Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відстежити телефон без доступу до нього

Як знайти вкрадений або загублений смартфон

В один прекрасний день ви грюкнули себе по кишені, засунули туди руку і не виявили свого смартфона. Шок, трепет, паніка. де ж він? Поміркувавши, що ви ніде не залишали його, з жахом розумієте, що або його вкрали, або він випав, коли ви, наприклад, зав’язували шнурки у сусідського під’їзду. В першу чергу знайдіть спосіб зателефонувати на свій телефон. Дуже часто люди просто клали телефон в незвичне місце або взагалі залишали будинки, але відразу починали панікувати, що його у них вкрали. До того ж, якщо гаджет випав, то хтось із оточуючих людей міг його побачити і підібрати. У цих випадках дзвінок все вирішить і ви досить швидко повернете втрату.

Якщо ви переконалися, що телефон точно вкрадений, то спробуйте відправити на нього SMS з проханням про повернення за винагороду. Звичайно, платити злодієві за свій же гаджет не дуже хочеться, але часом це єдиний спосіб повернути дорогий серцю і гаманцю смартфон. Втім, якщо у вас була недорога звонилка, та й даних там важливих немає, то простіше відновити SIM-карту і завести собі новий мобільник. А ось якщо це був флагманський смартфон, то просто так з ним розлучатися не хочеться і тоді повідомлення про повернення може допомогти, але далеко не завжди, на жаль. Втім, є ще способи знайти ваш телефон, але далі вже все залежить від операційної системи.

Так вже вийшло, що у грабіжників дуже популярні саме смартфони Apple. І справа не в тому, що вони вважають їх найкращими, просто iPhone коштує в Росії надзвичайних грошей і, навіть якщо продати його на запчастини, грошей вистачить на їжу протягом місяця, а то й двох. Але зрозуміло, злодій спробує отримати побільше і продати працездатний апарат, можливо навіть прикупивши до нього коробку і все потрібні аксесуари, щоб він виглядав як просто був у вжитку. І ось тут ви можете перешкодити йому. Справа в тому, що компанія Apple подбала про користувачів і зробила спеціальний сервіс, який дозволяє знайти iPhone або заблокувати його, та так, що зловмисник вже ніяк не зможе ним користуватися. І, відповідно, продати неробочий апарат йому теж не вдасться.

На жаль, знайти iPhone реально тільки в тому випадку, якщо у вас була активована відповідна функція. Тому, про це варто потурбуватися заздалегідь і включити цю опцію. Зрозуміло, при цьому необхідно, щоб у вас був аккаунт iCloud і iPhone був до нього прив’язаний. Все це робиться в налаштуваннях на самому пристрої.

READ  Смартфон не бачить SIM карту що робити

Увімкніть на своєму смартфоні функцію Знайти iPhone. Вона допоможе вам дізнатися місце розташування вкраденого або втраченого смартфона.

Більш того, якщо ви прив’яже iPhone до аккаунту в iCloud, то злодії вже ніяк не зможуть активувати цей пристрій. Навіть якщо вони перепрошиють пристрій, без вашої адреси пошти та пароля вони нічого не зроблять. Повернути гаджет в такому випадку допоможе тільки повідомлення про винагороду. До того ж, таке повідомлення спрацює, якщо ви просто втратили телефон і його знайшов доброзичливець, але з якихось причин вас відшукати він не може. Таке повідомлення встановлюється через онлайн-сервіс, але це далеко не єдина його функція.

Отже, щоб керувати дистанційно вашим пристроєм з iOS, досить зайти на сайт iCloud.com і зайти в додаток Знайти iPhone. Там будуть доступні всі пристрої Apple, які тільки підключені до вашого облікового запису. Втім, замість сайту є і додаток Знайти iPhone, яке виконує ті ж функції.

Як тільки ви потрапите в програму і побачите, що ваш смартфон онлайн, вам доступно кілька дій. В першу чергу, подивіться, де знаходиться смартфон, раптом він вдома або десь у друзів. Якщо він загубився будинку, то просто запустіть через сайт або додаток відтворення звуку на iPhone і він відразу почне вібрувати і програвати мелодію, що дозволить його швидко знайти. Якщо ж ви впевнені, що телефон вкрали і його немає десь поблизу, включіть режим пропажі. Це заборонить доступ зловмиснику до даних, виведе ваше повідомлення на екрані і дозволить записувати переміщення смартфона по карті. Ну а в разі, якщо ви розумієте, що смартфон вже не повернути, тут же є функція стерти всі дані на пристрої, щоб вони не потрапили в чужі руки.

Обійти режим блокування активації в iOS вище версії 7 ніяк не вийде. Тому, простежте за тим, що у вас стоїть остання версія операційної системи, а якщо це не так, то оновіться, хоча б з метою безпеки. Злочинцям немає ніякого сенсу тримати у себе неробочий телефон і його досить швидко продадуть на запчастини. Або ж віддадуть вам за винагороду, якщо зрозуміють, що це вигідна пропозиція. Втім, деякі зловмисники починають тероризувати і вимагати пароль від аккаунта (навіть пропонують гроші), щоб розблокувати ваш телефон і продати його набагато дорожче. Ні в якому разі не погоджуйтесь на такі пропозиції і не вступайте в розмови з злочинцями, а краще відразу зверніться в поліцію.

Android

Досить довго в Android не було ніякої можливості відстежити вкрадений або загублений смартфон. Тому, вендори самі придумували свої сервіси і впроваджували їх в телефони. Подібні рішення були у HTC, Samsung і у інших великих компаній. Але тепер в самій операційній системі є вбудована функція для пошуку телефону. Називається вона Android Device Manager і дозволяє дистанційно керувати телефоном, який підключений до облікового запису Google, через спеціальний веб-сайт.

C допомогою цієї системи, як і в випадку з iOS, можливо знайти телефон на карті, заблокувати, видалити з нього дані (причому з SD-карти теж) або зателефонувати на нього, навіть якщо в апараті змінили SIM-карту. Єдина умова. це щоб він був підключений до інтернету і в системі все ще була ваш обліковий запис. Зрозуміло, для роботи сервісу необхідно включити опцію в налаштуваннях. Пройдіть в Налаштування. Безпека. Адміністратори пристрою і включіть Android Device Manager (Віддалене управління Android).

READ  Як встановити програму на телефон

Не забудьте включити Віддалене управління Android в настройках безпеки. В іншому випадку сервіс ніяк не допоможе.

Соціальні мережі та відстеження обміну миттєвими повідомленнями

Користувачі можуть віддалено шпигувати за додатками для обміну миттєвими повідомленнями після того, як ви активували додаток мобільного відстеження на мобільному телефоні. Користувачі можуть відстежувати журнали, такі як повідомлення, мультимедійні файли, голосові і відеодзвінки, а також журнали голосових повідомлень.

Що це означає простими словами?

Це означає, що будь-хто може на мить отримати цільовий пристрій, а потім відсканувати QR-код додатка для обміну повідомленнями в соціальних мережах, а потім відсканувати його з допомогою PC. Це дасть вам доступ до облікового запису WhatsApp на цільовому мобільному пристрої. Таким чином, ви можете відстежувати додаток для обміну миттєвими повідомленнями на мобільному пристрої без установки програмного забезпечення.

Метод: Виявлення бездротових мереж

Ви можете обнюхувати бездротові мережі цільового пристрою і в повній мірі відслідковувати дані мобільного телефону. Обнюхування бездротової мережі означає перехоплення всієї інформації на цільовому телефоні. Спочатку вам потрібно зламати пароль бездротової мережі. Ви можете прочитати пару посібників в Інтернеті і отримати доступ до будь-якого Wi-Fi-з’єднання, а потім заглянути в підключений мобільний телефон без установки програмного забезпечення. Інформація на цільовому мобільному телефоні небезпечна, і тоді ви можете відстежувати дані, не стикаючись з перешкодами. Таким чином, відстеження мобільного телефону без установки оригінальну програму можна. Вам потрібно зламати мережу Wi-Fi телефону і виконати свою роботу.

Забудьте про всі божевільних способах шпигувати за вашим цільовим телефоном

Очевидно, ви не шпигун і пов’язаний з будь-яким розвідувальним агентством світу. що змусить вас стежити за всіма процесами, що відбуваються на вашому цільовому телефоні без установки шпигунського додатки, такого як повідомлення, дзвінки, перегляд історії, заходи в соціальних мережах і прослуховування телефонних дзвінків будь-якого цільового телефону. Ви можете відстежувати місце розташування мобільного телефону без установки додатка-шпигуна. Але коли справа доходить до шпигунства вашого цільового телефону, вам необхідно встановити програмне забезпечення для шпигунства стільникового телефону на вашому цільовому смартфоні, щоб отримати доступ до всіх речей, які були збережені і відбулися по телефону.

Примітка. Таким чином, ми прийшли до висновку, що моніторинг стільникового телефону без установки неможливий, і у вас повинен бути фізичний доступ хоча б один раз, щоб встановити додаток відстеження на цільове пристрій і контролювати цільової смартфон.

віддалене відстеження

Додаток для мобільного моніторингу дозволяє віддалено блокувати неприйнятні дзвінками, текстовими повідомленнями і підключення до Інтернету на мобільному телефоні.

READ  Як підключити телефон до китайської магнітоли

Основні блеф, які ви читали про відстеження телефону без установки шпигунського додатки

Метод відстеження телефонного супроводу здається цікавим, але насправді він метушливий, і мирянин не може цього зробити взагалі. Завдяки цій методиці користувач може простежити телефон, і ви можете дізнатися свій втрачений телефон. Крім того, ви можете відстежувати свій цільовий телефон з точки зору використання телефону. Розробка супутників і GPS з використанням цих двох конкретних інструментів дозволяє віддалено відстежувати смартфон і зламувати дії на цільовому телефоні, такі як текстові повідомлення, місце розташування телефону.

Існує три основних блефу, які обманюють користувачів для моніторингу цільового телефону без установки програмного забезпечення. Коли справа доходить до моніторингу цільового телефону, вам необхідно встановити програмне забезпечення для відстеження стільникового телефону.

Метод: Шкідливі посилання

Ви можете використовувати цей метод для відображення методу соціальної інженерії. Ви можете віддалено атакувати цільової мобільний телефон, створивши шкідливі посилання. Ви можете відправляти повідомлення та електронну пошту на цільовому пристрої і спровокувати користувача цільового пристрою на перехід по посиланнях. Шкідливі посилання дозволяють встановити шпигунське додаток. Тепер ви можете виконувати віддалене відстеження мобільного телефону. Більш того, ви можете створити підроблену сторінку в соціальній мережі і маніпулювати цільовим користувачем телефону, щоб він її використовував. Цей метод відомий як фішинг, і ви можете використовувати його на цільовому пристрої і викликати у цільового користувача мобільного телефону бажання використовувати його облікові дані.

Це дає вам можливість відслідковувати інформацію про додатки для обміну повідомленнями в соціальних мережах, таких як. Instagram і багатьох інших. Ви можете використовувати облікові записи в соціальних мережах цільового пристрою. Крім того, ви можете відстежувати активність мобільного телефону в соціальних мережах. Ви можете оновити паролі і зламати облікові записи користувачів цільового пристрою в соціальних мережах. Телефони Android більш схильні до онлайн-фішингових атак, і ви можете шпигувати за телефоном Android без установки програмного забезпечення.

Метод: Соціальна інженерія

Ви можете використовувати безліч тактик для відстеження будь-якого мобільного телефону без установки програмного забезпечення. Ви можете використовувати метод соціальної інженерії, щоб отримати доступ до даних мобільного пристрою. Соціальна інженерія дозволяє вам особисто маніпулювати користувачами цільового пристрою. У цьому методі вам потрібно виконати вручну, і вам потрібно якимось чином запозичувати цільове пристрій. Ви можете попросити цільового людини дати вам мобільний телефон. Ви можете попросити зателефонувати в службу екстреної допомоги або відправити текстове повідомлення. Тепер ви можете переглядати необхідну інформацію на цільовому пристрої, отримуючи доступ до повідомлень, телефонних дзвінків, мультимедіа та багато чому іншому. Крім того, ви можете встановити телефон трекер app, щоб отримати журнали цільового пристрою. Але ми говоримо про відстеження телефону без ПО, і читайте далі.

телефон, доступ, нього
BETATECH.COM.UA 2021