Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відрізнити iPhone 11 оригінал від підробки

Table of Contents

камери

В першу чергу рекомендується перевірити основну камеру, її лінза повинна бути більше, ніж у стандартних бюджетних смартфонів. При цьому на ній є спеціальний захисний шар, тому лінза віддає синім кольором. Китайська підробка надзвичайно схожа на потрійну оптику смартфона Apple останнього покоління. Вона забезпечується прозорими віконцями неіснуючих камер, і якісно імітує додаткові модулі. У такому випадку зверніть увагу на логотип Apple в 11 моделі. Він встановлений прямо по центру задньої панелі, а на всіх попередніх телефонах надкушене яблуко було зміщено до верхньої межі.

iphone, оригінал, підробки

iTunes

Ще одним способом визначити оригінальність iPhone 11 є використання iTunes. Справжній гаджет легко синхронізується, підробка ж видасть помилку.

Серійний номер

Найбільш переконливим способом є перевірка серійного номера на офіційному сайті. Фальсифікат не пройде верифікацію. У разі оригіналу вийде перевірити його справжність. Перш за все, необхідно порівняти назву моделі, серійний номер, IMEI на упаковці і в меню смартфона. В обох випадках цифри повинні збігатися.

упаковка

У компанії Apple відповідально ставляться до дрібниць, в тому числі і до коробки. Упаковка оригіналу робиться з щільного крейдованого картону, вона має рівні кути. На коробці присутній фірмовий логотип, нанесений методом тиснення. У нижній частині упаковки телефону присутня наклейка, вона містить основну інформацію про смартфон. У фірмовій етикетки неприпустимо наявність дефектів поліграфії або орфографічних, пунктуаційних помилок. Особливу увагу рекомендується приділити штрихкоду, він складається з 13 цифр, справжність яких можна перевірити на офіційному сайті.

На звороті коробки забезпечується наклейкою, на якій вказується модель, серійний номер, IMEI, ємність вбудованої пам’яті.

екран

Екран у фірмовій продукції щільно прилягає до корпусу. У вимкненому стані оригінальний iPhone 11 має екран глибокого чорного кольору. Будь-які щілини і зазори свідчать про те, що даний смартфон є підробкою. Неприємний запах також може видавати підроблений смартфон.

загальні відмінності

Існує ряд правил для виявлення фальшивки. Ще на стадії вибору не полінуйтеся зайти у великий мережевий маркет електроніки і ретельно огляньте потрібну модель iPhone 11. Придивіться до таких дрібниць, як зазори між корпусом, екраном і кнопками. Оцініть якість матеріалів, чіткість шрифтів, написи на задній панелі.

Кришка iPhone 11 знімається тільки при відкручування шурупів з боків роз’єму зарядки. Тому якщо їх головки подряпані або пошкоджені, то гаджет однозначно відкривався, причому досить недбало.

Оригінальний телефон має лише один слот для SIM-карти. Фірмовий iPhone 11 не володіє лотком для карт пам’яті, роз’ємом USB, антеною. Також бюджетну репліку видає знімна задня кришка і акумулятор. Нерідко предметом підробки виступає попередня модель iPhone X, який видають за iPhone 11 шляхом наклеювання спеціальної накладки на виступ задньої камери. До явних ознаках підробки можна віднести неправильне написання бренду. Іноді відрізняється кількість камер, колір або розмір. Такі особливості відразу ж кидаються в очі, тому при покупці смартфона потрібно проявляти пильність. На відміну від китайських підроблювачів виробник виготовляє корпусу з алюмінію, ніякого навіть самого якісного пластику, тому гаджет повинен приємно холодити руку.

Комплектація

Одним з основних показників оригінальності є комплектація. Збираючись перевірити оригінальність iPhone 11 і 11 Pro, вивчіть, якими аксесуарами оснастив смартфон виробник. Apple вкладає в пакувальний блок кабель Lightning, мережевий адаптер потужністю 5 Вт, скріпку для лотка SIM-карти, навушники Airpods і документацію. Оригінальний кабель iPhone набагато м’якше підробленого, а в пластиковому лиття немає ні найменших дефектів. Всі комплектуючі мають індивідуальну упаковку. Комплект підробки максимально схожий на оригінальний. У комплекті є інструкція, скріпка виглядає як оригінальна, але немає наклейок. Зарядний пристрій підробки зовсім не схоже на оригінальне, навушники Airpods в старій упаковці, але дуже схожі на оригінальні. Навушники в оригіналі повинні бути в біорозкладаної упаковці, однак в китайській версії упаковка не розчиняється у воді.

iPhone. як відрізнити підробку

Смартфони Apple iPhone користуються широкою популярністю серед споживачів. Чим популярніший ставала техніка від яблучної імперії, тим більше підробок на ринку з’являлося. Сьогодні ж потрібно бути дуже обережним при виборі даного гаджета, і звичайно ж, краще всього купувати в офіційних дилерів. Що робити для тих, хто хоче придбати iPhone, але не бажає віддавати останні гроші?

Как отличить ОРИГИНАЛЬНЫЙ iPhone от ОФИЦИАЛЬНО ВОССТАНОВЛЕННОГО?

Найбільш простий і поширений спосіб покупки це б / у iPhone. Швидше за все читаючи цю статтю ви вже пригледіли собі десь на сайтах б / у моделі. Залишається тільки одне питання, як не потрапити на вудку до шахраїв і не витратити гроші на підробку. Ми зараз про це й розповімо.

Як би недобросовісні люди не хотіли заробити і не витрачали багато часу для копії «точь-в-точь», так як оригінал у них ніколи не вийти. Саме поетом, навіть при першому огляді можна визначити iPhone оригінал, або ж підробка. В першу чергу звертайте увагу:

 • Текст, що відображається. Перегортаючи меню ви не повинні бачити помилок, незрозумілих знаків і різних стилів в написанні.
 • Ніякої антени у iPhone немає, ні в однієї моделі!
 • Розробники Apple ніколи не вбудовують в свій iPhone карту з додатковою пам’яттю і зарядку USB і mini-USB.
 • Задню кришку в iPhone неможливо зняти без спеціального обладнання.
 • Колір по всьому корпусу повинен бути без розлучень і незрозумілих плям.

При покупці iPhone не в офіційних дилерів озбройтеся робочим смартфоном або ж планшетом, який має доступ до інтернету. Додаткові пристрої при покупці потрібні для перевірки оригінальності iPhone. А далі виконуйте послідовно всі кроки, але спочатку включіть iPhone.

1 крок. Знайдіть на екрані iPhone «Налаштування», в них знайдете «Основні», потім «Інформація про пристрій» і внизу знайдіть пункт «Серійний номер».

2 крок. Зайти на цей сайт і в рядку «Введіть серійний номер» відобразите серійний номер iPhone, який ви тримаєте в руках. (ВАЖЛИВО! Будьте дуже уважні, кожна цифра і буква має значення).

3 крок. Якщо ж iPhone оригінальний, то на сайті відобразиться вся надана про нього інформація, наприклад, можливість отримати підтримку від Apple по телефону.

Ось який вигляд має App Store:

А ось, власне, так виглядає Google Play:

Якщо ж людина, яка хоче продати iPhone приїхав до вас в будинок, тоді не пропустіть можливість стовідсоткової перевірки. Для цього вам потрібен комп’ютер або ж ноутбук з встановленим додатком iTunes (посилання для додатка). У чому ж підступ? У тому, що при підключенні iPhone до PC програма автоматники визначає пристрій і намагається з ним синхронізуватися. Якщо підключення не відбувається, тоді ваш iPhone зовсім не той, за кого себе видає.

огляд упаковки

Компанія Apple відповідально ставиться до дрібниць, в тому числі і до коробки. Упаковка оригіналу робиться з щільного крейдованого картону. Вона має рівні кути. На коробці присутній фірмовий логотип, нанесений методом тиснення.

У нижній частині упаковки телефону присутня наклейка. Вона містить основну інформацію про смартфон. У фірмовій етикетці неприпустимо наявність дефектів поліграфії або орфографічних, пунктуаційних і синтаксичних помилок. Особливу увагу рекомендується приділити штрих-коду. Він складається з 13 цифр, справжність яких можна перевірити на офіційному сайті.

Вірний штрих-код не є повною гарантією виключення фальсифікату. Нечесний продавець міг покласти підроблений iPhone 11 в фірмову упаковку. При цьому некоректний штрих-код завжди є 100% ознакою репліки.

Зовнішній огляд підробки iPhone 11

Деякі китайські репліки мають явні ознаки, що дозволяють відрізнити їх від оригіналу. Яскравим таким прикладом може бути неправильне написання бренду. Цим грішать самі низькосортні копії. Іноді відрізняється кількість камер, колір або розмір. Такі особливості відразу ж кидаються в очі, тому при покупці смартфона важливо проявляти пильність.

Комплектація

У комплектації оригінального телефону присутні:

 • скріпка для вилучення човен SIM-карти;
 • документація;
 • провід для підключення;
 • зарядка;
 • навушники Airpods;
 • кейс для навушників;
 • смартфон.

При визначенні підробки важливо перевірити не тільки повноту комплектації, а й акуратність розташування аксесуарів. Всі елементи повинні бути розкладені по своїх місцях і надійно зафіксовані. Неприпустимо застосування плівок з написами будь-яких інших брендів.

READ  Apple Watch 3 підключити до iPhone

Огляд смартфона iPhone 11

При виявленні підробки необхідно провести огляд самого смартфона iPhone 11. В першу чергу рекомендується перевірити основну камеру. Її лінза повинна бути більше, ніж у стандартних бюджетних смартфонів. При цьому на ній є спеціальний захисний шар. Тому лінза віддає синім кольором.

Оригінальний iPhone 11 не має дефектів складання. Тому смартфон слід оглянути з усіх боків. Екран у фірмовій продукції щільно прилягає до корпусу. Будь-які щілини і зазори свідчать про те, що даний смартфон має підроблене походження.

У вимкненому стані оригінальний iPhone 11 має екран глибокого чорного кольору. Якщо дисплей віддає відтінками сірого, то перед покупцем фальшивка.

Компанія Apple чималу увагу приділяє якості фарбування. Тому корпус при проведенні по ньому пальцем не повинен дряпатися або стиратися. Неприємний запах також може видати підроблений смартфон.

Кришка iPhone 11 знімається тільки при відкручування шурупів з боків роз’єму зарядки. Тому якщо їх головки подряпані або пошкоджені, то гаджет однозначно відкривався, причому досить недбало.

iPhone 11 не повинен мати атрибутів властивих смартфонам на Android. Так оригінальний телефон має лише один слот для SIM-карти. Фірмовий iPhone 11 не володіє лотком для карт пам’яті, роз’ємом USB, антеною. Також бюджетну репліку видають знімна задня кришка і акумулятор.

Бажано натискати наявні у телефону кнопки. Вони повинні входити максимально безшумно. Неприпустимо наявність люфтів. Зазори повинні бути мінімальними. Оригінальний iPhone 11 виготовлений виключно з добротних матеріалів.

Визначення оригінальності iPhone 11 на програмному рівні

Ще одним способом визначити оригінальність iPhone 11 є використання iTunes. Справжній гаджет легко синхронізується. Підробка ж видасть помилку.

Найбільш переконливим способом є перевірка серійного номера на офіційному сайті. Фальсифікат не пройде верифікацію. У разі оригіналу вийде перевірити його справжність.

Перевірка оригінальності по внутрішній начинці

Якщо ви купуєте пошкоджений iPhone 11, то перевірити його справжність можна по внутрішній начинці. Материнська плата повинна бути виконана акуратно. Акумулятор оригіналу має логотип бренду. Інформація на ньому не повинна містити орфографічних та інших помилок.

Ще одна особливість оригінального iPhone 11. акумулятор. Він має всього один роз’єм. Причина цього пов’язана з відсутністю зворотного бездротової зарядки.

Підсумкова таблиця відмінностей

Відрізнити репліку від оригінального телефону iPhone 11 можна по ряду характерних ознак, огляд яких представлений в таблиці нижче.

Критерій Оригінал Підробка
упаковка Має привабливий, престижний зовнішній вигляд Може бути виготовлена ​​з вторсировини
Комплектація повна Часто відсутні навушники
Програмне забезпечення фірмове Apple Android
якість збірки Висока низьке
продуктивність Відповідає заявам виробника Знаходиться на рівні бюджетного смартфона
додаткові слоти відсутні мають розмаїття

Як перевірити iPhone 11 на оригінал?

Щоб перевірити iPhone 11 на оригінальність, перейдіть в меню «Налаштування» і відкрийте вкладку «Основні». Після цього треба вибрати підпункт «Інформація про пристрій» і знайти рядок «Серійний номер».

Як дізнатися iPhone оригінал чи ні за серійним номером?

 • Перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні».
 • Виберіть пункт «Інформація про пристрій».
 • Знайдіть рядок «Серійний номер».
 • Ви переконуєтеся, що iPhone дійсно оригінальний.
 • Визначається точна модель iPhone.
 • Уточнюється статус гарантії.

Як перевірити iPhone XR на оригінальність?

 • Ніяких ієрогліфів, помилок в написанні слів і інших каліграфічних помилок в системі бути не повинно.
 • На задній кришці пристрою повинні бути написи: iPhone, Designed by Apple in California, Assembled in China, номер моделі, знаки сертифікації (як на картинці).
 • У iPhone не може бути антени.

Як дізнатися чи був iPhone в використанні?

Як перевірити, чи новий iPhone ви купили? спосіб 1

 • Перейдіть в розділ «Перевірка права на обслуговування і підтримку» на сайті Apple.
 • Впишіть у відповідне поле серійний номер iPhone (як дізнатися серійний номер), введіть код, вказаний на зображенні і натисніть Продовжити.

Як визначити що iPhone відновлений?

Найпростіший спосіб відрізнити відновлений iPhone від нового. подивитися на його коробку. На упаковці нового iPhone буде картинка (зображення телефону). Коробка від відновленого ( «як новий») iPhone буде просто білою, без фотографій. Внизу на коробці написано Apple Certified Pre-Owned.

Як дізнатися на телефоні оригінал чи ні?

Всі без винятку, і навіть підроблені телефони, мають унікальний серійний номер і ідентифікатор IMEI, який можна знайти набравши комбінацію # на клавіатурі. Введіть серійний номер або IMEI на сайті SNDeepInfo, щоб перевірити телефон на справжність.

Серійний номер на упаковці

Серійний номер на оригінальній зарядці стоїть останнім на нижній наклейці. На підробках зазвичай справа над штрих-кодом.

Шов склейки коробки

Оригінальну зарядку на iPhone можете знайти тут

Якщо подивитися на дві ідентичні зарядки, то відразу впадає в око те, як склеєна упаковка. У оригіналу шов склейки знаходиться з лівого боку, а у копії. з правого.

Фаска на вилці

Металеві наконечники не мають вад, ретельно відполіровані. Причому це стосується і тих зарядних пристроїв, які використовувалися тривалий час. Підроблені копії мають дрібні подряпини по всій поверхні. На деяких фейках фаска може взагалі бути відсутнім.

Відмінності по вилці зарядки

Оригінальну зарядку на iPhone можете знайти тут

Оригінальна вилка трохи увігнута всередину. під кутом 45 градусів. Це зроблено для зручності користувачів. Таким чином вилка добре фіксується в розетці, що не випадає. Фейковий зарядний пристрій має паралельні один одному штирі.

бічна наклейка

На упаковці присутня наклейка збоку, на якому надрукована інформація. для яких гаджетів призначене зарядний пристрій. iPhone і iPad. У варіанті на китайській мові у підробок пропущений один ієрогліф.

матеріали виготовлення

Відразу можна помітити, що підроблені зарядки виготовляються з неякісного матеріалу, на них проглядаються нерівності, чого в оригіналі бути не повинно.

виливок пластика

Неоригінальні копії мають злегка матову поверхню, найчастіше з нервовість. Оригінальні зарядні пристрої виглядають органічно, повністю глянцеві, без вад.

iPhone в коробці

Купувати смартфон в запечатаній коробці з рук це практично 100% шанс потрапити на шахрая. В цьому випадку продавцю навіть не потрібно класти всередину підробку, досить невеликого каменя вагою з телефон.

Серійний номер не підробити

Якщо зовнішній вигляд і операційна система не викликає сумнівів, приступаємо до самого дієвого способу викрити підробку. А саме перевіряємо серійний номер на сайті Apple. Для перевірки потрібно виконати кілька дій:

 • У самому iPhone потрібно зайти в «Налаштування». «Основні». «Інформація про пристрій». «Серійний номер«.
 • Відкриваємо сторінку перевірки серійних номерів на офіційному сайті Apple checkcoverage.Apple.com.
 • Введення серійного номера в вікно з написом «Введіть серійний номер апаратного обладнання» і натискаємо «Продовжити«.
 • Якщо iPhone оригінальний, то з’явиться інформація про можливість отримання підтримки від Apple по телефону і дату активації смартфона. Якщо серійний номер підроблений, тоді напис буде наступною «На жаль, цей серійний номер не є вірним. Перевірте наявні дані і спробуйте ще раз «.

Як відрізнити справжній iPhone 11 від підробки

Компанія Apple виробляє найпопулярніші і дорогі гаджети сучасності, такі як MacBook. один з кращих ноутбуків і iPhone. найвідоміший смартфон у світі. І природно, нечесні підприємці намагаються урвати свою частку ринку, налагодивши виробництво копій жаданих iPhone.

Звичайно, китайські умільці вже навчилися якісно підробляти продукцію, але все ж вони дуже далекі від оригіналів. Наприклад, операційна система Android замість iOS, неякісний екран і гальмуючий сенсор і багато іншого.

Уважно дивимося на смартфон

Яка б досконала репліка iPhone не потрапив би вам, її творці технічно не можуть зробити все один в один як у Apple. Тому навіть швидкий зовнішній огляд може виявити підробку. На що слід подивитися:

 • На задній кришці всіх оригінальних iPhone є напис: Designed by Apple in California, Assembled in China, модельний номер і знаки сертифікації.
 • Як не дивно у iPhone не може антени.
 • Все iPhone з 2012 року мають фірмовий роз’єм lightning. Він зовні відрізняється від USB-C і тим більше від mini-USB.
 • Задня кришка у iPhone не знімається, тобто тримається на болтах.
 • Все iPhone працюють на фірмовій операційній системі iOS. У них не може бути системи Android.
 • При включенні телефону має з’явиться надкушене яблуко, ніяких ієрогліфів, дивних кривих шрифтів і інших каліграфічних помилок не може бути в оригінальній iOS.

Скармливаем iPhone програмі iTunes

Цей спосіб для ледачих, яким важко перевірити серійний номер вручну на сайті. Але для цього буде потрібно комп’ютер з встановленою програмою iTunes від Apple.

Відкриваємо iTunes і підключаємо iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB. lightning від зарядки. У програмі повинна з’явиться вся інформація про оригінальний смартфоні. Така, як: назва моделі, серійний номер, обсяг пам’яті.

Якщо iTunes не визначає телефон, тоді це репліка. Якщо звичайно справний сам кабель і роз’єм на iPhone.

Як дізнатися справжній iPhone чи ні за серійним номером?

 • Перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні».
 • Виберіть пункт «Інформація про пристрій».
 • Знайдіть рядок «Серійний номер».
 • Ви переконуєтеся, що iPhone дійсно оригінальний.
 • Визначається точна модель iPhone.
 • Уточнюється статус гарантії.

Як дізнатися iPhone 12 оригінал чи ні?

Перевірити iPhone на справжність і оригінальність можна через спеціальний ідентифікаційний номер пристрою. Як перевірити iPhone на оригінальність?

 • У рядку набору номера введіть команду #.
 • Перейдіть в меню Налаштування. Основні.
 • На зворотному боці упаковки (коробки) також вказано IMEI-код.

Як відрізнити iPhone 11 від 12?

 • Цей момент спірний і індивідуальний для кожного, але тут є одне, АЛЕ!
 • За розмірами iPhone 12 майже такий же як і iPhone 11 (146,7 х 71,5 х 7,4 мм проти 150,9 х 75,7 х 8,3 мм у iPhone 11), він став трохи легше (162 г проти 194 г) а екран тепер більше за рахунок зменшених рамок.
 • Екран
 • Процесор
 • Камери
 • решта

Скільки коштує китайський iPhone 11 Про Макс?

На задній стороні ми можемо побачити блок. 3 999.00грн. Китайський iPhone 11 Pro Max поєднує в собі досить високі технічні характеристики і порівняно доступну ціну. Дана копія. це смартфон, який повністю повторює зовнішній вигляд оригінальної моделі, а так само має привабливі характер.

READ  Чому на iPhone немає поновлення 13

Як дізнатися iPhone 11 оригінал чи ні?

 • На задній кришці всіх оригінальних iPhone є напис: Designed by Apple in California, Assembled in China, модельний номер і знаки сертифікації.
 • Як не дивно у iPhone не може антени.
 • Все iPhone з 2012 року мають фірмовий роз’єм lightning.
 • Задня кришка у iPhone не знімається, т.

Як перевірити Airpods на оригінальність за серійним номером?

Виконати перевірку Airpods на справжність за серійним номером можна на сервісі, який знаходиться за адресою https://checkcoverage.Apple.com/ru/ru/. Також сайт дозволяє перевіряти, чи користувалися вже певними навушниками.

Скільки коштує китайський iPhone 11 Pro Max?

Головний редактор сайту «Чудо техніки» вирішив порівняти оригінальний Apple iPhone 11 Pro з його китайської копією, який працює на Android і коштує всього за 6990 рублів.

Як відрізнити підробку iPhone 11 Про Макс?

Перш за все, необхідно порівняти назву моделі, серійний номер і IMEI на упаковці і в меню смартфона. в обох випадках цифри повинні збігатися. Крім того, можна витягти лоток для SIM-карти. IMEI iPhone 11 дублюється ще й в його верхній частині.

iPhone 11 и 11 Pro, как отличить подделку?

Як відрізнити оригінал iPhone від підробки?

Хтось із них зосереджується лише на зовнішній вигляд. такі «вироби» досить легко розкусити, досить лише включити їх. Але деякі створюють цілком схожі з оригіналом копії, такі підробки хоч і дорожче, але і схожість з оригіналом теж вельми серйозне, тому сьогодні актуальним залишається питання про те, як відрізнити iPhone-оригінал від підробки.

Легкі способи перевірки

Найпростішим і доступним способом того, як можна швидко відрізнити iPhone від підробки, є зовнішній огляд пристрою зі зверненням пильної уваги на певні моменти.Прежде за все необхідно порівняти зовнішній вигляд зі зразком справжнього пристрою. Багато виробників підробок допускають масу огріхів і неточностей в розташуванні елементів, матеріал виготовлення, якість виконання. Всі елементи управління телефоном повинні розташовуватися в строго відведених местах.Второй крок. перевірка відповідності технологічних особливостях iPhone:

 • У справжніх апаратів не буває знімних задніх кришок, а у підробок часто зустрічаються.
 • iPhone не виробляються з двома і більше гніздами для SIM-карт.
 • Продукція фірми Apple не заряджається за допомогою роз’єму USB або його mini- і micro-модифікацій. Заряд проводиться тільки через спеціалізований роз’єм фірмовим зарядним пристроєм.
 • Айфони не підтримують карти розширення пам’яті microSD, або які-небудь інші. Якщо є слот розширення. перед вами підробка!

Крім цього, обов’язково варто звірити комплектацію телефону з оригінальною, оглянути всі аксесуари на відповідність хоча б зовнішнього вигляду оригінального, благо зображення, за якими наочно видно, як відрізнити iPhone від підробки, знайти абсолютно несложно.Третій крок. звірка серійного номера. Кожен iPhone має свій унікальний номер, перевірити який нескладно, маючи доступ до мережі Інтернет. Для цього досить зайти на сторінку https://selfsolve.Apple.com/agreementWarrantyDynamic.do і ввести позначений на пристрої серійник в вікно запиту. У випадку з підробленими апаратом часто виявляється, що такого номера зовсім не існує в природі, або належить він апарату іншої моделі.

Тести за допомогою програмного забезпечення

Якщо візуальний огляд не показав ніяких розбіжностей. саме час включити телефон і придивитися до його вмісту і працездатності. Слід пам’ятати, що вся продукція фірми Apple працює тільки під управлінням операційної системи iOS, ніяких версій Андроїда, або інших ОС на пристрої бути не може в принципі. Це ще один спосіб того, як відрізнити китайський iPhone від оригіналу: уважно оглянути всі меню, вікна, підказки та інші елементи, які відображаються на екрані. Як правило, шахраї намагаються якомога точніше відтворити зовнішній вигляд iOS, але далеко не завжди це їм вдається. У справжнього апарату не може бути ніяких помилок, неякісного перекладу.

Як відрізнити оригінальний iPhone від китайської підробки на Android за допомогою програми iTunes на комп’ютері

Даний спосіб також є одним з найнадійніших. Єдиним мінусом є необхідність брати з собою на зустріч з продавцем ноутбук. як перевіряти?

Встановіть на комп’ютер програму iTunes (скачати можна тут)

Підключіть iPhone за допомогою кабелю з комплекту до роз’єму USB на ноутбуці.

iTunes повинен визначити підключений iPhone (якщо підробка, то iTunes просто проігнорує), повинна з’явитися іконка з зображенням iPhone, натисніть на неї.

Перед вами відкриється екран із зазначенням налаштувань iPhone (модель, серійний номер, версія iOS і т.д.)

Зовнішній вигляд і аксесуари

Найчастіше дешеву репліку можна визначити «на око». її видасть пластиковий корпус, коробка з «туалетного паперу» замість якісного картону, який використовує Apple, коннектор і, відповідно, роз’єм MicroUSB замість Lightning і т.д. Крім того, деякі великі мануфактури уникають конфронтації з юристами яблучної конфронтації і вказують на своїх репліках назви з помилкою (lPhone, iPhon, Spacve Gray і т.д.) або малюють логотип Apple з надкушеним не з того боку яблуком.

Але повторимося, ринок переповнений і дуже якісними підробками, на вигляд дуже схожими на оригінальний iPhone. Ось приклад якісної Android-копії iPhone 6.

Зверніть увагу, що зовні (дизайн, матеріали, кнопки, графічний інтерфейс) смартфон виглядає в точності, як продукт від Apple. Навіть меню Інформація про пристрій в Настройках виглядає як справжнє.

Як відрізнити оригінальний iPhone від підробки

iPhone. пристрій масове, яким користуються всі верстви населення, включаючи дітей, людей похилого віку і жінок, в більшості своїй звертаються з технікою на рівні невпевненого користувача. Саме такі люди часто стають жертвами шахраїв, які продають підроблені яблучні смартфони через інтернет або з рук. У цій статті ми розповімо, як 100% відрізнити оригінальний iPhone від підробки.

Користуючись відсутністю кардинальних відмінностей в дизайні деяких поколінь iPhone (5 / 5s / SE, наприклад), аферисти часто намагаються видати одну модель за іншу або хоча б продати пристрій з об’ємом пам’яті, що не відповідає заявленому. У такому випадку потрібно ретельна перевірка, про яку ми розповідали тут.

Однак найчастіше зловмисники діють ще більш нахабно, пропонуючи людям під виглядом iPhone китайські (в більшості своїй) Android-підробки, що відрізняються від оригіналу як танк від рогатки. Природно, досвідчений користувач легко знайде підробку, проте не розбирається в технічних тонкощах людина цілком може придбати «липу», особливо якщо угода укладається при зустрічі. підготовлений шахрай надає на покупця сильний психологічний вплив. Втім, вивести продавця на чисту воду досить легко, зробити це можна за допомогою нижчеописаних рекомендацій.

Як відрізнити оригінальний iPhone від китайської підробки

В даний час китайські майстри досягли неймовірних висот у виробництві високоточних копій смартофна Apple. Ми не будемо детально розписувати зовнішні розпізнавальні ознаки між оригіналом і підробкою, тому що існують дуже якісні фальшивки, а зупинимося на головних методах перевірки, якими не варто нехтувати ні в якому разі.

Підробляють навіть настройки

На сайті Apple є спеціальна сторінка, на якій можна ввести серійний номер і перевірити гарантію на оригінальний iPhone, тоді як виріб система, звичайно ж, не прийме. Однак тут слід бути обережним. шахраї можуть надати документи і коробку від справжнього iPhone з правильним серійним номером. Його також можна подивитися в настройках телефону, але навіть там він може бути підроблений.

Зазначений Серійний номер на вищезгаданій підробці відноситься до теперішнього iPhone 6. Як бачите, азіатські умільці дуже грамотно використовують оригінальні пристрої Apple для створення підробки.

Однак і на зазначеній вище сторінці з Настройками досвідчений користувач виявив би підступ. Зверніть увагу на рядок Ємність. 64 Гб і Доступно. 63,98 Гб. Різниця між цими значеннями становить всього 20 МБ, що на практиці отримати неможливо.

Іншими словами, на цьому iPhone зазначена в настройках різниця між заявленим і фактичним обсягом накопичувача завжди буде значно відрізнятися. Чому так відбувається, ми детально розповіли в цій статті.

Распаковка iPhone 11. на что обратить внимание при покупке

Власне, ось ми і підійшли до опису необхідних дій, які потрібно виконати в обов’язковому порядку.

Як відрізнити оригінальний iPhone від китайської підробки на Android за допомогою Apple ID

Apple ID. це універсальна обліковий запис для безлічі сервісів компанії Apple. Створити Apple ID можна навіть не маючи в наявності iPhone, iPad і Mac. Вся справа в тому, що підробки iPhone працюють на базі операційної системи Android, ретельно замаскованою під iOS. графічний інтерфейс не дозволить недосвідченому користувачу виявити обман. Однак китайський апарат не володіє функціоналом оригіналу.

Про те, як створити Apple ID без пристроїв Apple (необхідний будь-який комп’ютер з встановленою програмою iTunes), ми докладно розповіли і показали на відео в цьому матеріалі.

Маючи власний Apple ID ви зі 100% гарантією виявите підробку, для цього:

Відкрийте програму Налаштування і перейдіть в розділ iTunes Store і App Store.

Якщо такий розділ присутній і в ньому не вказана чия-небудь обліковий запис (кнопка Ввійти), введіть Ваші дані. У разі, якщо входу в Вашу обліковий запис нічого не перешкоджало. значить перед Вами оригінальний iPhone. Повинно бути так:

Для більшої впевненості, зайдіть в додаток App Store і наберіть в пошуку iMovie або Garage Band. Це додатки Apple, яких немає на Android. Логічно, що якщо такі додатки є в пошуковій видачі, значить iPhone оригінальний.

Інші способи виявлення підробки

Siri. Голосовий помічник Apple запускається шляхом натискання і утримання круглої кнопки Додому. Для впевненості можна задати Siri кілька питань. На Android це не працює. На оригінальному iPhone це виглядає так:

Оригінальні функції iOS. Операційна система iOS, яка встановлена ​​на iPhone володіє десятками унікальних можливостей, яких позбавлені (або відрізняються) Android-пристрої. З їх допомогою також можна легко виявити підробку. Безліч оглядів різних можливостей iOS розміщені в цьому розділі нашого сайту.

наклейка

У нижній частині коробки виробник відвів місце для наклейки, що містить інформацію.

 • Повне найменування моделі.
 • IMEI.
 • Серійний номер.
 • Дані про обсяг накопичувача.

Інформація читається без проблем. немає розмитих ділянок, нечітких чисел, поплутаних друкарських знаків, плям і іншого.

READ  Як обнулити iPhone до заводських налаштувань

вид гаджета

Люди, здатні порівняти оригінал і імітацію, стверджують, що відмінності очевидні, і проігнорувати їх або не помітити просто неможливо.

iPhone приємно холодить долоню при дотику, в руці відчувається його вага. Ця особливість пояснюється тим, що корпус зроблений з алюмінію, а не з пластику. Пластиковий корпус. ознака фальсифікату.

Справжність гарантують і такі нюанси:

 • Щільно підігнані деталі, що створюють враження монолітного корпусу вироби.
 • Перемикач, як і кнопки, позбавлені навіть натяку на люфт і спрацьовують від ледь відчутного дотику.
 • На задній кришці. IMEI, цифри номера аналогічні зазначеним в документації і наклейці на коробці.

Головна ознака оригіналу. алюмінієвий корпус. Навіть неотличимая на перший погляд копія не буває зроблена з металу. Як правило, фальсифікати виконані з пластика. Тайванські підробки поєднують в собі алюмінієві вставки і пластмасу.

Аналіз ПО. безпомилковий спосіб виявити імітацію. Перевірити телефон просто. його потрібно включити.

 • «Знайти iPhone»;
 • синхронізація з iTunes;
 • App Store;
 • Siri.

Звичайно ж, імітація не пройде верифікацію, її не вийде синхронізувати з «яблучними» сервісами і девайсами. Відповідно, простий і ефективний спосіб виявлення імітації. підключення сервісів і реєстрація телефону до його покупки. Продавці, що пропонують оригінали, не стануть опиратися такому проханні клієнта, навпаки, самі підключать гаджет і пояснять покупцеві, що саме вони зробили і як використовувати ці функції.

На що звернути увагу?

 • оформлення коробки.
 • наклейка.
 • Комплектація.
 • вид гаджета.
 • ПО.

Згідно відомій приказці. «диявол криється в дрібницях». У випадку з айфоном ця приказка вірна, розпізнати імітацію допоможуть саме деталі, дрібниці.

Комплектація

 • USB-адаптер;
 • кабель;
 • навушники.

Справжній телефон в коробці лежить на конверті з цупкого паперу, в якому знаходяться:

 • наклейки;
 • скріпки для вилучення і установки SIM-карти;
 • супровідна документація.

Якість комплектуючих необхідно перевірити перед придбанням телефону. Не варто соромитися продавця, потрібно відкрити конверт і вивчити документацію, розкрити пакети і перевірити кабель, адаптер, навушники.

Продавці, що пропонують оригінальні речі Apple, не бояться того, що люди підуть із залу, не купивши телефон. Навпаки, продавці самі прагнуть відкрити упаковку і продемонструвати покупцям як сам телефон, так і його комплектуючі.

оформлення коробки

Apple, як і інші великі компанії, що виробляють дорогі речі, піклується не тільки про якість продукції, але і про упаковку. Відповідно, різниця між справжньою і підробленої упаковкою не менше помітна, ніж між фальсифікованими і оригінальним телефонами.

Характерні особливості коробки оригіналу:

 • Щільний крейдований ламінований картон, який не є продуктом вторинної переробки макулатури.
 • Чітка поліграфія, яка не має недоліків навіть при розгляданні крізь збільшувальне скло.
 • Логотип виконаний методом тиснення.

Кути і межі коробки. рівні. Якщо на них натиснути пальцями. нічого не станеться. Для деформації коробки доведеться докласти значних зусиль.

Де роблять iPhone?

Техніка Apple, що продається в Росії, створена на виробництвах, розміщених на території КНР і в інших азіатських країнах.

Відповідно, питання про те, як відрізнити китайський iPhone від оригіналу. не зовсім вірний. Мова йде скоріше про те, як відрізнити гаджет, зроблений на фабриці, що належить Apple і є справжнім, від телефону, створеного «підпільно», на підприємстві, що випускає імітації.

Як відрізнити оригінальний iPhone від підробки?

Як відрізнити оригінальний iPhone від підробки? Це питання виникає у кожної людини, вперше зважився на придбання iPhone. Техніка і девайси, вироблені Apple, славляться своїми якістю, і немає жодної людини, яка б не знала про те, наскільки ці речі дороги.

І, зрозуміло, жодна людина не захоче заплатити досить значні гроші за імітацію, підробку. Адже фальсифікати не мають нічого спільного зі справжніми «яблучними» девайсами, технічно вони значно їм поступаються.

вартість

Наприклад, в мережевих маркетах модельний ряд смартфонів Apple iPhone 6s обійдеться в 20-30 тисяч рублів. А 6s. сама непопулярна модель, піддається критиці з боку користувачів «яблучних» девайсів з моменту випуску. До того ж вона застаріла.

В яку ж суму обійдуться актуальні моделі? Смартфон Apple iPhone 11 коштує 60-70 тисяч рублів. Модельний ряд 8s стабільно утримується на позиції 45-50 тисяч рублів вже не один рік. Купити новий iPhone і заплатити менше 20 000 рублів. неможливо, ні на розпродажах, ні на акціях, що проводяться в торгових центрах.

упаковка

Apple педантична компанія. Вони прагнуть довести до досконалості всі елементи. навіть дрібниці.

Через це коробка. це відмінний спосіб, щоб розпізнати підробку.

 • Оригінальний апарат поміщається в коробку, виконану з щільного крейдованого картону;
 • Всі кути ідеально рівні;
 • На упаковку наноситься фірмовий логотип. Емблема вказується шляхом тиснення;
 • У нижній частині є наклейка. На ній представлена ​​інформація про пристрій;
 • На фірмовій етикетці не може бути дефектів, а також помилок будь-якого типу. Орфографічних і поліграфічних. Як і синтаксичних, або пунктуаційних;
 • Дивіться на штрих-код. Він завжди складається з 13 символів. За ним можна перевірити апарат на оригінальність через офіційний сайт. Про це докладно написано в статті про п оддельних iPhone.

Якщо код виявився некоректним, це буде 100% ознакою підробки.

Але повністю захиститися від покупки копії за допомогою коду можна. Є хитрі продавці. Вони беруть фірмові коробки, але кладуть в них підроблені девайси.

Зовнішній вигляд

Почнемо з того, як відрізнити iPhone 11 від підробки за зовнішніми характеристиками.

Копія буває різного рівня. Від відвертої дешевки з антенами і вбудованим телевізором. До дуже схожого аналога. Але визначити підроблений iPhone 11 все одно можна.

 • іншим кількістю камер;
 • висувними антенами;
 • слотами на 2 SIM-карти;
 • роз’ємом для карти пам’яті;
 • помилками в назвах;
 • іншим логотипом.

Зустрічався нібито iPhone, де яблуко надкушене з іншого боку. Або зовсім там малювали грушу.

Але якщо апарат скопійований точно, то знайти відміну складніше. Зрозуміти, що цей iPhone 11 підробка проблематичніше. Потрібно шукати додаткові ознаки.

Як відрізнити оригінальний iPhone 11 від підробки

Привіт, шановні читачі! Сьогодні говоримо про те, який iPhone 11 підробка.

На жаль, кількість фейковий апаратів на ринку зростає. Сам виробник Apple боротися з ними не може. Зате покупці здатні навчитися помічати різницю між підробленими, а також оригінальними пристроями.

Справжній iPhone. це мрія мільйонів. Варто девайс дорого. Але багато хто впевнений, що ціна себе виправдовує. Це якісний смартфон, а також потужний апарат.

Якщо вас цікавить як відрізнити оригінальний iPhone від підробки 11 моделі, потрібно провести повний огляд і аналіз. Як і у випадку з підробками під iPhone 6. iPhone 7 і iPhone 8. Їх встигли обговорити. Тепер переходимо на 11 модель.

вивчайте комплектацію

Ось ще як відрізнити iPhone 11 від підробки. Це комплектація смартфона.

 • скріпки для вилучення слота під SIM-карту;
 • документів (з російським перекладом);
 • дроти;
 • зарядного пристрою;
 • кейса для навушників;
 • самих навушників Airpods;
 • смартфона.

Вивчіть зарядний пристрій, а також провід. На нашому сайті є стаття про них. Навіть зарядки підробляють.

Якщо документи не переведені на російську мову, то це підробка. Або неофіційно ввезений в країну девайс. На гарантійне обслуговування не розраховуйте.

Ще копії виділяються тим, що в комплекті йдуть звичайні дротяні навушники. Або EarPods. Це 11 iPhone. А тому до нього йдуть вже бездротові аксесуари.

Перевірка програмними засобами

Якісні репліки добре повторюють упаковку, дизайн і зовнішній вигляд меню iPhone 11.

Через це неуважні покупці не відразу помічають підступ.

 • Натисніть на іконку програми App Store. Якщо відкрився Google Play, то все очевидно. Це фальшивка;
 • Пошукайте фірмові програми Apple, яких на Android немає. Наприклад, Keynote;
 • Встановіть на комп’ютер або на ноутбук програму iTunes. І підключіть до нього смартфон. Оригінал легко, а також швидко синхронізується. Копія видасть помилку підключення;
 • Зайдіть на сайт і перевірте серійний номер. Підробка верифікацію не пройде. Або вказаний серійний номер покаже, що за ним ховається iPhone іншого покоління.

Перевіряти iPhone 11 на оригінальність по внутрішній начинці не варто. Це крайній захід.

Подивіться на пристрій

Хороший варіант, як відрізнити справжній iPhone від підробки 11 покоління, це візуальний огляд девайса.

 • Лінза основної камери буде більше, ніж у звичайних смартфонів. На лінзі є захисний шар. Через це елемент буде віддавати синім кольором;
 • Ніяких дефектів складання. Все ідеально підігнано. Рівні і мінімальні зазори;
 • Екран щільно з’єднується з корпусом. Будь-яка щілина або нерівномірний зазор говорить про те, що це не справжній апарат;
 • При виключенні екрану дисплей відрізняється глибоким чорним кольором. Якщо він віддає сірим, то перед вами пародія на 11 iPhone;
 • При натисканні на корпус не залишається ніяких слідів. Нічого не стирається, а також не дряпається;
 • Екран оброблений якісним олеофобним матеріалом. Тому на дисплеї оригіналу відбитків залишатися не може;
 • Підробки неприємно пахнуть. Виражений хімічний запах. це причина засумніватися в достовірності;
 • Щоб зняти кришку, потрібно використовувати спеціальну викрутку, а також викриття шурупи з боків від роз’єму для зарядного пристрою;
 • Якщо головки шурупів пошкоджені або подряпані, це не новий iPhone 11. Його розкривали. І не дуже акуратно;
 • Ніяких атрибутів Android-смартфонів. Тільки один слот для SIM-карти. Ніякого роз’єму під карту пам’яті. Про роз’єм USB і антену говорити не варто;
 • Бюджетні підробки мають знімну кришку, а також виймається акумулятор;
 • Спробуйте натиснути на кнопки. Ніякого люфту в оригіналу немає. працюють безшумно.

підводимо підсумки

iPhone 11. це свіжий, популярний, а також затребуваний смартфон. Так, вийшли вже нові версії. Але 11 модель залишається в тренді.

Підробок з’являється все більше. І це лякає.

Ідентифікувати обман можна. Всі представлені поради в цьому допоможуть.

Що думаєте про iPhone 11? Бачили його підробки? Як зрозуміли, що це фейк?

Підписуйтесь, коментуйте, а також задавайте питання і розповідайте друзям про проект!

BETATECH.COM.UA 2021