Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як видалити пароль з комп’ютера

Table of Contents

Як видалити паролі в Internet Explorer

У вікні браузера Internet Explorer натисніть на кнопку меню «Сервис», а потім в контекстному меню виберіть пункт «Властивості браузера».

У вікні «Властивості браузера», відкрийте вкладку «». У розділі «Автозаповнення» натисніть на кнопку «Параметри».

У вікні «Параметри автозаповнення», для видалення всіх паролів, збережених в браузері, необхідно буде натиснути на кнопку «Видалити журнал автозаповнення».

Далі відкриється вікно «Видалення історії огляду». У цьому вікні відзначте прапорцем пункт «Паролі», а потім натисніть на кнопку «Видалити».

Після цього, всі збережені паролі будуть видалені з браузера Internet Explorer.

Як видалити збережені паролі з браузерів

видалити, пароль, комп, ютера

Привіт шановні відвідувачі нашого сайту itfollow.ru. У даній статті ми розповімо як видалити збережені паролі з браузерів, на прикладі найпопулярніших браузерів Google Chrome (Google Хром), Mozilla Firefox, Internet Explorer.

Так, безсумнівно, сама по собі функція запам’ятовування паролів в браузерах дуже зручна. Вона дозволяє ввести всього лише один раз логін і пароль на сайтах, які вимагають авторизації, наприклад в соціальних мережах (Вконтакте, Однокласниках) або на поштових сервісах (Mail, Gmail), після чого, натиснувши на меню «Зберегти пароль», можна заходити на свою сторінку або поштову скриньку, не вводячи логін і пароль повторно.

Видалення паролів в браузері

Як видалити паролі з браузерів? Для чого? Це питання може виникнути з різних причин, наприклад ви зайшли на який небудь сайт і, випадково натиснули на кнопку «Зберегти пароль» на чужому комп’ютері, або ви просто хочете обмежити доступ до ваших облікових записів.

Привіт друзі! З цієї статті ви дізнаєтеся де зберігаються паролі в браузері, як правильно видалити збережені паролі з браузера.

Більшість з нас використовують цей зручний спосіб збереження паролів в браузері, для автоматичного введення даних (логін, пароль) при повторному вході на будь-якої ресурс.

Взагалі, всі паролі від сайтів я рекомендую зберігати за допомогою спеціальних програм, наприклад такий безкоштовною програмою як KeePass Password Safe, опис цієї програми чекайте в наступній статті, щоб не пропустити підписуйтесь на оновлення мого блогу Soft-click.ru.

Как удалить или изменить пароль Windows если его забыли

А поки давайте розберемося де зберігаються і як видалити паролі в браузері Google Chrome, Mozilla Firefox, яндекс.браузер, Opera, Internet Explorer.

Видалення паролів в браузері яндекс.браузер:

Заходимо в настройки браузера, у вікні, тиснемо «Налаштування», далі, прокручуємо вниз і, тиснемо кнопку «Показати додаткові налаштування», потім натискаємо «Управління паролями».

Після чого нам відкриється вікно з збереженими паролями для сайту.

Вибравши потрібний запис можна подивитися пароль, також при необхідності можете його видалити. Для завершення тиснемо кнопку «Готово».

Видалення паролів в браузері Internet Explorer:

У вікні браузера вгорі праворуч тиснемо іконку із зображенням шестерінки, у вікні вибираємо вкладку «Властивості браузера», потім у вікні, вибираємо вкладку «», в розділі «Автозаповнення» натискаємо на вкладку “Параметри”.

Відкриється вікно «Параметри автозаповнення», для видалення всіх паролів, необхідно натиснути на кнопку «Видалити журнал автозаповнення».

У вікні «Видалення історії образу» відзначаємо пункт паролі і, тиснемо кнопу «Видалити».

Як ви вже зрозуміли, всі паролі з даного браузера будуть видалені.

Видалення паролів в браузері Mozilla Firefox:

Запускаємо браузер Mozilla Firefox, відкриваємо меню браузера, у вікні, тиснемо «Налаштування», потім жмакаем кнопу «Захист».

Кнопка «Винятки» призначена для введення назви сайту, паролі від яких вам НЕ ПОТРІБНО зберігати в браузері.

До вже збереженим паролів необхідно натиснути на кнопку «Збережені паролі», відкриється відповідне вікно де ви можете для перегляду пароля натиснути на кнопку «Показати паролі»

Для того щоб видалити окремий пароль потрібно вибрати рядок з цим паролем і, клікнути кнопку «Видалити», після видалення пароля натиснути на кнопку «Закрити».

Відкриваємо браузер Opera, тиснемо на кнопу «Opera» в лівому верхньому кутку, в контекстному меню натискаємо на розділ «Налаштування», потім тиснемо «Безпека».

У розділі «Паролі» потрібно тицьнути в кнопку «Управління збереженими паролями», що відкрилося вікно буде розділено на два розділи «Збережені паролі» і «Не зберігати для”.

У першому розділі “Збережені паролі” для того щоб видалити пароль, потрібно виділити необхідний пароль для видалення (можете його переглянути), а потім натиснути на хрестик для видалення.

Після завершення видалення пароля тиснемо кнопу «Готово».

Видалення паролів в браузері Google Chrome:

Запускаємо браузер Google Chrome, тиснемо в настройки браузера в правому верхньому куті, в контекстному меню вибираємо «Налаштування», прокручуємо сторінку вниз і, тиснемо посилання «Показати додаткові налаштування».

Далі, потрібно вибрати розділ «Паролі та форми», потім в другому пункті натиснути на посилання «Налаштувати».

Після чого нам відкриється вікно «Паролі», яке буде розділене на два розділи: перший показує сайти з уже збереженими паролями, другий показує сайти паролі для для яких не зберігаються (якщо ця настройка використовується в даному браузері).

Для видалення будь-якого пароля виділяємо його, потім тиснемо на хрестик праворуч (також, можете його переглянути), натиснувши на відповідну кнопку, після чого тиснемо в кнопку «Готово».

Ось як-то так, видаляються паролі в браузерах, в ув’язненні статті повторюся, зберігайте паролі окремо, за допомогою спеціальних програм. Підписуйтесь на оновлення блогу і, не пропустіть статтю на тему «Чи вистачить пам’ятати паролі. раз завів і солодко спи». Всім удачі і, всіх благ.

Як видалити паролі в браузері

Що робити, якщо вам необхідно видалити збережені паролі в браузері? З цієї статті ви дізнаєтеся, де зберігаються паролі в браузері, а також про те, як з браузера можна буде видалити збережені паролі.

При використанні браузера на своєму комп’ютері, багато хто з нас користуються зручно зберігати паролів в браузері. Її використовують для автоматичного введення даних при повторному відвідуванні сайту, який вимагає для входу, введення облікових даних користувача: логіна і пароля.

Але при цьому, в вашому браузері можуть бути збережені зовсім непотрібні, старі паролі, які давно вже стали неактуальними. Цілком можливо, що на даний сайт ви більше ніколи не потрапите. Але ваш старий пароль від цього сайту, все одно буде зберігатися в браузері. Таких непотрібних, збережених паролів, з плином часу, може накопичитися досить багато.

READ  Як налаштувати IPTV на Samsung Smart TV

Тому старі збережені паролі необхідно буде видалити з браузера. Залежно від налаштувань браузера, в програмі можна буде видалити окремі паролі, або відразу всі збережені паролі.

Також всі збережені паролі з браузера можна буде видалити за допомогою програм для очищення і оптимізації системи. У цій статті я покажу як це можна зробити за допомогою програми CСleaner.

Взагалі, з метою більшої безпеки, паролі від своїх облікових записів буде краще зберігати за допомогою спеціальних програм. менеджерів паролів. Наприклад, за допомогою безкоштовної програми KeePass.

Зі статті ви дізнаєтеся, де зберігаються паролі браузерів: Google Chrome, Mozilla Firefox, яндекс.браузер, Opera, Internet Explorer, а також про те, як із цих браузерів можна буде видалити непотрібні або старі паролі.

Google Chrome

 • Сторінку з настройками прокручуємо до кінця і натискаємо посилання «Показати додаткові налаштування».
 • На сторінці з доп.настройкамі відшукуємо підрозділ «Паролі та форми».
 • У другому пункті, де написано «Пропонувати зберігати паролі для сайтів», натискаємо посилання «Налаштувати».

Що значить деінсталювати

 • З’явиться віконце, де будуть перераховані всі сайти, для яких є збережені паролі.
 • Видаляємо всі паролі, які необхідно. Для цього просто натискаємо зображення хрестика, яке з’являється праворуч від запису при наведенні курсору.

Як видалити збережені паролі в Mozilla Firefox

Для початку відкрийте Mozilla Firefox, клікнувши двічі клацнувши по ярлику браузера. Після чого, в повернемо правому куті клікніть по меню із зображенням «трьох смужок», як на скріншоті нижче:

Після цього відкриється меню, що випадає, в якому необхідно вибрати пункт «Налаштування».

Відкриється нове вікно, в якому необхідно виконати наступні дії:

 • Вибрати вкладку «Захист»
 • Клікнути на кнопку «Збережені паролі»

З’явиться нове вікно, в якому буде вказано всі сайти, призначені певні логіни і паролі, для автоматичного входу. Ви легко можете подивитися і видалити всі збережені паролі, в тому числі і від соціальних мереж, таких як «Вконтакте» або «Однокласники».

Як видалити збережені паролі

У багатьох браузерах є відмінна функція збереження паролів, яка пропонує зберігати облікові дані для кожного сайту, де пройдена реєстрація. Це дуже зручно, тому що записувати і запам’ятовувати паролі не завжди вдається. Але в тому випадку, коли у PC кілька користувачів, то краще не користуватися цією функцією, щоб інші особи не могли скористатися вашою конфіденційною інформацією. А що робити, якщо в браузері вже є збережені паролі і є необхідність їх видалити? Як це зробити буде детально написано в цій інструкції.

Розглянемо приклади видалення паролів в найбільш затребуваних сьогодні браузерах.

Windows XP

Всього можна виділити два способи зняття пароля в Windows XP: за допомогою спеціального софту і через обліковий запис адміністратора. Більш докладно про це розказано в статті, відкрити яку ви можете, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: Як зняти пароль з комп’ютера на Windows XP

Робимо скидання пароля на ОС Windows 7

З огляду на те що у вас зовсім немає доступу до всієї системи, знадобитися інсталяційний диск, флешка з будь-яким ОС Windows можна 7,8,10. Якщо в наявності є такий носій, переходимо тепер до покрокових дій:

 • Робимо завантаження з нашого інсталяційного носія. Натискаємо на рядок «Відновлення системи».
 • Зі списку клацають на «Командний рядок». Вискочить чорне віконце, яке називається. командний рядок.
 • Забиваємо команду «copy c: windowssystem32sethc.exe c:», тиснемо на «Enter». Завдяки даній команді створиться резервна копія, яка несе відповідальність за залипання кнопок в Windows на корені диска С.
 • Замінюємо «seth.exe» в папці System32 на файл «cmd.exe», «copy c: windowssystem32cmd.exe c: windowssystem32sethc.exe».
 • Робимо перезавантаження PC, тиснемо багато разів кнопку «Shift», вискочить командний рядок. Міняємо код «Net user (ім’я учеткі) (новий password)».

Більш детально, як в Windows 7 це виконати, завдяки командному рядку, розписано вище в статті.

відключаємо пароль

Для відключення Password досить відкрити відповідне вікно ( «облікові записи». «користувачі»). У ньому необхідно прибрати галочку в поле під назвою «Вимагати введення імені користувача і». Таким нехитрим способом можна відключити необхідність введення Password.

Обходимо в Windows 10 ключ адміністратора.

Цей спосіб для більш досвідчених користувачів, вимагає наявність завантажувального диска, можливий варіант з флешкою.

 • Робимо запуск з диска або флешки, тиснемо «Відновлення».
 • Наступний крок, вибираємо «Діагностику», «Додатково», «Командний рядок».
 • Вписуємо команду «copy D: Windowssystem32cmd.exe D: Windowssystem32sethc.exe / Y». Диск «D» який вказаний в команді, це може бути будь-який диск крім системного.
 • Ви побачите оповіщення «Скопійований файл: 1». Йдемо на перезавантаження.
 • Коли з’явиться вікно де потрібно забивати пароль, натисніть 6 разів поспіль на кнопку «Shift». Вискочить консоль, в якій необхідно вбити команду: «net user admin2 / add», після введення якої, з’явиться другий адміністратор. Створюємо новий запис, вашим новим адміністратором «net localgroup Адміністратори admin2 / add». Завдяки новому записі тепер можна видалити значення попередньої.
 • Входимо в систему, тиснемо одночасно «Win і X», «Керування комп’ютером».

З’явитися вікно, в ньому натискаємо на «Службові програми», «Локальні користувачі», «Користувачі». Клацають мишкою на облікового запису, від якої у вас немає пароля, клацають «Визначити пароль». перезавантажуємо PC.

Прибираємо захисний ключ при відключенні режиму «Сон»

Для вирішення цього завдання потрібно чітко слідувати інструкції:

 • Вибираємо «Пуск» і відкриваємо «Параметри».
 • Знаходимо рядки «УЗ», «Налаштування УЗ в Windows», зупиняємося на вкладці «Параметри входу».
 • У блоці «Вимагає вхід» вибираємо «Ніколи».
 • Внизу сторінки знаходимо параметр «Динамічна блокування» і ставимо галочку в рядку «Дозволити Windows автоматично блокувати пристрій під час вашої відсутності». «Заборонити».

Альтернативним варіантом стане використання налаштувань електроживлення, які бачив кожен користувач PC:

Как отключить запрос пароля и ПИН кода при входе в Windows 10

 • Тиснемо поєднання клавіш WINR.
 • Вводимо команду powercfg.cpl, powercfg.cpl.
 • Натискаємо на рядок «Налаштування схеми електроживлення». вона знаходиться праворуч від активної схеми.
 • У вікні вибираємо «« Змінити доппараметри харчування ».
 • Натиснути на рядок «Змінити параметри, які зараз недоступні» і замінити на «Вимагати введення пароля при пробудженні» з «ТАК» на «НІ».

Тепер ноутбук при виведенні з сплячого режиму не стане вимагати введення пароля.

підтверджуємо користувача

Також можна повністю відключити вікно входу в Microsoft Windows.

Для цього необхідно здійснити такі дії:

у вікні під назвою «Облікові записи» двічі натискаємо по потрібному рядку (admin, user або щось інше); натискаємо «ОК».

Відкриється вікно, що містить три поля. Заповнене має бути тільки верхнє, там прописується login. Решта залишаються порожніми. Після цього знову натискаємо на «ОК». Після виконання даних операцій при запуску Microsoft Windows не виникатиме необхідність в воді Password. Що досить зручно, якщо фізичний доступ до PC є тільки в однієї людини.

Скидаємо пароль завдяки програмі Dism на ОС Windows 10

Це багатофункціональна, безкоштовна утиліта. Завдяки Dism можливо видалити локальний пароль на Windows 10, а також почистити всю систему від непотрібного сміття. Як це реалізувати зараз покажемо:

 • Зробіть на будь-якому іншому PC завантажувальний диск або можна флешку і туди ж розпакуйте архів з додатком Dism.
 • Виконайте завантаження з цього завантажувального носія на PC, на якому потрібно скинути пароль. Затискаємо поєднання клавіш «Shift і F10» в додатку установки. Вкажіть в командному рядку шлях до нашої програми Dism (наприклад: F: dismdismx64.exe). Для точного визначення яка буква у флешки, скористайтеся черзі командами: diskpart, list volume, exit (команда номер два покаже які підключені розділи, а так само їх актуальні літери).
 • З’явиться вікно “Ліцензійна угода на використання Dism», тиснемо «Прийняти».
 • Відкриється програма, де необхідно вгорі вибрати «Windows 10», Далі «Відкрити сесію».
 • Заходимо «Інструменти», «Додатково», «Облікові записи». У віконці, що з’явилося натискаємо на користувача якому потрібно скидання пароля. Клацають «Скидання пароля».
READ  Як перевстановити BIOS на комп'ютері

Все готово, можна все закривати, а комп’ютер запустити, як зазвичай завжди запускаєте. На цьому все, як прибрати пароль в Windows 10 ми розібралися. Почитайте також статтю, про те як налаштувати віддалений доступ до PC, можливо вам це стане в нагоді.

Робимо скидання коду від облікового запису Майкрософт

Для скидання ключа, зручніше за все буде звернутися до онлайн-сервісу Microsoft. Компанія подбала про користувачів і створила сервіс в якому можна скинути код в випадки якщо ви його забудете. Тому включаємо WI-FI на ноутбуці і переходимо до розгляду методу:

 • Так як від вас вимагається ввести пароль якого ви не знаєте, тимчасово користуватися своїм PC, ви не зможете. Тому потрібно скористатися іншим комп‘ютером, планшетом, смартфоном, дивлячись, що є в наявності, головне щоб був браузер.
 • Переходимо в даний сервіс «Відновлення вашого профілю». Забиваємо номер телефону, поштова скринька, скайп, що небудь з перерахованих варіантів. З’явитися вікно «Підтвердження особистості», прописуємо код підтвердження який вам прийде на вказаний вами ресурс.
 • Ви опинитеся в вікні «Скидання пароля». Вбийте новий пароль і введіть повторно його в рядку нижче. Клацають «Далі».
 • Ну ось і все, ви побачите напис «Ваш обліковий запис відновлена». Якщо натиснете «Далі» потрапите в меню учеткі.

Не забуваємо, щоб ноутбук, на якому проводяться всі маніпуляції, був підключений до всесвітньої павутини. Інакше нічого не вийде. А ще, для підстраховки, новий пароль який ви придумали, при зберіганні на PC бажано помістити його в запаролений папку, як це зробити читайте в статті: як швидко запароліть папку в Windows.

Як повністю прибрати пароль користувача Windows 10 (видалити пароль)

Якщо ви використовуєте локальну обліковий запис на комп’ютері (див. Як видалити обліковий запис Microsoft Windows 10 і використовувати локальну обліковий запис), то ви можете повністю прибрати (видалити) пароль для вашого користувача, тоді його не доведеться вводити, навіть якщо ви заблокуєте комп‘ютер клавішами WinL. Щоб зробити це, виконайте наступні кроки.

Є кілька способів зробити це, один з них і, ймовірно, самий простий. за допомогою командного рядка:

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора (для цього ви можете почати набирати «Командний рядок» в пошуку на панелі завдань, а коли знайдеться потрібний елемент. клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт меню «Запустити від імені адміністратора».
 • У командному рядку по порядку використовувати такі команди, натискаючи Enter після кожної з них.
 • net user (в результаті виконання цієї команди ви побачите список користувачів, в тому числі прихованих системних, під тими іменами, під якими вони значаться в системі. Запам’ятайте написання імені вашого користувача).

(При цьому якщо ім’я користувача складається з більш одного слова, також візьміть його в лапки).

Після виконання останньої команди, у користувача буде видалений пароль, і вводити його для входу в Windows 10 не буде необхідності.

Як включити автоматичний вхід в Windows 10 за допомогою Autologon for Windows

Ще один простий спосіб відключити введення пароля при вході в Windows 10, а здійснювати його автоматично. безкоштовна програма Autologon for Windows, яка доступна на офіційній сторінці https://docs.microsoft.com/ru-ru/sysinternals/downloads/autologon.

Якщо з якоїсь причини способи відключити пароль при вході, описані вище, вам не підійшли, можете сміливо спробувати цей варіант, у всякому разі чогось шкідливого в ньому точно не виявиться і найімовірніше він спрацює. Все що потрібно після запуску програми. погодитися з умовами використання, а потім ввести поточний логін і пароль (і домен, якщо ви працюєте в домені, для домашнього користувача зазвичай не потрібно, програма може автоматично підставити ім’я комп’ютера) і натиснути кнопку Enable.

Ви побачите інформацію про те, що автоматичний вхід в систему включений, а також повідомлення, що дані для входу зашифровані в реєстрі (тобто по суті це другий спосіб даного керівництва, але більш безпечний). Готово. при наступному перезавантаженні або включенні комп’ютера або ноутбука вводити пароль не знадобиться.

Надалі, якщо буде потрібно знову включити запит пароля Windows 10. знову запустіть Autologon і натисніть кнопку «Disable» для відключення автоматичного входу.

Як прибрати пароль при вході за допомогою редактора реєстру Windows 10

Є ще один спосіб виконати вищеописане. використовувати для цього редактор реєстру, однак при цьому слід враховувати, що в даному випадку ваш пароль буде зберігатися у відкритому вигляді в якості одного з значень реєстру Windows, відповідно будь-хто може його переглянути. Примітка: далі буде також розглянуто аналогічний спосіб, але з шифруванням пароля (за допомогою Sysinternals Autologon).

Для початку, запустіть редактор реєстру Windows 10, для цього натисніть клавіші Windows R, введіть regedit і натисніть Enter.

Щоб дозволити входу в систему для домену, облікового запису Microsoft або локального облікового запису Windows 10, виконайте наступні кроки:

 • Змініть значення AutoAdminLogon (двічі клікніть по цьому значенню праворуч) на 1.
 • Змініть значення DefaultDomainName на ім’я домену або ім’я локального комп’ютера (можна подивитися у властивостях «Цей комп’ютер»). Якщо цього значення немає, його можна створити (Права кнопка миші. Створити. Строковий параметр).
 • При необхідності, змініть DefaultUserName на інший логін, або залиште поточного користувача.
 • Створіть строковий параметр DefaultPassword і в якості значення вкажіть пароль облікового запису.

Після цього можна закрити редактор реєстру і перезавантажити комп‘ютер. вхід в систему під обраним користувачем повинен відбутися без запиту логіна і пароля.

Для того, щоб виконати описані нижче дії і включити автоматичних вхід в Windows 10, ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора (звичайно, це так і є за замовчуванням на домашніх комп’ютерах). В кінці статті є також відео інструкція, в якій наочно показаний перший з описаних способів. Див. Також: Як поставити пароль на Windows 10, Як скинути пароль Windows 10 (якщо ви його забули).

Як відключити пароль при виході з режиму сну

Також може знадобитися прибрати запит пароля Windows 10 при виході комп’ютера або ноутбука з сну. Для цього в системі передбачена окрема настройка, яка знаходиться в (клік по значку повідомлень) Всі параметри. Облікові записи. Параметри входу. Цю ж опцію можна змінити за допомогою редактора реєстру або редактора локальної групової політики, що буде показано далі.

READ  Як встановити КиноПоиск на Smart TV

У розділі «Потрібно вхід» (на деяких комп’ютерах або ноутбуках такий розділ може бути відсутнім) встановіть «Ніколи» і після цього, вийшовши з сну комп’ютер не буде знову запитувати ваш пароль.

Є і ще один спосіб відключити запит пароля при даному сценарії. використовувати пункт «Електроживлення» на панелі керування. Для цього, навпаки використовуваної в даний момент схеми, натисніть «Налаштування схеми електроживлення», а в наступному вікні. «Змінити додаткові настройки живлення».

У вікні додаткових параметрів клацніть по «Змінити параметри, які зараз недоступні», після чого змініть значення «Вимагати введення пароля при пробудженні» на «Ні». Застосуйте зроблені настройки. Чи не на всіх системах в параметрах електроживлення ви знайдете такий пункт, якщо він відсутній. пропускаємо цей крок.

Як відключити запит пароля при виході зі сну в редакторі реєстру або редакторі локальної групової політики

Крім параметрів Windows 10, відключити запит пароля при виході системи з режиму сну або глибокого сну можна, змінивши відповідні системні параметри в реєстрі. Зробити це можна двома способами.

Для Windows 10 Pro і Enterprise найпростішим способом буде використання редактора локальної групової політики:

 • Натисніть клавіші WinR і в введіть gpedit.msc
 • Перейдіть до розділу Конфігурація комп’ютера. Адміністративні шаблони. Система. Управління електроживленням. Параметри сплячого режиму.
 • Знайдіть два параметра «Потрібен пароль для виходу з цього режиму» (один з них для харчування від батареї, інший. від мережі).
 • Двічі клікніть по кожному з цих параметрів і встановіть «Відключено».

Після застосування налаштувань пароль при виході зі сплячого режиму, більше не буде запитуватися.

Как отключить запрос пароля при входе в Windows 10

У Windows 10 Домашня редактор локальної групової політики відсутня, але зробити те ж саме можна за допомогою редактора реєстру:

 • Зайдіть в редактор реєстру і перейдіть до розділу (при відсутності зазначених підрозділів створіть їх за допомогою пункту «Створити». «Розділ» контекстного меню при правом натисканні за наявним розділу).
 • Створіть два значення DWORD (в правій частині редактора реєстру) з іменами ACSettingIndex і DCSettingIndex, значення кожного з них. 0 (воно таке відразу після створення).
 • Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп’ютер.

Готово, пароль після виходу Windows 10 з сну питати не буде.

Відключення запиту пароля при вході в налаштуваннях облікового запису користувача

Перший спосіб прибрати запит пароля при вході в систему Windows 10 дуже простий і не відрізняється від того, як це робилося в попередній версії ОС. Буде потрібно виконати кілька простих кроків.

 • У разі, якщо у вашій системі вхід виконується не по паролю, а по ПІН-коду, спочатку відключіть їх використовуючи обидві частини цієї інструкції: Як відключити запит на створення ПІН-коду і видалити ПІН-код в Windows 10.
 • Натисніть клавіші Windows R (де Windows. клавіша з емблемою ОС) і введіть netplwiz або control userpasswords2 потім натисніть Ок. Обидві команди викличуть появу одного і того ж вікна налаштування облікових записів.
 • Щоб включити автоматичний вхід в Windows 10 без введення пароля, виберіть користувача, для якого потрібно прибрати запит пароля і зніміть позначку з «Вимагати введення імені користувача і пароля». Якщо такої позначки немає, рішення описано тут: Що робити якщо немає пункту Вимагати введення імені користувача і пароля в Windows 10.
 • Натисніть «Ок» або «Застосувати», після чого буде потрібно ввести поточний пароль і його підтвердження для обраного користувача (якого можна і поміняти, просто ввівши інший логін). Увага: якщо у вас використовується обліковий запис Майкрософт і метод не спрацює, спробуйте знову, але в верхньому полі замість імені користувача вкажіть прив’язаний адресу електронної пошти (E-mail).

У разі, якщо позначки «Вимагати введення імені користувача і пароля» у вікні немає, зайдіть в Параметри. Облікові записи. Варіанти входу і перевірте, чи є там пункт «Вимагати виконання входу з Windows Hello для облікового запису Майкрософт». Якщо є. відключіть і знову зайдіть в налаштування автоматичного входу в систему. Якщо немає, запустіть командний рядок від імені адміністратора (як це зробити) і введіть команду (натиснувши Enter після неї):

Після виконання команди закрийте командний рядок і перезавантажте комп’ютер. Потім повторіть кроки, описані вище. пункт для відключення запиту пароля повинен з’явитися. Також опція «Вимагати введення імені користувача і пароля» буде недоступна якщо ваш комп’ютер в даний час підключений до домену. Однак, є можливість відключити запит пароля за допомогою редактора реєстру, хоча цей спосіб і менш безпечний, ніж тільки що описаний.

Як прибрати пароль з комп’ютера

Привіт шановний відвідувач сайту! Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, як зняти пароль з комп’ютера, або ж вам просто необхідно зняти пароль з комп’ютера, то тоді вам сюди в цьому уроці я докладно і покроково розповім вам, як видалити пароль з комп‘ютера.

Зверніть увагу: якщо ви на своєму комп’ютері використовуєте Windows 7, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як зняти пароль в Windows 7. Якщо на вашому комп’ютері встановлена ​​операційна система Windows 8, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як зняти пароль в Windows 8. Якщо ви на своєму комп’ютері користуєтеся операційною системою Windows 8.1, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як зняти пароль в Windows 8.1. Для того щоб зняти пароль з комп’ютера вам потрібно буде зайти в панель управління Windows, потім облікові записи і видалити пароль з комп‘ютера. Давайте розглянемо докладніше. На панелі завдань Windows натисніть на кнопку Windows, після чого відкриється меню Windows, далі в меню Windows перейдіть по вкладці «Панель управління».

Коли ви оберете вкладку панель управління Windows, відкриється віконце Windows, де вам потрібно перейти посилці «Облікові записи користувачів».

Потім відкриється, параметри облікового запису користувачів Windows. У цих параметрах лівою кнопкою миші по посиланню «Зміна облікового запису».

Далі відкриється віконце Windows з обліковим записом. У цьому віконці Windows натисніть ліву кнопку миші по вашому профілі Windows.

Потім відкриється віконце Windows, де ви зможете зняти пароль з комп’ютера. І так щоб зняти пароль з комп’ютера перейдіть за посиланням «Вилучення пароля».

Коли ви перейдете по посиланню «Вилучення пароля» відкриється віконце Windows, в якому ви видалите пароль з комп’ютера. У спеціальній рядку вводимо пароль, який ви вводите при запуску комп’ютера, і натискаємо кнопку «Видалити пароль». Коли ви натиснете кнопку «Видалити пароль» ваш пароль буде видалений з комп’ютера.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Підпишіться на нашу розсилку, і отримуйте цікаві корисні матеріали сайту computerhom.ru. Ні якої реклами. безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора.

в тому-то і справа що система перестала сприймати поточний пароль І вимагає введення пароля

BETATECH.COM.UA 2022