Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відновити вилучені файли на телефоні Huawei

Відновлення даних Huawei | 7 способів відновлення даних на смартфоні і планшеті Huawei

Резюме: В даний час все більше і більше користувачів використовують смартфони Huawei. Коли ми використовуємо смартфони, ми можемо втратити дані на пристрої через нашу недбалість, вірусних атак, скидання налаштувань, помилки ОС / рутінга або будь-яких інших невідомих причин. Якщо ви випадково втратите або видаліть важливі дані при використанні пристрою Huawei, не хвилюйтеся. У цій статті представлені кілька методів відновлення даних. Якщо ви хочете використовувати простий і ефективний метод відновлення втрачених або видалених даних зі смартфонів Huawei, уважно прочитайте цю статтю!

Тепер смартфони Huawei стають все краще і краще. Huawei надала різні серії смартфонів різних груп споживачів, позиціонуючи різні рівні продуктивності. Зараз я познайомлю вас з основною серією продукції. Серія Huawei P присвячена моді і фотографії. Він враховує якість і продуктивність молодіжної моди і є флагманом для молодих споживачів. Наприклад, серії Huawei P30, серії P40 і т. Д. Ці телефони серії Huawei P завоювали прихильність багатьох молодих людей завдяки відмінним характеристикам камери. Серія Huawei Mate, що позиціонується як high-end, являє собою флагманський апарат Huawei найвищого рівня. Тому його споживчі користувачі. це в основному висококласні бізнесмени. Наприклад, Huawei Mate30 / Mate30 Pro (5G), Mate X 5G і т. Д Зосереджені на фотографії вищого рівня, продуктивність і досвід роботи в мережі. Конфігурація цих пристроїв знаходиться на вищому рівні на даний момент і повністю відповідає потребам користувачів-споживачів. Серія Huawei Nova. це нова серія, випущена Huawei в 2016 році. Вона націлена на користувачів із середнім і високим рівнем споживання. Наприклад, Huawei Nova8 / 8 Pro, Nova7 / 7 Pro, Nova6 / 6 SE / 6Pro, Nova5 / 5 Pro і т. Д Завдяки потужним функціям камери та відмінною конфігурації він привернув багатьох клієнтів, які звертають увагу на зовнішній вигляд і фотозйомку

Залежно від конфігурації та інших аспектів смартфони Huawei стають все краще і краще, тому все більше і більше користувачів вибирають смартфони Huawei. Коли ми використовуємо обладнання Huawei, ми завжди будемо вражені його досвідом. Однак в житті завжди бувають випадковості. Тому, крім жалю з приводу потужної аварії Huawei, ми також будемо засмучені деякими невеликими проблемами. Ці маленькі проблеми пов’язані з втратою даних. Коли ми використовуємо Huawei, ми можемо випадково видалити наші дані або випадково піддатися атаці вірусу під час перегляду веб-сторінок, що призведе до втрати наших даних. Звичайно, причин втрати даних багато. Але незалежно від того, що викликає втрату даних на вашому пристрої, за допомогою цієї статті ви можете використовувати простий і ефективний метод для відновлення втрачених або видалених даних в Huawei. До того ж, щоб допомогти вам краще виконати резервне копіювання ваших даних, щоб зменшити непотрібні проблеми при втраті даних. Ця стаття також пропонує вам кілька способів резервного копіювання ваших даних.

Частина 1 Методи відновлення даних

Частина 2 Методи резервного копіювання даних

Резервне копіювання даних з телефону Huawei на комп’ютер

Відмінне програмне забезпечення для відновлення даних, воно повинно не тільки допомагати вам відновлювати дані, але і допомагати створювати резервні копії даних. І Huawei Data Recovery. відмінне програмне забезпечення для відновлення даних. Нижче я розповім вам, як зробити резервну копію даних телефону Huawei за допомогою цього програмного забезпечення.

Запустіть Huawei Data Recovery на комп’ютері, а потім виберіть на сторінці режим «Створення резервної копії та відновлення даних Android».

READ  Як включити мікрофон на навушниках на телефоні

За допомогою кабелю USB підключіть телефон Huawei до комп’ютера. Потім виберіть на сторінці варіант «Створення резервної копії даних пристрою» або «Створення резервної копії в один клік».

Виберіть дані резервної копії на сторінці, а потім ви можете змінити шлях збереження файлу резервної копії відповідно до ваших потреб. Після підтвердження обраного файлу резервної копії та шляхи збереження натисніть «Пуск», щоб виконати резервне копіювання даних на комп’ютер.

Відновлення даних з резервної копії на телефон Huawei

Як професійне програмне забезпечення для відновлення даних, Huawei Data Recovery може не тільки допомогти вам відновити дані без резервного копіювання. Він також може вибрати відновлення ваших даних з резервної копії на пристрій Huawei відповідно до ваших потреб. Отже, якщо ви створили резервну копію необхідних даних в програмному забезпеченні, цей метод також є хорошим вибором.

Запустіть Huawei Data Recovery на комп’ютері, а потім виберіть на сторінці режим «Створення резервної копії та відновлення даних Android».

За допомогою кабелю USB підключіть телефон Huawei до PC. Потім виберіть режим «Відновлення даних пристрою» або «Відновлення в один клік» на панелі вибору на сторінці.

Тепер програмне забезпечення виявить ваші файли резервних копій в Huawei Data Recovery. Після перевірки ви побачите список резервних копій на сторінці. Виберіть потрібний файл резервної копії зі списку резервних копій, а потім натисніть кнопку «Пуск», щоб витягти дані з резервної копії.

Тепер ви можете переглянути всі витягнуті дані на сторінці. Перегляньте і виберіть дані, які необхідно відновити, потім натисніть «Відновити на пристрій», щоб відновити вибрані дані на пристрій Huawei.

Відновити фото-відео з кошика Huawei

Розблокуйте телефон Huawei, відкрийте додаток «Галерея» і натисніть значок «Альбоми».

Проведіть пальцем вниз по екрану, поки не знайдете папку «Нещодавно віддалені», натисніть на неї.

Всі фото і відео, які були видалені вами за останні 30 днів, будуть тимчасово зберігатися тут, ви можете переглянути їх одну за одною перед відновленням. Після вибору і підтвердження натисніть значок «Відновити» в нижній частині екрана, щоб відновити на вибраному вмісті на вихідний шлях збереження.

Примітка. Цей метод має певні обмеження, ці тимчасові файли будуть повністю вилучені через 30 днів. Якщо вам потрібен більш надійний, більш ефективний і комплексний метод відновлення даних, ознайомтеся з наступним методом 2.

Відновлення резервної копії на телефон Huawei з хмари Huawei.

Якщо ви створили резервну копію даних, які необхідно відновити, в Huawei Cloud, ви можете вибрати наступний метод для відновлення втрачених або видалених даних на вашому телефоні Huawei.

Підключіть телефон Huawei до стабільної мережі Wi-Fi.

Натисніть «Налаштування» «Рахунок» на телефоні Huawei, потім додайте свою обліковий запис Huawei і увійдіть в неї.

Після успішного входу в систему виберіть «Хмара» на своєму пристрої та натисніть «Створення резервної копії в хмарі».

Тепер ви можете вибрати попередній файл резервної копії на вашому пристрої Huawei. Потім натисніть «Відновити», щоб відновити дані з резервної копії на телефон Huawei.

  • Якщо з’явиться вікно “Відновити цю резервну копію?” на сторінці спливає, натискаємо «Відновити».
  • Якщо на сторінці з’явиться спливаюче вікно «Відновити макет головного екрану», натисніть «ОК».

Відновлення даних з попереднього телефону за допомогою клонування телефону.

Хоча Phone Clone. це всього лише інструмент для перенесення даних, коли вищевказані методи не можуть відновити ваші втрачені дані телефону Huawei, ви можете передумати і подумати, чи зберігає ваш старий телефон втрачені дані? Якщо це так, то передача даних. останній рятівник даних вашого телефону Huawei.

Завантажте та встановіть програму Phone Clone на свій старий телефон і телефон Huawei. Для телефонів Huawei, випущених пізніше, в їх системах зазвичай встановлено цей додаток.

Відкрийте програму Phone Clone на обох своїх телефонах, потім натисніть «Це старий телефон» на своєму телефоні і натисніть «Це новий телефон» на своєму телефоні Huawei.

Використовуйте старий телефон для сканування QR-коду, що відображається на телефоні Huawei, щоб встановити з’єднання між вашими телефонами. Якщо ваш старий телефон не може сканувати QR-код, ви також можете натиснути на опцію «Connent Maunally» на своєму старому телефоні і виконати пошук, щоб приєднатися до точки доступу WLAN, створеної телефоном Huawei.

READ  Як перенести номера з телефону на комп'ютер

Після підключення виберіть вміст, який ви хочете передати на телефон Huawei, потім натисніть «Надіслати дані» і дочекайтеся завершення передачі.

Вище наведені методи, які ви можете вибрати для відновлення даних телефону Huawei. Сподіваюся, ви зможете вибрати підходящий метод для завершення відновлення даних. Безумовно, дуже важливо освоїти метод відновлення даних вашого телефону Huawei. Але також важливо регулярно створювати резервні копії даних телефону Huawei. Ми знаємо, що регулярне резервне копіювання ваших даних може допомогти вам зменшити кількість проблем, пов’язаних з втратою даних. Тому нижче я надам вам два методи, які допоможуть вам створити резервну копію важливих даних телефону Huawei.

Відновлення резервної копії на телефон Huawei за допомогою мобільної передачі

Якщо ви використовували Mobile Transfer для резервного копіювання даних телефону Huawei, ви можете вибрати наступний метод. За допомогою Mobile Transfer ви можете використовувати простий і зручний метод для вилучення всіх даних з резервної копії та вибіркового відновлення на свої пристрої Huawei.

Завантажте, встановіть і запустіть Mobile Transfer на комп’ютері, потім виберіть режим «Відновити з резервної копії» і натисніть «MobileTrans» на головній сторінці.

Поради: Фактично, цей метод не обмежується резервним копіюванням, створеним цим програмним забезпеченням, він також підтримує інші файли резервних копій, такі як резервне копіювання Kies, резервне копіювання iTunes, резервне копіювання iCloud, резервне копіювання OneDrive і т. Д., Якщо ви отримаєте ці резервні копії, ви можете виберіть їх відповідно до ваших потреб.

Виберіть відповідний файл резервної копії зі списку, щоб витягти весь файл всередині, і за допомогою кабелю USB підключіть телефон Huawei до комп’ютера.

Коли програмне забезпечення успішно виявить ваш телефон Huawei, вам необхідно вибрати типи файлів, які ви хочете відновити, а потім натиснути кнопку «Почати передачу», щоб завершити відновлення даних.

Відновлення даних з внутрішньої пам’яті телефону Huawei

Для відновлення фотографій або відео з внутрішньої пам’яті Android пристрою в Play Market є досить додатків. Але, все вони вимагають для своєї роботи Root-прав (або прав Супер-користувача). Через це виникає багато труднощів: це необхідність рутірованія пристрої та перейти у режим налагодження по USB, який ретельно прихований розробниками.

Деякі додатки надають можливість відновлювати дані з внутрішньої пам’яті пристроїв без Root-прав (або прав Супер-користувача). Але якість відновлення даних з їх допомогою, буде значно нижче.

Відновлення даних телефону Huawei

Відновлення даних в 2021: повне керівництво

швидке сканування

Для початку, можна спробувати зробити Швидке сканування. Адже воно проходить швидше і зберігає дерево каталогів (структуру папок і файлів). Дочекайтеся закінчення сканування.

В результаті, програма відобразить всі файли, які можливо відновити. Червоним хрестиком відзначені ті, які віддалені.

вилучені, файли, телефон, huawei

У вікні попереднього перегляду можна переглянути відновлювані фотографії або відеоролики. Перенесіть потрібні в вікно «Список відновлення» і натисніть кнопку «Відновити».

Виберіть необхідний метод збереження файлів і папку, і натисніть «Відновити».

Натисніть кнопку «Відновити» і файли збережуться в зазначену папку.

Відновлення даних з телефону Huawei

Причиною втрати фотографій або відео з мобільного пристрою можуть послужити: навмисне чи випадкове форматування карти пам’яті, зараження вірусом, неправильна робота програм, збій, очищення пам’яті з метою звільнити місце.

Мобільні телефони або смартфони зберігають свої дані двома способами: у вбудованій пам’яті пристрою або на карті пам’яті.

Відновлення даних з карти пам’яті

Якщо ваші дані зберігалися на карті пам’яті, в такому випадку:

Дістаньте карту пам’яті з вашого пристрою і підключіть її до комп’ютера або ноутбука використовуючи кард-рідер.

Примітка. У деяких випадках ви можете використовувати смартфон або планшет, підключений кабелем в якості пристрою для зчитування карти. Але майте на увазі, що програми для відновлення даних не завжди можуть побачити підключену до комп’ютера таким чином карту пам’яті. На це є свої причини.

READ  Як дізнатися номер стільникового телефону

Після того, як карта пам’яті відобразиться в папці «Цей комп’ютер», запустіть Hetman Partition Recovery. Програма автоматично просканує PC і відобразить всі підключені до нього жорсткі диски і знімні носії інформації, фізичні та локальні диски.

Знайдіть серед них потрібний. тобто, вашу карту пам’яті. Клацніть по ній і виберіть тип аналізу.

глибокий аналіз

Якщо ж програма з якихось причин не виявить на сканируемой карті пам’яті потрібний віддалений файл, то:

Натисніть на функції Глибокий аналіз. Використовуючи глибокий аналіз, програма буде шукати видалені фотографії та відеофайли з сигнатурам, тобто за вмістом файлів.

Це більш складний і тривалий процес ніж «Швидке сканування». Тому він займе більше часу. Але, якщо причиною втрати ваших даних є не просте видалення, а форматування або збій карти пам’яті, то цей спосіб буде більш дієвим.

Процес збереження виявлених за допомогою «Глибокого аналізу» файлів такий же, як і при «Бистрому скануванні».

Зворотній зв’язок

Ми будемо раді відповісти на Ваші питання!

Якщо у вас виникли питання по відновленню даних з телефону Huawei, c внутрішньої пам‘яті пристрою або картки пам’яті, задавайте їх у коментарях!

Привіт, телефон mate 20 pro Global version. Після установки Android 10 пропала папка з музикою. Знайти її можна відкривши Диспетчер-Очищення-Спеціальна очищення. Там в розділі аудіо міститься вся музика, але там її можна тільки видалити, навіть відтворити не виходить. Підкажіть як могло таке статися?

Підкажіть, будь ласка, на телефоні huawei p30 самі пішли всі замітки, як їх востоновіть??

Мате 10, на екрані пішли стандартні замітки, знайти не можу. Можна відновити разом з даними?

Привіт, Huawei p Smart z, після оновлення системи в адресній книзі не перебувають контакти через пошук, як виправити це?

Вітаю! Ось така проблема виникла. У мене Honor 9. На телефоні було багато відео і фотографій. Я їх збиралася переписати. Пам’ять була переповнена. Я вимкнула телефон, потім включила, а мені вискачіло emui. І чотири варіанти або завантажити останню версію і відновити, або другий пунк видалити, або перезавантажити, або вимкнути. Я намагалася перезавантажити. Телефон перезавантажуватися не хотів. Потім я натиснула на перший пункт, але у мене телефон був в розетці, а потім я витягла його. І мені екран написав помилку. Коротше схоже, що щось там збилося. Він включився. Але немає ні записів диктофона, фотографій в кілька разів менше і відео взагалі всього два. Їх там багато було. Не знаю, що й робити. Кажуть, що можна відновити, але знову-таки потрібно встигнути не довше ніж місяця намагатися все відновити. Адже кажуть, що потім місяць пройде і буде нічого не відновити. А зараз і коронавірус бродить і невідомо скільки це часу триватиме. А звернутися мені нема до кого. Навряд чи хтось працює в зв’язку з такою ситуацією. Я навіть не знаю, що робити. Може потрібно ще раз відновити або перезавантажити телефон? І взагалі може витягнути сімку і їй не користуватися краще якийсь час? І чи можна буде відновити пізніше місяця?

Відновити можна за допомогою спеціального додатку з Play Market Згадайте у вас було активовано додаток Google Photos? Якщо так, то все відео і фотографії завантажені в додаток, тобто ви з будь-якого PC заходите в Google під своїм акаунтом і переходите в сервіс Google Photos.

Привіт, візьмемо мою ситуацію. Я пів року тому втопив mate 20 lite, там було дуже багато важливих для мене програм, фото, банки Через ці пів року купив я такий же телефон в надії що зашев в акаунт я все поверну. Але ні, не можна так?

BETATECH.COM.UA 2022