Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як відновити iPad з резервної копії iCloud

Table of Contents

Відновлення iPad з резервної копії за допомогою iTunes

Слід розрізняти відновлення прошивки iPad і відновлення даних з резервної копії. Це дві різні операції. Спочатку зробимо 1-у, потім 2-у.

Перш ніж приступити до відновлення, виконайте наступні дії:

 • Переконайтеся, що використовуєте останню версію iTunes (відкрийте в програмі вкладку «iTunes». «Оновлення»)
 • Створіть резервну копію iPad, якщо ще не зробили цього (дивіться інструкцію зі створення резервної копії).
 • Перенесіть і синхронізуйте вміст iPad на комп’ютер (дивіться інструкцію з синхронізації iPad).

Відновлення прошивки iPad через iTunes

Підключіть iPad до комп’ютера і відкрийте програму iTunes. 2. Виберіть iPad при його появі в програмі iTunes в списку «Пристрої». Відкрийте вкладку «Огляд» і натисніть кнопку «Відновити iPad».

У вікні натисніть кнопку «Відновити» або «Відновити і оновити», якщо для вашого iPad доступна новіша версія iOS.

Після відновлення програмного забезпечення iPad ви можете або налаштувати iPad як новий пристрій, або відновити свою музику, відеозапису, дані програм і інші матеріали з резервної копії.

По завершенні відновлення відбудеться перезавантаження iPad. Потім на екрані планшета з’явиться повідомлення «Налаштуйте». Виконайте інструкції, які відображаються Асистентом настройки системи iOS (якщо хочете налаштувати iPad як новий пристрій). Або відновите iPad з резервної копії (дивіться нижче, там же, на вкладці Огляд):

Відновлення iPad з резервної копії (через iCloud або iTunes)

Ви можете відновити прошивку iPad і (або) відновити всі дані з резервної копії, використовуючи iCloud або iTunes.

Зверніть увагу: При відновленні програмного забезпечення з iPad будуть видалені всі дані і вміст, включаючи пісні, відео, контакти, фотографії, документи. Іншими словами, на iPad будуть відновлені заводські настройки.

Помилки при відновленні iPad

Якщо відновлення буде виконано в повному обсязі або завершиться помилкою, дивіться статтю на офіційному сайті Apple: «Усунення помилок оновлення та відновлення iPad».

Відновлення iPad з резервної копії за допомогою iCloud

Скиньте iPad, щоб стерти всі налаштування і дані.

Запустіть асистент настройки після скидання iPad. При появі вибору: налаштувати пристрій як нове або відновити з резервної копії, виберіть «Відновити з копії iCloud». Потім введіть ідентифікатор Apple ID і пароль. З’явиться список з трьох останніх резервних копій для кожного вашого i-пристрої, на якому перебуває в режимі резервного копіювання. Виберіть потрібну резервну копію і натисніть «Відновити з резервної копії».

Після перезапуску пристрою на ньому будуть відновлені настройки і дані облікових записів і буде розпочато завантаження придбаної музики, телешоу, програм, книг, вмісту альбому «Фотоплівка» та інших матеріалів. Може знадобитися введення пароля для кожного облікового запису, включеної на пристрої.

Під списком завантажуваних програм буде виводитися індикатор виконання. Щоб підвищити пріоритет відновлення конкретної програми, натисніть на її значок. Функція відновлення спробує завантажити ту ж версію програми, яка була встановлена ​​раніше. Якщо ця версія більш недоступна, буде відновлена ​​остання версія програми.

Як відновити iPad з iCloud (зі скиданням)

Коли вам потрібно відформатувати iPad до заводських налаштувань або отримати новий iPad, цей метод працює. По-перше, ми хотіли б послатися, як скинути iPad, якщо у вас є необхідність.

Налагодження та відновлення iPad з резервної копії iCloud

Коли ви отримуєте новий пристрій iPad або просто скидаєте вміст і налаштування iPad, ви повинні побачити його екран настройки. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 1 Після декількох кроків налаштування на екрані ви перейдете кДанние додатки “Екран, ви повинні побачити кілька варіантів відновлення даних.

Крок 2 Натисніть на перший варіант, Відновлення з резервної копії iCloud.

Крок 3 Увійти в iCloud з вашим Apple ID і його паролем.

Крок 4 Виберіть резервну копію iCloud, Ви можете вибрати найбільш підходящий за часом і розміром резервної копії. Якщо з’являється повідомлення про те, що для завантаження і установки потрібна нова версія iOS, дотримуйтесь інструкцій, щоб продовжити.

Крок 5 Увійдіть у свій Apple ID, щоб відновити додатки і зробити покупку. Ви також можете натиснути Пропустити цей крок, щоб продовжити наступний крок.

Крок 6 Дочекайтеся завершення процесу відновлення. Якщо розмір резервної копії iCloud занадто великий, потрібно більше часу. Тримайте ваш iPad підключеним в стабільній мережі Wi-Fi, або вам потрібно повторно підключити його, щоб продовжити процес.

От і все. Коли основний елемент буде відновлений на iPad, ви можете насолоджуватися своїм iPad. Інший вміст буде відновлюватися з резервної копії iCloud надалі, поки пристрій підключено до мережі Wi-Fi.

Як перезавантажити iPad перед відновленням з iClolud

Крок 1 Розблокуйте свій iPad і перейдіть на Налаштування додаток

Крок 3 Натиснути на Скинути.

Крок 4 Виберіть другий варіант, Видалити вміст і налаштування.

Крок 5 Підтвердіть, щоб стерти iPad.

Як відновити iPad з iCloud за допомогою / без скидання

Є кілька причин, за якими люди хотіли б відновити iPad з файлу резервної копії iCloud, в тому числі відновлення видалених або втрачених файлів iPad, перенесення деяких важливих даних зі старого iPad на новий і т. Д. Як відновити iPad з iCloud? Є два шляхи в основному. Ви можете відновити iPad з iCloud, попередньо скинувши iPad, або відновити iPad з iCloud без перезавантаження. Цей пост детально покаже обидва шляхи, і ви зможете прийняти остаточне рішення.

 • Як відновити iPad з iCloud зі скиданням
 • Як відновити iPad з iCloud без перезавантаження

Як відновити iPad з iCloud (без перезавантаження)

У цій частині ми покажемо вам кращий інструмент, що дозволяє вам вибірково або повністю відновити iPad з резервної копії iCloud без перезавантаження. Професіонал Відновлення даних iPad це те, що вам потрібно. Ви можете безкоштовно завантажити програму і слідувати інструкціям по відновленню вашого iPad з iCloud.

Как восстановить данные на iPhone, iPad или iPod touch из резервной копии с компьютера

Крок 1 Відкрийте iPad Data Recovery і підключіть iPad

Встановіть та запустіть програмне забезпечення для відновлення даних iPad на вашому PC або Mac. Підключіть iPad до комп’ютера за допомогою кабелю. Програма автоматично виявить ваш iPad і покаже його основну інформацію в інтерфейсі.

Крок 2 Виберіть режим відновлення і увійдіть в iCloud

Виберіть третій режим відновлення, відновлення з резервної копії iCloud. Вам потрібно увійти в iCloud, використовуючи свій Apple ID і пароль, щоб iPad Data Recovery отримав доступ до всіх файлів резервних копій iCloud.

Після підписання ви побачите 2 способи сканування і відновлення видалених даних з iCloud: виберіть тип даних, який ви хочете відновити з iCloud, і виберіть сканування з резервної копії iCloud.

Крок 3 Завантажити файл резервної копії iCloud

Якщо ви бажаєте сканувати з iCloud Backup, ви можете отримати доступ до всіх доступних файлів резервних копій iCloud, перерахованим в головному інтерфейсі. Вибір резервної копії iCloud для iPad відповідно до часу і розміром резервного копіювання. Потім натисніть на його Завантажити кнопку.

Крок 4 Виберіть тип файлу для відновлення

Ви можете вибірково відновити дані iPad, включаючи контакти, текст повідомлення, відео, фотографії, замітки, повідомлення та вкладення WhatsApp, історія дзвінків і так далі.

Крок 5 Відновити iPad з iCloud

Всі вилучені і існуючі дані будуть класифіковані за категоріями після процесу сканування. Тепер ви можете переглядати віддалені і існуючі файли, окремо виділені червоним і чорним кольором. Виберіть файли iPad, які ви хочете відновити, і вкажіть шлях для їх збереження. Нарешті, натисніть на Recover кнопка для відновлення iPad з резервної копії iCloud.

Для отримання додаткової інформації про iPad Data Recovery ви можете подивитися

У цій статті ми в основному покажемо вам, як відновити iPad з iCloud двома способами. Ви можете відновити дані iPad з iCloud після перезавантаження пристрою або відновити iPad з резервної копії iCloud за допомогою iPad Data Recovery. Якщо у вас є ідея трохи краще, будь ласка, повідомте нам.

Як відновити iPad без iTunes? У цьому пості пропонуються корисні поради по відновленню iPad без використання iTunes.

Як стерти iPad? Ця стаття показує вам кращий спосіб стерти iPad Pro / Air2 / mini 4 і відновити заводські настройки.

READ  iPad завис на яблуці

Як отримати контакти з iCloud на iPhone? Як отримати контакти з iCloud на комп’ютері? Знайдіть відповіді в цьому пості.

Як відновити iPhone з резервної копії з флешки?

Запустіть iTunes і підключіть iPhone або iPad до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Виберіть «File →« Devices → «Restore from backup в меню iTunes. Якщо у вас є кілька резервних копій, виберіть з меню, що випадає резервну копію, яку ви хочете отримати, і натисніть «Відновити».

Чи можна відновити iPad з резервної копії iPhone?

Відновлення iPad з резервної копії iCloud

Увімкніть новий iPad або iPad, вміст якого було стерто. Дотримуючись інструкцій на екрані, виберіть мову і регіон. Торкніться «Налаштувати вручну». Торкніться «Відновити з копії iCloud» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Як відновити резервну копію iPhone з iCloud?

Відкрийте «Налаштування» «Основні» «Скидання», потім натисніть «Стерти контент і налаштування». На екрані «Програми і дані» натисніть «Відновити з копії iCloud», потім увійдіть в систему за допомогою свого Apple ID. Виберіть одну з резервних копій iCloud в запропонованому списку.

Де зберігаються резервні копії з iTunes?

У Windows Vista, Windows 7, 8 і Windows 10 iTunes буде зберігати резервні копії в папці Users [USERNAME] AppDataRoamingApple ComputerMobileSyncBackup. Версія iTunes для Магазину Microsoft зберігає свої резервні копії в папці Users [USERNAME] AppleMobileSyncBackup.

Як відновити фото з резервної копії iCloud?

Відновлення даних пристрою з резервної копії в iCloud

 • Увімкніть пристрій.
 • Дотримуйтесь інструкцій з налаштування до появи екрана «Програми та дані», потім натисніть «Відновити з копії iCloud».
 • Увійдіть в iCloud за допомогою свого ідентифікатора Apple ID.
 • Вибір резервної копії.

Де знаходиться резервна копія iPhone?

Резервні копії iTunes зберігаються в% APPDATA% Apple ComputerMobileSync в Windows. У Windows 10, 8, 7 або Vista це буде шлях, наприклад Users [USERNAME] AppDataRoamingApple ComputerMobileSyncBackup.

Відновлення копії з використанням Mac

Для того, щоб відновити копію за допомогою комп’ютера потрібно: 1. Розблокувати iPhone / айпад2. Переконатися в тому, що ваш iPhone / iPad відновлений до первинних настройок. 3. Підключити iPad або iPhone до MacBook за допомогою кабеля4. Залежно від того, яку операційну систему ви використовуєте: macOS Mojave 10.14 або раніше. потрібно відкрити програму iTunes; якщо у вас Catalina 10.15 і вище. Finder. 5. Незалежно від того, iTunes або Finder ви будете використовувати. вам обов’язково потрібно увійти до свого облікового запису Apple. Зробіть це, виконуючи вказівки. 6. Виберіть пристрій, що плануєте відновити з резервної копії.

Важливо! Якщо Ваш пристрій не оновлено до останньої версії, при наступних діях може з’явитися вікно помилки. Якщо сталася така неприємність. потрібно швидко (не виконуючи повне відновлення), оновити пристрій до останньої версії і знову стерти. Після цього потрібно продовжити операцію заново.

Перегляньте список копій, виберіть ту, яку хочете відновити. 8. Натисніть «Відновити». Має розпочатися відновлення.

Важливо! Коли почнеться копіювання даних з резервної копії. ні в якому разі не відключайте ваш iPhone / iPad від MacBook і не зупиняйте / перезавантажувати ні один з пристроїв.

Завантаження інформації з копії може зайняти від декількох хвилин до години.

Відновлення з копії: особливості

Існує два методи для проведення цієї, «п’ятихвилинної» операції: Використовуючи iCloud: відновити раніше збережену копію безпосередньо на iPhone або iPad; Через Finder / iTunes: установка з резерву, що був створений на Mac.

Перший спосіб хороший, коли ви обзавелися новим iPhone / iPad і хочете в кілька кліків перемістити всю свою важливу інформацію зі старого iPad / iPhone на новий.

Другий спосіб підходить, якщо ви створювали копію саме на Mac, з використанням програми Finder / iTunes. Обидва способи дуже схожі за своїми функціями, але відновлення проводиться по-різному.

Резервна копія: що це і як створити

Резервна копія. це «страховка» вашої інформації, яка створюється для того, щоб в майбутньому зручно перекочувати з усіма вашими контактами, паролями, медіа зі старого iPhone / iPad на новий або ж відновити все, в разі перепрошивки, втрати девайса.

Як створити таку копію даних iPhone / iPad ми розповідаємо в окремій інструкції за цим посиланням. Якщо ж ви не хочете ризикувати і діяти самостійно, можете з будь-якою проблемою iPhone / iPad звернеться в сервісний центр iLab.

Як відновити iPhone / iPad з резервної копії

Купили новий iPhone / iPad і хочете відновити / перенести дані зі старого iPhone / iPad на новий? Або ж випадково стерли всю інформацію зі свого iPhone / iPad, а тепер хочете все повернути? Ми розповімо, як це зробити в простій покрокової інструкції про те, як відновити ваш iPhone / iPad з резервної копії.

Відновлення з використанням iCloud

iCloud. це перевірена система хмарного зберігання ваших даних. Відтворити з неї ваші паролі, контакти і медіа. найпростіше, але для цього потрібно мати на айклауд заздалегідь створену копію всієї інформації з вашого пристрою. Пройшовши кілька кроків, правильно зберігши копію на айклауд. можете слідувати нашій інструкції.

Для відновлення за допомогою iCloud потрібно: 1. Розблокувати iPhone / iPad.2. Переконатися в тому, що ваш iPhone / iPad відновлений до заводських налаштувань.

Скинути пристрій до заводських налаштувань можна: Відкривши системне додаток «Налаштування» Перейшовши у вкладку «Основні» Потім відкривши панель «Скидання» І натиснувши «Стерти контент і налаштування»

Пристрій повинен перезагрузіться4. При включенні з’явиться екран із вітанням, слідуйте за його указаніямі5. Вам потрібно зупинитися на заголовку «Програми і дані» 6. Натисніть на «Відновити з копії iCloud» 7. Після цього вам потрібно пройти авторизацію в акаунті Apple, використовуючи свій пароль та логін Apple ID8. Вам запропонують вибір резервних копій, які можна відновити на iPhone / iPad9. Виберіть потрібну вам резервну копію

Увага! Програма установки може вимагати від вас оновити iPad або iPhone. В такому випадку у вас не буде іншого вибору, як оновитися. Потім вам потрібно буде знову скинути установки і повернутися до повторному завантаженні з резерву «з нуля».

Важливо! Коли почнеться відновлення даних. Не смійте вимикати пристрій, квапити завантаження або перезавантажувати iPad або iPhone ні в якому разі! Якщо ви вибрали не ту резервну копію. дочекайтеся її завантаження. Інакше ви ризикуєте отримати «цеглина» замість нормального функціонування пристрою.

Також важливо! Для швидкої і безпечної завантаження вам знадобиться стабільне підключення до Wi-Fi. Ми не радимо користуватися мережею мобільного зв’язку, так як вона може побут нестабільною, а за подібну завантаження оператори можуть стягувати додаткову плату. Також використовуйте перевірений домашній Wi-Fi, щоб ваші дані не перехопили.

Завантаження відновлення копії буде тривати від декількох хвилин до години. Зазвичай все залежить від передачі даних, ну і того, що ви завантажуєте з копії.

висновок

Незважаючи на те, що процедура відновлення з резервної копії вашого iPhone / iPad не така вже й складна, ми радимо звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру, якщо у вас є така можливість.

Тому, просимо не ігнорувати це питання і витратити трохи свого часу на поїздку в сервісний центр iLab, якщо боїтеся зробити щось не так. Все ж краще довірити цю процедуру фахівця, ніж потім купувати новий iPhone / iPad. Удачі вам з відновленням резервної копії!

Як відновити iPhone і iPad з резервної копії iCloud?

Серйозні проблеми з роботою iOS на iPhone і iPad трапляються досить рідко. Незважаючи на це інженери Apple передбачили механізм швидкого відновлення всіх даних і додатків, що дозволяє максимально зручно привести мобільний пристрій до звичного стану. У цій інструкції ми докладно опишемо процес відновлення iPhone і iPad з резервної копії, створеної раніше.

Відновити iPhone або iPad з резервної копії iCloud може знадобитися в декількох випадках. Наприклад, ви придбали нову модель смартфона або планшета Apple і хочете перенести всі ваші дані, включаючи додатки, контакти і фотографії на неї. Або ж iOS почала працювати некоректно на вашому поточному пристрої. погано ловить мережу або «жере» батарею. У будь-якому з цих випадків повне скидання налаштувань iPhone або iPad і подальше відновлення даних з резервної копії може допомогти вирішити виниклі проблеми.

Як відновити новий iPhone і iPad з резервної копії iCloud?

Переконайтеся, що зробили резервну копію на старому iPhone або iPad. Для цього перейдіть в меню Налаштування. iCloud. Сховище і копії і натисніть Створити копію. Процес створення резервної копії може зайняти певний час. обов’язково дочекайтеся його закінчення.

Під час налаштування нового iPhone або iPad натисніть на кнопку «Відновити з копії iCloud». Після цього вам буде необхідно увійти в обліковий запис iCloud для початку відновлення

Виберіть необхідну (найчастіше. останню) резервну копію і дочекайтеся закінчення процесу відновлення з резервної копії

Після того як відновлення буде закінчено, ви відразу ж побачите результат. на новому iPhone або iPad будуть доступні всі дані, до яких ви звикли.

Як відновити iPhone і iPad з резервної копії iCloud?

Переконайтеся, що зробили свіжу резервну копію на iPhone або iPad

Перейдіть в меню Налаштування. Основні. Скидання і виберіть пункт «Стерти контент і налаштування». Підтвердіть скидання всіх даних.

Увага! Скидання має на увазі під собою видаленням всіх додатків, фотографій, відеороликів, контактів та інших даних з пристрою. Ще раз переконаєтеся, що правильно зробили резервну копію, перенісши в хмарне сховище всі необхідні дані для подальшого відновлення.

Після того як пристрій перезавантажиться, з нього будуть стерті всі дані, а вам запропонують один із шляхів відновлення iPhone або iPad. Виберіть пункт Відновити з копії iCloud і вкажіть останню створену резервну копію

Підтвердіть процес відновлення і дочекайтеся закінчення процесу

Ось таким нескладним способом ви можете позбавити свій мобільний пристрій від безлічі проблем і залишитися при всіх потрібних даних.

Як відновити iPhone з резервної копії iCloud [Способи 3]

Apple випустила iCloud для користувачів для резервного копіювання даних iPhone в будь-який час і в будь-якому місці, починаючи з 2011. Користувачі Apple можуть зберігати свої фотографії, музику, повідомлення, історії дзвінків і інші дані і додатки в iCloud тільки за однієї умови підключення до мережі Wi.Fi. Час і місце не обмежені.

Крім того, ви можете відновити файли iPhone з резервної копії iCloud, коли:

 • Ви випадково видалили або втратили файли з інших причин і хочете отримати їх назад, тільки якщо раніше ви створили резервну копію iPhone iCloud, яка включає ці файли.
 • Ви отримуєте новий iPhone і хочете перемістити всі дані і настройки зі старого на новий.
 • Ви скидаєте свій iPhone до заводських налаштувань, щоб вирішити проблему.

Однак якщо ви хочете отримувати тільки вибіркове вміст замість всієї резервної копії iCloud, спочатку необхідно отримати доступ до iCloud. Apple не пропонує надто багато контролю резервного копіювання iCloud, хоча. Ви не можете отримати доступ до деяких даних з резервної копії iCloud на офіційному сайті iCloud.

READ  iPad air 2 огляд

Але є хороший спосіб витягти фотографії та інші потрібні файли з резервних копій iCloud, не виконуючи повне відновлення iPhone. Тепер дозвольте мені показати вам як відновити iPhone з iCloud без скидання трьома способами:

Відновити iPhone з iCloud Backup

Крок 2 Виконайте інструкції на екрані, щоб налаштувати новий iPhone.

Крок 3 Коли доходить до Програми та дані виберіть, виберіть Відновлення з резервної копії iCloud.

Крок 4 Введіть свій обліковий запис iCloud і пароль. Потім виберіть зі списку доступних резервних копій в iCloud.

Як відновити iPhone з iCloud Backup

Перед відновленням iPhone необхідно перезавантажити пристрій, який повністю видалить його. Звичайно, є різні способи зробити це, ви можете перевірити нижче демонстрації.

Варіант 2. Відновлення з резервних копій iTunes:

Крок 1 Відкрийте програму і підключіть ваш iPhone.

Крок 2 Виберіть Відновлення з резервної копії iTunes і натисніть Почати сканування.

Крок 3 Виберіть файл резервної копії з таблиці, щоб почати сканування.

Крок 4 Виберіть і перейдіть до вмісту, а потім вирішите, які файли ви хочете отримати.

Варіант 1. Відновити з iCloud Backup:

Крок 1 Запустіть програму і переконайтеся, що ваш iPhone і комп’ютер підключені.

Крок 2 Після того, як ваш iPhone буде розпізнано FoneLab, виберіть Відновлення з резервної копії iCloud. Потім натисніть Почати сканування.

Крок 3 Введіть Apple ID і пароль для входу в iCloud.

Крок 4 Натисніть Завантажити щоб отримати доступ до потрібних файлів резервних копій iCloud.

Крок 5 Потім натисніть Recover після того, як ви вирішите, які файли витягти

Варіант 2. Скинути iPhone через iCloud

Крок 1 Відвідайте iCloud.com і увійдіть до свого облікового запису iCloud з правильним паролем.

Крок 2 Натисніть Знайти iPhone а потім виберіть пристрій, який ви хочете видалити, натисніть Прати iPhone справа.

Як відновити новий iPhone за допомогою USB-кабелю

iPhone нелегко передавати дані між пристроєм і комп’ютером за допомогою USB-кабелю, але ви все одно можете використовувати його для управління фотографіями і відео між папками.

Якщо ви хочете відновити фотографії з iCloud, ви можете відвідати iCloud.com в браузері комп’ютера і завантажити фотографії на комп‘ютер. Після цього ви можете просто перетягувати фотографії з комп’ютера на iPhone з легкістю.

Стерти всі! Або: як скинути налаштування iPhone

Перше, що вам потрібно буде зробити перед відновленням iPhone або iPad з резервної копії. це стерти і стерти весь вміст і скинути настройки. На цьому етапі ви втратите всі дані, що не були синхронізовані з iCloud або іншим хмарним сервісом.

Знайти iPhone, буде автоматично відключений при перезавантаженні пристрою. Але, не хвилюйтеся. Він автоматично включитися при відновленні.

Якщо впевнені, що зроблені резервну копію всього важливого, видаліть дані iPhont з допомогу скидання налаштувань.

Завжди робіть резервну копію свого пристрою

Точно так же, як важливо створювати резервну копію Mac, важливо переконається, що резервні копії iPhone теж створюються регулярно. Ви можете налаштувати автоматичне створення резервної копії кожні 24 години через iCloud або кожен раз, коли підключаєте iPhone до комп’ютера і відкриваєте iTunes. Не важливо, яким способом ви створюєте резервну копію, важливо робити це регулярно, в майбутньому вона вам допоможе відновити iPhone.

Як відновити iPhone або iPad з резервної копії iCloud

Далі, вам потрібно відновити дані iPhone від його останньої резервної копії. Після того як ви скинете всі, виконайте наступні дії.

 • Коли ви побачите на екрані «Hello», натисніть кнопку Додому.
 • Виберіть мову.
 • Виберіть країну або регіон.
 • Виберіть Wi-Fi мережу і увійти в неї.
 • Увімкніть або вимкніть служби визначення місцеположення.
 • Налаштуйте Touch ID.
 • Коли побачите на екрані «Налаштування iPhone», натисніть Відновити з копії iCloud.
 • Введіть свій ідентифікатор Apple ID і пароль.
 • Погодитися з Умовами.
 • Вибір резервної копії, яку необхідно відновити. Натисніть Показати всі резервні копії, щоб переглянути старі резервні копії, що зберігаються в iCloud.

Примітка: якщо ви намагаєтеся усунути проблему, ви можете спробувати використовувати стару резервну копію. але, пам’ятайте, що якщо ви використовуєте стару резервну копію, ви не буде даних з’явилися після дати створення копії.

Буде потрібно якийсь час, щоб відновити резервну копію з iCloud, так що випийте чашку чаю або візьміть ковзани і на каток.

Як відновити iPhone або iPad використовуючи iTunes

Якщо ви вирішили створювати резервну копію iPhone або iPad в iTunes і зберігати їх на комп’ютері, то і відновлювати доведеться з iTunes. Спочатку вам потрібно вручну відключити функцію «Знайти iPhone». Після цього можна використовувати iTunes для відновлення з резервної копії.

Примітка: цей метод відновлює контакти iPhone, календарі, замітки, текстові повідомлення і налаштування, але не прошивку.

 • Підключіть iPhone або iPad до комп’ютера.
 • Запустіть iTunes на комп’ютері.
 • Натисніть на значок пристрою в верхньому лівому кутку вікна iTunes.
 • Натисніть на Огляд в меню на лівій стороні.
 • Переконайтеся, що встановлено прапорець для автоматичного резервного копіювання на цьому компьютере.Еслі ви не створювали на цьому комп’ютері резервні копії, виконайте ці кроки для відновлення iPhone або iPad з iCloud.
 • Натисніть Відновити з копії.
 • Коли з’явиться вікно, виберіть резервну яку хочете відновити і натисніть кнопку Відновити.
 • При необхідності введіть пароль, щоб розблокувати копії (у разі якщо ви шифрували їх).

Як відновити iPhone або iPad з резервної копії iCloud і iTunes

Якщо ваш iPhone або iPad працює повільно, збилися мережеві настройки, або щось не так з пристроєм, ви можете це виправити, відновивши з резервної копії!

iPhone і iPad неідеальні. Хіба мало що може трапитися. Перестав працювати Wi-Fi або 3G LTE, iPhone не відслідковує місце розташування і так далі. Якщо в iPhone або iPad трапився збій програмного забезпечення, ви можете відновити його з резервної копії, і пристрій знову буде працювати нормально.

Коли нічого не допомагає

Якщо з якоїсь причини, відновлення з резервної копії не вирішує проблеми з пристроєм, можна спробувати встановити чисту систему на пристрій. Перевага це в тому, що все в iPhone буде стерто і встановлена ​​чиста iOS, як ніби ви його тільки купили. Ви можете почати все спочатку і встановити тільки додатки, які вам дійсно потрібні. Це начебто суботника на пристрої.

Погана новина в тому, що при цьому не зберігаються дані про стан здоров’я і повідомлення. Перед тим як робити чисту установку, переконайтеся, що ваші фотографії, дані програми, музика, закладки Safari були збережені в хмарному сервісі, такі як Яндекс.Діск, Google Диск або Хмара Пізніше ці дані можна буде відновити з хмарного сховища, яким ви користуєтеся.

Що стосується збереження даних програми Здоров’я і Повідомлення, ви можете використовувати додаток стороннього виробника, наприклад Health Data Importer для експорту та імпорту резервної копії додаток Здоров’я або SMS Export Plus для збереження копій ваших повідомлень.

Після того, як ви будете впевнені, що створили резервну копію важливих даних в одну з хмарну службу, ви можете виконати «чисту установку» iOS на iPhone і iPad. Виконайте інструкцію по скиданню пристрою, а потім виберете в налаштуваннях «як новий».

Є питання?

Чи є у вас є які-небудь питання з приводу відновлення вашого iPhone або iPad з резервної копії iCloud або iTunes? Дайте мені знати в коментарях, і я допоможу вам.

Оновлене січня 2019 року: вся інформація в цій статті актуальна для iOS 12 і MacOS Mojave.

Як подивитися, які резервні копії збережені в iTunes на комп’ютері і видалити непотрібні?

Збережені локально резервні копії можуть займати багато місця на диску комп’ютера. Щоб подивитися і видалити непотрібні копії, відкрийте iTunes і перейдіть в Налаштування.

Далі виберіть вкладку Пристрої. виділіть непотрібну і натисніть кнопку Видалити резервну копію.

Оновлення програмного забезпечення в якості першого кроку

Перед початком будь-якого важливого дії з iOS завжди варто переконатися в установці останньої версії операційної системи. Наявність актуальних релізів iOS і iTunes допоможе переконатися, що в процесі відновлення все пройде, як заплановано.

Більш ранні версії резервних копій можна буде відновити на iPhone або iPad c новими версіями iOS, але не вийде розгорнути бекапи, зроблені в останніх версіях операційної системи, на пристрій зі старою версією операційної системи.

Найкраще встановити на свій новий iPhone найостаннішу версію iOS і не тривожитися про перспективи втрати якихось даних через збої в процесі відновлення.

При відновленні резервної копії за допомогою iTunes на комп’ютері, поновіть iTunes для Mac. Для цього запустіть Mac App Store і перевірте наявність доступних оновлень. На Windows: запустіть iTunes для Windows і перейдіть по шляху Довідка → Оновлення та дотримуйтесь інструкцій.

При відновленні резервної копії з iCloud, поновіть iOS на пристрої: на iPhone, iPad або iPod Touch перейдіть по шляху Установки → Основні → Оновлення ПЗ і натисніть на кнопку «Встановити» або «Завантажити та встановити».

Як відновити резервну копію з iCloud на iPhone і iPad

Регулярне створення резервних копій своїх даних на iPhone або iPad допомагає їх захистити. Але крім запуску процесу бекапа треба ще знати, як саме відновлювати інформацію в потрібний момент. На щастя, відновлення резервної копії є досить простим процесом.

Під час резервного копіювання пристрою у користувача є два варіанти: виконувати створення бекапа в iCloud або в iTunes на комп’ютері. Від вибору методу буде різнитися і методика відновлення резервних копій. Поговоримо про переваги і недоліки обох способів відновлення вашого iPhone.

Як вибрати програми для резервної копії в iCloud на iPhone і iPad

Відкрийте додаток Налаштування на iPhone або iPad і перейдіть по шляху → iCloud → Управління сховищем → Резервні копії. Вибір резервної копії пристрою, в якому ви хочете відключити збереження даних деяких додатків.

Натисніть кнопку «Показати всі програми» і відключіть функцію збереження програм, резервні копії даних яких ви не хочете зберігати в iCloud.

У спливаючому вікні натисніть «Вимкнути і видалити».

Для істотного зменшення розміру резервної копії, що зберігається в iCloud, можна, наприклад, відключити медіатеку Фото, а в якості бекап-інструменту для зберігання фотографій і відео перейти на безлімітне безкоштовне сховище Google Фото (детально). У цьому випадку доцільно використання резервних копій iCloud в якості інструменту для зберігання даних системи і додатків.

Краще відновлювати резервну копію з iTunes на комп’ютері або «по повітрю» з iCloud?

Давайте уявимо ідеальну ситуацію. присутній резервна копія і в iCloud, і в iTunes. Докладна інструкція про створення резервних копій iPhone або iPad в iTunes і iCloud розміщена на цій сторінці. Тут ми лише коротко нагадаємо як це робиться:

Резервні копії в iCloud можна включити в розділі Налаштування → → iCloud → Резервна копія в iCloud. Дані почнуть зберігатися в хмару по Wi-Fi з підключеного до адаптера живлення пристрою, що знаходиться в режимі очікування (в момент, коли користувач не користується пристроєм). І так як резервна копія буде зберігатися в Інтернеті, то і відновлювати її доведеться з використанням Мережі.

READ  Віддалене управління iPad

Резервні копії iTunes створюються автоматично або вручну, після підключення iPhone або iPad до комп’ютера Windows або Mac з встановленою програмою iTunes (скачати можна тут). Натисніть на іконку підключеного пристрою, виберіть вкладку «Огляд» і натисніть в ній на кнопку «Створити копію зараз». Резервні копії iTunes будуть зберігатися локально на комп’ютері.

У більшості випадків, ніж свіже є резервна копія, тим краще. Наприклад, якщо ви міняєте свій старий iPhone на новий, підключіть старе пристрій до комп’ютера за встановленим iTunes, створіть резервні копії, а потім відновіть дані на новому пристрої за допомогою щойно створеної резервної копії.

Важливо! Резервну копію, що зберігається в iTunes, можна встановити на робочий (використовується) пристрій (тобто з наявними даними, включаючи фото, музику, додатки і т.д.), тоді як відновлення резервної копії з iCloud можливо тільки на чистий iPhone або iPad (новий або скинутий до заводських налаштувань). Тільки в цьому випадку з’явиться доступ до опції відновлення через хмару.

Як подивитися, які резервні копії збережені в iCloud і видалити непотрібні?

Збережені в хмарному сервісі Apple резервні копії можуть займати багато місця. Щоб подивитися і видалити непотрібні копії, відкрийте стандартне iOS-додаток Налаштування та перейдіть по шляху → iCloud → Управління сховищем → Резервні копії.

Тут будуть вказані пристрої, пов’язані з вашим Apple ID і доступні для них резервні копії. Виберіть непотрібну копію і в самому низу екрану натисніть кнопку Видалити копію.

Скільки часу займає відновлення iPhone або iPad з резервної копії?

Щоб відповісти на це питання, спочатку необхідно визначитися з використовуваним методом зберігання резервної копії. Відновлення iPhone або iPad з iTunes буде значно швидше, так як бекап пристрою виконується локально і не залежить від швидкості доступу в Інтернет. Зазвичай, на відновлення резервної копії з iTunes потрібно 10-30 хвилин. У деяких випадках процес може зайняти більше часу.

Майте на увазі, що після відновлення резервної копії вашого iPhone або iPad з iTunes програми та інші дані з iCloud все одно вимагатимуть завантаження. Цей процес теж займе якийсь час. Воно залежить вже безпосередньо від кількості встановлених додатків.

У свою чергу спроба відновити свої дані з iCloud триватиме значно довше. Процедура початкового відновлення займе стільки часу, скільки потрібно для завантаження з Інтернету резервної копії, до того ж сам пристрій зажадає додаткового часу для розпакування завантаженого пакету і відновлення з нього.

Особистий досвід говорить про те, що повільне з’єднання з Інтернетом може розтягти процес відновлення з iCloud на кілька годин. При наявності досить швидкого Wi-Fi дані завантажуються значно швидше, але в кінцевому підсумку все залежить від розміру резервної копії.

Як відновити резервну копію iPhone або iPad з iTunes на комп’ютері

Запустіть програму iTunes для Mac або Windows.

Підключіть пристрій за допомогою кабелю.

Натисніть на що з’явився значок пристрою.

На вкладці «Обзор» клікніть на кнопку «Відновити з копії» і потім із запропонованого списку раніше створених копій виберіть ту, яка потрібна для подальшого розгортання.

Дочекайтеся завершення процесу до відключення пристрою від комп’ютера.

Примітка. Резервні копії iTunes можуть зберігатися і в іншому місці, наприклад, на зовнішньому диску або в Інтернеті. У такому випадку варто переконатися в видимості цього сховища комп’ютером перед початком ініціації процесу відновлення через iTunes.

Як витягти резервів копію з iTunes

Витяги всієї необхідної інформації з разбітоно iPhone, вимагають використання UltData. Виконайте наступні дії та вохможно витягти дані з телефону з розбитим екраном:

Переходьте до «Відновити з резервної копії iTunes». iPhone Data Recovery автоматично відображає всі резервні файли в iTunes.

Примітка. Якщо резервне копіювання не зберігається за замовчуванням, ви повинні вручну імпортувати файл резервний. Натисніть «Імпорт резервних файлів».

Виберіть дані, які потрібно відновити. І ви можете витягнути контакти і повідомлення з резервної копії iTunes.

Не тільки так, а й нажив «Налаштування виходу», виберіть формати експорту. Далі після натискання «Відновити», наступне вікно з’явиться, ви можете відновити дані на комп’ютер і на пристрій.

Як витягти дані з резервної копії iРhone і iPad

Створення резервних копій зберігаються на iРhone і iPad, але телефон не вмикається або екран розбився, потрібно повернути його на пристрій або на комп’ютер або отримати всі необхідні інформації з резервних копій iPhone і iPad. Тоді ви тільки можете відновити всю резервеую копію, а але воссстановіть дані, які ви хочете. Тепер з’ясуємо, як вибірково відновити дані з резервної копії iCloud і iTunes.

Дані містить контакти, повідомлення, історії викликів, музики, фотографії, відео, встановлені програми, нагадування, замітки, календарі, події в календарі, документи, повідомлення WhatsApp, журнал відвіданих веб-сторінок, обране браузера і багато іншого. І підтримує всі пристрої: iPhone X / 8/7/7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s / 6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s / 5c / 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, і т.д. Системи iOS: iOS 12/11 і більш ранніх моделей.

Як подивитися резервну копію iРhone на комп’ютері

Рекомендується програма Tenorshare UltData, підтримує безкоштовно подивитися резервну копію за форматами і тітам файлу, і далі витягти дані з телефону якщо телефон не включається. Перед відновленням, ви можете предпосмотреть ці файли, і вибрати потрібні дані.

Как восстановить данные на iPhone из резервной копии в iCloud

Існує ще одна функція, перед попереднім переглядом, додаток дозволяє сканувати резервне копіювання на диску вашого комп’ютера. Іноді ви тільки знаєте, де що зберігається втрачена резервна копія, але не Зана детальну папку. UltData швидко і легко допомагає вам знайти втрачені або видалені інформації. Натисніть «Go get back deleted iTunes backup».

Як витягти резервів копію з iCloud

Як витягнути контакти і фотографії з резервної копії iCloud, наприклад, нижче ми розповімо про те, як отримати фото з резервного копіювання iCloud.

  Перейти до «Відновити з резервної копії iCloud» і зайдіть в аккаунт.

Після входу, виберіть свіжі резрвние файли, натисніть кнопку «Далі».

Сканування завершується, всі втрачені і видалені фотографії відображаються. Ви можете затиснути «Показати віддалені».

Как восстановить резервную копию iCloud iPhone

Виберіть формат експорту, і натисніть кнопку «Відновити», і всі фотографії відновлені на комп’ютер або на iPhone, iPad і iPod.

Програма дозволяє швидко і просто отримати данні з резервної копії iPhone і iPad, крім того, якщо вам треба перенести і імпортувати дані з iPhone, iPad і iPod на комп’ютер, iPhone Data Recovery для вас зручно.

iCloud iOS 14.2. Обхід блокування активації iPhone 6S / 7/8 / X. Apple ID Bypass! БЕЗ МЕРЕЖІ!

Відновлення резервного копіювання iCloud можна зупинити в будь-який час на нових пристроях iOS. Це означає, що якщо ви вирішили відновити iPhone, iPad або iPod touch з резервної копії iCloud, або під час налаштування пристрою з попередньої резервної копією iOS, або для відновлення проблемного пристрою в якості методу усунення неполадок, ви можете зупинити iCloud Відновити процес в будь-який час. У цій статті пояснюється, як зупинити відновлення резервної копії iCloud на iPhone, iPad або iPod touch.

Зупиняти відновлення iCloud, як правило, не рекомендується і не слід сприймати легковажно, так як це може призвести до втрати даних.

У рідкісних випадках відновлення iCloud може зависнути або процес займає стільки часу, що його практично неможливо завершити, тому його, можливо, доведеться зупинити як метод усунення неполадок.

Якщо ви зупините iCloud Restore з резервної копії iOS, всі дані, які не були поновлені, не будуть відновлені на пристрої в майбутньому, а також не буде виконано резервне копіювання відсутніх даних в майбутньому, і, отже, невідновлені дані можуть бути втрачені назавжди, якщо відновлення не може бути завершено.

Крім того, зупинка відновлення iCloud на пристрої iOS не дає ніякої інформації про те, яка інформація була чи не була відновлена ​​на iPad, iPhone або iPod touch. Іншими словами, ви не будете знати, які дані були відновлені, а які ні, тому теоретично ви можете пропустити фотографії, відео, замітки, контакти, додатки, дані додатків, файли, документи або іншу важливу інформацію, зупинивши Відновлення iCloud.

Як зупинити відновлення iCloud на iPhone або iPad

Попередження: зупинка iCloud Restore може привести до втрати даних.

 • Натисніть на «Ваше ім’я» у верхній частині списку налаштувань, щоб отримати доступ до налаштувань iCloud.
 • Далі натисніть на «iCloud»
 • Тепер натисніть на і виберіть «iCloud Backup»
 • Натисніть «Зупинити відновлення iPad» (або «Зупинити відновлення iPhone»)

  Підтвердіть, що ви хочете припинити відновлення з iCloud, натиснувши «Стоп».

  ipad, icloud

  Як показує остаточне діалогове повідомлення з підтвердженням, зупинка iCloud Restore на iPhone або iPad зупинить завантаження даних, які ще не були завантажені, і що відсутні дані не будуть відновлені або збережені в майбутньому.

  В даний час iOS не надає список даних, які були відновлені або ще не були відновлені, і тому, якщо ви зупините процес відновлення з iCloud, у вас не буде жодного уявлення про те, що було відновлено або що не було. Це одна з багатьох причин, по якій не рекомендується зупиняти відновлення iCloud, оскільки ви можете назавжди втратити дані або інші важливі речі.

  Взагалі кажучи, рекомендується дозволити завершити весь процес відновлення iCloud незалежно від сценарію або установки нового пристрою iOS з раніше зробленою резервної копії в iCloud або відновлення пристрою для усунення неполадок або будь-який інший мети. Відновлення iCloud може зайняти багато часу в залежності від розміру відновлюваної резервної копії і швидкості інтернет-з’єднання, до якого підключений iPhone або iPad. Ви можете помітити, що процес «Поточне відновлення» викликає розрядку акумулятора тільки що налаштованого пристрою iOS, але він зупиниться після завершення резервного копіювання.

  Якщо ви збираєтеся зупинити відновлення iCloud через його зависання або з якої-небудь іншої причини і, таким чином, хочете знову запустити повне відновлення iCloud з процесу резервного копіювання, ви можете скинути iPhone до заводських налаштувань за замовчуванням або скинути iPad до заводських. настройками, а потім під час нової настройки пристрою знову виберіть відновлення відповідної резервної копії iOS, або з iCloud, або з iTunes. Якщо ви використовуєте iCloud Restore, переконайтеся, що у вас є швидке і надійне високошвидкісне підключення до Інтернету.

  BETATECH.COM.UA 2021