Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відновити Apple ID за номером телефону

Як відновити пароль Apple ID за допомогою питань і пошти?

Що робити, якщо ви забули і хочете відновити пароль Apple ID для свого облікового запису? Якщо у вас виникли проблеми з входом в iCloud, iTunes або App Store, ці поради допоможуть.

Користувачі iPhone і Mac повинні часто вводити дані Apple ID. при покупці додатки або музики iTunes. Звертаючись до електронної пошти iCloud або інших сервісів. Оновлюючи ОС. ви не думаєте, що забудете свої паролі, але це трапляється. Якщо ви не знайдете рішення в цій статті подивіться ще одну схожу. Що робити якщо забув пароль iCloud, iTunes або App Store ?

Можливо, ви зробили помилку, коли Apple змусила нас перейти на новий пароль. Ви вибрали відновити пароль Apple ID, який був занадто складним для запам’ятовування. (Як обійти пароль на iOS 11?) Яка б причина не була, забувши пароль до вашого облікового запису Apple ID, може бути серйозною проблемою. Тому ми збираємося пояснити, як відновити пароль Apple ID.

Ми починаємо: ваш пароль може не працювати, тому що він був заблокований Apple з міркувань безпеки. Можливо, тому, що була зроблена спроба зламати його. Як обійти блокування iOS 11 пароль ?

Двухфакторная аутентифікація як обійти Apple?

Двухфакторная аутентифікація Apple. це додатковий рівень безпеки, який Apple просуває з моменту виходу iOS 10 і macOS Sierra. iPhone 8 що робити якщо немає мережі ?

По суті, якщо ви налаштували двухфакторную аутентифікацію. А також ввели свій пароль Apple ID, вам буде потрібно ввести код, який Apple відправить на ваш iPhone або Mac.

Якщо ви налаштували двухфакторную аутентифікацію і хочете змінити свій відновити пароль Apple ID, вам все одно потрібно перейти в appleid.Apple.com і натиснути «Забули Apple ID або пароль».

 • На сторінці Apple ID вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти (і символи, щоб довести, що ви не робот). Потім вам буде запропоновано вказати номер мобільного телефону, пов’язаного з двухфакторной аутентификацией.
 • Як тільки ви введете правильний номер. Ви побачите пропозицію, що дозволяє вам скинути пароль за допомогою іншого пристрою або з надійного номера телефону. Очевидно, вам потрібно переконатися, що у вас є доступ до них.
 • Якщо ви вирішите скинути його з іншого пристрою, ви отримаєте попередження. в нашому випадку попередження надійшло на MacBook Pro. Яке ми використовували, і нам була надана посилання на Системні налаштування iCloud і можливість скидання пароль iCloud.

Скидання за допомогою номера телефону:

(Відновити пароль Apple ID)

Як дізнатися свій Apple ID і пароль

Один з найпростіших способів, як згадати Apple ID. двоетапна перевірка. Для захисту iPhone компанія розробила систему, яка покращує захист телефону. Щоб цей пункт спрацював, слід активувати аутентифікацію заздалегідь. Виконується процедура наступним чином:

 • Зайдіть на вкладку «Мій Apple ID», введіть ідентифікатор, клікніть по напису «Скинути пароль», натисніть «Далі».
 • Відкриється наступна сторінка, на ній необхідно написати ключ перевірки. Він повинен бути у вас записаний, його надсилали при налаштуванні двоетапної перевірки. Вкажіть девайс, на який повинен прийти код.
 • Введіть присланий код на PC і придумайте новий пассворд.
 • Якщо код загублений, залишається тільки зв’язуватися з підтримкою користувачів.

apple, номер, телефон

Що робити якщо включена двоетапна аутентифікація Apple?

Користувачі Apple, які в той час були стурбовані безпекою, могли встановити двоетапну перевірку для свого Apple ID. Якщо це може бути застосовано до вас, вам відправили 14-символьний ключ відновлення, який Apple рекомендував вам роздрукувати і зберігати в надійному місці. Де знайти додаток iCloud на iOS 10 ?

Якщо ви використовуєте двоетапну аутентифікацію (і це може бути краще за все, тому що більш старі пристрої не підтримують двухфакторную аутентифікацію). Кожен раз, коли ви хочете увійти в iCloud, вам потрібно ввести свій ідентифікатор Apple і пароль. Також код підтвердження, який буде відправлений на одне з ваших пристроїв. Спалах на дзвінок iPhone 8, як вимкнути або включити ?

(Відновити пароль Apple ID)

Якщо у вас немає коду підтвердження і відновити пароль Apple ID, ви будете заблоковані зі свого облікового запису. Якщо це станеться, ви повинні використовувати свій 14-символьний ключ відновлення, щоб отримати доступ.

З двоетапної перевіркою відновлення відновити пароль Apple ID залежить від того, чи знаєте ви ключ відновлення. Якщо ви цього не зробите, ви не зможете відновити свій обліковий запис. Навіть Apple не може скинути пароль Apple ID, якщо у вас немає цього ключа відновлення так що не втрачайте його! Додатки для скачування музики на iPhone.

Якщо у вас є ця форма безпеки і ви не знаєте, де знаходиться ваш ключ відновлення. Ви можете отримати новий, перейшовши до свого облікового запису Apple ID, ввійшовши з вашим паролем та адресою електронної пошти та вибравши «Замінити втрачений ключ». Як записати відео з екрану в iOS 11 на iPhone і iPad?

Как изменить идентификатор Apple ID на другой номер мобильного телефона

Відновлення Apple ID

При генеруванні ID система просить вказати довгий і незвичайний пассворд. Люди вказують щось надзвичайне, що призводить до втрати шифру. Після цього користування сервісами компанії стає неможливим. Але на питання: «Чи є вихід, якщо користувач забув Apple ID?» існує проста відповідь: «Так, потрібно відновлювати».

По електронній пошті

Найдоступніший спосіб відновлення пароля, підійде, якщо є можливість перевірити свій e-mail.

Переходимо на сторінку відновлення пароля від Apple ID.

Вводимо логін Apple ID (електронну пошту, яка вказувалася при реєстрації) і вибираємо пункт Скинути пароль.

Вибираємо спосіб відновлення Отримати повідомлення по e-mail і натискаємо Далі.

На основний або додатковий (якщо він був вказаний при реєстрації) адреса електронної пошти прийде лист з посиланням для скидання пароля.

Переходимо по посиланню і вказуємо новий пароль.

Відповіді на контрольні питання

Досить складний спосіб відновлення. Багато користувачів при реєстрації Apple ID вказують випадкові питання і дають на них не менше випадкові відповіді. Але, якщо ви точно пам’ятаєте, що вказували при реєстрації, то можете сміливо відповідати на питання.

Переходимо на сторінку відновлення пароля від Apple ID.

Вводимо логін Apple ID (електронну пошту, яка вказувалася при реєстрації) і вибираємо пункт Скинути пароль.

Вибираємо спосіб відновлення Відповісти на контрольні питання і натискаємо Далі.

Вказуємо свою дату народження, введену при реєстрації і натискаємо кнопку Далі.

Відповідаємо на контрольні питання, після цього стане доступний скидання пароля від Apple ID.

Метод 4 Відновлення за наданими питань

Якщо питання, надані при генеруванні профілю на iPhone, не забуті, то можна відновити ключ по контрольних питань:

 • Відкрийте браузер і вставте посилання «https://iforgot.Apple.com/password/verify/appleid#!section=password» (без лапок).
 • Вкажіть адресу електронної скриньки.
 • Виберіть «Далі» і пункт «Відповідь на контрольні питання».
 • Вкажіть особисті дані і йдіть далі.
 • На новій сторінці дайте відповідь на всі питання.

Що робити, якщо забув Apple ID, а згадати питання не представляється можливим?

Значення ключа і чи можна скасувати відновлення

Він потрібен для проходження двоступеневої перевірки аккаунта власника пристрою, що підсилює захист інформації, що зберігається: зображень, документів та інших матеріалів від несанкціонованого доступу. Системі потрібен не тільки пароль від системи, але і ключ відновлення, інакше запис буде закрита.

Якщо при спробі повернути ключ виникає питання: «Як скасувати відновлення Apple ID?», То виконати це вийде тільки до проходження всіх етапів процесу по його поверненню, в іншому випадку попередній ключ вже не повернути.

Ідентифікатор Apple ID з кожним роком стає все більш цінним. До облікового запису прив’язуються нові iPhone або iPad, купуються додатки і контент.

READ  Як видалити акаунт з телефону Lenovo

До появи сканера Touch ID в техніці Apple ми напам’ять пам’ятали свої хитромудрі паролі. Зараз згадати код зможе далеко не кожен.

Відновити АППЛ айди за номером телефону

Apple ID. основний визначник користувача в системі, це персональне ім’я організації. Взаємодія з продукцією бренду недоступно без нього. Тому варто запам’ятовувати пароль до нового аккаунту користувача. Але іноді його можна втратити і коли це станеться, буде потрібно знати, як відновити Apple ID за номером телефону або іншими методами. Один із частих запитів в пошуку: «Не пам’ятаю Apple ID, що робити?», Розглянемо всі можливі варіанти.

Метод 3 Відновлення з PC

Через комп’ютер весь процес займе кілька хвилин:

 • Відкрийте меню, зайдіть в «Системні параметри» і клікніть логотип iCloud. Вам сюди.
 • Виберіть категорію «Рахунок».
 • Клацніть “Забули Apple ID?» і виконайте всі етапи керівництва, щоб відновити Apple ID.

Метод 2 Отримання за допомогою пошти

Відновлення Apple ID через e-mail не займає багато часу, але доведеться відкрити електронну пошту, на яку створювався аккаунт:

 • Відкрийте оглядач інтернету і перейдіть за посиланням.
 • У новому вікні вкажіть поштову адресу і йдіть далі.
 • Серед переліку варіантів відновлення вкажіть «Аутентифікація по e-mail».
 • Поштою має прийти лист з поетапним керівництвом. Клацніть по посиланню і виконайте всі зазначені операції.

Як відновити Apple ID

Apple ID. основний визначник користувача в системі, це персональне ім’я організації. Взаємодія з продукцією бренду недоступно без нього. Тому варто запам’ятовувати пароль до нового аккаунту користувача. Але іноді його можна втратити і коли це станеться, буде потрібно знати, як відновити Apple ID за номером телефону або іншими методами. Один із частих запитів в пошуку: «Не пам’ятаю Apple ID, що робити?», Розглянемо всі можливі варіанти.

Метод 1 Відновлення по телефону

Якщо користувач вирішить скинути його зі стороннього номера телефону по IMEI, то з’явиться повідомлення про те, що для повернення аккаунта знадобиться взяти пассворд з мережі.

 • Якщо в розпорядженні є девайс з iOS 10 або MacOS, то варто скористатися ним для зняття захисного шифру.
 • Слід вказати параметр «Перезавантажити з іншого пристрою» на третьому етапі процедури. Якщо такої кнопки немає, доведеться натиснути «Почати відновлення».

Відновлення облікового запису Apple ID іноді затягується на кілька днів і навіть тижнів, через що запропонований метод варто виконувати в останню чергу.

Відновлення Apple ID

При генеруванні ID система просить вказати довгий і незвичайний пассворд. Люди вказують щось надзвичайне, що призводить до втрати шифру. Після цього користування сервісами компанії стає неможливим. Але на питання: «Чи є вихід, якщо користувач забув Apple ID?» існує проста відповідь: «Так, потрібно відновлювати».

Метод 4 Відновлення за наданими питань

Якщо питання, надані при генеруванні профілю на iPhone, не забуті, то можна відновити ключ по контрольних питань:

 • Відкрийте браузер і вставте посилання «https://iforgot.Apple.com/password/verify/appleid#!section=password» (без лапок).
 • Вкажіть адресу електронної скриньки.
 • Виберіть «Далі» і пункт «Відповідь на контрольні питання».
 • Вкажіть особисті дані і йдіть далі.
 • На новій сторінці дайте відповідь на всі питання.

Що робити, якщо забув Apple ID, а згадати питання не представляється можливим?

Значення ключа і чи можна скасувати відновлення

Він потрібен для проходження двоступеневої перевірки аккаунта власника пристрою, що підсилює захист інформації, що зберігається: зображень, документів та інших матеріалів від несанкціонованого доступу. Системі потрібен не тільки пароль від системи, але і ключ відновлення, інакше запис буде закрита.

Якщо при спробі повернути ключ виникає питання: «Як скасувати відновлення Apple ID?», То виконати це вийде тільки до проходження всіх етапів процесу по його поверненню, в іншому випадку попередній ключ вже не повернути.

Причини блокування Apple ID з метою безпеки і як його розблокувати?

Всім привіт! Компанія Apple ретельно стежить за безпекою даних своїх користувачів (а в разі 53 помилки в iTunes це відбувається вже занадто завзято), тому при найменших підозрах на те, що хтось намагається зламати Ваш ідентифікатор Apple ID, може запросто його заблокувати. Причому обізвати це різними словами. деактивовано, відключений, блокований. Та взагалі як завгодно! Сенс і результат від цього не зміняться.

А результат, до речі, в кінцевому підсумку буде ось такий: користуватися обліковим записом можна. необхідно виконати дії по її активації. Як не допустити такого стану і що робити тоді, коли все вже відбулося? Є думка, що потрібно поговорити про це трохи докладніше Приступимо!

Отже, блокування відбувається через підозрілу, як вважає Apple, активності в обліковому записі. Що можна віднести до неї?

 • Хтось багато разів введете неправильний пароль.
 • Невірно відповідає на контрольні питання.
 • Вказує інші помилкові дані про облікового запису.

Таким чином, компанія вважає, що у Вас намагаються викрасти Apple ID і відразу ж блокує його в цілях безпеки.

 • З одного боку. це правильно, адже якщо підібрати ідентифікатор і пароль, то можна витягнути всі дані з iPhone або iPad. Наприклад, з резервних копій дуже навіть легко дістати всю інформацію.
 • А з іншого. як бути якщо пристрій і обліковий запис належить Вам, а все ті дії які призвели до блокування, ви виконали випадково? Ну хіба мало, дитина попустував.

Спеціально для цього є спеціальна сторінка, яка допоможе відновити доступ до Apple ID.

Знаходиться вона за цим посиланням і через неї можна буде здійснити скидання пароля.

Нічого складного. спочатку вводите назву облікового запису, а потім просто прямуєте вказівок системи.

Якщо не пам’ятаєте пароль, то, скоріше за все, знадобляться:

 • Відповіді на контрольні питання.
 • Пошта на яку зареєстрований Apple ID.
 • А при включеній двофакторної аутентифікації, доступ до пристрою або номеру телефону зазначеними в якості довірених.

Так, це трохи складніше, але і безпека понад усе!

Якщо ж Ви і тут будете помилятися, то через певну кількість невдалих спроб, система обмежить доступ до можливості розблокування і доведеться чекати наступного дня, щоб спробувати ще раз.

Втім, є альтернативний варіант. скористатися технічною підтримкою компанії Apple. Телефонний номер для Російської Федерації, зазначений на зображенні нижче.

До слова, якщо ви не з Росії, а у Вашій країні тех. підтримка відсутня, ви також можете скористатися саме цим номером.

Оновлене! Додано статтю про інші (всі можливі і неможливі) способи зв’язку з технічною підтримкою компанії. як написати або зателефонувати співробітнику Apple. Вкрай рекомендую до прочитання!

Цей варіант розблокувати Apple ID все-таки трохи простіше. Зрештою спілкуватися з живою людиною завжди приємніше, а досягти взаєморозуміння. простіше. Однак не варто думати, що досить просто подзвонити і деактивацію знімуть. це далеко не так (на різні питання по облікового запису все-таки доведеться відповісти). Тому, краще не лінуватися і підготуватися до розмови з оператором по повній програмі (точно також, як ніби-то Ви забули взагалі все і вся).

P.S. При цьому, шанси на успіх можна сильно (щоб не сказати «сильно» максимально!) Підвищити. досить усього лише поставити «лайк» цієї статті. Пробуємо! 🙂

Всім привіт! Мене звати Михайло і це мій блог. Ласкаво просимо! P.S. Іноді мене можна застати в прямому ефірі. Залітай, побалакаємо !;) В даний момент. OFFLINE!

143 коментаря. залишити новий

Скажіть, будь ласка, що мені робити? ситуація така, я вконтакте знайшов безкоштовний айклоуд, щоб скачати ігри безкоштовно (чийсь лівий), його заблокували з метою безпеки, як тепер відв’язати айклоуд? і ще проблема, забув пароль від екрану iPhone, через iTunes розблокував, але він просить блокування активації старого айклоуда, а він, як було вище сказано, заблокований. Дзвонив в тех.підтримку, просять чеки, а чека у мене немає, телефону сто років в обід. Підкажіть будь ласка. Доступу до цього айклоуду нету

На жаль, блокування iCloud можна зняти тільки через підтримку. І, дійсно, їм потрібні документи про покупку. Інших варіантів немає.

Доброго вам дня! Підкажіть, будь ласка, тиждень тому вкрали телефон iPhone 8Plus в автобусі. Пропажу виявила відразу ж на наступній зупинці, тут же викликала поліцію і через iPhone перехожого зайшла в Знайти iPhone і включила режим пропажі, вказала номер, за яким потрібно зв’язатися зі мною, на протязі 3 годин він показував мені, що ви перебуваєте в режимі офлайн, написала заяву в РУВД за місцем пропажі, надала коробку з номером IMEI. По приходу додому зайшла через інший iPhone в Знайти iPhone, але тепер при спробі зайти під своїм iCloud і паролем мені пишуть, що «Ваш Apple ID заблокований з міркувань безпеки.» Це означає, що злодій намагався зайти кілька разів на мій Apple ID і система автоматично заблокувала обліковий запис або як? І як тепер можна відстежити телефон? Просто співробітники правоохоронних органів просять мене зробити скидання пароля і видалити свою учетку, щоб злодій зміг перепродати і що у них буде більше шансів знайти мій телефон. Підкажіть, будь ласка, як мені бути? Просто якщо я все скину, то велика ймовірність, що iPhone мій може виїхати за межі Республіки Казахстан і тоді, як запевняють мене доблесні співробітники правоохоронних органів, навіть по IMEI вони не зможуть відстежити місце розташування. Ще таке питання: чи можна продати телефон на запчастини, якщо він вкрадений? Нормальний покупець буде брати або ж все-таки в режимі пропажі запчастини теж не працюють? Допоможіть, прошу Вас, просто телефон був куплений буквально два тижні тому, я тільки тиждень їм покористувалася І ще я зареєструвала телефон на одному сайті, де значаться всі вкрадені і втрачені телефони. Дякую! Буду чекати відповіді.

READ  Як завантажити вайбер на iPhone

Доброго! 1. «Це означає, що злодій намагався зайти кілька разів на мій Apple ID і система автоматично заблокувала обліковий запис». є деякі нюанси, але в загальних рисах ви маєте рацію. 2. «І як тепер можна відстежити телефон?». розблокувати Apple ID. Як це зробити написано в статті. 3. «Підкажіть, будь ласка, як мені бути?». вирішувати тільки вам. Зняти блокування і сподіватися на поліцію, або залишити заблокованим. 4. Можна продати телефон на запчастини. Продається все, крім системної плати (найдорожча деталь в iPhone), так як вона заблокована. Багато грошей не заробиш. 5. Нормальний покупець абсолютно точно не купить пристрій яке прив’язане до Apple ID (та ще й заблокованого в цілях безпеки)

Вітаю! Мені подарували iPhone 5, точніше, віддали як непотрібний. Неточно вводила пароль, хоча його знаю. Телефон заблокувався. виникла напис iPhone відключений. Зверніться до iTunes. Чека у мене немає. Комп’ютер у мене інший. Як розблокувати пристрій? Заздалегідь дякую. З наступаючим Новим роком!

Добрий день. Пристрій повинен підключатися до до iTunes і відновлюйте програмне забезпечення. P.S. Якщо на iPhone була включена функція «Знайти iPhone», то вам будуть потрібні дані облікового запису Apple ID попереднього власника. Без цієї інформації телефон «перетвориться в цеглина».

У мене взагалі дурдом. iCloud заблокував обліковий запис. Що б розблокувати йду по посиланнях на Apple ID, вводжу дані і він мені пише, перевір ящик, який під обліковим записом iCloud заблокований ЕЕмммм.Або я не розумію або це замкнуте коло. Можна по думати, ми все зберігаємо на яблуках священні Граалі. Ступінь захисту повинен кожен сам вибирати а не ламати голову з кожного приводу. Мовчу про те, якщо у вас інет відсутній. Можна сміливо викинути в болото. Андройд простіше. Немає ні айклауд, ні Ейпл ВД та інших (видалено).

Єгор, Ви знайшли рішення? у мене така ж ситуація, дуже дивна, я не створював цю пошту на iCloud

Теж саме. Їх інструкція на пошту не приходить, тому що заблокований ID, а щоб його розблокували, потрібно слідувати за тією інструкції, яку вони нібито послали на пошту, але в пошті нічого немає.

Привіт, справа така: заблокований мій Apple ID, а на пошту лист так і не приходить. Написано «збій доставки пошти, не вдалося підключитися до сервера електронної пошти». Коли відповідаю на контрольні питання написано або збій. або те що я ввожу неправильно, хоча все правильно. Допоможіть будь ласка.

Добрий день. Можливо, на даний момент у Apple якісь збої в роботі серверів. Якщо обліковий запис належить вам (ви знаєте відповіді на контрольні запитання та інші необхідні дані), то зв’яжіться з технічною підтримкою. вони допоможуть розблокувати Apple ID.

Михайло, здрастуйте. Подарували вчора дитині телефон. не можу налаштувати. Пише, що Apple I’D. заблокований з міркувань безопасності.не можу скинути пароль. Таке може бути якщо зазначений рік народження 2005? треба ж напевно більше 18років вказати ?

Пробую вдруге, з огляду на нову пошту він навіть контрольні питань не спросіл.опять блокує ((? Злякалася я не на жарт ((як же складно то.

Доброго часу. Спробуйте зареєструвати новий обліковий запис на сайті Apple за допомогою комп’ютера. Використовуйте нову, тільки що створену пошту. Вік краще вказувати більше 18 років. тоді не буде ніяких обмежень. Введіть обліковий запис на пристрої.

Добрий день. При оновленні програми через AppStore спливає ID колишнього власника, далі «ваш обліковий запис відключена». При повторному вході в Apple ID не сприймає одноразові коди, надаючи нові нескінченно. При цьому вхід з комп’ютера працює без проблем, в телефоні введені настройки нового iCloud. Що робити?

Добрий день. Судячи з усього відключена саме та обліковий запис, через яку було завантажено цією програмою. Можна видалити додаток і поставити його заново, але вже використовуючи ваш Apple ID.

Привіт) у мене ситуація така: тато віддав мені свій телефон, після я забула пароль блокування екрану і телефон заблокувався. я віднесла в цент і мені його розблокували, і звичайно ж прошивка. Після прошивки потрібна блокування активації. але я не знаю ні Apple ID. ні пароль. Що робити?

Добрий день. Потрібно попросити у тата чек про покупку телефону і з цим документом звернутися в технічну підтримку Apple. вони знімуть блокування.

Как войти в iCloud если нет мобильного телефона? Как изменить номер телефона Apple ID?

А коробка телефону не є документом? І чи можна зателефонувати службі підтримки iPhone в росія з казахстана. Вони зобов’язані мені зробити ??

Коробки недостатньо. Потрібен чек про покупку. Ви можете звернутися в Support Apple в будь-якій країні. ніяких проблем бути не повинно.

Добрий день. Після поновлення девайса (а точніше iPad) просить пароль і AppleID. Через деякий час я згадав пароль, але каже, що деактевірован з метою безопасності.Я зайшов на сайт він надав мені 2 способи скидання пароля: 1. Надіслати повідомлення на пошту 2. Відповісти на питання Проблема в тому що відповіді на питання я не знаю, а цю пошту перший раз бачу, що робити?

Добрий. В даному випадку рішення тільки одне: дзвонити в технічну підтримку і домагатися розблокування Apple ID.

Добридень! Я переїхав по роботі в іншу країну на рік, тут у мене новий номер телефону. Я б хотів активувати новий Apple ID на новий пристрій, щоб використовувати його для покупок, при цьому залишити активним старий номер телефону і Apple ID Росії на іншому iPhone. Як це зробити, щоб використовувати різні пристрої з різними аккаутамі? Новий Apple ID у мене блокують. Дякую!

Добрий. Спробуйте при створенні нового Apple ID трохи змінити дані (ім’я, прізвище, адреса). Наприклад, замість Moskva написати Moscow і т.д.

здрастуйте, купила новий iPhone, створила новий АПЧ Айді і тепер не можу завантажити з Ап стор додатки, всьому вина забутий пароль нібито а я ваожу правильний пароль- пишуть що заблокований АПЛ айді ставлю новий пароль і так по колу, ніяк не можу скористатися апп стор хоч і пароль 100% ввожу правильно, що робити? Чи може це бути заводський помилкою?

Добрий день. Ні, заводський помилкою це бути не може. У вашому випадку необхідно звернутися в технічну підтримку. вони розкажуть що робити і як розблокувати Apple ID.

Вітаю ! У мене така проблема. Дитина випадково заблокував ID. Для розблокування має прийти повідомлення на пошту iCloud. Але проблема в тому. що повідомлення туди не приходять, тому що хмара переповнене. А почистити його не можна. так як запитується ID. Відповідно при його введенні пишеться. що все заблоковано. Замкнуте коло. Підкажіть. будь ласка. як бути ?

Добрий день. З даної ситуації є тільки один вихід і називається він «технічна підтримка Apple». без них нікуди.

Привіт, дочка подарувала свої iPhone 5 с він заблокований, ID є пароля не пам’ятаємо хочу розблокувати через сайт але він відправляє на пошту яку дочка вже не пам’ятати ?? контрольні питання відповідь видає неправильним, Як бути чек коробка все є

Добрий день. Якщо є чек і коробка, то вихід з цієї ситуації є. потрібно звернутися в технічну підтримку Apple. Вони знімуть блокування.

READ  Перевести гроші з картки на інший телефон

Шахрай мені заблокував iPhone, просив викуп 50 доларів, довго зволікала, але вирішила заплатити, і слава богу реально розблокував.

Добре що все закінчилося благополучно. P.S. Обов’язково змініть паролі. від Apple ID і від пошти до якої він прив’язаний.

Як на даний момент зателефонувати в підтримку з України ?

З мобільного не виходить? Тоді, як варіант, використовувати інтернет-телефонію. Той же Skype.

Вітаю! Вводив неправильно пароль багато разів, Apple ID заблокувався. Пароль згадав, а при розблокуванні видає помилку «Неможливо підтвердити особистість». Що робити з цим?

Добрий день. Потрібно зв’язатися з технічною підтримкою Apple. вони повинні підказати рішення.

Добрий день, заблокували аккаунт, відновити за допомогою контрольних питань не виходить, не пам’ятаю відповіді, лист для розблокування надсилає також на пошту iCloud, в яку я не можу увійти, тому що аккаунт заблокований, виходить замкнуте коло. Дзвонила в Support Apple, вони допомогти не можуть, хоча все даний які запитували надали. Що робити?

Добрий. Розблокування підвладна лише технічної підтримки Apple. Якщо ви забули абсолютно все, то, як варіант, в розмові з підтримкою потрібно напирати на те, що ви не можете користуватися своїм особистим пристроєм через якихось там блокувань. P.S. Вам дуже допоможе чек або інший документ, що підтверджує покупку пристрою.

Добрий день. Ситуація жахлива. У мене iPad. Користувалася ним довгий час, потім відклала його на пів року. Пароль зрозуміло я забула (ледве відновила через iTunes iPad. Довго не могла відновити Тепер вимагає будь то Ейпл айди. А у мене такого в житті не було Apple ID, який він вимагає. Ще й блокування пише цього айпл аді. Намагаюся відновити цей Apple ID вимагає номер ввесті.напісани дві останні цифри. Зрозуміло у мене такого номера не було ніколи! І без номера я не можу відновити. що мені робити? Коробка є. А ось чи залишився чек, важке запитання. Тому що iPad купувала років 5-6 назад.

Добрий день. 1. Необхідно знати, чи включена на iPad функція «Знайти iPad»? Якщо немає, то пристрій можна сміливо відновлювати через режим DFU. Після цього дії ви отримаєте повністю «чистий» планшет. 2. Якщо функція була включена, то прошивка марна. Тоді залишається єдиний порятунок. це чек. Постарайтеся його знайти. це документ допоможе розблокувати iPad через технічну підтримку Apple.

Вітаю! проблема така: втратив iPhone вчора, намагався знайти через «знайти iPhone», пароль від Apple ID ввів неправильно і в підсумку Apple ID заблокували. Що робити?

Вітаю! 1. Перейти на сайт Apple і спробувати відновити доступ до облікового запису. 2. Звернутися в технічну підтримку.

Добрий день. протягом тижня. місяця. приходило оповіщення що мій Apple ID заблокований в цілях безпеки. постійно міняв Паролі таке повідомлення приходило раз 7 і кожен раз міняв пароль. сказав додаток Neptune з App Store для знаходження джейлбрейклв. там пишуть що нічого не знайдено всі в порядку. і останнім часом Apple ID не видає цього Повідомлення. наскільки ймовірним є що мене все таки зламали? Дуже сильно переживаю. так як багато особистої інформації. Заранее спасибо велике.

Вітаю! Як ви розумієте, на це питання не можна відповісти однозначно. Адже причиною такої поведінки могло бути: 1. Якийсь збій у Apple. 2. Постійна зміна пароля. Apple порахував що це ненормальним і саме через це блокував обліковий запис. 3. Можливо, дійсно були якісь спроби зламати вашу учетку. Я б порадив (саме в такій послідовності): 1. Поміняти пароль від пошти до якої прив’язаний Apple ID. Посилити її захист якимись іншими методами (змінити контрольні питання, прив’язати стільниковий телефон). 2. Поміняти пароль від Apple ID. 3. Включити двухфакторную аутентифікацію для облікового запису Apple.

Вітаю! Я з України. У мене в минулому році після поновлення iPhone з якихось причин заблокувався ID через що не можу оновити жодне додаток і вони перестають працювати. Що можна зробити щоб не пропали фото, Контакти і тд?

Вітаю! Можна: 1. Спробувати зробити резервну копію. 2. Завантажити фото на комп’ютер. 3. Зберегти контакти (знову ж через комп’ютер).

Дивіться, я випадково заблокувала ID Роблю все як пише в Інтернеті, але є проблемка. лист повинен прийти на e-mail, а це зовсім не мій е-mail Що мені робити? Підкажіть)

На жаль, нічого зробити не можна. У Apple таке правило: хто володіє поштою, той володіє Apple ID.

Добрий вечір, я зробила покупку не зі своєї Карти. Мене заблокували. Що робити в такому випадку?

Єдиний варіант. зв’язатися з підтримкою Apple і пояснити ситуацію. Можливо, вони увійдуть в положення і розблокують Apple ID.

До останнього поновлення все працювало як годинник, тепер не можу ні чого завантажити з аппсторе пишуть ваш акаунт деактівірт хоча я можу входити в свій акаунт і дивитися ID і всі свої дані бачу. але скачування не проходить. Живу в Німеччині служби підтримки немає. І як мені активувати свій акаунт не можу зрозуміти

Михайло, дня доброго, ось уже кілька років намагаюся відновити свій старий iCloud. Загалом ситуація. патова, як я зрозумів, далі без вод. по пунктам: 1. Є блоченний клауд, з міркувань безпеки. 2. Так, його змогли зламати, але поміняти нічого не змогли, так як за своєю ж глупасті (розумності) поставив якісь нереальні відповіді на питання. 3. Резервним ящиком, є ящик, на цьому ж айклауд. 4. Питання для відновлення, допускаю, що відповіді на них взагалі можуть бути відсутніми, або ж, настільки рандомний, що мій постарілий мозок просто не може ні згадати, ні уявити які там комбінації. 5. Як мені повернути ящик з айклауд? до нього прив’язані цінні акаунти.

Доброго! Боюся, шансів немає. І справа не в тому, що Apple це така зла корпорація, якій шкода розблокувати Apple ID і поштову скриньку. Ні, вся справа в елементарну безпеку. Спробуйте зателефонувати в підтримку Apple. Іноді вони «входять в положення» і задають якісь навідні запитання про обліковий запис (коли її заблокували, що відбувалося до блокування і т.д.), які можуть привести до успіху.

Добрий день чи вечір Мій iCloud теж заблокували з метою безпеки Знаю і iCloud і пароль.помню тільки 1 відповідь від секретних питаннях І ще пошта іклоуда є але не приходять листи для скидання пароля Що робити як бути

Добрий. Якщо мені не зраджує пам’ять, я вже відповідав вам в нашій групі ВК. Але, про всяк випадок, повторюся. в даному випадку вам допоможе тільки персонал із технічної допомоги Apple. Ніхто інший не зможе розблокувати ваш Apple ID.

Привіт купив буквально вчора MacBook Air 2019, вранці встановив оновлення macOS і пізніше до обіду мені пише що пристрій заблоковано з метою безпеки. Далі заходив на сайт відновлення пароля, там коли пишу Apple ID пише що ця обліковий запис неактивна. Що робити? Або це через те що оновив систему?

Вітаю! Навряд чи це сталося через оновлення системи. Що робити? Мені здається, єдиний вихід. дзвінок в технічну підтримку Apple. Адже тільки вони знають, чому ваш Apple ID був заблокований і став «неактивним».

Добрий день. На жаль так. Єдиний спосіб розблокувати iPhone. довести той факт, що він належить саме вам (надати документи про купівлю). P.S. Можна спробувати «пробитися» через технічну підтримку Apple в інших країнах. Не знаю як зараз, але раніше такий спосіб іноді спрацьовував (російськомовний оператор відмовлявся розблокувати пристрій, а, наприклад, американський відразу «давав добро»).

У мене заблокувався Apple ID друг сказав натиснути на кнопку в настройках вийти і нібито Apple ID розблокується, я натиснула. і що? Нічого не розблокувалося а тільки гірше тепер у мене і Apple ID заблокований і аккаунта немає, що мені робити

Потрібно скористатися тими порадами, які вказані в статті.

А якщо прошивати телефон тоді Apple ID розблокується?

Обліковий запис, на жаль, не розблокується. прошивка iPhone ніяк не пов’язана з блокуванням Apple ID.

BETATECH.COM.UA 2022