Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як відключити режим польоту на комп’ютері

Режим «У літаку» на ноутбуці або планшеті відключає всі бездротові адаптери. Він відключається і включається в додатку Параметри в Windows 10. Також тут налаштовується робота кожного бездротового пристрою окремо.

Багато хто чув, що існує такий режим на пристроях, як режим в літаку Windows 10. Сьогодні ознайомимося детальніше про такий режим. Для чого він? Як його включати і що робити, коли потрібно відключити. Важливо не тільки вміти його включати, але і своєчасно відключати, щоб користуватися пристроєм було без обмежень.

Table of Contents

Що таке режим «У літаку»?

Режим «У літаку» в Windows 10 забезпечує повне відключення всіх бездротових з’єднань на ноутбуці або планшеті.

Особливо зручно використовувати його під час перельотів, щоб не вплинути на роботу приладів авіалайнера.

Ця функція відключає такі бездротові мережі: Wi-Fi (як його включити ви можете дізнатися в статті Як налаштувати Wi-Fi на Windows 10), GPS (ГЛОНАСС), NFC, GNSS або інші типи адаптерів, якщо вони є на пристрої.

відключення

Відключення цього стану роботи гаджета здійснюється в додатку Параметри.

 • Меню Пуск → Параметри → Мережа та Інтернет.
 • Виберіть в лівій частині вікна пункт «Режим в літаку» → перемістіть перемикач в положення «викл.».

При необхідності, для роботи можна включити певне обладнання. Зробити це можна в тому ж вікні в списку «Бездротові пристрої». Переведіть перемикач потрібного адаптера в положення «вкл.».

Важливо! Деякі додатки самостійно включають бездротовий зв’язок без попереднього повідомлення користувача.

Налаштування режиму в літаку

Якщо ви уважні, то ви звернули увагу, що при включенні і виключенні режиму можна його дещо змінювати. До речі включати режим також легко, як і його відключати. Просто в останньому етапі варто переключити курсор перемикача на режим включити і режим просто активується.

Налаштування режиму в літаку представляють можливість включати якусь певну мережу. Наприклад, можна залишити включеної мережу Bluetooth, а мережа бездротову відключити. І навпаки відключити з’єднання Bluetooth і включити бездротову мережу. Це на ваш розсуд.

Ще раз можете подивитися і вивчити, як включити і як відключити режим планшета Windows 10.

Це не все, що ви можете сьогодні дізнатися з матеріалу. Нерідко трапляються деякі неприємності після перемикання режимів. Ось наприклад трапляється так, що після того як ви знову переходите на звичний режим після режиму польоту, пристрій раптом просто відмовляється працювати. Як же бути в цьому випадку, і з чим це пов’язано. Така проблема може бути результатом двох впливів:

 • Перше, коли ви миттєво здійснюєте перемикання режимів, і пристрій просто не встигає зловити ваші дії і починає трохи підтуплюємо. Таким пристроїв завжди потрібен момент для обмірковування, немов ви самі вирішуєте складний приклад. Завжди дайте йому час на обдумування дії.
 • Друге, якщо ви включили режим і відразу відправили пристрій в сон, воно також може не встигнути продумати створені вами швидкі рішення.

Є і ще одна причина, по якій виникла така непередбачена помилка. це злетіли драйвера.

2 спосіб

Виправляє ситуацію, якщо перестали працювати драйвери. Можна встановити нові засобами Windows (дивіться інструкцію нижче) або завантажити їх на сайті виробника вашого пристрою.

 • Правою кнопкою миші клацаємо по ярлику «Мій комп‘ютер», заходимо в Властивості.
 • Зліва знаходимо Диспетчер пристроїв, клацаємо.
 • У вікні, знаходимо Мережеві адаптери.
 • Розгортаємо список, вибираємо фізичний адаптер, клікаєм по ньому правою кнопкою і вибираємо варіант з оновленням.
 • Далі, потрібно вибрати автоматичний пошук і чекати завершення установки.
 • перезавантажуємо комп’ютер.

проблеми

У випадках, коли режим «У літаку» на Windows 10 не відключається, кнопка не реагує на кліки мишею, необхідно перезавантажити комп‘ютер, під’єднати модем і прибрати цей режим. Ситуація помічена після відключення модему від ноутбука в режимі польоту.

Через панель задач

Відключитися від режиму «У літаку» можна через панель задач. Слід натиснути на значок мережі і клацнути на світиться блакитним кольором «літачок». Інший спосіб клацнути праву кнопку миші, навівши її на символ мережі, що знаходиться внизу робочого столу на панелі завдань. Потім потрібно зайти в параметри, потім вибрати іконку «Мережа та інтернет». Найперша опція в цій вкладці, як як «в літаку». Тепер залишається лише перемістити повзунок в позицію «Вимкнути», що допомагає відключатися від режиму польоту.

READ  Налаштування Smart TV на Samsung

Важливо! Цей спосіб зазвичай допомагає впоратися з проблемою, навіть якщо не допомогли методи включення і відключення спеціальних кнопок на клавіатурі або значків на екрані або панелі завдань.

Windows 10. режим «У літаку», як відключити

Режим «У літаку» у всіх версіях Windows, в тому числі і на 10, розроблений з метою відключення всіх підключених до ноутбука або комп‘ютера сторонніх пристроїв. Важливо відзначити, що з’єднані вони повинні бути з допомогою мережі Wi-Fi і Bluetooth. На всіх пристроях, що використовують операційну систему Windows 10, як правило, цю функцію можна відключити або включити за допомогою натискання однієї кнопки на клавіатурі. Однак існують ситуації, коли виникають проблеми в роботі девайса, і режим «У літаку» доводиться вимикати іншими способами, про які розповість дана стаття.

Апаратне відключення режиму. за допомогою кнопок на корпусі

Як відключити режим в літаку на Windows 10 за допомогою спеціальних кнопок на корпусі ноутбука. Не всі моделі ноутбуків і персональних комп’ютерів можуть відключатися від режиму «У літаку» таким способом. Ці кнопки знаходяться на задній або бічних сторонах корпусу. Є моделі, де клавіші відключення розташовані поруч з кнопками клавіатури на лицьовій стороні. Необхідно затиснути на кілька секунд кнопку і дочекатися, коли значок «У літаку» згасне з екрану.

Що таке режим «У літаку» на Windows 10

При активації даного режиму на PC, підключаються різні бездротові модулі, що знаходяться в зоні прийому мережі. Як правило у всіх ноутбуках і комп’ютерах це Wi-Fi і Bluetooth, а на смартфонах і планшетах це ще й мережу оператора стільникового зв’язку.

режим, польоту, комп, ютері

Опція «У літаку» може відключатися різними способами

Судячи з назви, яке розробники дали режиму «У літаку», користувачі в основному включають його при перельотах. Застосування його на ноутбуках логічно можна якось виправдовувати, проте він абсолютно даремний на домашніх комп‘ютерах.

Важливо! Режим «У літаку» багато користувачів вважають абсолютно зайвим на PC, на відміну від смартфонів. Однак розробники операційних систем поки не вирішують виключати цю опцію з офіційних версій Windows.

Як його відключити

Існує безліч способів виключення опції «У літаку». Деякі з них дуже прості в застосуванні, а деякі можуть зайняти чимало часу.

Можливі проблеми після відключення і їх рішення

Після того як прибрати режим польоту на Windows 10, можуть виникнути деякі зміни в роботі системи. Як правило вони не можуть серйозно вплинути на загальну працездатність комп’ютера, однак нерідко провокують появу помилок при використанні всесвітньої мережі. Найчастіше після відключення даного режиму з’являється проблема автоматичного включення мережевого адаптера. Дана проблема вирішується просто. потрібно натиснути на значок інтернату на панелі завдань і включити його самостійно.

За допомогою функціональних клавіш

Кожні моделі ноутбуків мають функціональні клавіші, за допомогою яких можна впоратися з різними проблемами і швидко, буквально за лічені хвилини, дозволити їх. Примусово вимкнути опцію польоту можна натисканням спеціальних кнопок, однак їх поєднання може відрізнятися, як уже було згадано, в залежності від моделі ноутбуків.

На гаджетах ASUS необхідно одночасно затиснути кнопки FN і F2. На другий клавіші повинна бути намальована відповідна іконка з літачком, проте на більш пізніх моделях стоїть значок бездротової мережі. На моделях Samsung. це FN і F12, на Lenovo. Fn і F7.

Зверніть увагу! На відміну від інших версій операційних систем Microsoft Windows, в 10-й для користування функцією набору спеціальних клавіш не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення у вигляді драйверів.

Не отключается режим в самолете в Windows

Найпоширеніша проблема. відключення мережевого адаптера і неполадки в його роботі

Що робити якщо режим в літаку в Windows 10 не вимикається?

Що робити, якщо не відключається режим «У літаку» на Windows 10

 • Перезавантаження комп’ютера
 • Перезапуск служби автонастройки бездротових мереж
 • Пошук та усунення несправностей з апаратним перемикачем режиму
 • Маніпуляції з адаптером Wi-Fi.
 • висновок

Як включити режим польоту?

Як включити режим польоту на Android смартфоні?

 • Свайпом зверху вниз нам потрібно висунути шторку повідомлень і знайти кнопку [Режим польоту].
 • Натискаємо на неї, вона поміняє свій колір, а на робочому столі, в правому верхньому куті, пропаде значок мережі і з’явиться іконка з зображенням літака.

Як відключити режим в літаку на комп’ютері Windows 7?

Натисніть на набір перемикачів «Режим« в літаку »» і утримуйте його (або натисніть на ньому правою кнопкою миші) і в меню, виберіть пункт Вимкнути.

Як відключити лімітні підключення в Windows 10?

Натисніть кнопку Пуск і виберіть Параметри Мережа та Інтернет Стан. У розділі мережі, до якої ви підключені, виберіть Використання даних. Виберіть мережеве підключення в розділі Вибрати мережу, а потім виберіть Видалити ліміт Видалити.

READ  Захисний код Нокіа для скидання налаштувань

Що буде якщо включити режим польоту?

При включенні авіарежіма смартфон не буде відволікати вас від важливих справ: він автоматично відключить всі повідомлення. Якщо включити авіарежім на ніч, вас не розбудять дзвінками і повідомленнями. при цьому будильник спрацює вчасно і на потрібній гучності.

Як відключити режим в літаку Windows 10

Привіт відвідувачі сайту mixprise.ru. Багато користувачів нової операційної системи стикаються з проблемою відключення режиму в літаку Windows 10!

Для чого власне кажучи даний режим потрібен?

Режим У літаку дозволяє вам повністю відключити всі бездротові з’єднання, зазвичай його включають, коли здійснюється політ на літаку або ще щось в цьому роді!

Вимкнення в літаку:

Для відключення режиму зайдіть в параметри системи, для цього тисніть Пуск потім Параметри

У вікні, виберете вкладку Мережа та інтернет

У лівому меню клікніть по закладці Режим в літаку ну і відповідно пересуньте повзунок на вкладку Викл

Буває, що дана проблема не усувається подібним чином, так як гаджети після виходу з даної функції працюють некоректно, найпоширеніша помилка. це коли повзунок просто на просто не реагує на клацання миші!

Що робити, коли дана ситуація виникає? Відповідь проста! Виконати кілька простих дій, а саме:

Клацніть правою кнопкою миші по значку Мій комп’ютер і перейдіть в Властивості

Далі вам необхідно в лівому меню відкрити Диспетчер пристроїв

Как отключить режим В САМОЛЕТЕ в Windows 10. 5 ПРОВЕРЕННЫХ СПОСОБОВ

У відкрився вкладці перейдіть в розділ Мережеві адаптери. Якщо ви розгорнете даний розділ, то побачите всі мережеві адаптери, які підключені на ваш комп‘ютер!

Клацніть правою кнопкою миші по вашому фізичному адаптера і тисніть Оновити драйвери

Система запропонує вам спосіб оновлення драйверів, виберете Автоматичний пошук

Після того як Windows 10 закінчить оновлювати драйвер для мережевої карти у вас з’явиться вікно виду:

Якщо ж у вас з якихось причин не вдалося виконати установку драйверів на мережеву карту, то прочитайте цю статтю. в ній показаний спосіб установки драйверів на Windows 10 в автоматичному режимі!

Ну а в мене на цьому все, якщо залишилися якісь питання пишіть в коментарі і не забуваємо підписуватися на розсилку!

Кнопки на клавіатурі

У деяких випадках режим «У літаку» можна відключити навіть за допомогою клавіатури. Наприклад, на окремих ноутбуках ASUS для цього потрібно натиснути на клавіші FnF2.

На інших ноутбуках може використовуватися інша клавіша. шукайте іконку у вигляді літачка.

Шановні користувачі! Якщо наш сайт вам допоміг або щось в ньому не сподобалося, будемо раді, якщо ви залишите коментар. Заздалегідь велике спасибі.

Режим польоту Windows 10. як відключити або активувати

Режим польоту. це настройка, доступна практично на всіх комп‘ютерах, ноутбуках, смартфонах і планшетах, яка дозволяє легко припиняти радіочастотну передачу. При активації вона відразу відключає Wi-Fi, Bluetooth і всі телефонні комунікації. Є багато причин використовувати цей режим, але найбільш поширеною є вимога стюардеси, капітана або бортпровідника.

Включення або виключення режиму польоту в Windows 8.1

У Windows 8.1 ви запускаєте режим польоту, використовуючи аналогічний процес. Ви можете натиснути значок мережі на панелі завдань. Однак, в цьому випадку є повзунок для режиму польоту (а не значок). Це перемикач, який або вимкнений, або включений. Як і в Windows 10, включення цього режиму також відключає Bluetooth і Wi-Fi.

У Windows 8, виконайте наведені нижче дії:

 • Посуньте праву частину екрану, щоб відкрити настройки, або використовуйте комбінацію Win C.
 • Виберіть «Змінити настройки PC».
 • натисніть Бездротовий. Якщо ви не бачите Бездротовий, натисніть Network (Мережі).

Причини включення режиму польоту

Є багато причин, щоб включити режим польоту, крім того, що це рекомендує капітан літака. Використання режиму польоту продовжить час роботи телефону, ноутбука або планшета від акумулятора. Якщо у вас немає доступу до зарядного пристрою, а батарея розряджена, це хороша можливість для «порятунку».

Ви також можете включити режим польоту, якщо ви не хочете, щоб вас турбували телефонні дзвінки, текстові повідомлення, електронні листи або інтернет-повідомлення, але ви все одно хочете використовувати свій пристрій. Батьки часто включають режим польоту, коли їх дитина використовує телефон. Це не дає дітям читати вхідні SMS, інтернет-повідомленнями або відповідати телефонними дзвінками.

Ще одна причина, щоб включити режим польоту на телефоні, полягає в тому, щоб уникнути плати за роумінг стільникових даних в іншій країні. Просто включите Wi-Fi. У великих містах ви все одно часто знайдете безкоштовний Wi-Fi, і ви можете відправляти контакти через Wi-Fi за допомогою додатків, таких як WhatsApp, Messenger і електронної пошти.

Нарешті, якщо ви зможете досить швидко перейти в режим польоту, ви зможете зупинити відправку небажаних повідомлень. Наприклад, ви пишете текст і додаєте картинку, але як тільки вона починає відправлятися, ви розумієте, що це неправильна картинка! Якщо ви зможете включити режим польоту досить швидко, ви зможете зупинити його відправку. Це той раз, коли ви дійсно будете раді побачити «Повідомлення не вдалося відправити»!

READ  Як включити відсотки зарядки на Samsung

Вимкнути (або включити) режим польоту

Існує кілька способів включити або відключити режим польоту на пристроях Windows.

Найпростіший спосіб включити або відключити режим «У літаку». це використовувати значок «Мережа» на панелі завдань (тонка смужка внизу екрана, де є кнопка «Пуск» і з’являються значки програм). Просто помістіть курсор миші на цей значок і клацніть один раз. Звідти, натисніть Режим польоту.

У Windows 10 ви також можете виконати наступні дії:

 • Відкрийте меню додаток «Параметри»: через меню «Пуск» або натиснувши комбінацію Win I.
 • Виберіть Мережа та Інтернет.
 • Натисніть Режим польоту. Там також є опції, які дозволяють вам налаштувати це і відключити тільки Wi-Fi або Bluetooth (а не обидва). Якщо ви не використовуєте Bluetooth, ви можете відключити його, щоб Windows не шукала доступні пристрої.
 • Щоб виконати зворотну дію, виконайте дії ще раз.

У Windows 10 значок режиму польоту знаходиться в нижній частині списку. Сірий колір при відключенні режиму польоту і синій при включенні.

При включенні режиму «У літаку» ви також помітите, що значок Wi-Fi змінює колір з синього на сірий, як і параметр «Мобільна точка доступу», якщо вони були включені з самого початку. Це відбувається тому, що запуск режиму польоту відключає всі ці функції негайно. Якщо ваш комп‘ютер є настільним PC, на ньому може бути відсутнім обладнання для бездротових мереж. В цьому випадку ви не побачите ці параметри.

центр повідомлень

У правій нижній частині робочого столу можна знайти іконку центру повідомлень. Ось так вона виглядає:

Натискаєте на неї, після чого відкривається центр повідомлень. Якщо як в нашому випадку ви не бачите кнопку режиму «У літаку», потрібно клікнути по рядку «Розгорнути». До речі, зверніть увагу, що якщо включений режим, то на панелі задач можна побачити іконку у вигляді літачка.

Бачимо, що режим «У літаку» активований. Натискаємо на іконку.

Режим відключений, про що свідчить поміняла колір іконка, а також відсутність значка у вигляді літака на панелі завдань.

алгоритм

Вийти з режиму польоту на ноутбуці можна кількома способами.

Режим харчування

Через залучення опції продовження часу автономного функціонування ноутбука мережева плата при низькому заряді акумулятора відключається. Це може стати причиною відсутності інтернету, навіть коли не включений режим польоту.

 • У «Диспетчері пристроїв» викликаємо «Властивості» мережевої плати.
 • У вкладці «Управління електроживленням» прибираємо галочку біля опції «Дозволити відключення пристрою».

Після перезавантаження PC все повинно вирішитися.

Що це таке?

Новий режим розроблений для ноутбуків, які використовуються в місцях, де небажані сторонні радіовипромінювання, що заважають функціонуванню апаратури (наприклад, під час польоту випромінюються ноутбуком радіосигнали впливають на точність показників ряду датчиків літака). У число таких модулів входять:

 • NFC для безконтактної оплати;
 • Wi-Fi;
 • Bluetooth;
 • GPS і інші сервіси для навігації.

проблеми

У випадках, коли режим «У літаку» на Windows 10 не відключається, кнопка не реагує на кліки мишею, необхідно перезавантажити комп‘ютер, під’єднати модем і прибрати цей режим. Ситуація помічена після відключення модему від ноутбука в режимі польоту.

Поєднання гарячих клавіш

На багатьох моделях портативних комп’ютерів передбачена комбінація клавіш для швидкої активації і деактивації режиму польоту. Зазвичай це. поєднання кнопки Fn і однієї з функціональних клавіш: F12, F7 або інша. Вона позначається іконкою з літаком.

Коли винуватець. драйвер мережевої плати

Увага! Для цього способу потрібно інтернет! Навіть при режимі “У літаку” його можна отримати через підключення проводу до роутера або ж через USB (модем або телефон).

Розробники мережевих адаптерів постійно оновлюють драйвери для своїх пристроїв, проте програмне забезпечення далеко від ідеалу. Якщо не вдалося досягти успіху наведеними вище способами, спробуйте оновити драйвер до нової версії (в разі невдачі. відкотити до попередньої, якщо це можливо).

Найкраще завантажувати драйвер з сайту підтримки вашої мережевої або материнської плати або ноутбука. Драйверпаки і програми для цих цілей краще обійти стороною. Ми зупинимося на завантаженні актуальної версії мережевого драйвера через вбудовані в Windows 10 інструменти.

КАК ОТКЛЮЧИТЬ режим “В САМОЛЁТЕ” Windows 10 Нет беспроводных устройств 2 способа

 • Викликаємо «Властивості» каталогу «Мій комп’ютер».
 • Відкриваємо «Диспетчер пристроїв». Це можна зробити і іншими способами.
 • Розгортаємо гілку пристроїв під назвою «Мережеві адаптери», де через контекстне меню своєї мережевої карти викликаємо команду “Оновити драйвери».
 • Вказуємо автоматичний пошук, щоб установник шукав нову версію ПО в інтернеті.
 • Закриваємо вікно після інсталяції драйвера.
BETATECH.COM.UA 2022