Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відключити Google Assistant на Xiaomi

Table of Contents

Відключаємо Google Assistant

Незважаючи на солідний набір корисних функцій, не всім це потрібно і багато хто воліє управляти смартфоном «по-старому». Google Assistant на Xiaomi можна частково відключати в браузері і настройках. Зрозуміло, є варіант повного відключення, всі способи ми розглянемо нижче:

Повне відключення Google Асистента на Xiaomi

Якщо ви хочете повністю відключити помічники не стрибаючи по окремих функцій, робимо наступні кроки:

 • Відкриваємо додаток «Google», тиснемо на іконку «Ще» у вигляді трьох точок.
  google, assistant, xiaomi
 • Вибираємо пункт Налаштування Google Асистент. Google Асистент. “Width =” 660 “height =” 678 “srcset =” ~ images \ kak-otkljuchit-gugl-assistent-na-sjaomi_2.jpeg 660w, https://xiaominfo.ru/wp-content/uploads/2019/11/ kak-otkliuchit-google-assistent-na-Xiaomi-scr2-292×300.jpg 292w, https://xiaominfo.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-otkliuchit-google-assistent-na-Xiaomi-scr2.389×400.jpg 389w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • У вікні, потрібно відкрити вкладку «Асистент», прокрутити екран вниз і вибрати пункт «Телефон». Тут відключаємо Google Асистент повністю.

Для чого потрібен Google Асистент?

Google Асистент вдає із себе голосовий помічник, який «розв’язує руки» при управлінні пристроєм. З його допомогою ви можете управляти смартфоном голосовими командами або жестами. Він охоплює велику кількість функцій, ось список найбільш поширених:

Відключаємо активацію через кнопки і жести

Запуск Google Асистента за замовчуванням виставлений через кнопку «Додому». Це системні настройки та їх можна змінити.

 • Для MIUI 10: Налаштування Розширені настройки Кнопки і жести Запуск Google Асистента.
 • Для MIUI 11: Налаштування Розширені настройки Функції кнопок Запуск Google Асистента.

В обох випадках вибираємо нижній пункт. Ні.

Відключаємо через браузер

 • Відкриваємо стандартний додаток «Google».
 • У правому нижньому кутку знаходимо пункт «Ще» у вигляді трьох точок.
 • Тут переходимо в Налаштування Голосовий введення.
 • Тут знаходимо пункт Voice Match і відключаємо доступ.

Як відключити Google Assistant на Xiaomi

Помічник від Google вмонтований в усі смартфони, що працюють на Android. Функція безумовно корисна, але деяким вона тільки заважає. Давайте розберемося, як відключити Google Assistant на Xiaomi.

Відключаємо через налаштування

 • Переходимо в Налаштування Інші параметри Мова і введення. Розширені настройки Мова і введення “width =” 660 “height =” 677 “srcset =” ~ images \ kak-otkljuchit-gugl-assistent-na-sjaomi_7.jpeg 660w, https://xiaominfo.ru/wp-content/uploads /2019/11/kak-otkliuchit-google-assistent-na-Xiaomi-cherez-nastroiki-scr1-292×300.jpg 292w, https://xiaominfo.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-otkliuchit- google-assistent-na-Xiaomi-cherez-nastroiki-scr1-390×400.jpg 390w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Далі знаходимо пункт Управління клавіатурами і під голосовим уведенням Google знаходимо Налаштування. Налаштування. “Width =” 660 “height =” 684 “srcset =” ~ images \ kak-otkljuchit-gugl-assistent-na-sjaomi_8.jpeg 660w, https://xiaominfo.ru/wp-content/uploads/2019/11/ kak-otkliuchit-google-assistent-na-Xiaomi-cherez-nastroiki-scr2-289×300.jpg 289w, https://xiaominfo.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-otkliuchit-google-assistent-na.Xiaomi-cherez-nastroiki-scr2-386×400.jpg 386w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Вибираємо Voice Match і відключаємо його.

Залежно від версії MIUI, шлях до відключення помічника може відрізнятися. Найпростіший спосіб. відкрити «Налаштування» і в пошуковому рядку вбити «Голосовий введення».

Що таке Google Асистент і які у нього можливості

Google Asistant. ой інструмент, інтегрований в смартфони на операційній системі Android. Основна мета його створення. максимально спростити для користувача рішення рутинних завдань. Відзначимо кілька можливостей, якими володіє Google Assistant:

Ми розповіли лише про основні можливості ого введення на Xiaomi, тоді як його функціонал значно ширше.

Відключаємо запуск Google Асистента жестом

Незважаючи на те, що Google Assistant вже відключений, його як і раніше можна запустити, натиснувши на кнопку «Додому». Щоб це виправити, рекомендуємо виконати рекомендації наступної інструкції:

 • відкриваємо налаштування.
 • Переходимо в розділ «Система».
 • Заходимо в меню «Системна навігація».
 • Вибираємо потрібний варіант управління, а під ним натискаємо на кнопку «Налаштування».
 • Знаходимо тут пункт «Google Assistant» і відключаємо його запуск жестом.
READ  Як очистити оперативну пам'ять на Xiaomi

Тепер вам не вдасться випадково запустити ого помічника, так як подібний жест просто відсутня.

Як поміняти додаток на іншу програму

Якщо вам вдалося відключити Окей Google на Xiaomi, можна переходити до наступного етапу. замініть додаток більш корисною програмою. Останнім часом набирає популярності штучний інтелект Аліса від Яндекса. Ця програма майже аналогічно до сервісу від Google, але має ряд особливостей, які подобаються користувачам. Якщо вам більше підходить ця програма, просто встановіть її на телефон. Попередньо потрібно поставити браузер Яндекс, адже без нього нічого не вийде.

Далі для веб-провідника алгоритм такий:

 • відкрийте Налаштування;
 • перейдіть в розділ Додатки;
 • клікніть Додатки за замовчуванням, а далі Допомога і ой введення;
 • тисніть по вкладці Помічник;
 • в меню оберіть Яндекс Браузер.

З цього моменту головною помічницею на Xiaomi стає саме Аліса від Яндекса. При цьому пам’ятайте, що на Xiaomi встановлено аналог Google Асистента. Mi Assistant. Це просте додаток, яке не потрібно інсталювати окремо. Воно відразу доступно і спрощує роботу зі смартфоном.

Відповіді на популярні питання

Як змінити голос Асистента, і чи можливо це взагалі?

Так, голос змінюється досить легко. На вибір кілька варіантів озвучування. Щоб їх переглянути, увійдіть в Настройки. Асистент. Голос асистента. Прослухайте і поставте той, який вас влаштує.

Google Помічник розмовляє російською мовою?

Так, каже. Російська озвучка з’явилася в серпні 2018 року. А ось українська мова, на жаль, поки відсутня.

Витрачає чи Асистент заряд батареї?

Навантаження на акумулятор, звичайно, йде. Але вона зовсім не суттєва. Також це додаток практично не зачіпає операційну пам’ять.

Комбінація клавіш така ж, як і в Google Помічнику. За замовчуванням це довгий тап по кнопці Додому.

Google Асистент на Xiaomi: як відключити, включити, налаштувати, видалити

За статистикою, середній користувач бере телефон в руки до 100 разів на добу. Тому, щоб автоматизувати виконання більшості завдань, найбільші виробники Android-телефонів випускають спеціальних их помічників. Зі статті читач дізнається, як вмикати та вимикати Google Assistant на Xiaomi і якими функціями він володіє.

Як налаштувати асистента під себе

Google Assistant за замовчуванням встановлений в пам’ять будь-якого телефону на Android. Справа в тому, що операційна система Android є підрозділом Google, через що використання Assistant. обов’язкова вимога. Для початку взаємодії з помічником необхідно утримувати кнопку на головному екрані смартфона. Слідом необхідно виконати кілька кроків:

 • Натиснути на значок компаса.
 • Клікнути на зображення профілю, а потім перейти з розділу «Налаштування» в «Асистент».
 • Вибрати свій пристрій і натиснути на «Зразок голосу».
 • Записати власний голос, використовуючи власну інструкцію.

В кінцевому підсумку помічник зможе розпізнавати голос свого господаря і буде запускатися щоразу, як людина скаже фразу «О’кей, Google».

Відключення помічника через налаштування телефону або планшета

Google Assistant можна відключити на час, використовуючи стандартний додаток «Налаштування», яке є на будь-якому смартфоні або планшеті. Для виконання операції буде потрібно:

 • Зайти в розділ «Google» налаштувань пристрою.
 • Натиснути на «Пошук, асистент і е управління».
 • Вибрати пункт «Налаштування».
 • Клікнути на свій апарат в розділі «Пристрої з асистентом».
 • Відключаєте повзунок навпроти пункту з Google асистентом в неактивний стан.

Якщо захочеться, помічника можна в будь-який момент включити назад, виконавши ті ж самі дії. Тільки тепер доведеться пересунути повзунок в активне положення, щоб він став зеленим або блакитним в залежності від моделі пристрою.

Як відключити Google Assistant

Голосові асистенти. розумні помічники, що дозволяють налагодити самоорганізацію користувачів. Зазвичай до роботи асистентів не виникає претензій. Як правило, вони чітко відповідають на запити, встановлюють будильник або відкривають додатки за запитом власника Smart-пристрої. Однак нерідко виникають ситуації, коли в роботі помічника немає необхідності, і користувачеві доводиться думати, як відключити Google Assistant.

Застосування Google Асистента на Xiaomi, як відключити

Google Assistant. це голосовий асистент, встановлений в операційну систему Android. Він призначений допомагати користувачам в створенні швидких нагадувань, пошуку місць на карті, перевірці погоди, включення таймера і іншого. Незважаючи на великий функціонал, частина користувачів прагне відключити Google Assistant на Xiaomi за непотрібністю.

READ  Як встановити SD карту на телефон

Вимикаємо Google Assistant в настройках

Якщо помічник довільно включався при випадковому тапе на мікрофон або ви видалили віджет для збільшення вільного місця:

 • Перейдіть в «Налаштування».
 • Перейдіть сторінку вниз, виберіть «Інші параметри».
 • Перейдіть у вкладку «Мова і введення», зайдіть в «Голосовий введення Google».
 • Тут в Xiaomi Redmi Note 4X тапніте за пунктом «Розпізнавання Окей, Google». Клацанням деактивуйте режим «На будь-якому екрані».

Зверніть увагу! Зніміть галочку «З додатку Google», якщо хочете прибрати асистента звідусіль.

Встановлюємо Алісу замість Google Assistant

Причиною поставити Алісу замість Google виступає розширене кількість функцій для жителів країн СНД і синхронізація з сервісами, випущеними Яндекс. Перед налаштуванням асистента встановіть на смартфон програми «Яндекс. з Алісою» або «Yandex.Браузер». потім:

 • Відвідайте «Налаштування».
 • Зайдіть в «Додатки», виберіть «Програми за замовчуванням», клацніть по пункту «Допомога і голосове введення».
 • Зверху виберіть вкладку «Помічник».
 • З представленого списку виберіть продукт в супроводі Аліси.

Цікаво! Також користувачі можуть включити або поміняти асистента на Mi Assistant від Xiaomi. У ньому спостерігаються проблеми з розпізнаванням російської мови.

Для чого потрібен Google асистент

Вперше унікальна опція з’явилася в 2012 році. До 2016 року, поки не з’явився поліпшений варіант помічника, функція не користувалася великою популярністю. По суті, асистент від Google представляє собою вбудований штучний інтелект. Він виконує більшість команд користувача. від банального будильника до пошуку інформації по складних запитах.

Основні завдання, які допомагає виконати помічник:

Це мала частина тих функцій, які може виконувати помічник. Функціонал просто величезний, причому з кожним роком він розширюється.

Відключаємо виклик жестами

За замовчуванням управління пристроєм на увазі виклик голосового помічника при затиснутою клавіші «Додому». Подібне часто відбувається мимоволі, але спричиняє появу пошукового вікна. Щоб прибрати активацію помічника жестом:

 • Відкрийте «Налаштування».
 • Зайдіть в «Розширені настройки».
 • Виберіть пункт «Кнопки і жести», з подальшим переходом в «Запуск Google Асистента».
 • Тут можна замінити клавішу гарячого доступу або вибрати «Ні жестів», деактивувавши функцію.

Відключаємо активацію через кнопки і жести

Системними настройками передбачений виклик Google Асистента кнопкою «Додому». Змінити кожен може самостійно.

Відключення для різних версій оболонки трохи відрізняється:

 • Miui 10: Налаштування. Розширені налаштування. Кнопки і жести. Запуск Google Асистента;
 • Miui 11: Налаштування. Розширені налаштування. Функції кнопок. Запуск Google Асистента.

У кожному з випадків навпроти рядка встановлюють значення «Ні».

повне відключення

 • У додатку Google переходять в додаткове меню, клікаючи по 3 точкам.
 • Вибирають «Налаштування Google Асистент».
 • Відкривають відповідну вкладку, знаходять пункт «Телефон». Саме тут помічник відключається повністю.

Багато в якості штучного інтелекту воліють Алісу від Яндекс. Для цього Google помічник відключають, а далі в налаштуваннях вибирають пункт «Додатки за замовчуванням» і активують Алісу в пункті «Помічник і голосовий вхід».

Користуватися чи ні вбудованим помічником від Google, кожен вирішує самостійно. Якщо запропонований функціонал не потрібний або заважає працювати, то функцію помічника можна відключити.

Як відключити Google Assistant. назавжди

Краще зробити все способи по порядку, щоб напевно вимкнути його і не вискакувало пропозицію включити назад. У різних версіях ОС Android меню можуть називати трохи по-іншому.

Спосіб 3. для Honor

На телефонах з оболонкою EMUI, відкрийте основні настройки, перейдіть в «Додаткові параметри» і перейдіть в «Системна навігація».

Как включить или отключить Google ассистент на Xiaomi \ Google Assistant на MIUI 11

Перейдіть в параметри «Жести» і відключіть Google-асистента.

Важливо! Пам’ятайте, що в залежності від версії самої прошивки і лаунчер EMUI назви пунктів меню можуть відрізнятися, а іноді знаходиться в трохи іншому місці. Тому якщо, щось не можете знайти. шукайте назву близьке по духу.

спосіб 4

Скачайте додаток Google з Google Play і не запускаючи. відразу видаліть. Досить багатьом допоміг такий варіант, тому що параметри скидаються і вискакувати нав’язлива пропозиція включення більше не буде.

Якщо не допомогло, можна спробувати спочатку включити, а потім вже видалити. У будь-якому випадку, варто поекспериментувати, тому що в різних варіаціях цей варіант виявляється для користувачів робочим.

READ  Як прибрати значок навушники на телефоні Honor

Как отключить Google Ассистент на Honor или Xiaomi

Спосіб 2. в додатку Google

Якщо не знайшли в параметрах пунктів з першого розділу, а додаток Google встановлено, то запустіть його, зайдіть в настройки і вже в них перейдіть в параметри Google-Асистента.

Знову перейдіть в основні настройки і звідти в пункт «Голосовий пошук».

У розділі «Гарнітура» зробіть всі пункти неактивними, далі зайдіть в «Voice Match» і відключіть всі тут.

спосіб 1

Відкрийте настройки, перейдіть в «Програми та повідомлення», далі зайдіть «Додатки за замовчуванням».

Знайдіть і відкрийте пункт «Допомога і голосове введення» і у параметра «Помічник» встановіть значення «Ні».

Відрийте налаштування пристрою, перейдіть в «Google» і далі зайдіть в «Пошук, Асистент і голосове управління». Якщо його там немає, то подивіться в розділі «Сервіси в акаунті».

4-1. Відрийте «Google-асистент», далі в пристроях з асистентом відкрийте свій телефон і вимкніть спочатку функцію «Ambient Mode», а потім і асистента.

Функції «Ambient Mode» може бути не видно, якщо асистент вимкнений, перевірте це включивши його і потім вимкнувши.

4-2. Відкрийте «Голосовий введення», зайдіть в «Voice Match» і відключіть тут все.

Спосіб 6. кардинально

Кардинальний варіант, але на сто відсотків відключить. Зайдіть в налаштування пристрою, відкрийте додатки і знайдіть там Google і / або GoogleАссістент.

Видаліть роботу та вимкніть. Браузером доведеться користуватися іншим, але вилітати пропозицію з проханням включити більше не буде.

спосіб 5

Зайдіть в налаштування пристрою, відкрийте додатки і знайдіть там все від Google і у кожного з них в правах забороніть доступ до мікрофона.

Це може допомогти, тому що таке ПО досить часто любить звертатися до мікрофона, коли користувач, щось хоче ввести. Сама Google так в якійсь мірі рекламує і хоче перевести всіх на голосове управління функціями їх пристроїв.

Відключення виклику по жесту

Велика частина смартфонів Xiaomi мають кнопку Home на екрані. Залежно від встановлених налаштувань, будь ненавмисне дотик даної кнопки в комбінації з іншого може викликати Google Асистента. За ніжеуказанной інструкції ви зможете не тільки повністю відключити цю опцію, але і при необхідності змінити схему натискань.

Перейдіть в розділ «Розширені настройки».

Далі натисніть «Запустити пошук Google». Поруч з цим значенням дрібним шрифтом можна побачити поточні налаштування.

Для повного відключення появи помічника після натискання тапніте «Ні» внизу списку.

Відключення всіх функцій

Google Асистент. штучний інтелект, допомагає полегшити роботу з пристроєм: інформативні підказки, розумний пошук, голосовий помічник і т.д. Однак в деяких ситуаціях може знадобитися повністю відключити його на смартфоні Xiaomi. У цій частині розглянемо, як деактивувати всі його функції відразу.

  У всіх смартфонах Xiaomi встановлено додаток «Google» (не плутати з браузером «Google Chrome»), запустіть його.

У правому нижньому куті екрана тапніте «Ще» для переходу до налаштувань.

Під графою «Налаштування облікового запису Google» виберіть підкатегорію «Асистент».

Перейдіть до останнього рядка «Телефон».

Якщо в подальшому буде необхідно відновити роботу голосового помічника, просто поверніть повзунок в режим «Включено».

Відключення голосового пошуку

Під час налаштування нового мобільного пристрою Xiaomi автоматично також відбувається створення запису голосу для виклику Google Асистента. Щоб голосової запитом не знайдено активувався по команді «Ok, Google», слід відключити цю опцію.

  Тапніте значок настройки на екрані смартфона.

Прокрутіть список трохи вниз, до рядка «Інші параметри».

Виберіть розділ «Мова і введення» в розширених налаштуваннях.

Натисніть на рядок «Голосовий введення Google».

Перший рядок. «Ok Google». Для відключення автоматичної активації голосового асистента слід перевести повзунок в режим «Відключений».

У разі необхідності повторної активації просто таким же методом включите Google Assistant.

Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2021