Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як відключити голосовий помічник на Android

Table of Contents

Microsoft Cortana

Голосовий помічник Cortana, спочатку представлений компанією Microsoft спеціально для ОС Windows 10, в даний час доступний на деяких інших платформах, включаючи Android. Як і будь-яке інше аналогічне ПЗ, це додаток можна використовувати частково, відключивши непотрібні функції через внутрішні налаштування.

  Розгорніть додаток і відкрийте головне меню у правому верхньому кутку початкової сторінки. З представленого списку необхідно вибрати пункт «Settings».

голосовий, помічник, android

При появі сторінки з настройками тапніте по блоку «Phone Settings» і після переходу знайдіть блок «Entry point». Тут для початку слід розгорнути підрозділ «Cortana on home screen».

На екрані «Cortana on home screen» потрібно змістити повзунок з однойменної підписом вліво, щоб деактивувати функцію. Інші елементи будуть відключені автоматично.

Поверніться на сторінку з основними параметрами «Settings» і в тому ж блоці виберіть розділ «Hey Cortana». Для виключення змістите повзунок «From the Cortana app» в ліву сторону, і на цьому можна закінчити.

При поверненні на основну сторінку з настройками додатку обидві розглянуті опції повинні бути в змозі «Off». Зверніть увагу, як і у випадку з Марусею, відключити Кортану можна повністю, виконавши вихід з облікового запису Microsoft.

На жаль, додаток для Android не підтримує російську мову навіть в текстовому варіанті, проте більшість налаштувань зрозумілі на інтуїтивному рівні. В крайньому випадку завжди можна вдатися до видалення, згаданому далі.

Відключити одним натисканням

Коли на вашому смартфоні не заздалегідь була активна опція швидкої деактивації і включення talkback, то можна вирішити задачу єдиним дією двома шляхами:

 • Натисніть на корпусі клавішу живлення і утримуйте, поки пристрій не відтворить стандартний сигнал або вібраційний відгук. Потім утримуйте обидва пальця на дисплеї, зберігаючи положення протягом п’яти секунд, після чого смартфон сповістить про відключення голосового супроводу;
 • Утримуйте два пальця на обох клавішах регулювання гучності смартфона, які в більшості випадків розташовуються на бічній грані корпусу, до появи характерного сигналу.

Далі можна, як прибрати голосовий супровід на Android, так і активувати заново аналогічними маніпуляціями в будь-якій ситуації.

Ми приділили увагу як стандартної функції платформи, так і стороннім голосовим помічникам, відключення яких багато в чому схоже і поширюється на деяке інше ПЗ. При цьому завжди можна скористатися альтернативою, просто виконавши видалити програму, навіть у випадку з попередньо встановленими програмами, в разі потреби скориставшись PC.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Деякі користувачі смартфонів люблять перевіряти всі функції телефону, після чого виникає проблема, як відключити голосовий супровід на Android? Причому опція talkback може бути активована випадково. Оскільки стандартне взаємодія з мобільним пристроєм змінюється, повернення старих опцій нерідко викликає труднощі. Компанії розробників рідко дають докладний опис подібним можливостям і очікують, що власник за логікою визначить всі нюанси.

Google Assistant

Так як операційна система Android розроблена і випущена корпорацією Google, більшу частину встановленого ПЗ складають служби і додатки даного розробника. Зокрема це відноситься до Асистенту, що надає функцію голосового пошуку, більш відому як «Окей, Google». Для деактивації достатньо відвідати внутрішні «Налаштування» Google Асистента і вимкнути раніше згадану опцію.

Коли і навіщо потрібно видаляти голосового помічника

Голосовий помічник є дуже хорошим доповненням, так як дозволяє економити значну частину часу. Для уточнення будь-якої інформації тепер не потрібно відкривати браузер і вводити запит вручну. Досить запустити віртуального асистента і вимовити це питання. Протягом декількох секунд система надасть докладну відповідь, причому іноді як в текстовому, так і в голосовому форматі.

Незважаючи на всю зручність, величезна частина людей справді бажає відключити ненависного асистента. Кожна людина приймає таке рішення самостійно, грунтуючись на потреби функції і характеристики пристрою. Видалити голосовий помічник може знадобитися в тому випадку, якщо через нього смартфон гальмує і повільно працює.

Однак однією з найпоширеніших причин, по якій люди вирішують позбутися від віртуального асистента, є постійний його запуск без потреби. Тобто людина випадково натискає по гарячій клавіші або кнопці, після чого запускається вікно з пропозицією вимовити команду. Згодом це починає дратувати, особливо, якщо ніколи не використовувати віртуального помічника.

Крім цього, видалення Google Assistant звільнить досить видимий обсяг вільної пам’яті, зайнятої до цього моменту без необхідності. Взагалі, повністю прибирати з телефону голосового помічника зовсім необов’язково. Розробники передбачили можливість часткового його відключення, що підійде багатьом користувачам.

значення функції

Щоб далі більш швидко і природно провести процедуру деактивації, пропонується першочергово зрозуміти, що собою являє talkback. При обізнаності про локалізацію опції в параметрах телефону, можна без зусиль відшукати інші елементи управління.

Механізми голосового супроводу розроблені для користувачів з поганими властивостями зору або зовсім без нього, при цьому система дещо спрощує взаємодію, відтворюючи голосом все маніпуляції. На практиці опція схильна до людей, які раніше багато сиділи за комп’ютером, так як всі операції більше нагадують кліки звичайної мишкою.

Перед тим, як відключити голосовий супровід на Android, варто розуміти, що функція здійснює озвучування дій, виконаних одним натисканням. Додатково відбувається оповіщення про вхідні дзвінки, а в процесі струшування читає всі відомості, які відображаються на інтерфейсі.

Як повністю відключити Google Асистента на Android

До цього моменту були розглянута загальні варіанти, що дозволяють лише зробити голосового асистента непомітним. Щоб відключити його повністю, необхідно виконати інші дії, описані в наступному керівництві:

 • відкриваємо браузер.
 • Заходимо в меню «Ще», розташованої в правому нижньому кутку екрану.
 • Переходимо в розділ «Налаштування».
 • Натискаємо по рядку «GoogleАссістент».
 • На сторінці, переходимо в меню «Асистент».
 • Гортаємо вниз і відкриваємо вкладку «Телефон».
 • Переводимо повзунок вліво біля пункту «GoogleАссістент». В результаті індикатор повинен змінити свій колір з синього на сірий.

На цьому повне відключення голосового помічника завершено. Однак на деяких телефонах його можна ще й видалити. Це можливо в разі, коли Google Assistant встановлений в якості окремого додатка. Отож, не будемо відкладати, а перейдемо до самої інструкції:

 • Переходимо в налаштування.
 • Заходимо в розділ «Додатки».
 • Знаходимо утиліту «Асистент» і відкриваємо сторінку з нею.
 • Тут натискаємо на кнопку «Видалити».
 • Підтверджуємо процедуру деінсталяції, вибравши у вікні «Ок».

До речі, про те, як видалити системне додаток розповідається в одній з наших статей. Представлена ​​в ній інструкція підійде для тих телефонів, де Google Помічник вбудований в браузер Google. Все що потрібно. це комп’ютер, кабель для підключення смартфона, а також утиліта ADB Run. Ніяких root-прав і особливих вимог до пристрою не пред’являється.

Пристрої на платформі Android мають досить зручним управлінням, спростити яке ще більше можна за допомогою голосових помічників. Однак у зв’язку з доступністю відразу декількох варіантів деякий ПО стає марним і вимагає видалення для економії місця в пам’яті. Саме про відключення голосових помічників ми розповімо далі в рамках цієї статті.

Як відключити Google Assistant на Android

Google Assistant (Google Асистент). це персональний помічник, розроблений Google LLC і доступний на всіх сучасних Android смартфонах.

Асистент підходить для голосового управління, вміє відповідати на прості команди, здійснювати пошук в мережі інтернет, взаємодіяти з встановленими на смартфоні додатками. Якщо вам не подобається функціонал Google Асистент або утиліта просто заважає користуватися пристроєм, то його можна відключити. Тому далі ми розповімо, як це зробити.

Як відключити Google Assistant

Якщо ви не користуєтеся голосовими командами, то щоб відключити Google Асистент на Android смартфоні, виконайте наступні дії:

Відкрийте меню «Налаштування».

Прокрутіть сторінку вниз, до розділу «Пристрій» і виберіть пункт «Додатки».

Відкриється список встановлених на пристрої додатків. Натисніть на значок у вигляді шестерінки.

Відкриється меню з додатковими настройками. Тут знайдіть і виберіть пункт «Помічник і голосове введення».

Натисніть на пункт «Помічник» в самому верху списку.

З’явиться вікно, де буде запропоновано вибрати програму-помічник для управління смартфоном. Натисніть «Ні», щоб повністю відключити Google Assistant.

Врахуйте, що після цього ви не зможете використовувати і інші пов’язані з асистентом функції і можливості. Це означає, що відключаючи помічника ви відключаєте голосові команди і спрацьовування по слову «О’кей, Google».

Як видалити Google Assistant

Якщо цього мало і ви хочете повністю позбутися від голосового помічника Google, щоб він не займав вільне місце на телефоні, то виконайте наступні дії:

Знову перейдіть в меню «Налаштування».

Прокрутіть сторінку вниз і виберіть пункт «Додатки».

Відкриється список встановлених на пристрої додатків. У списку знайдіть і виберіть «Асистент» або «Google Assistant».

Натисніть «Видалити», щоб деінсталювати додаток з телефону або планшета.

Натисніть «Ок», щоб підтвердити дію і повністю видалити Google Assistant з андроїда.

Після цього помічник не буде працювати. Тепер ви знаєте, як відключити Google Assistant на Android або видалити додаток з телефону. Якщо в майбутньому вам знадобиться функціонал помічника, то ви в будь-який час зможете активувати його в налаштуваннях або заново завантажити з Play Маркета.

Варіант 1. Використання функції помічника «Що на моєму екрані»

Якщо Ви пам’ятаєте часи, коли тривале натискання кнопки «Додому» використовувалося для контекстної інформації, то для Вас буде хорошою новиною, що Assistant теж має цю функцію.

Перехід до екрана, на якому Ви будете використовувати Google Now on Tap, потім натисніть і утримуйте кнопку «Додому».

Коли Ви це зробите, з’явиться помічник. Тепер Ви можете сказати «Об’єкти на екрані» або просто натиснути кнопку внизу сторінки (якщо вона з’явиться).

Тепер це можна робити прямо всередині помічника.

Відключити Google Assistant, як помічника за замовчуванням

Якщо при утриманні кнопки «Додому» з’являється Google Помічник і Вас це дратує, то і цю опцію легко відключити.

READ  Як подивитися продуктивність PC Windows 10

На різних версіях Android і на пристроях різних виробників кроки можуть трохи відрізнятися, але Ви без зусиль зможете їх знайти і повторити. В даному випадку ми використовуємо Honor 8 Lite з ОС Android 8 як приклад.

Далі виберіть пункт «Програми та повідомлення».

У меню, нам потрібен пункт «Додатки за замовчуванням». На пристроях інших виробників Ви можете скористатися пошуком по налаштувань, щоб знайти цю опцію.

Тут багато різних варіантів, але в даному випадку нас цікавить опція «Допомога і голосове введення».

Першим пунктом тут знаходиться настройка помічника. Натисніть на даний пункт.

У меню, виберіть «Ні» в якості помічника за замовчуванням.

Тепер при утриманні кнопки «Додому» Google Помічник більше не буде давати про себе знати.

Как ПОЛНОСТЬЮ отключить Google Assistant на телефоне андроид

Як відключити Google Асистента на Android

На даний момент Google Assistant повинен бути доступний на всіх сучасних телефонах Android, але не він подобається. Якщо Ви більше не хочете використовувати його, то у Вас є кілька варіантів: Ви можете змінити спосіб використання помічника або повністю відключити його.

Найбільше користувачі скаржаться на те, що кнопка «Додому» з довгим натисканням, яка використовувалася для запуску Google Now, тепер активує помічника. Якщо Ви з їх числа, то є хороші новини: Ви можете використовувати обидві ці функції разом.

Варіант другий: встановіть для користувача ярлик для програми Google

Якщо Ви хочете отримати найкраще з обох додатків, Ви можете використовувати як Google Now, так і Google Assistant.

Але перш за все пояснимо: Google Now тепер не доступний. Він просто більше не існує, принаймні, на ім’я. Те, що ми звикли думати як Google Now, в основному. це додаток Google на даний момент. по суті, це одне і те ж. Нещодавно Google додав до нього нові функції, щоб зробити його краще, ніж Google Now.

Якщо Ви хочете використовувати обидва варіанти, Ви можете легко додати настроюється дію до своєї домашньої кнопці, використовуючи Nova Launcher. Якщо коротко, то Вам знадобиться:

Тепер довге натискання на кнопку «Додому» як і раніше буде запускати Google Assistant, але якщо Ви натиснете кнопку «Додому» на головному екрані, то запуститься додаток Google.

Як повністю відключити Google Assistant

Якщо Ви хочете просто позбутися від Google Assistant, Ви також можете повністю відключити його. Це відключить всі допоміжні функції, які тепер стали основною частиною Android, але якщо Ви готові до цього, то давайте зробимо це.

Відкрийте програму Google і відкрийте меню, а потім виберіть «Налаштування».

У розділі «Google Асистент» виберіть пункт «Налаштування».

В меню «Пристрої» натисніть пункт «Телефон».

Перший варіант тут. «Google Асистент». Просто переведіть повзунок, щоб відключити його.

Знову ж, майте на увазі, що це повністю відключить всі допоміжні функції. На нових телефонах, які поставляються з Google Асистентом, це означає, що Ви не зможете сказати «О’кей, Google» і запустити голосові команди.

Якщо Ви хочете знову включити помічника, просто поверніться в це меню і поставте перемикач в положення «Включено».

147 коментарів

Велике спасибі. Я вам дуже вдячна) цей асистент мене просто дратував і виводив. Я просто не могла нормально слухати музику (він мені завжди звук вимикав) Ще раз спасибі

А у мене він тепер пропонує включити себе і все одно виводить.

В який момент він пропонує сам себе включити?

У мене та ж ситуація просить включити його. Постаянно мене це вже виводить з себе я не знаю що мені робити допоможіть будь ласка

Який у Вас телефон, ОС? В який момент пропонує себе включити? Опишіть докладніше і тоді ми постараємося Вам допомогти)

У мене Honor 10. Я користуюся системної навігацією «off-scren navigaton key», яка вже є в Android 9 для Хонор 10. Я вимкнув Google Assistant в налаштуваннях гугловських. Але навігація зроблена так, що коли я проводжу рукою знизу вгору. то цей жест для асистента, він же для відкриття меню програм. Це це дратує. Тоді я вимкнув цей вірус в «настоянки / прілженія / зі стандартними програмами / асистент і голос / асистент додатків» виставивши параметр «ні». Після чого проблема пропадає, за одним АЛЕ. Цей вірус через деякий час ставить себе за замовчуванням знову, і знову просить його включити (налаштувати), коли я проводжу від низу до верху.

А в який момент ставить себе за замовчуванням? Чи не після перезавантаження?

Проблема була ще в 8 Android, але тоді після декількох разів, вона зникла і іноді більше не з’являлася. Тепер в 9. Помітив я це відразу звичайно. Якщо все відключити, то вірус через 5 хвилин ставить себе за замовчуванням. Якщо відключити і перезавантажити, то через кілька годин або день, причому не важливо, перезавантажувався чи телефон чи ні.

У момент тривалого утримання кнопки «додому».

А скажіть будь ласка коли це відбувається у вас навушники підключені до апарату?

Коли слухаю музику. Причому в навушниках. Пропонує мені працювати з гарнітурою. Він зупиняє, перемикає і включає треки. Це дратує. Іноді я навіть друкувати не можу, тому що випливає пропозиція його включити. Я подивилася в настройках і з’ясувалося, що він у мене вбудований і я не можу видалити його назовсім.

Видалити можна, тільки маючи root права. А без них можна спробувати його відключити, як описано в цій статті і в коментарях до неї

Я відключила, але він пропонує себе назад включити, хоча я також відключила повідомлення. Більш того, якщо я в навушниках ще й голос звучить, мовляв включите Google Assistant і дозвольте йому працювати з гарнітурою. Я думала знайти в налаштуваннях як заборонити роботу з гарнітурою, але подібного взагалі не знайшла. Тільки bluetooth пристрою, а у мене дротяні навушники. Мабуть найважливіше мені зрозуміти чому він пропонує мені включити себе, якщо я відключила повідомлення? В чому справа-то? Або це не вважається за повідомлення?

Ось те ж саме, вже все відключила, але нічого не можу з цим вдіяти.

Я відключила Google асистента, як описано в статті, але цей гад чомусь все одно періодично спрацьовує або коли поруч хтось говорить, або коли на телефоні запущено відео. Тобто телефон лежить на столі з включеним відео, я його не чіпаю, і раптом асистент включається і здійснює пошук в гуглі по уривка фрази, на якій він включився. Дуже дратує, будь ласка, підкажіть, як його ПОВНІСТЮ знести

У мене теж пропонує включити себе. Через нього не можу включити режим роботи однією рукою

У мене теж ні з того ні з сього вимикає музику або просто вимагає подивитися його оновлення. Натискаю «ні, дякую», але це не працює і все заново.

У мене та ж сама ситуація я вже не знаю що мені робити

Как Отключить Google Ассистент (Голосовой Помощник Гугл) на Андроид, отключить TalkBack

Підкажіть будь ласка. Телефон Huawei p20 pro, асистент відключений, але на головному екрані, коли скидається зверху вниз виповзає біле вікно «пошук додатків, повідомлень, контактів і тд». Часто промахувався і воно постійно відкривається. Уже всі налаштування всюди досліджував, не знаю як його прибрати. Буду рада, якщо допоможете. Дякую. П. С. Не впевнена що це пов’язано з гуглом, але може знаєте що це)

Це особливість прошивки EMUI і відключити її не можна)

Допоможіть. Та ж проблема. Пропонує включити асистент, хочу подзвонити або залізти куди-небудь постійно викидає з додатків. Допоможіть. Тел ASUS zc520kl

Всі пишуть «у мене та ж проблема», але ніхто докладно не описав проблему. Так неможливо допомогти, потрібно знати при яких діях це відбувається, прикладіть скріншоти, щоб хоч якось зрозуміти в чому проблема. Опишіть всі докладно і ми постараємося Вам допомогти)

У ВСІХ випадках, коли вилазив Асистент, тепер вилазить: «Google Асистент готовий допомагати вам». І кнопка «ВКЛЮЧИТИ». У тому ж місці і при тих же умовах. Задовбало. Що вже тут докладніше

«У ВСІХ випадках, коли вилазив Асистент». Тому я й попросив скріншоти і розписати дії які передує цьому, я не знаю в яких у Вас випадках вилазив Асистент, про це можете знати тільки Ви

А ти взагалі знаєш відповідь? Або в деяких випадках про які знаеш тільки ти). Купи телефон і включи асистента, потім вимкни його і увидеш задовбали він тебе чи ні.

Відключав асистента на EMUI 8, EMUI 9 і на чистому Android 8 і Android 9. відключав саме як описав в статті, сам включається тільки при утриманні кнопки «Додому» на EMUI 9 на Honor 10, навіть якщо вимкнути вручну, в інших випадках на інших тестових пристроях після відключення асистент сам не включається. На всіх пристроях фізично перевірити неможливо, тому і прошу описати докладно ситуації в яких він з’являється, щоб побачити закономірність

Как отключить функцию voice assistant головой ассистент режим для слабозрячих Voice assistan samsung

Асистент після відключення по твоєму методу Поос себе включити при підключеної провідний гарнітурі. Відтворюється повідомлення »Предаставте дозвіл асистент працювати через гарнітуру» (не дослівно, але в цьому сенсі) на екрані віконце з привітанням і фразою «асистент готовий допомагати вам перейдіть в налаштування» (не дослівно)

Лежить телефон, відкрито додаток айдапрікол. Чи не торкалася хвилини 3 і вилазить це виплодок пекла, починає друкувати, що чує навколо. Або просто вилазить. Я не можу проводити співбесіди з кандидатами через це г-на вискакує постійно в процесі бесіди.

У мене honor 8x. Така ж проблема. Викликати асистента можна жестом з лівого або правого нижнього кута екрану до центру екрану. Вимкнув і коли змахуєш. Він не включається як раніше, а з’являється вікно в якому пропонують включити.

У Вас EMUI 8? У мене в цій версії прошивки відключений Асистент, Voice Match, а також голосове керування для дротових гарнітур і bluetooth пристроїв і пропонує його включити тільки якщо затиснути кнопку «Додому». В інших випадках його немає) перевірю ще на Honor 10

У диспетчері завдань виходить коли хочеш відкриті додатки очистити постійно цей асистент там натискаю на нього пропонує включити його, як зробити так щоб він у вимкненому стані не висвічується в менеджері програм

Він пропонує себе включити постійно допустимо дивлюся фільм в google crome і мені вискакує включите Google Assistant

Промблема Асистента, хочу замість нього використовувати пошук по екрану. Але асистент при відключенні пропонує себе постійно при утриманні кнопки додому. Ось а як це виправити не маючи ROOT-прав?

Один раз допомогло відкат на шосту версію гугла, але в цій версії офлайн-пошук відсутня. Хочеться залишитися на восьмій версії гугла і при цьому успользовать ПОШУК ПО екрані. Це можливо?

READ  Як перевстановити BIOS на комп'ютері

Спробуйте знайти в налаштуваннях прикладений я за замовчуванням і в розділі допомогу і голосове введення встановити Немає замість Google

Слухаю музику в навушниках. Телефон в кишені. Музика переривається і вилазить вікно асистента. Потім саме зникає. Триває музика і знову вилазить асистент. Спочатку не розуміла чому відключається музика. Так як тел в кишені. Потім дістала тел і стала спостерігати. Ніякі кнопки не натискаю. Тел та в розблокованому і в заблокованому стані. Асистентові все одно. Вискакує коли заманеться. Без навушників все норм. Почалося це недавно. Точно не скажу. Місяць-два. Тел Samsung s6

Відкрийте додаток Google, перейдіть в Налаштування. в розділі Пошук перейдіть в пункт Голосовий пошук. Голосове управління і відключіть пункти Для Bluetooth-пристроїв і Для дротових гарнітур. Може допоможе)

Не допоможе. У мене схожа ситуація. При натисканні кнопки гарнітури асистент іноді просить дозволити управління гарнітурою. Я і сам асистент відключив, і повідомлення заборонив, а він регулярно спрацьовує і просить дозволити йому управління гарнітурою.

а при цьому Ви нічого не натискаєте? просто підключаєте гарнітуру і все?

HTC m10. При утриманні кнопки додому постійно з’являється пропозиція включити цього асистента. Як це прибрати до кінця? У будь-якому додатку, при ідентифікації відбитка і тд. Госпаді навіщо вони створили цей ужос?

Можу порадити поставити інший лаунчер, наприклад Nova Launcher, там можна перепризначити дію при натисканні кнопки «Додому». У Вас адже немає наекранной кнопок?

Встановлено Nova Launcher. Можна призначити дію при натисканні кнопки «Додому». це так! Але не можна призначити дію при «утриманні натискання кнопки додому». А мова якраз про нього

Спробуйте знайти в налаштуваннях прикладений я за замовчуванням і в розділі допомогу і голосове введення встановити Немає замість Google

Як в “Nova Launcher» призначити дію на «утримання кнопки додому»?

Можливо потрібно знайти розділ Додатки за замовчуванням (у Вашій версії прошивки повинно бути щось подібне) і в розділі допомогу і голосове введення виставити Ні (замість Google)

Саме в налаштуваннях пристрою, не лаунчер

Величезне дякую! Відключила через настройки, без цієї статті б не здогадалася. В знак подяки потикала на рекламу на цьому сайті

Ради, що наша стаття Вам допомогла)) З Новим роком

Xiaomi redmi 5. відключити Google Assistant в настройках, але постійно включається сам собою. В основному коли сиджу в Гуглі. Наприклад я дивлюся серіал, і ця пропозиція «Google асистент готовий допомагати вам» постійно вискакує; _; Перед цим ще гучність збільшується, може з повноекранного режиму виходити (я ж фільм дивлюся, ну сподіваюся ви зрозуміли D:) Якщо у кого-небудь питаю то кажуть, що видалити потрібно асистент, але він то вбудований як я розумію. І чому у кого-то він є а у кого-то немає?

Роби так (мені начебто допомогло): Ностройкі (телефон). всі програми. google. повідомлення. налаштування програми. повідомлення відключи І про всяк випадок відключи мікрофон в додатку також: Ностройкі (телефон). всі програми. google. дозволу додатків. мікрофон відключи

Хотів відключити цю програму від слова «зовсім». У підсумку знайшов ваш третій спосіб, який не зовсім допомагає. Це тільки відключення виклику асистента при натисканні на кнопку «додому», але при цьому при проведенні пальцем по головному екрану вгору так-же запускається Google, а що для мене саме нестерпне. цей асистент постійно встряє при натисканні на кнопку гарнітури і просить дозволити управління через неї відключений, мати його, асистент, просить права на управління гарнітурою!

У мене став включатися сам по собі, навіть коли я не чіпаю кнопку «додому». При цьому сам скидає на домашній екран. Вже просто неможливо користуватися телефоном

Дивно, у мене і у друзів асистент відключений і не включається сам і не просить себе включитися

А що робити якщо цей асистент не дає нормально слухати музику? Він весь час зупиняє або перемикає і в цей же час пропонує себе включити

Під час прослуховування музики Ви телефон не чіпати зовсім? Асистент сам з’являється? Яка версія Android і який пристрій?

У мене точно така ж проблема, як в попередньому коментарі. Асистент відключений, як тільки починаю слухати музику в навушниках, постійно вискакує його вікно з проханням включити, сам зупиняє музику, сам перемикає, причому з шаленою швидкістю! Телефон Xiaomi redmi 4 pro, miui global 10.1 стабільна, версія Андроїда 6.0.1. Дуууже дратує, я на грані безвиході

Телефон redmi note 5, варто міуай 10.2.1.0, часто просто при прослуховуванні музики, коли граю, з’являється Google Assistant з пропозицією включити його. При цьому змінюється гучність, відключається / перемикається Ірек

Воно у мене було і так відключено) так що допомогти вирішити проблему не допомогло, вибачте

Як його повністю відключити? Він ЗАВЖДИ вилазить, вимикає, перемикає музику, вилазить коли я дивлюся фільм. Я відключила його так як сказано тут, але і зараз вилазить і просить що б його включили. Що робити? Як не кинути телефон у вікно?

При прослуховуванні музики або перегляді відео асистент включається тільки при використанні навушників або без них теж?

Особисто у мене, тільки при використанні дротових навушників

Навушники з мікрофоном? Через якийсь додаток прослухуєте музику (яндекс.музика, Google Play Music і т.д.) ?

Без мікрофона Зазвичай прослуховую музику через Black Player ЕХ

Добридень! Може кому допоможе відключити асистента повністю (на прикладі honor 6c) Налаштування. додатки. доп.настройкі. настройки. допомога і голосове введення. помічник (натискаємо на слово «помічник»). вибираємо «ні» Все, при натисканні на кнопку home нічого не відбувається

Микита! Величезне дякую! Нарешті я від нього позбулася!

Honor 8x Зробила так як ви радите. Через якийсь брешемо знову з’являється і блокує нижню частину екрана.Может бути це несправність пристрою

ось купив я собі наушнткі аердотс, від Xiaomi у всіх нормальниз навушників подвійне натискання, це переключенте трека, а мій телефон асистента волає, він мені не потрібен, я хочу треки подвійним натисканням перемикати, я асистент вимкнув, тепер по подвійному натисненню на навушниках пропонує включити асістеньа, чи можна знести його нафіг?

можна заморозити додаток google, але треки все одно не буде перемикати, у мене схожа проблема з навушниками creative outlier air, при перегляді відео замість перемикання йде виклик асистента, у всіх нормальних фірм виробників навушників, є додаток в якому можна відключити виклик асистента, потрібно спілкуватися з підтримкою, але шансів мало.

Honor 8 x.делала так як ви підказали Через якийсь час з’являється знову і блокує нижню частину екрана.Что робити? Може бути це несправність телефону.

У мене раніше коли затискав кнопку додому, то виводилася іконка, на якій був палець, після натискання на на нього я можу виділити текст на екрані і скопіювати, тепер тільки бот, об’єкти на екрані видає якісь речі або події. Капец. Як повернути функцію виділення тексту на екрані? В Ютубі і на захищених сайтах це зручно.

Спасибі, допомогло. Тільки у мене була трохи інша проблема, при підключенні дротової гарнітури кожні кілька секунд від будь-якого шереху в мікрофон запускався голосовий помічник. Ми а 2, Android 9. Це не щоб дратувало, це просто бісило! Як в статті написано, зайшов в налаштування Google і там в голосовому пошуку є окремий пункт на дротову гарнітуру. Природно, було включено. Вимкнув. тепер мир і благодать.

Google assistent турбує навіть після відключення як тільки проставлена ​​музику або відео і питає «включити google assistent?» Що робити щоб вона взагалі не турбував?

Не можу вимкнути агента в Xiaomi. Де шукати допомогу в ньому щоб Google перемкнути нанівець а голосовому введенні? Весь телефон ізтикала вже

Величезне спасибі! Асистент більше не мучить мене

Прочитав всю переписку. Але вирішення проблеми немає. У мене ASUS ZenFone 5 Lite. Проблема та-ж. При натисканні на кнопку «додому» вилазить «асистент» з вимогою його включити. В результаті користуватися телефоном неможливо. Якщо у вас немає рішення, то так і пишіть. Що видалити «асистент» неможливо. Люди заощадять час на читання цього непотрібного сайту.

У мене ASUS ZenFone 5. Останній описаний спосіб працює! УВАЖНО натискайте саме на слові «Помічник» а не на Голосовий введення і вибираєш Немає.

У мене інша проблема після оновлення системи на honor 9 lite навчилися проблеми гугол асистентом він став сам автамотіческі натискати кнопку додому мене вже це дратувати Хоч куди зай даєш він вибевает мене і заходить в пошук

Раніше я говорив телефоном «поїхали додому» і він тут же знаходить маршрут. Тепер, Google асистентом, я отримую дебільний смайлик і тупий відповідь «Ура, поїхали!» Це що? Нове знущання від Гугла? Також, раніше можна було задати місце роботи і вдома як маркер на карті і Google карти прекрасно будував маршрут до цього місця. Тепер Google Assistant цього більше не може. Йому бачте адреса необхідна. Адреса моєї роботи це область розміром 3х3 кілометра. Розділена автобаном. Задати точне місце парковки на карті стало неможливо. А адресу мого будинку Google до сих пір плутає. Раніше було просто. поставив крапку на карті і ніяких проблем. Тепер «Ура поїхали». Ви там зовсім з дуба впали?

Дивлюся фільм в ютубі тиша розгортається ютуб включається Google і починає нести марення

Їду на роботу (в авто), слухаю музику (на магнітоли), планшет в рюкзаку. Витягають планшет з рюкзака ВИСИТЬ намертво в Гуглі Лікування. перезавантаження

Загалом взагалі не розумію з якого бодуна він включається ладно в машині від музики (охренеть як мій голос схожий на AS / DS, Aerosmith, Ozzy і т.д) 🙂 🙂 🙂

Голосовий поіск.авто (змінити не можна) Інші налаштування, як Ви рекомендували. Z380KNL. остання версія прошивки.

Отже, перевірила. Все зроблено, як ви і опісивалі.с хрону він кожен раз знову вилазить, як тільки я підключаю навушники?

можна опублікувати скріншот на який-небудь фотохостинг, наприклад radikal.ru, і в коментарі написати посилання

Добрий день, у мене проблема з асистентом, він був вимкнений просто всюди де тільки можна ну просто скрізь але як тільки я підключаю гарнітуру то він просить себе включити (при цьому в телефоні нічого не включено) але якщо зайти в музичний плеєр то він перенключает пісні. або вимикає їх, змінює гучність навіть буває дає таку гучність що вуха кров’ю обливаються просто, або просто потім починає розмовляти як зрозумів «АЛІСА» і і так само просить що потрібно вкл асистент для поіскапрі найменшому повороті штекера він так само починає включатися і просити його включіть.Я навіть перепробував абсолютно різні навушники і просив у друзів і знайомих і як з’ясувалося що немає сенсу які навушники, він тупо включається як тільки хоч що підключається, невже один варіант це удолять Google??

READ  Samsung а 50 можливості

Добрий день. Перевірте наступні пункти: 1. Google. Налаштування. Голосове введення. Voice Match всі пункти повинні бути відключені 2. Google. Налаштування. Голосове введення. У розділі Гарнітура вимкніть всі пункти 3. Google. Налаштування. Google Асистент. Вкладка Асистент. У розділі Пристрої з Помічником виберіть Телефон перемикач Google Асистент повинен бути вимкнений. 4. Налаштування. Необхідно знайти розділ Додатки за замовчуванням (на різних пристроях цей пункт може бути в різних розділах меню, доведеться пошукати). Допомога і голосове введення. Помічник. немає

Добрий день. допоможіть будь ласка, у моєї мами також проблема що описується вище Він втручається і коли слухаєш музику, дивишся фільми, і друкувати не дає Зробили обсолютно все що ви писали вище і нічого

настройка / система і пристрій / повідомлення / повідомлення додатків

там все відключаємо саме по гуггл все повідомлення

у мене ісчесло, телефон трохи нетразбіл з нервів

коротше варіант вище працює. пів дня. політ нормальний

Та ж проблема! Телефон Huawei p Smart 2019, і це відбувається коли я підключаю навушники теж Huawei Free buds прошивка EMUI, нова доспупних версія для телефону, відключила, але все одно просить себе включити! як розібратися?

Спробуйте цей варіант: Налаштування. Додатки та повідомлення. Додатки. Google. Повідомлення. Вимкніть всі повідомлення. Напишіть, допоможе цей варіант чи ні

Допоможіть будь ласка. Довго дратував мене цей асистент, вилазив коли не треба. Я його відключила. Але тепер він також вилазить постійно, але тепер не з пропозицією допомоги, а з пропозицією його включити. Буває поки друкуєш повідомлення він може вилізти кілька разів. І дивно, він це робить в основному, коли поганий інтернет. Як повністю про нього забути, мої нерви не витримують))

Доброго ранку. Спробуйте цей варіант: Налаштування. Додатки та повідомлення. Додатки. Google. Повідомлення. Вимкніть всі повідомлення.

Я прочитала всі статті всі коментарі, зробила напевно вже все

Як відключити голосовий помічник Android: всі способи

Як відключити голосовий помічник. питання, яким цікавляться користувачі гаджетів, оснащених цією корисною функцією. Необхідність у відключенні і деактивації виникає з різних причин. У статті перераховані і описані методи відключення опції.

Google

Google Асистент. це поширений помічник, який бере команди голосом. У подібній ситуації потрібно провести наступні маніпуляції:

 • Відкриється.
 • Натискається Меню у вигляді трьох смужок.
 • Перехід в налаштування.
 • У розділі, який називається Асистент, потрібно натиснути на Налаштування або Телефон.

Процес відключення асистента буде здійснюватись за допомогою пересування повзунка.

Samsung

При наявності в розпорядженні пристрої Samsung досить буде прибрати помічника за допомогою звичайної кнопки Додому. Завдяки цій дії користувача перестають турбувати постійні рекомендації. Якщо буде потрібно видалити повністю ярлик, потрібно здійснити такі дії:

 • Перехід в налаштування.
 • Зайти в додаток.
 • Вибирається вкладка додатки, встановленого за замовчуванням.
 • Натискається назва опції.

Головною перевагою даного варіанту вважається дозвіл використання програми в будь-який час. При цьому не обов’язково його повторно активувати.

Як відключити голосовий помічник?

Голосова функція на смартфоні призначена для користувачів, які мають проблеми із зором або ті, хто зайнятий і не має часу займатися введенням запитів вручну. Перш ніж розібратися з методами відключення, варто вивчити головне призначення опції. Серед головних функцій слід виділити:

 • Озвучка проведеного зіткнення;
 • Управління жестами;
 • Перетворення голосу в текст;
 • Регулювання гучності;
 • Читання тексту з екрану при стандартному струшуванні гаджета.

Є користувачі, які оцінюють представлені функції належним чином і користуються ними. Є такі люди, яким додаткові функції заважають, тому від них намагаються позбутися.

Huawei

Якщо власнику смартфона huawei не потрібно використання голосової опції, якщо є необхідність заощадити вбудовану батарею, потрібно провести відключення помічника за такою схемою:

 • Відкриється програма;
 • Натискається значок з трьох смужок, який знаходиться у верхній частині дисплея;
 • Вибирається розділ Установки та
 • У представленому переліку потрібно знайти Голосовий помічник;
 • Поруч з назвою функції потрібно встановити неактивний режим.

Після проведення даної операції робота опції в фоновому режимі припиняється.

Як відключити голосовий помічник Google Assistant

Google Assistant. це дійсно зручний помічник, який заснований на штучному інтелекті. Програма виступає вдосконаленим варіантом старого Google Now, головною відмінністю є те, що асистент веде діалог з користувачем.

Використовуючи такий помічник, можна давати голосові команди для відправки дзвінка, написання SMS, отримати інформацію про погоду, відшукати потрібний запит в мережі і т.д. Це дуже зручно, особливо якщо у вас немає можливості набирати текст руками.

Ключовим мінусом або ж недоробкою асистента вважається те, що програма не завжди вірно розпізнає мову, тому може виконати іншу команду або ж показати помилку. Тому багато хто відразу ж намагаються відключити цю функцію. Видалити асистента з вашого пристрою не вийти, тому що це системна служба Google. При цьому реально деактивувати опцію через налаштування телефону. Далі ми розглянемо існуючі варіанти для відключення голосового помічника.

Відключаємо через налаштування смартфона

Для цього потрібно виконати наступні дії:

 • Відкриваємо налаштування на Honor.
 • Знаходимо вкладку «Програми».
 • Переходимо в розділ «Додатки за замовчуванням».
 • Натискаємо на «Допомога і голосове введення».

Знаходимо в настройках розділ «Допомога та голосове введення»

 • Кількома в даному меню на «Помічник».
 • Перед вами буде кілька варіантів дій, в нашому випадку потрібно натиснути на «ні», для деактивації опції.

через акаунт Google

Наступний варіант як можна деактивувати голосового помічника використовуючи акаунт Google.

 • Для початку потрібно відкрити Googleчерез основне меню.
 • Далі буде потрібно відкрити додаткове меню, натискаємо на 3 точки, розташовані в нижній частині екрана.
 • Відкривається меню, в якому потрібно клікнути на меню.
 • Перед вами відкриваються настройки, де потрібно знайти і натиснути на асистента.
 • Далі буде відкрито ще одне меню, в ньому важливо вибрати саме Assistant.
 • Внизу екрана вашого смартфона, потрібно натиснути на «Телефон».
 • Завершальний етап, це перетягнути повзунок для деактивації опції голосового помічника.

Яндекс Аліса

Ще один досить відомий голосовий помічник Аліса створений в Яндекс і на сьогоднішній день за замовчуванням інтегрований в останні версії фірмового браузера. Спочатку опція знаходиться в деактивовано стані і тому в більшості випадків додаткові дії не потрібні. При цьому включення, так само як і відключення, можна зробити через внутрішні налаштування оглядача.

 • Відкрийте яндекс.браузер, свайпом вниз перейдіть до екрану з живими плитками і розгорніть меню в правому нижньому кутку сторінки. Тут необхідно торкнутися рядка «Налаштування».

На наступному етапі знайдіть блок «Пошук» і в підрозділі «Голосові можливості» тапніте «Голосовий помічник Аліса». В результаті відкриється сторінка з основними параметрами помічника.

Для деактивації виберіть пункт «Не використовувати голос» в основному блоці і додатково посуньте повзунок «Голосова активація» вліво. Після цього «Налаштування» можна закрити, так як Аліса буде відключена.

Процес відключення, як видно, не сильно відрізняється від протилежного завдання і навряд чи викличе якісь питання. До того ж можна не тільки повністю деактивувати Алісу, але і залишити деякі функції, вибравши «Голосовий пошук».

вимкнення Talkback

Насамперед потрібно потрапити в основні “Налаштування” Android. Використовуйте наведену вище інструкцію по адмініструванню екрану.

Далі, Скрол двома пальцями по екрану до розділу “Спеціальних можливостей”.

Клік по розділу виділить його в зелений квадрат. Смартфон голосом підкаже, що для переходу потрібно клікнути два рази.

Після переходу, Скрол двома пальцями до потрібного підрозділу.

Подвійний клік і здійснено перехід до включення і виключення говорить режиму.

Клік по перемикачу для його виділення квадратом.

Два тапа по квадрату відкриють діалогове вікно, в якому потрібно натиснути “ОК”.

Повторюєте виділення квадратом і подвійне натискання для підтвердження відключення.

Помічник talkback відключений і ви в звичайному режимі управління пристроєм.

Відключення служби спеціальних можливостей на всіх моделях смартфонів приблизно однаково (Samsung, Honor, Huawei та інші). Відмінності можуть бути лише в назвах самих функцій. Наприклад. у телефонів Samsung голосовий асистент, описаний вище, знаходиться під назвою “Voice Assistant” в підрозділі “Зір”.

Як відключити голосовий помічник на Android. Відключення спеціальних можливостей на смартфонах Android

Samsung

У телефонах Samsung сервіс забирається простим натисканням кнопки “Додому”. При необхідності повного видалення ярлика і очищення пам’яті, алгоритм такий:

 • перейти “Налаштування”. “Додатки”. знайти те, яке встановлено за замовчуванням;
 • тапнуть опцію відключення або видалення.

Як відключити голосовий помічник на смартфоні Android

В даний час існує величезна кількість гаджетів, які працюють на ОС Android. Розвиток технічних засобів не стоїть на місці, і виробники технічних пристроїв передбачили різного роду фішки. voice assistant, готових відповісти на питання користувача або полегшити управління. Часто така функція залишається незатребуваною або відверто заважає, тому виникає питання як відключити голосовий помічник на Android?

Аліса

Один з найвідоміших продуктів для Android від Яндекс. Щоб відключити голосовий помічник для Android Аліса необхідно:

 • перейти послідовно “Налаштування”. “Додатки”. “Вибрати все”;
 • в переліку, що відкрився тапнуть то, яке планується деактивувати;
 • у вікні додатка тапнуть дію: дезактивація, очищення кеша і ін.

Крім того, відключити Алісу можна простим видаленням ярлика в корзину, а потім запустити програму, яка очистить пам’ять.

Що таке голосовий помічник і звідки він взявся?

Подібна функція на мобільнику або планшеті покликана полегшити життя:

 • користувачів, які мають проблеми із зором. Допомога полягає в дублюванні дій власника смартфона;
 • власників гаджета, які не мають часу або можливості набирати текст вручну, читати його.

Є категорія користувачів, які з радістю щодня застосовують такі можливості, а є ті, кому така допомога тільки в тягар, займає місце в пам’яті, та ще може бути активована випадково.

на iPhone

Голос, який супроводжує кожну дію користувача або задає постійні питання, може дратувати власників смартфонів і планшетів iPhone. У період активності Voice Over, управління змінюється. для підтвердження дії необхідно подвійне натискання, щоб виключити випадкове відправлення команди.

 • відкрити “Налаштування”. “Основні”. “Універсальний доступ”;
 • вибрати рядок “Voice Over” і перевести в неактивний режим за допомогою повзунка.

Для iOS 7 і 8 дезактивація можлива тільки за допомогою установки переваги для Siri. Якщо зробити її пріоритетною за замовчуванням, вона не дозволить продовжити роботу іншого асистента.

Як відключити голосовий помічник?

Деактивация буде залежати від ОС, виробника гаджета і виду сервісного продукту. Процес відключення може бути виконаний користувачем вручну в системних настройках агрегату або за допомогою спеціальних програм: сторонніх або вбудованих.

Xiaomi

Для користувачів смартфонів Xiaomi процедура відключення звукового супроводу виглядає так:

 • запустити додаток, яке планується перевести в неактивний режим;
 • натиснути значок у вигляді компаса;
 • тапнуть значок “три крапки”;
 • перейти в “Налаштування”;
 • тапнуть на пристрій, на якому проводиться деактивація помічника;
 • зберегти зроблені зміни.
BETATECH.COM.UA 2022