:

 • завантажте архівний файл kavremover.zip, а потім витягніть з архіву. Або відразу завантажте виконуваний файл kavremover.exe;
 • запустіть завантажений виконуваний файл kavremover.exe, двічі клікнувши лівою клавішею миші;
 • прочитайте уважно Ліцензійна угода. У разі згоди з ним підтвердіть рішення, натиснувши кнопку «Я згоден»;

Варто відзначити, що описана утиліта, стирає з пам’яті і всі дані про ліцензії. Отже, при новій інсталяції програми потрібно повторне введення ліцензійного ключа.

Видалення утилітою KavRemover

Для тих випадків, коли антивірус не хоче віддалятися, є спеціальна утиліта KavRemover, яка розроблена кампанією «Лабораторія Касперського». Щоб почати нею користуватися, давайте спочатку її скачати з офіційного сайту тут. Як і всі утиліти такого виду, вона не вимагає установки, так як потрібна на один раз.

Далі завантажуємося під безпечним режимом, щоб дізнатися, як це можна зробити, читайте в статті: «Як зайти в безпечний режим». Також про безпечний режим можна дізнатися на сайті Касперського, додаю скріншот нижче.

Отже, ми завантажили програму і зайшли в безпечний режим. У вас вийшло? Якщо все Окей, тоді йдемо далі. Запускаємо скачала утиліту, погоджуємося з ліцензією, натискаємо «Я згоден».

Через кілька секунд програма просканує систему на наявність програмних продуктів Касперського. Якщо у вашій системі немає антивіруса від Касперського або утиліта не змогла знайти антивірус, тоді необхідно самостійно вказати, який програмний продукт потрібно видалити.

Наступний крок, вводите код з картинки і натискаєте «Видалити». Набираємося терпіння і чекаємо появи повідомлення про успішне завершення процедур видалення, перезавантажуємо комп’ютер.

До речі, я тільки недавно дізнався, що програма здатна видаляти антивірус, якщо навіть його видалення захищено паролем. Так що беріть на озброєння, тому що бувають випадки, коли це вкрай необхідно.

Після видалення аналізуємо свого роду журнал, сформованого в папці, звідки запускалася утиліта.

Якщо не виходить зробити видалення, можна звернутися в Support Касперського. До речі, якщо ви видаляєте Касперського, щоб потім встановити іншу версію від цього розробника, то ця стаття можемо вам стати в нагоді: «Касперський не встановлюється».

Що робити, якщо Касперський не видаляється

Очевидно, що активне використання компютера обов’язково передбачає установку нових антивірусів, які цікаві користувачеві. Але коли антивірус не хоче віддалятися з комп’ютера, то це не може не засмучувати. Тому відповідаю на частий питання користувачів, як видалити антивірус Касперського з компютера якщо він не видаляється.

перед видаленням

Щоб видалити Касперський стандартними засобами Windows, можна спробувати видалити через ваш обліковий запис, якщо не вийде, то зайдіть в безпечний режим і звідти спробуйте видалити. Далі знайдіть значок антивірусу в треї, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Вихід» (як на скріншоті нижче).

Вище я розповів, як віддаляється антивірус Касперський без будь-яких програм. Але якщо не виходить видалити антивірус простим шляхом: в вашому профілі або під безпечним режимом, тоді читайте статтю далі.

Пам’ятайте, що антивірус прописав себе в системному реєстрі, заходимо в редактор реєстру, натиснувши клавішну комбінацію «WinR» або «Пуск». «Виконати», потім набравши «regedit» і натиснувши «Enter».

Далі в редакторі шукаємо будь-які згадки про Касперськом (наприклад, «kav» або «kaspersky») і видаляємо знайдені рядки.

Щоб навчитися шукати залишки даних в редакторі реєстру, прочитайте статтю: «Як видалити Avast c комп’ютера»

Запускаємо пошук по всьому комп’ютеру, уважно переглядаємо вміст дисків, знаходимо файли, пов’язані з видаляється продуктом і позбавляємося від них.

Видалення Касперського за допомогою спеціальних програм

На блозі є стаття, в якій розповідав про одну з таких програм: «Як видалити програму і як бути якщо програма не видаляється».

І ще один момент, на який я б хотів звернути вашу увагу. Штатний антивірус, встановлений на комп’ютері, цілком може визначити програму з видалення антивірусів, як потенційно небезпечну і загрозливу безпеки комп’ютера. Лякатися цього не варто. Адже це цілком нормальна реакція на виявлення програми, яка в процесі своєї роботи примусово закриває антивірус, а також здійснює інші підозрілі і небезпечні дії, з точки зору антивіруса. Крім того, щоб виключити регулярні спрацьовування антивіруса, можна додати цю програму, як довірче додаток, тим самим говоримо антивірусу, що ми знаємо що робимо.

Таким чином, з усього вищесказаного можна зробити наступний висновок. коректне видалення антивірусних програм. завдання цілком здійсненне, хоча буває і не зовсім проста.

Як видалити антивірус Касперського ми розібралися, тепер визначаємося, яким способом у вас вийде видалити антивірус.

Про те, як видалити інші антивіруси можете подивитися в наступних статтях:

Пазли 10 туру. Залишилося зовсім трохи і призи в кишені

BETATECH.COM.UA 2022