Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відкотити оновлення на iPhone 7

Table of Contents

Як вийти з чорного режиму на iPhone?

Для включення або виключення темного режиму через програму «Пункт управління» потягніть вниз від правого верхнього краю екрану, натисніть і утримуйте елемент управління яскравістю. Потім торкніться «Темний режим: вкл.» або «Темний режим: викл.».

Як видалити оновлення на iPhone 6s?

Щоб видалити викачане оновлення iOS, дотримуйтесь нашої простий інструкції.

 • Відкрийте меню «Налаштування». «Основні». «Сховище iPhone».
 • Знайдіть в списку оновлення, яке потрібно видалити.
 • Натисніть кнопку «Видалення оновлення», потім підтвердіть дію в діалоговому вікні.

Як видалити оновлення iOS 13 на iPhone 7?

Все про Mac, iPhone, iPad, iOS, macOS і Apple TV. Як видалити викачане оновлення iOS на iPhone або iPad

 • Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть по шляху Основні → Місце iPhone → Місце.
 • Прокрутіть трохи вниз і виберіть завантажене оновлення iOS.
 • Натисніть «Видалення оновлення».
 • Підтвердіть видалення.

Як на iPhone зробити крок назад?

На відміну від Android-девайсів, у iPhone немає окремої кнопки «Назад». Але в таких додатках як «Пошта», «Повідомлення», Safari, швидко повернутися можна за допомогою свайпа вліво.

Як зробити відкат iOS 13 на 12?

Як повернутися на iOS 12 без втрати даних?

 • Зайдіть на сайт ipsw.me;
 • У виборі продукту натисніть на iPhone, потім виберіть свою модель.
 • Підключіть iPhone до комп’ютера;
 • Далі покажу на прикладі MacOS, але в Windows порядок дій буде таким же.
 • Затисніть клавішу «Option» або «Shift» в Windows і натисніть «Оновити».

Як повернути стару версію iOS без комп’ютера?

 • Перейдіть на сайт getios.com.
 • В поле YOUR DEVICE виберіть той мобільний гаджет Apple, на якому ви збираєтеся відновлювати стару версію ПО.
 • В поле THE MODEL вкажіть модель вашого пристрою.
 • В поле iOS VERSION виберіть ту версію iOS, яку хочете відновити.

16 коментарів. залишити новий

До того моменту, як ви натиснете на кнопку «Відновити iPhone».

Виходить на підписану версію вже ніяк не повернуться?

Откат iOS с ЛЮБОЙ ВЕРСИИ на более старую. iPhone и iPad

Дуже рідко у Apple бувають збої (поновлюється підпис абсолютно всіх прошивок). в цей момент «відкат» можливий. У всіх інших випадках. ні.

Михайло, підкажіть будь ласка, чи трапляються ще ці збої? Просто стаття була написана кілька місяців тому і я не знаю, чи є актуальною інформація. Чи може що-небудь спровокувати цей збій? Під час збою я просто можу вибрати завантажену стару версію iOS в iTunes і вона встановиться без помилки?

Вітаю! 1. Останній такий «збій» був близько року тому. 2. Що може спровокувати? На жаль, це відомо тільки компанії Apple. 3. В iTunes «вибору» не буде. Потрібно завантажити файл прошивки з сайту (в статті зазначено як це зробити) і встановити його за допомогою iTunes.

а де то в інтернеті можна завантажити вже підписані версії і їх встановити?

«Підпис» iOS відбувається на серверах Apple в момент установки прошивки на пристрій. заздалегідь «підписаних» версій не існує.

Встановлював 14.4 на телефоні. щось швидко встановилася і тепер не ловить зв’язок. а прошивка встановлена. Можна цим методом ще раз її встановити ?

Звісно. Актуальну і підписану версію iOS можна встановлювати заново стільки, скільки буде потрібно.

А через джейлбрейк якось можна? Дякую за матеріал !

Вітаю. Можна, можливо. Але далеко не завжди. у процедури «відкотити iOS використовуючи джейлбрейк» є занадто багато нюансів: 1. Це працює не з усіма пристроями. 2. Іноді існують обмеження, «прив’язані» до кожної конкретної версії iOS. 3. Найчастіше потрібно SHSH від тієї прошивки, на яку проводиться «відкат». 4. І так далі і тому подібне. Загалом, будь-то універсального способу, на даний момент, немає 🙁 P.S. Всегда пожалуйста!

Добридень! Шукала варіант відкотити прошивку 14.6 аж до 11, а тепер зрозуміла, що це за гранню фактично. А Ви не знаєте, чи є які-небудь способи відкрити програму на 14.6, яке вже дуже давно не оновлювалося розробником. На «вході» відразу ж вилітає Думала відкотити, щоб всі дані звідти витягти (додаток зі зберігання всяких файлів), а тепер і не знаю навіть, як туди залізти, якщо відкинути ніяк.

Добрий! Можна спробувати: 1. Підключити iPhone до комп’ютера, запустити iTunes, в вікні (зліва) вибрати пункт «Загальні файли» і знайти «проблемне» додаток. Якщо в розділі «Документи» Ви побачите ті дані, які Вам потрібні, то просто скачайте їх на комп’ютер. 2. Створити резервну копію iTunes і за допомогою спеціальних програм «витягнути» з неї всю необхідну інформацію. сам я таким способом не користувався, тому більш конкретно (що це за програми, де їх взяти і т.д.) підказати, на жаль, не зможу. Інших варіантів, напевно, немає.

Чи можна відкотити iOS

Процедура відкату операційної системи iOS можлива на будь-яких пристроях Apple. це і Mac, і iPhone, і iPad, і iPod Touch і Apple TV, і Apple Watch. Зрозуміло, розраховувати на повернення до версії iOS 7, 8 або 9 на смартфонах не варто. відкат працює в тих умовах, які заздалегідь задані розробниками. Так, наприклад, якщо з’явилася можливість протестувати бета-версію iOS, то і можливість для відкату обов’язково з’явиться, але до першої стабільної версії, наступного за бетою.

Як відкотити назад оновлення по на iPhone

Привіт! Почнемо відразу з “спойлерів”. практично ніяк. Ні, справді, в більшості випадків повернути попередню версію прошивки iOS. це непосильне завдання. І справа навіть не в тому, що для відкату потрібно простудіювати масу інструкцій і прикласти якісь нелюдські зусилля, непідвладні звичайній людині.

READ  Honor 10 Lite для чого 2 камери

Вся справа в нашій улюбленій (але це неточно) компанії з Купертіно. Саме Apple (на рівні своїх серверів) категорично забороняє установку старішої версії iOS на iPhone і iPad.

 • Ви запитаєте: «А раз взагалі не можна відкотитися, то тоді чого ти тут почав мудрувати і навіть написав якусь інструкцію?».
 • Я відповім: «Деякі шанси все-таки є».

Які? Зараз все швиденько розповім. поїхали ж!

Отже, чому в більшості випадків на iPhone або iPad можна встановити стару версію iOS? Тому що існує така штука, як «підпис прошивки».

Якщо коротко, то це звірка програмного забезпечення на серверах Apple. ось тут більш докладно про цю процедуру.

Прошивка є новою або актуальною? Apple дає добро. встановлюй на здоров’я. Прошивка застаріла? Вибачте, поставити її не можна.

Тоді які тут можуть бути варіанти? Їх не так вже й багато

 • По-перше, після виходу нової прошивки в перебігу декількох днів (тижнів) залишається можливість поставити попередню (тільки попередню!) Версію iOS. це нормальна практика для «яблучної» компанії.
 • По-друге, Apple іноді (дуже-дуже-дуже іноді!) «Глючить» і вона починає «підписувати» абсолютно всі версії програмного забезпечення для своїх пристроїв. Таке свято життя відбувається вкрай рідко і триває вкрай недовго.

Як бути в курсі всіх цих «свістоплясок» з прошивками і при необхідності (можливості) відкотити версію iOS для свого iPhone або iPad? Ось інструкція:

 • Є чудовий (без будь-яких жартів) сайт https://ipsw.me/. на якому викладені абсолютно все прошивки для iOS-пристроїв і, що більш важливо, завжди є актуальна інформація про статус програмного забезпечення.
 • Відкриваємо сайт, вибираємо свій пристрій і бачимо список ПО.
 • Зеленим кольором. прошивка підписується і її можна встановлювати. Червоним. навіть не намагайтеся.
  оновлення, iphone
 • Вибираємо необхідну прошивку, завантажуємо її на комп’ютер.
 • Запускаємо iTunes, підключаємо iPhone (iPad), при необхідності. створюємо резервну копію.
 • Утримуючи (на клавіатурі) клавішу «Shift» тиснемо «Відновити».
 • Вказуємо шлях до раніше завантаженої прошивці.

Наостанок, кілька популярних питань і відповідей:

 • Чи можна виконати всі цю операцію без комп’ютера? Не можна. відкат до старої версії прошивки можливий тільки через iTunes.
 • «Дядя Вася з інтернету» обіцяє, що у нього є якась секретна інструкція, якої він може поділитися всього за 500 рублів! Купувати? Краще не платити. секретної інструкції немає, а «дядя Вася» просто стане трохи багатшою.
 • А коли настане той момент, при якому Apple починає підписувати абсолютно все прошивки і я зможу встановити легендарну iOS 6 на свій iPhone 4? Ніхто не знає. Повторюся, дана штука відбувається рідко і триває недовго. потрібно встигнути. Вступайте в нашу групу ВК. якщо подібне станеться, я відразу ж повідомлю вам про це.

Мабуть, пора закруглятися. Якщо у вас залишилися якісь питання чи хочеться поділитися своєю історією. ласкаво просимо в коментарі! Із задоволенням вислухаю і, при необхідності, постараюся допомогти!

P.S. Ставте «лайки», не ставте дізлайкі. тисніть на кнопки соціальних мереж, пишіть листи. Дерзайте! 🙂

 • Total 36
 • 30
 • 0
 • Odnoklassniki 0
 • 6

Всім привіт! Мене звати Михайло і це мій блог. Ласкаво просимо! P.S. Іноді мене можна застати в прямому ефірі. Залітай, побалакаємо !;) В даний момент. OFFLINE!

Як відкотити iOS на попередню версію

Давайте розберемося як правильно відкотити iOS на iPhone на попередню версію операційної системи. У статті ми будемо розглядати на конкретному прикладі версій, але це актуально і для новіших iOS.

Дана стаття підходить для всіх моделей iPhone XS / XR / X / 8/7/6/5 і Plus на iOS 12. На старіших версіях можуть відрізнятися або бути відсутнім зазначені в статті пункти меню і апаратна підтримка.

Причини відкату iOS

У користувачів причини відкату до більш пізньої версії системи iOS можуть бути абсолютно різні. Одні можуть бути незадоволені візуальними змінами в дизайні інтерфейсу гаджетів Apple, які в деяких деталях з кожним оновленням змінюються.

Інші хочуть колишньої стабільності в роботі девайса після оновлення. Проблеми стали помічати користувачі, які на iPhone оновилися до версії iOS 12. Ще в iOS 12 є в меню нові системні пункти, які користувачам здаються зайвими і в сам інтерфейс смартфона не естетично вплетеними.

Є й такі користувачі, які відкочують версію iOS після релізу, щоб перевірити загальну працездатність цієї функції за офіційними пакетам компанії Apple. Наприклад, вже вдалося з’ясувати, що здійснити з iOS 12 відкат можна тільки на версію iOS 11.4, яка в серії оновленні iOS 11 була останньою.

На інші версії iOS не поширюється підписка пакета компанії. Про це було сказано в офіційному блозі компанії Apple.

Що таке AirDrop на iPhone і як ним користуватися в iOS

робочі способи

Починати процес повернення до старої версії операційної системи iOS завжди варто з сайту IPSW.ME, своєрідної бази даних, де незалежні розробники створили справжній культ шанувальників техніки Apple. По-перше, зібрали цілу колекцію інструкцій і відповідей на актуальні питання. Так, наприклад, кожен бажаючий може дізнатися, чи можна встановити на iOS 11.4 JailBreak, чи варто завантажувати 12 Beta, як відключити всі службові повідомлення і поміняти шпалери.

А по-друге, подбали про збереження десяти останніх офіційних оновлень операційної системи iOS, а ті версії, до яких реально відкотитися. позначили спеціальними зеленими галочками. І тут важливо розуміти. набір доступних для відкату версій строго обмежений і залежить від дій Apple.

Наприклад, якщо з’являється iOS Beta 12 спеціально для розробників, то відкотитися дозволять до 11. Якщо з’явиться бета 13, то до стабільної 12 і так далі. Ніякої можливості встановити через IPSW.ME (та й сторонніми способами) iOS 8, 9, 10, зрозуміло, немає. Тому, якщо з’явилося бажання відкотитися з бети до чогось стабільного. спосіб є:

  В першу чергу важливо вибрати девайс. На вибір. iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Apple Watch. Додатково відновлюється версія iTunes, починаючи з 10.5.3 (якщо з якихось причин інструмент перестав працювати стабільно, і не виконує жодних файли так, як раніше або взагалі не запускається, можна спробувати змінити версію. Можливо актуальна і для Windows, і для MacOS);

через RecoveryMode

Recovery Mode. це режим екстреного відновлення системного забезпечення. З його допомогою також можна повернутися до попередніх версій прошивки. Виконати потрібно наступне:

 • вимкнути мобільний пристрій;
 • одночасно утримувати кнопку «Power» і приєднувати телефон до PC через USB-кабель;
 • запустити додаток iTunes на комп’ютері;
 • на екрані з’явиться вікно, в ньому потрібно клікнути на кнопку «Відновити iPhone» і підтвердити дію, натиснувши «Ок»;
 • система програми відкриє диспетчер задач, в ньому потрібно знайти раніше завантажену прошивку і натиснути на неї;
 • після цього дії підтверджуються, починається установка нової системи на смартфон, не можна в цей час натискати на кнопки гаджета.
READ  Як створити папку на робочому столі iPhone

IPHONE 7 НА IOS 14. РАБОТАЕТ ОТЛИЧНО!

Після використання аварійного режиму з нього потрібно грамотно вийти, для цього слід виконати наступне:

 • від’єднати телефон від шнура USB;
 • вимкнути гаджет, кнопку «Power» необхідно затиснути на кілька секунд;
 • відпустити клавішу і через деякий час натиснути її знову, iPhone запуститься в звичайному режимі.

Тільки, коли всі дії будуть виконані правильно, можна буде користуватися потрібною модифікацією iOS.

робочі способи

Починати процес повернення до старої версії операційної системи iOS завжди варто з сайту IPSW.ME, своєрідної бази даних, де незалежні розробники створили справжній культ шанувальників техніки Apple. По-перше, зібрали цілу колекцію інструкцій і відповідей на актуальні питання. Так, наприклад, кожен бажаючий може дізнатися, чи можна встановити на iOS 11.4 JailBreak, чи варто завантажувати 12 Beta, як відключити всі службові повідомлення і поміняти шпалери.

А по-друге, подбали про збереження десяти останніх офіційних оновлень операційної системи iOS, а ті версії, до яких реально відкотитися. позначили спеціальними зеленими галочками. І тут важливо розуміти. набір доступних для відкату версій строго обмежений і залежить від дій Apple.

Наприклад, якщо з’являється iOS Beta 12 спеціально для розробників, то відкотитися дозволять до 11. Якщо з’явиться бета 13, то до стабільної 12 і так далі. Ніякої можливості встановити через IPSW.ME (та й сторонніми способами) iOS 8, 9, 10, зрозуміло, немає. Тому, якщо з’явилося бажання відкотитися з бети до чогось стабільного. спосіб є:

  В першу чергу важливо вибрати девайс. На вибір. iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Apple Watch. Додатково відновлюється версія iTunes, починаючи з 10.5.3 (якщо з якихось причин інструмент перестав працювати стабільно, і не виконує жодних файли так, як раніше або взагалі не запускається, можна спробувати змінити версію. Можливо актуальна і для Windows, і для MacOS);

Як відкотитися на iOS 13 з 14?

Як відкотитися з iOS 14 на iOS 13 зі збереженням даних на Windows

 • Скачайте на сайті ipsw.me останню стабільну версію системи для вашого пристрою
 • Підключіть смартфон до комп’ютера, відкрийте iTunes.
 • Виберіть зліва ваш iPhone, натиснувши на іконку в лівому верхньому кутку
 • Затисніть клавішу Shift ⇧ і натисніть Відновити

Як відкотити iOS 13 на 12 без комп’ютера?

Як повернутися на iOS 12 без втрати даних?

 • Зайдіть на сайт ipsw.me;
 • У виборі продукту натисніть на iPhone, потім виберіть свою модель.
 • Підключіть iPhone до комп’ютера;
 • Далі покажу на прикладі MacOS, але в Windows порядок дій буде таким же.
 • Затисніть клавішу «Option» або «Shift» в Windows і натисніть «Оновити».

Через DFU Mode

Це також аварійний режим iPhone. З його допомогою можна виправити системні помилки, усунути проблеми при оновленні iOS або повернутися до попередніх версій операційної системи.

Різниця режиму DFU Mode з режимом Recovery Mode полягає в різних підходах. Щоб потрапити в Recovery Mode, потрібно скористатися самою системою, в той час як режим DFU Mode обходить її. Крім того, в даному режимі екран гаджета повністю чорний, і він не реагує на натискання кнопок.

Цією опцією можна користуватися лише в тому випадку, коли режим Recovery Mode не може допомогти користувачеві. Тоді можна скористатися DFU Mode і здійснити більш глобальні зміни і налаштування.

Щоб активувати даний режим потрібно виконати ряд дій, вони такі:

 • під’єднати телефон до комп’ютера, запустити програму iTunes;
 • утримувати кнопки «Home» і «Power» разом протягом 10 секунд;
 • далі потрібно відпустити кнопку «Power», при цьому «Home» повинна бути затиснута, поки додаток iTunes не виявить iPhone в аварійному стані.

Після цього необхідно приступити до заміни прошивки. Робиться це за аналогією з попереднім варіантом.

Існує ще один метод для виведення телефону в режим DFU Mode. Перед його використанням потрібно підключити гаджет до iTunes. Сам спосіб полягає в наступному:

 • пристрій вимикається, його екран повинен повністю згаснути;
 • на 3 секунди затискається кнопка «Power», потім клацає клавіша «Home»;
 • після натискання на «Home» необхідно відрахувати 10 секунд і відпустити кнопку «Power», при цьому кнопка «Home» як і раніше залишається затиснутою;
 • в сервісі iTunes з’явиться повідомлення з текстом, потрібно натиснути «Ок».

Потрібно сказати, що даний метод застосовується професійними майстрами, так як складно відраховувати секунди. Новачкові краще використовувати перший спосіб.

Повернути пристрій в нормальний стан можна, діючи за інструкцією:

 • гаджет відключається від PC;
 • одночасно затискаються клавіші «Home» і «Power», вони утримуються близько 10 секунд.

Смартфон вийде з режиму, самостійно перезавантажиться і буде виконувати роботу в звичайному стані.

Відключення Touch ID і пароля

Іншим важливим пунктом, без якого не можна провести повернення до попередньої версії системи, є відключення пароля і Touch ID. Ця функція підтримується на більшості пристроїв. Її відключення проводиться наступним чином:

 • відкриваються настройки;
 • далі потрібно перегорнути вниз і відкрити розділ «Touch ID і пароль»;

Перед тим, як проводити операцію відкату, рекомендується до кінця зарядити акумулятор смартфона. Також потрібно впевнитися, що персональний комп’ютер буде поповнювати заряд телефону через USB-шнур.

Как откатить iOS на iPhone и установить предыдущую версию прошивки

Як відкотитися на попередню версію Mac OS?

Підключіть диск Time Machine до комп’ютера Mac і вимкніть його або перезапустіть. Під час запуску утримуйте Cmd R увійти в MacOS Recovery. Коли утиліти macOS з’явиться екран, виберіть Відновлення з резервної копії машини часу і натисніть Продовжити. На наступному екрані натисніть Продовжити знову.

Як відкотити оновлення на iPhone

Що робити далі щоб відкотити оновлення додатка на iOS. Коротко: завантажити додаток через AppStore в iTunes, потім включити проксі, потім завантажити ще раз, відредагувати запит, відправити запит, отримати стару версію, встановити.

Як на iPhone зробити крок назад?

На відміну від Android-девайсів, у iPhone немає окремої кнопки «Назад». Але в таких додатках як «Пошта», «Повідомлення», Safari, швидко повернутися можна за допомогою свайпа вліво. Така опція часто працює і в сторонніх додатках начебто Instagram.

Як повернути стару версію iOS без комп’ютера?

 • Перейдіть на сайт getios.com.
 • В поле YOUR DEVICE виберіть той мобільний гаджет Apple, на якому ви збираєтеся відновлювати стару версію ПО.
 • В поле THE MODEL вкажіть модель вашого пристрою.
 • В поле iOS VERSION виберіть ту версію iOS, яку хочете відновити.

Як повернути стару прошивку?

Як просто повернути оновлення на Android?

 • Зайдіть в Recovery.
 • Клавішами гучності переміщайтеся по меню до розділу wipe data / factory reset.
 • Увійдіть в цей розділ, за допомогою кнопки Power (одне натискання)
 • Виберіть пункт Yes, який підтвердить ваші дії
 • Дочекайтеся закінчення процесу і виберіть пункт reboot system now.

Як прибрати бета версію iOS 14?

Видалення загальнодоступною бета-версії за допомогою видалення її профілю

 • Перейдіть в меню «Налаштування» «Основні» і натисніть «Профілі і управл. пристроєм ».
 • Виберіть профіль бета-версії iOS.
 • Натисніть «Видалити профіль» і перезавантажте пристрій.
READ  Central meru пише iPhone в погоді

Як видалити останнє оновлення додатка на iPhone?

Як видалити викачане оновлення iOS на iPhone або iPad

 • Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть по шляху Основні → Місце iPhone → Місце.
 • Прокрутіть трохи вниз і виберіть завантажене оновлення iOS.
 • Натисніть «Видалення оновлення».
 • Підтвердіть видалення.

Як зробити iOS 14?

 • Насамперед завантажте профіль iOS 14 beta під свій пристрій.
 • Зробіть режим на свій пристрій;
 • Перейдіть в «Налаштування». «Основні». «Оновлення ПЗ»;
 • Ви побачите, що iOS 14 доступна для завантаження;

Як повернути стару оновлення?

Як повернути старий Android після поновлення:

 • Зайдіть в Recovery.
 • Клавішами гучності переміщайтеся по меню до розділу wipe data / factory reset.
 • Увійдіть в цей розділ, за допомогою кнопки Power (одне натискання)
 • Виберіть пункт Yes, який підтвердить ваші дії

Як відкотити до iOS 13?

Для відкату до iOS 13 спочатку потрібно перевести iPhone в режим відновлення. на різних моделях iPhone це робиться по-різному. Вимикаємо iPhone і натискаємо кнопку додавання гучності, потім кнопку зменшення гучності, а після цього затискаємо кнопку включення поки не з’явиться екран з режимом відновлення.

Як на iPhone повернути стару версію?

 • Перейдіть на сайт getios.com.
 • В поле YOUR DEVICE виберіть той мобільний гаджет Apple, на якому ви збираєтеся відновлювати стару версію ПО.
 • В поле THE MODEL вкажіть модель вашого пристрою.
 • В поле iOS VERSION виберіть ту версію iOS, яку хочете відновити.

Як зробити відкат iOS без втрати даних?

Як відкотитися з iOS 14 на iOS 13 зі збереженням даних на Windows

 • Скачайте на сайті ipsw.me останню стабільну версію системи для вашого пристрою
 • Підключіть смартфон до комп’ютера, відкрийте iTunes.
 • Виберіть зліва ваш iPhone, натиснувши на іконку в лівому верхньому кутку
 • Затисніть клавішу Shift ⇧ і натисніть Відновити

Коли вийде iOS 14?

Очікується, що Apple представить iOS 14 22 червня на онлайн-конференції WWDC 2020. Тоді бета-версія операційної системи стане доступна для розробників, а восени вона вийде для всіх.

Чи можна відкотити iOS?

Якщо ви встановили на свій пристрій iOS 12 і отримали «цеглина» або просто не задоволені швидкістю роботи і стабільністю операційної системи, можете виконати «відкат» на перевірену iOS 11.4, поки Apple не перестала її підписувати.

Відкат iOS або як повернути попередню версію

Завжди, при черговому оновленні iOS, частина користувачів наполегливо хоче повернути попередню версію, іншими словами відкотитися. Причинами можуть бути як незадоволеність інтерфейсом, що з’явилися гальмами (у випадку з iOS 7), так і відверті баги аж до не працювати, (у випадку з iOS 9). Благо компанія дає нам таку можливість і зараз ми з вами розглянемо цей процес на прикладі нашої інструкції, відкочувати будемо iPhone 4S.

Перепрошивка через DFU Mode

Перед прошивкою телефон потрібно перевести в DFU Mode. Підключаємо девайс до комп’ютера і вимикаємо смартфон. Далі, одночасно затискаємо клавіші Home іPower і вважаємо до 10 секунд. За їх закінчення відпускаємо кнопку Power продовжуючи утримувати Home, поки iTunes не розпізнає iPhone в DFU режимі.

Далі, діємо також як і при відновленні через Recovery Mode.

 • Вибираємо в iTunes свій девайс.
 • В меню управління смартфоном знаходимо пункт «Відновити iPhone».
 • Вибираємо його затиснувши клавішу Shift для операційної системи Windows або Alt для Mac OC.
 • У вікні вказуємо шлях до файлу з прошивкою і натискаємо Відкрити.
 • Чекаємо коли iTunes завершить операцію.
 • Включаємо і користуємося повністю робочим девайсом.

Цей спосіб підійде тим у кого з якихось причин перепрошивка в Recovery Mode не вийшло. На цьому наша інструкція підійшла до свого логічного завершення, бажаємо вам удачі в цьому «нелегкій» процесі, а всі виниклі питання просимо писати в коментарях.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

iPhone гальмує після поновлення: що робити?

Перепрошивка через RecoveryMode

Отже, ініціюйте вимикання iPhone і дочекайтеся поки екран остаточно згасне. Підключіть його до комп’ютера, утримуючи кнопку Home. Комп’ютер розпізнає телефон в режимі відновлення RecoveryMode.

 • Запускаємо iTunes і чекаємо поки програма знайде iPhone, тут можливі варіанти:
 • iTunes може видати нам вікно з пропозицією Відновити iPhone, якщо так і буде, то натискаємо ОК
 • iTunes ніяк не відреагує, тоді натискаємо на іконку смартфона і шукаємо пункт «Відновити iPhone», а потім вибираємо його при затиснутою клавіші Shift (для ОС Windows) або клавішу Alt (Для Mac OC).
 • З’явиться Диспетчер файлів, в якому нам належить вибрати прошивку. Шукаємо файл з прошивкою, який був попередньо скачаний;
 • Вибираємо його і натискаємо кнопку Відкрити.

Далі iTunes все зробить сама, потрібно лише дочекатися закінчення операції. Після перепрошивки відключаємо iPhone від комп’ютера. Довгим натисненням Power вимикаємо смартфон. Швидким натисканням Power включаємо девайс. Все, iPhone повністю справний і готовий до подальшого використання.

Вибір і завантаження прошивки

Оскільки з 2009-го року компанія Apple почала контролювати те, на які версії iOS можливо повернутися конкретних пристроїв, вам необхідно перевірити, чи можливий відкат з вашого пристрою в принципі і якщо можливий, то на яку версію.

Демонстрація можливих iOS для відкату на прикладі iPhone 4S

Для цієї перевірки дуже зручно скористатися сервісом від Appstudio.org, перейшовши за посиланням ви наочно побачите список доступних версій iOS, на які можливо повернутися. У нашому випадку це iOS 8.4.1, з цією інформацією ми приступаємо до наступного кроку, а саме вам необхідно завантажити прошивку відповідної версії на ваш комп’ютер.

Процес скачування полягає в переході по цьому посиланню і виборі вашого типу пристрою, покоління пристрою і версії прошивки. Після всіх цих кроків почнеться процес скачування, виберіть місце на PC, щоб зберегти прошивку і в майбутньому скористатися їй для відкату.

Процес повернення попередньої версії ОС

Існує 2 способи відкату: за допомогою RecoveryMode або DFUmode. RecoveryMode є аварійним режимом відновлення. Призначений для відновлення працездатного стану девайсів на iOS, після того, як вони перестали працювати в штатному режимі.

DFUMode це, по суті справи, той же RecoveryMode, відрізняється він лише тим, що виконує всю операцію в обхід ОС iPhone, і робить перепрошивку безпосередньо через firmware. Перепрошивати цим методом рекомендується при неможливості перепрошити смартфон за допомогою RecoveryMode.

BETATECH.COM.UA 2021