Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як відкрити файл xlsx на комп’ютері

Open Office

Коли мова йде про безкоштовне аналогу Майкрософт Офіс, то я відразу ж згадую безкоштовний пакет Open Office. Саме його ми ставили на ті машини, яким було відмовлено в ліцензійному Ексель.

Сам же пакет включає в себе шість програм, которе покликані замінити офіс:

 • Writer. текстовий редактор
 • Calc. табличний редактор
 • Impress. створення презентацій
 • Base. Створення баз даних
 • Draw. проектування за допомогою векторної графіки
 • Math. редактор формул

Як ви вже напевно зрозуміли, саме додаток Calc і відповідає за те, щоб відкрити файл xlsx на вашому комп’ютері комп’ютері без установки Excel. Розробники постаралися зробити все так, щоб ви люди не відчували дискомфорту від переходу з дорогою програми на безкоштовний аналог. І програма зроблена дійсно якісно. Звичайно, Calc не може зробити все, що ви могли робити в Microsoft Excel, але він здатний на багато що.

Після входу в програму просто виберіть «Електронна таблиця» (Spreadsheet), а потім «Файл». «Відкрити». Або, можна просто натиснути на кнопку «Відкрити» (Open) і відразу вибрати потрібний табличний документ, не заходячи безпосередньо в Calc. Тепер просто шукайте на своєму комп’ютері потрібний файл xlsx і насолоджуйтеся роботою.

Libre Office Calc

Ще один безкоштовний офісний аналог, який допоможе вам, якщо з якоїсь причини ви не можете поставити оригінальну програму. Як і в попередньому випадку, додаток, яке відповідає за роботу в табличному редакторі, називається Calc. Але завантажувати та встановлювати все одно доведеться весь пакет. Взяти його можна з офіційного сайту.

Відразу після установки і входу в Libre Office Calc натисніть на «Файл». «Відкрити файл». а потім виберіть будь-яку таблицю з розширенням xlsx. А далі можете точно також працювати з файлами.

Інтерфейс тут теж досить хороший і зрозумілий, але мені Відкритий Офіс все одно якось більше подобається.

Gnumeric

Простенький і безкоштовний табличний редактор Gnumeric також здатний відкривати файли xlsx і працювати з ними. Звичайно, не сподівайтеся на широкі функціонал, як в Ексель, але певний набір потрібних функцій. включаючи графіки і діаграми, у неї є. Так що сміливо можете відкривати через неї таблиці, призначені для Excel.

Як і чим відкрити файл xlsx на комп‘ютері онлайн і за допомогою програм платними і безкоштовними методами

Всім привіт, мої дорогі друзі і гості мого блогу. Сьогодні я розповім вам, як відкрити файл xlsx на комп’ютері онлайн або за допомогою програм, причому як платними способами, так і абсолютно безкоштовно. Природно, ми розглянемо як найочевидніші способи, так і не дуже. У будь-якому випадку без корисної інформації ви звідси не підете.

File Viewer

А ось цей додаток просто справжня знахідка. Вона може не тільки відкривати файли xlsx, а й взагалі відкривати різні типи форматів, призначених для різних потреб.

Вам всього лише досить запустити програму, відкрити потрібний xlsx документ і він автоматично розпізнається як екселевскій таблиця.

Microsoft Excel Viewer

Відразу хочу попередити, що це не повноцінний табличний редактор, а всього лише переглядач. Це випливає навіть з назви. Він зручний лише для того, щоб ви могли переглянути той чи інший файл, а при необхідності навіть роздрукувати його.

Крім того, ви зможете скопіювати звідти інформацію і вставити її в будь-який інший документ. Вам цього ніхто не забороняє робити. Завантажити додаток можна звідси.

Коли ми заходимо в додаток, то у нас навіть немає меню «Створити». Все, що ви можете зробити це лише відкрити табличний документ.

Google Docs

Компанія Google зробила просто приголомшливий інструмент, працювати з яким одне задоволення. Йдеться про онлайн версії Microsoft Office, а саме про Google Докс. Користуватися ним ви можете абсолютно безкоштовно, і єдина вимога, це наявність аккаунта Google.

 • Якщо ви відповідаєте вимогам, то заходите на сайт docs.google.com і вибирайте пункт «Таблиці».
 • Далі, натисніть на кнопку «Відкрити». Вона зроблена у вигляді папки. Але це тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте на головній сторінці. Якщо ж ви вже в відкритому документі, то виберіть меню «Файл». «Відкрити».
 • А далі, виберіть вкладку «Завантаження». після чого виберіть xlsx файл прямо з вашого комп‘ютера.

Звичайно, тут реалізовані далеко не всі функції оригінального табличного редактора, та й частина найпотрібніших теж трохи каструвати. Але ви самі посудіть. Це безкоштовний онлайн редактор. У нього просто безліч інших достоїнств. Ви навіть можете одночасно працювати в одному документі з іншими людьми, де кожен буде відповідати за свій сегмент.

Якщо чесно, то я тепер тільки цим офісом і користуюся. Переді мною зараз не варто завдань, щоб мені знадобилися інструменти оригінального Ексель. А вбудованих в Google Докс функцій мені цілком вистачає.

Як відкрити файл XLSX на комп’ютері

Що таке формат xlsx? Почнемо з того, що все просто. Файли формату xlsx. це таблиці. Дане розширення використовується для того, щоб зберігати файли, переважно створені в середовищі програми «Exel». Ця програма, в свою чергу, входить в лінійку стандартних поставляються елементів Office від Майкрософта.

Важливо! Файли формат xlsx створюються програмою Майкрософт Ексель, починаючи з 2007 версії.

Однак відкрити даний тип файлів можна різними способами, не тільки за допомогою стандартних програм. Нижче ми розглянемо всі можливі варіанти запуску для даного типу файлів.

Як відкрити файл XLSX на комп’ютері

інші програми

Також, існує безліч програм-аналогів стандартного «Офісу» від Майкрософт, які дублюють всі основні види файлів, підтримувані даним пакетом програм. Їх перевага. менший обсяг займаної пам’яті, і найкраща продуктивність на слабких пристроях. До того ж, часто вони абсолютно безкоштовні.

Нижче розглянемо дві найбільш популярних таких програми.

Open Office

Відкрити файл таблиці в цій програмі просто:

 • Перш за все, необхідно відкрити основний інтерфейс кошти, запустивши його за допомогою ярлика або панелі «Пуск». У головному меню вибираємо для створення електронну таблицю. Клацаємо по параметру «Електронна таблиця»
 • Програма запустить нову таблицю. У цьому вікні вибираємо вкладку «Файл», в якій відкриється спеціальне контекстне меню. Серед варіантів потрібно вибрати «Відкрити». Переходимо у вкладку «Файл», далі клацаємо за пунктом «Відкрити»
 • Система запустить вікно пошуку потрібного розташування. Потрібно знайти в директорії пристрою необхідний файл, і відкрити його. Переходимо в місце, де знаходиться наш файл, натискаємо кнопку «Відкрити»
 • Готово! Програма відкриє ваш файл для редагування і перегляду, при чому з функціоналом, повністю дублюючим стандартні інструменти. Відкритий xlsx-файл в програмі Open Office, який можна редагувати
READ  Як зробити нормальний екран на комп'ютері

Яндекс.Діск

Даний засіб не володіє такими можливостями редагування, як продукт гугла, але все ж гідно уваги. Переміщення сторінками з цього сервісу в перших кроках не відрізняється від попереднього.

Далі необхідно виконати таку послідовність:

 • Точно так само потрібно зайти в свій аккаунт. Входимо в акаунт Яндекс.Діск
 • Знайти необхідний розділ «Файли», і завантажити в нього свій елемент. У розділі «Файли» клацаємо по кнопці «Завантажити» Виділяємо свій файл, натискаємо «Відкрити» Очікуємо закінчення процесу завантаження, натискаємо кнопку «Закрити»
 • Для перегляду досить двічі кликнути по файлу і сервіс його відкриє. У цьому ж вікні можна натиснути на опцію «Редагувати». Двічі клацаємо по файлу лівою кнопкою мишки xlsx Режим перегляду в Яндекс.Діск, для зміни файлу натискаємо опцію «Редагувати»
 • Або виділити необхідний файл кліком миші. З’явиться верхня панель опцій для конкретного файлу. Натискаємо на значок «Редагувати». Виділяємо файл, клацнувши по ньому, вибираємо опцію «Редагувати» Відкритий xlsx-файл в Excel Online в Яндекс.Діск для редагування

Google Docs

Сервіс від самого популярного пошукача дублює багато функцій продуктів Microsoft. Фактично, його можна назвати найкращим сервісом такого плану в Інтернеті. Для використання необхідний лише аккаунт в системі гугла.

Скористатися цим сервісом можна так:

 • Щоб зайти на сторінку кошти, на головній сторінці пошуку в правому верхньому кутку натискаємо на іконку додаткових інструментів. Натискаємо по значку «Програми Google»
 • Серед різних проектів вибираємо пункт «Документи». Прокрутивши коліщатком мишки вниз, клацаємо по іконці «Документи»
 • Авторізуемся, використовуючи свій аккаунт. Підійдуть дані авторизації сторінки Google-пошти, так як цей логін і пароль. єдиний для всіх сервісів. Вводимо логін від Google-пошти, натискаємо «Далі»
 • Далі користувач потрапляє на головну сторінку документів, з усіма колись відкритими через цей сервіс документами. Тут натискаємо на іконку з «плюсом» справа внизу. У правому нижньому кутку натискаємо на іконку з «плюсом»
 • Система відразу ж запустить інтерфейс створення нового документа. За замовчуванням це стандартний текстовий документ, але це не важливо, адже ми все одно будемо відкривати власний файл. Тому, вибираємо вкладку «Файл», схожу на таку ж в «Ворді». Клацаємо по вкладці «Файл»
 • У підміню натискаємо на пункт «Відкрити», щоб запустити через сервіс сторонній документ. Кількома на пункт «Відкрити»
 • Перед вами вікно вибору потрібних файлів. Для завантаження зовнішнього документа, вибираємо пункт «Завантаження». Натискаємо по пункту «Завантаження»
 • Сайт запустить інтерфейс для завантаження ваших матеріалів. Потрібний файл можна всього лише перетягнути, або вибрати з потрібної директорії на комп’ютері. Клацаємо по файлу лівою кнопкою мишки, не відпускаючи мишку, перетягуємо його в поле Google документа Натискаємо на кнопку «Виберіть файл на комп’ютері»
 • Натискаємо «Відкрити». Виділяємо файл, натискаємо на кнопку «Відкрити»
 • Середа відкриє ваш файл для перегляду і базового редагування. Після збереження нова версія збережеться в хмарі, і її можна буде завантажити на комп’ютер. Відкритий файл xlsx в Google-документі, який можна редагувати

Відкрити, використовуючи Excel

Найчастіше, система з самого моменту завантаження розпізнає даний тип файлів, як відноситься до Exel, і позначає його відповідним значком.

Зазвичай файли цього типу відразу ж, подвійним кліком, можна відкрити в підходящої для цього офісній програмі, але бувають і виключення, коли система не асоціює файл з нашою стандартною програмою.

В такому випадку, слід перевірити, чи встановлений на вашому комп‘ютері Exel, і інсталювати його в разі відсутності. Якщо даний компонент є, а проблема не зникає необхідно вручну вибрати її для відкриття такого типу файлів.

 • Виділяємо необхідний елемент і запускаємо підміню за допомогою правої кнопки миші. У списку опцій направляємо курсор, вибираючи опцію «Відкрити за допомогою». Клацаємо по файлу xlsx правою кнопкою мишки, наводимо курсор на пункт «Відкрити за допомогою»
 • Серед списку, вибираємо програму Ексель. Вибираємо зі списку програму Майкрософт Ексель і клацаємо по ній
 • У тому випадку, якщо програми немає в попередньому списку підменю, тут же запускаємо пункт вибору програми. Якщо рекомендованих програм немає, клацаємо по посиланню «Вибрати програму»
 • Система запустить вікно вибору необхідного софта. Ставимо галочку на пункт «Використовувати цей додаток для всіх файлов.xlsx», клацаємо по потрібній програмі
 • У разі якщо ПЗ інстальовано, воно відобразиться прямо в рекомендованих програмах, або його можна знайти, розгорнувши «Інші програми». Виділяємо потрібний компонент одним кліком. Якщо немає рекомендованих програм, клацаємо по посиланню «Додатково» Шукаємо відповідну програму і клацаємо по ній, ставимо галочку на пункт «Використовувати цей додаток для всіх файлов.xlsx»

Примітка! Важливо не забути поставити галочку внизу, перед опцією застосування до всіх подібних файлів.

Готово! Тепер таблиці будуть відкриватися без проблем.

хмарні інструменти

Спочатку розглянемо найпростіший спосіб. Перевага таких інструментів. вам не потрібно нічого завантажувати, навіть сам Microsoft Office. Хмарні диски Google і Яндекса надають непоганий функціонал по відображенню і базовому редагуванню таблиць. Такий варіант ідеально підходить для того, щоб оперативно відкрити файл, не чекаючи установки додаткового софта.

LibreOffice Calc

Цей варіант є ще одним безкоштовним аналогом Excel. Багато в чому схожий на пакет OpenOffice, так як використовує такі ж програми, але з деякими своїми модифікаціями. Наприклад, в цьому варіанті краще працює збереження XLSX-файлів як в «рідному» форматі, так і в сторонніх. Розглянемо, як користуватися цим рішенням для відкриття файлів з розширенням XLSX:

 • Виконайте запуск офісного пакету LibreOffice. У вікні привітання програми зверніть увагу на блок «Створити», що розташований в лівій частині. Натисніть на «Таблицю Calc».
 • Запуститься інтерфейс табличного редактора Calc. У верхньому меню тисніть на «Файл».
 • З меню, що випадає вибирайте пункт «Відкрити». Також можна просто скористатися поєднанням клавіш CtrlO.
 • Буде запущений «Провідник» Windows, в якому вам буде потрібно знайти і вибрати файл формату XLSX. Після його виділення скористайтеся кнопкою «Відкрити».

Як і з попереднім варіантом, тут передбачений альтернативний спосіб відкриття потрібних вам файлів:

  У стартовому віконці скористайтеся кнопкою «Відкрити файл». Вона розташована в правій частині інтерфейсу. Тут також діє поєднання клавіш CtrlO.

 • Запуститься «Провідник», де вам буде потрібно вибрати потрібний файл для подальшої роботи.
 • Відкриваємо файл XLSX

  XLSX. це сучасний формат для роботи з електронними таблицями, який використовується в якості основного формату в MS Office Excel. Також він підтримується і багатьма іншими табличними редакторам з інших пакетів. Багато користувачів зіштовхувалися з необхідністю відкрити і відредагувати даний файл, так як він є одним з найбільш поширених в своїй категорії.

  READ  Установка Windows 7 на комп'ютер

  Нижче розглянемо програми, за допомогою яких ви можете відкрити цей формат електронних таблиць.

  MS Office Excel

  Відкриття даного формату в програмі Excel, починаючи з 2007 року дуже просто реалізовано і інтуїтивно зрозуміло будь-якому користувачеві, навіть який з комп‘ютером на «ви». Процес відкриття файлу виглядає так:

   Запустіть Excel. У верхній частині екрану натисніть на кнопку «Файл». Якщо ви користуєтеся версією 2010 або 2007 років, то потрібно буде натиснути на логотип MS Office того періоду.

  Зверніть увагу на ліве вертикальне меню програми. Тут потрібно натиснути на пункт «Відкрити». В якості альтернативи можна використовувати поєднання клавіш CtrlO. Це стандартна комбінація для багатьох програм і компонентів.

 • Далі в «Провіднику» Windows виберіть розташування файлу, який вам потрібно відкрити.
 • Клацніть по ньому і скористайтеся відповідною кнопкою в нижній частині інтерфейсу.
 • Якщо у вас на комп‘ютер встановлений Excel 2007 і пізнішого року, то відкриття XLSX файлів буде автоматично проводиться з його допомогою. Вам потрібно буде тільки два рази клікнути по потрібному файлу.

  Власники Excel ранніх версій, наприклад, 2003 года можуть відкривати файли XLSX, але тільки якщо в їх системі встановлений спеціальний патч. В іншому випадку буде повідомлення про помилку. Також патчі не гарантують коректного відкриття цього формату в старих версіях Excel, тобто файл запускається в «режимі сумісності», що означає, що багато функцій при редагуванні таблиці будуть недоступні. Плюс, сама таблиця може криво відображатися.

  Як відкрити таблицю XLSX

  Насправді файл формату XLSX можна до певної міри віднести до архівів, так як він представляє з себе таблицю, зібрану в zip-архів особливого виду. Крім Excel даний формат підтримують Open Office, LibreOffice і схожі програмах. Часто може позначатися як «Книга Excel».

  Как открыть файлы формата docx xlsx pptx

  файл, xlsx, комп, ютері

  Далі детально розглянемо, як можна швидко відкрити XLSX-файл в різних програмах.

  OpenOffice Calc

  Ця програма є безкоштовним аналогом Excel і входить в такий же безкоштовний офісний пакет OpenOffice. Незважаючи на те, що дана програма використовує в якості основного файлу не XLSX, а інші, вона все-такі може його коректно відкрити. Мало того, такий файл можна буде редагувати в Calc і зберегти в XLSX або іншому підтримуваному форматі. Правда, можуть бути деякі обмеження.

  Відкриття файлів в Calc відбувається за такою інструкції:

  • Запустіть офісний пакет OpenOffice. Серед представлених найменувань виберіть «Електронна таблиця».
  • Потім натисніть на кнопку «Файл» в верхньому горизонтальному меню. З контекстного меню виберіть пункт «Відкрити» або натисніть сполучення клавіш CtrlO.
  • Вкажіть потрібний файл в «Провіднику» і знову натисніть «Відкрити».

  Є і альтернатива даного способу:

   Коли запуститься вітальне віконце інтерфейсу OpenOffice, тисніть на кнопку «Відкрити». Вона розташована трохи нижче, під списком можливих типів документів.

 • Знову з’явиться «Провідник» Windows. Тут все аналогічно попередньої інструкції.
 • File Viewer Plus

  Дана програма була розроблена спеціально для перегляду і обробки файлів самих різних форматів. Вона підтримує безліч типів файлів, значну частину з яких можна не тільки переглядати, але і редагувати. Правда, не потрібно покладати на це додаток дуже великих надій. можливості редагування досить скромні. Найкраще для редагування відкривати файли в спеціалізованих програмах. В даному випадку. це табличні процесори.

  Сам File Viewer Plus задоволення не безкоштовне, але у вас буде 10 днів, щоб безкоштовно спробувати всі основні функції даного рішення. Відкриття файлів в цьому рішенні відбувається за такою інструкції:

  • Запустіть саму програму. Для відкриття файлів в горизонтальному меню зверху скористайтеся кнопкою «File». Повинно з’явитися контекстне меню, де вам потрібно вибрати «Open». В якості альтернативи можна використовувати поєднання клавіш CtrlO.
  • У віконці вибору файлу, що відкривається вкажіть його розташування на комп’ютері і підтвердіть за допомогою кнопки «Відкрити».

  Також файл можна відкрити, якщо просто перетягнути його з папки в робочу область програми. Для цього виберіть в «Провіднику» потрібний файл і з затиснутою лівою кнопкою миші перетягніть його в робочу область.

  З усіх варіантів ми рекомендуємо вибирати програму MS Excel. Вона входить в офісний пакет додатків від Майкрософт. Справа в тому, що це рішення є базовим і «рідним» для даного формату файлів. Робота з XLSX там буде більш продуктивна. Можна використовувати і безкоштовні аналоги. Libre і Open Office. За функціоналом вони не сильно програють Excel. Останній варіант підходить скоріше тільки для перегляду вмісту документа, а не для безпосереднього редагування.

  Android

  Відкрити файл XLSX на смартфоні легко. Для цього передбачений наступний набір ПО:

  Чим відкрити xlsx на Android, якщо немає можливості скачати і встановити профільне додаток? Використовуйте Google Drive.

  Online

  Відкрити файл XLSX онлайн дозволять такі клієнти:

  • Google Drive;
  • Zoho Excel Viewer;
  • Microsoft Excel Online.

  Один від одного відрізняються функціоналом, але у всіх випадках демонструють високу швидкість роботи.

  MacOS

  Для роботи з XLSX-файлами під ОС від Apple використовуйте:

  • Gnumetric;
  • Excel;
  • OpenOffice.

  Linux

  Операційна система підтримує роботу з електронними таблицями після встановлення програмного забезпечення:

  Чим відкрити формат xlsx в режимі онлайн? Відповідь очевидна. Google Drive.

  Файл формату xlsx: чим відкрити, опис, особливості

  XLSX. формат файлів табличного типу, розроблений компанією Microsoft для власного пакета Micr.

  XLSX. формат файлів табличного типу, розроблений компанією Microsoft для власного пакета Microsoft Office 2007, до складу якого входять Word, Power Point, Publisher і Access. Дозвіл прийшов на зміну «застарілому» XLS, хоча пакети MS Office 2007 року і вище зберігають зворотну сумісність з XLS.

  Хочете дізнатися, чим відкрити xslx-файли? Тоді ви потрапили за адресою. У статті будуть розглянуті всі способи роботи з цифровими таблицями.

  Як і чим відкрити формат XLSX

  Для роботи з електронними таблицями в першу чергу в голову приходить тільки один варіант. Microsoft Office 2007 і більш сучасні його версії. Хоча файли відкриваються і в MS Office 2003 після скачування необхідного плагіна з офіційного сайту Microsoft.

  Але ми розглянемо всі варіанти без винятку, включаючи нестандартні.

  Загальний опис формату XLSX

  XLSX-файл являє собою віртуальну таблицю, розділену на стовпці (максимум 16384, проіндексовані латинськими буквами і поєднаннями) і рядки (максимум 1048576, пронумеровані), які утворюють перетини, осередки. Останні мають формат А1, G8 і т.д. (Поєднання індексу стовпця і рядка), заповнюються цифровий і текстовій інформацією, формулами, функціями.

  Функціонал формату дозволяє здійснювати такі команди з осередками:

  • об’єднання;
  • видалення;
  • присвоювання значення;
  • створення формули для подальших обчислень всередині таблиці;
  • розробка форм, прайс-листів, накладних;
  • робота з гіперпосиланнями;
  • зміна ширини, висоти, фону, шрифтів;
  • виділення довільної області рамками;
  • присвоювання стовпців і рядків абсолютних величин.

  Текстовим редактором такого не зробиш. Як відкрити файл XLSX на комп’ютері? зараз розберемося.

  Windows 7-10

  Для PC під управлінням ОС Windows 7 і старше підійдуть такі програми:

  Єдиний недолік більшості програм для Windows. розмір підсумкового пакету ПО після установки. Щоб відкрити файл XLSX, доводиться встановлювати пакет розміром 1-3 ГБ. Однак додатково ви отримуєте можливість роботи з DOC, PUB, PPT, ACCDB.

  READ  Як зробити комп'ютер швидше Windows 7

  File Viewer Plus

  Програма File Viewer Plus спеціально створена для перегляду файлів різних форматів. Але документи з розширенням XLSX вона дозволяє не тільки переглядати, але також редагувати і зберігати. Правда, не варто спокушатися, так як можливості по редагуванню у цього додатка все-таки значно урізані в порівнянні з попередніми програмами. Тому краще її використовувати тільки для перегляду. Також слід сказати, що безкоштовний термін користування File Viewer обмежений 10 днями.

   Запускаємо File Viewer і клацаємо по кнопці «File» в горизонтальному меню. У списку вибираємо варіант «Open».

  Також можна скористатися універсальним поєднанням кнопок CtrlO. Запускається вікно відкриття, в якому, як завжди, подорожуємо у директорію розташування файлу. Виділяємо найменування документа XLSX і тиснемо на кнопку «Відкрити».

 • Після цього документ у форматі XLSX буде відкритий в програмі File Viewer Plus.
 • Існує більш простий і швидкий спосіб запуску файлу в цьому додатку. Потрібно виділити найменування файлу в Провіднику Windows, затиснути ліву кнопку миші і просто перетягнути його у вікно програми File Viewer. Файл буде тут же відкритий.

  Серед усіх варіантів запуску файлів з розширенням XLSX найбільш оптимальним є відкриття його в програмі Microsoft Excel. Це обумовлено тим, що дане додаток є «рідним» для зазначеного типу файлів. Але якщо з якої-небудь причини у вас на комп’ютері не встановлено пакет Microsoft Office, то можна скористатися безкоштовними аналогами: OpenOffice або LibreOffice. В функціональності вони майже не програють. В крайньому випадку, на допомогу прийде програма File Viewer Plus, але її бажано використовувати тільки для перегляду, а не редагування.

  Як відкрити файл XLSX

  За винятком випадків, коли ви навмисно встановили на свій комп’ютер програму, яка може відкривати файли XLSX, подвійне натискання на такий файл нічого не дасть. Вам потрібна певна програма на вашому PC, яка може розпізнавати файл XLSX.

  Незважаючи на те, що Microsoft Excel (версія 2010 і пізніші версії) є основною програмою, яка використовується як для відкриття файлів XLSX, так і для зміни файлів XLSX, ви можете встановити пакет забезпечення сумісності Microsoft Office для відкриття, редагування та збереження файлів XLSX.

  Якщо у вас немає наміру редагувати файл XLSX і вам просто потрібно його переглянути, ви можете встановити безкоштовну програму перегляду Microsoft Office Excel. Вона підтримує друк і копіювання інформації з файлу XLSX, що може бути всім, що вам потрібно зробити.

  Ви також можете відкривати і редагувати файли XLSX без Excel, абсолютно безкоштовно, використовуючи електронні таблиці Kingsoft, OpenOffice Calc або LibreOffice Calc. Якщо ви працюєте на Mac, Apple Numbers також підтримує файли XLSX.

  файл, xlsx, комп, ютері

  Google Sheets, Microsoft Excel Online. це кілька способів безкоштовно відкривати і редагувати файли XLSX, але потребують завантаження XLSX-файл в хмарний сервіс.

  Якщо ви використовуєте інтернет-браузер Chrome, ви можете встановити Office Editing для Документів, Таблиць і Слайдів як розширення, яке дозволяє безпосередньо відкривати і редагувати файли XLSX в програмі, перетягуючи файл XLSX в Chrome або відкривши його з інтернету без попереднього завантаження.

  MacOS

  Для роботи з XLSX-файлами під ОС від Apple використовуйте:

  • Gnumetric;
  • Excel;
  • OpenOffice.

  LibreOffice Calc

  Ще одним безкоштовним аналогом Ексель є LibreOffice Calc. У даної програми також XLSX не є основним форматом, але на відміну від OpenOffice, вона може не тільки відкривати і редагувати файли в зазначеному форматі, але і зберігати їх з даними розширенням.

   Запускаємо пакет LibreOffice і в блоці «Створити» вибираємо пункт «Таблицю Calc».

  Відкриється Calc. Як бачимо, його інтерфейс дуже нагадує аналог з пакету OpenOffice. Тиснемо по пункту «Файл» в меню.

  У випадаючому списку вибираємо позицію «Відкрити». Або просто можна, як і в попередніх випадках, набрати комбінацію клавіш CtrlO.

  Запускається вікно відкриття документа. За допомогою нього переміщаємося в місце розташування шуканого файлу. Виділяємо потрібний об’єкт з розширенням XLSX і тиснемо на кнопку «Відкрити».

 • Після цього документ буде відкритий у вікні LibreOffice Calc.
 • Крім того, є ще один варіант запустити документ XLSX прямо через інтерфейс головного вікна пакету LibreOffice без попереднього переходу в Calc.

   Після запуску стартового вікна LibreOffice переходимо по пункту «Відкрити файл», який є першим в горизонтальному меню, або тиснемо поєднання клавіш CtrlO.

 • Запускається вже знайоме нам вікно відкриття файлу. Вибираємо в ньому потрібний документ і натискаємо на кнопку «Відкрити». Після цього книга буде запущена в додатку Calc.
 • Linux

  Операційна система підтримує роботу з електронними таблицями після встановлення програмного забезпечення:

  • OxygeneOffice Pro;
  • MS Office for Linux.

  Чим відкрити формат xlsx в режимі онлайн? Відповідь очевидна. Google Drive.

  відкриваємо XLSX

  Файл з розширенням XLSX є вид zip-архіву, що містить електронну таблицю. Він входить в серію відкритих форматів Office Open XML. Даний формат є основним для програми Ексель, починаючи з версії Excel 2007. У внутрішньому інтерфейсі зазначеного додатка він так і представляється. «Книга Excel». Закономірно, що Ексель може відкривати і працювати з файлами XLSX. З ними також може працювати ряд інших електронних таблиць. Давайте розглянемо, як відкрити XLSX в різних програмах.

  Загальний опис формату XLSX

  XLSX-файл являє собою віртуальну таблицю, розділену на стовпці (максимум 16384, проіндексовані латинськими буквами і поєднаннями) і рядки (максимум 1048576, пронумеровані), які утворюють перетини, осередки. Останні мають формат А1, G8 і т.д. (Поєднання індексу стовпця і рядка), заповнюються цифровий і текстовій інформацією, формулами, функціями.

  Функціонал формату дозволяє здійснювати такі команди з осередками:

  Чем и как открыть файлы xls: список подходящих программ

  • об’єднання;
  • видалення;
  • присвоювання значення;
  • створення формули для подальших обчислень всередині таблиці;
  • розробка форм, прайс-листів, накладних;
  • робота з гіперпосиланнями;
  • зміна ширини, висоти, фону, шрифтів;
  • виділення довільної області рамками;
  • присвоювання стовпців і рядків абсолютних величин.

  Текстовим редактором такого не зробиш. Як відкрити файл XLSX на комп’ютері? зараз розберемося.

  Файл формату XLSX. як його відкрити, змінити або конвертувати

  Файл з розширення XLSX є XML-формат файлу Microsoft Excel. Це ZIP-стиснений файл електронної таблиці на основі XML, створений в Microsoft Excel версії 2007 і пізніших.

  Файли XLSX організовують дані в осередках, які зберігаються в листах, які, в свою чергу, зберігаються в книгах (файли, що містять кілька аркушів). Осередки таблиць розташовуються по рядках і стовпцях і можуть містити стилі, форматування, математичні функції, і багато іншого.

  Файли електронних таблиць, створені в більш ранніх версіях Excel, зберігаються в форматі XLS. Файли Excel, які підтримують макроси, є файлами XLSM.

  BETATECH.COM.UA 2021