Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як відключити форму кнопок на Samsung

Table of Contents

ВИРІШЕНО: Не можу включити телевізор телевізор Samsung

Ви перевірили, чи справна розетка, до якої під’єднано телевізор?

Чи був ураган або відключення електроенергії перед тим, як телевізор не включився?

Спробуйте скинути харчування і перевірте, чи працює це:

Вимкніть електричну розетку (якщо у неї є перемикач On / Off), до якого підключений телевізор, і від’єднайте шнур живлення телевізора від розетки.

Натисніть і утримуйте кнопку живлення телевізора (на боковій панелі телевізора) протягом 30 секунд, щоб розсіяти залишкову потужність телевізора.

Підключіть шнур живлення до телевізора і ввімкніть розетку (якщо на ній є перемикач Вкл. / Викл.)

Увімкніть телевізор, короткочасно натиснувши кнопку живлення на телевізорі

Якщо телевізор включається, ви можете використовувати кнопки збоку для вибору каналів, збільшення і зменшення гучності, а також для виключення телевізора (знову натисніть кнопку живлення), поки ви не отримаєте змінний пульт дистанційного керування або універсальний пульт дистанційного керування

Управління підсвічуванням ємнісних кнопок на Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge

У Google Play маркеті є додаток під назвою Galaxy Button Lights. Воно дуже просте і дозволяє вам вибрати тривалість підсвічування ємнісних кнопок на Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge. Загалом, настройки гнучкі і самі за бажанням можете вказати час підсвічування, підсвічування при включеному екрані, підсвічування постійна або взагалі відключена. Розробник вказав, що додаток також працює і на інших нових пристроях, як Galaxy Note 4. Поки що протестовано воно на Galaxy S6. Можете самі скачати безкоштовно Galaxy Button Lights для Galaxy S6 і S6 Edge за посиланням: завантажити.

Також підписуйтесь на наші сторінки Вконтакте, або. щоб першими дізнаватися новини зі світу Samsung і Android.

Вирішено: Екран телевізора має темну частину внизу екрану. сторінка 2

Привіт. точно така ж проблема. TV UE55JU6800 якому лише 2 роки. Проблема почалася кілька днів тому. Екран внизу був би набагато темніше, коли телевізор був включений, але через пару хвилин він розібрався і все було в порядку. Однак зараз екран внизу весь час залишається темним і не очищається. Ми все ще бачимо картинку крізь неї, але це дуже раздражает.Ето мій другий телевізор Samsung, у першого були схожі проблеми. Я провела самодіагностику. без радості. Я подзвонив в колл-центр. який провів ті ж діагностики (коли я міг зрозуміти людину). потім передав мене в сервісний центр. Вони взяли детальну інформацію про телевізор і проблеми і, оскільки на нього не поширювалася гарантія, сказали, що ремонт буде коштувати 500 фунтів стерлінгів, оскільки екран зник. Дивлячись в мережу, схоже, є ряд подібних проблем. Samsung має розібратися з цим. Я виставив свій старий Панасонік. відмінне фото, пережив ДВА Samsung. там є повідомлення, я вірю.

Як відключити звук затвора камери на телефоні Samsung?

У Мережі часто зустрічається питання, як відключити звук камери на Samsung для «тихої» зйомки. Така необхідність може виникнути з різних причин, наприклад, при бажанні приховано сфотографувати людину або тварину. Для вирішення завдання можна використовувати один з численних способів, на яких зупинимося в статті.

Як на Samsung відключити режим Відключення всіх звуків?

звуки повідомлень

Це встановлення різноманітних звуків повідомлень для таких додатків, як “Повідомлення”, “Календар”, “Електронна пошта”. Доступні вбудовані мелодії або режим “без звуку”, під час програвання мелодії можна ввімкнути або вимкнути вібрацію. Перейти в Налаштування. Звуки і вібрація. Звуки повідомлень.

Додатково про повідомлення “Email”. Тут ви можете задавати оповіщення з усіх або тільки з певних поштових скриньок. Дуже зручно: чекати важливі листи і ігнорувати неважливі або спам.

Як відключити клацання через додаток

При розгляді варіантів, як прибрати звук камери на Samsung А50 і інших моделях, важливо відзначити варіант з додатковим додатком. У Google Play є багато програм, в яких можна відключити шум клацання, або де його взагалі не передбачено. До найбільш популярних додатків можна віднести:

 • Безшумна камера. фотографує без звуку затвора в повній тиші. Програма займає лідируючі позиції, завдяки високій якості знімків і легкості застосування. Особливості софта. зум, зйомка з таймером, наявність безперервної зйомки, фокусування і багато іншого.
 • Камера без звуку Free. ще одна програма для телефонів Samsung на Android. Після її установки можна зробити безшумні знімки, адже після входу в додаток все звуковий супровід вимикається. У налаштуваннях апарата є можливість зміни налаштувань вручну
 • Silent Camera Classic. Популярний додаток для фотомодуля Samsung та інших пристроїв на Android. Кількість скачувань перевалило за 20 мільйонів. Програм дозволяє робити зйомку без клацання в різних режимах. Головні функції. безшумна зйомка, послідовне фото і інше.

Як видно, вибір додатків достатній, щоб підібрати оптимальне рішення і більше не переживати за установки камери. Це рішення підходить для користувачів, які не хочуть лазити в настройках і щось видаляти.

А як запланувати автоматичне включення і виключення служби «не турбувати» на смартфонах Samsung на певний час і дні?

Далі ми опишемо порядок настройки запланованої активації і відключення режиму «тиші» на прикладі редакційної смартфона Samsung Galaxy A50 з ОС Android 9 Pie.

Установка альтернативної прошивки

Ще одна рішення, що дозволяє відключити звук камери на Samsung. установка альтернативної прошивки (наприклад, для іншого району). Мінус такого методу полягає в ризиках для телефону з позиції зняття з гарантії. Крім того, компанія Samsung не завжди дозволяє це робити. Так що перед ухваленням рішення необхідно кілька разів все зважити.

Інструкція по налаштуванню увімкнути або вимкнути метод «Не турбувати» за розкладом на телефоні Samsung.

З Головного екрана потрібно перейти на «Панель повідомлень». Для цього потрібно свайпом опустити шторку «Панелі повідомлень» від верхнього краю екрана вниз.

Далі «Панель повідомлень» потрібно відкрити повністю. Для цього потрібно шторку «Панелі повідомлень» свайпом опустити далі вниз.

форма, кнопка, samsung

Тепер на відкритій «Панелі повідомлень» потрібно знайти кнопку швидких налаштувань «Не турбувати» і, натиснувши на неї, утримувати її пальцем 2-3 секунди.

Скрін. свайпом повністю відкрити “Панель повідомлень». Скрін. натиснути і утримувати 2-3 секунди кнопку швидких налаштувань «Не турбувати».

READ  Як встановити мелодію на Samsung а 10

Тепер ми перебуваємо в розділі служби «Не турбувати».

В цей розділ можна потрапити і другим шляхом, який трохи довше:. запустити додаток «Налаштування телефону»;. перейти в розділ «Повідомлення»;. натиснути на пункт «Не турбувати», не торкаючись кнопки перемикача цього пункту;. ось тепер ми на місці.

Для того, щоб ми змогли зробити настройки часу включення і відключення «служби тиші», спочатку потрібно включити саму цю функцію. Для цього натискаємо на перемикач пункту «Включити за розкладом».

А після того, як перемикач забарвиться в синій колір, ми можемо перейти до налаштувань самої служби, натиснувши на текст назви пункту «Включити за розкладом 22:00. 7:00 на наступний день».

Скрін. натиснути на перемикач пункту «Включити за розкладом». Скрін. натиснути на текст назви пункту «Включити за розкладом 22:00. 7:00 на наступний день»

В налаштуваннях розділу «Включити за розкладом» ми можемо відзначити дні тижня, в які буде включатися ця служба, і виставити час її включення і відключення.

Дні тижня роботи цієї служби вибираються натисканням на букви, якими позначаються ці дні тижня: П, В, С, Ч, П, С, В. Якщо буква в кружечку, то тоді в цей день «служба тиші» спрацює. У нашому випадку всі дні тижня «включені». всі букви в кружочках.

Для зміни часу включення і відключення цієї служби потрібно натиснути на пункт «Встановити розклад».

Как изменить нижние кнопки на телефоне Samsung навигационная панель кнопки навигации свайп

Скрін. натиснути на пункт «Встановити розклад».

Для установки часу відкриється віконце.

Зараз виставлені заводські установки початку роботи цієї служби і закінчення: ПОЧАТИ о 22:00, ЗАКІНЧЕННЯ о 7:00.

Ми вирішили в якості експерименту виставити наступний час: ПОЧАТИ об 11:20, ЗАКІНЧЕННЯ о 11:27.

Для виставлення часу початку роботи функції потрібно натиснути на кнопку «ПОЧАТИ», а після, переміщаючи свайпом показання годин і хвилин у вертикальному напрямку, замість 22:00 виставити 11 годин 20 хвилин.

форма, кнопка, samsung

Скрін. натиснути на кнопку «ПОЧАТИ». Замість 22:00 виставити новий час живлення 11 годині 20 хвилин. Скрін. час включення на 11:20 виставлено.

Для визначення часу закінчення роботи цієї функції потрібно спочатку натиснути на кнопку «ЗАКІНЧЕННЯ», а після, переміщаючи свайпом показання годин і хвилин у вертикальному напрямку, замість 7:00 виставити час 11 годин 27 хвилин.

В кінці для збереження нових налаштувань часу обов’язково натиснути на кнопку «ОК».

Скрін. натиснути на кнопку «ЗАКІНЧЕННЯ». Замість 7:00 виставити новий час вимикання 11 годині 27 хвилин. Скрін. час вимикання на 11:27 виставлено. Натиснути на кнопку «ОК».

Час і дні роботи «служби тиші» ми виставили: щодня всі дні тижня з 11:20 до 11:27.

Повертаємося в розділ «Не турбувати». Для цього потрібно натиснути на кнопку «Назад» у верхній частині екрану, або на навігаційну кнопку «Назад» внизу екрану.

Скрін 0. вид підрозділу «Включити за розкладом» з новими налаштуваннями. Натиснути на кнопку «Назад». Скрін 1. вид розділу «Не турбувати» з включеною службою «Включити за розкладом».

Об 11 годині 20 хвилин настав час включення служби на телефоне.Для перевірки роботи служби о 11:20 відкриваємо свайпом «Панель повідомлень» і бачимо надходження нового повідомлення: «Включено режим« Не турбувати »Сигнали вимкнені».

Відкриваємо «Панель повідомлень» повністю, опустивши вниз свайпом панель. Кнопка швидких налаштувань «Не турбувати» тепер забарвлена ​​в синій колір. Це підтверджує, що «служба тиші» заробила.

Ми вирішили перевірити і подзвонили на смартфон Samsung з іншого телефону. На смартфоні включився екран «Вхідного Дзвінка», але ніяких звуків і вібрацій при цьому не було. Сигнали смартфона вимкнені повністю. режим «тиші» діє!

Скрін 2. відкрити “Панель навігації». Нове повідомлення “Включений режим« Не турбувати »Сигнали вимкнені». Відкрити «Панель навігації» повністю. Скрін 3. функція «Не турбувати» працює.

А після 11:27 кнопка швидких налаштувань «Не турбувати» забарвилася в звичний сірий колір. служба вимкнулася.

Спосіб відключити голос читання параметрів в телевізорі Samsung

Ті, хто придбав плазмову панель від компанії Samsung, часто запитують на форумах, як відключити монотонний голос жінки. Вона весь час коментує всі наші дії: перемикання каналу, збільшення гучності, включення таймера та інше. Цей голос дуже швидко набридає.

Тим більше, що в озвучуванні немає будь-якої необхідності. Є два способи прибрати озвучку ваших дій на телевізорі.

 • Візьміть дистанційний пульт управління Samsung в руки;
 • Натисніть і утримуйте кнопку гучності;

Натисніть кнопку регулювання гучності і утримуйте її

 • Виберіть в меню пункт «Голосові інструкції»;
 • Деактивуйте цей параметр.
 • Після цього натисніть на кнопку «Закрити». Якщо прапорець стоїть на інших пунктах «Опис відео», «Субтитри». приберіть їх також. У різних моделях телевізорів Samsung кнопки пульта і їх функції можуть відрізнятися. Наприклад, при тривалому утримуванні кнопки гучності нічого не відбувається. В такому випадку розглянемо інструкцію виключення супроводу голосом через налаштування.

  Як відключити голосовий супровід на телевізорі Samsung

  Сьогодні ми поговоримо про те, яким чином вимкнути голосовий супровід на вашому телевізорі бренду Samsung. Виробники електроніки намагаються зробити зручними домашні прилади і техніку, якої було б приємно користуватися. Але іноді виходить з точністю навпаки. Деякі вбудовані функції не тільки заважають, є зайвими, а й дратують.

  Що робити, якщо на телевізорі Samsung немає звуку

  Користувачі, які тільки почали знайомитися з телевізором Samsung можуть стикатися з різними проблемами. Якщо ви підключили пристрій, але на ньому немає звуку, спробуйте повністю вимкнути його. Зачекайте 5-10 хвилин, а потім знову ввімкніть. Часто такі дії допомагають усунути деякі проблеми зі звуком в телевізорі і не тільки.

  Якщо вони почалися після того, як ви вимкнули голосовий супровід на TV, спробуйте виконати звуковий тест:

  • Натисніть на кнопку «Меню» на пульті управління на панелі телевізора;
  • Виберіть зліва кнопку «Підтримка»;
  • Далі виберіть пункт «Самодиагностика»;
  • І натисніть на кнопку «Запустити тест».

  З’явиться невелика табличка, де буде запит: «Змінити гучномов. TV ». Необхідно підтвердити його і натиснути «Так». Слідом з’явиться ще одне вікно, де відобразиться поточний рівень гучності. Вам необхідно простежити, щоб гучність відповідала рівню індикатора на Samsung.

  Якщо звуку немає, перевірте ще раз, чи правильно ви підключили дроти. Користувачі плутають коннектори (RCA), які також часто ми називаємо «дзвіночки» або «тюльпани». У разі, якщо все підключено правильно, а звуку немає, зверніться в сервіс підтримки Samsung. Або спробуйте самостійно скинути настройки до заводських.

  Чи можна скинути настройки до заводських на TV Samsung

  На багатьох моделях телевізорів скидання налаштувань виконується одним і тим же способом, як і відключення голосових підказок. Для цього вам знадобиться пульт управління.

  Беремо його в руки і виконуємо наступні рекомендації:

  • Натисніть по черзі кнопки: INFO. MENU. MUTE. POWER. Остання кнопка. включення / вимикання живлення;
  • На екрані зліва з’явиться невелике меню, де потрібно вибрати пункт «Option»;
  • У наступному вікні на Samsung виберіть пункт «Factory Reset».

  Натисніть на пульті кілька кнопок послідовно

  Телевізор на деякий час вимкнеться. Після чого знову ввімкнеться. Тепер вам потрібно перевірити, чи з’явився звук. А також увійти в свій обліковий запис Samsung. Скидання налаштувань видалить всі ваші раніше виконані настройки та задані параметри в пристрої. Якщо ви завантажували в TV додатки, вони також будуть видалені. Якщо і ці дії не призвели до очікуваного результату, як і деактивація голосових підказок, необхідно звернутися в підтримку. І попросити допомоги.

  Відключення голосового супроводу через налаштування на Samsung

  Налаштування можна відкрити за допомогою ПДУ і кнопок на корпусі телевізора.

  Якщо ви не можете відключити підказки в телевізорі через кнопку регулювання гучності на пульті:

  • Натисніть на пульті ДУ кнопку меню;
  • Потім знайдіть і виберіть пункт «Загальні»;
  • Далі виберіть пункт «Спеціальні можливості»;
  • Натисніть на «Установки голосової»;
  • Приберіть прапорець з пункту «Голосові інструкції».

  У цьому вікні є також налаштування голосового тону на Samsung і швидкості відтворення.

  Звернення в технічну підтримку Samsung

  Офіційна сторінка підтримки продуктів Samsung знаходиться за цією адресою https://www.Samsung.com/ru/support/. Тут ви можете отримати консультацію або поради, як користуватися тим чи іншим пристроєм. Зв’яжіться безпосередньо з консультантом і задайте питання, який вас турбує.

  READ  Перекинути дані з андроїда на Android Samsung

  Виберіть будь-який відповідний для цього спосіб:

  Спосіб звернення: Пояснення:
  Напишіть в групу ВКонтакте. https://vk.com/Samsung
  Відкрийте онлайн чат. Доступний на сторінці підтримки на сайті.
  Напишіть на адресу електронної пошти. На цій сторінці.
  Зателефонуйте за безкоштовним номером по Росії. 8-800-555-55-55

  Існує інший спосіб сторінку підтримки та знайдіть точки сервісних центрів на онлайн карті в своєму місті. На сайті можна отримати відповідь на будь-які питання. В тому числі, якими способами можна відключити набридливу голосовий супровід на моделі вашого телевізора Samsung.

  Як змінити графічний ключ на Xiaomi?

  Клікнути «Блокування екрану і відбиток пальця», потім «Вибрати пароль»; Вибрати із запропонованого «Графічний ключ»; Придумуємо, малюємо і підтверджуємо унікальний пароль; Ура!

  Як прибрати пароль на телефоні якщо пише заборонено адміністратором?

  розблокувати недоступні опції, доведеться через меню налаштувань очистити облікові дані. В ОС Android 6.0 зробити це можна в такий спосіб: заходимо в «Налаштування«, потім. в «Безпека«, там знаходимо «Інші параметри безпеки«, потім розділ «Сховище реєстраційних даних» і тиснемо «Очистити облікові дані«.

  Що робити якщо забув графічний ключ на телефоні Samsung?

  Натисніть і утримуйте декілька секунд кнопку живлення і збільшення гучності, поки не з’явиться меню. Зайдіть в пункт меню Settings. Factory Data Reset, виберіть «Yes» за допомогою кнопок регулювання гучності і підтвердіть вибір кнопкою харчування.

  Як відключити малюнок блокування на Samsung?

  В налаштуваннях мобільника знайдіть розділ «Мій пристрій» і увійдіть в нього. Відкрийте вкладку «Екран блокування». У меню з’являться всі доступні способи захисту (фейс-контроль, PIN, малюнок і ін.). Для видалення блокування екрану виберіть «Ні».

  Кнопки быстрых настроек в Samsung

  Як поміняти пароль на Samsung?

  Як змінити пароль блокування екрана на Samsung

  Відкрийте «Налаштування». Перейдіть в розділ «Мій пристрій», потім знайдіть розділ екран блокування. У самому верху екрана є вкладка, клікнувши на яку вам знадобиться вести існуючий пароль. Потім виберіть вкладку «Пароль» і двічі введіть новий.

  Як скинути малюнок блокування?

  Як відновити малюнок блокування на телефоні

  Для цього перейдіть в Налаштування Резервне копіювання і скидання і переконайтеся, що все включено. Це особливо зручно для таких пристроїв, на кшталт флагманів HTC, які зітре всю інформацію на вашому смартфоні після 10 невдалих спроб розблокування.

  Як розблокувати екрану Samsung А50?

  Як відключити блокування екрану на смартфоні Samsung?

  • Зайдіть в «Налаштування».
  • Виберіть пункт «Екран блокування».
  • Тут. «Тип блокування екрану».
  • Вкажіть поточний пін-код, пароль або інший варіант для розблокування пристрою.
  • Якщо дані введені вірно, далі залишиться тапнуть по рядку «Ні».
  • Готово.

  Як поміняти малюнок блокування на Samsung?

  • Відкрийте настройки телефону.
  • Виберіть Безпека. Якщо цього пункту немає в меню, спробуйте знайти інструкції для вашого телефону на сайті служби підтримки виробника.
  • Натисніть Блокування екрана. Якщо вона вже налаштована, для зміни введіть PIN-код, пароль або графічний ключ.
  • Виберіть спосіб блокування.

  Економія трафіку на смартфоні Samsung

  Смартфони. не просто засіб спілкування за допомогою голосових дзвінків і текстових повідомлень. Поширення інтернету подарувало безліч можливостей для використання гаджетів: перегляд фільмів, ділове листування, пересилання файлів і ін. Для економії трафіку в смартфонах передбачений спеціальний режим, в який гаджет може переходити автоматично. Якщо в цьому немає необхідності, потрібно вміти відключати його. Розберемося: що являє собою спец режим, як відключити економію трафіку на телефоні Samsung, які існують програми для цих цілей.

  Як включити економію трафіку

  Для включення функції заощадження передачі даних:

  • Відкрити “Налаштування”. “Мережа та інтернет”. “Використання даних”. “Економія трафіку”;
  • тапнуть по повзунку, перевівши його в положення “ВКЛ”.

  Після активації функції в рядку стану з’явиться попереджуючий значок, надішле повідомлення у верхній частині екрану.

  Для того, щоб в такому режимі зберегти безперебійну роботу деяких сервісів, служб і додатків, потрібно дозволити їм працювати у фоновому режимі. У вкладці “Мобільний інтернет” задати виключення для програм, дозволивши необмежений доступ.

  Як вимкнути телефон Samsung якщо він завис або не працює сенсор

  Жорстка перезавантаження, або Hard reset

  Якщо телефон зависає і глючить постійно, виникає питання, як перезавантажити «Samsung» так, щоб подальша його робота не давала збоїв. У цій ситуації йому може допомогти жорстка перезавантаження системи. Смартфон буде перезавантажений таким чином, що система відновиться до заводського стану, а всі файли, контакти, повідомлення і т. Д. Втечуть. Тому варто заздалегідь подбати про збереження і скинути їх на комп’ютер.

  Щоб виконати Hard reset, потрібно виконати наступну послідовність дій:

  • Повністю вимкнути телефон, батарея при цьому повинна бути заряджена.
  • Одночасно натиснути 3 кнопки: блокування / включення / вимикання, збільшення гучності і «додому» (розташована на передній панелі телефону під екраном).
  • Відпустити тільки після того, як з’явиться напис з назвою телефону.
  • З’явиться синій або чорний екран. ви потрапили в Recovery-меню смартфона.
  • Тут вам послідовно потрібно вибрати категорії Wipe data / factory reset, потім Yes. delete all user data, остання Reboot system now. Переміщення по меню здійснюється кнопками зменшення / збільшення гучності, а підтвердження вибору пункту. натисканням кнопки блокування. Все, процес перезавантаження завершено.

  Як перезавантажити «Samsung» (телефон)

  Способів існує кілька. Отже, як перезавантажити «Samsung», якщо він завис:

  • Тримати кнопку блокування / включення / виключення протягом 10-20 сек. Телефон вимкнеться і перезавантажиться, подальша його робота повинна бути стабільною.
  • Якщо у вашого телефону витягується батарея, то можна зняти задню панельку і дістати батарею, почекати пару секунд і вставити назад. Залишається зібрати і включити телефон. Але часто так робити не можна, т. К. Зіпсується і батарея, і сам телефон.
  • Якщо задня кришка не знімається, то необхідно затиснути одночасно кнопку блокування / включення / вимикання і зменшення гучності і тримати протягом 5-7 сек.

  Як відключити телефон Samsung Galaxy вимкнути смартфон. info-effect.ru

  Привіт! На зв’язку сайт info-effect.ru. Сьогодні ви дізнаєтеся як відключити телефон Samsung Galaxy. Ви можете легко повністю вимкнути свій смартфон Samsung Galaxy будь-якої моделі J, S, A, Note. Все дуже просто і швидко. Дивись інструкцію далі і пиши коментарі, якщо є питання. погнали!

  Дивіться, щоб повністю відключити свій телефон, натисніть і не відпускайте кнопку живлення. Вона знаходиться збоку, зазвичай справа. У вас на екрані з’явиться три кнопки:

  • Вимкнення, тисніть, щоб повністю вимкнути смартфон;
  • Перезавантажити, телефон вимкнеться і знову увімкнеться;
  • Екстрений режим, дозволить продовжити час роботи розряджається батареї пристрою і відправити повідомлення про вашому зразковому місцезнаходження на номер телефону обраного вами контакту. Включення екстреного режиму може обмежити функціональність пристрою: спрощується інтерфейс головного екрану, виходять блідими дисплея і частота зміни кадрів, обмежується тактова частота ЦП і можливість використання S View і інших додатків.

  Ви можете повністю вимкнути телефон, якщо у вас залишилося мало заряду батареї і у вас немає поблизу зарядки, щоб зберегти заряд. Якщо смартфон завис або глючить, тупить, ви можете перезавантажити його. Екстрений режим може допомогти заощадити заряд акумулятора без виключення.

  Залишилися питання? Напиши коментар! хай щастить!

  Вимикаємо Samsung Galaxy кнопками

  Як і обіцяв, інструкція буде дуже короткою, примусове вимикання складається з трьох простих кроків:

  Підключіть ваш Samsung Galaxy із зарядним пристроєм.

  Натисніть і утримуйте кнопку живлення і кнопку зменшення гучності. Якщо в цей момент відбудеться створення скріншота, не звертайте уваги, продовжуйте утримувати кнопки.

  Відпустіть кнопки через 8-10 секунд, смартфон буде вимкнений.

  Сама по собі зазначена комбінація викликає (після утримання) «

  І пара приміток, які можуть бути корисними:

  • Для деяких старих моделей працює варіант простого довгого утримання кнопки харчування.
  • Офіційний сайт Samsung говорить про необхідність утримувати зазначені кнопки протягом 10-20 секунд. Однак, з мого досвіду, спрацьовує приблизно на 7-8-й.

  Сподіваюся, для кого-то з читачів матеріал виявився корисним.

  Смартфон в своєму розвитку дійшов до того, що, він, не маючи фактично активних клавіш (ну, звичайно, крім кнопки живлення і двох клавіш регулювання гучності звуку) приймає команди тільки з сенсорного екрану. Правда, не так давно з’явився ще один варіант управління телефоном. через голосового помічника, кому накази і команди віддаються голосом. Але, тим не менше, всі основні команди, навіть, щоб вимкнути телефон, все одно потрібно підтверджувати через сенсорний екран.

  READ  Установка Google сервісів на huawei

  Виходить так, що якщо екран буде заблокований або просто перестане реагувати на ваші натискання, то в ваш телефон вже буде неможливо «зайти», і тим більше що-небудь з нього «взяти».

  Тому, основний принцип захисту смартфона від неправомірних на нього посягань тепер здійснюється блокуванням екрана. Варто заблокувати екран, і телефон ваш в «будиночку», тобто під захистом.

  У той же час, одного разу включивши цю службу блокування екрану, вам нічого не заважає, будучи його власником, її відключити. І тоді, якщо навіть екран погас, досить буде провести пальцем по екрану або натиснути на кнопку харчування, і ваш смартфон знову оживе, і буде радий новій зустрічі з вами.

  Як відключити економію трафіку на Samsung

  • послідовно перейти під вкладки, які вказані вище;
  • перевести повзунок в положення “OFF”.

  Найбільш ефективною буде робота при дотриманні балансу, при якому відключення економії трафіку на Samsung Galaxy встановлено для деяких додатків і програм, які використовуються активно.

  Таким чином, Android збереже обсяг передачі даних, але користувач смартфона зможе продовжити роботу без обмежень.

  Як відключити форму кнопок на Samsung

  На відміну від будь-якої механічної клавіатури, яка видає клацання при кожному натисканні на клавіші, віртуальна клавіатура смартфона позбавлена ​​подібного ефекту і розробники вирішили емулювати звуки, щоб зробити використання клавіатури більш реалістичними. Але подобається це далеко не всім, так як періодично виникає необхідність якомога тихіше використовувати смартфон не привертаючи уваги людей знаходяться поблизу. Як же прибрати звук клавіш на Samsung і здійснювати набір тексту максимально непомітно? Інструкція

  клавіатура GBoard

  Якщо ж в якості основної використовується не стандартна клавіатура, її налаштування знаходяться в іншому місці і відключення пункту “звук клавіатури” не допоможе.

  Як приклад можна привести фірмову клавіатуру GBoard від Google, яка досить часто використовується в якості основної у інших виробників мобільних пристроїв і нерідко встановлюється користувачам смартфонів Samsung на свої мобільні пристрої.

  В цьому випадку шукаємо ярлик встановленої клавіатури на робочому столі телефону і у вікні, натискаємо на розділ “Налаштування”.

  Все, що залишилося. деактивувати перемикач біля пункту “Звук при натисканні клавіш”.

  клавіатура Samsung

  За замовчуванням в смартфонах Samsung встановлена ​​”рідна” клавіатура, настройки якої інтегровані безпосередньо в прошивку, де і слід змінювати всілякі параметри.

  Щоб відключити звуки натискання клавіш на клавіатурі Samsung, необхідно відкрити настройки системи і перейти в розділ “Звуки і вібрація”.

  У вікні можна відключити відразу три пункти, які відповідають за звуковий супровід різних подій:

  • звук при торканні (озвучує дії на екрані смартфона не пов’язані з набором номера)
  • звуки клавіш набору (озвучує натискання на кнопки в додатку “Телефон”).
  • звук клавіатури (озвучує натискання на кнопки стандартної клавіатури Samsung).

  Режим “Без звуку

  Ще одним способом відключення звуку клавіш є перехід телефону в беззвучний режим. Недоліком даного способу є те, що крім звуку натискання на клавіші, також буде відключений і звук дзвінків, повідомлень і вхідних повідомлень, що не завжди зручно.

  Як примусово вимкнути смартфон Samsung

  Там, де необхідно вимкнути Android телефон Samsung Galaxy в звичайній ситуації, досить натиснути і утримувати кнопку вимикання екрана, а потім вибрати потрібний пункт в меню. Однак, ситуація ускладнюється, коли потрібно вимкнути смартфон з непрацюючим сенсором екрану, з розбитим екраном або без можливості розблокувати його, що завис телефон, особливо з огляду на те, що батареї в сучасних Samsung незнімні. Деякі в цьому випадку чекають повного розряду, але це зовсім не корисно для акумулятора (див. Що робити, якщо швидко розряджається Android). Проте, спосіб виключення в описаних сценаріїв існує.

  У цій короткій інструкції. докладно про те, як примусово вимкнути смартфон Samsung Galaxy, використовуючи тільки апаратні кнопки на ньому. Спосіб працює для всіх сучасних моделей смартфонів цієї марки, в тому числі для заблокованого пристрою з повністю не працюють екраном або в тих випадках, коли телефон зависає. На жаль, приводом до написання статті послужив власні новенький розбитий Note 9 (але є і плюси: завдяки Samsung Dex повний доступ до пам’яті, даними в ній і додатків залишився).

  Вимикаємо Samsung Galaxy кнопками

  Як і обіцяв, інструкція буде дуже короткою, примусове вимикання складається з трьох простих кроків:

  • Підключіть ваш Samsung Galaxy із зарядним пристроєм.
  • Натисніть і утримуйте кнопку живлення і кнопку зменшення гучності. Якщо в цей момент відбудеться створення скріншота, не звертайте уваги, продовжуйте утримувати кнопки.
  • Відпустіть кнопки через 8-10 секунд, смартфон буде вимкнений.

  Сама по собі зазначена комбінація викликає (після утримання) «симуляцію відключення від електроживлення» (Simulated Battery Disconnect. в офіційній формулюванні виробника).

  І пара приміток, які можуть бути корисними:

  • Для деяких старих моделей працює варіант простого довгого утримання кнопки харчування.
  • Офіційний сайт Samsung говорить про необхідність утримувати зазначені кнопки протягом 10-20 секунд. Однак, з мого досвіду, спрацьовує приблизно на 7-8-й.

  Сподіваюся, для кого-то з читачів матеріал виявився корисним.

  визначення

  Перш ніж перейти до вирішення питання про те, як відключити безпечний режим на «Samsung», давайте розберемося, що це за можливість. Ця функція передбачена для підвищеного захисту телефону. При активації зазначеного режиму на телефоні будуть працювати лише ті програми, які були додані розробниками за умовчанням. При цьому додатки, встановлені після покупки пристрою, перестануть працювати. Описаний режим використовується для діагностики, визначення та виправлення неполадок у функціонуванні пристрою. Коли смартфон буде «безпечно» завантажений, напис про це з’явиться в нижній частині дисплея. У разі установки певної програми, яке викликало неполадки в роботі апарату, проблему можна легко вирішити. Входимо в безпечний режим, після чого видаляємо некоректно працюючу програму.

  Інструкція

  Детальніше про те, як активувати цю можливість, ми поговоримо в наступному розділі даного матеріалу, а зараз зупинимося на основному питанні про те, як відключити безпечний режим на «Samsung». Якщо у вас на пристрої використовується операційна система Android 2.1, перш за все, вимкніть телефон. Після цього знову увімкніть його. Коли на екрані з’явиться напис Samsung, натисніть клавішу «Меню». Утримуйте її, поки завантаження не завершиться. Тепер розглянемо, як відключити безпечний режим на «Samsung« Galaxy »під керуванням операційної системи Android 4.0. Так само, як і в першому варіанті, вимикаємо телефон. Потім знову наводимо його в активний стан. Як тільки на дисплеї з’явиться напис Samsung, натискаємо і утримуємо нижню клавішу гучності. Виконання даної операції на новіших версіях операційної системи відбувається аналогічним чином.

  Детально про те, як відключити безпечний режим на «Samsung»

  Сьогодні ми розглянемо, як відключити безпечний режим на «Samsung». Також торкнемося питання про те, що собою являє ця функція, яким чином вона деактивується на інших мобільних пристроях під управлінням операційної системи «Android».

  Активація

  Тепер докладніше поговоримо про те, як увійти в безпечний режим, якщо використовується телефон «Samsung» під керуванням операційної системи Android (версії від 2.1 до 2.3.6). Перш за все, вимкніть телефон, після цього знову переведіть його в робочий стан. Як тільки на екрані з’явиться напис Samsung, утримуйте «Меню» (кнопка гучності вниз при платформах 4.0 або вище), поки завантаження не завершиться. Тепер ви знаєте, як відключити безпечний режим на «Samsung».

  BETATECH.COM.UA 2022