Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відстежити телефон без інтернету

Table of Contents

З способу як знайти загублений або вкрадений телефон

Як знайти втрачений або вкрадений телефон: 3 способи, які допоможуть завжди знати, де знаходиться гаджет.

Знайома ситуація, коли лежить на полиці телефон опинився під диваном, довелося запізнитися на важливу зустріч через пошуки гаджета? Або, може, ви втрачаєте телефон на вулиці? Ми розповімо вам про три корисних способах, які допоможуть завжди знати, де знаходиться ваш гаджет.

Спосіб: сервіси Google

Для володарів смартфонів на базі операційної системи Android не складе труднощів визначити місце розташування гаджета. Для цього необхідно зареєструвати Google-аккаунт і переконатися в наявності Інтернет-з’єднання.

Для того щоб сервіс міг визначити, де в даний момент знаходиться телефон, необхідно правильно налаштувати його.

Налаштування здійснюється в кілька етапів:

 • Перейдіть у вкладку «Налаштування» на своєму смартфоні.
 • В налаштуваннях знайдіть графу «Безпека» (назва може відрізнятися в залежності від версії Android) і перейдіть в даний розділ.
 • Натисніть на напис «Адміністратори пристрою».
 • Позначте рядок «Вилучене керування» прапорцем.

Після виконання всіх перерахованих вище дій система буде автоматично відстежувати геолокацію пристрою. Таким чином, власник може бути впевнений, що втрачений або вкрадений смартфон завжди повернеться до нього. Головне, щоб на телефоні присутні Інтернет-з’єднання, а сам девайс ні вимкнений. В іншому випадку відбудеться рассинхронизация смартфона з сервісом Google.

Якщо ви виявите, що телефон був загублений або вкрадений, необхідно слідувати згідно нижче вказаними пунктами:

 • Перейдіть в створений раніше Google-аккаунт і знайдіть вкладку «Пошук телефону» у верхній частині сторінки.
 • Система покаже перелік закріплених за аккаунтом пристроїв. Зі списку виберіть необхідну модель смартфона.
 • Сервіс запропонує пройти авторизацію. Для цього дотримуйтесь вказівок, показаним у вкладці.
 • Після авторизації система запропонує два варіанти пошуку девайса: зателефонувати на телефон або визначити точне місце розташування за допомогою геолокації. У першому випадку дзвінок пролунає навіть якщо раніше був включений беззвучний режим. Це зручний спосіб визначити телефон вдома, якщо він загубився на полиці або лежав під ковдрою на дивані. Якщо ж ви думаєте, що смартфон був вкрадений або знаходиться занадто далеко, то краще скористатися другим способом, який вкаже точне місцезнаходження на карті.
 • Система автоматично перенаправить вас на сторінку з картою. Якщо в телефоні налаштовано Інтернет-з’єднання, то маленька позначка на мапі покаже точне місцезнаходження гаджета. Слід враховувати, що геолокація може робити позначку з огріхами, але не більше 300 метрів. Постійно оновлюючи сторінку, ви зможете визначити, в який бік рухається пристрій.

Якщо ви впевнені в тому, що телефон був вкрадений, то можете захистити конфіденційну інформацію, стерши всі особисті дані: фотографії, відео, аудіо та інше. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Стерти дані». Крім того, доступ до телефону буде повністю заблокований, а злодій не зможе скористатися ним.

телефон, інтернету

Спосіб: додатки, які знайдуть телефон без підключення до Інтернету

Якщо для пошуку телефону за допомогою сервісів Google обов’язкова наявність Інтернет-з’єднання, то спеціальні програми можуть обійтися без нього. На даний момент розробляється величезна кількість подібних додатків, які доступні для різних операційних систем. Рекомендуємо придивитися до найбільш функціональним. Наприклад, «Where’s My Droid» або «Find my Droid». Для подальшого пошуку пристрою програму потрібно встановити завчасно. Крім повідомлення про місцезнаходження девайса можна налаштувати відправку повідомлень про зміну SIM-карти або блокування телефону. Крім того, додатки мають дуже цікавою можливістю настройки SMS-повідомлень для віддаленого контролю над девайсом. Просто надішліть на смартфон сгенерированное раніше повідомлення. Наприклад: «Окей Google, розблоковуй мій телефон». Після цього пристрій почне програвати рингтон. Бажано підібрати таку кодову повідомлення, про який ніхто не зможе здогадатися.

Спосіб: додатки, які допоможуть відшукати залишений вдома смартфон

Наступний спосіб буде цікавий тим, хто часто втрачає телефон вдома. Дана категорія додатків дозволяє відшукати телефон, але при цьому навіть не заходячи в саму програму. Наприклад, «Clap to Find». Цікаве програми дозволяє шукати телефон, ляскаючи при цьому в долоні. Після кожного бавовни пристрій буде видавати звуки, що і допоможе знайти девайс. Головне, щоб динамік телефону зміг вловити звук. Як і у випадку з попередніми варіантами, встановлювати і налаштовувати програму необхідно заздалегідь. Однак «Clap to Find» не допоможе у випадках, коли телефон був вкрадений або залишений, наприклад, на лавочці в парку.

Чому іноді необхідно дізнатися де ходить людина, без його проса

Наша сучасна багатофункціональна програма шпигун VkurSe дозволить відстежити маршрут за номером телефону без згоди абонента. На кого це розраховано?

Спочатку програма була створена для захисту телефону від крадіжки. Програма надає можливість відстежувати точні координати по номеру на карті, робити запис оточення і прослуховувати запис розмов злодіїв. Крім того, програма дозволяє бачити, де і коли поміняють SIM-карту, і в разі необхідності, видалити всі дані з пам’яті телефону. Але такі широкі можливості програми дозволили використовувати її і в зовсім інших цілях.

READ  Як підключити роутер через телефон

Наприклад, у вас діти підліткового віку і ваша батьківська домашня опіка вже не достатня. Ви просто зобов’язані знати, де ходять ваші діти. Необхідний суворий батьківський контроль, щоб бути впевненим в тому, що син дійсно ходить в спортивну секцію, а дочка на заняття в музичну школу, а не «тусуються» з друзями.

Керівнику компанії, де працюють виїзні співробітники, просто необхідно знати точні координати робочих смартфонів (без згоди співробітників або з їх згоди. це вирішувати вже керівництву). Такий корпоративний контроль допоможе вести статистику. скільки часу на виконання завдання витрачає співробітник на виїзді. Куди він заїжджає, де зупиняється, скільки часу йде на саму дорогу, а скільки на «я швиденько заїду по своїх справах».

Не оминути стороною і ревнивих подружжя. Наприклад, чоловік поїхав у відрядження або на нараду (як він сказав) і дружині терміново побачити його маршрут, так як вона не впевнена в чесності його слів. Рівне навпаки це відноситься і чоловікам, які хочуть бути в курсі всіх пересувань своїх улюблених жінок.

Місцезнаходження за номером телефону без згоди абонента

Хочете знати точне місце розташування за номером телефону? Без згоди абонента? Вам потрібно приховане стеження за телефоном? Програма шпигун VkurSe дозволить вам бути в курсі всіх дій і пересувань телефону.

Досить часто нам просто необхідно дізнатися за номером розташування телефону без згоди господаря. І сучасні програми це дозволяють зробити. Можна, звичайно заперечити, що це незаконно і аморально вести прихований пошук по номеру телефону (координати, дзвінки, запис оточення, листування). Так, це також протизаконно, як і вести негласні заходи спостереження через веб камеру, робити запис особистих телефонних дзвінків або читати чуже листування.

Цю сторону ми навмисно опустимо (ви доросла людина і вам вирішувати що робити) і погодимося на одному. ви попереджені про те, що визначення гелокаціі по номеру без дозволу господаря, це протизаконно. Більше цю тему ми чіпати не будемо, а перейдемо до вирішення даної проблеми.

Відповіді на багато питань про роботу програми VkurSe можна прочитати тут: «Відстежити геолокацію за номером телефону: безкоштовно, онлайн».

Місцезнаходження за номером телефону без згоди абонента

Як дізнатися місцезнаходження без згоди?

Для того щоб дізнатися місцезнаходження людини за номером телефону без його згоди, потрібно завантажити програму шпигун VkurSe на його телефон. Після установки і настройки програму необхідно приховати, в самому додатку є кнопка «Приховати». Після цього програма ховається і працює у фоновому режимі, ніяк не виявляючи.

На сайті в розділі «Керівництво» є керівництво в в картинках, в якому показано, як встановити та налаштувати нашу програму.

Дізнатися де ходить людина без його відома можна декількома варіантами:

Варіант 1. Відстежити за номером

Наш шпигун дозволяє відстежити локацію за номером без команд. Для цього потрібно. зайти в Настройки. Відправляти розташування по інтервалу, кожні. 5 хвилин (період ви можете встановити самостійно).

Встановлена ​​настройка дозволить бачити локацію на мапі цілодобово. Не важливо. чи буде на телефоні Інтернет чи ні, координати все одно будуть передаватися. Як тільки на телефоні підключать Інтернет, програма відразу ж передасть весь зібраний маршрут в ваш персональний кабінет.

Варіант 2. Пошук по номеру телефону

У функціоналі програми є можливість, визначати положення апарата через команди. Зайти в персональний кабінет. Команди. Визначити положення. Це буде відбуватися в режимі реального часу. Відіслали команду. отримали положення.

Варіант 3. Пошук за певних діях

У налаштуваннях програми можна виставити, щоб визначалася дислокація пристрою при певних діях:

 • Використовувати GPS при активному екрані
 • Автоматично включати і вимикати GPS при SMS
 • Автоматично включати і вимикати GPS при телефонних дзвінках
 • При зміні SIM-карти
 • Бачити повний маршрут

Тепер ви знаєте, що визначити місце розташування за номером телефону без відома господаря можна, потрібно лише швиденько йому встановити нашу програму шпигуна VkurSe.

Виникли питання? Пишіть нашим онлайн-консультантам!

Легальні і нелегальні способи

Для початку приділимо увагу шахраям і їх сайтам, які запевняють, що за певну плату готові знайти людину за номером телефону. На Ютуб, наприклад, є десятки відео, де розповідають, як можна легко і просто відстежити пересування потрібну людину. Посилання під відео може відсилати на сайт, де пропонується придбати марне програмне забезпечення. Що важливіше. за використання таких нелегальних програм можна понести кримінальну або адміністративну відповідальність.

Єдиний законний спосіб відстежування місцеположення людини. за згодою самого абонента. Що вибрати і який метод буде дійсно ефективний? спробуємо розібратися.

Find My Kids. Де Мої Діти

Сервіс проводить моніторинг місця розташування дитини онлайн. Додаток Де Мої Діти має ряд переваг:

 • визначає місце розташування дитини по телефону з точністю до 3 м;
 • однаково добре працює і на iOS і на Android;
 • працює через GPS;
 • записує історію переміщень;
 • дозволяє безкоштовно додати необмежену кількість дітей;
 • підтримує функцію прослушки.

У програму вбудована функція сімейного чату. Ви можете визначити «зелені» зони (перелік місць допустимих маршрутів: «будинок», «школа», «басейн», «бабуся», «дитячий сад» і т.п.) і система буде надсилати сповіщення на ваш телефон, якщо дитина покинув допустимі межі «зеленої» зони (навіть якщо це територія, де немає GPS). Крім того, додаток накопичує всі дані, що дає можливість згодом переглянути маршрут дитини за день. Для його роботи не потрібно номер телефону.

Дивіться, де знаходиться ваша дитина прямо зараз, і слухайте звук навколо його телефону. Встановіть програму «Де мої діти» з AppStore або Google Play.

READ  Як зняти реєстрацію з телефону

Як відстежити людини?

Всі сучасні смартфони та планшети Android, а також iPhone мають GPS, Wi-Fi і мобільний зв’язок. Якщо GPS безпосередньо пов’язаний, з тим щоб дізнатися точне місце розташування, то Wi-Fi і GSM / 3G / LTE побічно, також можуть вказувати ваше становище.

Наше завдання, змусити передавати цю інформацію вам, щоб відстежити на карті людини в точності від декількох метрів до декількох кілометрів.

Компанія Google і Apple пропонує кілька способів як дізнатися розташування на карті, для двох з них необхідно знати чужий рахунок і пароль.

Послуги геолокації мобільних операторів

Провідні мобільні оператори надають своїм клієнтам послугу геолокації. Вона може бути автоматично включена в тариф або вимагати окремого підключення через оператора або в особистому кабінеті. Принцип роботи у всіх компаній однаковий і заснований на платформі LCDS. Дана опція працює за умови згоди абонента. Коротко розглянемо функції, які пропонують різні оператори.

Знайти телефон на базі Android (Google)

Для власників смартфонів, і телефонів на базі Android є прекрасна можливість (і не одна) абсолютно безкоштовно знайти пристрій у разі його пропажі. Для цього не потрібно шукати якісь сторонні програми і додатки. досить мати аккаунт Google і скористатися вбудованими функціями.

Як на комп’ютері, так і в мобільному інтерфейсі, існує так званий інструмент «Find My Device». за допомогою нього знайти телефон можна за лічені секунди, при дотриманні простих умов, про які Ви можете дізнатися в статті за посиланням вище.

Friend Locator

Безкоштовний додаток дозволяє з отримання дозволу відстежувати по карті переміщення необмеженої кількості друзів.

Відстежити телефон дружини: дзвінки, листування, місце розташування

Чи можна відстежити телефон дружини безкоштовно? Хочете читати листування, слухати дзвінки і бачити місце розташування? Просте вирішення складної проблеми. встановити додаток-логгер.

Якщо ви задумалися над тим, як відстежувати дружину по мобільному телефону, значить ви хочете вести прихований контроль над тим, з ким вона і про що розмовляє / переписується, а також бачити її положення на карті. Навіщо вам це потрібно? Ми навіть не будемо замислюватися над цим. це особисто ваша справа. Читати моралі про довіру теж не будемо. Ми лише хочемо попередити, що стеження за людиною без її згоди. це незаконно і карається за Кримінальним Кодексом багатьох країн світу. Тому, перш ніж задовольнити своє бажання відстежити телефон дружини без її згоди. задумайтеся.

Наша спеціалізована програма-логгер, яку необхідно встановити на телефон Android, дозволить бачити практично всі дії вироблені на цьому телефоні. Це повний контроль за телефоном Android:

 • запис телефонних розмов;
 • скріншоти екрану (хоч кожні 10 секунд);
 • цілодобове визначення місцезнаходження;
 • перегляд фотографій, збережених на телефоні;
 • читання звичайних SMS-повідомлень;
 • читання листувань з соцмереж і месенджерів;
 • прослуховування голосових повідомлень;
 • перегляд списку контактів (колишніх і знову доданих);
 • перехоплення клавіатури (кейлоггер);
 • віддалене включення мікрофона (запис оточення);
 • і багато іншого.

Описувані можливості програми Reptilicus. це побічна сторона її основного призначення. Спочатку програма створена як антизлодій і захист свого телефону, як архіватор, Корпоративний контроль за співробітниками, GPS-навігатор для дитини і повноцінний Батьківський контроль. Такими широкими повноваженнями її наділили саме для виконання свого прямого призначення. Використання програми в інших цілях. самостійний вибір кожної конкретної людини.

У даній статті наш додаток буде позиціонуватися як програма, яка відстежує телефон дружини. Давайте зупинимося на деяких функціях більш детально.

Крім того, ми звернемо вашу увагу на те, як відстежити телефон дружини безкоштовно і як не потрапити на сайт шахраїв, які будуть вимагати гроші за реєстрацію, відкриття кабінету і скачування інсталяційного сайту. А такі, на превеликий жаль, є і наші клієнти вже траплялися на їх прийоми. Тому будьте уважні!

Координати телефону дружини в студію!

Відстежити місце розташування телефону дружини можна різними способами. Можна встановити тільки один режим або все відразу. це на ваш розсуд.

Ця функція дозволить відстежити місце розташування дружини по телефону цілодобово через певні проміжки часу. Тут Ви можете виставити інтервал від 1 хв до 12 годин.

Де знаходиться в конкретний момент часу

Це найточніший і найпопулярніший режим геолокації. Ви в будь-який потрібний вам час відправляєте з кабінету команду «Отримати положення телефону» і телефон відразу ж відобразиться на карті.

Єдина умова. на телефоні в цей момент часу повинен бути підключений Інтернет. Команди, як і дані з кабінету передаються тільки через Інтернет. Є можливість відіслати команди і через SMS-команди, але вони платні.

Переписується з коханцем? Треба перевірити!

Тепер про те, як відстежити переписку дружини в телефоні з соціальних мереж і месенджерів. На сьогоднішній день ми здійснюємо перехоплення текстових повідомлень з WhatsApp, Viber, Telegram, Imo і Gem4me, ВКонтакте, Instagram, Однокласники, і KateMobile для ВКонтакте.

Щоб відстежити переписку дружини в телефоні, потрібно рутіровать телефон і надати Root права нашого додатком. Якщо з якої-небудь причини ви не зможете рутіровать телефон, тоді вам на допомогу прийдуть скріншоти.

Скріншоти (знімки екрану телефоні). дозволять бачити абсолютно все що робиться на телефоні без Root прав. І ви зможете відстежити телефон дружини в онлайн режимі за цими миттєвим знімкам. Скріншоти можна встановити як по заданому інтервалу, так і тільки на певні програми.

Томно зітхає при розмові? чому?

Про те, як можна прослухати розмови подружжя, дуже добре показують наступні скріншоти.

Можна встановити на «записувати всіх» і тоді ви будете отримувати записи всіх телефонних розмов. Якщо вам не потрібні всі дзвінки поспіль, тоді є можливість обмежити список записуваних дзвінків.

READ  Розблокувати телефон PIN-код Honor 10

Як грамотно встановити програму-логгер

До того, щоб відстежувати телефон коханої через Інтернет, необхідно. зареєструватися на сайті. завантажити інсталяційний файл на телефон дружини. встановити і налаштувати програму. зайти в кабінет. і потім вже отримувати дані. Увага! Програма встановлюється лише на операційну систему Android.

На сайті є докладний покроковий Керівництво в картинках. його потрібно завантажити і строго по ньому встановлювати. Програма на телефон дружини встановлюється приблизно за 10 хвилин. Після того, як ви встановите і налаштуєте, обов’язково потрібно виконати деякі дії на самому телефоні. це все описано в керівництві дуже докладно.

Кабінет у вас відкриється, як тільки ви пройдете реєстрацію. Умови реєстрації та роботи програми можна прочитати тут.

Як перевірити роботу нашого сервісу

Як відстежити дружину через телефон безкоштовно? Та дуже просто! Зайдіть на головну сторінку сайту і подивіться:

 • реєстрація. безкоштовно;
 • скачування інсталяційний файл. безкоштовне;
 • тестові годинник. безкоштовні.

Запам’ятайте, що контролювати телефон дружини на Android безкоштовно можна тільки на нашому офіційному сайті. Якщо з вас за перераховані вище дії будуть стягувати гроші. будьте уважні. ви перебуваєте на сайті шахраїв!

Якщо з якихось причин ви не можете самостійно встановити додаток на потрібний вам телефон, ви можете скористатися послугою «Купити готовий телефон». ми купуємо, встановлюємо, скидаємо до заводських, пакуємо в короба і пересилаємо за вказаною адресою.

Хочу отримувати дані на свій телефон. отримуйте!

До кабінету на сайті ви зможете заходити з будь-якого пристрою. комп’ютера, ноутбука, планшета, смартфона. Але ж буває таке, що у вас немає під рукою PC або ви не хочете кожен раз заходити на сайт, вводити свій логін, щоб потрапити в кабінет.

Наші розробники подбали про це про те. для цього потрібно встановити на свій телефон (який носите з собою в кишені). мобільну версію кабінету «Клієнта».У аш телефон повинен бути теж на операційній системі Android.

Тепер ви знаєте, як можна відстежити телефон дружини. встановити програму Reptilicus і отримувати записи розмов, повністю все листування, фотографії, стежити за її місцезнаходженням та багато іншого. Таким чином, Ви точно будете знати, чи є у дружини коханець чи ні.

На всі Ваші запитання. дадуть відповідь наші консультанти!

Спеціалізовані програми стеження за Android

Відразу ж, на самому початку нашого огляду ми зупинимося на тому, як відстежити місце розташування телефону через програми стеження. Однією з найкращих і реально працюючих таких програм є Reptilicus:

 • завжди можна скачати безкоштовно;
 • встановлюється швидко (максимум 10-15 хвилин);
 • є докладний посібник в картинках;
 • не заважає роботі телефону;
 • НЕ зжирає батарею;
 • ховається з робочого столу;
 • працює непомітно і автономно.

Також на сайті є відео-інструкція і завжди чергують онлайн-консультанти, які тут же дадуть відповідь на всі Ваші питання.

Через послуги мобільних операторів

Хочемо відразу звернути Вашу увагу, що таким чином Ви зможете стежити за пересуванням людини за номером телефону тільки з його згоди.

Мегафон: послуга «Радар». Вартість 3 рубля / добу. Підключається вона або на сайті m.navigator.megafon.ru, або через USSD-запит 140 # або 1407xxxxxxxxxx #. Ви вводите потрібний номер телефону і Вам на карті будуть висвітлюватися його координати. Так можна простежити за номером телефону, якщо він знаходиться на території РФ і підключений до іншої мережі.

Теле2: послуга «ГеоПошук». Вартість 3 рубля / добу. Для активації режиму відстеження потрібно відправити 11917xxxxxxxxxx #. Вводите номер потрібного телефону, і стеження починає працювати. Як відстежити інший номер телефону? Просто вводите потрібний 11927xxxxxxxxxx #.

Білайн: послуга «Локатор». / Добу. Щоб активувати цю послугу, потрібно спочатку відправити на номер 5166 порожнє SMS-повідомлення. А потім завантажити додаток «Локатор». Дозволяє відстежувати відразу 5 телефонів.

МТС: послуга «Локатор». / Місяць. Відіслати USSD-запит 111788 #. Потім відправити на номер 6677 SMS-повідомлення зі словом ДОБ і номером потрібного Вам телефону. Також дозволяє відстежити пересування людини за номером телефону, зареєстрованого на Мегафоні.

Топ-5 способів як можна відстежити телефон: місце розташування

Як можна відстежити мобільник і побачити де знаходиться телефон на карті в будь-який час доби? Як обчислити повний маршрут його пересування? Ми пропонуємо Вам 5 кращих способів, які дійсно дозволять вистежити людини по мобільному телефону.

Через IMEI телефону

Тепер про те, як вистежити людини по телефону знаючи його МАЙ. Запам’ятайте, будь ласка, раз і назавжди, не можна по IMEI телефону відстежити його координати. Це можуть зробити тільки спецслужби або поліція і то, якщо у них будуть вагомі на те причини. Простій людині відстежити мобільник по IMEI. неможливо.

Через додатки-трекери

Програми-трекери. Це вузькоспеціалізовані програми, які можуть визначати координати, надавати безкоштовний чат і запис оточення. Встановлюються швидко, не ховаються, тобто людина знатиме про встановлену програмі. У переважній своїй більшості відповідають на питання про те, як простежити де знаходиться телефон дитини.

Також можуть бути використані в якості відстежування місцеположення людей в походах або на екскурсіях. Всі підключені до даної програми телефони будуть висвітлюватися на жодній карті і буде загальний груповий чат.

Більш докладно про додатки-трекерах Ви можете прочитати в статті «Кращі програми стеження за телефоном дитини».

BETATECH.COM.UA 2021