Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як видалити обліковий запис майкрософт на телефоні

Table of Contents

Як видалити обліковий запис Microsoft

Видалити обліковий запис Microsoft можна повністю на офіційному сайті компанії разом з усіма збереженими даними і призначеними для користувача настройками. Або ж виконати видалення облікового запису в операційній системі на комп’ютері або мобільному телефоні зі збереженням доступу (можливістю авторизації та підключення в подальшому). Потрібно розуміти, що різниця в цих двох процедурах істотна. У першому випадку. операція фактично безповоротна; а в другому. тимчасове відключення профілю на пристрої.

Далі в статті розглянемо, як видалити обліковий запис Microsoft на офсайте сервісу і як прибрати (відключити) її з комп’ютера, телефону.

Видалення профілю на PC

Після видалення облікового запису з комп’ютера вона зберігається на сервері компанії і залишається доступною для користувача. Але дані, пов’язані з учеткой, наприклад листи на e-mail, будуть видалені з операційної системи (пам’яті пристрою).

Такий підхід дозволяє оперативно змінити на PC старий канал Microsoft на новий, переходити в режим використання виключно локального профілю (без взаємодії зі службами компанії). А також виключати доступ до особистих даних, наприклад, у разі продажу комп’ютера, ноутбука.

Прибрати профіль можна різними способами. Розберемо покроково виконання кожного в операційній системі Windows 10.

Приступаючи до видалення

Видаляючи учетку Майкрософт, ви також видаляєте дані сервісів і служб компанії, прикріплених до неї. А саме:

 • файли з хмарного сховища OneDrive;
 • інформацію на ігрових платформах Xbox Live, GamerTag;
 • список контактів і ідентифікатор в месенджері Skype;
 • профілі на NuGet.org, Outlook.com, Live, MSN, Hotmail.

Тому доцільно переглянути ресурси з перерахованих вище, які ви використовували, на предмет наявності важливої ​​інформації і подальшого її збереження:

 • документи;
 • грошові кошти на картах оплати;
 • переписку і окремі повідомлення на e-mail та ін.

Попередження! Не може віддалятися якась одна зі служб в облікового запису (наприклад, OneDrive) зі збереженням доступу до решти службам.

Повне видалення облікового запису на офіційному сайті

Назавжди «розпрощатися» з учеткой Microsoft має сенс, коли в ній абсолютно немає потреби або є інший акаунт на сервісі, який активно використовується. Перед активацією процедури ресурс компанії обов’язково перевірить ваші права на аккаунт, а також надасть можливість зберегти важливі дані з профілю.

закриття облікового запису

Щоб повністю видалити обліковий запис:

Відкрийте в браузері сторінку. http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=523898.

Примітка. Якщо у вас кілька учёток, увійдіть в ту, яку хочете видалити.

Переконайтеся в тому, що ви авторизовані в акаунті Microsoft, від якого хочете позбутися. Логін відображений у верхній частині сторінки, в рядку «Перевірка готовності до закриття».

Уважно ознайомтеся з рекомендаціями сервісу по збереженню даних, налаштування. І, якщо потрібно, скористайтеся посиланнями для швидкого переходу на сайти служб, електронну пошту. Виконавши всі необхідні дії, знову поверніться на сторінку видалення.

Під списком, в нижній частині сторінки, натисніть кнопку «Далі».

На новій сторінці необхідно проставити «галочки» у всіх пунктах. Так ви повідомите сервісу, що ознайомлені з умовами та наслідками видалення профілю.

Відкрийте кліком мишки спадаюче меню «Виберіть причину» і вкажіть, чому закриваєте учетку.

Как выйти из учётной записи Майкрософт

Клацніть мишкою «Позначити для закриття». Дотримуйтесь інструкцій сайту, щоб завершити видалення.

З моменту закриття протягом 60 днів учетку можна відновити. Для цього потрібно всього лише авторизуватися в ній. Після входу процедура видалення автоматично деактивується.

вхід в локальну обліковий запис

Принцип видалення побудований на тому, що в системі з ініціативи користувача виконується заміна профілю Майкрософт на локальну учетку (по типу як в Windows 7) шляхом реєстрації та авторизації штатними засобами.

В панелі завдання клікніть іконку «Windows». Потім: ярлик «Профіль» → в меню «Змінити параметри».

В панелі виберіть опцію «Увійти замість цього з локальної».

У вікні введіть пароль від учеткі Microsoft, щоб підтвердити на неї права. Потім клікніть «Далі».

Вкажіть дані в формі для локального профілю:

видалити, обліковий, запис, майкрософт, телефон
 • Ім’я користувача;
 • пароль (і повторно для верифікації в наступному рядку);
 • підказку (в якості додаткової інформації, якщо раптом забудете пароль).

Коли всі поля будуть заповнені, клікніть «Далі».

У вікні «Переключитися на локальну» активуйте кліком мишки команду «Вийти з системи».

В панелі входу в ОС наберіть пароль від локального профілю.

Для перевірки настройки знову зайдіть в панель профілю. У рядку параметрів облікового запису повинні відображатися дані локальної учеткі.

Без знання логіна і пароля, видалити головну обліковий запис на Windows Phone неможливо. Альтернативним рішенням є повернення до стандартних налаштувань. Якщо ж вам відомий пароль і адресу електронної пошти, закрити запис можна за кілька простих кроків, скориставшись сторінкою огляду Live від Microsoft. Звичайні акаунти видаляються без особливих зусиль через стандартні настройки телефону. Процес повного перезавантаження може відрізнятися певними труднощами і виконуватися кілька годин (при зависанні необхідно спробувати зробити повторний reset).

Щоб видалити обліковий запис Майкрософт. це досить проста процедура, впоратися з якою зможе навіть дитина. Проте багато користувачів PC не знають, як відв’язати комп’ютер від конкретного користувача аккаунта. Заповнити прогалину в знаннях допоможе ця стаття. У ній ми поговоримо про те, як видалити обліковий запис Microsoft.

Навіщо видаляти учетку?

Досить часто люди використовують один комп’ютер разом. Щоб захистити власну інформацію, користувачі працюють на різних учетке. Але що робити якщо необхідність в декількох акаунтах відпала? Щоб не засмічувати пам’ять і не плодити непотрібні учеткі, необхідно видалити користувача. Але як видалити обліковий запис на Windows 10?

READ  Apple Watch 3 з яким iPhone працює

Видалення через «Панель управління»

Як видалити користувача в Windows 7 і більш ранніх версіях операційної системи? В такому випадку необхідно використовувати «Панель управління». Вона є в кожної версії Windows. Завдяки цьому процес відключення користувача на різних ОС ідентичний. Як же видалити користувача в Windows 10, 8, 7 і т.д.? Треба керуватися наступною інструкцією:

 • Запустіть «Панель управління». Є кілька способів зробити це. Натисніть гарячу комбінацію Win X або введіть у командному рядку control. Крім цього, «Панель управління» можна запустити, клікнувши на кнопку «Пуск» ПКМ. З’явитися, що випадає. У ньому треба натиснути на пункт «Панель управління».
 • У вікні вибираємо варіант «Облікові записи користувачів». Наступні інструкції можна зробити тільки в тому випадку, якщо ви маєте адміністраторські права на PC.
 • Відбувся перехід до нового розділу. У ньому вибираємо пункт «Видалення облікових записів користувачів».
 • Сформується список, що складається з користувачів, які здатні увійти в систему. Щоб відв’язати користувача від комп’ютера, тиснемо на назву облікового запису. Потім натискаємо на напис «Щоб видалити обліковий запис».
 • Система видасть повідомлення. У ньому йдеться про те, що інформація користувача буде втрачена. Щоб відв’язати користувача від комп‘ютера натискаємо на кнопку «Видалити файли».

Видалення облікового запису

На превеликий жаль, видалити головну обліковий запис Microsoft в приладах з встановленим Windows Phone неможливо. Якщо мова йде про пересічного акаунті, яких може бути необмежена кількість, проблем ніяких немає:

 • виберіть «Налаштування»;
 • натисніть параметр «Пошта», після чого перейдіть в облікові записи;
 • затримайте палець навпроти обраного аккаунта;
 • торкніться кнопки «Видалити».
 • З головною записом ця хитрість не пройде, єдине рішення. скидання до початкових установок.

Hard reset

Важливо розуміти, що reset є повне видалення музики, відеоматеріалів та інших файлів, які зберігаються у внутрішній пам’яті приладу. Рекомендуємо завчасно переписати куди-небудь питання, що цікавлять вас файли, записати контакти людей і т. П., Іншими словами, підготувати смартфон до скидання параметрів.

Розрізняють два методи виконання скидання. Перший надається з меню пристрою, його можна використовувати, якщо гаджет працює без гальмування і дефектів. Суть проста: виберіть пункт «Відомості про пристрій» в настройках, після чого натисніть на «Скидання налаштувань». В контексті зміни облікового запису Майкрософт, спосіб може не допомогти, адже іноді система запитує пароль, який відомий тільки попередньому власнику.

 • затисніть на пару секунд клавіші живлення (блокування) і зменшення гучності;
 • смартфон повинен почати вібрувати, це свідчить про успішно старті процедури;
 • після цього затримайте клавішу зниження гучності до тих пір, поки на дисплеї не буде знаку «!»;
 • після появи параметра «!», натискайте по черзі кнопки збільшення звуку, зменшення звуку, клавішу живлення, зменшення звуку.

Далі система приступить до процедури reset.

Щоб видалити обліковий запис Microsoft на Люміі в Windows 10 Mobile

На телефоні заходимо в «Параметри» потім в «Адреси електронної пошти; облікові записи додатків ». Тут ми бачимо всі наявні на телефоні адреси і «учеткі».

Далі вибираємо основний аккаунт, тиснемо «Управління», після цього. «Видалити обліковий запис», в наступному вікні підтверджуємо.

На цьому процес видалення облікового запису Майкрософт завершено. Описаний вище спосіб підходить для смартфонів Lumia 520, 640, 535, 630, 550, 625, 650, 430, 532, 620 1320, 729 1320, 510, 730, 800, 525, 925, 435, 610, 900 та інших пристроїв, що працюють на базі операційної системи Windows 10 Mobile.

Без активної облікового запису повноцінно використовувати смартфон не вийде

Видалення через вікно налаштувань користувачів

Видалити обліковий запис на Windows 7 і інших версіях цієї ОС можна через так зване вікно налаштувань. Щоб отримати до нього доступ треба викликати вбудовану утиліту «Виконати». Скористайтеся пошуком в меню «Пуск» або натисніть гарячу комбінацію Win R. Потім вбийте в рядок команду netplwiz і активуйте її, натиснувши Enter.

Відкриється вікно. У ньому є список акаунтів, що мають доступ до комп‘ютера. Щоб прибрати учетку треба клікнути на неї і натиснути «Видалити». При цьому ви повинні володіти адміністраторськими правами.

Для чого потрібен аккаунт?

Обліковий запис являє собою адресу e-mail і пароль. Застосування цієї пари логін / пароль дозволяє користуватися такими засобами, як Xbox Music, Office 365, хмарними технологіями від Microsoft, Skype і т. П.

Как удалить аккаунт Майкрософт на телефоне 2021

Щоб видалити обліковий запис Microsoft на Люміі в Windows 10 Mobile

На телефоні заходимо в «Параметри» потім в «Адреси електронної пошти; облікові записи додатків ». Тут ми бачимо всі наявні на телефоні адреси і «учеткі».

Далі вибираємо основний аккаунт, тиснемо «Управління», після цього. «Видалити обліковий запис», в наступному вікні підтверджуємо.

На цьому процес видалення облікового запису Майкрософт завершено. Описаний вище спосіб підходить для смартфонів Lumia 520, 640, 535, 630, 550, 625, 650, 430, 532, 620 1320, 729 1320, 510, 730, 800, 525, 925, 435, 610, 900 та інших пристроїв, що працюють на базі операційної системи Windows 10 Mobile.

Як видалити обліковий запис

Існує два варіанти видалення користувача аккаунта. з пристрою та бази акаунтів Microsoft. У першому випадку здійснюється скидання налаштувань на Windows Phone і Windows 10 Мобайл, а в другому. на сайті подається заявка на закриття і видалення облікового запису.

Як внести зміни

Обліковий запис, як не дивно, не назавжди прив’язується до телефону з плиткової ОС. У користувача є можливість поміняти її на іншу, правда кілька «грубим» способом. скиданням налаштувань до початкового стану. У Windows 10 Mobile звичайно ж передбачений менш радикальний варіант, але працює він, чесно кажучи, трохи криво. змінити акаунт можна лише в нативних додатках. В параметрах системи провернути таке не можна. Робити це виключно в додатках вкрай не рекомендується, бо після таких дій софт починає неадекватно себе вести. Так що в даній ситуації краще всього виконати скидання налаштувань на Windows Phone і Windows 10 Мобайл.

Відключення аккаунта на сайті

Чи означає повну нейтралізацію профілю з усіма наявними в ньому даними.

У горизонтальному меню, вгорі праворуч, клацніть розділ «Безпека та конфіденційність».

На новій сторінці відкрийте підрозділ «Додаткові параметри безпеки».

Натисніть «Відправити код» і введіть в спеціальному полі отримані дані для верифікації.

READ  Як видалити відео з телефону

Прокрутіть сторінку трохи вниз і клацніте пункт «Закрити обліковий».

Ознайомтеся з інструкцією сервісу, а потім для відключення аккаунта клікніть «Далі».

Після видалення компанія Майкрософт надає можливість протягом 60-ти днів відновити профіль.

Користувачеві пропонується ввести логін і пароль від облікового запису Microsoft. Якщо це зробити, то Windows 10 буде використовувати цей обліковий запис для входу в систему.

Тому багато користувачів цікавляться, як видалити обліковий запис Microsoft в Windows 10 і повернутися до використання звичайної локального облікового запису. У цьому матеріалі ми розглянемо саме це питання.

Для того щоб видалити обліковий запис Microsoft в Windows 10 вам необхідно відкрити настройки облікового запису. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і клацніть по імені користувача. Після цього відкриється невелике меню. У цьому меню потрібно вибрати пункт «Змінити параметри облікового запису».

Після цього відкриється вікно з настройками облікового запису. Тут потрібно клікнути на посилання «Увійти замість цього з локальної обліковим записом».

В результаті перед вами має з’явитися вікно з назвою «Переключитися на локальну обліковий запис». У цьому вікні потрібно ще раз ввести пароль від вашого облікового запису Майкрософт і натиснути на кнопку «Далі».

На наступному етапі вас попросять ввести ім’я користувача, пароль і підказку для пароля для локального облікового запису. Якщо не хочете використовувати пароль, то просто введіть ім’я користувача, а поле для введення пароля залиште порожнім.

На цьому видалення облікового запису Майкрософт в Windows 10 практично завершено. Вам залишилося натиснути на кнопку «Вийти з системи і закінчити роботу».

Как удалить учетную запись Майкрософт

Після цього система вийде з облікового запису Майкрософт, і ви зможете зайти під звичайної локальної обліковим записом. В принципі, на цьому можна закінчити. Але, якщо ви хочете повністю видалити обліковий запис Microsoft з Windows 10, то вам потрібно ще раз зайти в параметри облікових записів (клік по імені користувача в меню Пуск). Там в самому низу сторінки буде відображена ваш обліковий запис Microsoft. Виділіть її та натисніть на кнопку «Видалити».

Після підтвердження, обліковий запис Майкрософт буде повністю видалена з Windows 10.

У даній статті ми розглянемо кілька способів деінсталювати (а попросту кажучи видалити) обліковий запис «Microsoft» в нині вельми популярною ОС «Windows 10». Кожен із способів буде ретельно викладено, і в свою чергу буде описувати алгоритм необхідних для цієї операції дій, з урахуванням можливих різноманітних ситуацій.

Щоб видалити обліковий запис від Майкрософт, шляхом заміни її на аккаунт локального типу.

Цей спосіб є найпростішим, так як він заздалегідь був передбачений розробниками в самій системі. З його допомогою ви просто перетворює свою поточну учетку в локальну. Відзначимо, що даний спосіб завадить вам надалі робити синхронізацію параметрів свого облікового запису, на всіх наявних у вас в побуті девайсів.

Для виконання даної операції, вам необхідно буде зайти в розділ налаштувань «Параметри», перейшовши туди через меню «Пуск», або за допомогою комбінації клавіш «WinI». Потім переходимо до підрозділу настройки облікових записів, опинившись на місці натискаємо по пункту «Електронна пошта і». Після виконуємо кілька простих комбінацій, попередньо не забувши зберегти всі відкриті на даний момент документи (проекти), так як по завершенню цих маніпуляцій ваш PC перезавантажитися.

Кількома курсором за підпунктом «Увійти з локальної обліковим записом». У вікні, в вводимо діючий пароль учеткі Майкрософт. Після вбиваємо дані для створюваної облікового запису локального типу. Потім система повідомить вас, що для вступу в силу змін необхідно провести перезавантаження PC. Після її виконання на вашій персональній машині в «Windows 10» вже буде використовуватися локальна обліковий запис.

Видалення локального облікового запису (або записи Майкрософт) при наявності в системі іншого облікового запису.

Другий спосіб стане в нагоді тим, хто випадково або по мала місце необхідність створив в «Windows 10» кілька облікових записів. Але тепер потреба в деяких з них відпала, і ви хочете їх прибрати зі свого комп’ютера. Для виконання задуманого нам, перш за все, необхідно буде увійти в систему через обліковий запис володіє правами адміністратора. Особливо відзначимо, що це повинна бути не та ж обліковий запис, яку ви власне і маєте намір видалити.

Виконавши цю умову, проїдемо по такому маршруту через меню налаштувань: «Пуск», розділ «Параметри», підрозділ «Облікові записи», пункт «Сім’я і». У який з’явився перед вами переліку «Інші користувачі» вибираємо учетку яка підлягає видаленню. Клікнувши по ній курсором, натискаємо на кнопку видалення.

Система виведе на екран попередження, що з видаленням облікового запису з комп’ютера також будуть прибрані всі персональні дані цього користувача. Якщо ви вже заздалегідь розсудливо вже подбали їх перекопіювати в інше місце, сміливо натискайте «Видалити обліковий». Через досить короткий проміжок часу, система видасть повідомлення, що обліковий запис видалено.

Видалення учеткі «Windows 10» за допомогою використання панелі управління.

Третій спосіб, який ми розглянемо в цій статті, на мій погляд є самим, так би мовити «природним». Відкриваємо панель управління в «Windows 10». Вибираємо вид відображення «значки». Кількома по значку «Облікові записи». Для подальших дій нам знадобляться права адміністратора.

Тиснемо на пункт «Управління іншим». Далі вибираємо обліковий запис від Майкрасофт (цей спосіб підійде і для видалення локальної). У вікні тиснемо на пункт, який відповідає за видалення учеткі. Перед вами відкриється ще одне віконце, в якому система запропонує вам видалити всі файли цього облікового запису і зберегти їх для інших користувачів. Підтверджуємо свої наміри видалити запис. І все готово, непотрібна обліковий запис була видалена з комп’ютера.

Сьогодні ми розповімо своїм читачам. як видалити обліковий запис на Windows 10. Причому робити це будемо виходячи з самих різних ситуацій: коли є одна-єдина запис, а ви хочете відв’язати її від сайту Microsoft і зробити локальної або коли аккаунт не потрібен зовсім. Другий спосіб може видалити будь-яку додаткову учетку, природно, крім адміністратора, причому як локальну, так і прив’язану до мережі. В кінці статті, для вашої зручності знаходиться відеоінструкція. Бажання видалити свій Windows-аккаунт може виникнути, наприклад, тоді, коли у вас не виходить змінити електронну пошту на сайті Microsoft.

Приступимо, кожен із способів буде розглянуто максимально докладно і, дотримуючись наших рекомендацій, ви напевно доб’єтеся потрібного результату.

READ  Як можна знайти втрачений телефон Android

Прогрес не стоїть на місці, операційні системи стають все більш зручними і функціональними. Не відстає і лідер на даному терені. Windows, а точніше, її остання десята версія. Компанія Майкрософт прив’язує акаунти користувачів до їх облікових записів для того щоб дані весь час зберігалися в хмарі і не могли бути втрачені, що легко відбувається при використанні стандартного жорсткого диска і навіть SSD-накопичувача. Зберігаючи свої файли, паролі і настройки в OneDrive (хмарне сховище від Microsoft яке безкоштовно надається кожному користувачеві Windows), ви можете бути впевнені, що вони ніколи не загубляться.

Є і ще один момент, який говорить на користь саме інтернет-аккаунта. Це банальна переустановка Windows. Дана операційна система побудована не так, як інші, тут використовується реєстр і це є відвертим мінусом як «Десятки», так і інших версій ОС від Microsoft. Справа в тому, що з часом цей реєстр захаращується і звичайному користувачеві нічого не залишається робити як перевстановити операційну систему. І тут вас чекає найцікавіше. встановити саму Windows нескладно і недовго, але програмне забезпечення та його налаштування віднімають багато часу. Наприклад, додаток яким користуємося ми. Key Collector вимагає повторної настройки, яка займає більше півгодини. Якщо ж встановити його на хмару, конфігурація не буде потрібно і програма буде готова через 2 хвилини. робіть висновки.

В налаштуваннях Windows Phone 8.1

Пошукайте розділ «Почтаучётние записи» і увійдіть в нього.

  Далі виконайте всі дії, розписані в способі створення аккаунта на сайті Microsoft.

Створення облікового запису Майкрософт в Windows Phone 8.1 і 10 Mobile

Якщо ви тільки придбали пристрій з мобільного «десяткою» на борту, і ще не пройшли всі етапи початкової настройки системи, тоді, слідуючи підказкам на екрані, дійдіть до моменту додавання облікового запису. При цьому не забудьте підключити пристрій до Інтернету через Wi-Fi або мобільну мережу, так як без нього не вдасться створити новий користувальницький аккаунт.

У відповідних полях вкажіть свої прізвище, ім’я та псевдонім.

Тапніте по полю під пунктом «Домен» і виберіть один з доступних варіантів.

Придумайте і введіть пароль від аккаунта Microsoft.

Після додавання всіх даних натисніть на кнопку «Далі».

Вкажіть країну або регіон проживання, дату народження, стать, і перейдіть на наступний етап.

Введіть номер телефону, або запасний e-mail для додаткового захисту облікового запису. При бажанні ви можете вказати обидва варіанти.

Якщо ви вирішили пропустити етап створення облікового запису при початковій настройці системи і виконати цю дію пізніше, тоді вам слід виконати нижче розписані дії для того, щоб зробити це з-під системи. Оскільки в Windows Phone 8.1 і Windows 10 Mobile відрізняються назви розділів, що відповідають за роботу з акаунтами, для кожного з цих систем написані окремі міні-керівництва. Перед тим як приступити до виконання однієї з них, переконайтеся, що апарат, на якому будуть проводитися всі маніпуляції, підключений до мережі Інтернет, так як без нього у вас не вийде створити акаунт.

Для чого потрібна обліковий запис Microsoft в Windows Phone

Облікова запис Microsoft. це не просто профіль користувача, де зберігається основна інформація про нього. Це своєрідний ключ, що дозволяє отримати доступ до всіх існуючих сервісів компанії з Редмонда. З його допомогою можна:

Створити персональне хмарне сховище OneDrive, ігровий аккаунт Xbox і обліковий запис Skype.

Отримати місце для зберігання контактів і резервних копій пристроїв.

Синхронізувати важливі дати, зустрічі, замітки і настройки.

Купити і завантажити контент з Windows Store і Groove Music.

Що цікаво, Microsoft не обмежує число акаунтів, створюваних однією людиною. Тому при бажанні можна завести будь-яку кількість облікових записів і безперешкодно користуватися ними.

Видалення облікового запису

На превеликий жаль, видалити головну обліковий запис Microsoft в приладах з встановленим Windows Phone неможливо. Якщо мова йде про пересічного акаунті, яких може бути необмежена кількість, проблем ніяких немає:

видалити, обліковий, запис, майкрософт, телефон
 • виберіть «Налаштування»;
 • натисніть параметр «Пошта», після чого перейдіть в облікові записи;
 • затримайте палець навпроти обраного аккаунта;
 • торкніться кнопки «Видалити».
 • З головною записом ця хитрість не пройде, єдине рішення. скидання до початкових установок.

Для чого потрібен аккаунт?

Обліковий запис являє собою адресу e-mail і пароль. Застосування цієї пари логін / пароль дозволяє користуватися такими засобами, як Xbox Music, Office 365, хмарними технологіями від Microsoft, Skype і т. П.

Hard reset

Важливо розуміти, що reset є повне видалення музики, відеоматеріалів та інших файлів, які зберігаються у внутрішній пам’яті приладу. Рекомендуємо завчасно переписати куди-небудь питання, що цікавлять вас файли, записати контакти людей і т. П., Іншими словами, підготувати смартфон до скидання параметрів.

Розрізняють два методи виконання скидання. Перший надається з меню пристрою, його можна використовувати, якщо гаджет працює без гальмування і дефектів. Суть проста: виберіть пункт «Відомості про пристрій» в настройках, після чого натисніть на «Скидання налаштувань». В контексті зміни облікового запису Майкрософт, спосіб може не допомогти, адже іноді система запитує пароль, який відомий тільки попередньому власнику.

 • затисніть на пару секунд клавіші живлення (блокування) і зменшення гучності;
 • смартфон повинен почати вібрувати, це свідчить про успішно старті процедури;
 • після цього затримайте клавішу зниження гучності до тих пір, поки на дисплеї не буде знаку «!»;
 • після появи параметра «!», натискайте по черзі кнопки збільшення звуку, зменшення звуку, клавішу живлення, зменшення звуку.

Далі система приступить до процедури reset.

Видалення облікового запису на смартфонах з Windows Phone

Без активної облікового запису повноцінно використовувати смартфон не вийде

Без знання логіна і пароля, видалити головну обліковий запис на Windows Phone неможливо. Альтернативним рішенням є повернення до стандартних налаштувань. Якщо ж вам відомий пароль і адресу електронної пошти, закрити запис можна за кілька простих кроків, скориставшись сторінкою огляду Live від Microsoft. Звичайні акаунти видаляються без особливих зусиль через стандартні настройки телефону. Процес повного перезавантаження може відрізнятися певними труднощами і виконуватися кілька годин (при зависанні необхідно спробувати зробити повторний reset).

BETATECH.COM.UA 2021