Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як відстежити телефон за номером через інтернет

Table of Contents

Скільки буде коштувати TrackR?

Ви, напевно, думаєте, що цей пристрій дуже дорого Брехня! Вартість TrackR коштує всього 29 доларів США! Це невелика ціна за душевне STIHL, чи не так?

Як знайти телефон через супутник безкоштовно

Всім буде корисно знати, як знайти телефон через супутник безкоштовно. Це можливо тільки через спеціальні програми, які використовують серійний код апарату в якості варіанту відстеження. Якщо вам пропонують дізнатися місце розташування через сервіс в інтернеті, то, швидше за все, це обман. Стільниковий можна шукати тільки через офіційне звернення до правоохоронних органів або самостійно через фірмові програми-додатки.

Як відстежити місце розташування телефону. онлайн, через послугу геолокації і спеціальні програми

Геолокація за номером телефону

Багато абоненти стільникових операторів активно користуються на своєму телефоні функцією джіпіес. Спеціальна система супутників відправляє сигнал маячки, який вбудований в смартфон. Положення телефону визначається за швидкістю прийому датчика від трьох найближчих вишок зв’язку. Це єдиний спосіб, як визначити місце розташування людини за номером телефону. Однак цей метод працює не так, як це показано в шпигунських фільмах: вистежити і перевірити будь-яку людину у рядового користувача можливості немає.

Тим, хто шукає, як відстежити телефон за номером через інтернет, слід розуміти, що обчислити розташування пристрою можна тільки за згодою абонента. У всіх інших випадках це буде порушенням прав людини, що може спричинити за собою покарання. Єдиний спосіб, як стежити за людиною через телефон. отримати від нього дозвіл. Далі на ваш пристрій і того, кого потрібно відстежувати, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення, яке буде передавати дані про місцезнаходження.

Як відстежити телефон за номером через інтернет. дізнатися місце розташування абонента

Вишки мобільних операторів здатні не тільки забезпечувати зв’язок, але і обчислювати зразкову розташування власника телефону. Ця функція надає можливість відстежити місце розташування за номером телефону онлайн, якщо абонент дав на це згоду. Дана опція може стати в нагоді батькам або начальникам транспортних компаній.

Геолокація за номером від стільникових операторів

Компанії зв’язку пропонують своїм абонентам ще один варіант, як дізнатися місце розташування людини. Кожна з них має спеціальну послугу, яка допомагає дізнатися, де знаходиться в даний момент користувач, подивитися маршрут за день. Ця функція пошуку не безплатна, і теж вимагає інформованої згоди з боку другого абонента. Можна скористатися такими базовими послугами:

 • Мегафон «Радар». Послуга має кілька варіантів, допомагає відстежити одного або кількох людей, які підтвердили запит на визначення координат. Плюсом цього пакета є можливість пробити з пошуку абонентів інших операторів (МТС, Білайн).
 • МТС «Локатор». Можливість відстежити буде після згоди користувача. За місяць необхідно буде заплатити 100 рублів, і ви отримаєте 100 запитів на перевірку координат. Можна отримувати дані по SMS, дивитися через додаток на смартфоні або комп’ютері.
 • «Білайн-Координати». За користування стягується плата раз на добу (1,7 р.) По всій країні, потрібно одноразово отримати підтвердження на відстеження. Можна одночасно контролювати, де знаходяться 5 користувачів.
 • Теле2 «ГеоПошук». Щільність покриття цього оператора нижче інших, тому точність визначення теж буде з більшою похибкою. Відстежити картку можна після згоди користувача, вартість. 2 р. / Добу.
телефон, номер, інтернет

Friend Locator

Ця програма сюди потрапило не тільки тому, що воно дуже просте і зручне для відстежування місцеположення і отримання інформації, а й тому що воно абсолютно безкоштовне.

READ  Як зарядити iPhone без проводу

Geolocator

Ще одне або кілька схожих додаток з вбудованою радіо-нянею. Воно реєструє на карті всі місця перебування дитини / родича. І працює на всіх платформах. Є можливість позначення безпечних зон.

Послуги геолокації мобільних операторів

Провідні мобільні оператори надають своїм клієнтам послугу геолокації. Вона може бути автоматично включена в тариф або вимагати окремого підключення через оператора або в особистому кабінеті. Принцип роботи у всіх компаній однаковий і заснований на платформі LCDS. Дана опція працює за умови згоди абонента. Коротко розглянемо функції, які пропонують різні оператори.

Стеження за номером телефону

Начебто не найпопулярніша програма в Google Play, скажете Ви. Однак це зовсім не так. Так як додаток платне, безліч функцій закриті. Тому люди, не розібравшись, ставлять занижені оцінки.

Насправді це дуже функціональний додаток. Ви можете за номером телефону відстежити будь-який пристрій. А якщо на пристрій встановити цей клієнт, то можна:

 • зробити його невидимим
 • дистанційно отримувати записи розмов, повідомлень
 • дистанційно отримувати скріни екрану
 • моніторити дані використання додатків

Перевірити точне місце розташування мобільного пристрою за номером телефону на карті

Номер телефону в міжнародному форматі

Поточне місце розташування мобільного пристрою

телефон, номер, інтернет

Відстежите телефон в режимі онлайн на мапі

Гелокація пристрою із зазначенням міток

Історія пересувань мобільного телефону

Повністю сумісний з Android, iOS і Windows

Реально працюючий спосіб. встановити багатофункціональну програму

Повноцінні програми для відстеження місця розташування телефону без згоди абонента. це програми стеження, які після установки ховаються з екрану телефону. Вони працюють у фоновому режимі і ніяким чином не виявляють свою діяльність. Автоматично збирають дані і також автоматично пересилають їх.

Ці програми можна встановити непомітно. Крім того Ви зможете на сайті завантажити керівництво по установці. що написана спеціально для користувачем і тому кожен крок показаний на картинках.

Але знову ж таки хочемо звернути Вашу увагу, що приховане стеження за телефоном. це незаконно. Про це буде згадка і при установці даних програм і під час їх користування. Вам будуть періодично нагадувати, що приховане стеження незаконна. У переважній своїй більшості ці програми спочатку призначалися для своїх власних андроїдів, щоб Ви могли:

 • знайти втрачений телефон;
 • відстежити координати вкраденого телефону;
 • відслідковувати свій маршрут пересування;
 • бачити де і коли поміняли SIM-карту;
 • бачити де і коли приймали дзвінки;
 • заархівувати свої власні дзвінки, фото і листування.

Це потім вже люди самостійно стали використовувати подібні програми в якості шпигунів, які можуть відстежувати за номером телефону онлайн без згоди. Іншими словами: встановили. приховали. дивимося.

Дуже детально про 10-ти кращих програмах, які можуть надати відстеження людини по телефону без його згоди, написано в статті «Топ-10 кращих програм для стеження за телефоном 2021: огляд»

Доступний спосіб. підключити послугу мобільних операторів

У більшості операторів стільникового зв’язку є платні послуги, які дозволяють відстежити мобільний телефон онлайн. Ними із задоволенням користуються стурбовані батьки і ревниві дружини.

Будь-який мобільний оператор, щоб припинити можливість відстежити місце розташування стільникового телефону без згоди абонента, пропонує отримати відповідну SMS-ку про те, що абонент згоден на визначення його координат.

Але як то кажуть, «якщо не можна, але дуже хочеться, то можна» і тому обійти це умовне дозвіл цілком під силу звичайній людині. Потрібно на час дістати телефон і самостійно відправити це згоду. Однак, краще просто поговорити з людиною і в довірчій бесіді сказати, що Ви хвилюєтеся за нього і хочете завжди бачити, де він знаходиться.

Досить докладно, з описом вартості послуг, з номером їх активації описано в статті «Топ-5 способів як можна відстежити телефон: місце розташування»

телефон, номер, інтернет

Відгуки користувачів

 • Антон: Скільки пристроїв може бути підключено до кабінету? »
 • Дух: Все працює. Але головне питання у мене встав в Рууту. »
 • Руслан: Скільки коштує грошей на рік подключіть.Платіть потрібно за два телефони. »

Кращі способи як відстежити людини без його згоди

Як можна відстежити людину за її телефоном, щоб він не знав про це? Чи можливо взагалі відстеження за номером телефону без згоди? Міф це чи реальність? що потрібно для цього зробити? Відповіді на всі ці питання Ви знайдете в цій статті. А якщо щось буде незрозуміло, відразу ж пишіть нашим онлайн-консультантам. Відповідають в режимі реального часу, в форматі «запитали-відповіли».

READ  Як підключити WhatsApp на ПК без телефону

Дуже багатьох цікавить питання про те, як відслідковувати телефон за номером без згоди і чи дійсно це можливо зробити? Відповідаємо однозначно. так, це можливо і це дійсно працює. Стеження буде прихованою і непомітною. Адже Android дозволяє це зробити! Але почнемо з самого початку і опишемо найкращі способи відстежити людини без його згоди через його мобільний телефон.

Також повні відповіді на найбільш поширені питання від наших фахівців, Ви зможете прочитати в статті: «17 запитань про те, як визначити місце розташування людини».

Увага! Хочемо Вас попередити, що яким способом Ви б не скористалися. в будь-якому випадку відстеження телефону без згоди абонента. це незаконна дія. Воно може призвести до покарання, починаючи від грошового штрафу за заподіяну моральну шкоду, закінчуючи реальним тюремним терміном за таємне стеження.

Неробочий спосіб. відстежити телефон по IMEI

Ми вже не раз писали про те, що відстеження абонента без його згоди, знаючи його IMIE. неможливо. Це міф і не більше того. Це можливо здійснити тільки в суто виняткових випадках і тільки з залученням спеціальних органів і служб, за спеціальними запитами.

Але все одно, практично кожен день нашим консультантам пишуть і питають: «А як можна дізнатися місце розташування людини без його відома по май телефону?». Ще раз відповідаємо: «Ніяк Ви цього зробити не зможете».

Безкоштовний спосіб. відстежити телефон безкоштовно

Як то кажуть, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Тому безкоштовно відстежити місце розташування за номером телефону можна буде через встановлений антивірус, запити в Google і в історії маршрутизації телефону в самих його настройках.

ВИ самі надаєте права на відстеження свого телефону антивірусу (втім, він і без вашої згоди це зробить) або пошуковику. Потім тихо захоплюєтеся: «Як здорово, що він швидко знаходить Вам необхідні будівлі, парки або кафе і так швидко прокладає дорогу від вашого будинку». А потім обурюєтеся, чому став доступний Ваш маршрут іншим.

Однак, безкоштовно відстежувати телефону без дозволу абонента можна і через програми-трекери. Але Вам доведеться перерити купу наявних і знайти те, яке буде робити це безкоштовно. Але, потім не дивуйтеся, що після будь-якого оновлення, програма перестає функціонувати. Безкоштовно ніхто програму удосконалити не буде. Як ні парадоксально, але програмісти теж хочуть їсти.

Спосіб при безвиході. дивитися координати в месенджерах

Деякі месенджери і соціальні мережі дозволяють відстежити номер телефону безкоштовно. На сьогоднішній день це можуть зробити телеграм, Вайбер, WhatsApp і Вконтакте.

Ці месенджери і соціальні мережі дозволяють відстежувати місце розташування телефону, але тільки за згодою, так як співрозмовник повинен надати Вам доступ до своїх координатах. Тільки після цього Ви зможете бачити, де знаходиться співрозмовник, поки ви перебуваєте з ним у чаті.

Від програми не сховаєшся!

Унікальна фішка Reptilicus. Ви ніколи не втратите телефон з поля зору. У будь-якому випадку Ви зможете простежити, де знаходиться телефон (або знаходився) протягом доби, тижня, місяця. Якщо на телефоні завжди підключений інтернет, тоді можна відстежити місце розташування телефону в онлайн. Якщо інтернет відключають, тоді програма буде визначати координати і зберігати їх. Як тільки на пристрої з’явиться інтернет, вона відразу ж передасть його маршрут.

Ще одна фішка. відстежити людини через телефон можна буде навіть при вимкненому GPS! Так Так! Такого не зможе зробити жодна програма-трекер або мобільні оператори. Це ідеально підходить тим, кому потрібно простежити за «хитромудрим» людиною (дітьми, співробітниками, подружжям), який виходячи з дому відключає GPS і думає, що зник з очей геть. Насправді він схожий на сховався страуса. Голова в піску, а все інше на вулиці. Ну, Ви зрозуміли, про що це ми

Програма Reptilicus знає, як відстежити місце розташування телефону не тільки через GPS, але і через вишки мобільних станцій, а також через точку підключення WI-FI. Тому, відключений GPS. це не панацея від того, щоб сховатися від програми!

READ  Як зробити скріншот на телефоні Престиж

Через послуги мобільних операторів

Хочемо відразу звернути Вашу увагу, що таким чином Ви зможете стежити за пересуванням людини за номером телефону тільки з його згоди.

Мегафон: послуга «Радар». Вартість 3 рубля / добу. Підключається вона або на сайті m.navigator.megafon.ru, або через USSD-запит 140 # або 1407xxxxxxxxxx #. Ви вводите потрібний номер телефону і Вам на карті будуть висвітлюватися його координати. Так можна простежити за номером телефону, якщо він знаходиться на території РФ і підключений до іншої мережі.

Теле2: послуга «ГеоПошук». Вартість 3 рубля / добу. Для активації режиму відстеження потрібно відправити 11917xxxxxxxxxx #. Вводите номер потрібного телефону, і стеження починає працювати. Як відстежити інший номер телефону? Просто вводите потрібний 11927xxxxxxxxxx #.

Білайн: послуга «Локатор». / Добу. Щоб активувати цю послугу, потрібно спочатку відправити на номер 5166 порожнє SMS-повідомлення. А потім завантажити додаток «Локатор». Дозволяє відстежувати відразу 5 телефонів.

МТС: послуга «Локатор». / Місяць. Відіслати USSD-запит 111788 #. Потім відправити на номер 6677 SMS-повідомлення зі словом ДОБ і номером потрібного Вам телефону. Також дозволяє відстежити пересування людини за номером телефону, зареєстрованого на Мегафоні.

Месенджери і соцмережі

Заходьте в потрібний Вам чат і включаєте геолокацію. Усе. На час Вашого діалогу з цією людиною Вам буде доступні його координати. Особливо добре спостерігалося донедавна Вайбер. На нових версіях точність визначення стала значно гірше.

А на Телеграм, можна навіть побачити, як простежити за людиною за номером телефону в режимі онлайн. Там прокладається маршрут від Вас до співрозмовника і Ви можете бачити його координати. Наприклад, коли Ви йдете один одному на зустріч. Однак, як тільки людина виходить з даного мессенджера, геолокація тут же припиняється і висвічується точка останнього його відвідування.

Більш докладно про те, як відстежити маршрут людини по телефону без установки програми, через Viber, Telegram, Whatsapp або Вконтакте, можна прочитати в статті «Стеження телефону за номером: робочі і не робочі варіанти».

Топ-5 способів як можна відстежити телефон: місце розташування

Як можна відстежити мобільник і побачити де знаходиться телефон на карті в будь-який час доби? Як обчислити повний маршрут його пересування? Ми пропонуємо Вам 5 кращих способів, які дійсно дозволять вистежити людини по мобільному телефону.

Через IMEI телефону

Тепер про те, як вистежити людини по телефону знаючи його МАЙ. Запам’ятайте, будь ласка, раз і назавжди, не можна по IMEI телефону відстежити його координати. Це можуть зробити тільки спецслужби або поліція і то, якщо у них будуть вагомі на те причини. Простій людині відстежити мобільник по IMEI. неможливо.

Через додатки-трекери

Програми-трекери. Це вузькоспеціалізовані програми, які можуть визначати координати, надавати безкоштовний чат і запис оточення. Встановлюються швидко, не ховаються, тобто людина знатиме про встановлену програмі. У переважній своїй більшості відповідають на питання про те, як простежити де знаходиться телефон дитини.

Також можуть бути використані в якості відстежування місцеположення людей в походах або на екскурсіях. Всі підключені до даної програми телефони будуть висвітлюватися на жодній карті і буде загальний груповий чат.

Більш докладно про додатки-трекерах Ви можете прочитати в статті «Кращі програми стеження за телефоном дитини».

Трохи про роботу

Як можна відстежити телефон? Досить просто, адже 92% телефонів підключені або до GPS, або до стільникових операторів, або до мобільного інтернету, або до точок роздачі Wi-Fi. І тому простежити, де знаходиться людина через телефон, не складе жодної проблеми.

Головне зрозуміти, що перед тим як відстежити мобільник, необхідно на нього встановити програму стеження. Або ж підключити послугу за визначенням координат у мобільного оператора, яким користується ця людина. Або ж пробувати відстежувати через соц.сети. Як Ви розумієте, самі по собі координати передаватися не будуть, потрібно, щоб хтось або щось це робили)))

Про те, як працює визначення координат, щоб в будь-який час Ви змогли відстежити телефон іншої людини, дуже докладно описано в статті «Як працює визначення місцезнаходження людини. Питання та відповіді “.

BETATECH.COM.UA 2022