Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відправити фото з телефону на комп’ютер

Table of Contents

За допомогою USB шнура від зарядки

Щоб перенести фото з телефону на комп’ютер цим способом, потрібно шнур від зарядки.

Розберемо докладну інструкцію для чайників, як скинути зображення на PC:

 • З’єднати комп’ютер і телефон між собою за допомогою USB-кабелю.
 • Двічі клацнути по іконці «Мій комп’ютер» на робочому столі PC.
 • Знайти портативний пристрій в списку, потім двічі клацнути по значку.

фото, телефон, комп, ютер

 • Відкриється нове вікно, де потрібно вибрати місце, куди зберігаються фотографії: пам’ять пристрою або SD-карта.
 • Відкрити папку DCIM. потім перейти в Camera.

Зверніть увагу! Швидкість перенесення картинок залежить від їх кількості та обсягу.

Как с компьютера скинуть фото на телефон что бы отображались в галерее?

Якщо при підключенні смартфона до PC відбувається тільки зарядка, телефон не буде доступний широкому в Провіднику. Потрібно вибрати спосіб підключення «Мультимедійний пристрій (MTP)», щоб переглянути або перемістити файли.

способів скинути фото з телефону на комп’ютер

Щоб перекинути фото з телефону на комп’ютер через шнур від зарядки, потрібно знати папки, в яких знаходяться файли. Крім проводового способу, існують і інші методи, включаючи хмарні сховища, SD-карту, Wi-Fi або Bluetooth. Розглянемо, яким з них краще скористатися в даній ситуації, як передати зображення на PC.

Використовуючи SD-карти

Щоб скопіювати фотографії з SD-карти, потрібно перехідник і кардрідер. Практично всі ноутбуки оснащені відповідним роз’ємом. Для комп’ютера потрібно придбати зовнішній адаптер, що підключається по USB.

 • Перенести зображення на карту пам’яті, якщо вони збережені на телефоні, потім витягти її і вставити в адаптер, який підключається до PC або ноутбука.
 • Знайти фото можна через підключення пристрою і диски в директорії «Мій комп’ютер».

Способи перенесення фото з телефону на PC

Перенесення фотографій з пам’яті смартфона на комп’ютер потрібно, якщо на пристрої закінчується пам’ять, а також при заміні мобільного девайса. Розберемо, як це зробити різними способами.

За допомогою хмарного сховища

Найпопулярніші хмарні сховища. це Google Диск і Яндекс.Діск. Розглянемо покроково, як перекачати фотографії цим способом:

 • Встановити на телефон додаток від одного із сервісів і авторизуватися.
 • Через інструменти софта завантажити в хмарне сховище фотографії.
 • Відкрити браузер на PC і перейти на офіційний сайт використовуваного сервісу.
 • Авторизуватися в хмарному сховище через оглядач.
 • Вибрати зображення, потім знайти інструмент, призначений для того, щоб завантажити їх на жорсткий диск PC.

Робота всіх хмарних сервісів (Dropbox. Microsoft OneDrive. Mega. PCloud. IDrive. MediaFire. Box) аналогічна: вони дозволяють завантажувати файли для зберігання з телефону або комп’ютера, а також завантажувати їх в будь-який зручний момент.

Через Wi-Fi

Спосіб бездротової передачі даних через точку доступу Wi-Fi дозволяє скинути фотки на комп без зайвих шнурів. Метод підійде для пристроїв, що працюють на базі Android або iOS. Для процедури потрібно завантажити на смартфон програму, наприклад, «Файловий менеджер». Встановивши софт, на PC необхідно виконати наступне:

 • Вибрати папку, в яку будуть переноситися файли. Клацнути по ній правою кнопкою миші в контекстному меню. «Властивості».
 • У спеціальному полі відкрити список, що випадає і натиснути на пункт «Все». У дозволах повинні стояти параметри «Читання і запис».
 • Натиснути на кнопку «Поділитися».

Щоб повністю відкрити доступ до папки, буде потрібно IP-адреса комп’ютера або ноутбука. Потрібно перейти в програму «Командний рядок» через пошук в нижній панелі. У вікні, ввести команду «ipconfig», після натиснути на клавіатурі клавішу Enter. З’явиться інформація про PC, в тому числі адресу IPv4.

Розглянемо, як синхронізувати PC з телефоном через Wi-Fi за допомогою програми «Файловий менеджер»:

 • Перейти в «Дистанційні служби», вибрати додавання віддаленого місця, потім «Локальна мережа».

З’явиться папка, доступ до якої відкрито. Через інструменти Android можна перекинути потрібні файли в цю директорію. Фотографії з’являться на жорсткому диску комп’ютера або ноутбука.

Способи передати файли з телефону на комп’ютер (в тому числі фото)

За допомогою хмарного диска

Останнім часом все більше набирають популярність хмарні сховища (в народі “хмара”). Тобто, по суті, це ваш “диск” в мережі інтернет, до якого ви можете отримати доступ як з телефону, так і з PC.

А це означає, що, завантаживши на нього файли з одного пристрою, ви їх зможете переглядати на іншому.

Про хмарні диски (кращі сервіси, як з ними працювати, де і як краще створити і ін.) Я розповідав в цій статті.

Власне, після установки програми Яндекс-диск. все скріншоти і фотографії, зроблені на смартфоні, будуть автоматично поміщатися на нього (в принципі, аналогічна робота і у диска від).

Додам, що на Яндекс-диск можна вручну завантажити з телефону будь-які інші файли, які хочете передати на інші пристрої. Ну а вже далі, з хмарного диска, забрати дані не важко.

READ  Як повернутися до заводських налаштувань на телефоні

За допомогою e-mail (електро-пошти)

Досить часто, особливо коли мені потрібно передати всього десяток-другий фото (або файлів), я використовую E-mail адреса (тобто скидаю фото на електронну поштову скриньку, щоб сьогодні місткість ящиків обчислюється десятками гігабайт!).

Якщо у вас немає поштової скриньки, або він у вас занадто “маленький”, рекомендую завести собі E-mail на наступних поштових сервісах

Припустимо, ми хочемо скинути якісь фото. Заходимо в галерею на Android, виділяємо потрібні фото і тиснемо на кнопку “Поділитися”.

Далі вибираємо варіант відправки: або електронна пошта, або Яндекс-пошта. Тобто я часто користуюся Яндекс-поштою, то для мене другий варіант краще.

Далі вписуєте свою адресу і тиснете кнопку “Відправити”.

Якщо фоток не дуже багато, і у вас швидкий інтернет. то буквально через хвилину-другу отримаєте своє E-mail-повідомлення з вкладеними фото. Далі їх можна скачати до себе на комп’ютер все разом (по крайней мере з Яндекс-пошти).

Через Wi-Fi мережу

У багатьох вдома зараз стоять роутери, щоб всі пристрої (PC, ноутбук, телефон, TV та ін.) Були підключені до мережі інтернет.

Зазначу, що якщо ваш телефон і ноутбук, наприклад, підключені до однієї Wi-Fi мережі. то ви можете передавати дані по Wi-Fi!

Для цього, найзручніше встановити на телефон спеціальний додаток, що створює FTP сервер (тобто з пам’яттю телефону можна буде працювати, як зі звичайним FTP сховищем).

Я рекомендую використовувати додаток Wi-Fi FTP-сервер (FTP Server). воно просте, надійне, і для початку роботи потрібно натиснути всього 1 кнопку!

 • перевіряємо чи є Wi-Fi з’єднання;
 • натискаємо кнопку “Старт”;
 • отримуємо URL адресу, яку потрібно ввести в браузері (або FTP клієнта, наприклад, File Zilla) на комп’ютері. Також вказані пароль і логін, але вони зазвичай не потрібні.

У моєму випадку адреса виду ftp://192.168.0.103:2221 (зверніть увагу, що в адресний рядок потрібно вводити все в плоть до точки!). Якщо адреса ввели правильно (а також логін і пароль). то побачите все папки телефону. Тепер можете спокійно щось видалити, щось скопіювати на PC.

Зверніть увагу на папки “Download”, “Pictures”, “Viber”. найчастіше фотографії знаходяться в них.

Перегляд доступних файлів на FTP сервері

За допомогою SD-карти

Якщо ваш телефон підтримує MicroSD карти. то можна підключити її до телефону, перекинути на неї всі дані, а потім за допомогою MicroSD-адаптера підключити її до кардрідер ноутбука / комп’ютера і скопіювати все необхідне (можна виконати і зворотну операцію).

Зазначу, що деякі сучасні ноутбуки (і PC) не мають вбудованого картрідера. В цьому випадку можна придбати невеликий універсальний адаптер, що включає в себе відразу безліч портів: USB, Ethernet, HDMI, картрідер і т.д.

Вставляємо SD карту в картрідер ноутбука

Якщо ви зіткнулися з тим, що комп‘ютер не розпізнає або не бачить флеш-карту (microSD, miniSD, SD). то ознайомтеся з цією статтею.

Скидаємо фото через хмарний сервіс

Кожен з власників смартфонів на ОС Android використовує акаунт Google. І за замовчуванням у кожного встановлено додаток Google Фото. Досить налаштувати синхронізацію з пристроєм і всі ваші фото будуть переміщатися в хмару. Якщо воно відсутнє встановлюйте обов’язково.

Зайшовши в хмару Google з PC, ви зможете легко завантажити потрібні фото. Для цього ви повинні зайти під тим же обліковим записом, що і на смартфоні.

Як відправити фото з телефону на комп’ютер

Привіт. Вас цікавить, як з телефону скинути фото на комп’ютер? розповімо.

Цю процедуру необхідно виконувати регулярно. Не можна зберігати фотографії і відео на смартфоні. Рано чи пізно він перетвориться в цегла і ніхто від цього не застрахований. Така доля всіх гаджетів.

Сучасні телефони мають високу роздільну здатність до 2К і фотографії займають великий обсяг, в результаті чого пам’ять смартфона швидко наповнюється. У цьому випадку також потрібно звільняти місце.

Редагування фотографій знову-таки краще на комп’ютері. У сучасних програм більше можливостей і різних функцій на відміну від мобільних додатків.

Для тих, хто ще не знає, як скинути фотографії на комп або просто призабув нижче покрокова інструкція.

Перенести фото з телефону на PC можна кількома способами.

 • з використанням кабелю USB (найпростіший і швидкий спосіб)
 • по Wi-Fi (використання додатків, хмарних сервісів, програм)
 • по Bluetooth (цей спосіб розглядати не будемо, так як він неефективний, і у багатьох користувачів на PC він просто відсутній)

Для різних пристроїв і операційних систем вид налаштувань може бути різним, але дії залишаються аналогічними. У моєму випадку синхронізація між телефоном Xiaomi і ноутбуком Asus

Тут представлений список фотографій. Вибираємо потрібні з них, можна кілька (утримуйте Ctrl і виділяйте) або навіть все відразу (CtrlA).

Натискаємо на праву кнопку миші і в контекстному меню вибираємо «Копіювати» (CtrlC). Або «Вирізати» (CtrlX). залежить від необхідності.

Тепер потрібно вибрати папку на комп’ютері, куди ви будете переносити файли. У нас це, наприклад, папка «Фото», розміщена на диску C. Відкриваєте папку, клацаєте правою кнопкою миші по порожньому місці, щоб з’явилося меню, і вибираєте «Вставити» (CtrlV).

Чи очікуєте перенесення зображень. Це може зайняти деякий час, якщо фотографій багато.

Якщо вам потрібно перенести фото на смартфон з комп’ютера, дієте також, тільки перенесення буде здійснюватися з PC.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

Навіщо люди копіюють фото зі смартфона на комп’ютер? Хтось просто зберігає їх на більш місткому диску, хтось хоче звільнити місце на телефоні, а хтось редагує їх на PC. Причин може бути безліч, стільки ж є способів перенести знімки з одного пристрою на інший. Зупинимося на найбільш зручних і швидких.

READ  Як перенести додатки на новий iPhone

Android

З Android, на відміну від iOS, проблем з передачею файлів з пристрою на пристрої, як правило, не виникає. Ця система «відкрита» в технічному сенсі. у розробників сторонніх програм є доступ до багатьох функцій і компонентів системи, тому способів передачі даних там більше. Проте варіант зі сторонніми програмами працює найкраще, тому далі мова піде про них. додатках для перенесення фотографій з Wi-Fi.

«TeamViewer» (для телефонів Samsung) дозволить скопіювати картинку з гаджета на комп‘ютер

«TeamViewer». популярний пакет програм для забезпечення віддаленого доступу до PC, обміну файлами між комп’ютерами, проведення відеозв’язку і створення веб-конференцій. Серед можливостей даного продукту також є варіант виведення зображення з екрану одного пристрою на екран іншого.

��Как быстро перенести фото с телефона на компьютер��

 • Щоб демонструвати екран телефону на комп‘ютер скачайте і встановіть відповідні версії «Team Viewer» на ваш комп’ютер.
 • А також програми «Quick Support for Samsung» та «TeamViewer» на смартфон.
 • Запустіть «Quick Support for Samsung», ви отримаєте ID-номер вашого гаджета.

Тепер запустіть «Team Viewer» на PC, в відповідне вікно «ID партнера» введіть номер ID, отриманий вами на телефоні, і натисніть на кнопку «Підключитися до партнера».

Введіть ID вашого телефону, і натисніть на кнопку «Підключитися до партнера»

На телефоні натисніть на кнопку «Дозволити», і ви побачите екран вашого смартфона на вашому PC.

Використовуйте програму «Employ ApowerMirror» для відправки фотографій

Продукт «Employ ApowerMirror». відмінне рішення для демонстрації зображення з телефону на комп’ютер. Він працює як на «Android» (необхідна версія ОС Android 5.0 або вище), так і на «iOS», дозволяючи легко і швидко передавати відеострім на екран вашого PC.

 • Процес підключення подібний вже згаданій програмі. Скачайте і встановіть «Employ ApowerMirror», на вашому смартфона включите режим налагодження по USB (він знаходиться в настройках телефону, у функціях розробника).
 • Потім запустіть цю програму на PC, а потім підключіть до комп‘ютера ваш телефон через USB-шнур.
 • Програма запросить дозвіл на установку у відповідній програмі на телефон, натисніть на «Accept» (прийняти).
 • Після установки програми на смартфоні запустіть його на вашому гаджеті.
 • У меню поставте галочку поруч з «Do not show again», а потім натисніть на «Start Now».

Як передати зображення з телефону на комп’ютер

Незважаючи на зростання розмірів екранів сучасних смартфонів, повноцінне насолоду візуальними «смакотою» на них знаходиться під сумнівом. Невеликі розміри гаджетів не сприяють комфортному перегляду, тому користувачі шукають різні варіанти, що дозволяють переглядати зображення зі смартфонів на екрані користувача PC. В даному матеріалі я розповім, якими способами можна передавати зображення зі смартфона на PC, і які способи нам в цьому допоможуть.

Використовуйте програму «Apowersoft Phone Manager»

«Apowersoft Phone Manager». це професійний інструмент, що дозволяє передавати дані між телефоном та PC, робити бекап файлів з телефону, скріншоти, виконувати інші корисні дії з вашим гаджетом.

 • Для роботи з даною програмою скачайте і встановіть «Apowersoft Phone Manager» на ваш комп‘ютер (кнопка «Download Desktop»).
 • Запустіть продукт, на екрані PC зліва з’явиться зображення, що показують екран вашого мобільного пристрою (спочатку він буде чорним).
 • Якщо з’явиться пропозиція придбати повну версію програми, натисніть на «Evaluate».
 • Потім програма запропонує підключити ваш смартфон до PC (за допомогою USB-шнура або через Wi-Fi).
 • Підключіть ваш смартфон за допомогою шнура USB, після чого буде здійснена установка мобільної версії «Apowersoft Phone Manager» на ваш телефон.
 • Після цього буде виконано створення з’єднання (можливо доведеться відключити ваш гаджет від PC, а потім підключити його назад).
 • І ви побачите зображення з мобільного на екрані вашого комп’ютера (розкрийте зображення на весь екран за допомогою натискання на кнопку «Display in full screen»).

Кращі способи передачі зображення з вашого смартфона на компютер

Для того, щоб вивести зображення з телефону на PC, рекомендую скористатися низкою програм, створених спеціально для цих (і суміжних їм) цілей. Зазвичай вони працюють таким способом:

 • Ви встановлюєте відповідні версії такої програми на свій смартфон і PC;
 • Проводьте підключення цих пристроїв один одному (через вказівку ряду параметрів або просто через USB-шнур);
 • Після цього візуальний вміст екрану смартфона з’являється на екрані вашого PC, і ви можете в повній мірі насолодитися збільшеним зображенням з екрану вашого телефону.

Перейдемо до безпосереднього опису програм, що дозволяють передати зображення з телефону на PC.

В даному матеріалі було розглянуто варіанти, як переслати зображення з вашого телефону на стаціонарний комп’ютер. Зазвичай вистачає функціоналу однієї з описаних мною програм, зокрема «TeamViewer», щоб вивести зображення з мобільного девайса на екран вашого PC. У разі, якщо ж ні один із способів вас не влаштував, можна придбати проектор для телефону, що дозволяє демонструвати зображення екрану смартфона на стіні або великому білому екрані.

Як скинути файли зі смартфона?

У наступному відео описані способи з’єднання PC і смартфона по Wi-Fi для обміну файлами:

Насамперед на телефон необхідно встановити програму, яка підтримує створення FTP-шлюзу. Найчастіше для цього використовують ES-провідник (для Android). Програма безкоштовна, скачати її можна в Google Play.

Отже, після установки програми необхідно виконати наступне:

 • запустити програму;
 • відкрити бічне меню (зрушується «шторку»);
 • вибрати пункт «Віддалений доступ»;
 • підключитися до Wi-Fi мережі (або включити «Точку доступу»);
 • натиснути «Включити»;
 • підключити PC до тієї ж Wi-Fi мережі (або до роутера, до якого зараз підключений смартфон);
 • відкрити провідник і в адресному рядку ввести адресу, яка вказана на екрані ES-провідник (вводити адресу необхідно в наступному форматі: ftp://XXX.XXX.XXX.XXX:XXX, де XXX.XXX.XXX.XXX:XXXX. це унікальну адресу, згенерований у ES-провідник);

Якщо все виконати правильно, то у вікні провідника Windows з’явиться список папок з внутрішньої пам’яті смартфона.

READ  Повільно працює Wi-Fi на iPhone

Тепер всі необхідні файли можна дистанційно скопіювати, видалити, перемістити (як зазвичай це виконується в Windows). Таким же чином на пристрій можна відправити необхідні файли.

Крім ES-провідника, аналогічний функціонал надає безкоштовна програма ShareMe (раніше називалася MiDrop) від компанії Xiaomi. Але у неї є незначний мінус: не підтримує кирилична кодування символів.

Розробник вже давно знає про проблему, але з якоїсь причини баг так і не був виправлений до нинішніх пір. Так що краще використовувати саме ES-провідник.

Як передати фото з телефону на комп’ютер через Wi-Fi?

Для копіювання файлів з телефону на PC більшість користувачів традиційно використовують USB-підключення. Це гарантує надійне та швидке з’єднання, хоч і вимагає наявності сумісного USB-кабелю. А при занадто частому підключенні є також вірогідність пошкодити USB-порт в самому телефоні (особливо до цього схильні microUSB-роз’єми).

Але альтернатива є: перекинути файли можна по бездротовому зв’язку. Як передати файли з телефону на комп’ютер по Wi-Fi і які програми для цього знадобляться?

Передача файлів в Linux-дистрибутивах

В Linux-дистрибутивах для синхронізації можна теж використовувати ES-провідник. В ОС на основі Linux-ядра підтримка FTP-шлюзу інтегрована в саму оболонку. Тобто досить запустити файловий менеджер і ввести FTP-адресу. Алгоритм підключення такої ж, як і для Windows-систем.

Є й інший варіант: використання пакета KDE-connect (при використанні оболонки KDE). Програма дозволяє налаштувати повну синхронізацію даних з телефоном, в тому числі і передачу повідомлень (з їх відображенням на робочому столі PC).

Загальні відомості про функції

І Windows, і Android підтримують масу мережевих протоколів. Саме через ці «шлюзи» можна встановити зв’язок між двома пристроями засобами бездротового підключення. Найпопулярніший варіант. це FTP, протокол мережевого з’єднання, який використовується ще з 2000-х років. І він нормально підтримує підключення через Wi-Fi.

Про варіанти настройки FTP-сервера писав Ботан тут.

Що стосується швидкості підключення, вона залежить від наступних параметрів:

 • використовуваний діапазон (2,4 або 5 ГГц);
 • тип Wi-Fi (b, g, n, ac) на кожному з пристроїв;
 • рівень сигналу (чим ближче телефон до PC, тим вище швидкість).

Потрібно знати, що з’єднати смартфон з PC можна двома способами:

 • Безпосередньо. В цьому випадку телефон виступає в якості бездротової точки доступу. До створеної мережі потрібно підключити комп‘ютер (ноутбук).
 • Через роутер, який виступає в якості точки доступу. І PC, і смартфон для обміну файлами повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi (яку «віщає» той самий роутер).

Якщо до роутера телефон підключений по Wi-Fi, а комп’ютер. через кабель (так звану «виту пару»), то передати файли без USB-підключення теж вийде. Середня швидкість підключення по Wi-Fi. близько 10 Мбіт в секунду. Відео розміром в 1 гігабайт таким чином буде передаватися лише 100. 110 секунд. Це трохи менше, ніж при USB-підключенні «по кабелю».

До речі, створити FTP-підключення можна і за допомогою Bluetooth. Але в цьому випадку швидкість підключення складе всього близько 1-2 мегабіта, так що для передачі великих файлів цей варіант слабо підходить.

Найдетальніша стаття про FTP сервер і як з ним працювати тут.

Передача файлів з iPhone

В iPhone функція бездротової синхронізації інтегрована в саму систему. Як перекинути фото з такого телефону на комп’ютер через Wi-Fi? Досить встановити на PC iTunes і в цій програмі налаштувати синхронізацію.

Там є навіть автоматична передача даних. Тобто, як тільки смартфон підключиться до домашнього Wi-Fi, все нові фото будуть передані на PC. Ніяких додаткових програм на iPhone встановлювати не потрібно.

Про те, як підключити iPhone до PC і зробити синхронізацію по iTunes, я розповідав тут.

У Mac OS встановлювати iTunes взагалі не знадобиться (там ця програма інтегрована в саму ОС), синхронізація з телефоном виконується автоматично.

Разом, швидко перенести фотки (або інші файли) з телефону на комп’ютер по Wi-Fi можна. Головне. обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі. Якщо роутера немає, то можна створити Wi-Fi-мережу з телефону (функція «Точка доступу») і вже до неї підключити PC. А після цього досить створити FTP-шлюз. Таким чином можна обмінюватися файлами відразу між 3 і більше пристроями, аби всі вони були підключені до однієї і тієї ж бездротової мережі.

Як скинути фото з Xiaomi на комп’ютер?

Фотографії, які ви зробили на своєму Xiaomi, зберігаються в пам’яті пристрою. Ви в будь-який момент можете завантажити їх на комп’ютер з телефону, для чого вам знадобиться підключити між собою ці два пристрої за допомогою кабелю USB. Зараз все покажемо і розповімо детальніше.

Для підключення пристроїв один до одного знадобиться кабель USB. Думаємо, ви прекрасно знаєте, як він виглядає, але все ж нагадаємо про це за допомогою даного зображення.

До кабелю підключається смартфон, другою стороною кабель підключається до порту USB.

Якщо у вас свіжа версія MIUI на Android 6.0 і вище, то для того, щоб комп’ютер або ноутбук «побачив» вміст вашого девайса, необхідно провести по екрану від верхньої частини екрану до нижньої.

З’явиться панель повідомлень, де потрібно натиснути на рядок «Зарядка через USB».

Как перенести фото с телефона на компьютер или ноутбук?

Далі відкриваєте внутрішній накопичувач (зазвичай фотографії зберігаються в ньому, рідше. на карті пам’яті).

Знаходьте папку DCIM (Digital Camera Images), відкриваєте її.

Вибираєте зображення для копіювання, можете хоч всі відразу.

А далі переносите в потрібну папку на своєму PC.

BETATECH.COM.UA 2022