Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як відключити синхронізацію на комп’ютері

Table of Contents

Як вийти з облікового запису Google в браузері?

 • Відкрийте Chrome на комп’ютері.
 • Натисніть на значок профілю в правому верхньому куті екрану Синхронізація з [адреса електронної пошти].
 • У розділі «Користувачі» виберіть Відключити підтвердіть дію.

Як синхронізувати папку з Google Drive?

Синхронізація комп‘ютера і Google Диска

 • Скачайте додаток Автозавантаження і синхронізація з сайту Google.
 • встановіть програму.
 • Натисніть Почати.
 • Авторизуйтесь за допомогою особистого Google-аккаунта.
 • Виберіть папки на комп’ютері для автоматичного резервного копіювання на Google Диск.
 • Розпочніть процес синхронізації.

Як відключити синхронізацію даних в Windows 10?

Щоб знайти параметри синхронізації, натисніть кнопку “Пуск”. і виберіть ПараметриУчетние записи синхронізувати параметри. Щоб зупинити синхронізацію параметрів і видалити їх із хмари, вимкніть параметри синхронізації на всіх пристроях, підключених до облікового запису Майкрософт.

Де на компютері значок Автозавантаження і синхронізація?

На комп’ютері виберіть значок «Автозавантаження і синхронізація».

 • На комп’ютерах Mac він розташований в правому верхньому куті екрану.
 • На комп’ютерах Windows значок знаходиться в правому нижньому кутку.
синхронізацію, комп, ютері

Як відключити автозавантаження і синхронізацію?

Якщо ви видалите додаток «Автозавантаження і синхронізація», ваші файли як і раніше будуть доступні на Google Диску.

 • Натисніть Пуск Панель управління.
 • Відкрийте розділ Програми Програми та засоби.
 • Виберіть Автомат синхронізація від Google. видалити.
 • натисніть Так.

Як відключити зв’язок iPhone і iPad?

Видалення пов’язаного iPhone, iPad або iPod touch

 • Натисніть Налаштування [ваше ім’я] і виберіть «iTunes Store і App Store».
 • Виберіть свій ідентифікатор Apple ID.
 • Натисніть «Переглянути Apple ID». Можливо, буде потрібно виконати вхід.
 • Прокрутіть екран до розділу «iTunes в хмарі» і натисніть «Видалити цей пристрій».

Чому не працює синхронізація в Google Хром

Іноді в Google хром трапляються проблеми на одному з етапів синхронізації закладок, історії, вкладок і іншого. У такому випадку час вдатися до додаткових виправлень.

 • Якщо синхронізація в Google Chrome припинена без видимих ​​причин, рекомендуємо відключити і заново включити технологію. Ще можливо, що вона випадково була виключена або зупинена користувачем.
 • Дані не передаються між пристроями. Причини може бути дві: на одному з апаратів неправильно налаштована синхронізація або немає доступу до інтернету. Якщо вихід в мережу є, варто перевірити налаштування антивірусу і брандмауера.
 • Функції не активується. Швидше за все проблемка в системному збої, краще перевстановити браузер.

Как выйти из вайбера на компьютере 2019

синхронізацію, комп, ютері

Це вся необхідна інформація, що дозволяє включити, налаштувати, вимкнути і виправити основні проблеми з функцією синхронізації в браузері Google Хром. Ми вважаємо технологію корисною і цілком зручною, так що її краще залишати включеною. Якщо ж є побоювання за безпеку особистих даних, варто уникати використання функції.

Як відключити синхронізацію в Google хром?

Всім доброго часу доби Google Chrome не просто так є найпопулярнішим браузером. Він примітний багатьом, і одна з таких Примітно. синхронізація даних в десктопном і мобільному браузері Google Chrome. Це збережені в акаунті Google загальні дані авторизації на сайтах.

Загальна історія, загальні закладки, загальні механізми доступу до потрібних сайтів. Почавши веб. серфінг в Chrome на комп’ютері на базі Mac, Linux або Windows, ми запросто можемо продовжити цей серфінг на своєму Android. смартфоні або планшеті. І навпаки.

Як працює синхронізація десктопного та мобільного браузера Google Chrome? І які конкретно можливості перед нами відкриває? Давайте все детально розберемо.

Щоб мати можливість працювати з синхронізуються даними, в Chrome на всіх пристроях повинен бути виконаний вхід за допомогою одного і того ж облікового запису Google. Ну і, відповідно, повинна бути активна, тобто не відключили функція синхронізації. Так повинно бути в десктопном Google Chrome.

Так повинно бути і в Chrome на Android. гаджетах. В останніх авторизація в браузері відбувається автоматично при підключенні облікового запису Google до всього пристрою

Як включити синхронізацію в Google Chrome

Щоб все спрацювало, потрібен доступ до облікового запису Google. Якщо він відсутній або профіль неможливо відновити, рекомендуємо зареєструвати новий, він точно стане в нагоді в майбутньому. Посилання на реєстраційну форму. Йдучи далі, припускаємо, що аккаунт вже готовий.

Как отключить, включить или полностью удалить Onedrive в Windows 10 ������

Як синхронізувати закладки, вкладки і т.п. в Google Хром:

 • Відкриваємо меню браузера (вертикальне крапки під кнопкою закриття) і переходимо в «Налаштування».
 • У першому розділі «Користувачі» в рядку «Інтелектуальні функції Google в Chrome» тиснемо на кнопку «Увімкнути синхронізацію».
 • Вводимо адресу електронної пошти і вказуємо пароль до аккаунту.
 • У вікні «Увімкнути синхронізацію» вибираємо «Так».

Зверніть увагу! Активувати синхронізацію можемо абсолютно однаково на Windows, Mac, Android і iPhone.

READ  Як оновити навігатор Навітел через комп'ютер

В даний момент активовано збереження даних на сервер, але зі стандартними настройками. Якщо є бажання обмежити кількість інформації, що завантажується в Google, слід змінити деякі параметри.

Як налаштувати типи синхронізованих даних:

 • Переходимо в «Налаштування» через меню браузера.
 • Натискаємо на рядок «Синхронізація сервісів Google» в блоці «Користувачі».
 • Тиснемо на пункт «Налаштування синхронізації».
 • Вибираємо дані, які підлягають синхронізації, і, навпаки.

Відключаємо синхронізацію без видалення даних на сервері

Спосіб штатний, спеціально для цього і створений, але мало хто про нього знає. Частково тому, що захований він в глибинах вашого Google аккаунта, і не кожен без провідника зможе його знайти. Сьогодні провідником вашим стане ХРОМ.РФ. Поїхали

Перш за все, нам потрібно потрапити в ваш обліковий запис Google. Для цього на будь-якому сервісі цієї корпорації шукаємо свою аватарку в верхньому правому куті, натискаємо по ній і натискаємо по «Аккаунт».

Тепер нам треба знайти розділ «Безпека» в лівому меню. переходимо туди.

В цьому розділі довга сторінка, але нам треба в самому її низу знайти підрозділ «Пов’язані сайти і додатки». І переходимо туди через кнопку «Управління доступом».

Що це за підрозділ? Тут відображається список всіх сайтів, сервісів або додатків, яким ви дали право доступу до свого Google аккаунту. Ваші авторизації через Google, включена синхронізація Android, підключені до Google API додатка. все знаходиться тут. І тут же ви можете відкликати цей доступ, натиснувши на кнопку «Відключити доступ».

Шукаємо рядок з назвою «Google Chrome». Точніше шукаємо всі рядки з такою назвою, тому що їх може бути кілька. Однозначно визначити яка з них нам потрібна на даний момент неможливо, тому відключаємо їх все.

Готово! Майже відразу після цього всі копії браузера Google Chrome на всіх пристроях втратять зв’язок з вашим аккаунтом. Ще через якийсь час відобразиться помилка, яка і говорить про розрив зв’язку з сервером.

Тепер ніякі локальні зміни (видалення закладки, наприклад) не будуть враховані на сервері, а значить і не потраплять на всі інші пристрої. Дані на сервері при цьому не видаляються. А підключити синхронізацію назад досить просто: вводимо пароль на кожній копії браузера, яку ви хочете знову підключити.

Важливо: локальні дані на кожному пристрої при цьому нікуди не зникнуть. Закладки та паролі все також залишаться на роботі, у друзів і т.п. Ви лише обрубали зв’язок між пристроями.

Як включити синхронізацію на Android

Щоб активувати цю функцію, необхідно зробити наведене нижче:

 • Зайти в налаштування телефону.
 • Знайти розділ, пов’язаний з обліковими записами.
 • Увійти в акаунт Google. Якщо обліковий запис ще не створена, її потрібно зареєструвати. Email і пароль слід запам’ятати.
 • увімкнути синхронізацію.

Залежно від телефону, синхронізація може проводитися через сторонні акаунти (наприклад, на телефонах Meizu синхронізація виконується через Accounts Meizu). Для підвищення безпеки можна створювати резервні копії відразу на декількох різних акаунтах.

Включення функції рекомендується проводити відразу після придбання телефону. Якщо раніше в користуванні вже був смартфон під управлінням Android, то необхідно входити в уже існуючий акаунт. Це дозволить в найкоротші терміни відновити всі контакти та іншу важливу інформацію зі старого пристрою.

Перевірка синхронізації

Щоб переконатися, що ваші записи синхронізуються з сервером, скористайтеся веб-інтерфейсом Google. Для цього підійде будь-який пристрій з виходом в інтернет і браузером. Перевіряти збереження контактів зручніше за допомогою PC або ноутбука, але можна використовувати смартфон і планшет.

 • Перейдіть на google.com.
 • Авторизуйтесь в акаунті, з якого ви налаштовували синхронізацію контактів.
 • Розкрийте повний список сервісів Google і виберіть «Контакти».

Ви потрапите в веб-інтерфейс програми «Google Контакти». Тут відображаються всі записи телефонної книги, синхронізовані зі смартфоном. Ви можете управляти ними: міняти імена та номери, додавати нові контакти і видаляти непотрібні. Всі зміни відразу відображаються в телефонній книзі смартфона, так як синхронізація. процес двосторонній.

Доступ до активних вкладках на інших пристроях

Втім, юзаемую веб. сторінку можна і не закривати. У Chrome є така чудова фішка, як відображення активних вкладок на синхронізованих пристроях. Всі підключені до браузеру за допомогою облікового запису Google комп’ютери, планшети, смартфони та інші пристрої в деськтопной версії значаться в розділі «Історія», в підрозділі «Виберіть з інших пристроїв». І для всіх цих синхронізованих пристроїв відображаються активні вкладки. вкладки, відкриті в їх браузерах Chrome.

У мобільному Chrome для відображення активних вкладок потрібно в меню відкрити «Недавні вкладки». І далі вибрати, який потрібно синхронізувати пристрій з його відкритими вкладками.

Як видалити синхронізацію з комп‘ютера

Вітання! Сьогодні я покажу вам як відключити синхронізацію всіх даних в браузері Яндекс. Ви можете дуже просто і швидко вимкнути функцію синхронізації запитів, пошуку, паролів, закладок, на всіх пристроях, історії і т.д. Дивіться інструкцію далі і пишіть коментарі, якщо у вас є питання. Поїхали!)

На головній сторінці браузера, вгорі праворуч натисніть на кнопку Меню. У вікні, натисніть на вкладку Налаштування.

У загальних настройках натисніть на вкладку Налаштування синхронізації.

Натисніть тут на вкладку Вимкнути синхронізацію. Ви можете повністю видалити відразу всі синхронізовані дані.

Зверніть увагу. Ви можете прибрати тільки певні дані з синхронізації:

 • Закладки;
 • табло;
 • паролі;
 • розширення;
 • Історія;
 • додатки;
 • Дані автозаповнення;
 • Установки та
 • Відкриті вкладки;
 • Просто зніміть галочку зліва від назви.

Залишилися питання? Напиши коментар! хай щастить!

синхронізацію, комп, ютері

Синхронізація. це процес обміну даними між пристроями і браузерами користувача. За допомогою неї не потрібно буде щоразу вводити свої дані за новою на своїх гаджетах. Але якщо синхронізація більше не потрібна, наприклад ви продаєте пристрій, або втратили до нього доступ, її потрібно обов’язково вимкнути. У даній покрокової інструкції ми докладно розповімо, як відключити синхронізацію в яндекс браузері на комп’ютері і телефоні.

READ  Включення блоку живлення без комп'ютера

Розглянемо, як видалити синхронізацію на телефоні і на персональному компютері.

На телефоні

Для того щоб скасувати синхронізацію в яндекс браузері, використовуючи мобільний телефон, треба зробити наступне:

 • Відкриття програми яндекс.браузер на смартфоні, і вибрати кнопку переходу в меню, яка зображена у вигляді трьох точок
 • В меню, яке відкриється, потрібно вибрати вкладку з настройками
 • Після цього потрібно перейти в розділ «Синхронізація»
 • І після цього потрібно натиснути на команду «Вимкнути синхронізацію». Після цього синхронізація в браузері на телефоні буде прибрана.

На комп’ютері

Для того щоб прибрати синхронізацію в яндекс браузері, використовуючи персональний комп‘ютер або ноутбук, потрібно зробити наступне:

 • Відкрити браузер, а потім вибрати кнопку, яка відкриває меню
 • Після того, як відкриється меню, потрібно вибрати команду настройки синхронізації
 • Після цього перед вами відкриються настройки, в яких потрібно вибрати команду відключення синхронізації

Після цього синхронізація в браузері на комп’ютері буде вимкнена.

Відключення резервування даних на Google Диск

Іноді користувачам, крім функції синхронізації, потрібно відключити ще й резервування даних (резервне копіювання). Будучи активованої, ця можливість дозволяє зберігати в хмарному сховищі (Google Диск) такі відомості:

 • Дані додатків;
 • Журнал дзвінків;
 • Налаштування пристрою;
 • Фото і відео;
 • SMS-повідомлення.

Необхідно це збереження даних для того, щоб після скидання до заводських налаштувань або при покупці нового мобільного пристрою, можна було відновити базову інформацію та цифровий контент, достатні для комфортного використання ОС Android. Якщо ж ви не маєте потребу в створенні такого корисного бекапа, виконайте наступне:

  В «Налаштуваннях» смартфона знайдіть розділ «Особисті дані», а в ньому пункт «Відновлення та скидання» або «Створення резервної копії та відновлення».

Примітка: Другий пункт ( «Створення резервної копії»), може знаходитися як всередині першого ( «Відновлення»), так і бути окремим елементом налаштувань.

На пристроях з ОС Android 8 і вище для пошуку даного розділу необхідно відкрити в настройках останній пункт. «Система», а вже в ньому вибрати пункт «Резервне копіювання».

 • Для відключення резервування даних, в залежності від версії встановленої на пристрої операційної системи, необхідно виконати одну з двох дій:
 • Зняти галочки або деактивувати перемикачі напроти пунктів «Резервування даних» і «автовідновлення»;
 • Відключити тумблер напроти пункту «Завантажувати на Google Диск».
 • Функція створення резервних копій буде відключена. Тепер можна виходити з налаштувань.

  Зі свого боку, ми не можемо рекомендувати повна відмова від резервування даних. Якщо ж ви точно впевнені, що дана можливість Android і Google-аккаунта вам не потрібна, щоб поводитися на свій розсуд.

  На всіх пристроях відразу

  Щоб відключити синхронізацію яндекс браузера на всіх пристроях відразу, потрібно виконати дії, які представлені нижче:

  • У відкритому браузері перейти в меню, натиснувши на відповідну кнопку
  • У меню, треба натиснути кнопку настройки синхронізації
  • Після цього потрібно вибрати команду «Видалити синхронізовані дані»
  • Підтвердіть дію клікніть на «Так, видалити«.

  У даній покрокової інструкції ми докладно розповіли вам, як відключити синхронізацію в яндекс браузері. Синхронізація хоч і корисна і потрібна річ, яка дозволяє полегшити і прискорити процес проведення часу в інтернеті, так як не потрібно вводити велику кількість сайтів, паролів і т.д.

  Але якщо ви втратили пристрій або продаєте його, синхронізовані дані потрібно обов’язково стерти. І тепер ви знаєте, як це швидко і просто зробити.

  Синхронізація. досить корисна функція, якою наділений кожен смартфон на базі ОС Android. В першу чергу, обмін даними працює в Google-сервісах. додатках, безпосередньо пов’язаних з профілем користувача в системі. У числі таких повідомлення електронної пошти, вміст адресної книги, замітки, записи в календарі, ігри та багато іншого. Активна функція синхронізації дозволяє мати доступ до однієї і той же інформації одночасно з різних пристроїв, будь то смартфон, планшет, комп‘ютер або ноутбук. Правда, це витрачає трафік і заряд батареї, що влаштовує далеко не кожного.

  Відключення синхронізації для додатків

  Нижче ми розглянемо те, як відключити функцію синхронізації на прикладі свого облікового запису Google. Чи можна застосувати ця інструкція буде і до будь-якої іншої облікового запису, що використовується на смартфоні.

  • Відкрийте «Налаштування», тапнув по відповідній іконці (шестерня) на головному екрані, в меню додатків або в розгорнутій панелі повідомлень (шторка).

  Залежно від версії операційної системи і / або встановленої виробником пристрою оболонки, знайдіть пункт, який містить у своїй назві слово «Акаунти».

  Він може називатися «Акаунти», «Інші акаунти», «Користувачі та акаунти». Відкрийте його.

  Примітка: На старих версіях Android безпосередньо в налаштуваннях є загальний розділ «Акаунти», в якому вказані підключені облікові записи. В такому випадку нікуди переходити не потрібно.

  Як було сказано вище, на старих версіях Android він присутній безпосередньо в загальному переліку налаштувань.

 • Близько найменування облікового запису буде вказана адреса прив’язаною до нього електронної пошти. Якщо на вашому смартфоні використовується більше одного облікового запису Google, виберіть ту, синхронізацію для якої потрібно відключити.
 • Далі, виходячи з версії ОС, необхідно виконати одну з наступних дій:
 • Прибрати галочки навпроти додатків і / або сервісів, для яких потрібно вимкнути синхронізацію даних;
 • Примітка: На деяких версіях Android можна відключити синхронізацію відразу для всіх пунктів. Для цього слід тапнуть по значку у вигляді двох кругових стрілок. Інші можливі варіанти. тумблер в правому верхньому куті, три крапки там же, відриваючу меню з пунктом «Синхронізувати», або розташована внизу кнопка «Ще», натиснувши яку відкриває аналогічний розділ меню. Всі ці перемикачі теж можна перевести в неактивний стан.

  Повністю або вибірково вимкнути функцію синхронізації даних, виходьте з налаштувань.

  Аналогічним чином ви можете вчинити з обліковим записом будь-якого іншого застосування, використовуваного на вашому мобільному пристрої. Просто знайдіть її найменування в розділі «Акаунти», відкрийте і деактивуйте всі або деякі пункти.

  READ  Перевірити швидкодію комп'ютера Windows 10

  Примітка: На деяких смартфонах відключити синхронізацію даних (тільки повністю) можна з шторки. Для цього потрібно просто її опустити і тапнуть по кнопці «Синхронізація», перевівши її в неактивний стан.

  Рішення деяких проблем

  Зважаючи на нестабільність операційної системи Android, особливо на смартфонах бюджетного і среднебюджетной сегментів, збої в її роботі іноді чреваті повним відключенням, а то і скиданням до заводських налаштувань. Іноді після включення такі пристрої вимагають введення облікових даних синхронізованого Google-аккаунта, але по одній з описаних вище причин користувачеві невідомі ні логін, ні пароль. В такому випадку теж потрібно відключити синхронізацію, правда, на більш глибокому рівні. Коротко розглянемо можливі варіанти вирішення цієї проблеми:

   Створення і прив’язка нового облікового запису Google. Так як смартфон на дає увійти в систему, аккаунт доведеться створювати на комп’ютері або будь-якому іншому справно працюючому пристрої.

  Після того як буде створено новий обліковий запис, дані від нього (електронну пошту і пароль) буде потрібно ввести при першому налаштуванні системи. Старий (синхронізований) акаунт можна і потрібно видалити в налаштуваннях облікового запису.

  Примітка: Деякі виробники (наприклад, Sony, Lenovo) рекомендують почекати 72 години до того, як прив’язувати до смартфону новий обліковий запис. За їх словами, це необхідно для того, щоб на серверах Google був виконаний повний скидання і видалення інформації про старому обліковому записі. Пояснення сумнівне, але саме очікування іноді дійсно допомагає.

  Як управляти настройками синхронізації аккаунта в Windows 10

  Windows 10 дозволяє синхронізувати налаштування на всіх пристроях, в які ви входите за допомогою облікового запису Microsoft. Деякі з цих налаштувань включають теми, мовні настройки і паролі. Але що, якщо ви не хочете переносити старі настройки?

  Ось як відключити і видалити всі налаштування синхронізації облікового запису в Windows 10.

  Як працюють настройки синхронізації

  Параметри синхронізації були вперше представлені в Windows 8 і доступні для будь-якого пристрою Windows 10, в яке ви входите за допомогою свого облікового запису Microsoft.

  За замовчуванням при включенні параметрів синхронізації Windows вивантажує різні параметри і налаштування системи в OneDrive. Коли ви входите на інший пристрій з тієї ж обліковим записом і на якому ви також включили налаштування синхронізації, все ці настройки переносяться на новий пристрій.

  Це дуже зручно, наприклад, якщо вам подобається, щоб ваш робочий стіл і ноутбук виглядали однаково, чи ви хочете зберегти всі налаштування при новій установці.

  Нижче наведено список налаштувань, які синхронізуються з вашим обліковим записом Microsoft:

  • Тема. фон робочого столу, плитка користувача, положення панелі задач і т.д.
  • Паролі. диспетчер облікових даних Windows, включаючи профілі Wi-Fi
  • Установки мови. словник орфографії, системні мовні настройки
  • Зручність доступу. диктор, екранна клавіатура, лупа
  • Інші налаштування Windows. повний список інших налаштувань Windows

  Як відключити налаштування синхронізації

  Відключення установок синхронізації в Windows 10 дозволяє обмежити інформацію, яку Microsoft відправляє в хмару і зберігає на своїх серверах. Ви можете відключити одну настройку або взагалі припинити синхронізацію, щоб назавжди отримати контроль над своїми настройками.

  Примітка. Якщо у вас кілька пристроїв, які використовують налаштування синхронізації з вашого профілю Microsoft, вам необхідно виконати наступні кроки для кожного пристрою, щоб повністю відключити і видалити настройки синхронізації.

  • Відкрийте програму «Параметри», натиснувши кнопку «Пуск», а потім натиснувши «шестерінки». Ви також можете натиснути Win I.
  • У вікні налаштувань виберіть опцію «Облікові записи».
  • У лівій частині сторінки «Облікові записи» натисніть Синхронізація ваших параметрів.
  • Якщо вам все ще подобається ідея синхронізації деяких налаштувань між пристроями, але ви хочете обмежити обсяг інформації, що зберігається, спробуйте відключити певні параметри під заголовком «Синхронізація окремих параметрів».
 • В іншому випадку, щоб повністю відключити налаштування синхронізації, переведіть основний перемикач Параметри синхронізації в положення «Вимкнути.». Це повністю відключає всі подопціі.
 • Як видалити настройки синхронізації

  Відключення установок синхронізації не дозволяє вашому пристрою передавати або отримувати будь-які настройки з OneDrive. Можливо, це все, що ви хочете зробити. Наприклад, якщо у вас кілька комп‘ютерів і ви не хочете синхронізувати більшість з них, ви можете відключити параметри синхронізації на тих комп’ютерах, які ви не хочете синхронізувати.

  З іншого боку, якщо ви відключили настройки синхронізації на всіх своїх пристроях, ви також можете видалити будь-які збережені настройки з OneDrive. Можливо, ви взагалі не плануєте знову використовувати цю функцію або просто хочете, щоб ця інформація була видалена з OneDrive, або, можливо, ви хочете почати все спочатку. У будь-якому випадку, ось як це зробити.

  Щоб видалити всі дані з облікового запису OneDrive, спочатку необхідно відключити налаштування синхронізації на всіх пристроях, підключених до вашого облікового запису Microsoft.

  Запустіть браузер і перейдіть на сторінку Видалити свої персональні налаштування на хмарної в сервісі OneDrive. Прокрутіть вниз і натисніть «Видалити», щоб видалити настройки, що зберігаються в хмарі. Якщо вам необхідно увійти в систему, зробіть це, використовуючи обліковий запис, з якої ви хочете видалити інформацію про налаштування.

  Налаштування вашого профілю будуть видалені з серверів Microsoft. Будь-яка нова пристрій, в яке ви ввійдете, використовуючи свій обліковий запис Microsoft, не отримає ніяких налаштувань зі старого комп‘ютера. Якщо ви знову включите параметри синхронізації на будь-якому з ваших пристроїв, ці настройки знову будуть збережені в OneDrive.

  BETATECH.COM.UA 2021