Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як відключити голосове введення на Android

Table of Contents

Повернення до заводських налаштувань

Скидання налаштувань системи. метод, яким слід скористатися лише в крайньому випадку, якщо інші способи не допомогли.

Важливо врахувати, що повернення до заводських налаштувань буквально поверне телефон в стан «тільки із заводу», тобто видалить всі дані, включаючи файли галереї і додатки. Щоб зберегти найбільш важливу інформацію, раджу перенести потрібні файли на комп’ютер або в хмарне сховище.

 • Заходимо в «Налаштування». «Розширені настройки». «Відновлення та скидання».
  голосове, введення, android
 • Вибираємо «Скидання налаштувань».
 • Прямуємо інструкції щодо скидання налаштувань, після якої смартфон перезавантажиться.

Перезапуск пристрою і оновлення стандартної клавіатури

Перше, що варто зробити при зависанні і зникнення наекранной клавіатури. перезапустити пристрій.

Якщо це не вирішило проблему, варто навідатися в Google Play і перевірити наявність оновлень у клавіатури, доступної за замовчуванням. Найчастіше це додаток GBoard.

очищення кешу

При виявленні несправності клавіатури можна почистити кеш додатка, який відповідає за введення тексту.

 • В «Налаштування». «Мова і введення». «Поточна клавіатура» знаходимо ім’я програми-клавіатури, встановленого за замовчуванням.
 • Повертаємося в «Налаштування», йдемо у вкладку «Програми», пункт «Всі програми».
 • Шукаємо в списку потрібну програму.
 • Натискаємо по черзі на кнопки «Стерти дані» і «Очистити кеш».
 • перезавантажуємо пристрій.

Якщо після всіх проведених маніпуляцій клавіатура як і раніше не відображається, переходимо до другого способу.

Пропав мікрофон на клавіатурі, що робити

Голосове введення на клавіатурі налаштовується у вкладці «Голосовий пошук». Мікрофон може зникнути з клавіатури або після видалення одного з необхідних сервісів Google, або при використанні програми без подібної функції.

Перевірте, чи працює голосове введення в «Налаштуваннях», поновіть сервіси Google, відчистити кеш.

Проблема з непрацюючою клавіатурою вирішується набагато простіше і швидше, ніж може здатися спочатку. Все, що потрібно. трохи часу і вміння орієнтуватися в настройках Android.

Як відключити голосовий пошук Google на Android. питання, що виникає у користувачів пристроїв, що працюють на даній ОС. Опція пошуку потрібної інформації за допомогою вимови слів стає популярною. Це гарантує економію часу. Чи не доведеться набирати текст вручну. Незважаючи на безліч наданих переваг, деякі користувачі бажають позбутися від даної функції. У статті увазі представлена ​​інформація, як деактивувати опцію, які методи існують і що можна отримати в результаті.

Як відключити Окей Google на Android

Як відключити Окей Google на Android. Голосова команда ОК Google (Окей Google) дозволяє управляти операційною системою Android і іншими додатками за допомогою голосу. З її допомогою можна запускати додатки, створювати нагадування, відправляти текстові повідомлення, шукати інформацію в мережі, користуватися GPS навігацією і багато іншого.

В одній з попередніх статей ми розповідали про те, як включити і налаштувати голосову команду ОК Google. У цій же статті мова піде про інше. Тут ви дізнаєтеся, як відключити Окей Google якщо ця функція виявилася вам нецікавою.

Для того щоб відключити функцію ОК Google вам потрібно спочатку відкрити програму Google Now. На різних Android пристроях Google Now відкривається по-різному. Наприклад, на пристроях з чистим андроїдом останніх версій, для відкриття Google Now потрібно на першому робочому столі провести пальцем зліва на право. На старіших версіях Андроїда додаток Google Now запускається за допомогою руху пальця вгору від кнопки додому. На смартфонах з нестандартними оболонками можуть використовуватися якісь інші способи відкриття Google Now.

Загалом з запуском Google Now можуть бути деякі труднощі. Якщо у вас не виходить запустити цю програму за допомогою описаних вище способів, то ви можете просто відкрити список всіх додатків і знайти це додаток там. Потрібно відзначити, що дане додаток може називатися «Google Now» або просто «Google».

Після запуску Google Now, потрібно відкрити ліве бічне меню. Для цього потрібно провести пальцем від лівого краю екрана або натиснути на кнопку в лівому верхньому кутку екрану.

Після цього потрібно перейти в розділ «Налаштування» (не плутати з розділом «Налаштувати»).

В налаштуваннях Google Now потрібно перейти по шляху «Голосовий пошук. Розпізнавання Окей Google».

Після цього перед вами відкриється вікно, в якому можна відключити голосову команду ОК Google. Тут доступні дві опції:

 • З додатку Google;
 • З усіх додатків.

Перша опція включає і відключає розпізнавання команди ОК Google в додатку Google Now. А друга опція, відключає розпізнавання команди ОК Google в інших додатках і на робочому столі.

Якщо ви хочете повністю відключити ОК Google, то переведіть обидві ці опції в положення “Виключено”. Якщо ж ви хочете, залишити ОК Google в додатку Google Now, але відключити в інших додатках, то вимкніть тільки другу опцію.

Дана стаття відповість на питання, по яким же причин може пропасти клавіатура на Android і як самостійно виправити неполадку.

способи усунення

Як же все-таки усунути виниклу проблему і повернути клавіатуру на її законне місце? Розглянемо 5 способів виправлення нефункціонуючої інструменту введення.

Як відключити голосовий пошук Google на Андройде?

Як відключити голосовий пошук Google на Андройде?

Якщо ви хочете відключити голосовий пошук Google на своєму телефоні Android, то для цього потрібно зайти в налаштування і у відділі мову і введення, там знайти голосове введення і там потрібно відключити його. На різних версіях може бути в різних місцях.

Якщо голосовий пошук включається тільки тоді, коли підключені навушники, то вся справа в навушниках. Якщо звичайно ви відключили різні відновлення програми і видалили з смартфона всі програми пов’язані з гуглом. Потрібно знайти на смартфоні настройки навушників і подивитися це проблема настройки або такий механічний дефект. Якщо дефект механічний, то потрібно просто віддати в ремонт.

READ  Чи не працює Smart TV Samsung

Не всім потрібно постійно слухати голосові повідомлення, а тому потрібно зробити такі дії (джерело):

Після цих маніпуляцій потрібно обов’язково перезавантажити телефон.

Деякі користувачі говорять, що голосовий пошук пішов після зміни навушників, але це малоймовірно.

Плеймаркет мої програми Google видалити поновлення

При бажанні відключити голосовий пошук Google на Андройде вам буде потрібно виконати ось такі дії:

Ось власне кажучи і нд. Але от тільки не забудьте про те, що необхідно осущесвтіть перезавантаження вашого мобтльного пристрої.

Для відключення голосового пошуку “ОК, Google” при підключенні навушників до мобільного пристрою перевірте налаштування медіаплеєра. Можливо система починає шукати оновлення в інтернеті при приєднанні гарнітури. У навушників неправильно відрегульована подача харчування. При їх приєднання система вважає, що відбувається довгий тап на кнопку і запускається пошук.

Заходьте в Google. потім настройки, там буде відключити / включити голосовий пошук Ок, Google, відключаєте. Можна взагалі додаток Google видалити, якщо Ви ним не користуєтесь, я наприклад його видалила, користуюся “хроум”, спробуйте відключити оновлення додатків, ну і після перезавантажити телефон., Має допомогти.

Функція голосового пошуку на Android-смартфонах може бути як дуже корисною, так і в достатній мірі заважає. іноді виникають ситуації, при яких буває краще е відключити. Ось інструкція з відключення (не дуже якісний переклад, але загальний сенс зрозумілий):

Щоб відключити голосовий пошук, потрібно зайти в налаштування Google Chrome, за тим в голосовий пошук, прибрати галочку, де написано включити голосовий пошук по команді Окей Google.

Детальніше про цю функцію можна почитати в цьому джерелі

Треба просто видалити із сервісів Google, додаток Google Старт і перейти на інший лаунчер. Потім, в Google now відключити налаштування відповідають за голосовий пошук. По можливості з аккаунта теж можна вийти.

У мене теж спостерігалася подібна проблема на новому смартфоні, так проблема виявилася в налаштуваннях введення тексту.

Как выключить функцию Talkback на Android

Тому коли відключалася екранна клавіатура, працював тільки голосове введення, потім я видалив стандартну клавіатуру, користуюся іншою при цьому, а “голос” лише відключив в розділі “Мова і введення”, після цього він вже мене не турбує.

Працює він лише тоді, коли натискаю значок мікрофона на клавіатурі, та й то не від Гугла, а її стандартний голосове введення.

Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом

Налаштувати роботу стандартного голосового введення на Android можна в меню «Мова та введення», в який можна потрапити через «Налаштування», або ж натиснувши на «шестерінку» налаштувань прямо в меню, яке висвітилося після натискання мікрофона (зазвичай кнопка налаштувань знаходиться зліва від слова «Говоріть»).

Налаштування розпізнавання мови. Тут можна зробити наступне:

 • Вибрати мову. Розпізнавання доступно і в офлайн режимі, але за замовчуванням у вас буде встановлено тільки російську мову (або ж російська англійська). Для інших мов функція буде працювати або тільки при підключенні до Інтернету, або тоді, коли ви скачаєте потрібні мови. Завантажити потрібні мовні пакети можна в меню налаштувань мови та введення, натиснувши на «Розпізнавання мови офлайн».
 • Налаштувати розпізнавання «О’кей Google». Після настройки цього пункту, ви зможете використовувати менеджер пошукової системи при відкритій системі Google, тільки сказавши: «О’кей Google». А потім треба вимовити, що вам потрібно знайти в пошуковій системі.
 • Включити можливість керування голосом за провідної гарнітури або Bluetooth-пристроїв.
 • Налаштувати розпізнавання нецензурних слів. Програма автоматично включає пункт «Приховувати розпізнані нецензурні слова».
 • Включити або вимкнути озвучування результатів в стандартному режимі або в режимі підключеної гарнітури.

Правильно налаштований голосовий набір буде приносити більше користі і радувати вас своєю функціональністю.

Як відключити Окей Google на Android

Як відключити Окей Google на Android. Голосова команда ОК Google (Окей Google) дозволяє управляти операційною системою Android і іншими додатками за допомогою голосу. З її допомогою можна запускати додатки, створювати нагадування, відправляти текстові повідомлення, шукати інформацію в мережі, користуватися GPS навігацією і багато іншого.

В одній з попередніх статей ми розповідали про те, як включити і налаштувати голосову команду ОК Google. У цій же статті мова піде про інше. Тут ви дізнаєтеся, як відключити Окей Google якщо ця функція виявилася вам нецікавою.

Для того щоб відключити функцію ОК Google вам потрібно спочатку відкрити програму Google Now. На різних Android пристроях Google Now відкривається по-різному. Наприклад, на пристроях з чистим андроїдом останніх версій, для відкриття Google Now потрібно на першому робочому столі провести пальцем зліва на право. На старіших версіях Андроїда додаток Google Now запускається за допомогою руху пальця вгору від кнопки додому. На смартфонах з нестандартними оболонками можуть використовуватися якісь інші способи відкриття Google Now.

Загалом з запуском Google Now можуть бути деякі труднощі. Якщо у вас не виходить запустити цю програму за допомогою описаних вище способів, то ви можете просто відкрити список всіх додатків і знайти це додаток там. Потрібно відзначити, що дане додаток може називатися «Google Now» або просто «Google».

Після запуску Google Now, потрібно відкрити ліве бічне меню. Для цього потрібно провести пальцем від лівого краю екрана або натиснути на кнопку в лівому верхньому кутку екрану.

Після цього потрібно перейти в розділ «Налаштування» (не плутати з розділом «Налаштувати»).

В налаштуваннях Google Now потрібно перейти по шляху «Голосовий пошук. Розпізнавання Окей Google».

Після цього перед вами відкриється вікно, в якому можна відключити голосову команду ОК Google. Тут доступні дві опції:

 • З додатку Google;
 • З усіх додатків.

Перша опція включає і відключає розпізнавання команди ОК Google в додатку Google Now. А друга опція, відключає розпізнавання команди ОК Google в інших додатках і на робочому столі.

Якщо ви хочете повністю відключити ОК Google, то переведіть обидві ці опції в положення “Виключено”. Якщо ж ви хочете, залишити ОК Google в додатку Google Now, але відключити в інших додатках, то вимкніть тільки другу опцію.

Дана стаття відповість на питання, по яким же причин може пропасти клавіатура на Android і як самостійно виправити неполадку.

READ  Як підключити додатковий жорсткий диск до PC

Голосове введення в смартфоні Lenovo

Функція голосового введення в смартфонах Lenovo дозволяє вводити команди, відкривати додатки і шукати інформацію в мережі Інтернет, не використовуючи при цьому екранну клавіатуру. Іншими словами все команди свого смартфону Ви просто говорите в голос.

Так як в смартфоні Lenovo голосове введення включений за замовчуванням, то для його нормальної роботи достатньо змінити лише деякі настройки.

В принципі, обидва ці режими практично нічим не відрізняються. І в тому і в іншому випадку Ви зможете подавати команди за допомогою голосу, а не клавіатури. Меню налаштувань в них також однакове.

способи усунення

Як же все-таки усунути виниклу проблему і повернути клавіатуру на її законне місце? Розглянемо 5 способів виправлення нефункціонуючої інструменту введення.

Пропав мікрофон на клавіатурі, що робити

Голосове введення на клавіатурі налаштовується у вкладці «Голосовий пошук». Мікрофон може зникнути з клавіатури або після видалення одного з необхідних сервісів Google, або при використанні програми без подібної функції.

Перевірте, чи працює голосове введення в «Налаштуваннях», поновіть сервіси Google, відчистити кеш.

Проблема з непрацюючою клавіатурою вирішується набагато простіше і швидше, ніж може здатися спочатку. Все, що потрібно. трохи часу і вміння орієнтуватися в настройках Android.

Як відключити голосовий пошук Google на Android. питання, що виникає у користувачів пристроїв, що працюють на даній ОС. Опція пошуку потрібної інформації за допомогою вимови слів стає популярною. Це гарантує економію часу. Чи не доведеться набирати текст вручну. Незважаючи на безліч наданих переваг, деякі користувачі бажають позбутися від даної функції. У статті увазі представлена ​​інформація, як деактивувати опцію, які методи існують і що можна отримати в результаті.

Установка інший клавіатури з Play Market

 • Заходимо в Play Market, вводимо в пошуковику «клавіатура».
 • Вибираємо потрібну програму.
 • встановлюємо.
 • Заходимо в викачане додаток і слідуємо інструкції помічника по установці нової клавіатури як основний.

Вибираємо спосіб введення за замовчуванням

Більш просунуті користувачі смартфонів, в гонитві за цікавими «прикрасами», скачують на свої пристрої велика кількість додатків для введення тексту. Не дивно, що перевантажена система не може вибрати, яку клавіатуру використовувати як основну.

 • Заходимо в «Налаштування». «Мова і введення». «Поточна клавіатура».
 • Вказуємо додаток, яке буде працювати за замовчуванням на цьому пристрої.

Якщо захочете змінити додаток, просто повторіть цю інструкцію, замінивши один інструмент іншим. А найкраще зробити вибір на користь однієї клавіатури, а інші. видалити. Так і помилок виникати не буде, і місце в пам’яті звільниться.

Як прибрати голосове введення Google на Android

Використання віртуального помічника для деяких власників смартфонів є вже досить звичайним і навіть природним процесом. З його допомогою можна без проблем знаходити будь-яку інформацію, не вдаючись до буквенному набору і навіть не торкаючись до екрану, достатньо просто віддати відповідну команду в динамік або гарнітуру. Однак у багатьох виникає питання, як прибрати голосове введення Google на Android, якщо в тому виникла необхідність. Про це розповідається далі.

Як підключається звуковий набір Google

Як вже було сказано раніше, на сучасних мобільних телефонах система Google вже автоматично встановлена.

До відома! Для нормального функціонування досить оновлювати її не рідше разу на 2-3 місяці.

Однак якщо аудіо введення команд з якихось причин відключений, його можна активувати самостійно. Робиться це в такий спосіб:

 • Зайти в меню «Налаштування» програми Google.
 • Далі відкрити «Пошук і підказки».
 • У розділі «Google NOW» поставити перемикач в режим «Включити».

Якщо на смартфоні використовується мобільний додаток від Google, то функція звукового пошуку включається так:

 • Відкрити функцію налаштувань. Робиться це шляхом натискання на значок у вигляді 3 точок, що розташовується вгорі з правого боку.
 • Далі потрібно перейти в настройки, а потім в «Голосовий пошук».
 • Активувати функцію розпізнавання «ОК Google».

Відсутня робота звукового введення команд

З певних причин на телефоні може повністю зникнути функція голосового введення. Це може статися з різних причин, тому, перед тим як робити якісь дії, необхідно провести основну діагностику. В першу чергу рекомендується упевнитися, що обладнання відповідає основним вимогам:

 • встановлена ​​остання версія програми від Google. Якщо це не так, досить буде просто оновити програму;
 • система Android має версію не нижче 4.4;
 • всі налаштування програми включені і працюють правильно.

Зверніть увагу! Крім цього, рекомендується перевірити, чи правильно працюють мовні налаштування програми. Робиться це через меню Google. Досить відкрити панель «Налаштування», потім перейти в розділ «Мова і введення». «Голосовий введення Google», а після підрозділ «Мови».

Крім того, для нормальної роботи системи повинна бути включена функція активації програми голосом. Як її включити, розглянуто в попередньому пункті. Важливо, що в деяких мобільних пристроях активувати голосовий помічник можна з будь-якого екрану. Правда для цього повинна бути поставлена ​​відповідна відмітка в меню налаштувань. Щоб активувати цю функцію, потрібно поставити позначку навпроти параметра «З усіх додатків» або «Завжди включено».

Важливо! Постійна робота голосової системи від Google може порушити функціонал інших голосових помічників, якщо вони встановлені на телефоні. В даному випадку не рекомендується активувати функцію «Завжди включено».

Крім описаних моментів, вирішити проблему з голосовим помічником можуть допомогти наступні дії:

 • перевірка правильної та стабільної роботи інтернет-з’єднання. Без доступу до Wi-Fi голосова система працює в істотно обмеженому режимі;
 • перезавантажити телефон. У деяких ситуаціях це може бути звичайний збій.

Якщо навіть після всіх проведених дій голосовий пошук від Google все ще не працює, рекомендується звернутися в систему підтримки. Залишити запит можна на офіційному довідковому форумі Google Пошук.

 • фірму виробника і модель пристрою, на якому виникли проблеми;
 • версію програми Google, яка встановлена ​​на телефоні;
 • версію операційної системи.

Способи відключення звукового введення Google

Незважаючи на велику кількість позитивних моментів, деякі користувачі задаються питанням, як відключити голосовий пошук Google на Android.

Важливо! На сучасних пристроях він працює в автоматичному режимі, але при бажанні його можна відключити або повністю видалити.

Схема, як відключити голосове введення Google на Android, виглядає наступним чином:

 • Зайти в саму програму і відкрити настройки.
 • Знайти рядок, що стосується введення інформації голосом, відкрити її, а потім перейти до підрозділу «ОК Google» або «Google Voice».
 • Потрібно вибрати підрозділ «Розпізнавання ОК Google».
 • У вікні з настройками потрібно встановити параметри на свій розсуд. Можна просто відключити функцію звукового пошуку і все.
READ  Як встановити GTA на Android

Що таке голосове введення Google

Аудіо помічник на Android від Google є системою, призначеної для полегшення роботи з мобільним пристроєм.

Деактивация звукового введення Google на Android

Зверніть увагу! Часом користуватися екраном і клавіатурою людині не завжди зручно, в такому випадку здійснити виклик або знайти інформацію можна за допомогою звукової команди.

Серед основних функцій Google системи виділяють наступні:

 • пошук будь-якої інформації в Інтернеті за допомогою Google;
 • отримання максимально точних і корисних відповідей, в тому числі і в аудіо форматі;
 • управління основними додатками і функціями телефону через звукову команду.

Як прибрати голосовий набір?

Здійснити операцію «ока Google» на смартфонах Android дозволяється легко. На планшетах і телефонах цієї ОС за замовчуванням встановлено додаток Google. Потрібно відкрити його і далі для вирішення питання, як прибрати голосове введення google на Android, діяти за інструкцією:

 • Потрібно торкнутися значка з трьома лініями, що знаходяться в верхньому кутку зліва екрану;
 • Активується кнопка з настройками управління. Якщо на пристрої встановлено Асистент, можна отримати доступ до параметрів через нього;
 • Вибирається команда Розпізнавання голосом. Зазвичай він йде другим у списку;
 • Потрібно натиснути на перемикач, що знаходиться поруч з написом, зробивши його деактивованим.

Після чергового оновлення дана функція може знову стати активною. Її неможливо відключити зовсім. Це рішення розробників, що не продумали подібну можливість або цілеспрямовано відновлюють її активність після оновлень ОС пристрою.

З цього приводу не потрібно впадати у відчай, виконання вище представленої інформації вже різко скоротить кількість помилкових спрацьовувань. Причин для відключення додатка багато, але незалежно від підстави користувач зможе вирішити проблему за кілька кліків в настройках.

Як прибрати голосове введення Google на Android?

Як відключити голосовий пошук Google на Android. питання, що виникає у користувачів пристроїв, що працюють на даній ОС. Опція пошуку потрібної інформації за допомогою вимови слів стає популярною. Це гарантує економію часу. Чи не доведеться набирати текст вручну. Незважаючи на безліч наданих переваг, деякі користувачі бажають позбутися від даної функції. У статті увазі представлена ​​інформація, як деактивувати опцію, які методи існують і що можна отримати в результаті.

Як відключити голосовий пошук Google на Android?

Варіант виконання даної операції практично для всіх пристроїв цієї ОС вважається аналогічним. Діяти доведеться через стандартні настройки. Наявність вбудованих функцій і спеціального асистента не рахується обов’язковим.

Щоб провести відключення, від користувача буде потрібно зробити такі нескладні дії:

 • На екрані з додатками, потрібно натиснути на ярлик пошукової системи.
 • Через головне меню, в нижній його частині потрібно знайти рядок Ще й перейти в Налаштування.
 • Натискається кнопка Голосовий введення.
 • На наступній сторінці деактивує Окей Google.
 • Одночасно з натисканням цієї функції потрібно прибрати раніше встановлені налаштування.

Після виконання подібних маніпуляцій користувач не буде стикатися з необхідністю навмисно відключати введення інформації голосом, але користуватися клавіатурою.

Підбиваючи підсумки

Додатки Android і окей Google важливі для користувача, так як дозволяють реалізувати всі вбудовані можливості платформи. Якщо немає бажання користуватися запропонованими опціями, їх без проблем можна відключити. Це безпосередньо стосується і голосового набору інформації через помічника на телефоні. Головне слідувати представленим в статті інструкцій і рекомендацій по допомогу у вирішенні проблеми.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

Очищення даних клавіатури

Менш радикальне рішення полягає у видаленні даних, згенерованих системної клавіатурою вашого пристрою. можливо, в них є зіпсований файл, який і не дає відключити голосове управління.

  Запустіть «Налаштування», після чого перейдіть по шляху «Програми та повідомлення». «Показати всі додатки».

Знайдіть у списку позицію, яка відповідає необхідному додатком, і натисніть на неї, після чого скористайтеся пунктом «Сховище і кеш».

Увага! Разом з даними будуть видалені всі призначені для користувача параметри, в тому числі і словник для швидкого введення!

Как отключить голосовой ввод на андроид и включить клавиатуру?

Закрийте настройки, запустіть девайс, а після його повного завантаження спробуйте щось надрукувати. проблема повинна бути вирішена.

Даний метод теж досить ефективний, але ціною за його використання буде втрата всіх налаштувань клавіатури, зроблених користувачем.

перезавантаження смартфона

Іноді несподівана поява голосового введення і неможливість його змінити можуть бути викликані одиничним збоєм, який можна усунути банальної перезавантаженням пристрою. Інструкції з виконання цієї операції для смартфонів і планшетів перебувають по посиланнях далі, тоді як перезапустити телевізійну приставку в більшості випадків можна довгим натисканням на кнопку вимикання на комплектному пульті або звичайним відключенням від мережі живлення.

заміна клавіатури

Вже згадана проблема найчастіше виникає в ситуаціях, коли використання екранної клавіатури недоступно з тих чи інших причин. Найчастішою з них є збій в роботі стандартної для вашої прошивки, і в якості рішення можна спробувати встановити інший засіб введення.

Детальніше: Кращі клавіатури для Android
Після інсталяції відкрийте додаток, в якому можна вводити текст (наприклад, веб-браузер, месенджер, текстовий редактор) і тапніте за відповідним полю. У «чистому» Android десятої версії серед кнопок управління буде значок, як на скріншоті нижче.

Натисніть на нього. з’явиться контекстне меню вибору засобів, в якому слід вказати встановлену на першому кроці клавіатуру.

Також можна прибрати «Голосовий введення Google» зі списку використовуваних методів введення. Для цього треба зайти в «Налаштування» і скористайтеся пунктами «Система». «Мова і введення». «Віртуальна клавіатура».

Далі тапніте за пунктом «Управління клавіатурами». відкриється меню, в якому пересуньте перемикач навпроти позиції «Голосовий введення Google».

Тепер при написанні тексту даний елемент більше не повинен з’являтися. замість нього буде використовуватися стороння клавіатура.

Цей метод в більшості випадків надійно позбавляє від проблеми, але необхідність встановлювати рішення від сторонніх розробників може відлякати деяких користувачів.

Скидання до заводських параметрах

Саме радикальний засіб, яке гарантовано виправить розглянутий збій. скидання налаштувань гаджета на значення за замовчуванням. Природно, що при цьому будуть втрачені всі призначені для користувача дані на внутрішньому накопичувачі, тому якщо збираєтеся скористатися цим методом, завчасно зробіть резервну копію всіх важливих файлів.

BETATECH.COM.UA 2022