Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як відновити забутий пароль на комп’ютері

Table of Contents

Як скинути пароль на Windows 10?

Не так вже й складно скинути пароль користувачам Windows 10, звичайно-ж, за умови, якщо у них є доступ до електронної пошти, або-ж до телефону, до якого була прив’язана їх обліковий запис. В іншому випадку, вам доведеться скидати пароль з флешки, як це вже було описано вище.

Злом паролів

Кожна з обраних вами програм виведе список виявлених у файлі SAM облікових записів. Виберіть ті з них, паролі до яких вам потрібно визначити. Якщо ви використовуєте Proactive Windows Security Explorer, виберіть Atack type: Brute-force. Якщо ви використовували в паролі тільки цифри, відзначте пункт ‘all digits (0-9)’. Почніть процес підбору пароля за допомогою команди з меню Recovery.

Підбір пароля може тривати від 10 хвилин до декількох годин, а то й кількох днів, і може закінчитися невдало. Особливо, якщо в паролі використовуються букви в різних регістрах, цифри і спеціальні символи.

Це хороший спосіб перевірки надійності своїх паролів. Якщо ви хочете просто перевірити свій пароль, виконайте описані вище кроки і подивіться, скільки часу займе його підбір.

Як «обійти» пароль BIOS?

Пароль BIOS. один з найстаріших способів захисту комп’ютера від несанкціонованого доступу і один з найпоширеніших. Чому? Це одне з найбільш ефективних засобів, якщо користувач не має доступу до системного блоку. В іншому випадку, це все одно, що замкнути будинок на безліч замків і залишити відкритим вікно.

Установки BIOS за замовчуванням у всіх системних платах не зберігають інформацію про паролі. Так що все, що потрібно зробити, щоб прибрати пароль BIOS. просто скинути поточні установки, відновивши конфігурацію за замовчуванням. Але пам’ятайте, що скидання поточних налаштувань BIOS знищить не тільки пароль, але і всі ті настройки, які ви встановлювали самостійно.

Є два способи скинути налаштування BIOS. У більшості системних плат є спеціальний джампер для очищення CMOS (пам’ять, в якій зберігаються настройки BIOS). Зазвичай цей джампер знаходиться близько батарейки на системній платі, але для повної впевненості бажано звернутися до інструкції від материнської плати. На деяких материнських платах замість джампера є просто два контакти, які для скидання CMOS потрібно замкнути металевим предметом, наприклад, викруткою.

Якщо на вашій платі є джампер, то для очищення CMOS вимкніть комп’ютер, встановіть перемичку так, щоб вона замикала контакти джампера, і натисніть кнопку включення комп’ютера. Ваш комп’ютер не завантажується, але установки в CMOS будуть скинуті. Приберіть перемичку і знову увімкніть комп’ютер. Швидше за все, ви побачите на екрані прохання натиснути F1, щоб провести установку параметрів BIOS. Якщо вас влаштовують установки за замовчуванням, натисніть F1, а в меню BIOS виберіть пункт ‘Save and exit’ (зберегти і вийти). Після цього комп’ютер завантажиться як завжди, за винятком пароля BIOS.

Якщо ви не знаєте, де на вашій платі знаходиться необхідний джампер або його взагалі немає, що цілком можливо, доведеться піти іншим шляхом. На кожній системній платі є батарейка, яка є джерелом живлення для пам’яті CMOS, дозволяючи зберігати інформацію. Як правило, це стандартна батарейка CR2032.

Щоб очистити CMOS, вимкніть комп’ютер і вийміть батарейку (можливо, вам знадобиться тонка викрутка). Через 5-10 хвилин встановіть батарейку на місце та увімкніть комп’ютер. В BIOS будуть встановлені параметри за замовчуванням, а пароля не буде. Для продовження завантаження потрібно буде натиснути клавішу F1, і якщо вас влаштовують установки за замовчуванням, вибрати в меню BIOS пункт ‘Save and exit’.

Як ви переконалися, все це дуже просто на настільному комп’ютері, а ось з ноутбуком пароль BIOS може стати серйозною проблемою. Через часті крадіжок портативних комп’ютерів, виробники подбали про те, щоб отримати доступ, минаючи пароль, було практично неможливо. Так що, якщо ви забули пароль BIOS у свого ноутбука, швидше за все, вам доведеться звернутися в сервісний центр виробника.

Як скинути пароль на Windows 8?

У випадку з цією операційною системою справи йдуть набагато простіше! Скидання пароля на Windows 8, можна здійснити в такий спосіб:

 • На екрані входу в систему вам знадобиться натиснути на спеціальний значок харчування, який знаходиться в правому нижньому кутку вашого екрана;
 • Далі вам потрібно натиснути клавішу Shift і клацнути «Перезавантаження»;
 • Натисніть «Пошук та усунення несправностей»;
 • Клацніть «Скидання PC»;
 • Натисніть «Далі» і система автоматично перезавантажитися для того, щоб почати підготовку до скидання пароля.

Паролі користувачів Windows XP

Windows XP зберігає паролі користувачів в зміненому вигляді. Наприклад, пароль «password» буде зберігатися у вигляді рядка, подібної до цієї: ‘HT5E-23AE-8F98-NAQ9-83D4-9R89-MU4K’. Ця інформація зберігається у файлі c назвою SAM в папці C: \ Windows \ system32 \ config.

Ця частина файлу SAM шифрується системною утилітою syskey, щоб поліпшити захищеність паролів. Дані, необхідні для розшифровки інформації після syskey, зберігаються в файлі system в тій же папці. Але ця папка недоступна нікому з користувачів. Доступ до неї має тільки сама операційна система під час своєї роботи. Отримати доступ до файлів SAM і system можна тільки під керуванням іншої операційної системи або підключивши диск до іншого комп’ютера з системою Windows.

Програми для зміни паролів Windows XP / 7/8/10

Існують спеціальні утиліти, що дозволяють редагувати або скидати паролі користувачів Windows XP / 7/8/10. Принцип роботи більшості з них полягає у завантаженні мінімальної версії альтернативної операційної системи, наприклад DOS або Linux, під управлінням якої можна отримати доступ до файлів з паролями.

Приклад подібної утиліти можна знайти за цією адресою: http://home.eunet.no/

pnordahl / ntpasswd / Інструкції по роботі, так само як файли для створення завантажувального диска Linux, доступні на цьому ж сайті.

Звертаємо вашу увагу, що якщо ви використовували функції операційної системи щодо шифрування файлів і папок, змінивши пароль за допомогою будь-якої програми, ви позбудетеся доступу до зашифрованих даних. У цьому випадку може допомогти наступний метод, що дозволяє не замінювати забутий пароль новим, а дізнатися старий.

Як дізнатися пароль від комп’ютера?

Питання: як зламати пароль на комп’ютері, залишається актуальним і досі. На жаль, реально дізнатися пароль від комп‘ютера, представляється можливим тільки правильно підібравши його ручним способом. З цього, якщо ви не готові до того, щоб витрачати кілька годин свого вільного часу на цей процес, настійно рекомендуємо вам просто скинути його і придумати якийсь новий.

Підбір і розшифровка паролів

Якщо ніщо інше не допомагає, але у вас є фізичний доступ до комп’ютера, значить ще не все втрачено. Можна переписати файли config і SAM і спробувати розшифрувати паролі, які в них зберігаються, за допомогою спеціальних утиліт сторонніх виробників. Як ми вже говорили, для цього доведеться використовувати альтернативну операційну систему, наприклад DOS або Linux. А коли файли будуть у вашому розпорядженні, можна використовувати одну з програм для розшифровки паролів, наприклад, LC4 або Proactive Windows Security Explorer.

 • Доступ до іншого комп’ютера.
 • Як мінімум дві порожні дискети.
 • Архіватор, розрахований на роботу з командним рядком, наприклад, RAR.
 • Завантажувальний диск DOS або Windows 98 (імідж необхідного диска можна отримати за адресою http://www.bootdisk.com/) або мінімальна версія Linux (наприклад, Knoppix). Необхідність в завантажувальних дисках відпадає, якщо ви можете просто підключити до іншого комп‘ютеру свій жорсткий диск. Якщо ви використовуєте завантажувальний диск DOS, а розділи на вашому жорсткому диску використовують файлову систему NTFS, то для доступу до них вам знадобиться програма, що дозволяє під управлінням DOS переглядати розділи в форматі NTFS, наприклад, NTFSDOS.
 • Програма для отримання паролів. Ми рекомендуємо використовувати Proactive Windows Security Explorer, так як бета-версія цієї програми є безкоштовною, а безкоштовна версія LC4 дуже обмежена.
забутий, пароль, комп, ютері

Використання завантажувальної флешки:

 • Якщо на вашому жорсткому диску є розділи в форматі NTFS, необхідно скопіювати файл NTFSDOS на вашу завантажувальну флешку.
 • Скопіюйте на завантажувальну флешку архіватор (RAR).
 • Завантажте комп’ютер з цієї флешки. Якщо є розділи з NTFS, наберіть команду NTFSDOS, ця програма покаже, яка буква присвоєна вашому системному диску, її і потрібно буде використовувати замість букви C в наступному пункті.
 • Помістіть в архів системні файли з паролями. Наприклад, якщо ви використовуєте архіватор rar32, відповідна команда буде виглядати так: Rar32 av a: \ systemandsam c: \ Windows \ system32 \ config \ system c: \ Windows \ system32 \ config \ sam Якщо файли не помістяться на одну флешку, архіватор попросить вас вставити другу.
READ  Як перевірити напругу блоку живлення комп'ютера

Обліковий запис Microsoft

Давайте спочатку спробуємо відновити пароль за допомогою облікового запису Microsoft, коли ви знаходитесь на екрані входу в Windows 10 і не пам’ятаєте свій пароль. Натисніть на посилання «Я забув свій пароль» (I forgot my password).

забутий, пароль, комп, ютері

Відновлення облікового запису

На екрані для відновлення облікового запису введіть символи капчи. Натисніть «Далі» (Next).

Підтвердіть свою особистість

На екрані для підтвердження особи виберіть спосіб отримання коду безпеки для підтвердження облікового запису. Натисніть кнопку, щоб відправити код.

Перевірте свою електронну пошту або текстове повідомлення. Введіть отриманий код у відповідне поле. Натисніть «Далі» (Next).

На екрані для відновлення пароля введіть новий пароль для облікового запису Microsoft. Натисніть «Далі» (Next).

На наступному екрані з’явиться повідомлення про зміну пароля. Натисніть «Далі» (Next).

Ви повернетеся на екран входу. Введіть новий пароль для входу.

Як відновити забутий пароль в Windows 10

Якщо при спробі увійти в обліковий запис Windows 10 ви зрозуміли, що забули свій пароль, не панікуйте. У Windows 10 давно з’явилася можливість відновлення пароля, якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft. А після поновлення в квітні 2018 роки ви також можете відновити пароль, якщо використовуєте локальну обліковий запис.

Локальна обліковий запис

Тепер припустимо, що ви використовуєте локальну обліковий запис для Windows 10. Одна з перших завдань, яке необхідно виконати. задати необхідні контрольні питання, які допоможуть вам відновити обліковий запис. У Windows відкрийте «Параметри» (Settings). «Облікові записи» (Accounts). «Параметри входу» (Sign-in options). У розділі пароль натисніть на «Оновити ваші питання безпеки» (Update your security questions).

Введіть пароль для локального облікового запису.

Виберіть контрольні питання, введіть відповіді і натисніть кнопку «Готово» (Finish).

Добре, ви перебуваєте на екрані входу, і ви забули пароль. Ви можете спробувати його вгадати або залишити поле пароля порожнім. Натисніть стрілку поруч з полем пароль або натисніть клавішу Enter.

Windows повідомить, що ви ввели невірний пароль. Натисніть «OK».

Натисніть на посилання «Відновити пароль» (Reset password).

Дайте відповідь на контрольні питання

Введіть відповіді на контрольні питання. Натисніть стрілку поруч з останньою відповіддю або клавішу Enter.

Windows запропонує створити новий пароль. Введіть і підтвердіть новий пароль. Натиснути кнопку Enter. Тепер ви зможете увійти в свій обліковий запис Windows за допомогою нового пароля.

Як відновити забутий пароль для Windows 10

The Codeby. одна з найсильніших Red Team в RU сегменті. Команда професіоналів, що спеціалізується на аудиті інформаційних систем і тестуванні на проникнення.

Ми пропонуємо: Аудит веб-сайту компанії, Аудит зовнішнього периметра, Аудит веб-додатки, Аудит внутрішньої корпоративної мережі, Перевірка ІБ-грамотності співробітників, Аналіз коду ПО, Аудит Wi-Fi і СКУД, Виявлення вразливостей ПО серверів і робочих станцій, Пентест інфраструктури методом чорного ящика. Детальніше.

Створення нового облікового запису для збереження призначених для користувача файлів

Вище ми представили рекомендації по відновленню забутого пароля, але що робити, якщо їх виконання не допомагає? Прочитайте ці статті:

Спочатку запустіть інсталяційний файл Windows 10, змінивши в BIOS шлях завантаження на завантаження з CD або ISO диска

Після початку завантаження натисніть комбінацію ShiftF10.

Після натискання клавіш, з’явиться запрошення командного рядка. У командному рядку міняємо Utility Manager на екран логіна за допомогою cmd.exe, ввівши наступні комбінації:

Після виконання цієї операції, перезавантажте комп’ютер за допомогою команди wpeutil reboot.

Після появи екрана логіна, запустіть Utility Manager. Якщо все зроблено правильно, ви побачите вікно cmd.exe як показано на зображенні нижче

Нижче рекомендація про створення профілю нового користувача за допомогою екрану логіна. Надрукуйте наступне, замінивши з логіном, який ви хочете вказати для нового облікового запису без додаткових знаків

Потім закрийте вікно, перезавантажте комп’ютер. Після перезавантаження з’явиться екран з новим ім’ям користувача.

Натисніть тут і введіть новий пароль. Потім, натисніть команду «Пуск» в правому нижньому кутку і виберіть «Панель управління» зі списку команд

Легкий способ убрать пароль на вход в WINDOWS

Зайдіть у вкладку «Локальні користувачі та групи», Виберіть в списку, що випадає необхідного користувача і клацніть правою кнопкою миші. Виберіть опцію «Визначити пароль» і введіть новий пароль для входу в заблокований акаунт!

Цей метод слід використовувати для відновлення паролів акаунтів в локальній мережі. Якщо вам необхідно відновити пароль від Microsoft Live, користуйтеся опціями он. лайн відновлення

Тобто при неможливості відновлення пароля он-лайн, у вас все одно є можливість доступу до важливих файлів або папок за допомогою команди C: \ Users, клікнувши на відповідну папку.

Якщо нічого не допомагає: телефонуйте в Support Microsoft

Якщо процес автоматичного відновлення через сайт Microsoft не допомагає при відновленні аккаунта ‘Live-only, телефонуйте в Support.

При дзвінку в Support «TechNet Help Center», у вас запитають відповідь на секретне питання, яку ви вказали при реєстрації аккаунта. Якщо ви забули відповідь на секретне питання, вас переадресовують на іншу службу, де за допомогою різних технологій повторного огляду персональних даних відновлять аккаунт. При виконанні перевірки у вас можуть детально розпитати про мету використання облікового запису; або імена користувачів у вашому контакт-листі.

Якщо ви дасте вірні відповіді, принаймні, на два питання, представник служби підтримки відправить вам тимчасовий код, за допомогою якого ви зможете розблокувати ваш аккаунт.

Відновлення забутого пароля в Windows 10

Подібне траплялося з усіма. Ви сідаєте за комп’ютер, заходите в Windows набираєте комбінацію, яку вважаєте паролем і тут, раз, і розумієте, що ви забули пароль! Ви гарячково перебирає різні комбінації букв і цифр, намагаючись зрозуміти, що саме підійде, але нічого не виходить. Що ж робити?

На щастя, процедура відновлення пароля на Windows 10 багато в чому нагадує процедуру відновлення на Windows 8 невеликою кількістю відзнак. Нижче ми представимо опис процедури відновлення логіна Microsoft Live 10 і рекомендації для інших користувачів, зареєстрованих по локальній мережі.

Застосування інструменту відновлення пароля для Microsoft Live Accounts

Перший і найбільш очевидний спосіб вирішення проблеми. скористатися стандартною функцією відновлення пароля, яка доступна на сайті «Microsoft» по відновленню доступу. На сайті представлено три варіанти відновлення. Ви можете скористатися опцією «Забули пароль» при необхідності відновлення доступу до будь-яких своїх акаунтів в інтернеті.

Після заходу в цей розділ ви побачите спливаюче вікно розділу по відновленню пароля, яким користуються більшість компаній при перевірці ваших особистих даних. Якщо при реєстрації зазначено додатковий мейл або номер телефону, вам прийде посилання на відновлення пароля без необхідності виконання додаткових дій.

Запобіжні заходи

Ясна річ, що подібна процедура необхідна, якщо ви вже перепробували різні рекомендації щодо створення диска з відновленням пароля за допомогою пакета установника Windows або програму відновлення через операційну систему Ubuntu на диску або-USB носії.

Відновлення пароля Windows 8 або 10 за допомогою диска або USB носія

Ви також можете скористатися новою опцією Windows. ПІН кодом, який ви можете прив’язати до аккаунту, замість стандартного числового літерного пароля. Цією опцією можна скористатися при установці або зайшовши в папку «Налаштування» в розділі «Аккаунт», якщо у вас Windows 10

Більше не потрібно тримати в розумі складні комбінації цифр і букв, які ви використовуєте в якості логінів до соціальних мереж та інших інтернет сайтів, досить запам’ятати кілька простих чисел і ви без праці отримаєте доступ до своєї банківській картці, номеру лотерейного квитка або іншої важливої ​​інформації

Втрачений і забутий пароль може створити масу проблем, але завдяки нашим рекомендацій і порад, ви зможете його легко відновити!

1 червня стартує курс “Тестування Веб-додатків на проникнення” від команди codeby. Загальна теорія, підготовка робочого оточення, пасивний фаззінга і фінгерпрінт, активний фаззінга, уразливості, пост-експлуатація, інструментальні засоби, Social Engeneering і багато іншого. На курс можна записатися до 15 червня включно. Детальніше.

Що робити якщо забув пароль від ноутбука HP?

Відкрийте інтернет-браузер і перейдіть на веб-сторінку Скидання пароля веб-сайту Microsoft. Виберіть Я забув пароль, потім. Скидання пароля. Для скидання пароля дотримуйтесь інструкцій на екрані. Після скидання пароля ви зможете використовувати обліковий запис Microsoft з новим паролем для входу в Windows 8.

Як прибрати пароль на Windows 10 якщо забув його?

Скидання пароля локального облікового запису Windows 10

 • Виберіть посилання Скидання пароля на екрані входу. Якщо замість цього ви використовуєте ПІН-код, див. Розділ Проблеми, пов’язані зі входом за допомогою ПІН-коду.
 • Дайте відповідь на контрольні питання.
 • Введіть новий пароль.
 • Увійдіть в систему звичайним чином з новим паролем.
READ  Як підключити два комп'ютера через роутер

Що робити якщо забув пароль від ноутбука?

 • Натиснути одночасно комбінацію клавіш ctrlaltdelete (2 рази).
 • При відкритті допоміжного вікна потрібно відшукати поля «Користувач» і «Пароль».
 • У першому рядку потрібно вписати слово «Адміністратор», графу з паролем потрібно залишити порожній.
 • Натиснути на Enter.

Що робити якщо забув пароль входу в систему Windows 7?

Скидаємо пароль У відповідь на запит пароля для входу в Windows, натисніть клавішу Shift п’ять разів, в результаті запустити не обробник залипающий клавіш, як це повинно бути, а командний рядок, запущена від імені Адміністратора. Готово, тепер Ви можете увійти в Windows з новим паролем.

Як відкрити командний рядок в Windows 7 при введенні пароля?

Необхідно натиснути клавіші “WinR”. Відкриється вікно “Виконати” в даному вікні прописуємо команду “cmd” і натискаємо “Enter”. Відкриється “Командний рядок” Windows в режимі звичайного облікового запису. і має назву cmd.exe.

Сброс пароля Windows без дисков и флешек | Обходим пароль и закрываем дыру

Як зняти пароль з комп‘ютера якщо я його забув?

 • Натисніть кнопку Пуск. а потім виберіть пункт Панель керування, Облікові записи користувачів, Облікові записи користувачів і Служба захисту користувачів.
 • На вкладці «Користувачі» в розділі Користувачі цього комп’ютера натисніть ім’я потрібного облікового запису користувача і виберіть Скидання пароля.

Що робити якщо забув пароль від ноутбука Lenovo?

 • натискаємо клавіші Windows R;
 • у вікні «Виконати» набираємо команду: netplwisz.
 • у вікні «Облікові записи користувачів» знімаємо галочку напроти пункту «Вимагати введення імені користувача і пароля»;
 • натискаємо «Застосувати»;
 • підтверджуємо наявний пароль користувача.

Спеціальний образ ОС

Пароль, який ви забули, можна поміняти за допомогою урізаною версією ОС під назвою «Microsoft Windows miniPE edition». Після того, як ви запишете образ даної операційної системи на диск або флешку, можете переходити безпосередньо до самого процесу скидання пароля, який описаний нижче:

  Натисніть на «Start» (аналог кнопки «Пуск») і виберіть «Programs».

Після всіх виконаних операцій ви зможете зайти в свій профіль під новим паролем.

Безпечний режим

Якщо у вас немає завантажувального диска, то можна скинути пароль через безпечний режим. Активувати цей режим можна відразу ж після включення комп‘ютера, і він не потребує введення пароля.

Сброс пароля Windows 7

Отже, щоб скинути пароль, виконайте наступні кроки:

  Увімкніть комп’ютер і швидко натисніть клавішу «F8», як тільки на екрані з’явиться логотип виробника вашого комп’ютера.

На замітку! Даний спосіб працює тільки для операційної системи Windows XP. У Windows 7 і вище таку просту можливість скидання пароля прибрали.

Забув пароль на комп’ютер. Що робити?

Є кілька способів вирішення цієї проблеми. Все залежить від того, на який облікового запису створено пароль. Якщо на вашій, то це нестрашно і легко вирішити. А ось якщо пароль стоїть на облікового запису Адміністратора, то тут вже доведеться трохи попотіти. Отже, давайте розглянемо всі ці можливі випадки детальніше.

Проблема Пароль стоїть на ваш профіль. У цьому випадку, щоб розблокувати комп‘ютер, вам треба буде увійти в систему під ім’ям Адміністратора. А для цього:

 • Увімкніть комп’ютер і, поки він вантажиться, натисніть клавішу F8.
 • Вибираємо із запропонованих варіантів завантаження операційної системи “Завантаження в безпечному режимі” і натискаємо кнопку “Enter”.
 • У вікні, де буде пропонуватися, під який обліковим записом ми хотіли б зайти, вибираємо “Адміністратора”.
 • Комп’ютер завантажився. Заходимо в меню “Пуск”, потім відкриваємо “Панель управління”. Шукаємо пункт “Служба захисту” і видаляємо ту запис, пароль якої був забутий.

Не поспішайте перезавантажувати комп’ютер. Тепер потрібно буде створити новий обліковий запис. А щоб надалі не довелося знову питати: “Забув пароль, як включити комп’ютер?”, Захист на неї вже можна не ставити. Ось і все, залишилося лише перезавантажити PC і увійти в звичайному режимі під своєю новою обліковим записом.

Проблема Пароль стоїть на облікового запису Адміністратора. В цьому випадку в систему зайти у вас не вийде. Тому спробуйте завантажити менеджер файлів з інсталяційного диска ОС. З системних папок скопіюйте все необхідне. Переінсталюйте Windows. Якщо самостійно це ніколи не робили, то краще запросіть додому досвідченого програміста.

Проблема Забув пароль на комп’ютер. Що робити, якщо він був встановлений з BIOS? Якщо це так, то вам необхідно буде скинути його в стан “За замовчуванням”. Для цього:

 • Вивчіть інструкцію до материнської плати і знайдіть, де знаходиться джампер скидання BIOS.
 • Вимкніть комп’ютер і відкрийте кришку системного блоку.
 • Знайдіть цей джампер і переведіть його в режим скидання.
 • Зачекайте кілька секунд і поверніть його в первісний стан.
 • Закрийте корпус і включіть комп’ютер. Захисний код вводити більше не буде потрібно.

Як бачите, та ситуація, коли користувач забув пароль входу в комп’ютер, в принципі, вирішувана. Але її адже можна було уникнути! Так що ось моя порада: зберігайте всі свої коди десь в затишному місці записаними на листочку, щоб в будь-який момент можна було їх згадати. Але якщо, дорогі користувачі, хтось із вас все-таки забув пароль на комп’ютер, що робити і як вирішити проблему, ви вже знаєте!

Буває складається ситуація, коли комп’ютер заблокований, а користувачеві не вдається підібрати пароль до облікового запису. Такий стан речей. рідкість, але пам’ять непередбачувана, а операційна система не може безпосередньо підказати нам (за винятком користувальницької підказки, якщо така була створена заздалегідь).

Природно, що для входу в систему буде потрібно скинути або змінити пароль облікового запису, так як згадати не представляється можливим! Для опису візьмемо середньостатистичний випадок, коли діям не перешкоджають інші причини, а стандартна установка Windows сприяє успішному результату.

Крок третій. заміна пароля

Справа залишилася за малим. замінити пароль, який ви забули, на новий. Знімний носій вам більше не потрібна. ви можете отримати його. Після того, як ви зробите це, включіть ваш комп’ютер і дотримуйтесь подальшої покрокової інструкції:

  Швидко натисніть клавішу «Shift» п’ять разів. Багаторазове натискання даної кнопки в швидкому темпі викликає меню залипання клавіш, але так як в попередньому кроці ми замінили її, то запуститься командний рядок.

Тепер ви зможете зайти в систему, використовуючи новий пароль.

На замітку! Якщо ви хочете поміняти призначення клавіш назад, то повторіть всі попередні дії (включаючи завантаження системи зі знімного носія), тільки в командному рядку пропишіть команду як на скріншоті.

Як відновити забутий пароль на комп’ютері

Забути пароль. це така проблема, від якої ніхто не застрахований. Щоб уникнути злому, ми намагаємося придумати пароль складніше, але чим складніше він, тим простіше його забути. І нічого страшного, якщо ви забули пароль від аккаунта в соціальних мережах. його легко можна відновити. А як бути якщо ви не пам’ятаєте пароль від Windows? Невже це вірна ознака того, що систему пора заново? Зовсім ні, не потрібно передчасно панікувати. Є кілька способів вирішити цю проблему, і про ці способи піде мова в статті.

розблокуємо комп’ютер

Пароль облікового запису або просто «учеткі», досить, корисна річ, але забувши або втративши заповітну комбінацію, неможливо увійти в систему, як стороннім, так і Вам особисто. Добре, якщо ніяких змін щодо облікових записів не робилося, тоді відновлення входу займе якихось кілька хвилин.

 • Перезавантажуємо комп’ютер, і після картинки биоса (BIOS) натискаємо клавішу «F8″ для виклику меню завантаження.
 • Клавішами навігації переміститеся на сходинку «Безпечний режим» і тиснемо «Enter».
 • Чекаємо завантаження операційної системи. Вибираємо для входу «учетку» під ім’ям «Адміністратор» (стандартний профіль вільний від пароля).
 • Закриваємо вікно довідки про безпечний режим і переходимо в «Панель управління» через «меню Пуск» або зручним для Вас способом.
 • Відкрийте розділ «Облікові записи користувачів». Перейдіть в ваш особистий профіль і натисніть пункт «змінити пароль».
 • В поле вводимо нову комбінацію символів і зберігаємо, натисканням відповідної кнопки (якщо поле введення залишити порожнім, то пароль буде обнулений).
 • Після маніпуляцій з паролем, перезавантажується. Тепер залишається ввести новий пароль (якщо такий був встановлений) і зробити вхід в Windows.

Примітка! Якщо Ваш профіль, є єдиною обліковим записом, то вищеописані дії будуть безсилі. Але завжди є інше рішення, наприклад, спробуйте відновити доступ через командний рядок, цей спосіб розглядався раніше і зажадає наявність завантажувального диска Windows.

Крок другий. “Командний рядок”

Отже, третя частина справи зроблена. ви запустили командний рядок через знімний носій. Командний рядок. це свого роду панацея від всіх комп’ютерних «хвороб». Розглянуту проблему з паролем вона теж здатна вирішити. Щоб зробити це, виконайте наступні кроки:

  Коли запуститься консоль, вбийте в неї команду «bcdedit | find «osdevice» »і натисніть« Enter », щоб команда виконалася. Після цього ви отримаєте відповідь «patririon = [буква диска зі встановленою Windows]». В даному прикладі ОС встановлена ​​на диск D.

На замітку! У цьому кроці була створена копія утиліти залипання клавіш, а після. замінена на консоль. Далі ви зрозумієте, навіщо це було потрібно.

У сучасному світі, який заполонили різні комп’ютери, гаджети та інша розумна техніка, без паролів жити стало практично неможливо. Ми всі з вами щось ховаємо, приховуємо від сторонніх очей, ставимо замки, вигадуємо захисні коди і т. Д. І все б нічого, але в один прекрасний момент кожен з нас може опинитися в такій ситуації, коли ви забули пароль доступу.

READ  Як додати комп'ютер в мережу

Топ 2. Перебір всіх паролів, які ви зазвичай використовуєте

Варіант, який приходить на розум, є найскладнішим і менш ефективним способом відновлення пароля на Windows 10. Вам необхідно згадати всі ваші часто-використовувані паролі. Коли ви перебрали всі можливі варіанти, то можливо ви не спробували ці паролі:

 • Дати народження членів вашої родини або їх імена.
 • Адреса будинку і кабінету
 • важливі цифри
 • Ваше ім’я, імена друзів і сім’ї.

Топ 4. Використання диска відновлення пароля Windows

Якщо ви досить активи і раніше створили диск сборса пароля Windows, прийшов час його використовувати!

Проте, я припускаю, що більшість з вас цього не має, тому що ви не знали, що функція існує, або ви ніколи не думали, що отримаєте пароль. Якщо так, продовжуйте читати.

Топ 5 способів відновити забутий пароль на Windows 10

Забув пароль на Windows 10 і неможливо змінити його? Це дуже неприємно, якщо вам терміново отримати доступ до вашого комп’ютера. На щастя, існує безліч корисних способів відновити забутий, втрачений пароль на Windows 7/8/10. Ця стаття включає 5 способів для вашого вибору (настійно рекомендується Windows Password Key).

Топ 3. Адміністратор змінив ваш забутий пароль Windows 10

Якщо ваш друг використовував ваш комп’ютер, може бути, він змінив ваш пароль, ви можете попросити його про допомогу в зміні пароля Windows в його облікового запису.

Очевидно, вам доведеться повністю передати цю ідею і спробувати універсальне відновлення пароля Windows, якщо ви єдиний користувач на своєму комп’ютері.

Топ 1. Сборс Windows 10 і доступ до комп’ютера без пароля

Сборс Windows 7/8/10 є одним з найбільш неефективних способів для проблеми з втраченим паролем. Це може бути останній варіант, який ви дійсно не хочете спробувати, тому що він видалить ваш жорсткий диск. І цей процес займає багато часу і ускладнюється.

Топ 5. За допомогою Windows Password Key

Windows Password Key може відновити втрачений або забутий пароль адміністратора і користувача для локального облікового запису і облікового запису Microsoft. 100% безпеку для ваших даних і комп’ютера. Слідуйте цим важливим вказівкам, щоб обійти пароль Windows 7/8/10.

Завантажте Windows Password Key, встановіть і запустіть його на іншому комп’ютері. Тут існує 2 способи копіювати диск сборса пароля. Натисніть «Швидке відновлення», Вставте в нього USB-накопичувач. Натисніть «Копіювати».

Виберіть «Дозвільне відновлення» і версію Windows, і натисніть «Копіювати».

Вставте новостворений USB-накопичувач на заблокований комп’ютер з Windows. Встановіть USB-накопичувач в якості першого завантажувального пристрою в налаштуваннях BIOS. Цей комп’ютер перезавантажиться.

Windows Password Key завантажується, дотримуйтесь інтерфейсу для скидання пароля Windows.

Все готово! Ви знаєте, як відновити забутий пароль для Windows? Просто дайте нам знати в коментарях нижче.

Скидання пароля за допомогою вбудованої облікового запису Адміністратор (в безпечному режимі)

 • Користувач із правами адміністратора комп’ютера може створювати і змінювати паролі всіх користувачів комп’ютера. Користувачі з обліковими записами з обмеженнями можуть тільки створювати і змінювати свої паролі, а також створювати свої підказки для цих паролів.
 • З метою безпеки Адміністратор комп’ютера не може відновити забутий пароль користувача, а може тільки створити новий.
 • Якщо користувач з обліковим записом адміністратора комп’ютера змінює пароль іншому користувачеві, то цей користувач втрачає всі зашифровані файли EFS, свої особисті сертифікати і зберігалися паролі для веб-сторінок або мережевих ресурсів.
 • Якщо є дискета скидання пароля, її можна використовувати для створення нового пароля для облікового запису. Особисті параметри комп’ютера збережуться. Скидання пароля за допомогою інтерпретатора команд Windows Натисніть Пуск. Виконати. Запуск програми. cmd. OK;
 • у вікні інтерпретатора команд після запрошення системи введіть control userpasswords2, натисніть Enter;
 • відкриється вікно Облікові записи користувачів;
 • в поле Користувачі цього комп’ютера виділіть необхідний обліковий запис;
 • зніміть прапорець Вимагати введення імені користувача і пароля. OK (або внизу в розділі Пароль користувача натисніть Змінити пароль. у вікні Зміна пароля введіть і підтвердіть новий пароль (для зміни пароля) або залиште поля порожніми (для скидання пароля). OK. OK. OK);
 • у вікні Автоматичний вхід в систему введіть і підтвердіть новий пароль (для зміни пароля) або залиште поля порожніми (для скидання пароля). OK;
 • у вікні командного рядка введіть exit, натисніть Enter (або просто закрийте вікно);
 • перезавантажте PC.

У Мережі дуже багато порад з приводу того, що робити, якщо ви забули пароль. рад від шкідливих до непотрібних. Наприклад, вкрай не рекомендую для скидання пароля видаляти файли SAM (WINDOWSsystem32config). Після цього можливі великі проблеми, аж до переустановлення ОС! Завантажити систему, як правило, не вдається, при завантаженні з’являється вікно lsass.exe. Системна помилка з повідомленням «Не вдалося ініціалізувати SAM через таку помилку: Приєднаний до системи пристрій не працює. Стан помилки: 0xc0000001. Натисніть кнопку OK для завершення роботи системи і перезавантаження в безпечному режимі, детальна інформація міститься в журналі подій ». Після натискання на кнопку OK комп’ютер перезавантажиться і так. до безкінечності.

Є ще така порада: видалити файл logon.scr (WINDOWSsystem32), а файл cmd.exe перейменувати в logon.scr. Після перезавантаження нібито через 15 (!) Хвилин повинно (?!) Відкритися вікно командного рядка, в якому потрібно набрати EXPLORER, після цього нібито можна увійти в систему з правами адміністратора. Нічого не вийде.

Відновлення пароля користувача

Якщо користувач забув пароль комп’ютера, який входить до робочої групи або є автономним, слід перевірити підказку до паролю (підказка розташовується на екрані вітання поруч з полем для введення пароля). Якщо підказка не допомагає згадати пароль, то необхідно увійти в систему з обліковим записом адміністратора комп’ютера і створити новий пароль.

Щоб змінити пароль користувача

Для виконання цієї процедури необхідно увійти в систему з обліковим записом Адміністратор або члена групи Адміністратори (якщо комп’ютер підключений до мережі, то параметри мережної політики можуть заборонити виконання даної процедури).

забутий, пароль, комп, ютері

Натисніть кнопку Пуск. Налаштування. Панель управління. Облікові записи користувачів;

 • на вкладці Користувачі виберіть ім’я користувача, чий пароль потрібно змінити, і натисніть кнопку Скидання пароля;
 • введіть і підтвердіть новий пароль (для зміни пароля) або залиште поля порожніми (для скидання пароля). OK.

Як скинути пароль вбудованої облікового запису Адміністратора

Якщо вбудована обліковий запис Адміністратора комп’ютера теж запаролено «благополучно» забутим паролем, можна скористатися аварійно-відновними завантажувальними дисками типу Windows miniPE edition або ERD Commander.

Диск Microsoft Windows miniPE edition містить урізану версію Windows XP.

 • Для завантаження miniPE потрібно в BIOS встановити завантаження з CD-ROM`а, помістити в лоток CD-ROM`а завантажувальний диск з miniPE і перезавантажитися;
 • коли завантажиться miniPE, натисніть кнопку miniPE (альтернатива кнопки Пуск). Programs. System Tools. Password Renew;
 • відкриється вікно Password Renew for XP-based Systems;
 • клацніть кнопку Select Windows Folder (внизу праворуч);
 • у вікні Browse for Folder вкажіть розташування папки Windows і натисніть OK;
 • натисніть кнопку Renew existing user password;
 • в випадаючому списку Account виберіть потрібний обліковий запис;
 • в текстовому полі New Password введіть новий пароль;
 • підтвердіть його в поле Confirm Password (запам’ятайте новий пароль!)
 • натисніть внизу кнопку Install;
 • з’явиться вікно Information з повідомленням Password Renew for NTs is successfuly done !;
 • натисніть OK;
 • закрийте вікно Password Renew for XP-based Systems;
 • натисніть кнопку miniPE. Reboot;
 • після перезавантаження встановіть в BIOS завантаження з вінчестера;
 • можете завантажити систему з новим паролем Адміністратора.

ERD Commander є завантажувальним аварійно-відновлювальних диском, типу Windows miniPE.

 • При завантаженні PC з диска ERD Commander в меню завантаження виберіть пункт Завантаження ERD Commander;
 • для пропуску ініціалізації локальної мережі (і прискорення завантаження!) натисніть кнопку Skip Network Configuration;
 • у вікні Welcome to ERD Commander виберіть ОС для відновлення, натисніть OK;
 • після завантаження ERD Commander натисніть Start. System Tools. Locksmith Wizard. Next;
 • в наступному вікні в списку, що випадає Account виберіть потрібний обліковий запис;
 • в поле New Password введіть новий пароль, щоб підтвердити його в поле Confirm Password. Next. OK;
 • натисніть кнопку Start. Log Off. Restart. OK;
 • після перезавантаження можете увійти в систему з новим паролем Адміністратора.
 • Будь-яку інформацію можна використовувати як на благо, так і на зло: все залежить від того, хто використовує цю інформацію і з якою метою Сподіваюся, що вам ця інформація потрібна з благою метою: ви забули пароль на своєму (!) PC, що не перевстановлювати ж ОС!
 • Використання пароля підвищує рівень безпеки комп‘ютера. Якщо на комп’ютері працюють кілька користувачів, особисті настройки, програми та системні ресурси будуть краще захищені, якщо імені для входу або імені облікового запису користувача призначений пароль.
 • Вбудована обліковий запис Адміністратора присутній на екрані запрошення Welcome тільки в тому випадку, якщо не існують ніякі інші облікові записи (крім облікового запису Гість), або якщо комп‘ютер завантажений в безпечному режимі.
 • Можна спробувати «зламати» пароль за допомогою спеціальних програм (але це вже зовсім інша історія.)
 • Можна скинути пароль за допомогою попередньо створеної дискети відновлення / скидання пароля
BETATECH.COM.UA 2021