Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як видалити непотрібні програми на Xiaomi

Table of Contents

Як видалити непотрібні програми на Xiaomi

В оболонці MIUI додаток після установки створює власну іконку на екрані. Для його видалення досить перетягнути її в «Кошик».

Як видалити непотрібні або системні програми на Xiaomi (Redmi) і як відновити їх після випадкового знищення

На смартфоні Xiaomi (Redmi) можливо видалити непотрібні програми двома способами: через робочий стіл і через список.

Видалення непотрібних програм не тільки очищає головний екран від зайвих іконок, але і дозволяє телефону працювати ефективніше, швидше і витрачати менше енергії.

Майже всі додатки на Android створюють окремий процес, який працює у фоновому режимі, чекаючи повідомлень, призначених для цієї програми, або дій користувача. Якщо програма розуміє, що через неї можливо відправити файл або дані, відповідний процес постійно важить в пам’яті Xiaomi, щоб було можливо з інших програм перекинути дані в зазначену, а також для інших процесів.

Іншими словами, якщо ви не користуєтеся додатком, це не означає, що вона не використовує ресурси телефону. Хоч операційна система Android має ефективну архітектурою з управління роботою фонових процесів, це не позбавляє вас від необхідності контролювати те, що відбувається на Xiaomi.

Чим менше програм встановлено на телефоні. тим краще, запам’ятайте це. Залишайте тільки ті, якими ви користуєтеся або які вам дійсно потрібні.

Як відновити віддалений додаток на Xiaomi

На Xiaomi відновити програму можливо двома шляхами:

Як видалити системні стандартні Mi додатки на Xiaomi

Перш, ніж ви приступите до редагування прошивки, я висловлю свою суб’єктивну думку. не слід видаляти зі стандартними програмами на Xiaomi.

 • По-перше, вони не несуть ніякої загрози і не зменшують час роботи смартфона або його швидкодію. Ці програми добре протестовані виробником та інтегровані в прошивку.
 • По-друге, для подібної маніпуляції слід проводити складні дії, або отримувати ROOT-права, або встановлювати спеціальний софт на комп’ютер і через нього маніпулювати програмами на Xiaomi. В результаті, якщо ви не маєте глибоких знань в структурі даних, програм і загальні принципи роботи гаджета, є реальний шанс отримати неробочий телефон і оживити його зможуть тільки в сервісному центрі, причому, без гарантій. Не думаю, що видалення скромного додатки того варто.
 • По-третє, це не потрібно, у багатьох випадках достатньо відключити програму, яку ви вважаєте зайвою, таким чином, вона не буде працювати, але при цьому цілісність прошивки не буде порушена і при бажанні програму можливо запустити.

Пам’ятайте: знищення системних стандартних програм на Xiaomi ви робите на свій страх і ризик, можливо окірпічіваніе смартфона.

Як видалити непотрібні встановлені додатки з Xiaomi (Redmi)

Не секрет, що на смартфон Xiaomi (Redmi) з прошивкою MIUI виробник встановлює додаткові додатки, які допомагають користувачеві отримувати максимум від можливості апарату.

Але деякі програми не роблять очевидною підтримки, просуваючи власні інтереси виробника, що певній групі власників телефонів не подобається.

Чи можна видалити непотрібні встановлені додатки, або не можна з цим нічого зробити, і вони будуть продовжувати використовувати оперативну пам’ять і процесорний час на свої потреби?

Моя суб’єктивна думка: не слід видаляти програми, які включені в прошивку. Вони добре оптимізовані і витрачають мінімальну кількість ресурсів смартфона для своєї роботи, а коли ви ними не користуєтеся, то планувальник завдань Android зводить їх вплив на автономність і швидкодія до значень близьких до похибки вимірювання.

Однак, їх можна примусово відключити, щоб фонові процеси не займали пам’ять. Відключення, на мій погляд, оптимальніше видалення, тому що в будь-який момент, на вашу вимогу, або вимогу системних функцій, вони будуть знову запущені, не виникне помилки в роботі телефону, він не зависне і ви не втратите звичних функцій.

Як відключити встановлені програми на Xiaomi?

Після запуску програми ви побачите вікно з трьома вкладками, кожна з яких відповідає версії операційної системи Android, вона повинна збігатися з версією, яка працює на вашому Xiaomi. Дізнатися версію можливо в розділі «Про телефоні» в налаштуваннях апарата. Переконайтеся, що ви вибрали вірну версію, після чого натисніть на меню «Manage Applications». З’явиться список встановлених програм, шукайте ту, яку вважаєте за необхідне відключити. Як приклад я покажу 3 програми: «Браузер», «GetApps» і «Facemoji Keyboard for Xiaomi».

Коли ви входите до обраної програми у верхній частині екрану побачите 2 кнопки: «Видалити» і «Зупинити». Перша, відповідно, видаляє програму, а друга зупиняє, тобто вивантажує її з оперативної пам’яті. Деякі програми не можна видалити, вони є системними і впливають на працездатність телефону, в цьому випадку кнопка буде сірою і не активною. Зупинити ж можна майже все.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Як видалити додаток на Xiaomi. Детальна інструкція!

видалити, непотрібні, програми, xiaomi

За певного ряду причин у користувачів телефонів марки Xiaomi часто виникають питання, як видалити ту чи іншу програму, чому не виходить видалити додаток, як очистити всі його дані і т.д. Це може бути пов’язано зі звичайним незнанням ситуації, оновленої прошивкою або будь-якими збоями в самому телефоні.

Як видалити стандартні програми на Xiaomi

Досить актуальним питанням є видалення стандартних програм з телефону, таких, як «Калькулятор», «Календар» і т.д.

Але, для того, щоб, наприклад, видалити додаток «Погода», або відключаються оновлення, про що далі буде сказано, чи виходять права супер-користувача. інструкція також буде приведена пізніше.

Як видалити додаток на Xiaomi: другий метод

Даний метод підійде для всіх пристроїв Xiaomi і є таким же способом видалення додатків, як і на Android. через налаштування.

 • Зайдіть в «Налаштування»;
 • Відкрийте вкладку «Всі програми»;
 • Якщо ви все ще видаляєте вами ж встановлену програму, не зайвим буде перейти в «Сторонні додатки». швидше знайдете необхідний об’єкт, так як там показані тільки самостійно встановлені на телефон додатки;

як видалити додаток на Xiaomi

 • Виберіть потрібну програму і зайдіть в його налаштування;
 • Перед видаленням також можна скористатися функцією «Стерти дані» і «Очистити кеш», щоб від програми напевно не залишилося ніяких слідів у «нутрощах» телефону;
 • Натисніть «Видалити» і підтвердіть свій вибір;

Як видалити системні програми та сервіси google: інші ПО

Придумано чимало програм для стороннього видалення додатків, які також виконують багато інших змінюють настройки і можливості смартфона функції.

Нерідко їх використання доводиться на телефон Xiaomi Redmi 4x, це пов’язано з новою прошивкою. MIUI 8.

Перелічені нижче способи можуть також допомогти видалити деякі Mi додатки.

Видалення через Activity Launcher:

 • Встановіть додаток «Activity Launcher» через Play Market;

як видалити додаток на Xiaomi

 • Запустіть його і в верхньому меню замініть «Останні дії» на «Всі дії»;
 • Далі відшукайте вкладку «Налаштування» обов’язково російською мовою;
 • Ви побачите перелік вкладок, виберіть «Всі додатки» з посиланням «Android.settings.applications.ManageApplications»;
 • Вам буде надано список встановлених програм, де ви зможете знайти і google-додатки;
 • Виберіть потрібну програму і вимкніть його;

За рахунок використання Activity Launcher, додаток залишиться в самому телефоні, але не буде ніяк себе проявляти, тим не менше при потребі відновити його буде не складно.

Видалення через Shortcuts:

 • Встановіть додаток Shortcuts через Play Market;
 • Відкрийте програму і виберіть Activity;
 • В пошук введіть «Всі програми»;
 • Тепер вам потрібно створити ярлик для робочого столу: натисніть на найостанніше поле «SettingsAllApplicationsActivity», і він з’явиться на головному екрані вашого гаджета;
 • Відкрийте цей ярлик і знайдіть потрібну програму;
 • Натисніть кнопку «Відключити» і підтвердіть свій вибір;

Готово! Ці два додатки схожі між собою, а методи видалення додатків з їх допомогою практично ідентичні.

Будьте обережні з відключенням додатків, так як через деяких програм можуть виникнути погані для телефону наслідки.

Як видалити google-додаток: відключення оновлень

Цей метод не зовсім видаляє додаток з телефону, а лише відключає всі процеси його поновлення і роботу в цілому. ви зможете забути про його існування, але, якщо раптом воно вам знадобитися, буде можливо заново його активувати.

З наданих сервісів google такі додатки, як Play Книги, Play Фільми, YouTube і т.д. часто вже встановлені на смартфон (особливо це нерідко на Android), але їх можна видалити звичним шляхом.

 • Зайдіть в «Налаштування» у вкладку «Всі програми»;
 • Виберіть необхідне Google-додаток, яке ви хочете видалити;
 • Внизу натисніть кнопку «Відключити»;

Увага! Функції «Відключити» і «Видалити оновлення» виконують різні ролі. «Видалити оновлення» означає, що всі оновлення будуть видалені (це як очистити кеш / дані), але додаток продовжить працювати, більш того, буде намагатися встановлювати на телефон нові версії себе ж. А опція «відключити». те, що потрібно. Після її активування додаток буде призупинено.

Як видалити Google додатки з Xiaomi телефону

Багато сервісів Google вбудовані в сам телефон Xiaomi, тому видалити ці програми не допоможуть попередні методи. Загалом, ці програми можна вважати практично системними. Але можна використовувати інші шляхи вирішення, про які йтиметься далі.

Які програми можна видалити на Xiaomi

Нижче буде представлений список тих додатків, які можна видалити з телефону, а не просто відключити:

 • Самостійно викачані програми через Play Market або браузер;
 • Деякі встановлені google-сервіси: YouTube, Книги, Фільми, Музика і т.д.

Ці додатки видаляються, грубо кажучи, методом «Налаштування» «Видалити». Для інших програм застосовуються або спеціальні ходи, або встановлюються спеціальні програми, або потрібні root-права.

Як відключити Google пошук на Xiaomi?

Як відключити виклик Google пошуку або браузера по свайпа вгору на смартфонах Xiaomi?

 • Відкриваємо «Налаштування» смартфона;
 • Переходимо в «Робочий стіл і Недавні»;
 • Знаходимо пункт «Пошук свайпом вгору» і відключаємо його.
READ  Як видалити вайбер з телефону

Як відключити повідомлення на екрані блокування Xiaomi?

Як приховати текст повідомлень на екрані блокування Xiaomi?

 • Відкрийте програму «Налаштування»
 • Знайдіть вкладку «Повідомлення»
 • Перейдіть в розділ «Екран блокування»
 • Виберіть опцію «Формат»
 • Натисніть на рядок «Приховувати вміст повідомлень» Справу зроблено! Тепер вміст повідомлень на смартфоні є тільки вам

Як видалити додаток на телефоні яке не видаляється?

Далі в настройках натисніть на розділ «Безпека» і знайдіть пункт «Адміністратори пристрою». Тут ви побачите галочку на додатку, яке не видаляється звичайним способом. Просто зніміть галочку, потім натисніть «Відключити». Тепер додаток можна видалити звичайним способом.

Як відключити Get Apps?

А їх партнером по розробці є Яндекс.

 • Запущене застосування GetApps в Xiaomi.
 • Виберіть в швидкому меню пункт Передача файлів
 • Знайдіть GetApps в списку і видаліть його
 • Додаток для відключення системних програм в Xiaomi.
 • Зупиніть і вимкніть GetApps.
 • Видалення завантаженої програми в Xiaomi.

Як відключити системні програми Xiaomi?

Як відключити встановлені додатки на Xiaomi

Перш за все, зайдіть в настройки, в рядку пошуку напишіть «Доступ до даних» і відкрийте запропонований пункт: У списку програм виберіть ті, що вам не потрібні. Натисніть “Відключити” (як варіант, зупинити, видалити).

Які системні програми можна видаляти?

Які системні програми можна видаляти на Android?

 • . Соціальна мережа є однією з найпопулярніших.
 • «Погодні» додатка або «The Weather Channel». даремні програми, якими ніхто не користується.
 • Антивірус.
 • Оптимізатори системи, типу «Clean Master».
 • вбудовані браузери.

Як видалити додатки Google?

швидке видалення додатків проводиться по-новому: утримуєте палець на значку, після чого справа від нього розчиняється контекстне меню, як на комп’ютерах після натискання правої клавіші миші, і в ньому потрібно вибрати пункт «видалити».

Як видалити непотрібні програми на Xiaomi

Можна відключати все те що Вам не потрібно, але тільки ті програми які Ви знаєте.

Через настройки Xiaomi

Якщо за умовчанням така опція доступна на вашому пристрої, то просто перейдіть в «Налаштування», виберіть «Програми та повідомлення», далі «Показати всі додатки». У вікні знайдіть потрібне. Як приклад ми будемо відключати вбудований сервіс «Google Play Музика». Просто натисніть «Відключити додаток».

На деяких Xiaomi кнопка відключення відсутня. У такому випадку спробуйте запустити «Налаштування» і в полі «Пошук налаштувань» введіть «Зміна установок системи». Виберіть розділ з однойменною назвою, а далі «Всі програми», потім в списку вимкніть непотрібні.

За допомогою Xiaomi ADB Fastboot Tools

По факту не видаляє, додатки залишаються в системних папках (файли APK).

  Буде потрібно:

 • персональний комп’ютер або ноутбук;
 • драйвер для вашого смартфона Xiaomi;
 • оригінальний USB-кабель;
 • програма Xiaomi ADB Fastboot Tools (cкачать можна за цим посиланням).

Якщо програма при запуску на комп’ютері буде видавати помилку з кодом 0xc000007b, встановіть або поновіть DirectX і Net Framework. Так само в деяких випадках допомагає оновлення драйвера відеокарти.

На смартфоні ввімкніть опцію «Налагодження по USB». Якщо до цього часу ви ще жодного разу не користувалися цим системним інструментом, то для включення необхідно спочатку активувати «Режим розробника». Перейдіть в «Налаштування», далі відкрийте розділ «Про телефоні», кілька разів поспіль натисніть на пункт «Версія MIUI» або «Номер збірки». Система повідомить про те, що «Ви стали розробником».

Тепер в «Налаштуваннях» знайдіть новий пункт меню «Для розробників». Як правило, він знаходиться в розділі «Система» або «Розширені настройки».

Прокрутіть список до розділу «Налагодження». Тут включите режим налагодження при підключенні Xiaomi до PC по USB.

Підключіть пристрій до комп’ютера і відкрийте шторку повідомлень. Замість «Зарядка по USB» (або на деяких моделях «Без передачі даних»), виберіть режим роботи «Передача файлів».

Тепер перейдемо до дій на PC. Запустіть ADB Fastboot Tools. Натисніть «Debloater». Через кілька секунд у вікні «Status» покажуть інформацію про вашому мобільному пристрої. Після цього на телефоні автоматично з’явиться віконце з пропозицією дозволити налагодження по USB. Поставте галочку «Завжди дозволяти цього комп’ютера» і натисніть «ОК».

Після цього знову натисніть кнопку «Debloater». З’явиться список системних Mi і Google програм, які потенційно можуть бути присутніми в пам’яті смартфона Xiaomi. Наприклад, виберемо для видалення відразу кілька. Compass, Downloads, Google Maps, Scanner, Yellow Pages.

Далі натисніть кнопку «Uninstall». У віконці «Status» можете спостерігати за процесом видалення.

По закінченню натисніть «Reboot into System».

Тепер можна відключити Xiaomi від комп’ютера.

За допомогою Activity Launcher

Метод, описаний тут, чи не видаляє Google мотлох, він його просто відключає (без ROOT). Додатки при цьому не висять у фоні і оновлення не просять. Тільки перед відключити, потрібно стерти, видалити дані Кеша додатки і самого додатка і закрити доступ додатки до повідомлень, і всі дозволи додатка. Звільнитися пам’ять, зросте продуктивність телефону.

  Викачуємо Activity Launcher в Play Маркеті, встановлюємо і відкриваємо.

Вгорі натискаємо на «Останні дії» і вибираємо «Всі дії»:

Шукаємо в списку «Налаштування» (нас цікавлять перші).

Шукаємо в списку, що розкрився «всі програми» (цікавить або друге яку третю, перше не підходить). натискаємо:

Відкриється знову список додатків тільки в іншому вікні. Шукаємо додаток яке хочемо відключити.

Вибираємо його і натискаємо «Відключити».

Ось Ви і відключили непотрібні додатки!

На деяких девайсах при заморожуванні «Google-пошуку» отримуємо BootLoop! Не рекомендую його відключати.

Які програми на Xiaomi можна безболісно видалити

На смартфонах Xiaomi і Redmi, які працюють під управлінням Android і оболонки MIUI, за замовчуванням вбудовано багато Mi і Google-додатків. Деякі з них автоматично завантажуються при включенні смартфона, займають постійну і оперативну пам’ять, або використовують Інтернет-з’єднання. Видалити непотрібні додатки можна тільки при використанні додаткового ПЗ (телефон краще спить і довше тримає заряд). В цьому немає нічого складного, якщо діяти по нашій інструкції.

Які програми можна безболісно видалити на Xiaomi

Найбільша кількість шкоди приносять фейсбуки і аналітика з рекламою. Рекомендую видалити: додатки від Міуі, Analytics, Mab, Msa.

Повний список для видалення в принципі є актуальним і зараз, автор іноді додає і змінює перелік додатків і опис додатків.

За допомогою Xiaomi ADB Fastboot Tools

По факту не видаляє, додатки залишаються в системних папках (файли APK).

  Буде потрібно:

 • персональний комп’ютер або ноутбук;
 • USB-кабель (пересилання даних);
 • програма Xiaomi ADB Fastboot Tools (cкачать можна за цим посиланням).

На смартфоні ввімкніть опцію «Налагодження по USB». Якщо до цього часу ви ще жодного разу не користувалися цим системним інструментом, то для включення необхідно спочатку активувати «Режим розробника». Перейдіть в «Налаштування», далі відкрийте розділ «Про телефоні», кілька разів поспіль натисніть на пункт «Версія MIUI» або «Номер збірки». Система повідомить про те, що «Ви стали розробником».

Тепер в «Налаштуваннях» знайдіть новий пункт меню «Для розробників». Як правило, він знаходиться в розділі «Система» або «Розширені настройки».

Прокрутіть список до розділу «Налагодження». Тут включите режим налагодження при підключенні Xiaomi до PC по USB.

Підключіть пристрій до комп’ютера і відкрийте шторку повідомлень. Замість «Зарядка по USB» (або на деяких моделях «Без передачі даних»), виберіть режим роботи «Передача файлів».

Тепер перейдемо до дій на PC. Запустіть ADB Fastboot Tools. Натисніть «Debloater». Через кілька секунд у вікні «Status» покажуть інформацію про вашому мобільному пристрої. Після цього на телефоні автоматично з’явиться віконце з пропозицією дозволити налагодження по USB. Поставте галочку «Завжди дозволяти цього комп’ютера» і натисніть «ОК».

ОПАСНЫЕ ПРИЛОЖЕНИЯ XIAOMI. как их удалить ��

Після цього знову натисніть кнопку «Debloater». З’явиться список системних Mi і Google програм, які потенційно можуть бути присутніми в пам’яті смартфона Xiaomi. Наприклад, виберемо для видалення відразу кілька. Compass, Downloads, Google Maps, Scanner, Yellow Pages.

Далі натисніть кнопку «Uninstall». У віконці «Status» можете спостерігати за процесом видалення.

Якщо потрібного додатка немає в програмі, то можна натиснути на кнопку Add custom apps і ввести назву яке зазначено в дужках.

По закінченню натисніть «Reboot into System».

Тепер можна відключити Xiaomi від комп’ютера.

Які програми на Xiaomi можна безболісно видалити

Всім хороші китайські смартфони Xiaomi і Redmi, але є один недолік який прямо бісить. безліч непотрібних додатку і реклами. Все це зменшує доступну пам’ять, використовує мобільний інтернет і «жере» заряд батареї. Розглянемо як видалити «шкідливі» програми швидко і по можливості безпечно.

Через настройки Xiaomi

Якщо за умовчанням така опція доступна на вашому пристрої, то просто перейдіть в «Налаштування», виберіть «Програми та повідомлення», далі «Показати всі додатки». У вікні знайдіть потрібне. Як приклад ми будемо відключати вбудований сервіс «Google Play Музика». Просто натисніть «Відключити додаток».

На деяких Xiaomi кнопка відключення відсутня. У такому випадку спробуйте запустити «Налаштування» і в полі «Пошук налаштувань» введіть «Зміна установок системи». Виберіть розділ з однойменною назвою, а далі «Всі програми», потім в списку вимкніть непотрібні.

Як видалити непотрібні програми на Xiaomi

Якщо можливо, видаліть додатки стандартним способом (через налаштування телефону), решта заблокуйте через відладчик (наприклад ADB Fastboot Tools). Не рекомендую використовувати завантажувачі і інші програми з ROOT-правами. є великий ризик отримати замість телефону «цеглина».

Які програми можна безболісно видалити на Xiaomi

Батарея і продуктивність (com.miui.powerkeeper). Системний монітор витрати енергії. Видалити можна, якщо усвідомлюєте навіщо. При видаленні, стане недоступний пункт Налаштування Батарея і продуктивність ». Але в нього можна потрапити, через «Безпека Батарея». В цьому ж меню, зникне пункт «Економія енергії», але він насправді, більше жере ніж звичайний режим.

Браузер (com.Android.browser). Стоковий (браузер MIUI), не критично, але вкрай раджу залишити. Він краще дружить з сервісами MIUI. Та й в цілому їсти не просить. При видаленні, відповідно потрібен замінник. Якщо звичайно вам взагалі не потрібен браузер, то не потрібен і замінник.

Дані для екстрених випадків (com.Android.emergency). Попередження від екстрених служб. Ніколи не бачив, щоб працювало. Мабуть не для Росії.

Диктофон (com.Android.soundrecorder) Хто не користується, видаляємо. Тільки от не впевнений, що він не використовується під час запису дзвінків. Я залишив, шукати замінник не бачу сенсу.

Диск (Google) (com.google.Android.apps.docs) Хмара Google, в топку. Краще потім встановити, так як потім, можна буде контролювати автозапуск і роботу в тлі.

Завантаження (com.Android.providers.downloads.ui) Диспетчер завантажень. Доповнення до основного додатком Завантаження, яке видаляти не можна.

Нотатки (com.miui.notes). нотатки MIUI.

Запис екрану (com.miui.screenrecorder). З цим думаю теж зрозуміло. корисна річ, але можна видалити.

Заставки (com.Android.dreams.phototable). І з цим думаю зрозуміло. Красивість на екран блокування, в режимі очікування. На IPS екранах, марна і ненажерлива річ.

Ігри / Games (com.Xiaomi.glgm). Сервіс-маркет окремо для ігор, на кшталт як «Google Play Ігри», тільки це від Xiaomi.

Календар (com.Android.calendar). Як хочете, особисто я залишив і забив туди дні народження. Можна пошукати більш функціональний аналог.

Калькулятор (com.miui.calculator). Аналогічно варіанту вище, я залишив.

Карти (com.google.Android.apps.maps). Власне Google карти. Краще потім встановити з маркету.

Карусель шпалер (com.miui.Android.fashiongallery). Динамічна зміна шпалер на екрані блокування. Вантажить їх з інтернету. Недолуга і ненажерлива, до трафіку і енергії, балалайка. Знести і забути.

Каталог живих шпалер (com.Android.wallpaper.livepicker). Хто не користується, зносимо. А хто любить ці штучки, то залишити, інакше можуть виникнути проблеми з установкою тих чи інших шпалер.

COMPASS (com.miui.compass). Ну тут самі дивіться. Любіть шаболдаться в лісі по компасу? залишайте.

Стрічка віджетів / App in value (com.Mi.Android.personalassistant). Менше народу, більше кисню ОЗУ вільно, трафіку і заряду зекономлено.

Меню SIM-карти (com.Android.stk). Гори в пеклі. Особисто у мене на мегафон, поки не грохнешь цю тварюку, буде з’являтися іноді реклама. Вікно в нижній частині екрана, з кнопками «Ок» і «Скасувати». Пару раз влітав на платні підписки.

Музика (com.miui.player). Mi Music. музичний програвач за замовчуванням на пристроях Xiaomi, рекламу можна відключити, а можна пошукати аналог без реклами.

Оновлення компонентів (com.Xiaomi.discover). Штуковина, для оновлення, в першу чергу додатків MIUI: браузер, завантаження, замітки і т.д., і т.п. Але може зачепити і інші додатки. Самі вирішуйте. Я не видаляю, а заморожують. Періодично включаючи, для перевірки оновлень.

READ  Телевізор LG як дивитися фільми через інтернет

Оповіщення населення (com.Android.cellbroadcastreceiver). Як і додаток екстрених служб, не бачив щоб це працювало. Ймовірно теж не для Росії.

Відгуки про Маркеті (com.google.Android.feedback). Даремний засранець від Гугла.

Звіти (com.miui.bugreport). Власне служба, відправки звітів про збої в прошивці. Хтось користується, хтось ні. Взагалі, не завадило б привчити себе використовувати сервіс.

Погода (com.miui.weather2). Є варіанти краще. Але пропаде погода в шторці і на екрані блокування.

Пошта (com.Android.email). Поштовий клієнт, можна. Починаючи, приблизно з версії глобальних прошивок 9.6 він пропав. А так, досить непогано було з ним.

КАК УДАЛИТЬ Приложения Xiaomi БЕЗ ПК И ROOT ПРАВ

Додатки (com.Xiaomi.mipicks). Маркет додатків від Xiaomi.

Провідник (com.Mi.Android.fileexplorer). Файловий менеджер MIUI. Але, без нього не можна буде застосувати сторонні теми.

Перегляд HTML (com.Android.htmlviewer). Щось на зразок плагіна, для відкриття PDF файлів, тільки це для html (наприклад збережені сторінки з інтернету). Я залишив і вам раджу.

Радіо (com.miui.fm). оболонка радіо.

Радіо (com.miui.fmservice). сервіс радіо.

Резервування (com.miui.backup). Можна, але раджу залишити. Особливо, якщо видаляєте хмарні сервіси в т.ч. і хмарний бекап. Призначені для користувача програми, бекапіт хреново, але на відміну від хмарного бекапа, зберігає дані додатків (тих які потрапили в бекап). А ось інше (настройки, дзвінки, SMS, паролі Wi-Fi) бекапіт відмінно. Заощадите купу часу після скидання налаштувань.

Резервування (com.miui.backup). Локальний бекап. На відміну від хмарних бекапов Google і Mi Cloud, вміє зберігати дані додатків. Правда далеко не у всіх додатків. Але без ROOT прав, альтернативи і немає.

Резервування в Mi Cloud (com.miui.cloudbackup). Хмарний бекап. В цілому можна, тільки Titanium backup в рази краще. Але якщо немає ROOT прав, тоді так. Це підстраховка для локального бекапа (але чи ж не бекапіт дані додатків, від слова. зовсім).

Зробити виріз в кутку екрану (com.Android.internal.cutout.emulation.corner). Дивна лабуда з меню «Для розробників», пункт «Емуляція екрану з вирізом».

Зробити виріз на екрані вище (com.Android.internal.display.cutout.emulation.tall). Дивна лабуда як і пункт вище.

Сенсорний помічник (com.miui.touchassistant). Та сама плаваюча точка, з швидким доступом до функцій / додатків. Як на мене, так марна, а часом і зовсім заважає річ.

Синтезатор мови Google (com.google.Android.tts). Якщо не треба, щоб «OK, Google», пошук або перекладач, вимовляли текст результатів вголос, то сміливо зносимо.

Синхронізація контактів Google (com.google.Android.syncadapters.contacts). Користуємося? Ми залишаємо. Ні? видаляємо.

Синхронізація Google Календаря (com.google.Android.syncadapters.calendar). Аналогічно до попереднього додатком.

Сканер (com.Xiaomi.scanner). Сканер, не тільки QR-кодів, як багато хто вважає. А ще документів, візиток і все, що можна сканувати. Я залишив.

Словник користувача (com.Android.providers.userdictionary). Компонент використовується клавіатурою. Але можна і знести, якщо очі муляє. Я вважаю за краще залишити, щоб навчити клавіатуру (наприклад від Google) найстрашнішим матюками.

КАК УДАЛИТЬ СИСТЕМНЫЕ ПРИЛОЖЕНИЯ НА ЛЮБОМ XIAOMI | БЕЗ РУТ,БЕЗ РАЗБЛОКИРОВКИ ЗАГРУЗЧИКА,БЕЗ ПРОШИВКИ

Служба друку за замовчуванням (com.Android.bips). Друкуємо з телефону? Ми залишаємо. Ні? видаляємо.

Довідник (com.miui.yellowpage). Ще називається «Жовті сторінки». Довідник компаній. Покликаний сповіщати, що за номер вам дзвонить або надіслав SMS. Але на ділі, оре походу тільки в Китаї. З цього сміливо зносимо.

Спулер (com.Android.printspooler). Ще один компонент, для оправлення документів на друк. Вибір за потребами.

Стандартні заставки (com.Android.dreams.basic). Одна з заставок.

Темний (com.Android.systemui.theme.dark). Темна тема інтерфейсу, до 9 андроїда марне додаток. А починаючи з 9 андроїда систему нарешті почали вчити працювати в темному режимі. Загалом по нужді.

Збільшити виріз на екрані вдвічі (com.Android.internal.display.cutout.emulation.tall). Пам’ятайте дві дивних лабуди вище (про виріз в налаштуваннях розробника). Ну ось це третя сходинка звідти.

Монтажник пакетів (com.miui.global.packageinstaller). Візуальний компонент установки додатку від оболонки MIUI. Фактично, ніяк не відповідає за установку додатків, бо працює основний установник.

Годинники (com.Android.deskclock). Ну якщо ви зовсім екстремал, то можна і годинник стратити. Тільки з ними піде і будильник, таймер і секундомір. Хоча можна і замінити. Але чи треба так жорстко?

Analytics (com.miui.analytics). Чи не більше, не менше, шпигун. Збирає і відправляє по сто разів на день, аналітичну доповідь, про всіх ваших діях з телефоном, в компанію Xiaomi. Чи не церемонимося з ним, це зло.

Android Easter Egg (com.Android.egg). Пасхалка андроїда. Якщо навіть не зрозуміли про що мова, тоді точно зносити.

ANT HAL SERVICE (com.dsi.ant.server). Відповідає за радіозв’язок з гаджетами, які використовують технологію ANT, наприклад фітнес браслет або шагометр. Можна видалити, якщо не користуєтеся такими речами.

AudioEffect (com.miui.audioeffect). Еквалайзер, можна, якщо не користуєтеся поліпшенням звуку або є замінник. наприклад ViperFX.

Aura (com.aura.oobe.Xiaomi). Чергова погань. Сервіс рекомендацій додатків, на додаток до «Програми». Вискакує при першому запуску телефону, на початковому налаштуванні. У 9 MIUI я її не бачив. А роздратування викликала з першого погляду. Скрін цього свавілля в дозволах:

Bookmark Provider (com.Android.bookmarkprovider). Менеджер закладок стік браузера.

Chrome (com.Android.chrome). Браузер від гугла. Краще потім як користувальницький додаток встановити. Контроль над ним з’явиться.

Cit_QR (com.miui.qr). Тест сканера QR-кодів. Частина тестового меню. Мені особисто, жити не заважає.

com.Android.providers.partnerbookmarks Закладки в стоковому браузері від партнерів (рекламних спонсорів).

com.Android.sharedstoragebackup резервних копіювання Google. Тобто синхронізація. Особисто я користуюся, а ви як хочете.

com.Android.wallpaperbackup Загадкова штука, пов’язана з резервних копій зображень (чи то в галереї, то чи шпалер). Але бід від видалення / заморозки, не помічено.

com.Android.wallpapercropper Обрізка (підгонка) шпалер під екран. Можна, можливо. Але чи варто так сильно випилювати все?

com.mfashiongallery.emag Читати вище «Карусель шпалер» (це її стара версія).

com.miui.antispam Спам фільтр (чорний список) в стокової дзвонилка. Мені особисто потрібен. Та ще й часто.

com.miui.extraphoto Видаляти можна. Якщо не користуєтеся стік камерою. А так, відповідає за зміни фокуса в галереї, у вже відзнятих фото в режимі «Портрет».

com.miui.smsextra А бог його знає. Заморозив, перерив все, що з SMS пов’язано. Ніде помилок не зустрів. Розморозив назад. Взагалі, це «Mi повідомлення». сервіс безкоштовної (через інтернет) відправки повідомлень, між власниками смартфонів Xiaomi.

com.miui.translation.kingsoft com.miui.translation.xmcloud com.miui.translation.youdao com.miui.translationservice Явно пов’язано з перекладом, онлайн перекладом тексту. Тільки я не зрозумів, чим воно використовується. У MIUI зроду не було власного перекладача. Стороннім перекладачам, це теж не треба. Ці три додатки, ні разу не запускалися з моменту включення телефону. Але залишив, просто заради інтересу. Раптом знайду, кому вони потрібні.

com.qti.dpmserviceapp Сервіс для відтворення контенту з DRM захистом.

com.qualcomm.embms eMBMS (Evolved Multimedia Broadcast and Multicast Service) являє собою технологію широкомовної / багатоадресної передачі. Тільки ось в світі, LTE-B всього 5 операторів запустили в своїх мережах. Ще 30 тільки інвестують. І Росії серед них немає. Коротше марне додаток для Странг СНД. Але, я і його залишив. Хіба мало, як воно впливає на звичайний LTE.

com.Xiaomi.joyose Аналітика і реклама. Ось що в цьому апк. Зносимо і не парімся. До речі має на борту, функцію «no sleep cp». не давати спати процесору. А це вже не добре для автономності.

Duo (com.google.Android.apps.tachyon). Спільний перегляд від Google (аналог скайпу).

App Installer (comsystem). Менеджер установки додатків Фейсбуку. вилучити.

App Manager (comappmanager). Менеджер встановлених додатків Фейсбуку. під знесення.

Services (comservices). Сервіси «Фейсбуку». Стерти і забути.

GBoard (com.google.Android.inputmethod.latin). Клавіатура від корпорації зла. Тільки не забудьте попередньо встановити замінник.

Gmail (com.google.Android.gm). Поштовий клієнт від Гугла.

Google (com.google.Android.googlequicksearchbox). Пошук від гугла (він же викликається по кнопці «пошук»). Кому не потрібен говорить друг, видаляємо.

Google Фото (com.google.Android.apps.photos). І так зрозуміло. видаляємо.

Google Play Ігри (com.google.Android.play.games). Якщо не граєте, то точно не потрібен. А якщо граєте, то все одно краще видалити і поставити вже як користувальницький додаток. З’явиться контроль автозапуску і роботи в тлі.

Google Play Маркет (com.Android.vending). Маркет додатків від гугла.

Google Play Музика (com.google.Android.music). Музичний плеєр і сервіс від Гугла.

Google Play Фільми (com.google.Android.videos). Відео сервіс від Гугла.

Hardware Test (com.Xiaomi.mirecycle). Черговий тест заліза, на цей раз від Xiaomi.

HybridAccessory (com.miui.hybrid.accessory). Великий і могутній тирнет, стверджує, що це пов’язано з кроссплатфоменнимі додатками. Я ж слідом за парою джерел, схиляюся, що це пов’язано з аксесуарами для смартфонів, від Xiaomi або, навпаки, не від Xiaomi.

MF_TEST (com.caf.fmradio). Тест ФМ-радіо.

Mi Відео (com.miui.videoplayer). Стоковий відеоплеєр. Позбавлятися не раджу, в першу чергу тим, хто транслює фільми на телек. Це чи не єдиний плеєр, що дозволяє відправити відео на телевізор, дозволяючи при цьому, продовжити використовувати телефон. Так навіть тим, хто дивиться фільми через додатки на кшталт HD Videobox або HD Кіно. Цей же плеєр, може виручити, коли якийсь фільм наполегливо тупить в MX video player (хто ним користується, зрозуміли про що я, а хто тільки думає, просто повірте, стане в нагоді).

Mi Пульт (com.duokan.phone.remotecontroller). Пульт управління технікою, через інфрачервоний передавач. Але як на мене, то краще видалити і використовувати Universal Remote for HTC one. Тут більше шансів знайти пульт і допоможе в цьому, автопошук.

Mi Роумінг (com.miui.virtualsim). Не повірите, але є така фігня, як віртуальні SIM карти. Так-так, воно саме. Тільки працює малого де. На швидку руку гугленья, я засік тільки випадки в Китаї і Індії. У Росії можна видаляти (не дарма воно відключено за замовчуванням).

Mi Credit (com.Xiaomi.payment). Електронний гаманець від Xiaomi і для сервісів Xiaomi (наприклад для покупки місця в Mi Cloud). У Росії марно, та й думаю, що воно в цілому тільки для Китаю.

Mi Drop або ShareME (com.Xiaomi.midrop). Приблуда для передачі файлів, замість використання Bluetooth. Тут звичайно в корені, примітивно використовується по FTP передача файлів, але де швидкість Bluetooth і де WI-FI. Різниця в сотню разів по швидкості. Причому додаток, працює не тільки на Xiaomi. Його можна скачати в маркеті на будь-якому Android смартфоні і навіть використовувати для передачі файлів на, або, з комп’ютера. Треба лише завантажити клієнт для PC.

Mi Pay (com.mipay.wallet.in). Основний компонент для Mi Credit.

Сервіси і зворотний зв’язок (com.miui.miservice). Можна сміливо видаляти якщо не використовуєте.

MRGSVendorApp (com.my.games.vendorapp). Це або приблуда зі світу ігор (авторизація, синхронізація, коротше єресь по типу Google Play Ігри). Або це. MailRuGroupSearch = пошуковик від того ж. але не той, що пошуковик, а рекламно-аналітична погань, яка при установці чогось зі світу. почне моніторити сабж і пропонувати завантажити додатки, на основі аналізу (тобто по вашим перевагам). Коротше в обох випадках, в топку цю погань. Мабуть він в прошивці, бо Mail один із спонсорів створення цього телефону.

MSA (com.miui.msa.global). Дрянь. Просто чергова, рекламно-аналітична погань (звичайно на мій погляд). А взагалі, офіційну відповідь від Xiaomi, говорить, що це додаток пов’язано з шпалерами. Скрізь: робочий стіл, погода, теми. Одне достовірно. жере трафік (дрібниці але все ж) і вічно запущена. Робить це цілодобово. Мені особисто, такий «друг» нафіг не потрібен.

News (com.Mi.globalTrendNews). Навіть гуглити не став. І так зрозуміло, що це якийсь сервіс, для показу новин. Єдине, що не знаю де Може в стрічці віджетів? Та фігня, що зліва від робочого столу відкривається. Самі перевіряйте, я не користуюся стрічкою.

PartnerNetflixActivation (com.netflix.partner.activation). Партнерська програма від сервісу Netflix. Мабуть теж спонсор створення телефону. Жадібне Xiaomi не доведе до добра, економія на залозі, як матеріали і при цьому ще доп.заработок на рекламі ох не доведе до добра

Peel Mi Remote (com.duokan.phone.remotecontroller.peel.plugin). Плагін для Mi Remote (Mi Пульт). Партнерський відеосервіс, з трансляцією на TV по WI-FI. Дичина якась. зніс нафіг.

Print Service Recommendation Service (com.google.Android.printservice.recommendation). Нібито, забезпечує реалізацію служби друку Android але так і не зрозумів навіщо це додаток існує в дійсності. Замороження проблем не видала, все одно зміг вибрати принтер і відправити документ на друк.

READ  Який формат флешки потрібен для телевізора

Sensor Test Tool (com.fingerprints.sensortesttool). Тест меню сканера відбитків пальців. У мене вибиває помилку при запуску.

TalkBack (com.google.Android.marvin.talkback). Додаток для допомоги в управлінні смартфоном, людям з обмеженими можливостями. Але, видаляти не раджу і людям без обмежень, так як можливо саме через це додаток, вам якось доведеться обходити блокування телефону від гугла. Шукайте в інтернеті «обхід FRP». Воно телефон НЕ будить і жерти не просить. нехай залишається.

UniPlay Service (com.milink.service). Сервіс трансляції зображення по WI-FI на TV. Використовується як мінімум стокових відеоплеєром «Mi Відео». Але видаляти можна, якщо не користуєтеся такою технологією (як наприклад я, у мене тупо немає телевізора з WI-FI). Компонент від miui і можливо, тільки для MIUI додатків.

VsimCore (com.miui.vsimcore). Компонент для програми з пункту «Mi Роумінг».

Wfd сервіс (com.qualcomm.wfd.service). Бездротовий дисплей (через WI-FI). Тільки на відміну від пункту «UniPlay Service», цей сервіс транслює абсолютно все, що відбувається на екрані вашого телефону, а не тільки висновок відео потоку, наприклад з стік відеоплеєра.

Не бачу особливого сенсу видаляти все з розширеного списку. на Redmi 7A нічого не зламалося звичайно, але пам’яті практично не звільнилося і вбудований крокомір перестав рахувати кроки.

Як додатки можна видалити

Перш ніж перейти безпосередньо до дій, з’ясуємо, видалення яких додатків чи не позначиться на роботі системи. Стерти без наслідків можна такі програми:

Є й інші програми, які можна видалити або відключити: пошта, музика, сервіси. зворотний зв’язок, email, Google-карти та інше.

установка ПО

Тепер встановлюємо на комп’ютер додаток Team Win Recovery Project. Як тільки програма буде завантажена, відкрийте її і в пункті bat виконайте передбачувані дії. Після перейдіть в пункт Advanced і виберіть Tools, потім Disable Verify. Останній пункт потрібен, щоб не нашкодити функціонуванню системи після видалення.

Видалення з ROOT-правами

Найбільш перевіреним способом є видалення програм через отримання ROOT-прав. Однак і в цьому випадку без PC не обійтися.

Зверніть увагу! Виконання дій з правами суперкористувача тягне за собою позбавлення гарантії на смартфон. Якщо ви тільки недавно придбали свій пристрій, рекомендуємо скористатися попереднім способом. Крім того, при допущених помилках в процесі видалення може бути порушено функціонування пристрою. Тому працювати з ROOT-правами варто просунутим користувачам.

Видалення додатків без ROOT-прав

Для видалення додатків без root-прав вам знадобиться наступне:

 • будь-який комп’ютер на Windows, Linux або Mac (на жаль, без комп’ютера виконати цю дію не можна);
 • смартфон, з якого потрібно стерти заводські утиліти;
 • USB-кабель для з’єднання з PC;
 • програма Xiaomi ADB Fastboot Tools.

Для початку скачайте утиліту Xiaomi ADB на ваш комп’ютер. Перед установкою виберіть файл, призначений для установки на вашу операційну систему.

Після того як програма буде завантажена, розпакуйте її і встановіть звичайним способом. Після цього необхідно включити режим налагодження на смартфоні. Робиться це в такий спосіб:

  в настройках смартфона перейдіть до пункту «Про телефоні», потім виберіть «Версія MIUI». Після цього в нижній частині екрана з’явиться повідомлення про те, що ви придбали статус розробника;

 • поверніться в минуле меню і відкрийте «Розширені настройки»;
 • в розділі «Для розробників» перейдіть до появи напису «Налагодження по USB». Увімкніть її і підтвердіть дії, натиснувши «ОК».
 • Всі підготовчі дії завершені. Тепер можна переходити безпосередньо до видалення програм.

  • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю і змініть режим налагодження на «Передачу файлів».
  • Тепер запустіть викачане додаток ADB на комп’ютері, потім натисніть на напис Debloater.
  • Почнеться процес розпізнавання, після чого на дисплеї з’явиться напис «Дозволити налагодження». дозволяємо.
  • Знову клацніть на Debloater, і додаток виведе на екрані список утиліт, які можна видалити. Уважно перегляньте список і відзначте встановлені додатки, які хотіли б стерти з пам’яті.
  • Як тільки прийдуть програми будуть відзначені, натисніть на Uninstall і дочекайтеся, поки видалення буде завершено.
  • Коли видалення завершиться, перезавантажте смартфон. Для цього потрібно натиснути на Reboot system.

  Після того як смартфон Xiaomi буде перезавантажений, перевірте, чи всі в ньому працює нормально. Якщо ваш Redmi 6A, Ноут 7 або будь-яка інша модель запустилися швидко і функціонують без підвисань, значить, процедура пройшла успішно. У розділі «Сховище» ви зможете помітити, що вільної пам’яті стало більше, і тепер її можна заповнити більш корисними програмами.

  Зверніть увагу! Якщо до цього на смартфоні було недостатньо вільної пам’яті, то після видалення вбудованих додатків система почне працювати помітно швидше.

  Які системні програми можна видалити на смартфоні Xiaomi

  Разом з новим телефоном ми отримуємо купу вбудованих системних додатків. Одні з них досить корисні і використовуються нами регулярно, тоді як інші програми просто витрачають заряд акумулятора, працюючи у фоновому режимі. У цій статті поговоримо про те, які програми на Xiaomi можна безповоротно видалити, а також як це можна зробити з ROOT-правами і без ROOT.

  Чи варто видаляти встановлені додатки

  Видалення непотрібних системних додатків. це цілком адекватний крок, якщо потрібно очистити вбудоване сховище або розвантажити оперативну пам’ять. Однак до цього дійства потрібно підходити вкрай відповідально, т. К. Якщо видалити системне додаток на Xiaomi, необхідне для роботи Android або MIUI, можна завдати шкоди смартфону. В результаті подібної помилки деякі функції будуть працювати некоректно, а сама система може видавати повідомлення про помилки різного роду.

  З іншого боку, якщо видалити непотрібні встановлені додатки, користувач отримає відразу кілька переваг:

  • звільнення постійної і оперативної пам’яті, що позитивно вплине на швидкість роботи системи (наприклад, ігри почнуть запускатися швидше);
  • з’явиться можливість замінити заводські додатки на сторонні і більш зручні;
  • так як багато подібних утиліти працюють у фоновому режимі, вони садять заряд акумулятора, тому їх видалення дозволить збільшити автономність гаджета.

  розблокування завантажувача

  Щоб розблокувати завантажувач, потрібно перейти на сайт Xiaomi, авторизуватися і подати відповідний запит. У пункті із зазначенням причини введіть To install localized firmware. Термін розгляду заявки становить 1-3 дні. Після того як ви отримаєте позитивне рішення, скачайте на PC додатки MiPhoneManager і MiFlashUnlock. Крім того, потрібно актуальна прошивка на самому телефоні. Перейдіть в налаштування гаджета і перевірте, чи є доступне оновлення ОС (якщо є, то встановіть).

  Після цього буде потрібно прив’язати смартфон до аккаунту Xiaomi:

  • в настройках перейдіть в «Інформацію про пристрій»;
  • тапніте 7 раз по напису «Версія MIUI», поки не висвітиться повідомлення про отримання доступна до режиму суперкористувача;
 • тепер увійдіть в розділ «Для розробника» і включіть заводську розблокування;
 • увійдіть в раніше встановлену утиліту MiFlashUnlock на комп’ютері, потім введіть дані від облікового запису Xiaomi.
 • Після всіх цих дій необхідно відключити смартфон, потім включити його, затиснувши клавішу живлення і збільшення гучності. Як тільки на екрані з’явиться емблема виробника, відпустіть кнопку включення, утримуючи другу клавішу. Далі виберіть режим Fastboot. Тепер підключіть смартфон і PC по USB і тапніте «Розблокувати». Якщо ви виконали всі дії вірно, то завантажувач буде розблоковано.

  Спосіб 1. Відключення через настройки MIUI

  Якщо за умовчанням така опція доступна на вашому пристрої Xiaomi або Redmi, то просто перейдіть в «Налаштування», виберіть «Програми та повідомлення», далі «Показати всі додатки». У вікні знайдіть потрібне. Як приклад ми будемо відключати вбудований сервіс «Google Play Музика». Просто натисніть «Відключити додаток».

  На деяких Xiaomi кнопка відключення відсутня. У такому випадку спробуйте запустити «Налаштування» і в полі «Пошук налаштувань» введіть «Зміна установок системи». Виберіть розділ з однойменною назвою, а далі «Всі програми», потім в списку вимкніть непотрібні.

  Так само для цього завдання можна використовувати спеціальний додаток «Redmi System manager (No Root)».

  Таким чином, ви можете відключити безліч системних додатків, але далеко не все. А ось наступний спосіб дозволяє повністю видалити (при необхідності пізніше відновити) будь-вбудоване Google і Mi додаток.

  Спосіб 2. Видалення через Xiaomi ADB Fastboot Tools

  Щоб успішно виконати всі необхідні дії, потрібно персональний комп’ютер або ноутбук, драйвер для вашого смартфона Xiaomi, оригінальний USB-кабель і спеціальна програма. Завантажити можете за цим посиланням.

  Якщо програма при запуску на комп’ютері буде видавати помилку з кодом 0xc000007b, встановіть або поновіть DirectX і Net Framework. Так само в деяких випадках допомагає оновлення драйвера відеокарти.

  На смартфоні ввімкніть опцію «Налагодження по USB». Якщо до цього часу ви ще жодного разу не користувалися цим системним інструментом, то для включення необхідно спочатку активувати «Режим розробника». Перейдіть в «Налаштування», далі відкрийте розділ «Про телефоні», кілька разів поспіль натисніть на пункт «Версія MIUI» або «Номер збірки». Система повідомить про те, що «Ви стали розробником».

  Тепер в «Налаштуваннях» знайдіть новий пункт меню «Для розробників». Як правило, він знаходиться в розділі «Система» або «Розширені настройки».

  Прокрутіть список до розділу «Налагодження». Тут включите режим налагодження при підключенні вашого Xiaomi або Redmi до PC по USB.

  Підключіть пристрій до комп’ютера і відкрийте шторку повідомлень. Замість «Зарядка по USB» (або на деяких моделях «Без передачі даних»), виберіть режим роботи «Передача файлів».

  Тепер перейдемо до дій на PC. Запустіть ADB Fastboot Tools. Натисніть «Debloater». Через кілька секунд у вікні «Status» покажуть інформацію про вашому мобільному пристрої. Після цього на телефоні автоматично з’явиться віконце з пропозицією дозволити налагодження по USB. Поставте галочку «Завжди дозволяти цього комп’ютера» і натисніть «ОК».

  Після цього знову натисніть кнопку «Debloater». З’явиться список системних Mi і Google програм, які потенційно можуть бути присутніми в пам’яті смартфона Xiaomi. Наприклад, виберемо для видалення відразу кілька. Compass, Downloads, Google Maps, Scanner, Yellow Pages.

  Далі натисніть кнопку «Uninstall». У віконці «Status» можете спостерігати за процесом видалення.

  По закінченню натисніть «Reboot into System».

  Тепер можна відключити смартфон від комп’ютера.

  Видалення встановлених додатків на будь-якому Xiaomi і Redmi

  За замовчуванням на смартфонах Xiaomi і Redmi, які працюють під управлінням Android і оболонки MIUI, вбудовано багато Google і Mi-додатків. Часто користувачі приймають рішення видалити непотрібні системні програми, адже деякі з них автоматично завантажуються при включенні смартфона, займають постійну і оперативну пам’ять, або взагалі використовують Інтернет-з’єднання. Отримати бажаний результат можна тільки при використанні додаткового ПЗ. В цьому немає нічого надскладного, якщо правильно виконувати всі дії нашої інструкції.

  Чи варто видаляти системні програми?

  Це цілком розумний крок в плані очищення пам’яті пристрою. Тільки підходити до питання потрібно з розумом і обережністю. Адже в разі видалення важливого системного застосування для операційної системи Android, робота мобільного пристрою може бути порушена. В результаті деякі функції можуть працювати неправильно, будуть з’являтися різного роду помилки.

  Якщо видалити вбудовані додатки, які не відповідають за життєво необхідні функції смартфона, ви отримаєте кілька переваг:

  • Звільниться вбудована і оперативна пам’ять, що позначиться на швидкості роботи гаджета;
  • З’явиться можливість використовувати замість стандартних більш функціональні і зручні сторонні додатки;
  • Оскільки деякі встановлені програми працюють у фоновому режимі, то значно економиться витрата заряду батареї вашого Xiaomi.

  Процедура відключення або навіть повного видалення не вимагає наявності ROOT-прав. Вирішити завдання можна двома способами. через настройки Xiaomi і за допомогою функціоналу спеціального додатка для комп’ютера. Далі ознайомимося з кожним з них.

  Які програми можна видалити на Xiaomi без наслідків?

  Нижче вашій увазі представлені вбудовані додатки, видалення яких не вплине на стабільну роботу смартфона Xiaomi або Redmi. До кожного додається короткий опис, щоб зрозуміти, з чим маєте справу. Якщо ви не користуєтеся тією чи іншою програмою, то сміливо можете прати.

  BETATECH.COM.UA 2022