Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відключити автоблокування екрану на iPhone

Table of Contents

Автоблокування на iPhone: як включити, відключити, чому не активна

Існує величезна кількість способів збільшення часу автономної роботи iOS-пристроїв, починаючи від самих простеньких і закінчуючи радикальними, які будуть обмежувати функціонал iPhone і iPad. Сьогодні ми поговоримо про час, після закінчення якого відбувається автоматичне блокування яблучних гаджетів, розповімо як його змінити і що на нього може вплинути.

Дисплей iPhone, iPad і будь-яких інших гаджетів незалежно від виробника є одним з найбільш енерговитратних компонентів. Його яскравість і тривалість роботи суттєво впливають на час роботи пристроїв від одного заряду.

Для економії енергії можна приглушити яскравість і активувати функцію «Автояскравість», пройшовши в Установки → Екран і яскравість.

Починаючи з iOS 11 цей перемикач перенесений по шляху Установки → Універсальний доступ → Дисплей та розмір тексту.

автоблокування, екрану, iphone

Як змінити час автоблокування на iPhone і iPad або відключити її

Не менш важливим параметром є час, після якого буде відбуватися автоматичне блокування iPhone і iPad і, відповідно, дисплей буде гаснути. У всіх цей показник спочатку встановлений на одну хвилину.

Провести коригування цього параметра можна пройшовши в Установки → Екран і яскравість → Автоблокування.

Часовий інтервал може варіюватися від 30 секунд і до п’яти хвилин, а також є опція, що дозволяє повністю відключити автоматичне блокування, правда, користуватися їй ми рекомендуємо тільки у виняткових випадках.

Чому автоблокування на iPhone буває не активна?

Не менш популярною функцією в iOS 9 став режим енергозбереження, завдяки якому операційна система частково обмежує роботу деяких сервісів. Так ось, в разі, коли він активований (зробити це можна пройшовши в Установки → Акумулятор або з Пункту управління) можливість змінити час блокування дисплея буде відключена, а показник автоматично виставиться на 30 секунд.

Після відключення режиму енергозбереження, параметр повернеться в початкове значення (наприклад, на одну хвилину).

Блокування екрану iPhone

Своєчасна блокування iPhone екрану зберігає до 20% заряду і збільшує час роботи мобільного пристрою на кілька годин. Розглянемо перший спосіб, як заблокувати екран на iPhone.

Класичний простий спосіб

Екран iPhone блокується натисканням на кнопку, яка розташована:

 • на бічній панелі праворуч. iPhone 6, 7, 8, 10;
 • на торці зверху. якщо iPhone 4, 5, SE.

За допомогою AssistiveTouch

У разі поломки клавіші можете скористатися AssistiveTouch. Опція дає можливість за допомогою жестів виконати розблокування iPhone.

Отже, як на iPhone поставити блокування екрану? Для активації опції виконайте дії:

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Далі в «Основні».
 • Натисніть на «Універсальний доступ».
 • Перейдіть в «AssistiveTouch» і активуйте параметр AssistiveTouch.
 • Зверніться до «Siri» за допомогою, зробіть запит «Включити Assistive touch».

Ви можете також активувати функцію наступним чином:

 • Натисніть на пункт «Меню верхнього рівня».
 • Відкриється «Налаштування меню верхнього рівня».
 • Натисніть на іконку «Апарат» і виберіть у меню пункт «Блокування екрану».

Активна функція «Універсальний доступ» дозволяє включати і вимикати опцію AssistiveTouch за допомогою бічної клавіші на iPhone, для цього натисніть на неї тричі. Також можете натиснути тричі на кнопку «Додому».

Енергозберігаючий режим і автоблокування екрану

В енергозберігаючому стані телефону час автоматичного блокування становить 30 секунд, і цей інтервал не піддається зміні.

Це не баг, так розробники подбали про те, щоб телефон прослужив якомога довше перед підключенням до зарядного пристрою. Для того щоб зняти обмеження, необхідно тільки вимкнути енергозберігаючий режим.

Функція «Автояскравість»

Автояскравість. вбудоване регулювання яскравості дисплея, яка залежить від умов освітленості. Функція «Автояскравість» за замовчуванням включена. Для відключення цієї опції:

Переведіть тумблер автояркость в активний режим.

Функція «Автоматичне блокування»

Як активувати автоблокування в iPhone і що потрібно для цього зробити? Автоблокування. запрограмоване відключення дисплея через встановлений відрізок часу (з iPhone це займе хвилину). Щоб змінити цей параметр:

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Далі в «Екран і яскравість».
 • Виберіть «Автоблокування».

Ви зможете активувати (деактивувати) автоблокування, а також встановити потрібний інтервал в рамках 30 сек 5 хв.

У цьому відео можна докладніше дізнатися про автоблокуванні iPhone:

Як заблокувати iPhone, якщо він втрачений або вкрадений

Якщо ж потрібно заблокований екран iPhone в разі крадіжки телефону, то варто поступити таким чином:

 • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
 • На офіційному сайті iCloud зайдіть на сторінку «Знайти iPhone», увійдіть в систему за допомогою Apple ID (використовується для входу в iCloud), або запустіть «Знайти iPhone» на іншому девайсе iOS.
 • Дізнайтеся геопозіцію мобільного за допомогою карти.
 • Активуйте «Режим пропажі». iPhone буде заблокований дистанційно.
 • Повідомте про випадок в правоохоронні органи.
 • Видаліть персональні дані (включаючи інформацію про кредитні, дебетових картах) з телефону, щоб запобігти їх використання сторонніми. Це можна виконати віддалено в додатку «Знайти iPhone».

Як тимчасово відключити блокування екрану iPhone

Смартфони досить щільно увійшли в наше життя і працювати з ними доводиться в різних умовах.

Іноді iPhone служить свого роду підказкою або напоминалку, наприклад, при відкритті корисного рецепта на кухні або під час перегляду інструкції під час ремонту чого-небудь.

Руки можуть бути зайняті або занадто брудні, щоб заново брати смартфон і розблокувати його через кілька хвилин.

Зрозуміло, можна зайти в меню Налаштування. Екран і яскравість і відключити Автоблокування, але є й інший спосіб швидко відключати блокування дисплея.

READ  Apple Watch 3 підключити до iPhone

Як настроїти

Для тимчасового відключення блокування екрану зручно використовувати режим Гід-доступ.

Для тих, хто забув, нагадуємо, що цей режим дозволяє швидко заблокувати певні можливості iPhone. Це може бути корисно, коли даєте пограти пристрій дітям, позичаєте колезі в офісі або просто даєте незнайомцю зателефонувати.

Перейдіть в Настройки. Основні. Універсальний доступ. Гід-доступ.

Увімкніть опцію і налаштуйте код відключення. Зручно включити параметр Touch ID, щоб швидко відключати режим.

Для активації Гід-доступу можна тричі натиснути на кнопку Додому, додати перемикач в пункт управління (Настройки. Пункт управління. Налаштувати елементи управління) або попросити включити режим Siri.

Режим може бути запущений після відкриття будь-якої програми.

В параметрах при першому запуску встановлюємо таймер на 23 години і 59 хвилин, щоб смартфон не заблокувався, а при необхідності можна ще відключити роботу кнопки Power.

Тепер відкриваємо додаток до рецепту, інструкцією або інший потрібною інформацією і активуємо Гід-доступ.

Смартфон в цьому режимі не буде блокувати дисплей, якщо до того ж відключити бічну кнопку, то заблокувати девайс не вийде навіть випадково. Протягом деякого часу яскравість підсвічування буде зменшена, але будь-яке торкання екрану поверне початковий стан.

Як налаштувати самоблокування екрану на iPhone?

Щоб включити автоблокування, необхідно:

 • Відшукати в «Налаштуваннях» пункт «Екран і яскравість».
 • Тут відкриється потрібне з них з написом «Автоблокування».
 • Тут же можна вибрати, за бажанням, один з часових проміжків, через який пристрій перейде в сплячий режим.
 • Діапазон варіює від 30 секунд до 5 хвилин. На жаль, більше або менше цих крайніх значень в iPhone поки не передбачено.
 • У заводських настройках цей показник закріплений на позначці «1 хвилина» як найоптимальніший варіант.

Іноді індикатор заряду батареї підсвічується жовтим кольором. Це говорить про включений режим енергозбереження, який автоматично (зазвичай через 30 секунд) блокує iPhone. Відключивши його, можна на свій розсуд налаштувати час бездіяльності, після якого дисплей вимикається.

Як відключити автоблокування на iPhone

По завершенню сеансу роботи з телефоном користувачі звикли блокувати екран, натискаючи кнопку Додому. Але якщо на пристрої відкрита книга, на паузу поставлений фільм або відбувається завантаження файлів, легко забути погасити екран. В цьому випадку система самостійно виконує цю функцію. Кожному власнику корисно знати, як відключити автоблокування на iPhone.

Де і як?

Для початку, визначте для себе, що вам треба. Постійно активний екран або ж вам буде достатньо 5 хвилин, після чого екран потьмяніє.

 • Заходимо в настройки і перегортаємо вниз до розділу «Екран і яскравість»
 • Зайшовши, вам потрібно знайти «Автоблокування»

Можливо, вона буде недоступна у вас, як це вирішити? Це виправляється дуже просто, вам всього лише потрібно відключити режим енергозбереження: Настройки- акумулятор-Режим енергозбереження.

 • Після того, як ви зробили це, натискаємо на «Автоблокування» Тут пере вами відкриваються варіанти часу, через які ваш екран потьмяніє, що скаже про те, що він скоро згасне зовсім.
 • Якщо ви вибрали, то все готово, справа зроблена.

Не варто забувати про те, після того, як ви заново дозволите енергозбереження, час автоблокування автоматичні скоротиться до 30 секунд, від цього нікуди не дітися.

Дякуємо за прочитання нашої статті, сподіваємося, що ми допомогли вам. Також читайте статтю про те, як зберегти акумулятор вашого смартфона взимку.

Що таке самоблокировки iPhone і для чого потрібна?

Сьогодні більшість персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і мобільних телефонів спочатку виробляються з прицілом на економію енергоресурсів батареї. Кожному користувачеві хочеться, щоб пристрій забороняв вимикалося в самий не підходящий момент і не доводилося періодично заряджати акумулятор.

Ще одне важливе доповнення. необхідність в захисті персональних даних в тих випадках, коли пристрій може бути доступно іншим людям. Ну і, звичайно ж, випадкові небажані натискання на екран і кнопки можуть доставляти багато незручностей.

Отже, перевагами цієї опції є:

 • Зниження енерговитрат на підсвічування екрану, тобто економія заряду батареї.
 • Обмеження доступу до особистої інформації.
 • Виняток небажаних натискань.

Незважаючи на очевидні плюси, в режимі є незначний недолік, а точніше незручність. надто часте відключення екрану під час читання або при брудних (зайнятих) руках (під час приготування страв за рецептом в iPhone або при перегляді інструкції в інтернеті в ході ремонтних робіт), щоб кожен раз знімати блокування.

У деяких соцмережах послуги, наприклад, ліміт на прослуховування музики у фоновому режимі обмежений за часом. Буває немає бажання і можливості постійно сидіти на сайті, але слухати пісні хочеться. Тоді можна зняти блок, додаток буде відкритим, після чого можна буде зайнятися своїми справами, одночасно насолоджуючись мелодіями.

Функція «Автояскравість»

Автояскравість. вбудоване регулювання яскравості дисплея, яка залежить від умов освітленості. Функція «Автояскравість» за замовчуванням включена. Для відключення цієї опції:

Переведіть тумблер автояркость в активний режим.

Функція «Автоматичне блокування»

Як активувати автоблокування в iPhone і що потрібно для цього зробити? Автоблокування. запрограмоване відключення дисплея через встановлений відрізок часу (з iPhone це займе хвилину). Щоб змінити цей параметр:

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Далі в «Екран і яскравість».
 • Виберіть «Автоблокування».

Ви зможете активувати (деактивувати) автоблокування, а також встановити потрібний інтервал в рамках 30 сек 5 хв.

У цьому відео можна докладніше дізнатися про автоблокуванні iPhone:

Як заблокувати iPhone, якщо він втрачений або вкрадений

Якщо ж потрібно заблокований екран iPhone в разі крадіжки телефону, то варто поступити таким чином:

 • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
 • На офіційному сайті iCloud зайдіть на сторінку «Знайти iPhone», увійдіть в систему за допомогою Apple

Як змінити час автоблокування на iPhone і iPad

Не менш важливим параметром є час, після якого буде відбуватися автоматичне блокування iPhone і iPad і, відповідно, дисплей буде гаснути. У всіх цей показник спочатку встановлений на одну хвилину.

Провести коригування цього параметра можна пройшовши в Установки → Екран і яскравість → Автоблокування.

Часовий інтервал може варіюватися від 30 секунд і до п’яти хвилин, а також є опція, що дозволяє повністю відключити автоматичне блокування, правда, користуватися їй ми рекомендуємо тільки у виняткових випадках (до речі, мінімальний поріг в 30 секунд з’явився тільки в iOS 9, в попередніх версіях iOS його не було).

Як вимкнути Автоблокування екрану?

Якщо ви хочете відключити автоблокування, виконайте наступні дії:

 • Натисніть на значок пошуку. а потім на значок налаштувань.
 • Натисніть Основні настройки.
 • Встановіть перемикач Відключити автоблокування в положення ВКЛ.

Як розблокувати екран на iPhone?

Для цього перейдіть в Налаштування. Основні. Універсальний доступ. Додому і активуйте опцію «Відкриття, приклавши палець». Так натискання і невелике утримання кнопки Додому включатиме дисплей і розблокувати гаджет.21 травня 2017 р.

Як включити Автоблокування екрану на iPhone?

Для її включення і налаштування слід запустити додаток «Налаштування», а потім перейти в розділ «Екран і яскравість» і вибрати тут меню «Автоблокування». На вибір власників iPhone, iPad і iPod Touch є кілька варіантів, один з яких потрібно вибрати. Найпопулярніший варіант. 3 хвилини.

Як зняти блокування в iCloud?

 • Виконати вхід на веб-сайті iCloud.com з використанням свого Apple ID.
 • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
 • Натиснути «Всі пристрої» у верхній частині екрану.
 • Вибрати пристрій, який потрібно видалити з iCloud.
 • Натисніть «Стерти [пристрій]».
 • Натиснути «Видалити з облікового запису».

Як змінити час блокування екрана на iPhone?

як змінити час відключення екрану iPhone або iPad

 • заходимо в «Налаштування«;
 • екран «Настройок» прокручуємо трохи вниз і Тапа «Екран і яскравість«;
 • тепер знаходимо і тиснемо «Автоблокування«;
 • і на наступному екрані по ситуації або вказуємо відповідний час, або тиснемо «Ніколи«, щоб автоблокування відключити зовсім.

Як вимкнути блокування на iPhone?

Зрозуміло, можна зайти в меню Налаштування. Екран і яскравість і відключити Автоблокування, але є й інший спосіб швидко відключати блокування дисплея. Як налаштувати

 • Перейдіть в Настройки. Основні. Універсальний доступ. Гід-доступ.
 • Увімкніть опцію і налаштуйте код відключення.
READ  Mi Band 4 відключається від телефону

Як прибрати Автоблокування на Huawei?

Шифрування унеможливлює відключити екран блокування. Єдине рішення. відключити шифрування. Для цього перейдіть до «Налаштування Розширені можливості пошуку Безпека», знайдіть закладку з шифруванням і виберіть варіант дешифрування всього пристрою.

Як вимкнути блокування на iPhone?

Зрозуміло, можна зайти в меню Налаштування. Екран і яскравість і відключити Автоблокування, але є й інший спосіб швидко відключати блокування дисплея. Як налаштувати

 • Перейдіть в Настройки. Основні. Універсальний доступ. Гід-доступ.
 • Увімкніть опцію і налаштуйте код відключення.

Як змінити час блокування екрана Huawei?

Як налаштувати час блокування екрана на Huawei через налаштування Android?

 • зайти в налаштування;
 • перейти в розділ, присвячений дисплею (перебувати у вкладці «пристрій»);
 • в зазначеному розділі є пункт, пов’язаний з часом вимикання екрана;

Як відключити стандартну блокування екрану на Android?

Відкрийте настройки Android. Перейдіть в розділ «Блокування екрану і безпеку». Натисніть на пункт «Блокування екрану» і виберіть «Ні». Якщо на телефоні був налаштований інший спосіб зняття блокування, то доведеться його знімати: вводити графічний ключ, PIN-код або пароль в залежності від способу захисту.

Як зняти блокування в iCloud?

 • Виконати вхід на веб-сайті iCloud.com з використанням свого Apple ID.
 • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
 • Натиснути «Всі пристрої» у верхній частині екрану.
 • Вибрати пристрій, який потрібно видалити з iCloud.
 • Натисніть «Стерти [пристрій]».
 • Натиснути «Видалити з облікового запису».

Як відключити автоблокування екрану?

Щоб відключити функцію автоматичного блокування екрана, виконайте такі дії:

 • Перейдіть в налаштування смартфона або планшета.
 • Перейдіть до «Безпека».
 • Тапніте за пунктом «Блокування екрану», щоб увійти в наступний екран налаштувань блокування.
 • Для відключення функції блокування натисніть кнопку «Ні».

Як на iPhone поміняти час автоблокування?

Як змінити час автоблокування на iPhone і iPad

Провести коригування цього параметра можна пройшовши в Установки → Екран і яскравість → Автоблокування.

Як включити Автоблокування екрану на iPhone?

Для її включення і налаштування слід запустити додаток «Налаштування», а потім перейти в розділ «Екран і яскравість» і вибрати тут меню «Автоблокування». На вибір власників iPhone, iPad і iPod Touch є кілька варіантів, один з яких потрібно вибрати. Найпопулярніший варіант. 3 хвилини.

Відключення автоблокування через Налаштування

Якщо ми хочемо вимкнути автоблокування екрану, це потрібно зробити через Налаштування iPhone:

 • Заходимо в розділ Настройок, вибираємо пункт «Екран і Яскравість».

Вибираємо розділ «Екран і яскравість».

 • Тепер знаходимо пункт «Автоматичне блокування», відкриваємо його, і ставимо галочку навпроти опції «Ніколи» (деактивація автоблокування).

Вибираємо «Ніколи», щоб відключити автоблокування.

Як відключити автоблокування на iPhone?

Автоблокування екрану на iPhone розроблена спеціально, щоб економити заряд батареї пристрою, адже тривалий час світиться екран витрачає багато енергії. Але що робити, якщо користувачеві незручно, що екран блокується занадто швидко, і це заважає роботі?

У статті ми детально розглянемо, як зробити, щоб iPhone не блокувати (тобто, як відключити автоблокування екрану на iPhone), а також як змінити інтервал часу для автоблокування.

Як змінити час автоблокування і доступні інтервали часу

Якщо ми хочемо не відключати автоблокування, а лише змінити інтервал часу для неї, можна вибрати з доступних. У Настройках представлено кілька варіантів інтервалів. від 30 секунд до 5 хвилин.

 • Заходимо в Настройки, переходимо в «Екран і Яскравість», потім. в меню «Автоблокування».
 • Серед представлених варіантів від 30 секунд до 5 хвилин вибираємо той, що підходить нам, натискаємо на нього.

Вибираємо потрібний варіант інтервалу.

Готово! Тепер автоблокування буде відбуватися через вибраний інтервал часу.

Як включити автоблокування.

Якщо автоблокування не була раніше встановлена ​​на пристрої, і ми хочемо її підключити:

 • Заходимо в Настройки, вибираємо Екран і Яскравість.
 • Натискаємо «Автоблокування» і вибираємо інтервал часу для неї.

Тиснемо на пункт «Автоматичне блокування».

От і все! Тепер на iPhone встановлена ​​автоматична блокування дисплея через вибраний часовий інтервал.

Як ми бачимо, включити і вимкнути автоблокування на iPhone досить просто, це займе менше хвилини. Також в Настройках ми можемо вибрати період часу, через який буде здійснюватися автоблокування.

Сподіваємося, що наші інструкції були корисні для читачів, і тепер Ви з легкістю розберетеся з процесом регулювання автоблокування на iPhone!

Інструкція

В операційній системі iOS існує функція, призначена для автоматичного відключення екрану. Для її активації і настройки слід відкрити програму «Налаштування», а після цього перейти до підрозділу «Екран і яскравість». Далі необхідно вибрати зі списку «Автоблокування». На вибір володарів iPod Touch, iPad і iPhone є кілька методів, один з яких слід застосувати.

Крім цього, для економії заряду батареї можна зменшити яскравість і застосувати функцію “Автояскравість”, яка знаходиться в тому ж відділі.

Починаючи з iOS 11 цей функціонал перенесений в: “Налаштування. Основні. Універсальний доступ. Адаптація екрану”.

Чому автоблокування на “iPhone” не активна

Завдяки функції енергозбереження, в деяких випадках операційна система частково урізує роботу певних сервісів. Коли вона активована ( “Налаштування. Акумулятор”) змінити період автоблокування екрану не вийде. Система автоматично виставляє час на 30 секунд.

Після виходу з режиму енергозбереження функція повертається в початкове значення, виставлене власником.

Як змінити час блокування

Крім питання про те, як відключити автоблокування на “iPhone”, багато користувачів задаються питанням про те, як змінити її час. Адже це не менш важливий параметр, після закінчення якого екран буде гаснути самостійно. На нових гаджетах цей показник встановлений за замовчуванням на 1 хвилину.

Коригування параметра можна зробити, пройшовши в “Налаштування. Екран. Автоблокування”. Далі час можна змінювати на розсуд власника.

Інтервал може варіюватися від 30 секунд і до 5 хвилин. Крім цього, там же можна знайти опцію, завдяки якій можливе відключення автоматичного блокування екрана повністю. Рекомендується використовувати цю функцію тільки у виняткових випадках.

Найпопулярнішим варіантом вважається часовий проміжок в 3 хвилини. Це означає, що якщо з гаджетом ніякі дії не проводилися протягом цього періоду, то дисплей автоматично відключиться і пристрій заблокується. За кілька секунд до блокування екран сильно потьмяніє, попереджаючи про швидке виключенні.

Як відключити автоблокування на “iPhone”: інструкція

Існує багато способів збільшення часу автономної роботи смартфонів, починаючи від найпростіших і закінчуючи зовсім радикальними, які будуть обмежувати функціонал гаджета. Нижче ми поговоримо про час, після закінчення якого відбувається автоматичне відключення екрану “яблучних” пристроїв, розберемося, як його змінити і як відключити автоблокування на “iPhone”.

Що це таке

Автоблокування вважається важливою опцією, яка дозволяє істотно знизити витрату батареї смартфона, а також виключити випадкове натискання клавіш, поки гаджет знаходиться в кишені. Власник може самостійно вибирати, наскільки довго його пристрій буде знаходитися в розблокованому вигляді. Варто відзначити, що деякі люди взагалі не хочуть, щоб їх гаджет сам по собі блокувався. Як відключити автоблокування на “iPhone“? Це питання, яке хвилює багатьох нових покупців техніки фірми Apple.

Як прибрати автоблокування на “iPhone

Для цього потрібно вибрати в меню пункт «Ніколи». Виробник не рекомендує використовувати дану настройку, так як це може сильно зменшити час автономної роботи апарату, а також негативно позначитися на самому дисплеї. Адже чим довше і більше він використовується, тим вища ймовірність його поломки.

Не знаючи, як відключити автоблокування на “iPhone”, можна скористатися нашою інструкцією. Адже насправді все просто, і якщо розібратися один раз, то в майбутньому проблем з включенням і відключенням параметра не виникне.

Зміна часу автоблокування у iPhone і iPad

Залежно від версії операційної системи, екран у «яблучних» гаджетів гасне через 1 або 2 хвилини. Змінити цей часовий інтервал просто: вибрати Екран і яскравість в меню Настройок, перейти в розділ Автоблокування.

У вікні буде кілька варіантів, включаючи відповідає за те, як відключити блокування на iPhone. Встановивши галочку навпроти бажаного, можна буквально в два кліка змінити режим автоблокування. При бажанні його легко повернути назад, але вибирати варіант «Ніколи» не рекомендується.

READ  Як включити зйомку екрану на iPhone

Іноді користувачі стикаються з проблемою незмінності часу автоблокування. Пояснення виявляється простим. в режимі Енергозбереження неможливо змінити цей інтервал. він за замовчуванням зафіксовано на 30 секундах.

Зв’язок автоблокування і витрати заряду

Включений екран істотно впливає на заряд батареї, особливо при високому рівні яскравості. Першим кроком до зменшення споживання акумулятора є налагодження або низької яскравості, або перехід в режим Автояскравість. Для цього слід відкрити Налаштування та вибрати розділ Екран і яскравість. цей шлях актуальний для версій ОС iOS молодше 11. Починаючи з неї, порядок дій видозмінився:

 • налаштування.
 • Основні.
 • універсальний доступ.
 • адаптація дисплея.

Як відключити автоблокування на iPhone

По завершенню сеансу роботи з телефоном користувачі звикли блокувати екран, натискаючи кнопку Додому. Але якщо на пристрої відкрита книга, на паузу поставлений фільм або відбувається завантаження файлів, легко забути погасити екран. В цьому випадку система самостійно виконує цю функцію. Кожному власнику корисно знати, як відключити автоблокування на iPhone.

Знання того, як налаштувати автоблокування на iPhone, дозволить користуватися телефоном з комфортом. Екран буде гаснути нескоро, якщо тільки не активований режим енергозбереження. Поміняти час автоматичного блокування можна в налаштуваннях, в залежності від версії iOS порядок дій може відрізнятися.

Як відключити автоблокування екрану iPhone?

Заходимо в Настройки. Вибираємо розділ «Екран і яскравість». Тепер знаходимо пункт «Автоматичне блокування», відкриваємо його, і ставимо галочку навпроти опції «Ніколи» (деактивація автоблокування).

Як розблокувати екрану iPhone 11?

Зрозуміло, можна зайти в меню Налаштування. Екран і яскравість і відключити Автоблокування, але є й інший спосіб швидко відключати блокування дисплея. Як налаштувати

 • Перейдіть в Настройки. Основні. Універсальний доступ. Гід-доступ.
 • Увімкніть опцію і налаштуйте код відключення.

Як збільшити час до блокування екрану Windows 10?

З лівого боку виберіть “Екран блокування”, з правого боку відкрийте “Параметри заставки”. У випадаючому списку виберіть вподобану заставку, біля “Інтервал” задайте час бездіяльності через яке включиться заставка, а також поставте галочку в поле “Починати з екрану входу в систему” = натисніть “ОК”.

Як зробити так щоб на iPhone екран не блокувався?

Зробити це можна кількома способами на вибір:

 • Перемикач знаходиться в «Налаштуваннях» (виберіть підміню «Основні». «Універсальний доступ» і проскрольте вниз).
 • Налаштувати включення за допомогою Touch ID.
 • У «Універсальному доступі» можна налаштувати код-пароль для активації режиму.

Як прибрати введення пароля при запуску Windows 10?

Як відключити і видалити вже наявний ПІН-код Windows 10

 • Зайдіть в Параметри (для цього можна натиснути клавіші WinI). Облікові записи. Варіанти входу.
 • Натисніть по пункту «ПІН-код для Windows Hello» і натисніть кнопку «Видалити».

Як поміняти час на iPhone якщо воно не змінюється?

У такому випадку виконайте наступні дії.

 • Виберіть «Налаштування» «Основні» «Дата і час».
 • Вимкніть функцію «Автоматично».
 • Тепер можна змінити часовий пояс або дату і время3. Натисніть «Часовий пояс» і вкажіть місто з потрібним часового поясу. (Не знаєте, яке місто вказати?

Як зробити так щоб екран не гасло на телефоні?

Як зробити, щоб екран Android-смартфон не гаснув

 • Йдемо в налаштування смартфона.
 • Шукаємо розділ «Екран» (в різних версіях мобільної ОС він може також називатися «Дисплей», «Екран і яскравість» і т.
 • Знаходимо опцію «Тайм-аут екрана» і вибираємо час, через яке екран телефону повинен згаснути при бездіяльності.

Як включити або відключити автоблокування екрану на iPhone

В операційній системі iOS велику кількість налаштувань, і часто складно знайти необхідні. Щоб налаштувати роботу функції автоблокування екрану, виконайте крок за кроком наступні дії:

 • Насамперед зайдіть в “Налаштування” на iPhone, натиснувши на відповідний ярлик на робочому столі;
 • Далі перейдіть в розділ “Екран і яскравість”;

Зверніть увагу: Якщо ви хочете відключити автоблокування екрану на iPhone, необхідно вибрати варіант “Ніколи”.

Що таке автоблокування екрану на iPhone

Функція автоматичного блокування смартфона передбачає, що пристрій буде заблоковано самостійно, якщо з ним не виконується ніяких дій протягом заданої кількості часу. Наприклад, людина відклав від себе телефон і не виконує ніяких дій протягом 30 секунд. Якщо в налаштуваннях його iPhone встановлено, що автоматичне блокування відбувається через 30 секунд бездіяльності, пристрій автоматично заблокується.

КАК ОТКЛЮЧИТЬ ПОВОРОТ ЭКРАНА НА IPHONE

Зверніть увагу: Екран. головний споживач акумулятора смартфона, і функція автоблокування дозволяє знизити навантаження на нього, за рахунок своєчасного переходу в режим блокування. Крім того, автоблокування може бути корисна і з точки зору безпеки, знизивши ймовірність того, що стороння людина скористається вашим смартфоном, коли ви від нього відійшли або втратили його.

На iPhone функція автоматичного блокування екрана може бути виставлена ​​в інтервалі від 30 секунд до 5 хвилин.

Як відключити автоблокування екрану на iPhone

Виробники смартфонів всіма можливими способами намагаються скоротити витрату акумулятора пристрою, щоб його повної зарядки вистачало хоча б на один день активного використання. Один з програмних способів знизити розряд смартфона. це функція автоблокування пристрою. У цій статті розглянемо, як вона працює на iPhone, і як її можна відключити або включити.

Автоблокування екрану iPhone і режим енергозбереження

Окремо потрібно розповісти, як працює функція автоблокування екрану при активному режимі енергозбереження.

Нагадаємо: Коли користувач активує даний режим, значок акумулятора у правому верхньому кутку екрану стає жовтим.

У режимі енергозбереження iPhone активує всі функції, які здатні знизити навантаження на екран. Відповідно, автоблокування екрану виставляється на мінімальне значення. на 30 секунд. При цьому, змінити це значення не можна.

Як вимкнути Автоблокування екрану?

Відкрийте настройки Android. Перейдіть в розділ «Блокування екрану і безпеку». Натисніть на пункт «Блокування екрану» і виберіть «Ні». Якщо на телефоні був налаштований інший спосіб зняття блокування, то доведеться його знімати: вводити графічний ключ, PIN-код або пароль в залежності від способу захисту.

Як зробити так щоб не гасло екран на iPhone?

Привіт, зайдіть в настройки, далі акумулятор, пункт висока яскравість, знайдіть рядок автоблокування і виберіть значення ніколи. Так екран не буде блокуватися.

Як відключити автоматичне блокування Windows 10?

На комп’ютері з Windows 10 натисніть кнопку Пуск і виберіть Параметри Облікові записи Параметри входу. У розділі Динамічна блокування встановіть прапорець Дозволити Windows автоматично блокувати пристрій, коли вас немає поруч.

Автоблокировка на iPhone: как включить, отключить, почему не активна | Яблык

Як змінити час блокування екрана на iPhone?

як змінити час відключення екрану iPhone або iPad

 • заходимо в «Налаштування«;
 • екран «Настройок» прокручуємо трохи вниз і Тапа «Екран і яскравість«;
 • тепер знаходимо і тиснемо «Автоблокування«;
 • і на наступному екрані по ситуації або вказуємо відповідний час, або тиснемо «Ніколи«, щоб автоблокування відключити зовсім.

Як відключити автоблокування екрану на Samsung?

Як відключити блокування екрану на смартфоні Samsung?

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Виберіть пункт «Екран блокування».
 • Тут. «Тип блокування екрану».
 • Вкажіть поточний пін-код, пароль або інший варіант для розблокування пристрою.
 • Якщо дані введені вірно, далі залишиться тапнуть по рядку «Ні».
 • Готово.

Як відключити блокування екрану на iPhone XR?

Зрозуміло, можна зайти в меню Налаштування. Екран і яскравість і відключити Автоблокування, але є й інший спосіб швидко відключати блокування дисплея. Як налаштувати

 • Перейдіть в Настройки. Основні. Універсальний доступ. Гід-доступ.
 • Увімкніть опцію і налаштуйте код відключення.

Що робити якщо на iPhone не працює автоблокування?

що робити, коли у iPhone автоблокування не активна?

 • відкриваємо «Налаштування«;
 • Тапа «Акумулятор«;
 • відключаємо функцію «Режим енергозбереження» (слайдер. в положення «Викл«):
BETATECH.COM.UA 2022