Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як відправити факс з комп’ютера через інтернет

Переваги онлайн-факсу

 • Можливість відправки документів відразу кільком контактам
 • Повідомлення про відправку на пошту або по SMS
 • Завжди під рукою список всіх ваших адресатів
 • Свій факс-номер, з можливістю відправляти, і отримувати на нього документи

І це не весь список можливих функцій, кількість їх може бути велике в залежності від сайту надає такі послуги.

У даній статті ми детально розглянемо три таких безкоштовних сервісу, до яких я дам коротко описано, як їх використання. Плюс, в кінці ви знайдете перелік інших не менш цікавих сайтів, які дозволяють відсилати факс через інтернет, як платно, так і безкоштовно.

Table of Contents

Платні сервіси:

https://www.pamfax.biz/ Сервіс російською мовою. При реєстрації дають можливість відправити 3 сторінки безкоштовно. Сервіс має безліч можливостей, таких як, отримання свого факс-номера, відсутність реклами і т.д. Доступний практично на всіх мобільних платформах.

http://popfax.com/ Сервіс так само має російську мову. Надають безкоштовний тестовий період на обмежений термін. Теж має безліч можливих функцій. Є мобільні додатки на iOS, Android і BlackBerry.

faxnet.ru Спочатку свого існування був безкоштовним сервісом. Дозволяє як відправляти, так і отримувати факси. Мобільних додатків немає.

Freepopfax

Сервіс російською мовою, в день безкоштовно дається 5 факсів по 14 сторінок. Підтримується 48 країн світу, Росії в списку на жаль, немає. Реєстрація не потрібна. Послуги freepopfax.com надає Popfax.com за рахунок розміщення своєї реклами на першій сторінці відправляються документів.

Є можливість відправки файлів такого формату:.jpg.jpeg.tiff.png.gif.pdf.doc і ін.

Щоб відправити факс необхідно:

 • Вибрати країну і вказати номер факсу одержувача
 • Вказати свій емейл, поле «П.І.Б.» заповнювати необов’язково
 • Ввести текст вручну або завантажити документ, який ви хочете відправити
 • Вказати номер телефону, на нього прийде код підтвердження
 • Натиснути на нижню кнопку «Підтвердити»

Факс буде відісланий, і на емейл прийде лист з результатами про відправку.

Як безкоштовно відправити факс через інтернет?

На даний момент відправка документів факсом виглядає в наших очах пережитком минулого і чималу роль в тому, що склалася така думка, зіграло розвиток технології електронних повідомлень, таких як електронна пошта. Але, до сих пір багато компаній продовжують використовувати в своєму документообіг факсимільні апарати.

Тому, може статися така ситуація, що терміново потрібно відправити документ факсом, а спеціального апарату для цих цілей в наявності немає, або ж він несподівано зламався. Як бути в такій ситуації і відправити факс з комп’ютера через інтернет?

Звичайно, можна вдатися до спеціалізованими програмами типу VentaFax, або вбудованому в Windows компоненту «Зв’язок та факс». Але вони вимагають наявність Dial-up модему, та й мало кому захочеться витрачати свій час на їх налаштування.

Кращим варіантом в даному випадку буде скористатися спеціалізованими веб-сервісами для відправки документів факсом через інтернет. Їх безліч, є як платні, так і безкоштовні.

MyFax

Сервіс англійською мовою, дозволяє безкоштовно відправляти факс в 41 країну, в числі яких є і Росія. В день на відправку дається 2 документа по 10 сторінок кожен. На першій сторінці розміщується реклама сервісу. Реєстрація не потрібна. Так само, MyFax пропонує тридцятиденний тестовий період, який включає в себе свій факс-номер і необмежену кількість документів на відправку та отримання.

Підтримуються файли такого формату:.doc.docx.pdf.xls.xlsx.ppt.pptx.tif.gif.jpeg.jpg і т.д.

Щоб відправити факс необхідно:

 • Заповнити блок відправника «To» і одержувача «FROM»
 • Поле «Name» (Ім’я) і «Company» (Компанія) заповнювати необов’язково
 • В поле «Country» (Країна) вибрати країну в яку потрібно зробити відправку
 • В поле «Fax Number» (Номер факсу) вбити номер факсу одержувача
 • В поле «Email» ввести ваш емейл адресу
 • Прикріпити документ в блоці «Fax Message» або ввести повідомлення вручну «Enter text message»
 • Натиснути на кнопку «SEND FAX»

На емейл, який ви вказали в блоці «From» має буде прийти лист, отримавши його, вам необхідно буде перейти по посиланню, щоб підтвердити відправку.

Якщо факс доставлений, то прийде повідомлення про доставку, якщо ж ні, то про помилку.

«Факси й сканування» Windows

Одна з найпопулярніших програм для відправки факсу з комп’ютера. «Факси й сканування».

«Факси й сканування». це звичайна програма, вже присутня на всіх PC під управлінням операційної системи Windows. У 10-й версії іменується «Факси й сканування», в ранніх версіях (7, 8). «Факси й сканери».

Щоб почати роботу в програмі «Факси й сканування» потрібно:

 • Відкрити меню «Пуск»;
 • Перейти в розділ «Стандартні»;
 • Запустити програму «Факси й сканування» (або «Факси й сканери», якщо вживається найбільш рання версія ОС).Також програму можна відшукати, скориставшись інтегрованим пошуком Windows:
 • Сама програма вміє надзвичайно простий і зручний інтерфейс. Користувачі просто розберуться, як зробити відправку і прийом факсу через комп’ютер.
 • Можна також спростити собі завдання і запустити відправку файлу (документа, зображення) прямо з контекстного меню. Досить просто натиснути правою клавішею миші по файлу, викликавши контекстне меню, в якому необхідно вибрати пункт «Відправити», а потім. «Одержувач факсу».
 • Можете також подивитися маленьке демонстративне відео по факсу з комп’ютера через веб за допомогою програми «Факси й сканування»:

Факсимільне повідомлення через комп’ютер

Факс. це метод передачі інформації, засобом телефонній лінії. З розвитком технологій, впровадження факсимільного зв’язку відійшло на 2-ий план, поступившись дорогою іншим засобам зв’язку, найбільш швидким і комфортним. Наприклад, таким як. електронна пошта. Велика частина факсимільних апаратів перейшло на складські приміщення і обросло великим шаром пилу. Проте, деякі компанії досі проводять документообіг засобом технології факсу.

А чи знаєте ви, що передачу документів і листів на факс можна виконати за допомогою комп’ютера? Ні? Ну тоді розглянемо, як вислати факс з компа через веб безкоштовно.

Програми для відправки факсу з комп’ютера безкоштовно

Список програм відправки факсу з комп’ютера безкоштовно:

Freepopfax

Домашня сторінка: http://www.freepopfax.com/

Сервіс російською мовою, в день безоплатно дається 5 факсів по 14 сторінок. Підтримується 48 держав світу, Росії в переліку на жаль, немає. Реєстрація не потрібна. Сервіси freepopfax.com надає Popfax.com за рахунок розміщення власної реклами на першій сторінці відправляються документів.

Є можливість відправки файлів подальшого формату:.jpg.jpeg.tiff.png.gif.pdf.doc і ін.

Щоб вислати факс необхідно:

 • Вибрати країну і вказати номер факсу одержувача
 • Вказати власний емейл, поле «П.І.Б.» заповнювати необов’язково
 • Ввести текст вручну або завантажити документ, який ви бажаєте відправити
 • Вказати номер телефону, на нього прийде код підтвердження
 • Натиснути на нижню клавішу «Підтвердити»

Факс буде відісланий, і на емейл прийде лист з плодами про відправку.

READ  Як налаштувати пошту на Android

Як відправити безкоштовно факс по інтернету. Як відправити факс з комп’ютера через інтернет

Платні сервіси:

https://www.pamfax.biz/ Сервіс російською мовою. При реєстрації дають можливість вислати 3 сторінки безоплатно. Сервіс має безліч здібностей, таких як, отримання власного факс-номера, відсутність реклами і т.д. Доступний фактично на всіх мобільних платформах.

http://popfax.com/ Сервіс так само має російську мову. Надають безкоштовний тестовий період на обмежений термін. Теж має безліч можливих функцій. Є мобільні додатки на iOS, Android і BlackBerry.

faxnet.ru На початку свого існування був безкоштовним обслуговуванням. Дозволяє як відправляти, так і отримувати факси. Мобільних додатків немає.

Як відправити факс з комп’ютера через інтернет

Факс являє собою спосіб передачі даних, в якому використовується телефонна волосінь або інтернет. З поширенням глобальної мережі та електронної пошти використання факсів відходить на другий план, однак багато організацій все ще використовують даний метод. Сьогодні ми поговоримо про те, як можна поєднати стару і нову технологію за допомогою PC. Розберемося, як відправити факс з комп’ютера через інтернет.

По даній темі у нас є спеціальний ролик, в якому детально розбирається питання статті. У ньому описуються і показуються програми і сервіси, згадані в нашій інструкції.

RuFax.ru

Більшість сайтів, які ви знайдете в мережі, підтримують пересилання тільки по США і Канаді. Тому для російськомовних користувачів цінність таких ресурсів вельми сумнівна. Ми розглянемо російський сайт RuFax, на який ви можете перейти за цим посиланням.

Веб-портал надає повноцінний набір інструментів для управління факсом. У можливості сервісу входить наступне:

 • відправка та отримання факсів по Інтернету;
 • отримання сповіщень на електронну пошту;
 • зберігання листування в особистому кабінеті;
 • настройка під LGPL;
 • використання сервісу в системі організації.

Для початку використання RuFax вам необхідно зареєструвати обліковий запис. Для цього буде потрібно електронна пошта та унікальний логін. Після підтвердження за допомогою листа ви зможете користуватися всім функціоналом сайту. Для новачків є тестовий режим, в якому ви можете перевірити ефективність сервісу. Якщо RuFax вас влаштовує, то після заповнення особової картки ви зможете користуватися факсом без обмежень.

Після цього відкрийте особистий кабінет і натисніть кнопку «Створити факс». Заповніть форму повідомлення, в якій потрібно вказати адресу одержувача, тему, прикріпити документи, зображення або вписати необхідний текст вручну.

Також ви можете подивитися, як буде виглядати готовий лист. Після складання листа натисніть кнопку «Відправити». Факс буде пересланий, а з внутрішнього рахунку спишеться сума згідно з вашим тарифним планом.

Функціонал Windows і Office

Тим, хто вже користується послугами постачальників однієї зі служб факсів, підійдуть стандартні засоби від Microsoft. Перший спосіб. стандартний додаток «Факси й сканування», яке можна знайти за назвою через пошук. За допомогою вбудованого помічника ви можете налаштувати підключення по телефонній косильною волосіні або за допомогою факс-сервера в інтернеті.

А для пересилання через Microsoft Office необхідно встановити програму Outlook і зареєструватися в одній зі служб факсів. Підтримувані сервіси можна знайти за посиланням на офіційний сайт компанії. Щоб безпосередньо переслати документ з текстового редактора, необхідно відкрити вкладку «Файл» і перейти в розділ «Загальний доступ». Тут вибрати відправку по електронній пошті і перейти до останнього варіанту.

спеціальні програми

У мережі можна знайти ряд спеціальних утиліт, які представляють собою менеджер для отримання і відправки документів по факсу. Наприклад, додаток VentaFax, яке можна завантажити за представленою посиланням з офіційного сайту. Програма не вимоглива до ресурсів комп’ютера і сумісна з будь-якими версіями ОС Windows.

Після установки необхідно задати параметри підключення за допомогою IP-телефонії. В налаштуваннях введіть дані, які були отримані від постачальника послуг. Після цього необхідно переключитися в головне вікно програми і запустити «Майстер». Через нього вибираються матеріали для пересилання, спосіб відправки, вказується одержувач і так далі.

Отже, ми розглянули кілька популярних варіантів відправки факсу за допомогою компютера та інтернету. Як бачите, на сьогоднішній день наявність спеціального обладнання зовсім не обов’язково. Якщо факс використовується в організації, то без платного тарифу обійтися не вийде. пробні та денні обмеження сервісів не дадуть вільно пересилати необмежену кількість сторінок.

«Факси й сканування» Windows

Одна з найпопулярніших програм для відправки факсу з комп’ютера. «Факси й сканування».

«Факси й сканування». це стандартна програма, вже присутня на всіх PC під управлінням операційної системи Windows. У 10-й версії називається «Факси й сканування», в ранніх версіях (7, 8). «Факси й сканери».

Щоб почати роботу в програмі «Факси й сканування» потрібно:

 • Відкрити меню «Пуск»;
 • Перейти в розділ «Стандартні»;
 • Запустити програму «Факси й сканування» (або «Факси й сканери», якщо використовується більш рання версія ОС). Також програму можна знайти, скориставшись вбудованим пошуком Windows:
 • Сама програма вміє дуже простий і зручний інтерфейс. Користувачі легко розберуться, як зробити відправку і прийом факсу через комп‘ютер.
 • Можна також спростити собі задачу і запустити відправку файлу (документа, зображення) прямо з контекстного меню. Досить просто натиснути правою кнопкою миші по файлу, викликавши контекстне меню, в якому потрібно вибрати пункт «Відправити», а потім. «Одержувач факсу».
 • Можете також подивитися невелике демонстративне відео по факсу з комп‘ютера через інтернет за допомогою програми «Факси й сканування»:

Програми для відправки факсу з комп‘ютера безкоштовно

Список програм відправки факсу з комп’ютера безкоштовно:

Як відправити факс з комп’ютера через інтернет

На даний момент відправка документів факсом виглядає в наших очах пережитком минулого і чималу роль в тому, що склалася така думка, зіграло розвиток технології електронних повідомлень, таких як електронна пошта. Але, до сих пір багато компаній продовжують використовувати в своєму документообіг факсимільні апарати.

Тому, може статися така ситуація, що терміново потрібно відправити документ факсом, а спеціального апарату для цих цілей в наявності немає, або ж він несподівано зламався. Як бути в такій ситуації і відправити факс з комп’ютера через інтернет?

Звичайно, можна вдатися до спеціалізованими програмами типу VentaFax, або вбудованому в Windows компоненту «Зв’язок та факс». Але вони вимагають наявність Dial-up модему, та й мало кому захочеться витрачати свій час на їх налаштування.

Кращим варіантом в даному випадку буде скористатися спеціалізованими веб-сервісами для відправки документів факсом через інтернет. Їх безліч, є як платні, так і безкоштовні.

Дуже зручно використовувати безкоштовні онлайн-сервіси для відправки факсу, але все безкоштовне має свої межі. У нашому випадку це ліміт сторінок і документів на відправку, плюс реклама сервісу на документах. Для одноразового використання такі сайти підійдуть, але якщо вам потрібно відправляти більшу кількість документів і сторінок, то краще буде скористатися платними сервісами.

Факс. це спосіб передачі інформації, за допомогою телефонного косильною волосіні. З розвитком технологій, використання факсимільного зв’язку відійшло на другий план, поступившись дорогою іншим засобам зв’язку, більш швидким і зручним. Наприклад, таким як. електронна пошта. Більшість факсимільних апаратів перекочувало на складські приміщення і обросло чималою шаром пилу. Однак, деякі компанії досі проводять документообіг за допомогою технології факсу.

А чи знаєте ви, що передачу документів і листів на факс можна здійснити за допомогою комп’ютера? Ні? Ну тоді розглянемо, як відправити факс з комп’ютера через інтернет безкоштовно.

MyFax

Сервіс англійською мовою, дозволяє безкоштовно відправляти факс в 41 країну, в числі яких є і Росія. В день на відправку дається 2 документа по 10 сторінок кожен. На першій сторінці розміщується реклама сервісу. Реєстрація не потрібна. Так само, MyFax пропонує тридцятиденний тестовий період, який включає в себе свій факс-номер і необмежену кількість документів на відправку та отримання.

READ  Де зберігаються сертифікати ЕЦП на комп'ютері

Підтримуються файли такого формату:.doc.docx.pdf.xls.xlsx.ppt.pptx.tif.gif.jpeg.jpg і т.д.

Щоб відправити факс необхідно:

как отправить факс

 • Заповнити блок відправника «To» і одержувача «FROM»
 • Поле «Name» (Ім’я) і «Company» (Компанія) заповнювати необов’язково
 • В поле «Country» (Країна) вибрати країну в яку потрібно зробити відправку
 • В поле «Fax Number» (Номер факсу) вбити номер факсу одержувача
 • В поле «Email» ввести ваш емейл адресу
 • Прикріпити документ в блоці «Fax Message» або ввести повідомлення вручну «Enter text message»
 • Натиснути на кнопку «SEND FAX»

На емейл, який ви вказали в блоці «From» має буде прийти лист, отримавши його, вам необхідно буде перейти по посиланню, щоб підтвердити відправку.

Якщо факс доставлений, то прийде повідомлення про доставку, якщо ж ні, то про помилку.

Переваги онлайн-факсу

 • Можливість відправки документів відразу кільком контактам
 • Повідомлення про відправку на пошту або по SMS
 • Завжди під рукою список всіх ваших адресатів
 • Свій факс-номер, з можливістю відправляти, і отримувати на нього документи

І це не весь список можливих функцій, кількість їх може бути велике в залежності від сайту надає такі послуги.

У даній статті ми детально розглянемо три таких безкоштовних сервісу, до яких я дам коротко описано, як їх використання. Плюс, в кінці ви знайдете перелік інших не менш цікавих сайтів, які дозволяють відсилати факс через інтернет, як платно, так і безкоштовно.

Платні сервіси:

https://www.pamfax.biz/ Сервіс російською мовою. При реєстрації дають можливість відправити 3 сторінки безкоштовно. Сервіс має безліч можливостей, таких як, отримання свого факс-номера, відсутність реклами і т.д. Доступний практично на всіх мобільних платформах.

http://popfax.com/ Сервіс так само має російську мову. Надають безкоштовний тестовий період на обмежений термін. Теж має безліч можливих функцій. Є мобільні додатки на iOS, Android і BlackBerry.

http://www.faxnet.ru/ Спочатку свого існування був безкоштовним сервісом. Дозволяє як відправляти, так і отримувати факси. Мобільних додатків немає.

Інші безкоштовні сервіси:

https://faxzero.com/ Безкоштовна версія сервісу працює тільки з США і Канадою. В день на відправку пропонується 5 факсів по 3 сторінки. На головній сторінці посилається документа розміщується рекламний банер.

https://www.gotfreefax.com/ Сервіс також безкоштовно відправляє тільки в США і Канаду. 3 сторінки за 1 факс, дається 2 факсу в день. GotFreeFax примітний тим, що не розміщує свою рекламу на відправляються документах.

https://www.faxbetter.com// Як і попередні два сервісу, працює тільки з США і Канадою. Пропонують необмежену кількість факсів в день по 14 сторінок. Без нав’язливої ​​реклами на документах.

Як відправити факс через інтернет

Якщо у вас немає факсу, можна відправити факс через інтернет. Не обов’язково, щоб ваш адресат був також підключений до нього. Інтернет-технології забезпечують доставку документа до сервера провайдера IP-телефонії або сервісу по відправці документа і його «перехід» в телефонні мережі. У інтернету для цього є переваги. Не потрібно купувати спеціальне обладнання. Це обходиться набагато дешевше. Адже при передачі даних через телефонні мережі стягується плата, як за дзвінок. Якщо мова йде про відправку за кордон, вартість може «кусатися». Розглянемо, як відправити факс через інтернет і що для цього потрібно.

А навіщо взагалі використовувати факс, якщо є електронна пошта

Аргументів на користь цього способу відправки документів чимало. Ось деякі з них:

 • Можливість відправки абоненту, у якого немає інтернету. Так, такі компанії все ще є.
 • Безпека. Як не крути, але деякі поштові сервіси представляють інтерес для зловмисників. Ймовірність влучення цінної комерційної (або інший) інформації в треті руки невелика.
 • Економія часу на підтвердження отримання документів. При відправці факсу, на відміну від e-mail, ви завжди будете відразу знати, пройшов він чи ні.
 • Можливість відправки прямо з інтерфейсу програми, в якій ведеться робота з документом.

Але все-таки однозначно виділити той чи інший спосіб передачі документів (електронна пошта або факсимільний зв’язок) складно. Є завдання і випадки, в яких єдино вірним варіантом буде лише один з двох. Тому й існують вони паралельно.

Підхід Відправка через програми для створення і конвертації документів

Можливість відправки факсів через інтернет є і в багатьох програмах для роботи з документами. Користувачі, що працюють на комп’ютерах з операційною системою Windows, можуть робити це прямо з програми зі складу пакета MS Offiсe (Word, Excel, PowerPoint). Пересилання здійснюється за допомогою пункту меню «Файл». «Відправити». «Факс через інтернет». Цим «завідує» програма Microsoft Outlook. Вона забезпечує надсилати факсимільні повідомлення через сервера Microsoft. Для відправки документів потрібна реєстрація в службі. Крім того, для пересилання документів прямо з офісного додатка Outlook повинен бути постійно запущений.

До речі. При установці на комп’ютер програми VentaFax також з’являється можливість відправки факсів з її допомогою прямо з інтерфейсу Microsoft Word. Для цього потрібно перейти «Файл». «Друк» і у вікні в списку принтерів вибрати «VentaFax».

Підхід Віртуальні факси, якщо ви користуєтеся IP-телефонією

Ті, хто використовує IP-телефонію, можуть відправляти файли за допомогою клієнтських додатків. віртуальних факсів. Такі програми можуть взаємодіяти з внутрішньокорпоративними або з публічними серверами IP-телефонії.

У більшості випадків для відправки документів через віртуальний факс не вимагається виконання якихось складних налаштувань. Для початку роботи потрібно вказати в клієнтському додатку ім’я або IP-адресу сервера телефонії, логін і пароль абонента (видається провайдером або адміністратором корпоративної мережі).

Важливо. У деяких випадках потрібно активація опції відключення передачі даних по протоколу T.38. Все залежить від оператора (обладнання внутрішньокорпоративної мережі). Цей протокол підтримується не всіма постачальниками послуг IP-телефонії.

Що стосується програм. віртуальних факсів, їх вибір великий. Як приклади можна розглянути наступні:

 • VentaFax. Популярне платне клієнтську програму. Є версія Private для приватних користувачів і MiniOffice для організацій.
 • Zoiper Communicator. Аналог попередньої програми. Тут також є безкоштовна версія, в функціонал якої входить можливість відправки факсів. Безкоштовна версія підійде для приватних потреб. Для компанії краще буде комерційна ліцензія. тарифів кілька.
 • FaxAmatic. Безкоштовна програма. Широкого поширення не отримала, але як варіант Free-софта її розглядати можна.

Якщо у вас комп’ютер на Mac OS, вибір програм не дуже великий. Але він є. Зверніть увагу на PageSender Fax Center або Popcompanion (PopFax).

Більшість провайдерів надають можливість відправки таких повідомлень через особистий кабінет користувача. У багатьох компаній такий функціонал входить у вартість послуг з використання IP АТС.

Є така можливість і в багатьох програмах управління IP-АТС. Ось тільки мінус цього варіанта. наявність доступу до ПО у обмеженого кола осіб.

Три підходу до вирішення питання, як відправити факс з комп’ютера

Зробити це можна трьома способами. Розглянемо їх.

RuFax.ru

RuFax. сервіс для онлайн прийому і відправки факсів по всьому світу через інтернет. Для його використання потрібен тільки браузер, а інше зробить простий і зручний інтерфейс сервісу. Для відправки повідомлення потрібно прикріпити файл безпосередньо з сканера або списку файлів і ввести адресу одержувача. При бажанні, до файлу можна прикріпити голосове повідомлення.

Щоб прийняти повідомлення, можна використовувати безкоштовний номер з особистим кодом або придбати власний.

Freefax

Безкоштовний англомовний провайдер для пересилки файлів у форматах TXT, HTML, XML, RTF. Для відправки потрібно вказати всі необхідні дані і вибрати файл. Недоліком Freefax є те, що на даний момент він працює тільки на території США.

Відправлення з Windows і Office

Звичайно, одним з найпростіших способів буде скористатися стандартним програмним забезпеченням Windows. Для того щоб знайти програму потрібно перейти в меню Пуск і знайти «Факси й Принтери». Цей спосіб популярний за рахунок того, що в ньому не потрібна реєстрація або установка додаткового ПЗ.

READ  Заміна акумулятора macbook pro 15

Для його роботи має бути підключення до модему або сервера факсів. Створити його можна в меню «Створити факс». Після настройки все, що потрібно зробити. вибрати файл і відправити його на факс.

Для відправки за допомогою пакета Office на PC повинні бути встановлені Word і Outlook. Навіть модем в цьому випадку необов’язковий. У будь-якому додатку Microsoft Office при створенні файлу буде можливість створити факс.

Якщо відправка виконується через інтернет, то необхідно буде зареєструватися на сайті Outlook. Після реєстрації можна повернутися в додаток і натиснути «Відправити». «Факс через Інтернет».

Pamfax

Черговий онлайн сервіс, що дозволяє зареєструватися безкоштовно і випробувати роботу з тестовим номером і трьома сторінками документів.

Перевагами Pamfax є: низькі ціни за сторінку, підтримка в 236 країнах світу, простота у використанні і наявність додатка. Доступ може здійснюватися практично через всі популярні операційні системи.

PDF24 Creator

На відміну від попереднього додатки, ліцензовані версії якого коштують грошей, PDF24 Creator є повністю безкоштовним додатком для перегляду файлів у форматі PDF на ОС Windows.

Крім цієї функції, ПО має можливості:

 • редагування PDF;
 • створення віртуального принтера;
 • вилучення тексту документа в txt файл;
 • склейки документів;
 • вибору стандарту і якості при збереженні;
 • збереження в форматах графічних файлів;
 • відправки PDF документів по електронній пошті або факсом.

Відправка по факсу відбувається через сайт програми і може бути платною. Всі документи відправляються через спеціальну факсовую службу програми. Для початку потрібно зареєструватися на офіційному сайті. Після проходження верифікації можна увійти і почати користуватися сервісом.

В процесі установки створюється віртуальний принтер, який може бути використаний, як і будь-який інший апарат. Функція друку на ньому створює файл, який відправляється як факс за допомогою сервісу.

Все що потрібно зробити. це роздрукувати документ в PDF24 принтері, ввести номер факсу для відправки та натиснути «Відправити».

Відправка документів на звичайний факс через інтернет

Зараз відправка документів по факсу вважається пережитком минулого. Важливу роль в цьому зіграло швидке і масове розвиток інтернету та електронної пошти зокрема. Але і зараз деякі компанії, і прості люди використовують факсимільні апарати для документообігу і відправки паперів.

Але зараз не обов’язково мати телефон-факс під рукою, досить мати в наявності спеціалізоване ПО або онлайн-сервіси для відправки факсу з комп‘ютера через інтернет.

«Факси й сканування» Windows

Одна з найпопулярніших програм для відправки факсу з комп’ютера. «Факси й сканування».

«Факси й сканування». це стандартна програма, вже присутня на всіх PC під управлінням операційної системи Windows. У 10-й версії називається «Факси й сканування», в ранніх версіях (7, 8). «Факси й сканери».

Щоб почати роботу в програмі «Факси й сканування» потрібно:

 • Відкрити меню «Пуск»;
 • Перейти в розділ «Стандартні»;
 • Запустити програму «Факси й сканування» (або «Факси й сканери», якщо використовується більш рання версія ОС). Також програму можна знайти, скориставшись вбудованим пошуком Windows:
 • Сама програма вміє дуже простий і зручний інтерфейс. Користувачі легко розберуться, як зробити відправку і прийом факсу через комп’ютер.
 • Можна також спростити собі задачу і запустити відправку файлу (документа, зображення) прямо з контекстного меню. Досить просто натиснути правою кнопкою миші по файлу, викликавши контекстне меню, в якому потрібно вибрати пункт «Відправити», а потім. «Одержувач факсу».
 • Можете також подивитися невелике демонстративне відео по факсу з комп’ютера через інтернет за допомогою програми «Факси й сканування»:

VentaFax

Якщо стандартна програма не підходить, то можна завантажити і встановити сторонню.

VentaFax. це цілий багатофункціональний комбайн, установка якого, крім відправки факсу з комп’ютера через інтернет, дає ще безліч корисних можливостей:

PamFax Отправка факса через интернет

 • Автовідповідач;
 • А ВІН;
 • Прийом і передача голосових повідомлень;
 • Запис розмови;
 • І багато іншого.

Способи відправки факсу з комп’ютера через інтернет

Є кілька способів відправити факс з комп’ютера через інтернет:

 • Використовувати програми для відправки факсу з комп’ютера;
 • Скористатися онлайн-сервісами для передачі на факс.

Кожен із способів має свої переваги і недоліки:

 • Програми дозволяють відправити факс з комп’ютера через інтернет безкоштовно, але при цьому необхідно підключити Dial-up модем для з’єднання з телефонною лінією, який вимагає певної настройки.
 • Онлайн-сервіси не вимагають наявність Dial-up модему, але мають істотний мінус. вони або платні, або. має обмеження на відправку безкоштовних факсів. Тому підійдуть лише для НЕ багаторазових відправок документів і листів.

Який з варіантів більше підходить, вирішувати тільки вам. Ми ж розглянемо, все.

Факсимільне повідомлення через комп’ютер

Факс. це спосіб передачі інформації, за допомогою телефонного косильною волосіні. З розвитком технологій, використання факсимільного зв’язку відійшло на другий план, поступившись дорогою іншим засобам зв’язку, більш швидким і зручним. Наприклад, таким як. електронна пошта. Більшість факсимільних апаратів перекочувало на складські приміщення і обросло чималою шаром пилу. Однак, деякі компанії досі проводять документообіг за допомогою технології факсу.

А чи знаєте ви, що передачу документів і листів на факс можна здійснити за допомогою комп’ютера? Ні? Ну тоді розглянемо, як відправити факс з комп‘ютера через інтернет безкоштовно.

Програми для відправки факсу з комп’ютера безкоштовно

Список програм відправки факсу з комп’ютера безкоштовно:

Онлайн-сервіси для відправки факсів через інтернет

Онлайн сервіси в деяких випадках можуть бути більш зручні. Основні переваги:

 • Немає необхідності підключати Dial-up модем;
 • Можливість відправляти документи відразу декільком адресатам;
 • Отримання повідомлень на E-mail або пошту про відправку і прийнятті факсу;
 • Швидкий доступ до всіх своїх адресатів.

Список онлайн-сервісів для відправки факсів через інтернет:

  RuFax. платний онлайн-сервіс з прийому і відправки факсимільних повідомлень по всьому світу. переваги:

 • Є мобільний додаток, що дасть можливість легко відправити факс не тільки з комп’ютера, але і з телефону або планшета;
 • Можливість створювати розсилки великій кількості адресатів: до 100 000 і стежити за її ходом за допомогою онлайн-моніторингу, а також отримувати звіти про виконану розсилці факсу;
 • Не потрібно використовувати будь-яких додаткових програм, все завжди під рукою;
 • Немає необхідності мати доступ до телефонної косильною волосіні;
 • Все листування зберігається в електронному вигляді, у користувача є можливість швидко отримати доступ до потрібних архівів.
 • VotBox. зручний, а головне. недорогий сервіс відправки факсів через інтернет. переваги:
  • Безкоштовний тест можливостей сервісу;
  • Відправка як одиночних факсів, так і множинної розсилки;
  • Багатофункціональний особистий кабінет.
 • PamFax. платний сервіс, але дає можливість відправити 3 сторінки безкоштовно, а також надає тестовий факс-номер. переваги:
  • Відправлення повідомлень по всьому світу;
  • Персональний факс-номер;
  • Факсимільне повідомлення відразу декільком адресатам.
 • MyFax. англомовний платний сервіс, що дозволяє відправити факс з комп’ютера через інтернет. Має 30-і денну Trial-версію. Важливо! З деяких пір для відправки стала недоступна країна Росія. переваги:
  • Можна відправляти документи і листи за допомогою електронної пошти;
  • Архівування всіх відправлених і отриманих факсів;
  • Вибір свого номера;
  • Конвертація великого типу файлів в факс (DOC, PDF, TIFF та інші);
  • Є мобільний додаток, що дозволяє послати факс з телефону ще швидше.

  Сподіваюся, стаття була вам корисна, і ви знайшли для себе ідеальний спосіб відіслати документи, надіслати листа факсом з комп’ютера по інтернету.

  Чи не знайшли відповідь? Тоді скористайтеся формою пошуку:

  BETATECH.COM.UA 2022